xfe 1.32.5 - en to nl translation catalogue (821 entries)

en: Warning: Unknown panel mode, revert to last saved panel mode
nl: Waarschuwing: onbekende paneel-modus, terugvallen op het laatst gebruikte paneel

en: Error loading icons
nl: Fout bij het laden van iconen

note: Permissions
en: User
nl: Gebruiker

en: Read
nl: Lees

en: Write
nl: Schrijf

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Group
nl: Groep

en: Others
nl: Andere

en: Special
nl: Speciaal

en: Set UID
nl: Stel UID in

en: Set GID
nl: Stel GID in

en: Sticky
nl: Blijvend

note: Owner
en: Owner
nl: Eigenaar

note: Command
en: Command
nl: Opdracht

en: Set marked
nl: Markeer

en: Recursively
nl: Recursief

en: Clear marked
nl: Markering opheffen

en: Files and folders
nl: Bestanden en mappen

en: Add marked
nl: Voeg markering toe

en: Folders only
nl: Alleen mappen

en: Owner only
nl: Alleen eigenaar

en: Files only
nl: Alleen bestanden

note: Construct window for one file Construct window for multiple files
en: Properties
nl: Eigenschappen

note: Accept Accept button
en: &Accept
nl: &Accepteren

note: Cancel Cancel Button Cancel button
en: &Cancel
nl: &Afzeggen

note: First item is General First tab - General options
en: &General
nl: &Algemeen

note: Second item is Access Permissions
en: &Permissions
nl: &Rechten

note: Third tab - file associations
en: &File Associations
nl: &Bestands-associaties

en: Extension:
nl: Extensie:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: 	Select file...
nl: 	Bestand kiezen...

en: View:
nl: Beeld:

en: Edit:
nl: Bewerk:

note: archive
en: Extract:
nl: Uitpakken:

en: Install/Upgrade:
nl: Installeren/Opwaarderen:

en: Big Icon:
nl: Grote icoon:

en: Mini Icon:
nl: Kleine icoon:

note: File name
en: Name
nl: Naam

en: => Warning: file name is not UTF-8 encoded!
nl: => Waarschuwing: bestandsnaam is niet in UTF-8 code!

en: Filesystem (%s)
nl: Bestandssysteem (%s)

note: Set the HASITEMS flag (too slow on network drives) (hasSubDirs(pathname.text()) == 1 ? item->setHasItems(true) : item->setHasItems(false)); Default folder type Folder or mount point
en: Folder
nl: Map

en: Executable
nl: Uitvoerbaar

en: Broken link
nl: Gebroken link

en: Mount point
nl: Koppelpunt

en: Mount type:
nl: Type koppeling

en: Used:
nl: Gebruikt:

en: Free:
nl: Vrij:

en: File system:
nl: Bestandssysteem:

note: Location bar
en: Location:
nl: Plaats:

en: Total size:
nl: Totale omvang

en: Link to:
nl: Link aan:

en: Broken link to:
nl: Gebroken link naar:

en: Original location:
nl: Oorspronkelijke plaats

en: File Time
nl: Bestands tijd

en: Last Modified:
nl: Laatst aangepast:

en: Last Changed:
nl: Laatst veranderd:

en: Last Accessed:
nl: Laatst bekeken:

en: Startup Notification
nl: Opstart melding

en: Disable startup notification for this executable
nl: Geen opstartmelding voor dit bestand

en: Deletion Date:
nl: Datum van verwijdering:

en: Size:
nl: Grootte:

en: Selection:
nl: Selectie:

en: Multiple types
nl: Meerdere types

en: %d files, %d folders
nl: %d bestanden, %d mappen

en: Warning
nl: Waarschuwing

note: Error message box Error
en: Error
nl: Fout

en: Can't write to %s: Permission denied
nl: Kan niet schrijven naar %s: Geen toegangsrecht

en: Folder %s doesn't exist
nl: Map %s bestaat niet

en: File rename
nl: Bestand hernoemen

en: File owner
nl: Bestandseigenaar

en: Change owner cancelled!
nl: Verandering van eigenaar afgebroken!

en: Chown in %s failed: %s
nl: Chown in %s mislukt: %s

en: Chown in %s failed
nl: Chown in %s mislukt

en: Setting special permissions could be unsafe! Is that you really want to do?
nl: Het instellen van speciale rechten kan onveilig zijn! Wilt u dit echt?

en: Chmod in %s failed: %s
nl: Chmod in %s mislukt: %s

en: File permissions
nl: Bestandsrechten

en: Change file permissions cancelled!
nl: Verandering van bestandsrechten afgebroken!

en: Change file(s) permissions cancelled!
nl: Wijziging in bestandsrechten onderbroken!

en: Select an executable file
nl: Kies een uitvoerbaar bestand

en: All files
nl: Alle bestanden

en: PNG Images
nl: PNG-afbeeldingen

en: GIF Images
nl: GIF-Afbeeldingen

en: BMP Images
nl: BMP-Afbeeldingen

en: Select an icon file
nl: Kies een icoon-bestand

en: %u files, %u subfolders
nl: %u bestanden, %u subfolders

en: Copy here
nl: Hier copieren

en: Move here
nl: Hier plaatsen

en: Link here
nl: Hier linken

en: Cancel
nl: Afbreken

en: File copy
nl: Bestands-copy

en: File move
nl: Bestand verplaatsen

en: File symlink
nl: Symlink bestand

en: Copy
nl: Kopieren

en: Copy %s files/folders.
    From: %s
nl: Copieer %s bestanden/mappen.
    Van: %s

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Move %s files/folders.
    From: %s
nl: Verplaatsen van %s bestanden/mappen.
    Van: %s

en: To:
nl: Naar:

en: An error has occurred during the move file operation!
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verplaatsen van het bestand

en: Move file operation cancelled!
nl: Verplaatsen van bestand afgebroken!

en: An error has occurred during the copy file operation!
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het kopieren van het bestand

en: Copy file operation cancelled!
nl: Kopieren van het bestand afgebroken!

en: Mount point %s is not responding...
nl: Koppelpunt %s reageert niet...

