Xfdesktop - en to ne translation catalogue (120 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Filesystem
ne: फाइलप्रणाली

en: Trash
ne: रद्दीटोकरी

en: Removable Devices
ne: हटाउन मिल्ने यन्त्रहरू

en: Network Shares
ne: नेट्वर्क सेयरहरू

en: Disks and Drives
ne: डिस्कहरू र ड्राइभहरू

en: Other Devices
ne: अन्य यन्त्रहरू

note: Display the file name, file type, and file size in the tooltip.
en: <b>%s</b>
    Type: %s
    Size: %s
ne: <b>%s</b>
    प्रकार: %s
    आकार: %s

en: Wallpaper for Monitor %d (%s)
ne:  %d मोनिटरको लागि वालपेपर (%s)

en: Wallpaper for Monitor %d
ne: %d मोनिटरको लागि वालपेपर

en: Move this dialog to the display you want to edit the settings for.
ne: यस डायलगलाई आफूले सेटिङ परिवर्तन गर्न चाहेको डिस्प्लेमा सार्नुहोस्

en: Wallpaper for %s on Monitor %d (%s)
ne: %s को लागि वालपेपर %d मोनिटरमा (%s)

en: Wallpaper for %s on Monitor %d
ne: %s को लागि वालपेपर  %d मोनिटरमा

note: Single monitor and single workspace
en: Wallpaper for my desktop
ne: मेरो डेस्कटपको लागि वालपेपर

note: Single monitor and per workspace wallpaper
en: Wallpaper for %s
ne: %s को लागि वालपेपर

en: Spanning screens
ne: स्प्यानिङ स्क्रिनहरू

en: Image files
ne: तस्विर फाइलहरू

note: Change the title of the file chooser dialog
en: Select a Directory
ne: डाइरेक्टरी चयन गर्नुहोस्

en: Settings manager socket
ne: सेटिङ व्यवस्थापक सकेट

en: SOCKET ID
ne: सकेट् ID

en: Version information
ne: संस्करण जानकारीहरू

en: Enable debug messages
ne: डिबग सन्देशहरू सुरु गर्नुहोस्

en: Type '%s --help' for usage.
ne: प्रयोग जानकारी हेर्न '%s --help' टाइप गर्नुहोस्

en: The Xfce development team. All rights reserved.
ne: Xfce विकसकर्ता समूह सबै अधिकार सुरक्षित।

en: Please report bugs to <%s>.
ne:  <%s> मा बग प्रतिवेदन पठाउनुहोस्

en: Desktop Settings
ne: डेस्कटप सेटिङ

en: Unable to contact settings server
ne: सेटिङ सर्भरसँग जडान हुन सकेन

en: Desktop
ne: डेस्कटप

en: Solid color
ne: ठोस रङ

en: Horizontal gradient
ne: तेर्सो ग्रेडियन्ट

en: Vertical gradient
ne: ठाडो ग्रेडियन्ट

en: Transparent
ne: पारदर्शी

en: Choose the folder to select wallpapers from.
ne: वालपेपर छान्नलाई फोल्डर रोज्नुहोस्

en: St_yle:
ne: शैलि

en: Specify how the image will be resized to fit the screen.
ne: पर्दामा ठिक हुने गरेर तस्विरलाई कसरी मिलाउने भनेर खुलाउनुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Centered
ne: केन्द्रित

en: Tiled
ne: टायल गरिएको

en: Stretched
ne: बढाइएको

en: Scaled
ne: मापन गरिएको

en: Zoomed
ne: जुम गरिएको

en: Spanning Screens
ne: स्प्यानिणङ स्क्रिनहरू

en: Select First Color
ne: पहिलो रङ छान्नुहोस्

en: Select Second Color
ne: दोस्रो रङ छान्नुहोस्

en: Apply to all _workspaces
ne: सबै कार्यस्थलहरूमा लागू गर्नुहोस्

en: _Folder:
ne: फोल्डर:

en: C_olor:
ne: रङ:

en: Change the _background
ne: पृष्ठभूमि परिवर्तन गर्नुहोस्

en: in seconds:
ne: सेकेन्डमा:

en: in minutes:
ne: मिनेटमा:

en: in hours:
ne: घन्टामा:

en: at start up
ne: सुरु हुँदा

en: every hour
ne: प्रत्येक घन्टा

en: every day
ne: प्रत्येक दिन

en: chronologically
ne: कालखण्ड अनुसार

en: Left
ne: बायाँ

en: Middle
ne: मध्य

en: Right
ne: दायाँ

en: Shift
ne: सिफ्ट

en: Alt
ne: अल्ट

en: Control
ne: कन्ट्रोल्

en: Desktop
ne: डेस्कटप

en: _Background
ne: पृष्ठभूमि

en: _Button:
ne: बटन:

en: B_utton:
ne: बटन:

en: <b>Window List Menu</b>
ne: <b>सञ्झ्याल मेनु सूची</b>

en: _Menus
ne: मेनुहरु

en: Icon _type:
ne: प्रतिमा प्रकार:

en: Icon _size:
ne: प्रतिमा आकार:

en: Show hidden files on the desktop
ne: डेस्कटपमा लुकाइएका फाइलहरू देखाउनुहोस्

en: Single _click to activate items
ne: वस्तुहरू खोल्नका लागि एकल क्लिक गर्नुहोस्

en: Show t_humbnails
ne: थम्बनेल देखाउनुहोस्

en: Show icon tooltips. Size:
ne: आइकन टुलटिप देखाउनुहोस् आकार:

en: _Icons
ne: _आईकनहरु

en: Remove Workspace '%s'
ne: '%s' कार्यस्थल हटाउनुहोस्

en: Do you really want to remove workspace '%s'?
    Note: You are currently on workspace '%s'.
ne: '%s' कार्य स्थान हटाउन चाहनुहुन्छ?
    टिपोट: हाल तपाईँ '%s' कार्यस्थलमा हुनुहुन्छ।

note: Popup a dialog box confirming that the user wants to remove a * workspace
en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Window List
ne: सन्झ्याल सूची

en: <b>Workspace %d</b>
ne: <b>कार्यस्थान %d</b>

en: _Add Workspace
ne: कार्यस्थान थप्नुहोस्

en: _Open With "%s"
ne: "%s" सँग खोल्नुहोस्

en: _Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Create _Document
ne: कागजात बनाउनुहोस्

en: _Execute
ne: कार्यान्वयन गर्नुहोस्

en: Open With
ne: यसको साथमा खोल्नुहोस्

en: Open With Other _Application...
ne: अन्य सफ्टवेयरसँगै खोल्नुहोस्...

en: _Paste
ne: टाँस्नुहोस्

en: Cu_t
ne: काट्नुहोस्

en: _Copy
ne: प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: _Delete
ne: हटाउनुहोस्

en: _Rename...
ne: पुनःनामाकरण...

en: Copy _Here
ne: यहाँ प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: _Move Here
ne: यहाँ सार्नुहोस्

en: _Link Here
ne: यहाँ लिङ्क गर्नुहोस्

en: _Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

note: TRANSLATORS: file was modified less than one day ago
en: Today at %X
ne: आज %X

note: TRANSLATORS: file was modified less than two days ago
en: Yesterday at %X
ne: हिजो %X

note: Days from last week
en: %A at %X
ne: %A मा %X

note: Any other date
en: %x at %X
ne: %x मा %X

note: the file_time is invalid
en: Unknown
ne: अज्ञात

en: The folder could not be opened
ne: फोल्डर खोल्न सकिएन

en: Error
ne: त्रुटि

en: The requested operation could not be completed
ne: अनुरोध गरिएको कार्य गर्न सकिएन

en: The file could not be renamed
ne: फाइल पुनः नामाकरण गर्न सकिएन

en: Delete Error
ne: मेट्दा त्रुटी

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Unmounting device
ne: यन्त्र अनमाउन्ट गर्नुहोस्

en: File System
ne: फाइल प्रणाली

en: Trash is empty
ne: रद्रीको टोकरी खाली छ

en: Trash contains one item
ne: ट्र्यासमा एउटा वस्तु छ

en: Trash contains %d items
ne: ट्र्यासमा %d वस्तुहरू छ

en: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
ne: %s
    आकार: %s
    अन्तिम परिवर्तन: %s

en: _Empty Trash
ne: रद्दीटोकरी रित्याउनुहोस्

en: Failed to eject "%s"
ne: "%s" लाई निकाल्न सकिएन

en: Eject Failed
ne: निकाल्न सकिएन

en: Failed to mount "%s"
ne: "%s" लाई माउन्ट गर्न सकिएन

en: Mount Failed
ne: माउन्ट गर्न असफल भयो

en: E_ject Volume
ne: भोल्युम निकाल्नुहोस्

en: _Unmount Volume
ne: भोल्युम अनमाउन्ट गर्नुहोस्

en: _Mount Volume
ne: भोल्युम माउन्ट गर्नुहोस्

en: _Window Actions
ne: सञ्झ्याल क्रियाकलापहरू
