xfdesktop.xfce-4-20 - en to kk translation catalogue (291 entries)

en: _Reload
kk: Қа_йта жүктеу

en: Activate _Primary Menu
kk: _Біріншілік мәзірді белсендіу

en: Activate _Secondary Menu
kk: Қ_осымша мәзірді белсендіу

en: Cycle Next Background
kk: Келесі фон суретіне ауысу

en: _Activate Icon
kk: Таңбашаны б_елсендіру

en: _Toggle Cursor Icon
kk: Курсор таңбашасын көрсе_ту/жасыру

en: Select _All
kk: Барл_ығын таңдау

en: U_nselect All
kk: Таңдауды а_лып тастау

en: A_rrange Icons
kk: Таңбашаларды _реттеу

en: Un_minimize Window
kk: Терезені қа_йырудан қайтару

en: _Close Window
kk: _Терезені жабу

en: Create _Folder
kk: Бу_маны жасау

en: Create _Document
kk: Құжат_ты жасау

en: _Open
kk: _Ашу

en: Ope_n With Other Application
kk: Басқа қолданбамен а_шу

en: Open _Filesystem
kk: _Файлдық жүйені ашу

en: Open _Home
kk: Ү_й бумасын ашу

en: Open _Trash
kk: Қ_оқыс шелегін ашу

en: _Rename
kk: Атын ауысты_ру

en: Cu_t
kk: Қ_иып алу

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: _Paste
kk: Кірі_стіру

en: Paste _Into Folder
kk: Бума і_шіне кірістіру

en: Mo_ve to Trash
kk: Қ_оқыс шелегіне тастау

en: _Empty Trash
kk: Қ_оқыс шелегін тазарту

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: Show _Hidden Files
kk: Жас_ырын файлдарды көрсету

en: _Properties
kk: Қас_иеттері

en: Settings manager socket
kk: Баптаулар басқарушысының сокеті

en: Version information
kk: Нұсқа ақпараты

en: Enable debug messages
kk: Жөндеуді хабарламаларын іске қосу

en: Type '%s --help' for usage.
kk: Көмек үшін '%s --help' енгізіңіз.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
kk: Xfce өндіру тобы. Барлық құқықтары қорғалған.

en: Please report bugs to <%s>.
kk: Ақаулықтар жөнінде хабарласыңыз: <%s>.

en: Desktop Settings
kk: Жұмыс үстел баптаулары

en: Unable to contact settings server
kk: Баптаулар қызметімен байланыс орнату мүмкін емес

en: Quit
kk: Шығу

en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

en: Set desktop background and menu and icon behavior
kk: Жұмыс үстел суреті, мәзір мен таңбашалардың әрекеттерін баптау

en: desktop;background;wallpaper;settings;xfce;
kk: desktop;background;wallpaper;settings;xfce;жұмыс үстелі;фон;түсқағаз;баптаулар;

en: Choose the folder to select wallpapers from.
kk: Түсқағаздарды алу үшін буманы көрсетіңіз.

en: <b>%s</b>
    Type: %s
    Size: %s
kk: <b>%s</b>
    Түрі: %s
    Өлшемі: %s

en: Unable to load images from folder "%s"
kk: "%s" бумасынан суреттерді жүктеу мүмкін емес

en: Wallpaper for Monitor %d (%s)
kk: Нөмірі %d мониторы үшін түсқағаз (%s)

en: Wallpaper for Monitor %d
kk: Нөмірі %d мониторы үшін түсқағаз

en: Move this dialog to the display you want to edit the settings for.
kk: Бұл сұхбат терезесін баптауларын өзгерту керек экранына тартып апарыңыз.

en: Wallpaper for %s on Monitor %d (%s)
kk: %s үшін фон суреті, монитор %d (%s)

en: Wallpaper for %s on Monitor %d
kk: %s үшін фон суреті, монитор %d

en: Move this dialog to the display and workspace you want to edit the settings for.
kk: Бұл сұхбат терезесін баптауларын өзгерту керек экраны және жұмыс орнына тартып апарыңыз.