en: Link to Folder
nl: Naar map linken

en: Folders
nl: Mappen

en: Show hidden folders
nl: Verborgen map tonen

en: Hide hidden folders
nl: Verborgen mappen niet tonen

en: 0 bytes in root
nl: 0 Bytes in root

en:  Permission to: %s denied.
nl:  Toegangsrecht naar: %s ontzegd.

note: Panel menu items
en: New &folder...
nl: Nieuwe &Map...

en: &Hidden folders
nl: &Verbrogen mappen

en: Ignore c&ase
nl: Niet letten op h&oofdletters

en: &Reverse order
nl: &Volgorde omkeren

en: E&xpand tree
nl: Zoekboom u&itbreiden

en: Collap&se tree
nl: Zoekboom in&vouwen

en: Pane&l
nl: Pane&el

en: M&ount
nl: K&oppel

en: Unmoun&t
nl: Ontkoppe&l

en: &Add to archive...
nl: &Aan het archief toevoegen...

en: &Copy
nl: &Kopieren

en: C&ut
nl: K&nippen

en: &Paste
nl: &Plakken

en: Re&name...
nl: Her&noemen

en: Cop&y to...
nl: Ko&pieren naar...

en: &Move to...
nl: &Verplaatsen naar...

en: Symlin&k to...
nl: Symlin&k aan...

en: Mo&ve to trash
nl: Naar prullenbak ver&plaatsen

en: R&estore from trash
nl: Uit prullenbak terug&halen

en: &Delete
nl: &Wissen

en: Prop&erties
nl: Eigen&schappen

en: File name is empty, operation cancelled
nl: Bestandsnaam is leeg, operatie afgelast!

note: File object
en: Create archive
nl: Archiveren

en: Copy %s items from: %s
nl: Kopieer %s items van: %s

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Copy to
nl: Kopieren naar

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Move %s items from: %s
nl: Verplaats %s items van: %s

en: Symlink %s items from: %s
nl: Symlink %s items van: %s

en: %s is not a folder
nl: %s is geen map

en: An error has occurred during the symlink operation!
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het linken

en: Symlink operation cancelled!
nl: Het linken is afgebroken!

en: Definitively delete folder %s ?
nl: Map %s permanent verwijderen?

en: Confirm Delete
nl: Verwijdering bevestigen

note: File object Delete trash can info folder
en: File delete
nl: Bestand verwijderen

en: Folder %s is not empty, delete it anyway?
nl: Map %s is niet leeg, toch verwijderen?

en: Folder %s is write-protected, definitively delete it anyway?
nl: Map %s is schrijf-beveiligd, toch permanent verwijderen?

en: Delete folder operation cancelled!
nl: Verwijderen van de map afgebroken!

en: Move folder %s to trash can?
nl: Map %s naar de prullenbak verplaatsen

en: Confirm Trash
nl: Prullenbak bevestigen

note: File object
en: Move to trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

en: Folder %s is write-protected, move it to trash can anyway?
nl: Map %s is schrijf-beveiligd, toch naar de prullenbak verplaatsen?

en: An error has occurred during the move to trash operation!
nl: Een fout is opgetreden tijdens het verplaatsen naar de prullenbak!

en: Move to trash folder operation cancelled!
nl: Verplaatsen naar de prullenbak afgebroken!

note: File object
en: Restore from trash
nl: Uit prullenbak terughalen

en: Restore folder %s to its original location %s ?
nl: De map %s terugbrengen naar de oorpronkelijke locatie %s ?

en: Confirm Restore
nl: Terughalen bevestigen

en: Restore information not available for %s
nl: Herstel-informatie niet beschikbaar voor %s

en: Can't create folder %s : %s
nl: Kan map %s niet aanmaken: %s

en: Can't create folder %s
nl: Kan map %s niet aanmaken

en: An error has occurred during the restore from trash operation!
nl: Een fout is opgetreden tijdens het terughalen uit de prullenbak!

en: Restore from trash file operation cancelled!
nl: Het terughalen uit de prullenbak is afgebroken!

en: Create new folder:
nl: Nieuwe map aanmaken:

en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: File or folder %s already exists
nl: Bestand of map %s bestaat reeds

en: Mount
nl: Aankoppelen

en: Unmount
nl: Ontkoppelen

note: File object
en:  file system...
nl:  Bestandssysteem...

note: Mount/unmount file system
en:  the folder:
nl:  de map:

en:  operation cancelled!
nl:  operatie afgebroken!

note: Labels and progress bar
en: Source:
nl: Bron:

en: Target:
nl: Doel:

note: Labels Set labels for progress dialog
en: Delete:
nl: Wissen:

en: From:
nl: Van:

note: Labels Set labels for progress dialog
en: Changing permissions...
nl: Rechten wijzigen...

en: File:
nl: Bestand:

note: Labels Set labels for progress dialog
en: Changing owner...
nl: Veranderen van eigenaar...

note: Labels
en: Mount file system...
nl: Koppel Bestandssysteem aan...

en: Mount the folder:
nl: Map aankoppelen:

note: Labels
en: Unmount file system...
nl: Ontkoppel Bestandssysteem...

