Xfdesktop - en to uk translation catalogue (284 entries)

en: _Reload
uk: _Оновити

en: Activate _Primary Menu
uk: Активувати _Основне меню

en: Activate _Secondary Menu
uk: Активувати _Додаткове меню

en: _Activate Icon
uk: _Активувати значок

en: Select _All
uk: Обрати _все

en: U_nselect All
uk: З_няти виділення всього

en: A_rrange Icons
uk: _Упорядкувати значки

en: Un_minimize Window
uk: Р_озгорнути вікно

en: _Close Window
uk: _Закрити вікно

en: Create _Folder
uk: Створити _теку

en: Create _Document
uk: Створити _документ

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Open _Filesystem
uk: Відкрити _файлову систему

en: Open _Home
uk: Відкрити _Домашню теку

en: Open _Trash
uk: Відкрити _смітник

en: _Rename
uk: Перей_менувати

en: Cu_t
uk: Ви_різати

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: Paste _Into Folder
uk: Вставити в _теку

en: Mo_ve to Trash
uk: _Перемістити в смітник

en: _Empty Trash
uk: О_чистити смітник

en: _Delete
uk: В_идалити

en: Show _Hidden Files
uk: Показати при_ховані файли

en: _Properties
uk: _Властивості

en: Settings manager socket
uk: Сокет керівника налаштувань

en: SOCKET ID
uk: ІД сокета

en: Version information
uk: Інформація про версію

en: Enable debug messages
uk: Дозволити повідомлення зневадження

en: Type '%s --help' for usage.
uk: Наберіть '%s --help' для використання.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
uk: Команда розробників Xfce. Всі права застережено.

en: Please report bugs to <%s>.
uk: Про помилки повідомляйте для <%s>.

en: Desktop Settings
uk: Налаштування стільниці

en: Unable to contact settings server
uk: Не вдається звʼязатися зі сервером налаштувань.

en: Quit
uk: Вийти

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Set desktop background and menu and icon behavior
uk: Призначити фонове зображення стільниці, меню і значок заголовку

en: <b>%s</b>
    Type: %s
    Size: %s
uk: <b>%s</b>
    Тип: %s
    Розмір: %s

en: Unable to load images from folder "%s"
uk: Не вдається завантажити зображення з теки "%s"

en: Wallpaper for Monitor %d (%s)
uk: Шпалери для монітору %d (%s)

en: Wallpaper for Monitor %d
uk: Шпалери для монітору %d

en: Move this dialog to the display you want to edit the settings for.
uk: Перемістіть це вікно на дисплей, який Ви бажаєте налаштувати.

en: Wallpaper for %s on Monitor %d (%s)
uk: Шпалери для %s на монітор %d (%s)

en: Wallpaper for %s on Monitor %d
uk: Шпалери для %s на монітор %d

en: Move this dialog to the display and workspace you want to edit the settings for.
uk: Перемістіть цей діалог на дисплей і робочу область, які Ви бажаєте налаштувати.

note: Single monitor and single workspace
en: Wallpaper for my desktop
uk: Шпалери для моєї стільниці

note: Single monitor and per workspace wallpaper
en: Wallpaper for %s
uk: Шпалери для %s

en: Move this dialog to the workspace you want to edit the settings for.
uk: Перемістіть цей діалог на робочу область, яку Ви бажаєте налаштувати.

en: Image selection is unavailable while the image style is set to None.
uk: Вибір малюнка недоступний, поки не встановлено стиль малюнка.

en: Spanning screens
uk: Покриваючі екрани

en: Image files
uk: Файли зображень

note: Change the title of the file chooser dialog
en: Select a Directory
uk: Виберіть каталог

en: Home
uk: Домівка

en: File System
uk: Файлова система

en: Trash
uk: Смітник

en: Devices
uk: Пристрої

en: Network Shares
uk: Мережеві диски

en: Removable Disks and Drives
uk: Знімні диски та накопичувачі

en: Fixed Disks and Drives
uk: Стаціонарні диски та накопичувачі

en: Other Devices
uk: Інші пристрої

note: TRANSLATORS: Please split the message in half with '\n' so the dialog will not be too wide.
en: Would you like to arrange all existing
    icons according to the selected orientation?
uk: Бажаєте організувати всі існуючі
    значки відповідно до обраної орієнтації?

en: Arrange icons
uk: Упорядкувати значки

note: printf is to be translator-friendly
en: Unable to launch "%s":
uk: Не вдається запустити «%s»:

en: Launch Error
uk: Помилка запуску

en: _Close
uk: _Закрити

en: Icons
uk: Значки

en: Window Icons
uk: Значки вікон

en: File Icons
uk: Значки файлів

en: Solid color
uk: Суцільний колір

en: Horizontal gradient
uk: Горизонтальний градієнт

en: Vertical gradient
uk: Вертикальний градієнт

en: Transparent
uk: Прозорість

en: Choose the folder to select wallpapers from.
uk: Оберіть теку, з якої вибиратимуться шпалери.

en: Apply
uk: Застосувати

en: St_yle:
uk: Ст_иль:

en: Specify how the image will be resized to fit the screen.
uk: Визначити, яким чином малюнок буде змінювати розмір до розміру екрану.

en: None
uk: Немає

en: Centered
uk: Центровано

en: Tiled
uk: Плиткою

en: Stretched
uk: Розтягнуто

en: Scaled
uk: Масштабовано

en: Zoomed
uk: Збільшено

en: Spanning Screens
uk: Покриваючи екрани

en: Specify the style of the color drawn behind the backdrop image.
uk: Визначити стиль кольору, що буде показуватися під фоновим зображенням

en: Specifies the solid color, or the "left" or "top" color of the gradient.
uk: Визначити суцільний колір, або «лівий» чи «верхній» колір градієнту.

en: Select First Color
uk: Виберіть перший колір

en: Specifies the "right" or "bottom" color of the gradient.
uk: Визначити «правий» чи «нижній» колір градієнту.

en: Select Second Color
uk: Виберіть другий колір

en: Apply to all _workspaces
uk: Застосувати до всіх _робочих областей

en: _Folder:
uk: _Тека:

en: C_olor:
uk: К_олір:

en: Change the _background
uk: Зміна т_ла

en: Automatically select a different background from the current directory.
uk: Автоматично вибирати різні малюнки тла з поточної теки.

en: Specify how often the background will change.
uk: Вкажіть, як часто буде змінюватися тло.

en: in seconds:
uk: в секундах:

en: in minutes:
uk: в хвилинах:

en: in hours:
uk: в годинах:

en: at start up
uk: під час запуску

en: every hour
uk: щогодини

en: every day
uk: щодня

en: chronologically
uk: хронологічно

en: Amount of time before a different background is selected.
uk: Відрізок часу перед тим, як буде вибране інше тло.

en: _Random Order
uk: _Випадковий порядок

en: Randomly selects another image from the same directory when the wallpaper is to cycle.
uk: Випадковий вибір іншого малюнка з того самого каталогу, де міститься малюнок заставки.

en: Left
uk: Зліва

en: Middle
uk: Посередині

en: Right
uk: Справа

en: Minimized application icons
uk: Значки згорнутих програм

en: File/launcher icons
uk: Значки файлів/запускачів

en: Top Left Vertical
uk: Верхня ліва вертикальна

en: Top Left Horizontal
uk: Верхній лівий горизонтальний

en: Top Right Vertical
uk: Верх праворуч по вертикалі

en: Top Right Horizontal
uk: Верхній правий горизонтальний

en: Bottom Left Vertical
uk: Нижній лівий вертикаль

en: Bottom Left Horizontal
uk: Вниз ліворуч горизонтально

en: Bottom Right Vertical
uk: Нижній правий вертикаль

en: Bottom Right Horizontal
uk: Горизонтальне праворуч

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Background
uk: _Тло

en: Include applications menu on _desktop right click
uk: Меню програм натисканням правої кнопки миші на _стільниці

en: _Button:
uk: _Кнопка:

en: Mo_difier:
uk: Зм_інено:

en: Show _application icons in menu
uk: Відобр_ажати значки програм у меню

en: _Edit desktop menu
uk: _Змінити меню стільниці

en: <b>Desktop Menu</b>
uk: <b>Меню стільниці</b>

en: Show _window list menu on desktop middle click
uk: Показувати меню _списку вікон на стільниці при клацанні середньою кнопкою

en: B_utton:
uk: _Кнопка

en: Modi_fier:
uk: Змін_ено:

en: Sh_ow application icons in menu
uk: Від_ображати значки програм у меню

en: List windows on a_ll workspaces
uk: Список вікон на _всіх робочих областях

en: Show workspace _names in list
uk: Показувати _назви робочих областей у списку

en: Use _submenus for the windows in each workspace
uk: Використовувати п_ідменю для вікон у кожній робочій області

en: Show s_ticky windows only in active workspace
uk: Показувати приліпл_ені вікна тільки в активних робочих областях

en: Show a section listing all _urgent windows on other workspaces
uk: Показати розділ з переліком усіх _термінових вікон на інших робочих областях

en: Show a_dd and remove workspace options in list
uk: Показати в списку _опцію додавання і вилучення робочої області

en: <b>Window List Menu</b>
uk: <b>Меню списку вікон</b>

en: _Menus
uk: _Меню

en: Icon _type:
uk: Т_ип значка:

en: Icon _size:
uk: Розм_ір значка:

en: Fo_nt size:
uk: Розмір _шрифту:

en: Show icon toolt_ips. Size:
uk: Показати під_казки до значків. Розмір:

en: Size of the tooltip preview image.
uk: Розмір малюнка підказки

en: Font co_lor:
uk: Ко_лір шрифту:

en: <b>Appearance</b>
uk: <b>Зовнішній вигляд</b>

en: Placement _direction:
uk: Напрямок _розміщення:

en: Show icons only on _primary display
uk: Показати значки лише на _основному дисплеї

en: Single click to _activate items
uk: Активація елементів _одинарним клацанням

en: _Underline text on hover
uk: Підкреслення тексту при _наведенні

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Desktop _Icons
uk: Значки ст_ільниці

en: File/Launcher icons are not enabled. You can enable them from the "Desktop Icons" tab.
uk: Значки файлів/запускачів не ввімкнено. Ви можете ввімкнути їх на вкладці «Значки стільниці»

en: Show hidden files on the desktop
uk: Показувати приховані файли на стільниці

en: Show t_humbnails
uk: Показати _мініатюри

en: Select this option to display preview-able files on the desktop as automatically generated thumbnail icons.
uk: Виберіть цей параметр, щоб відобразити попередній перегляд файлів на стільниці з автоматично створених мініатюр значків.

en: Show "Delete" option in file context menu
uk: Показати опцію «Видалити» у контекстному меню файлу

en: _Arrange folders before files
uk: _Розташувати теки перед файлами

en: General
uk: Основні

en: Default Icons
uk: Типові значки

en: _File/Launcher Icons
uk: Значки _файлів/запускачів

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Комбінації клавіш

en: _Applications
uk: _Програми

en: Window List
uk: Список вікон

en: Display version information
uk: Відобразити інформація про версію

en: Reload all settings
uk: Перезавантажити всі параметри

en: Advance to the next wallpaper on the current workspace
uk: Перехід до наступної шпалери на поточній робочій області

en: Pop up the menu (at the current mouse position)
uk: Показати меню (у місці, де знаходиться курсор миші)

en: Pop up the window list (at the current mouse position)
uk: Показати перелік вікон (у місці, де знаходиться курсор миші)

en: Automatically arrange all the icons on the desktop
uk: Автоматично розмістити всі значки на стільниці

en: Disable debug messages
uk: Виключити повідомлення зневадження

en: Do not wait for a window manager on startup
uk: Не очікувати на запуск керівника вікон

en: Cause xfdesktop to quit
uk: Вийти з xfdesktop

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
uk: Це %s версії %s, що виконується в Xfce %s.

