xfdesktop 4.4.0 - en to si translation catalogue (92 entries)

en: Backdrop list file is not valid
si: පසුතිර ලැයිස්තු ගොනුව වලංගු නැත

note: no need to escape markup; it's already done for us
en: %s
    <i>Size: %dx%d</i>
si: %s
    <i>ප්‍රමාණය: %dx%d</i>

en: Home
si: නිවස

en: Filesystem
si: ගොනු පද්ධතිය

en: Trash
si: ඉවතලන බහලුම

en: Removable Devices
si: ඉවත් කළ හැකි උපකරණ

en: Cannot create backdrop list "%s"
si: පසුතිර ලැයිස්තුව තැනිය නොහැක "%s"

en: Backdrop List Error
si: පසුතිර ලැයිස්තු දෝශය

en: Create/Load Backdrop List
si: තැනීම/ප්‍රවේශය පසුතිර ලැයිස්තුව

en: File "%s" is not a valid backdrop list file.  Do you wish to overwrite it?
si:  "%s" ගොනුව වලංගු පසුතිර ලැයිස්තු ගොනුවක් නොවේ. ඔබට එය මත ලිවීමට අවශ්‍යද?

en: Invalid List File
si: වැරදි ලැයිස්තු ගොනුව

en: Overwriting the file will cause its contents to be lost.
si: ගොනුව මත ලිවීමෙන් එහි අන්තර්ගතය විනාශ වනු ඇත.

en: Replace
si: ආදේශය

en: Failed to write backdrop list to "%s"
si: පසුතිර ලැයිස්තුව "%s"ට ලිවීමට අපොහොසත් විය

en: Add Image File(s)
si: පින්තූර කොනු

en: Image files
si: පිංතූර ගොනු

en: All files
si: සියලු ගොනු

en: Screen %d, Monitor %d (%s)
si: තිරය %d, මොනිටරය %d (%s)

en: Screen %d, Monitor %d
si: තිරය %d, මොනිටරය %d

en: Screen %d
si: තිරය %d

en: Monitor %d (%s)
si: මොනිටරය %d (%s)

en: Monitor %d
si: මොනිටරය %d

en: Settings manager socket
si: සිටුවම් කළමණාකාරක ‍කෙවෙනිය

en: Version information
si: වෙලුම් තොරතුරු

en: Type '%s --help' for usage.
si: භාවිතය සඳහා '%s --help' යතුරුලියනය කරන්න.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
si: Xfce ප්‍රවර්ධන කණ්ඩායම. සියලුම හිමිකම් ඇවිරුණි.

en: Please report bugs to <%s>.
si: කරුණාකර බග්ස් <%s> ට වාර්තා කරන්න.

en: Desktop Settings
si: වැඩතල සිටුවම්

en: Unable to contact settings server
si: සිටුවම් සේවාදායකයට සම්බන්ධවිය නොහැක

en: Desktop
si: වැඩතලය

en: Set desktop background and menu and icon behaviour
si: ඩෙස්ක්ටොප් පසුතල සහ මෙනු සහ අයිකන හැසිරීම සකසන්න

en: <b>Colors</b>
si: <b>වර්ණ</b>

en: <b>Image</b>
si: <b>පිංතූර</b>

en: <b>Images</b>
si: <b>පිංතූර</b>

en: St_yle:
si: රටා (_y):

en: _None
si: කිසිවක් නැත (_N)

en: <b>Appearance</b>
si: <b>පෙනුම</b>

en: Desktop
si: වැඩතලය

en: Icon _type:
si: අයිකන වර්ගය (_t):

en: None
si: කිසිවක් නැත

en: _Icons
si: අයිකන (_I)

en: _Menus
si: මෙනූ (_M)

en: Display version information
si: වෙලුම් තොරතුරු පෙන්වන්න

en: Reload all settings, refresh image list
si: සියළු සිටුවම් නැවත ප්‍රවේශ කරන්න, පින්තූර ලැයිස්තුව නැවත අලුත් කරන්න

en: Pop up the menu (at the current mouse position)
si: ‍මෙනුව පැන නැගීම (මවුසයේ දැනට පවතින ස්ථානයේ)

en: Pop up the window list (at the current mouse position)
si: කවුළු ලැයිස්තුව පැන නැගීම (මවුසයේ දැනට පවතින ස්ථානයේ)

en: Cause xfdesktop to quit
si: xfdesktop ඉවත් වීමට හේතුවේ

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
si: Xfce %s ධාවනය වන %s අනුවාදය %s වේ.