en: Unmount the folder:
nl: Ontkoppel de map:

en: Confirm Overwrite
nl: Overschrijven bevestigen

en: Can't copy file %s: %s
nl: Kan bestand %s niet kopieren: %s

en: Can't copy file %s
nl: Kan bestand %s niet kopieren

note: Set labels for progress dialog
en: Source:
nl: Bron:

en: Target:
nl: Doel:

en: Can't preserve date when copying file %s : %s
nl: Kan data niet behouden bij het kopieren van bestand %s : %s

en: Can't preserve date when copying file %s
nl: Kan data niet behouden bij het kopieren van bestand %s

en: Can't copy folder %s : Permission denied
nl: Kan map %s niet kopieren: toegang geweigerd

en: Can't copy file %s : Permission denied
nl: Kan bestand %s niet kopieren: toegang geweigerd

en: Can't preserve date when copying folder %s
nl: Kan data niet behouden bij het kopieren van map %s

en: Source %s doesn't exist
nl: Bron %s bestaat niet

en: Target %s is a sub-folder of source
nl: Doel %s is een sub-map van de bron

en: From:
nl: Van:

en: Can't delete folder %s: %s
nl: Kan map %s niet verwijderen: %s

en: Can't delete folder %s
nl: Kan map %s niet verwijderen

en: Can't delete file %s: %s
nl: Kan bestand %s niet verwijderen : %s

en: Can't delete file %s
nl: Kan bestand %s niet verwijderen

en: Can't symlink %s: %s
nl: Kan geen symlink %s maken: %s

en: Can't symlink %s
nl: Kan geen symlink %s maken

note: Make and show command window File object
en: Extract archive
nl: Archief uitpakken

note: Make and show command window
en: Add to archive
nl: Aan archief toevoegen

en: Failed command: %s
nl: Mislukte opdracht: %s

en: Success
nl: Succes

en: Folder %s was successfully mounted.
nl: Map %s was succesvol aangekoppeld.

en: Folder %s was successfully unmounted.
nl: Map %s was succesvol afgekoppeld.

note: Make and show command window
en: Install/Upgrade package
nl: Pakket installeren/opwaarderen

en: Installing package: %s
nl: Installeren van pakket: %s

note: Make and show command window
en: Uninstall package
nl: Pakket deinstalleren

en: Uninstalling package: %s
nl: Deinstalleren van Pakket: %s

en: &File Name:
nl: &Bestandsnaam:

en: File F&ilter:
nl: bestands-f&ilter:

en: Read Only
nl: Alleen-lezen

en: Go to home folder
nl:  Naar de home-map gaan

en: Go to working folder
nl: Naar de werkmap gaan.

en: New folder
nl: Nieuwe map

en: Big icon list
nl: Grote icoon-lijst

en: Small icon list
nl: Kleine icoon-lijst

en: Detailed file list
nl: Gedetailleerde bestandslijst

en: Show hidden files
nl: Verborgen bestanden tonen

en: Hide hidden files
nl: Verborgen bestand niet tonen

en: Show thumbnails
nl: Thumbnails tonen

en: Hide thumbnails
nl: Thumbnails verbergen

en: Create new folder...
nl: Nieuwe map maken...

en: Create new file...
nl: Nieuw bestand maken...

en: New File
nl: Nieuw bestand

en: Go ho&me
nl: Naar ho&me gaan

en: Go &work
nl: Naar &werkmap gaan

en: New &file...
nl: Nieuw &bestand...

en: New f&older...
nl: Nieuwe m&ap...

en: &Hidden files
nl: &Verborgen bestand

en: B&ig icons
nl: G&rote iconen

en: &Small icons
nl: &Kleine iconen

en: Fu&ll file list
nl: He&le bestandslijst

en: &Rows
nl: &Rijen

en: &Columns
nl: &Kolommen

en: &Name
nl: &Naam

en: Si&ze
nl: Groo&tte

en: E&xtension
nl: E&xtensie

en: &Date
nl: &Datum

en: &User
nl: &Gebruiker

en: &Group
nl: &Groep

en: Re&verse order
nl: Om&gekeerde volgorde

note: Font families, to be filled later
en: &Family:
nl: &Familie

note: Font weights
en: &Weight:
nl: &Gewicht

note: Font styles
en: &Style:
nl: &Stijl

note: Font sizes, to be filled later
en: Si&ze:
nl: Groo&tte:

note: Character set choice
en: Character Set:
nl: Karakter set:

en: Any
nl: Iedere

en: West European
nl: West Europees

en: East European
nl: Oost Europees

en: South European
nl: Zuid Europees

en: North European
nl: Noord Europees

en: Cyrillic
nl: Cyrilisch

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Greek
nl: Grieks

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Turkish
nl: Turks

en: Nordic
nl: Noors

en: Baltic
nl: Baltisch

en: Celtic
nl: Schots

en: Russian
nl: Russisch

en: Central European (cp1250)
nl: Centraal Eurpees (cp1250)

en: Russian (cp1251)
nl: Russisch (cp1251

en: Latin1 (cp1252)
nl: Latijn1 (cp1252)

en: Greek (cp1253)
nl: Grieks (cp1253)

en: Turkish (cp1254)
nl: Turks (cp1254)

en: Hebrew (cp1255)
nl: Hebreeuws (cp1255)

en: Arabic (cp1256)
nl: Arabisch (cp1256)

en: Baltic (cp1257)
nl: Baltisch (cp1257)

note: Set width
en: Set Width:
nl: Grootte instellen:

en: Normal
nl: Normaal

en: Semi expanded
nl: Semi uitgebreid

en: Expanded
nl: Groot

en: Extra expanded
nl: Extra groot

en: Ultra expanded
nl: Ultra groot

en: Fixed
nl: Vast

en: Scalable:
nl: Schaalbaar

en: All Fonts:
nl: Alle fonts

en: Preview:
nl: Vooruitblik:

note: Space before tab is used to set the correct button height
en: Launch Xfe as root
nl: Xfe als root starten

en: &No
nl: &Nee

en: &Yes
nl: &Ja

en: &Quit
nl: &Afsluiten

en: &Save
nl: &Opslaan

en: Yes for &All
nl: Ja voor &alles

en: Enter the user password:
nl: Wachtwoord voor gebruiker invoeren:

en: Enter the root password:
nl: Wachtwoord voor root invoeren:

en: An error has occurred!
nl: Er is een fout opgetreden!

en: Name:
nl: Naam:

en: Size in root:
nl: Grootte in root:

en: Modified date:
nl: Aangepaste datum:

en: User:
nl: Gebruiker:

en: Group:
nl: Groep:

en: Permissions:
nl: Bestandsrechten:

en: Original path:
nl: Origineel pad:

en: Deletion date:
nl: Datum van verwijdering:

en: Size:
nl: Grootte:

en: Size
nl: Grootte

en: Extension
nl: Extensie

en: Modified date
nl: Datum van aanpassing

en: Permissions
nl: Besyandsrechten

en: Unable to load image
nl: Kan afbeelding niet laden

en: Original path
nl: Origineel pad

en: Deletion date
nl: Datum van verwijdering

en: To folder:
nl: Naar map:

en: Can't write to trash location %s: Permission denied
nl: Kan niet wegschrijven naar de prullenbak %s: toegang geweigerd

en: Move %s selected items to trash can?
nl: %s gekozen bestanden in de prullenbak gooien?

en: File %s is write-protected, move it anyway to trash can?
nl: Bestand %s is schrijf-beveiligd, toch naar de prullenbak verplaatsen?

en: Move to trash file operation cancelled!
nl: Verplaatsen naar de prullenbak afgebroken!

en: Restore file %s to its original location %s ?
nl: Bestand %s naar de oorspronkelijke locatie %s terugbrengen?

en: Restore %s selected items to their original locations?
nl: Herstel %s gekozen items naar hun oorspronkelijke locatie?

en: Can't create folder %s: %s
nl: Kan map %s niet maken: %s

en: File %s is write-protected, delete it anyway?
nl: Bestand %s is schrijf-beveiligd, toch verwijderen?

en: Delete file operation cancelled!
nl: Verwijderen van bestand afgebroken!

en: Create new file:
nl: Nieuw bestand aanmaken:

en: Can't create file %s: %s
nl: Kan map %s niet maken: %s

en: Can't create file %s
nl: Kan map %s niet aanmaken

en: Can't set permissions in %s: %s
nl: Kan geen symlink %s maken: %s

en: Can't set permissions in %s
nl: Kan niet schrijven naar %s: Geen toegangsrecht

en: Create new symbolic link:
nl: Nieuwe symbolische link maken:

en: New Symlink
nl: Nieuwe symlink

note: Select target
en: Select the symlink refered file or folder
nl: Kies de symlink van betreffend bestand of map

en: Symlink source %s does not exist
nl: Bron %s van de symlink bestaat niet

en: Open selected file(s) with:
nl: Open het gekozen bestand met:

en: Open With
nl: Open met

en: A&ssociate
nl: A&ssocieer

en: Show files:
nl: Bestanden tonen:

note: Menu items
en: New& file...
nl: Nieuw& bestand...

en: New s&ymlink...
nl: Nieuwe s&ymlink...

en: &Full file list
nl: &Gehele bestandslijst

en: Per&missions
nl: Rech&ten

en: Ne&w file...
nl: Nieu&w bestand...

en: &Mount
nl: &Aankoppelen

en: Open &with...
nl: Openen &met...

en: &Extract here
nl: &Hier uitpakken

en: E&xtract to...
nl: Uit&pakken naar...

en: &View
nl: &Beeld

en: Install/Up&grade
nl: Installeren/Op&waarderen

en: Un&install
nl: De&installeren

en: &Edit
nl: &Bewerken

en: Copy &to...
nl: Kopieren &naar...

note: File selection dialog File dialog
en: Select a destination folder
nl: Kies een map als bestemming

en: All Files
nl: Alle bestanden

note: File object
en: Package Install/Upgrade
nl: Pakketten Installeren/Opwaarderen

note: File object
en: Package Uninstall
nl: Pakket deinstalleren

en: No compatible package manager (rpm or dpkg) found!
nl: Geen geschikt pakketbeheer (rpm of dpkg) gevonden!

en: File %s does not belong to any package.
nl: Bestand %s behoort bij geen enkel pakket.

en: Information
nl: Informatie

en: File %s belongs to the package: %s
nl: Bestand %s behoort bij pakket: %s

en: 0 bytes
nl: 0 Bytes

en: Bookmarks limit number reached. The last bookmark will be deleted...
nl: Het maximum aantal bladwijzers is bereikt. De laatste bladwijzer zal worden verwijderd...

en: Confirm Clear Bookmarks
nl: &Bladwijzers legen

en: Do you really want to clear all your bookmarks?
nl: Wilt u Xfe werkelijk afsluiten?

en: Cl&ose
nl: Sl&uiten

en: 	Select destination...
nl: 	Kies bestemming...

en: Select a file
nl: Kies een bestand

en: Select a file or a destination folder
nl: Kies een bestand of een map als bestemming

en: Add To Archive
nl: Toevoegen aan het archief

en: New archive name:
nl: Nieuwe naam voor archief:

en: tar.gz	Archive format is tar.gz
nl: tar.gz	Archief format is tar.gz

en: zip	Archive format is zip
nl: zip	Archief format is zip

en: 7z	Archive format is 7z
nl: 7z	Archief format is 7z

en: tar.bz2	Archive format is tar.bz2
nl: tar.bz2	Archief format is tar.bz2

en: tar.xz	Archive format is tar.xz
nl: tar.gz	Archief format is tar.gz

en: tar	Archive format is tar
nl: tar	Archief format is tar

en: tar.Z	Archive format is tar.Z
nl: tar.Z	Archief format is tar .Z

en: gz	Archive format is gz
nl: gz	Archief format is gz

en: bz2	Archive format is bz2
nl: bz2	Archief format is bz2

en: xz	Archive format is xz
nl: 7z	Archief format is 7z

en: Z	Archive format is Z
nl: Z	Archief format is Z

note: Construct window
en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Current Theme
nl: Huidig thema

en: Options
nl: Opties

en: Use trash can for file deletion (safe delete)
nl: Gebruik de prullenbak voor het verwijderen van bestanden (veilig verwijderen)

en: Include a command to bypass the trash can (permanent delete)
nl: Gebruik een opdracht om de prullenbak te omzeilen (permanent verwijderen)

en: Auto save layout
nl: Layout automatisch opslaan

en: Save window position
nl: Vensterpositie opslaan

en: Single click file open
nl: Bestand openen met een klik

en: Relative resizing of file lists
nl: Relatief inschalen van bestandslijsten

en: Display a path linker above file lists
nl: Toon een pad boven bestandslijsten

en: Notify when applications start up
nl: Waarschuw wanneer er toepassingen opstarten

