Xfconf - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Unable to create configuration directory "%s"
et: Seadistuste kausta „%s“ loomine ei õnnestu

en: Unable to remove channel "%s": %s
et: „%s“ kanali eemaldamine ei õnnestu: %s

en: Invalid type for <property>: "%s"
et: Vigane <property> andmetüüp:  „%s“

en: The type attribute of <value> cannot be an array
et: <value> andmetüüp ei saa olla massiiv

en: Invalid type for <value>: "%s"
et: <value> vigane andmetüüp: „%s“

en: Channel "%s" does not exist
et: „%s“ kanalit pole olemas

en: Unable to write channel "%s": %s
et: „%s“ kanali salvestamine ei õnnestu: %s

en: Property names must start with a '/' character
et: Atribuutide nimed peavad algama '/' tähemärgiga

en: The root element ('/') is not a valid property name
et: Juurelement ('/') ei ole sobiv atribuudi nimi

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
et: Atribuutide nimedes võib olla vaid ASCII tähemärke  A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' ja '>' ning '/' eraldajana

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
et: Atribuutide nimedes ei tohi järjest olla kaht või enamat '/' tähemärki

en: Property names cannot end with a '/' character
et: Atribuutide nimed ei tohi lõppeda '/' tähemärgiga

en: Channel name cannot be an empty string
et: Kanali nimi ei saa olla tühi

en: Channel names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', and '-'
et: Kanali nimes võivad olla vaid ASCII tähemärgid A-Z, a-z, 0-9, '{', '}', '|', ']', '[', ':', ',', '.', '_', ja '-'

en: Xfce Configuration Daemon
et: Xfce seadistuste taustaprotsess

en: Xfce configuration daemon
et: Xfce seadistuste taustaprotsess

en: Report bugs to http://bugs.xfce.org/
et: Vigadest teata http://bugs.xfce.org/ saidis

en: No backends could be started
et: Ühtegi taustateenust ei õnnestunud käivitada

en: reset
et: lähtesta

en: Version information
et: Versiooniteave

en: The channel to query/modify
et: Vaadatava või muudetava kanali nimi

en: The property to query/modify
et: Päritav või muudetav atribuut

en: Specify the property value type
et: Määra atribuudi väärtuse tüüp

en: The Xfce development team. All rights reserved.
et: Xfce arendusmeeskond. Kõik õigused kaitstud.

en: Please report bugs to <%s>.
et: Palun teata vigadest aadressil <%s>.

en: No property specified
et: Atribuut on määratlemata

en: --create and --reset options can not be used together
et: --create ja --reset võtmeid ei saa koos kasutada

en: --create and --reset options can not be used together with --list
et: --create ja --reset võtmeid ei saa kasutada koos --list võtmega

en: Failed to init libxfconf: %s
et: libxfconf käivitamine ei õnnestu: %s

en: Channels:
et: Kanalid:

en: Start monitoring channel "%s":
et: Alusta „%s“ kanali jälgimist:

en: Failed to set property
et: Atribuudi väärtustamine ei õnnestunud

en: --toggle only works with boolean values
et: --toggle toimib vaid andmetüübiga tõeväärtus

en: (unknown)
et: (teadmata)

en: Value is an array with %d items:
et: Väärtuseks on massiiv, milles on %d kirjet:
