Xfdesktop - en to he translation catalogue (252 entries)

en: _Reload
he: _רענון

en: _Close Window
he: ס_גירת החלון

en: Create _Document
he: צור _מסמך

en: _Open
he: _פתח

en: _Rename
he: שי_נוי שם

en: Cu_t
he: גזו_ר

en: _Copy
he: _העתק

en: _Paste
he: _הדבק

en: Mo_ve to Trash
he: הע_בר לאשפה

en: _Empty Trash
he: _רוקן אשפה

en: _Delete
he: _מחק

en: Show _Hidden Files
he: הצגת קבצים _נסתרים

en: _Properties
he: _מאפיינים

en: Desktop Settings
he: הגדרות שולחן עבודה

en: Unable to contact settings server
he: לא מסוגל ליצור קשר עם שרת הגדרות

en: Quit
he: הפסק

en: Desktop
he: שולחן עבודה

en: Set desktop background and menu and icon behavior
he: הגדר התנהגות רקע, תפריט וסמלי שולחן עבודה

en: <b>%s</b>
    Type: %s
    Size: %s
he: <b>%s</b>
    טיפוס: %s
    גודל: %s

en: Unable to load images from folder "%s"
he: לא יכול לטעון תמונות מהתיקייה "%s"

en: Wallpaper for Monitor %d (%s)
he: טפט עבור צג %d (%s)

en: Wallpaper for Monitor %d
he: טפט עבור צג %d

en: Move this dialog to the display you want to edit the settings for.
he: הזז את דו שיח זה לתצוגה אשר את הגדרותיה ברצונך לערוך.

en: Wallpaper for %s on Monitor %d (%s)
he: טפט עבור %s על צג %d (%s)

en: Wallpaper for %s on Monitor %d
he: טפט עבור %s על צג %d

en: Move this dialog to the display and workspace you want to edit the settings for.
he: הזז את דו שיח זה לתצוגה ולמשטח עבודה אשר את הגדרותיהם ברצונך לערוך.

note: Single monitor and single workspace
en: Wallpaper for my desktop
he: טפט שולחן עבודה

note: Single monitor and per workspace wallpaper
en: Wallpaper for %s
he: טפט עבור %s

en: Move this dialog to the workspace you want to edit the settings for.
he: הזז את דו שיח זה למשטח עבודה אשר את הגדרותיו ברצונך לערוך.

en: Image selection is unavailable while the image style is set to None.
he: מבחר תמונה אינו זמין בעת שסגנון תמונה הינו קבוע לשום דבר.

en: Spanning screens
he: פריסה על פני כל המסכים

en: Image files
he: קבצי תמונה

note: Change the title of the file chooser dialog
en: Select a Directory
he: בחירת ספרייה

en: Home
he: בית

en: File System
he: מערכת קבצים

en: Trash
he: אשפה

en: Devices
he: התקנים

en: Network Shares
he: שיתופי רשת

en: Removable Disks and Drives
he: דיסקים וכוננים ניתנים להסרה

en: Fixed Disks and Drives
he: דיסקים וכוננים נייחים

en: Other Devices
he: התקנים אחרים

note: TRANSLATORS: Please split the message in half with '\n' so the dialog will not be too wide.
en: Would you like to arrange all existing
    icons according to the selected orientation?
he: האם ברצונך לסדר את כל האייקונים
    הקיימים לפי האוריינטציה הנבחרת?

en: Arrange icons
he: סדר אייקונים

note: printf is to be translator-friendly
en: Unable to launch "%s":
he: אין אפשרות לשגר "%s":

en: Launch Error
he: שגיאת שיגור

en: _Close
he: _סגור

en: Icons
he: סמלים

en: Window Icons
he: איקוני חלון

en: File Icons
he: איקוני קובץ

en: Solid color
he: צבע אחיד

en: Horizontal gradient
he: מדרג אופקי

en: Vertical gradient
he: מדרג אנכי

en: Transparent
he: שקוף

en: Choose the folder to select wallpapers from.
he: בחרו את התיקייה מתוכה ייבחרו טפטים.

en: Apply
he: יישם

en: St_yle:
he: ס_גנון:

en: Specify how the image will be resized to fit the screen.
he: ציינו כיצד תשונה מידת התמונה לכדי התאמתה למסך.

en: None
he: ללא

en: Centered
he: ממורכז

en: Tiled
he: פרוש

en: Stretched
he: מתוח

en: Scaled
he: מותאם

en: Zoomed
he: מוקרב

en: Spanning Screens
he: פריסה על פני כל המסכים

en: Specify the style of the color drawn behind the backdrop image.
he: ציינו את הסגנון של הצבע שמצויר מאחורי תמונת תפאורה.

en: Specifies the solid color, or the "left" or "top" color of the gradient.
he: מציינת צבע אחיד, או צבע "שמאלי" או "עליון" של השיפוע.

en: Select First Color
he: בחירת צבע ראשון

en: Specifies the "right" or "bottom" color of the gradient.
he: מציינת צבע "ימני" או "תחתון" של השיפוע.

en: Select Second Color
he: בחירת צבע שני

en: Apply to all _workspaces
he: החל על כל _משטח עבודה

en: _Folder:
he: _תיקייה:

en: C_olor:
he: _צבע:

en: Change the _background
he: שנה את ה_רקע

en: Automatically select a different background from the current directory.
he: בחירה אוטומטית של רקע אחר מתוך הספרייה הנוכחית.

en: Specify how often the background will change.
he: ציינו באיזו תדירות הרקע ישתנה.

en: in seconds:
he: בשניות:

en: in minutes:
he: בדקות:

en: in hours:
he: בשעות:

en: at start up
he: עם ההפעלה

en: every hour
he: כל שעה

en: every day
he: כל יום

en: chronologically
he: כרונולוגי

en: Amount of time before a different background is selected.
he: כמות זמן בטרם רקע אחר נבחר.

en: _Random Order
he: _סדר אקראי

en: Randomly selects another image from the same directory when the wallpaper is to cycle.
he: בחירת תמונה אקראית אחרת מאותה ספרייה לשם החלפת טפט.

en: Left
he: שמאל

en: Middle
he: אמצע

en: Right
he: ימין

en: Minimized application icons
he: סמלי יישומים ממוזערים

en: File/launcher icons
he: סמלי קובץ/משגר

en: Top Left Vertical
he: אנכי שמאלי עליון

en: Top Left Horizontal
he: אופקי שמאלי עליון

en: Top Right Vertical
he: אנכי ימני עליון

en: Top Right Horizontal
he: אופקי ימני עליון

en: Bottom Left Vertical
he: אנכי שמאלי תחתון

en: Bottom Left Horizontal
he: אופקי שמאלי תחתון

en: Bottom Right Vertical
he: אנכי ימני תחתון

en: Bottom Right Horizontal
he: אופקי ימני תחתון

en: _Help
he: _עזרה

en: _Background
he: ר_קע

en: Include applications menu on _desktop right click
he: _הכלל תפריט יישומים בלחיצה ימנית על שולחן עבודה

en: _Button:
he: _לחצן:

en: Mo_difier:
he: מס_גל:

en: Show _application icons in menu
he: ה_צג סמלי יישום בתוך תפריט

en: _Edit desktop menu
he: ערוך תפרי_ט שולחן עבודה

en: <b>Desktop Menu</b>
he: <b>תפריט שולחן עבודה</b>

en: Show _window list menu on desktop middle click
he: הצג רשימת _חלונות בלחיצה אמצעית

en: B_utton:
he: לח_צן:

en: Modi_fier:
he: מס_גל:

en: Sh_ow application icons in menu
he: הצ_ג סמלי יישום בתוך תפריט

en: List windows on a_ll workspaces
he: תן רשימה של חלונות ב_כל מרחבי העבודה

en: Show workspace _names in list
he: הצג _שמות משטח עבודה ברשימה

en: Use _submenus for the windows in each workspace
he: השתמש בתפריטי משנה לחלונות שב_כל מרחב עבודה

en: Show s_ticky windows only in active workspace
he: הצג חלונות _דביקים רק במשטחי עבודה פעילים

en: Show a section listing all _urgent windows on other workspaces
he: הצג קטע עם רשימה של כל החלונות ה_דחופים במרחבי העבודה האחרים

en: Show a_dd and remove workspace options in list
he: הצג א_פשרויות הוסף והסר משטח עבודה ברשימה

en: <b>Window List Menu</b>
he: <b>תפריט רשימת חלונות</b>

en: _Menus
he: ת_פריטים

en: Icon _type:
he: _גודל סמל:

en: Icon _size:
he: _גודל סמל:

en: Fo_nt size:
he: גודל גו_פן:

en: Show icon toolt_ips. Size:
he: הצג ע_צת כלי איקון. גודל:

en: Size of the tooltip preview image.
he: גודל של תיבה צצה של תצוגה מקדימה לתמונה.

en: Font co_lor:
he: צ_בע גופן:

en: Label bac_kground color:
he: צבע ר_קע תוית:

en: <b>Appearance</b>
he: <b>מראה</b>

en: Placement _direction:
he: _כיוון מיקום:

en: Show icons only on _primary display
he: הצג איקונים רק במסך _ראשי

en: Single click to _activate items
he: קליק בודד לה_פעלת פריטים

en: _Underline text on hover
he: סמן טקסט בקו _תחתון בעת ריחוף עכבר

en: Show confirmation dialog before arran_ging icons
he: הצג דו שיח אימות לפני _סידור איקונים

en: Behavior
he: התנהגות

en: Desktop _Icons
he: _איקונים שולחן עבודה

en: File/Launcher icons are not enabled. You can enable them from the "Desktop Icons" tab.
he: איקונים קובץ/מפעיל לא פעילים. אתה יכול להפעיל אותם מלשונית "איקונים שולחן עבודה".

en: Show hidden files on the desktop
he: הצג קבצים נסתרים בשולחן עבודה

en: Show t_humbnails
he: הצג תמונות ממו_זערות

en: Select this option to display preview-able files on the desktop as automatically generated thumbnail icons.
he: בחרו את אפשרות זו כדי להציג קבצים עם תצוגה מקדימה על שולחן עבודה בתור סמלי תמונות מוקטנות מופקות אוטומטית.

en: Show "Delete" option in file context menu
he: הצג אפשרות "מחיקה" בתפריט הקשר קובץ

en: _Arrange folders before files
he: ס_דר תיקיות לפני קבצים

en: General
he: כללי

en: Default Icons
he: איקונים ברירת מחדל

en: _File/Launcher Icons
he: איקונים _קובץ/מפעיל

en: _Keyboard Shortcuts
he: קיצורי דרך מ_קלדת

en: _Applications
he: _אפליקציות

en: Window List
he: רשימת חלונות

en: Rename Error
he: שגיאת שינוי שם

en: The files could not be renamed
he: לא ניתן לשנות את שמות הקבצים

en: None of the icons selected support being renamed.
he: אף אחד מן הסמלים שנבחרו תומך בשינוי שמו.

en: _Open With "%s"
he: _פתח בעזרת "%s"

en: Open With "%s"
he: פתח בעזרת "%s"

en: Unable to launch "exo-desktop-item-edit", which is required to create and edit launchers and links on the desktop.
he: איו אפשרות להפעיל את "exo-desktop-item-edit", אשר נחוץ כדי ליצור ולערוך משגרים וקיצורי דרך על השולחן עבודה.

en: Would you like to assign an existing desktop icon layout to monitor <b>%s</b>?
he: האם תרצה לשייך סידור איקונים שולחן עבודה קיים למסך <b>%s</b>?

en: Monitors
he: מסכים

en: _Open all
he: _פתח הכל

en: Create _Launcher...
he: צור _משגר...

en: Create _URL Link...
he: צור _קישור URL...

en: Create _Folder...
he: צור _תיקייה...

en: No templates installed
he: אין תבניות מותקנות

en: _Empty File
he: קובץ _ריק

en: _Open All
he: _פתח הכל

en: _Execute
he: _הפעל

en: Edit _Launcher
he: ערוך _מפעיל

en: Ope_n With
he: פת_ח בעזרת

en: Ope_n With Other Application...
he: פת_ח בעזרת יישום אחר...

en: Set Defa_ult Application...
he: קבע ישום _ברירת מחדל...

en: Paste Into Folder
he: הדבק לתוך תיקייה

en: _Rename...
he: _שנה שם...

en: _Open in New Window
he: _פתח בחלון חדש

en: Arrange Desktop _Icons
he: _סדר סמלי שולחן עבודה

en: _Next Background
he: הרקע _הבא

en: Desktop _Settings...
he: הגדרות שולחן עבודה...

en: _Properties...
he: מאפיינים...

en: Failed to save dropped file to '%s'
he: נכשל לשמור קובץ מבוטל ל '%s'

en: Drop Failure
he: כשל ביטול

en: _OK
he: _אישור

en: Copy _Here
he: העתק ל_כאן

en: _Move Here
he: ה_עבר לכאן

en: _Link Here
he: _קשר לכאן

en: _Cancel
he: _בטל

en: Could not create the desktop folder "%s"
he: לא היתה אפשרות ליצור תיקיית שולחן עבודה "%s"

en: Failed to load the desktop folder
he: נכשל לטעון תיקיית שולחן עבודה

en: A desktop file icon error occurred
he: אירעה שגיאת איקון קובץ שולחן עבודה

en: Desktop Folder Error
he: שגיאת תיקיית שולחן עבודה

en: A normal file with the same name already exists. Please delete or rename it.
he: קובץ רגיל עם אותו השם כבר קיים. אנא מחקו אותו או שנה את שמו.

note: TRANSLATORS: file was modified less than one day ago
en: Today at %X
he: היום בשעה %X

note: TRANSLATORS: file was modified less than two days ago
en: Yesterday at %X
he: אתמול בשעה %X

note: Days from last week
en: %A at %X
he: %A בשעה %X

note: Any other date
en: %x at %X
he: %x בשעה %X

note: the file_time is invalid
en: Unknown
he: לא ידוע

en: The folder could not be opened
he: לא היתה אפשרות לפתוח את התיקייה

en: Error
he: שגיאה

en: The requested operation could not be completed
he: אין אפשרות להשלים את הפעולה המבוקשת

en: The file could not be renamed
he: לא היתה אפשרות לשנות את שם הקובץ

en: This feature requires a file manager service to be present (such as the one supplied by Thunar).
he: תכונה זו מצריכה נוכחות של שירות סייר קבצים (כגון זה שמסופק על ידי Thunar).

en: Delete Error
he: שגיאת מחיקה

en: The selected files could not be deleted
he: אין אפשרות למחוק את הקבצים הנבחרים

en: Trash Error
he: שגיאת אשפה

en: The selected files could not be moved to the trash
he: אין אפשרות להעביר את הקבצים הנבחרים אל האשפה

en: This feature requires a trash service to be present (such as the one supplied by Thunar).
he: תכונה זו מצריכה נוכחות של שירות אשפה (כגון זה שמסופק על ידי Thunar).