note: Single monitor and single workspace
en: Wallpaper for my desktop
kk: Менің жұмыс үстелім үшін түсқағаз

note: Single monitor and per workspace wallpaper
en: Wallpaper for %s
kk: %s үшін түсқағаз

en: Move this dialog to the workspace you want to edit the settings for.
kk: Сіз бірден көп экран қолданып отырсыз, баптауларын өзгерту керек экраны және жұмыс орнына бұл сұхбат терезесін тартып апарыңыз.

en: Image selection is unavailable while the image style is set to None.
kk: Сурет стилі ешнәрсе болып тұрған кезінде суретті таңдау мүмкін емес.

en: Spanning screens
kk: Біріккен экрандар

en: Image files
kk: Сурет файлдары

note: Change the title of the file chooser dialog
en: Select a Directory
kk: Буманы таңдаңыз

en: Home
kk: Үй бумасы

en: File System
kk: Файлдық жүйе

en: Trash
kk: Қоқыс шелегі

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: Network Shares
kk: Желілік ортақ бумалар

en: Removable Disks and Drives
kk: Ауыстырмалы дисктер мен жетектер

en: Fixed Disks and Drives
kk: Бекітілген дисктер мен жетектер

en: Other Devices
kk: Басқа құрылғылар

note: TRANSLATORS: Please split the message in half with '\n' so the dialog will not be too wide.
en: Would you like to arrange all existing
    icons according to the selected orientation?
kk: Барлық бар болып тұрған таңбашаларды
    таңдалған бағытқа сай реттеуді қалайсыз ба?

en: Arrange icons
kk: Таңбашаларды реттеу

note: printf is to be translator-friendly
en: Unable to launch "%s":
kk: "%s" жөнелту қатесі:

en: Launch Error
kk: Жөнелту қатесі

en: _Close
kk: _Жабу

en: Icons
kk: Таңбашалар

en: Window Icons
kk: Терезелер таңбашалары

en: File Icons
kk: Файлдар таңбашалары

en: Solid color
kk: Бүтін түс

en: Horizontal gradient
kk: Горизонталды градиент

en: Vertical gradient
kk: Вертикалды градиент

en: Transparent
kk: Мөлдір

en: Apply
kk: Іске асыру

en: St_yle:
kk: Ст_илі:

en: Specify how the image will be resized to fit the screen.
kk: Экран өлшемдеріне дейін сурет қалай өзгертілетінін көрсетіңіз.

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Centered
kk: Ортасына қарай

en: Tiled
kk: Қатар-қатар

en: Stretched
kk: Созылған

en: Scaled
kk: Масштабталған

en: Zoomed
kk: Үлкейтілген

en: Spanning Screens
kk: Біріккен экрандар

en: Specify the style of the color drawn behind the backdrop image.
kk: Фон суреті астындағы түс стилін көрсетіңіз.

en: Specifies the solid color, or the "left" or "top" color of the gradient.
kk: Градиент үшін бүтін түсті, не "сол" мен "үстіңгі" түстерін анықтайды.

en: Select First Color
kk: Бірінші түсі

en: Specifies the "right" or "bottom" color of the gradient.
kk: Градиент үшін "оң" мен "төменгі" түстерін анықтайды.

en: Select Second Color
kk: Екінші түсі

en: Apply to all _workspaces
kk: Барлық _жұмыс үстелдері үшін іске асыру

en: _Folder:
kk: _Бума:

en: C_olor:
kk: Тү_сі:

en: Change the _background
kk: Фо_нды ауыстыру

en: Automatically select a different background from the current directory.
kk: Ағымдағы бумадан автоматты түрде басқа фонды алу.

en: Specify how often the background will change.
kk: Фонның ауысу жиілігін көрсетеді.

en: in seconds:
kk: секундпен:

en: in minutes:
kk: минутпен:

en: in hours:
kk: сағатпен:

en: at start up
kk: іске қосылған кезде

en: every hour
kk: сағат сайын

en: every day
kk: күн сайын

en: chronologically
kk: уақытымен

en: Amount of time before a different background is selected.
kk: Басқа фон таңдалғанның алдында өтетін уақыт шамасы.

