Xfconf - en to uk translation catalogue (67 entries)

en: Failed to make ResetProperty DBus call
uk: Не вдалося зробити ResetProperty виклик DBus

en: Unable to create configuration directory "%s"
uk: Неможливо створити теку конфігурації "%s"

en: Permission denied while modifying property "%s" on channel "%s"
uk: Недостатньо прав для зміни властивості "%s" на каналі "%s"

en: Property "%s" does not exist on channel "%s"
uk: Властивість "%s" відсутня на каналі "%s"

en: Unable to remove channel "%s": %s
uk: Неможливо видалити канал "%s": %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
uk: Неправильний тип для <property>: "%s"

en: Unable to parse value of type "%s" from "%s"
uk: Неможливо визначити значення типу для "%s" з "%s"

en: The type attribute of <value> cannot be an array
uk: Тип атрибуту для <value> не може бути масивом

en: Invalid type for <value>: "%s"
uk: Неправильний тип для <value>: "%s"

en: Channel "%s" does not exist
uk: Канал "%s" не існує

en: Unable to write channel "%s": %s
uk: Неможливо записати канал "%s": %s

en: Unable to find Xfconf backend of type "%s"
uk: Неможливо знайти підтримку Xfconf для типу "%s"

en: Property names must start with a '/' character
uk: Правильні назви повинні починатись з символу '/'

en: The root element ('/') is not a valid property name
uk: Елемент з назвою root ('/') не є правильною назвою для властивості

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
uk: Правильні назви можуть містити тільки ASCII символи A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' та '>', а також '/' в якості роздільника

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
uk: Правильні назви не можуть мати більше двох символів '/' в рядку

en: Property names cannot end with a '/' character
uk: Правильні назви не можуть закінчуватись на символ '/'

en: Channel name cannot be an empty string
uk: Назва каналу не може бути порожньою стрічкою

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
uk: Назви каналів можуть містити тільки ASCII символи A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_',  та '-'

en: The property name can only be empty or "/" if a recursive reset was specified
uk: Правильна назва може бути тільки бути пустою або "/" якщо постійне скидання визначено.

en: Prints the xfconfd version.
uk: Показати версію xfconfd.

en: Configuration backends to use.  The first backend specified is opened read/write; the others, read-only.
uk: Інструменти конфігурації для використання.  Перший визначений інструмент є відкриття на читання/запис, інші, тільки для читання.

en: Fork into background after starting; only useful for testing purposes
uk: Перевести у фоновий процес після запуску; використовується тільки для цілей тестування

en: Xfce Configuration Daemon
uk: Служба налаштування Xfce

en: Xfce configuration daemon
uk: Служба налаштування Xfce

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
uk: Звітуйте про помилки на http://bugs.xfce.org/

en: Error parsing options: %s
uk: Параметри пошуку помилок: %s

en: GType transformation failed "%s"
uk: Перетворення GType не повелося "%s"

en: No backends could be started
uk: Неможливо запустити підтримку

en: set
uk: призначити

en: reset
uk: скинути

en: Version information
uk: Інформація про версію

en: The channel to query/modify
uk: Канал для запиту/зміни

en: The property to query/modify
uk: Властивість для запиту/зміни

en: The new value to set for the property
uk: Нове значення призначено для властивості

en: List properties (or channels if -c is not specified)
uk: Список властивостей (або каналів, якщо не вказано -c)

en: Print property and value in combination with -l or -m
uk: Друкувати властивості та значення в поєднанні з -l або -m

en: Create a new property if it does not already exist
uk: Створити нову властивість, якщо її ще не існує

en: Specify the property value type
uk: Призначити тип значення для властивості

en: Reset property
uk: Скинути властивість

en: Recursive (use with -r)
uk: Постійно (використовується з -r)

en: Force array even if only one element
uk: Застосовувати масив навіть якщо тільки один елемент

en: Invert an existing boolean property
uk: Інвертувати існуючу логічну властивість

en: Monitor a channel for property changes
uk: Спостерігати за зміною властивостей каналу

en: - Xfconf commandline utility
uk: - Xfconf утиліта командного рядка

en: Option parsing failed: %s
uk: Опція парсингу зазнала невдачі: %s

en: The Xfce development team. All rights reserved.
uk: Команда розробників Xfce. Всі права застережено.

en: Please report bugs to <%s>.
uk: Повідомляйте про помилки на <%s>.

en: No property specified
uk: Не визначено властивість

en: --create and --reset options can not be used together
uk: --create та --reset опції не можуть застосовуватись одночасно

en: --create and --reset options can not be used together with --list
uk: --create та --reset опції не можуть застосовуватись одночасно із --list

en: Failed to init libxfconf: %s
uk: Не вдалось ініціалізувати libxfconf: %s

en: Channels:
uk: Канали:

en: Start monitoring channel "%s":
uk: Розпочати спостереження каналу "%s":

en: Failed to set property
uk: Не вдалось призначити властивість

en: --toggle only works with boolean values
uk: --toggle працює тільки з логічними значеннями

en: (unknown)
uk: (невідомо)

en: Value is an array with %d items:
uk: Значення є в масиві з %d предметами:

en: Property "%s" does not exist on channel "%s". If a new property should be created, use the --create option
uk: Властивість "%s" відсутня на каналі "%s". Якщо бажаєте
    створити нову, використовуйте опцію --create

en: When creating a new property, the value type must be specified
uk: Для створення властивості Ви повинні визначити тип значення

en: Failed to get the existing type for the value
uk: Не вдалось отримати існуючий тип для значення

en: Unable to determine the type of the value
uk: Неможливо визначити тип значення

en: A value type must be specified to change an array into a single value
uk: Тип значення мусить бути зазначений для зміни масиву в одиночному

en: Unable to convert "%s" to type "%s"
uk: Неможливо конвертувати "%s" в тип "%s"

en: There are %d new values, but only %d types could be determined
uk: Тут є %d нових значень, але тільки %d типів можна визначити

en: Unable to determine type of value at index %d
uk: Неможливо визначити тип значення в індексі %d

en: Channel "%s" contains no properties
uk: Канал "%s" не має властивостей