en: Could not empty the trash
he: לא היתה אפשרות לרוקן את האשפה

en: Unable to create new file "%1$s" from template file "%2$s": %3$s
he: לא ניתן ליצור קובץ חדש "%1$s" מקובץ תבנית "%2$s":%3$s

en: Create File Error
he: שגיאת יצירת קובץ

en: Could not create a new file
he: לא היתה אפשרות ליצור קובץ חדש

en: New Empty File
he: קובץ ריק חדש

en: Unable to create new folder "%1$s": %2$s
he: לא ניתן ליצור תיקיה חדשה "%1$s":%2$s

en: Could not create a new folder
he: לא ניתן ליצור תיקיה חדשה

en: C_reate
he: _צור

en: Cannot convert filename "%s" to the local encoding
he: לא ניתן להמיר את שם הקובץ "%s" לקידוד הנוכחי

en: Create Document from template "%s"
he: צור מסמך מתוך תבנית "%s"

en: Enter the name:
he: הכנס את השם:

en: New Folder
he: תיקייה חדשה

en: Create New Folder
he: צור תיקייה חדשה

en: File Properties Error
he: שגיאת מאפייני קובץ

en: The file properties dialog could not be opened
he: לא היתה אפשרות לפתוח דו שיח מאפייני קובץ

en: The file could not be opened
he: לא היתה אפשרות לפתוח את הקובץ

en: Failed to run "%s"
he: נכשל להריץ את "%s"

en: The application chooser could not be opened
he: לא היתה אפשרות לפתוח בורר יישומים

en: Transfer Error
he: שגיאת העברה

en: The file transfer could not be performed
he: לא היתה אפשרות לבצע העברת קובץ

en: Arrange Icons
he: סדר איקונים

en: This will reorder all desktop items and place them on different screen positions.
    Are you sure?
he: פעולה זו תארגן מחדש את כל הפריטים בשולחן העבודה ותמקם אותם באזורים שונים במסך.
    להמשיך?

en: Do _not ask me again
he: _אל תשאל אותי שוב

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Unmounting device
he: כעת מחלץ התקן

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
he: ההתקן "%s" מצוי כעת בתהליך חליצה על ידי המערכת. אנא אל תסיר את המדיה ואל תנתק את הכונן

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Writing data to device
he: כעת כותב נתונים לתוך התקן

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
he: יש מידע אשר צריך להיכתב אל ההתקן "%s" בטרם תתאפשר הסרתו. אנא אל תסיר את המדיה ואל תנתק את הכונן

en: Unmount Finished
he: חילוץ הסתיים

en: The device "%s" has been safely removed from the system.
he: ההתקן "%s" הוסר בבטחה מתוך המערכת.

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Ejecting device
he: כעת מוציא התקן

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
he: ההתקן "%s" מצוי כעת בתהליך הוצאה. זה עשוי לקחת זמן מה

en: Eject Finished
he: הוצאה הסתיימה

en: Name: %s
    Type: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
he: שם: %s
    סוג: %s
    גודל: %s
    השינוי האחרון: %s

en: Trash is empty
he: האשפה ריקה

en: Trash contains one item
he: האשפה מכילה פריט אחד

en: Trash contains %d items
he: האשפה מכילה %d פריטים

en: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
he: %s
    גודל: %s
    שונה לאחרונה: %s

en: (not mounted)
he: (לא מעוגן)

en: (unknown)
he: (לא ידוע)

en: Name: %s
    Type: %s
    Mounted at: %s
    Size: %s
    Free Space: %s
he: שם: %s
    סוג: %s
    מעוגן ב-: %s
    גודל: %s
    שטח חופשי: %s

en: Removable Volume
he: כונן ניתן להסרה

en: Failed to eject "%s"
he: נכשל להוציא את "%s"

en: Eject Failed
he: הוצאה נכשלה

en: Failed to mount "%s"
he: נכשל לעגן את "%s"

en: Mount Failed
he: עיגון נכשל

en: Safely _Remove Volume
he: _הסר בבטחה את הכרך

en: _Disconnect Volume
he: _נתק כרך

en: Stop the _Multi-Disk Drive
he: עצור את הכונן _מרובה הדיסקים

en: _Lock Volume
he: נ_על כרך

en: _Eject Volume
he: הו_צא את הכרך

en: _Unmount Volume
he: _חלץ כרך

en: _Mount Volume
he: _עגן כרך

en: _Run Program...
he: ה_פעל תוכנית...