en: _Random Order
kk: _Кездейсоқ ретпен

en: Randomly selects another image from the same directory when the wallpaper is to cycle.
kk: Түсқағаздар автоауысу орнатылған кезде көрсетілген бумадан басқа кездейсоқ суретті таңдайды.

en: Left
kk: Сол жақ

en: Middle
kk: Ортасы

en: Right
kk: Оң жақ

en: Minimized application icons
kk: Қайырылған қолданбалар таңбашалары

en: File/launcher icons
kk: Файл/жөнелткіштер таңбашалары

en: Top Left Vertical
kk: Сол жақ жоғары, вертикалды

en: Top Left Horizontal
kk: Сол жақ жоғары, горизонталды

en: Top Right Vertical
kk: Оң жақ жоғары, вертикалды

en: Top Right Horizontal
kk: Оң жақ жоғары, горизонталды

en: Bottom Left Vertical
kk: Сол жақ төменгі, вертикалды

en: Bottom Left Horizontal
kk: Сол жақ төменгі, горизонталды

en: Bottom Right Vertical
kk: Оң жақ төменгі, вертикалды

en: Bottom Right Horizontal
kk: Оң жақ төменгі, горизонталды

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _Background
kk: _Фон

en: Include applications menu on _desktop right click
kk: _Жұмыс үстелінде оң жақпен шерткенде қолданбалар мәзірін қоса көрсету

en: _Button:
kk: _Батырма:

en: Mo_difier:
kk: Мо_дификатор:

en: Show _application icons in menu
kk: Мә_зір ішінде қолданбалар таңбашаларын көрсету

en: _Edit desktop menu
kk: Жұмыс үст_ел мәзірін түзету

en: <b>Desktop Menu</b>
kk: <b>Жұмыс үстел мәзірі</b>

en: Show _window list menu on desktop middle click
kk: Жұмыс үс_телінде ортасымен шерткенде терезелер тізімін көрсету

en: B_utton:
kk: Бат_ырма:

en: Modi_fier:
kk: Моди_фикатор:

en: Sh_ow application icons in menu
kk: Мәзір і_шінде қолданбалар таңбашаларын көрсету

en: List windows on a_ll workspaces
kk: Бар_лық жұмыс орындар терезелерін тізіп шығару

en: Show workspace _names in list
kk: Тізімде жұмыс оры_н атауын көрсету

en: Use _submenus for the windows in each workspace
kk: Әр жұм_ыс орны үшін ішкі мәзірді көрсету

en: Show s_ticky windows only in active workspace
kk: Жабысқ_ақ терезелерді тек белсенді жұмыс орнында көрсету

en: Show a section listing all _urgent windows on other workspaces
kk: Басқа жұмыс орындардағы барлық _шұғыл терезелер тізімі бар секцияны көрсету

en: Show a_dd and remove workspace options in list
kk: Тізімде жұмыс орны_н қосу және өшіру опцияларын көрсету

en: <b>Window List Menu</b>
kk: <b>Терезелер тізімі мәзірі</b>

en: _Menus
kk: _Мәзірлер

en: Icon _type:
kk: Таңбаш_а түрі:

en: Icon _size:
kk: Таңбаш_а өлшемі:

en: Fo_nt size:
kk: Қа_ріп өлшемі:

en: Show icon toolt_ips. Size:
kk: Таңбашаның қалқ_ымалы көмегін көрсету. Өлшемі:

en: Size of the tooltip preview image.
kk: Қалқымалы көмектің кіші сурет көрінісінің өлшемі.

en: Font co_lor:
kk: Қаріп тү_сі:

en: Label bac_kground color:
kk: Жазудың _фон түсі:

en: <b>Appearance</b>
kk: <b>Сыртқы түрі</b>

en: Placement _direction:
kk: Орналасудың бағ_дары:

en: Show icons only on _primary display
kk: Таңбашаларды тек _біріншілік экранда көрсету

en: Single click to _activate items
kk: Элементерді белсендіру үшін бір _шертуді қолдану

en: _Underline text on hover
kk: Курсор үстінен өткенде мәтін аст_ын сызу

en: Show confirmation dialog before arran_ging icons
kk: Таңбашаларды ре_ттеу алдында растау сұхбатын көрсету

en: Behavior
kk: Мінез-құлығы

en: Desktop _Icons
kk: Жұмыс үстел _таңбашалары

en: File/Launcher icons are not enabled. You can enable them from the "Desktop Icons" tab.
kk: Файл/жөнелткіш таңбашалары іске қосылмаған. Сіз оларды "Жұмыс үстел таңбашалары" бетінде іске қоса аласыз.