en: Smooth scrolling in file lists and text windows
nl: 'Smooth scrolling' in bestandslijsten en tekstvensters

en: Mouse scrolling speed:
nl: Snelheid van het scrollen van de muis:

en: Root mode
nl: Root-modus

en: Allow root mode
nl: Root-modus toestaan

en: Authentication using sudo (uses user password)
nl: Authenticatie bij'sudo' (met gebruikers-wachtwoord)

en: Authentication using su (uses root password)
nl: Authenticatie bij 'su' (gebruikt root-wachtwoord)

note: Third tab - Dialogs
en: &Dialogs
nl: &Dialogen

en: Confirmations
nl: Bevestiging

en: Confirm copy/move/rename/symlink
nl: Bevestig het kopieren/hernoemen/symlinken

en: Confirm drag and drop
nl: Bevestig slepen en plakken

en: Confirm move to trash/restore from trash
nl: Bevestig het verplaatsen naar/terugbrengen uit de prullenbak

en: Confirm delete
nl: Verwijdering bevestigen

en: Confirm overwrite
nl: Overschrijven bevestigen

note: Warning window
en: Warnings
nl: Waarschwingen

en: Warn when mount points are not responding
nl: Waarschuwen wanneer koppelpunten niet reageren

en: Warn if running as root
nl: Waarschuwen bij het uitvoeren als root

note: Fourth tab - Programs
en: &Programs
nl: &Programma's

en: Default programs
nl: Standaard programma's

en: Text viewer:
nl: Tekstviewer:

en: Text editor:
nl: Teksteditor:

en: Image editor:
nl: Afbeelding-editor:

en: Image viewer:
nl: Afbeelding-viewer:

en: Archiver:
nl: Archiveren:

en: Pdf viewer:
nl: Pdf-viewer

en: Audio player:
nl: Audio-speler:

en: Video player:
nl: Video-speler:

en: Terminal:
nl: Terminal

en: Color theme
nl: Kleuren-thema

en: Custom colors
nl: Aangepaste kleuren

en: Double click to customize the color
nl: Dubble-klikken om de kleuren aan te passen

en: Base color
nl: Basis-kleur

en: Border color
nl: Rand-kleur

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Selection background color
nl: Selectie achtergrondkleur

en: Selection text color
nl: Selectie tekstkleur

en: File list background color
nl: Bestandslijst achtergrondkleur

en: File list text color
nl: Bestandslijst tekstkleur

en: File list highlight color
nl: Bestandslijst markeer-kleur

en: Progress bar color
nl: Kleur voortgangsbalk

en: Attention color
nl: Aandachts-kleur

note: Controls theme
en: Controls
nl: Controlers

en: Standard (classic controls)
nl: Standaard (klassieke vormgeving)

en: Clearlooks (modern looking controls)
nl: Clearlooks (moderne vormgeving)

note: Find iconpath from the Xfe registry settings or set it to DEFAULTICONPATH
en: Icon theme path
nl: Pad voor icoonthema

en: 	Select path...
nl: 	Pad instellen...

en: Normal font:
nl: Normaal font:

en:  Select...
nl:  Selecteer...

en: Text font:
nl: Tekst-font:

note: Seventh tab - Key bindings
en: &Key Bindings
nl: &Toetsencombinaties

en: Key Bindings
nl: Toestencombinaties

en: Modify key bindings...
nl: Toestencombinaties aanpassen...

note: ,0,0,0,0,20,20);
en: Restore default key bindings...
nl: Standaard toestencombinaties herstellen...

en: Select an icon theme folder or an icon file
nl: Kies een thema-map voor iconen of een icoonbestand

en: Change Normal Font
nl: Normaal font aanpassen

en: Change Text Font
nl: Tekstfont aanpassen

en: Create new file
nl: Nieuw bestand aanmaken

en: Create new folder
nl: Nieuwe map aanmaken

en: Copy to clipboard
nl: Naar het klembord kopieren

en: Cut to clipboard
nl: Naar het klembord knippen

en: Paste from clipboard
nl: Uit het klembord plakken

en: Open file
nl: Bestand openen

en: Quit application
nl: Toepassing afsluiten

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Deselect all
nl: Alles deselecteren

en: Invert selection
nl: Selectie invoegen

en: Display help
nl: Help tonen

en: Toggle display hidden files
nl: Verborgen bestanden aan/uit

en: Toggle display thumbnails
nl: Thumbnails aan/uit

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Print file
nl: Bestand afdrukken

en: Search
nl: Zoeken

en: Search previous
nl: Vorige zoeken

en: Search next
nl: Volgende zoeken

en: Refresh panels
nl: Panelen verversen

en: Create new symbolic link
nl: Nieuwe symbolische link maken

en: File properties
nl: Bestandseigenschappen

en: Move files to trash
nl: Bestanden naar prullenbak verplaatsen

en: Restore files from trash
nl: Bestanden uit prullenbak terughalen

en: Delete files
nl: Bestanden verwijderen

en: Create new window
nl: Nieuw venster openen

en: Create new root window
nl: Nieuwe root-venster openen

en: Execute command
nl: Opdracht uitvoeren

en: Launch terminal
nl: Terminal starten

en: Mount file system (Linux only)
nl: Koppel Bestandssysteem aan (alleen Linux)

en: Unmount file system (Linux only)
nl: Ontkoppel Bestandssysteem (alleen Linux)

en: One panel mode
nl: Enkel-paneel modus

en: Tree and panel mode
nl: Boom en paneel modus

en: Two panels mode
nl: Dubbelpaneel modus

en: Tree and two panels mode
nl: Boom- en dubbelpaneel modus

en: Clear location bar
nl: Locatiebalk legen

en: Rename file
nl: Bestand hernoemen

en: Copy files to location
nl: Bestanden naar de locatie kopieren

en: Move files to location
nl: Bestanden naar de locatie verplaatsen

en: Symlink files to location
nl: Bestanden aan de locatie symlinken

en: Add bookmark
nl: Bladwijzer toevoegen

en: Synchronize panels
nl: Panelen synchroniseren

en: Switch panels
nl: Panelen verwisselen

en: Go to trash can
nl: Naar de prullenbak gaan

en: Empty trash can
nl: Prullenbak legen

en: View
nl: Beeld

en: Edit
nl: Bewerk

en: Filter files
nl: Bestanden filteren

en: Zoom image to 100%
nl: Beeld inzoomen op 100%

en: Zoom to fit window
nl: Inzoomen om venster passend te maken

en: Rotate image to left
nl: Afbeelding linksom draaien

en: Rotate image to right
nl: Afbeelding rechtsom draaien

en: Mirror image horizontally
nl: Afbeelding horizontaal spiegelen

en: Mirror image vertically
nl: Afbeelding verticaal spiegelen

en: Create new document
nl: Nieuw document aanmaken

en: Save changes to file
nl: Veranderingen in bestand opslaan

en: Goto line
nl: Ga naar lijn

en: Undo last change
nl: Laatste wijziging ongedaan maken

en: Redo last change
nl: Laatste wijziging herhalen

en: Replace string
nl: String vervangen

en: Toggle word wrap mode
nl: Word-wrap modus aan/uit

en: Toggle line numbers mode
nl: Lijn-nummers aan/uit

en: Toggle lower case mode
nl: Kleine-letter modus aan/uit

en: Toggle upper case mode
nl: Hoofdletter-modus aan/uit

note: Confirmation message
en: Do you really want to restore the default key bindings?
    
    All your customizations will be lost!
nl: Wilt u echt de standaard toetsencombinaties herstellen?
    
    Alle wijzigingen gaan verloren!

en: Restore default key bindings
nl: Standaard toetsencombinaties herstellen

note: Ask the user if he wants to restart Xfe
en: Restart
nl: Herstarten

en: Key bindings will be changed after restart.
    Restart X File Explorer now?
nl: Toetsencombinaties worden aangepast na herstart.
    X File Explorer nu herstarten?

en: &Skip
nl: &Overslaan

en: Skip A&ll
nl: A&lles overslaan

note: Close
en: &Close
nl: &Sluiten

en: Copy selected files to clipboard
nl: Kopieer de gekozen bestanden naar het klembord

en: Cut selected files to clipboard
nl: Knip de gekopieerde bestanden naar het klembord

en: Show properties of selected files
nl: Toon eigenschappen van de geselecteerde bestanden

en: Move selected files to trash can
nl: Verplaats geselecteerde bestanden naar de prullenbak

en: Delete selected files
nl: Geselecteerde bestanden verwijderen

en: F&ull file list
nl: Ge&hele bestandslijst

en: I&gnore case
nl: N&iet op hoofletters letten

en: &Autosize
nl: &Automatisch inschalen

en: Create new symlink
nl: Nieuwe symlink maken

en: Restore selected files from trash can
nl: Haal geselecteerde bestanden terug uit de prullenbak

en: Launch Xfe
nl: XFE starten

en: Mount (Linux only)
nl: Aankoppelen (alleen Linux)

en: Unmount (Linux only)
nl: Afkoppelen (alleen Linux)

en: Show one panel
nl: Een paneel tonen

en: Show tree and panel
nl: Boom en paneel tonen

en: Show two panels
nl: Twee panelen tonen

en: Show tree and two panels
nl: Boom en twee panelen tonen

en: Clear location
nl: Locatie legen

en: Go to location
nl: Naar locatie gaan

en: New fo&lder...
nl: Nieuwe m&ap...

en: Go &home
nl: Naar &home gaan

en: &Refresh
nl: &Verversen

en: &Copy to...
nl: &Kopieren naar...

en: &Symlink to...
nl: &Symlinken aan...

en: &File
nl: &Bestand

en: &Select all
nl: &Alles selecteren

en: &Deselect all
nl: &Alles deselecteren

en: &Invert selection
nl: &Selectie invoegen

en: P&references
nl: V&oorkeuren

en: &General toolbar
nl: &Algemene werkbalk

en: &Tools toolbar
nl: &Werkbalk gereedschap

en: &Panel toolbar
nl: &Werkbalk panelen

en: &Location bar
nl: &Locatiebalk

en: &Status bar
nl: &Statusbalk

en: &One panel
nl: &Een paneel

en: T&ree and panel
nl: B&oom en paneel

en: Two &panels
nl: Twee &panelen

en: Tr&ee and two panels
nl: Drie en twee panelen

en: &Add bookmark
nl: &Bladwijzer toevoegen

en: &Clear bookmarks
nl: &Bladwijzers legen

en: &Bookmarks
nl: &Bladwijzers

en: &Filter...
nl: &Filteren...

en: &Big icons
nl: &Grote iconen

en: D&ate
nl: D&atum

en: Us&er
nl: Gebruik&er

en: Gr&oup
nl: Gr&oep

en: &Left panel
nl: &Linker paneel

en: &Right panel
nl: &Rechter paneel

en: New &window
nl: Nieuw &venster

en: New &root window
nl: Nieuw &root venster

en: E&xecute command...
nl: Opdracht uit&voeren...

en: &Synchronize panels
nl: &Panelen synchroniseren

en: Sw&itch panels
nl: Panelen om&wisselen

en: &Unmount
nl: &Ontkoppel

en: &Tools
nl: &Gereedschap

en: &Go to trash
nl: &Naar prullenbak gaan

en: &Trash size
nl: &Omvang van de prullenbak

en: &Empty trash can
nl: &Prullenbak legen

en: T&rash
nl: P&rullenbak

en: &About X File Explorer
nl: &Over X File Explorer

en: Running Xfe as root!
nl: U gebruikt Xfe als root!

en: Can't create Xfe config folder %s
nl: Kan geen Xfe config map %s maken

en: No global xferc file found! Please select a configuration file...
nl: Geen algemeen xferc bestand gevonden! Kies a.u.b. een configuratiebestand...

en: XFE configuration file
nl: XFE configuratiebestand

en: Can't create trash can 'files' folder %s: %s
nl: Kan geen bestandsmap %s voor de prullenbak maken: %s

en: Can't create trash can 'files' folder %s
nl: Kan geen map %s voor prullenbak-bestanden maken

en: Can't create trash can 'info' folder %s: %s
nl: Kan geen info-map %s voor de prullenbak maken: %s

en: Can't create trash can 'info' folder %s
nl: Kan geen info-map %s voor de prullenbak maken

en: X File Explorer Version %s
nl: X File Explorer versie %s

en: Based on X WinCommander by Maxim Baranov
nl: Gebaseerd op X Wincommander van Maxim Baranov

en: Trash size: %s (%s files, %s subfolders)
    
    Modified date: %s
nl: Omvang van de prullenbak: %s (%s bestanden, %s submappen)
    
    Datum van wijziging: %s

en: Trash size
nl: Omvang prullenbak

en: &Preferences
nl: &Voorkeuren

en: Open package file
nl: Pakket openen

en: &Open...
nl: &Openen

note: Preferences menu View Menu entries
en: &Toolbar
nl: &Werkbalk

note: Help Menu entries
en: &About X File Package
nl: &Over X File Pakket

note: Uninstall
en: &Uninstall
nl: &Deinstalleren

note: Install/Upgrade
en: &Install/Upgrade
nl: &Installeren/Opwaarderen

note: First item is Description
en: &Description
nl: &Beschrijving

note: Second item is File List
en: File &List
nl: Nestand &Lijst

en: X File Package Version %s is a simple rpm or deb package manager.
nl: X File Pakket versie %s is een gewone rpm of deb pakketbeheerder.

en: About X File Package
nl: Over X File Pakket

en: RPM source packages
nl: RPM bron pakket

en: RPM packages
nl: RPM pakket

en: DEB packages
nl: DEB pakket

en: Open Document
nl: Open Dokument

en: No package loaded
nl: Geen pakket geladen

en: Unknown package format
nl: Onbekend pakket-format

note: Make and show command window
en: Install/Upgrade Package
nl: Installeren/Opwaarderen van pakket

note: Make and show command window
en: Uninstall Package
nl: Pakket deinstalleren

en: [RPM package]
nl: [RPM pakket]

en: [DEB package]
nl: [DEB pakket]

en: Query of %s failed!
nl: Zoektocht naar %s nislukt!

en: Error Loading File
nl: Fout bij het laden van bestand

en: Unable to open file: %s
nl: Kan bestand niet openen: %s

note: Usage message
en: 
    Usage: xfp [options] [package] 
    
        [options] can be any of the following:
    
            -h, --help         Print (this) help screen and exit.
            -v, --version      Print version information and exit.
    
        [package] is the path to the rpm or deb package you want to open on start up.
nl: 
    Gebruik: xfq [opties] [pakket] 
    
        [opties] kan elk van de volgende zijn:
    
            -h, --help         Print (dit) helpscherm en sluit af.
            -v, --version      Print versie-informatie en sluit af.
    
        [pakket] is het pad naar het rpm of deb pakket dat u wilt openen bij het opstarten.

en: GIF Image
nl: GIF afbeelding

en: BMP Image
nl: BMP Afbeelding

en: XPM Image
nl: XPM Afbeelding

en: PCX Image
nl: PCX Afbeelding

en: ICO Image
nl: ICO Afbeelding

en: RGB Image
nl: RGB Afbeelding

en: XBM Image
nl: XBM Afbeelding

en: TARGA Image
nl: TARGA Afbeelding

en: PPM Image
nl: PPM Afbeelding

en: PNG Image
nl: PNG Afbeelding

en: JPEG Image
nl: JPEG Afbeelding

en: TIFF Image
nl: TIFF Afbeelding

en: &Image
nl: &Afbeelding

en: Open
nl: Openen

en: Open image file.
nl: Open afbeelding.

en: Print
nl: Afdrukken

en: Print image file.
nl: Afbeelding afdrukken.

note: Note : Ctrl+ and Ctrl- cannot be changed from the registry! Toolbar button: Zoom in
en: Zoom in
nl: Inzoomen

en: Zoom in image.
nl: Op afbeelding inzoomen.

note: Toolbar button: Zoom out
en: Zoom out
nl: Uitzoomen

en: Zoom out image.
nl: Op afbeelding uitzoomen

en: Zoom 100%
nl: 100% inzoomen

en: Zoom image to 100%.
nl: Op afbbelding 100% inzoomen

en: Zoom to fit
nl: Inzoomen om passend te maken

en: Zoom to fit window.
nl: Inzoomen om in het venster te passen

en: Rotate left
nl: Naar links draaien

en: Rotate left image.
nl: Linker afbeelding draaien

en: Rotate right
nl: Naar rechts draaien

en: Rotate right image.
nl: Rechter afbeelding draaien

en: Mirror horizontally
nl: Horizontaal spiegelen

en: Mirror image horizontally.
nl: Spiegel afbeelding horizontaal

en: Mirror vertically
nl: Verticaal spiegelen

en: Mirror image vertically.
nl: Spiegel afbeelding verticaal

en: &Print...
nl: &Afdrukken...

en: &Clear recent files
nl: &Recente bestanden opruimen

en: Clear recent file menu.
nl: Recent bestandsmenu opruimen

en: Quit Xfi.
nl: Xfi afsluiten

en: Zoom &out
nl: Zoom &uit

en: Zoo&m 100%
nl: Zoo%m 100%

en: Zoom to fit &window
nl: Inzoomen om in het venster te passen

en: Rotate &right
nl: Draai &rechts

en: Rotate right.
nl: Draai naar rechts

en: Rotate &left
nl: Draai &links

en: Rotate left.
nl: Draai naar linkls

en: Mirror &horizontally
nl: Spiegel &horizontaal

en: Mirror horizontally.
nl: Horizontaal spiegelen

en: Mirror &vertically
nl: Spiegel &verticaal

en: Mirror vertically.
nl: Verticaal spiegelen

en: Show image thumbnails.
nl: Toon thumbnails bij afbeeldingen

en: Display folders with big icons.
nl: Toon mappen met grote iconen.

