Xfconf - en to ug translation catalogue (63 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
ug: ResetProperty DBus نى چاقىرىش مەغلۇپ بولدى

en: Unable to create configuration directory "%s"
ug: تەڭشەك مۇندەرىجىسى «%s» نى قۇرغىلى بولمىدى

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
ug: خاسلىق «%s»(قانال «%s» نىڭ) نى ئۆزگەرتىشكە ھوقۇق يەتمىدى

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
ug: خاسلىق «%s» قانال «%s» نىڭدا يوق ئىكەن

en: Unable to remove channel "%s": %s
ug: قانال  «%s» نى ئۆچۈرگىلى بولمىدى: %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
ug: خاسلىق <property> نىڭ تىپى ئىناۋەتسىز: «%s»

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
ug: تىپ «%s» («%s» دىن كەلگەن) نىڭ قىممىتىنى يېيىشقا بولمىدى

en: The type attribute of <value> cannot be an array
ug: <value> نىڭ تىپ خاسلىقى تىزىق بولسا بولمايدۇ

en: Invalid type for <value>: "%s"
ug: <value> نىڭ تىپى ئىناۋەتسىز: «%s»

en: Channel "%s" does not exist
ug: قانال «%s» مەۋجۇت ئەمەس

en: Unable to write channel "%s": %s
ug: قانال «%s» نىڭغا يازغىلى بولمىدى: %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
ug: تىپ «%s» نىڭ Xfconf ئارقا ئۇچىنى تاپقىلى بولمىدى

en: Property names must start with a '/' character
ug: خاسلىق ئاتى '/' ھەرپ بىلەن باشلىنىشى شەرت

en: The root element ('/') is not a valid property name
ug: root ئېلېمېنت ('/') ئىناۋەتلىك خاسلىق ئاتى ئەمەس

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
ug: خاسلىق ئاتىغا ئارقىمۇ-ئارقا كەلگەن ئىككىدىن ياكى ئۇنىڭدىن ئارتۇق '/' نى ئىشلىتىشكە بولمايدۇ

en: Property names cannot end with a '/' character
ug: خاسلىق ئاتى  '/' ھەرپى بىلەن ئاخىرلاشسا بولمايدۇ

en: Channel name cannot be an empty string
ug: قانال ئاتى قۇرۇق بولسا بولمايدۇ

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
ug: ئەگەر چوڭقۇرلار ئەسلىگە قايتۇرۇش بېكىتىلگەن بولسا، خاسلىق ئاتى قۇرۇق ياكى "/" بولۇشى كېرەك.

en: Prints the xfconfd version.
ug: xfconfd نەشرىنى بېسىپ چىقىرىدۇ.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
ug: ئىشلىتىلىدىغان سەپلىمە ئارقا ئۇچلىرى. باشتىكىسىنى ئوقۇپ-يېزىشقا بولىدۇ. قالغانلىرىنى ئوقۇشقىلا بولىدۇ.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
ug: قوزغالغاندىن كېيىن ئارقىدا ئىجرا بولىدۇ؛ بۇ پەقەت سىناشقىلا قۇلايلىق.

en: Xfce Configuration Daemon
ug: Xfce تەڭشەك مۇئەككىلى

en: Xfce configuration daemon
ug: Xfce تەڭشەك مۇئەككىلى

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
ug: كەمتۈكنى  http://bugs.xfce.org/ نىڭ مەلۇم قىلىڭ

en: Error parsing options: %s
ug: تاللانمىلارنى تەھلىل قىلىشتا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: No backends could be started
ug: ئارقا ئۇچنىڭ بىرىنىمۇ قوزغاتقىلى بولمىدى

en: set
ug: بەلگىلە

en: reset
ug: ئەسلىگە قايتۇر

en: Version information
ug: نەشر ئۇچۇرى

en: The channel to query/modify
ug: سۈرۈشتۈرۈش/تۈزىتىش قانىلى

en: The property to query/modify
ug: سۈرۈشتۈرۈش/تۈزىتىش خاسلىقى

en: The new value to set for the property
ug: خاسلىقنىڭ يېڭى قىممىتى

en: List properties (or channels if -c is not specified)
ug: خاسلىق (-c كۆرسىتىلمىگەندە قانال ) نى تىزىپ كۆرسىتىش