en: Show hidden files on the desktop
kk: Жұмыс үстелде жасырын файлдарды көрсету

en: Show t_humbnails
kk: Кіші көрі_ністерді көрсету

en: Select this option to display preview-able files on the desktop as automatically generated thumbnail icons.
kk: Алдын-ала көрінісі мүмкін болатын файлдарды олардың автоматты түрде жасалған кіші көріністері ретінде көрсету үшін бұл опцияны таңдаңыз.

en: Show "Delete" option in file context menu
kk: Файлдың контекст мәзірінде "Өшіру" опциясын көрсету

en: _Arrange folders before files
kk: Бумаларды файлдардың _алдына қою

en: General
kk: Жалпы

en: Default Icons
kk: Үнсіз келісім таңбашалары

en: _File/Launcher Icons
kk: _Файл/жөнелткіштер таңбашалары

en: _Keyboard Shortcuts
kk: _Пернетақта жарлықтары

en: _Applications
kk: Қолд_анбалар

en: Window List
kk: Терезелер тізімі

en: Display version information
kk: Нұсқа ақпаратын көрсету

en: Reload all settings
kk: Баптауларды қайта жүктеу

en: Advance to the next wallpaper on the current workspace
kk: Ағымдағы жұмыс ортасында келесі түсқағазға өту

en: Pop up the menu (at the current mouse position)
kk: Мәзірді көрсету (тышқанның ағымдағы орнында)

en: Pop up the window list (at the current mouse position)
kk: Терезелер тізімін шығару (тышқанның ағымдағы орнында)

en: Automatically arrange all the icons on the desktop
kk: Жұмыс үстеліндегі барлық таңбашаларды автореттеу

en: Disable debug messages
kk: Жөндеуді хабарламаларын сөндіру

en: Do not wait for a window manager on startup
kk: Іске қосылғанда, терезелер басқарушысын күтпеу

en: Cause xfdesktop to quit
kk: Xfdesktop жұмысын аяқтау

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
kk: Бұл %s, нұсқасы %s, Xfce %s қосылған.

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
kk: Жиналған GTK+ %d.%d.%d нұсқасымен, байланысқан GTK+ %d.%d.%d.

en: Build options:
kk: Жинау опциялары:

en:     Desktop Menu:        %s
kk:     Жұмыс үстел мәзірі:        %s

en: enabled
kk: қосулы

en: disabled
kk: сөндірулі

en:     Desktop Icons:       %s
kk:     Жұмыс үстел таңбашалары:       %s

en:     Desktop File Icons:  %s
kk:     Жұмыс үстел файл таңбашалары:  %s

en: Rename Error
kk: Атын ауыстыру қатесі

en: The files could not be renamed
kk: Файлдар аттарын ауыстыру мүмкін емес

en: None of the icons selected support being renamed.
kk: Таңдалған таңбашалардың ешбірі де атын ауыстыруды қолдамайды.

en: _Open With "%s"
kk: "%s" _көмегімен ашу

en: Open With "%s"
kk: "%s" көмегімен ашу

en: Unable to launch "exo-desktop-item-edit", which is required to create and edit launchers and links on the desktop.
kk: "exo-desktop-item-edit" жөнелту қатесі, ол жұмыс үстелінде жөнелткіштерді мен сілтемелерді жасау үшін керек.

en: Would you like to assign an existing desktop icon layout to monitor <b>%s</b>?
kk: <b>%s</b> мониторына бар болып тұрған жұмыс үстелі таңбашалары жаймасын іске асыруды қалайсыз ба?

en: Monitors
kk: Мониторлар

en: _Open all
kk: Б_арлығын ашу

en: Create _Launcher...
kk: Жөне_лткішті жасау...

en: Create _URL Link...
kk: URL сіл_темесін жасау...