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
uk: Зібрано з GTK+ %d.%d.%d, звʼязано з GTK+ %d.%d.%d.

en: Build options:
uk: Параметри збирання:

en:     Desktop Menu:        %s
uk:     Меню стільниці:        %s

en: enabled
uk: дозволено

en: disabled
uk: вимкнено

en:     Desktop Icons:       %s
uk:     Значки на стільниці:       %s

en:     Desktop File Icons:  %s
uk:     Значки файлів на стільниці: %s

en: Rename Error
uk: Помилка під час перейменування

en: The files could not be renamed
uk: Файли не можливо перейменувати

en: None of the icons selected support being renamed.
uk: Жоден із вибраних значків не перейменовано.

en: _Open With "%s"
uk: _Відкрити через «%s»

en: Open With "%s"
uk: Відкрити через «%s»

en: Unable to launch "exo-desktop-item-edit", which is required to create and edit launchers and links on the desktop.
uk: Неможливо запустити «exo-desktop-item-edit», яка потрібна для редагування значків запуску та посилань на стільниці.

en: Would you like to assign an existing desktop icon layout to monitor <b>%s</b>?
uk: Ви хочете призначити  наявну розкладку значків стільниці монітору <b>%s</b>?

en: Monitors
uk: Монітори

en: _Open all
uk: _Відкрити все

en: Create _Launcher...
uk: Створити _значок запуску...

en: Create _URL Link...
uk: Створити _посилання URL...

en: Create _Folder...
uk: Створити _теку...

en: No templates installed
uk: Шаблони не встановлені

en: _Empty File
uk: _Порожній файл

en: _Open All
uk: _Відкрити все

en: _Execute
uk: Ви_конати

en: Edit _Launcher
uk: Редагувати _запускач

en: Ope_n With
uk: Від_крити з...

en: Ope_n With Other Application...
uk: Відкрити _іншою програмою

en: Set Defa_ult Application...
uk: Встановити про_граму за замовчуванням

en: Paste Into Folder
uk: Вставити в теку

en: _Rename...
uk: Переймен_увати...

en: _Open in New Window
uk: Відкрити в _новому вікні

en: Arrange Desktop _Icons
uk: _Упорядкувати значки стільниці

en: _Next Background
uk: _Наступне тло

en: Desktop _Settings...
uk: _Налаштування стільниці...

en: _Properties...
uk: В_ластивості...

en: _OK
uk: _Добре

en: Copy _Here
uk: _Скопіювати сюди

en: _Move Here
uk: _Перемістити вгору

en: _Link Here
uk: _Тут посилання:

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: Could not create the desktop folder "%s"
uk: Неможливо створити теку «%s» на стільниці

en: Failed to load the desktop folder
uk: Неможливо завантажити теку стільниці

en: A desktop file icon error occurred
uk: Виникла помилка зі значком файлу на робочому столі

en: Desktop Folder Error
uk: Помилка теки стільниці

en: A normal file with the same name already exists. Please delete or rename it.
uk: Звичайний файл із такою назвою вже існує. Будь ласка, видаліть його, або перейменуйте.

note: TRANSLATORS: file was modified less than one day ago
en: Today at %X
uk: Сьогодні о %X

note: TRANSLATORS: file was modified less than two days ago
en: Yesterday at %X
uk: Вчора в %X

note: Days from last week
en: %A at %X
uk: %A о %X

note: Any other date
en: %x at %X
uk: %x о %X

note: the file_time is invalid
en: Unknown
uk: Невідомий

en: The folder could not be opened
uk: Теку неможливо відкрити

en: Error
uk: Помилка

en: The requested operation could not be completed
uk: Дану операцію неможливо завершити

en: The file could not be renamed
uk: Файл не може бути перейменований

en: This feature requires a file manager service to be present (such as the one supplied by Thunar).
uk: Ця функція вимагає наявності сервісу файлового керівника (один із таких підтримується Thunar).

en: Delete Error
uk: Помилка під час видалення

en: The selected files could not be deleted
uk: Вибрані файли не можливо видалити

en: Trash Error
uk: Помилка смітника

en: The selected files could not be moved to the trash
uk: Вибрані файли не можливо перемістити в смітник

en: This feature requires a trash service to be present (such as the one supplied by Thunar).
uk: Ця функція вимагає наявності сервісу файлового керівника (один із таких підтримується Thunar).