en: Create a new property if it does not already exist
ug: ئەگەر يوق بولسا يېڭى خاسلىق قۇرۇش

en: Specify the property value type
ug: خاسلىقنىڭ قىممىتىنى بەلگىلەش

en: Reset property
ug: خاسلىقنى ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Recursive (use with -r)
ug: چوڭقۇرلاش(-r نى ئىشلىتىڭ)

en: Force array even if only one element
ug: بىرلا ئېلېمېنت بولسىمۇ ئۇنى تىزىق(array) قا مەجبۇرلا

en: Invert an existing boolean property
ug: مەۋجۇت boolean خاسلىقنى تەتۈر قىل

en: Monitor a channel for property changes
ug: قانالنىڭ خاسلىقىنىڭ ئۆزگىرىشىنى كۆزىتىدۇ

en: - Xfconf commandline utility
ug: - Xfconf بۇيرۇق قۇرى قورالى

en: Option parsing failed: %s
ug: تاللانمىنى تەھلىل قىلىش مەغلۇپ بولدى: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
ug: Xfce ئىجادىيەت گۇرۇپپىسى. نەشر ھوقۇقى ئۆزىمىزگە تەۋە.

en: Please report bugs to <%s>.
ug: كەمتۈكنى <%s> غا دوكلات قىلىڭ.

en: No property specified
ug: خاسلىق بېكىتىلمىگەن

en: --create and --reset options can not be used together
ug: --create بىلەن --reset نى بىرگە ئىشلىتىشكە بولمايدۇ

en: --create and --reset options can not be used together with --list
ug: --create بىلەن --reset نى --list نىڭ بىلەن بىرگە ئىشلىتىشكە بولمايدۇ

en: Failed to init libxfconf: %s
ug: libxfconf نى دەسلەپلەشتۈرۈش مەغلۇپ بولدى: %s

en: Channels:
ug: قانال:

en: Start monitoring channel "%s":
ug: قانال  «%s» نى كۆزىتىشنى باشلا:

en: Failed to set property
ug: خاسلىقنى تەڭشەش مەغلۇپ بولدى

en: --toggle only works with boolean values
ug: --toggle پەقەتلا boolean قىممەتلىرى بىلەنلا ئىشلەيدۇ

en: (unknown)
ug: (نامەلۇم)

en: Value is an array with %d items:
ug: ھازىرقى قىممەت %d دانە تۇرى بار تىزىق(array) ئىكەن:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
ug: خاسلىق «%s» قانال «%s» نىڭدا يوق ئىكەن. يېڭىدىن ياساش توغرا كەلسە --create تاللانمىسى ئىشلىتىلسۇن.

en: When creating a new property, the value type must be specified
ug: يېڭى خاسلىق تۇرغۇزغاندا چوقۇم ئۇنىڭ تىپى بەلگىلىنىشى كېرەك

en: Failed to get the existing type for the value
ug: قىممەتنىڭ تىپىنى ئېلىش مەغلۇپ بولدى

en: Unable to determine the type of the value
ug: قىممەتنىڭ تىپىنى ئېنىقلىغىلى بولمىدى

en: A value type must be specified to change an array into a single value
ug: تىزىقنى يەككە قىممەتكە ئۆزگەرتكەندە ئۇنىڭ تىپى چوقۇم بەلگىلىنىشى كېرەك

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
ug: «%s» نى تىپ «%s» غا ئايلاندۇرغىلى بولمىدى

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
ug: جەمئىي %d قىممەت بار، بىراق ئاران %d سىنىڭ تىپىنى ئېنىقلىغىلى بولدى

en: Unable to determine type of value at index %d
ug: ئىندېكسى %d بولغان قىممەتنىڭ تىپىنى ئېنىقلىغىلى بولمىدى

en: Channel "%s" contains no properties
ug: قانال «%s» نىڭدا خاسلىقلار يوق