en: Create _Folder...
kk: Бу_маны жасау...

en: No templates installed
kk: Үлгілер орнатылмаған

en: _Empty File
kk: _Бос файл

en: _Open All
kk: Б_арлығын ашу

en: _Execute
kk: Оры_ндау

en: Edit _Launcher
kk: Жөнелткішті тү_зету

en: Ope_n With
kk: Көмегімен а_шу

en: Ope_n With Other Application...
kk: Басқа қолданбамен а_шу...

en: Set Defa_ult Application...
kk: Баста_пқы қолданбаны орнату...

en: Paste Into Folder
kk: Бума ішіне кірістіру

en: _Rename...
kk: Атын ауысты_ру...

en: _Open in New Window
kk: _Жаңа терезеде ашу

en: Arrange Desktop _Icons
kk: Жұ_мыс үстел таңбашаларын реттеу

en: _Next Background
kk: _Келесі фон суреті

en: Desktop _Settings...
kk: Жұмыс ү_стелінің баптаулары...

en: _Properties...
kk: Қас_иеттері...

en: Failed to save dropped file to '%s'
kk: Ұстап әкелінген файлды '%s' ішіне сақтау сәтсіз аяқталды

en: Drop Failure
kk: Ұстап әкелу сәтсіз аяқталды

en: _OK
kk: _ОК

en: Copy _Here
kk: Ос_ында көшіру

en: _Move Here
kk: Осында жы_лжыту

en: _Link Here
kk: Осында _сілтеме жасау

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: Could not create the desktop folder "%s"
kk: "%s" жұмыс үстел бумасын жасау мүмкін емес

en: Failed to load the desktop folder
kk: Жұмыс үстел бумасын жүктеу сәтсіз

en: A desktop file icon error occurred
kk: Жұмыс үстелі таңбашасының қатесі орын алды

en: Desktop Folder Error
kk: Жұмыс үстел бумасының қатесі

en: A normal file with the same name already exists. Please delete or rename it.
kk: Ондай атауы бар файл бар болып тұр. Алдымен оны өшіріңіз не атын өзгертіңіз.

note: TRANSLATORS: file was modified less than one day ago
en: Today at %X
kk: Бүгін, уақыты %X

note: TRANSLATORS: file was modified less than two days ago
en: Yesterday at %X
kk: Кеше, уақыты %X

note: Days from last week
en: %A at %X
kk: %A, уақыты %X

note: Any other date
en: %x at %X
kk: %x, уақыты %X

note: the file_time is invalid
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: The folder could not be opened
kk: Буманы ашу мүмкін емес

en: Error
kk: Қате

en: The requested operation could not be completed
kk: Сұралған әрекетті аяқтау мүмкін емес

en: The file could not be renamed
kk: Файл атын ауыстыру мүмкін емес

en: This feature requires a file manager service to be present (such as the one supplied by Thunar).
kk: Бұл мүмкіндік бар болып тұрған файлдар басқарушы қызметін талап етеді (Thunar ұсынатын қызмет сияқты).

en: Delete Error
kk: Өшіру қатесі

en: The selected files could not be deleted
kk: Таңдалған файлдарды өшіру мүмкін емес

en: Trash Error
kk: Қоқыс шелек қатесі

en: The selected files could not be moved to the trash
kk: Таңдалған файлдарды қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес

en: This feature requires a trash service to be present (such as the one supplied by Thunar).
kk: Бұл мүмкіндік бар болып тұрған қоқыс шелегі қызметін талап етеді (Thunar ұсынатын қызмет сияқты).