en: Could not empty the trash
uk: Не можу очистити смітник

en: Unable to create new file "%1$s" from template file "%2$s": %3$s
uk: Не вдається створити новий файл "%1$s" з файлу шаблону "%2$s": %3$s

en: Create File Error
uk: Помилка під час створення файлу

en: Could not create a new file
uk: Неможливо створити новий файл

en: New Empty File
uk: Новий порожній файл

en: Unable to create new folder "%1$s": %2$s
uk: Не вдається створити нову теку "%1$s": %2$s

en: Could not create a new folder
uk: Не вдалося створити нову теку

en: C_reate
uk: С_творити

en: Cannot convert filename "%s" to the local encoding
uk: Не вдається перетворити назву файлу "%s" в локальне кодування

en: Create Document from template "%s"
uk: Створити документ з шаблону "%s"

en: Enter the name:
uk: Введіть назву:

en: New Folder
uk: Нова тека

en: Create New Folder
uk: Створити нову теку

en: File Properties Error
uk: Помилка у властивостях файлу

en: The file properties dialog could not be opened
uk: Неможливо відкрити вікно властивостей файлу

en: The file could not be opened
uk: Неможливо відкрити файл

en: Failed to run "%s"
uk: Не вдалось запустити «%s»

en: The application chooser could not be opened
uk: Не вдалось відкрити вибір програм

en: Transfer Error
uk: Помилка передачі

en: The file transfer could not be performed
uk: Передачу файлу не можливо виконати

en: Arrange Icons
uk: Упорядкувати значки

en: This will reorder all desktop items and place them on different screen positions.
    Are you sure?
uk: Це змінить порядок усіх елементів стільниці і розмістить їх у різних місцях екрана. Ви впевнені?

en: Do _not ask me again
uk: _Не питати надалі

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Unmounting device
uk: Відмонтування пристрою

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
uk: Пристрій «%s» відмонтовано системою. Будь ласка, не витягуйте носій чи не відʼєднуйте пристрій

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Writing data to device
uk: Запис даних на пристрій

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
uk: Є дані, які мають записатися на пристрій «%s» перед тим як він буде витягнутий. Будь ласка, не витягуйте носій чи не відʼєднуйте пристрій

en: Unmount Finished
uk: Відключення завершено

en: The device "%s" has been safely removed from the system.
uk: Пристрій «%s» успішно витягнено з системи.

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Ejecting device
uk: Витягування пристрою

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
uk: Пристрій «%s» в даний час витягується. Це може зайняти деякий час

en: Eject Finished
uk: Витягнення завершено

en: Name: %s
    Type: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
uk: Назва: %s
    Тип: %s
    Розмір: %s
    Остання зміна: %s

en: Trash is empty
uk: Смітник порожній

en: Trash contains one item
uk: Смітник містить один елемент

en: Trash contains %d items
uk: Смітник містить %d елементів

en: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
uk: %s
    Розмір: %s
    Остання зміна: %s

en: (not mounted)
uk: (не змонтовано)

en: (unknown)
uk: (невідомо)

en: Name: %s
    Type: %s
    Mounted at: %s
    Size: %s
    Free Space: %s
uk: Назва: %s
    Тип: %s
    Змонтовано у: %s
    Розмір: %s
    Вільне місце: %s

en: Removable Volume
uk: Знімний том

en: Failed to eject "%s"
uk: Не вдається витягнути «%s»

en: Eject Failed
uk: Не вдається витягнути

en: Failed to mount "%s"
uk: Не вдається змонтувати «%s»

en: Mount Failed
uk: Помилка підключення

en: Safely _Remove Volume
uk: Безпечне ви_далення тому

en: _Disconnect Volume
uk: Ві_дʼєднати том

en: Stop the _Multi-Disk Drive
uk: Зупинити _багатодисковий накопичувач

en: _Lock Volume
uk: За_мкнути том

en: _Eject Volume
uk: _Вилучити том

en: _Unmount Volume
uk: В_ідключити том

en: _Mount Volume
uk: _Підключити том

en: _Run Program...
uk: _Запустити програму...