en: Build options:
si: අභිරුචි ගොඩනගන්න:

en:     Desktop Menu:        %s
si:     වැඩතල මෙනුව:        %s

en: enabled
si: සක්‍රීය කළ

en: disabled
si: අක්‍රීය කළ

en:     Desktop Icons:       %s
si: පසුතළ අයිකන: %s

en:     Desktop File Icons:  %s
si: පසුතළ ගොනු අයිකන: %s

en: %s is not running.
si: %s ධාවනය නොවේ.

en: _Applications
si: යෙදුම් (_A)

en: Window List
si: කවුළු ලැයිස්තුව

en: <b>Workspace %d</b>
si: <b>%d වැඩබිම</b>

en: Workspace %d
si: %d වැඩබිම

en: <i>Workspace %d</i>
si: <i>%d වැඩබිම</i>

en: _Add Workspace
si: වැඩබිමක් එක් කරන්න (_A)

en: _Remove Workspace %d
si: වැඩබිම ඉවත් කරන්න (_R) %d

en: _Remove Workspace '%s'
si: වැඩබිම ඉවත් කරන්න (_R) '%s'

en: Unable to load image from backdrop list file "%s"
si: පසුතිර ලැයිස්තු ගොනුවෙන් පින්තූර ප්‍රවේශ කරගත නොහැකි විය "%s"

en: Desktop Error
si: වැඩතල දෝෂය

en: Trash Error
si: ඉවතලෑමේ දෝශයකි

note: printf is to be translator-friendly
en: Unable to launch "%s":
si: "%s" ප්‍රවේශයට අසමත්:

en: Launch Error
si: ප්‍රවේශ දෝශය

en: _Open With "%s"
si: "%s" සමඟ විවෘත කරන්න (_O)

en: Open With "%s"
si:  "%s" සමඟ විවෘත කරන්න

en: Unable to launch "exo-desktop-item-edit", which is required to create and edit launchers and links on the desktop.
si: ඩෙස්ක්ටොප්හි ආරම්භක සහ සබැඳියන් තැනීම සහ සංස්කරණයට අවශ්‍ය  "exo-desktop-item-edit" දියත් කිරීමට අසමර්ථ විය.

en: _Open all
si: සියල්ල විවෘත කරන්න (_O)

en: _Open in New Window
si: නව කවුළුවකින් විවෘත කරන්න (_O)

en: _Open
si: විවෘත කරන්න (_O)

note: create launcher item
en: Create _Launcher...
si: ඇරඹුමක් තනන්න (_L)...

note: create link item
en: Create _URL Link...
si: Create _URL සම්බන්ධකයක් තනනන්න...

note: create folder item
en: Create _Folder...
si: බහලුමක් තනන්න (_F)...

note: create from template submenu
en: Create From _Template
si: අච්චුවෙන් තනන්න (_T)

en: _Empty File
si: හිස් ගොනුව (_E)

en: _Execute
si: ක්‍රියා කරවන්න (_E)

en: _Edit Launcher
si: ඇරඹුමක සංස්කරණය කරන්න (_E)

en: Open With
si: සමඟ විවෘත කරන්න (&O)

en: Open With Other _Application...
si: වෙනත් යෙදුමක් සමග විවෘත කරන්න (_A)...

en: _Rename...
si: නැවත නම් කරන්න (_R)...

en: Desktop _Settings...
si: පසුතල සිටුවම්(_S)...

en: P_roperties...
si: ගැණාංග (_P)...

en: Unable to contact the Xfce Trash service.
si: Xfce ඉවත ලෑමේ සේවාව සමග සම්බන්ධය අසමර්ථ විය.

en: _Empty Trash
si: ඉවතලන බඳුන හිස් කරන්න (_E)

en: Eject Failed
si: Eject අසමර්ථ විය

en: Mount Failed
si: Mount අසමර්ථ විය

en: E_ject Volume
si: පරිමාව E_ject  කරන්න

en: _Mount Volume
si: පරිමාව _Mount කරන්න