en: Could not empty the trash
kk: Қоқыс шелегін тазарту мүмкін емес

en: Unable to create new file "%1$s" from template file "%2$s": %3$s
kk: "%2$s" үлгісінен жаңа "%1$s" файлын жасау мүмкін емес: %3$s

en: Create File Error
kk: Файлды жасау қатесі

en: Could not create a new file
kk: Жаңа файлды жасау мүмкін емес

en: New Empty File
kk: Жаңа бос файл

en: Unable to create new folder "%1$s": %2$s
kk: Жаңа "%1$s" бумасын жасау мүмкін емес: %2$s

en: Could not create a new folder
kk: Жаңа буманы жасау мүмкін емес

en: C_reate
kk: Жаса_у

en: Cannot convert filename "%s" to the local encoding
kk: "%s" файл атын жергілікті кодталуға айналдыру мүмкін емес

en: Create Document from template "%s"
kk: Жаңа құжатты "%s" үлгісінен жасау

en: Enter the name:
kk: Атын енгізіңіз:

en: New Folder
kk: Жаңа бума

en: Create New Folder
kk: Жаңа буманы жасау

en: File Properties Error
kk: Файл қасиеттер қатесі

en: The file properties dialog could not be opened
kk: Файл қасиеттері сұхбатын ашу мүмкін емес

en: The file could not be opened
kk: Файлды ашу мүмкін емес

en: Failed to run "%s"
kk: "%s" жөнелту сәтсіз

en: The application chooser could not be opened
kk: Қолданбаларды таңдаушысын ашу мүмкін емес

en: Transfer Error
kk: Алмасу қатесі

en: The file transfer could not be performed
kk: Файлдар алмасу үрдісін орындау мүмкін емес

en: Arrange Icons
kk: Таңбашаларды реттеу

en: This will reorder all desktop items and place them on different screen positions.
    Are you sure?
kk: Бұның нәтижесінде жұмыс үстел нәрселердің реті өзгеріп, экранда әр түрлі орындарды алады.
    Жалғастыру керек пе?

en: Do _not ask me again
kk: М_ені қайта сұрамау

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Unmounting device
kk: Құрылғыны тіркеуден босату

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
kk: "%s" құрылғысы жүйеңіздегі тіркеуден босатылуда. Дискті не тасушыны қазір алмаңыз

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Writing data to device
kk: Құрылғыға ақпаратты жазу

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
kk: "%s" құрылғысын шығармас бұрын оған жазылу керек ақпарат бар. Дискті не тасушыны қазір алмаңыз

en: Unmount Finished
kk: Тіркеуден босату аяқталды

en: The device "%s" has been safely removed from the system.
kk: "%s" құрылғысы жүйеден қауіпсіз шығарылды.

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Ejecting device
kk: Құрылғыны шығару

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
kk: "%s" құрылғысы шығарылуда. Бұл әрекет біраз уақытты алуы мүмкін

en: Eject Finished
kk: Шығару аяқталды

en: Name: %s
    Type: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
kk: Аты: %s
    Түрі: %s
    Өлшемі: %s
    Соңғы өзгертілген: %s

en: Trash is empty
kk: Қоқыс шелегі бос

en: Trash contains one item
kk: Қоқыс шелегінде бір нәрсе бар

en: Trash contains %d items
kk: Қоқыс шелегінде %d нәрсе бар

en: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
kk: %s
    Өлшемі: %s
    Соңғы өзгертілген: %s

en: (not mounted)
kk: (тіркелмеген)

en: (unknown)
kk: (белгісіз)

en: Name: %s
    Type: %s
    Mounted at: %s
    Size: %s
    Free Space: %s
kk: Аты: %s
    Түрі: %s
    Тіркелген жері: %s
    Өлшемі: %s
    Бос орны: %s

en: Removable Volume
kk: Ауыстырмалы том

en: Failed to eject "%s"
kk: "%s" шығару сәтсіз аяқталды

en: Eject Failed
kk: Шығару сәтсіз аяқталды

en: Failed to mount "%s"
kk: "%s" тіркеу қатесі

en: Mount Failed
kk: Тіркеу сәтсіз аяқталды

en: Safely _Remove Volume
kk: Бөлімді қауіпсіз шыға_ру

en: _Disconnect Volume
kk: Бөлім байланысын а_жырату

en: Stop the _Multi-Disk Drive
kk: Кө_пдискті жетекті тоқтату

en: _Lock Volume
kk: Бөлімді құ_лыптау

en: _Eject Volume
kk: Бөлімді _шығару

en: _Unmount Volume
kk: _Бөлімді тіркеуден босату

en: _Mount Volume
kk: Бө_лімді тіркеу

en: _Run Program...
kk: Бағдарламаны о_рындау...