en: Display folders with small icons.
nl: Toon mappen met kleine iconen.

en: &Detailed file list
nl: &Gedetailleerde bestandslijst

en: Display detailed folder listing.
nl: Laat gedetailleerde mappenlijst zien.

en: View icons row-wise.
nl: De iconen in rijen tonen.

en: View icons column-wise.
nl: De iconen in kolommen tonen

en: Autosize icon names.
nl: Schaal de icoonnamen automatisch in

en: Display toolbar.
nl: Werkbalk tonen.

en: &File list
nl: &Bestandslijst

en: Display file list.
nl: Bestandslijst tonen.

en: &Filter images
nl: &Filter afbeeldingen

en: List only image files.
nl: Neem alleen afbeeldingen in de lijst op..

en: Fit &window when opening
nl: In &venster passen bij het openen

en: Zoom to fit window when opening an image.
nl: Bij het openen van een afbeelding inzoomen om in het venster te passen

en: &About X File Image
nl: &Over X File Image

en: About X File Image.
nl: Over X File Image

en: X File Image Version %s is a simple image viewer.
nl: X File Image versie %s is een eenvoudige afbeelding-viewer.

en: About X File Image
nl: Over X File Image

en: Error Loading Image
nl: Fout bij het laden van de afbeelding

en: Unsupported type: %s
nl: Type niet ondersteund: %s

en: Unable to load image, the file may be corrupted
nl: Kan afbeelding niet laden, het bestand is wellicht beschadigd

en: Open Image
nl: Afbeelding openen

en: Print command: 
    (ex: lpr -P <printer>)
nl: Afdrukopdracht:
    (ex: lpr -P <printer>)

note: Usage message
en: 
    Usage: xfi [options] [image] 
    
        [options] can be any of the following:
    
            -h, --help         Print (this) help screen and exit.
            -v, --version      Print version information and exit.
    
        [image] is the path to the image file you want to open on start up.
nl: 
    Gebruik: xfi [opties] [afbeelding] 
    
        [opties] kan een van de volgende zijn:
    
            -h, --help         Print (dit) helpscherm en sluit af.
            -v, --version      Print versie-informatie en sluit af.
    
        [afbeelding] is het pad naar het afbeeldingsbestand dat u bij het opstarten wilt openen

note: Construct Set title
en: XFileWrite Preferences
nl: XFileWrite voorkeuren

en: Text
nl: Tekst font:

en: Wrap margin:
nl: Wrap marge

en: Tabulation size:
nl: Tabgrootte

note: Second tab - Colors
en: &Colors
nl: &Kleuren

en: Lines
nl: Zinnen

en: Background:
nl: Achtergrond:

en: Text:
nl: Tekst:

en: Selected text background:
nl: Gekozen achtergrond tekst:

en: Selected text:
nl: Selecteer tekst:

en: Highlighted text background:
nl: Oplichtende achtergrond tekst:

en: Highlighted text:
nl: Gemarkeerde tekst:

en: Line numbers background:
nl: Zin-nummers achtergrond:

en: Line numbers foreground:
nl: Zin-nummer voorgrond:

en: &Search
nl: &Zoeken

en: &Window
nl: &Venster

note: Caption before number
en:   Lines:
nl: Zinnen:

note: Caption before number
en:   Line:
nl:  Zin:

en: New
nl: Nieuw

en: Create new document.
nl: Nieuw document maken

en: Open document file.
nl: Document openen.

en: Save
nl: Opslaan

en: Save document.
nl: Document opslaan

en: Close
nl: Afsluiten

en: Close document file.
nl: Document afsluiten.

en: Print document.
nl: Dokument afdrukken.

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Quit X File Write.
nl: X File Write afsluiten

en: Copy selection to clipboard.
nl: Kopieer selectie naar het klembord.

en: Cut
nl: Knippen

en: Cut selection to clipboard.
nl: Knip selectie naar het klembord.

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste clipboard.
nl: Klembord plakken.

en: Goto line number.
nl: Ga naar zin nummer.

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Undo last change.
nl: Laatste verandering ongedaan maken.

en: Redo
nl: Opnieuw doen

en: Redo last undo.
nl: Herhaal het laatste ongedaan maken.

en: Search text.
nl: Tekst zoeken.

en: Search selection backward
nl: Terugzoeken in selectie

en: Search backward for selected text.
nl: Vooruitzoeken in selectie

en: Search selection forward
nl: Zoek vooruit in de selectie

en: Search forward for selected text.
nl: Vooruitzoeken naar geselecteerde tekst.

en: Word wrap on
nl: Word wrap aan

en: Set word wrap on.
nl: Word wrap aanzetten.

en: Word wrap off
nl: Word wrap uit

en: Set word wrap off.
nl: Word wrap uitzetten.

en: Show line numbers
nl: Zin-nummers tonen

en: Show line numbers.
nl: Toon zin-nummers

en: Hide line numbers
nl: Zin-nummers verbergen

en: Hide line numbers.
nl: Verberg zin-nummers

en: Save changes to file.
nl: Sla wijzigingen op in bestand.

en: Save &As...
nl: Opslaan &als...

en: Save document to another file.
nl: Bewaar het document in een ander bestand.

en: Close document.
nl: Dokument afsluiten.

en: &Clear Recent Files
nl: &Recente bestanden opruimen

en: &Undo
nl: &Ongedaan maken

en: &Redo
nl: &Opnieuw doen

en: Revert to &saved
nl: Terug naar &opgeslagen

en: Revert to saved document.
nl: Val terug op het opgeslagen document.

en: Cu&t
nl: Kn&ip

en: Paste from clipboard.
nl: Vanuit het klembord plakken

en: Lo&wer-case
nl: Kl&eine letter

en: Change to lower case.
nl: Wijzig in kleine letter.

en: Upp&er-case
nl: Hoofd&letter

en: Change to upper case.
nl: Verander in hoofdletter.

en: &Goto line...
nl: &Ga naar zin...

en: Select &All
nl: Selecteer &alles

en: &Status line
nl: &Statuslijn

en: Display status line.
nl: Statuslijn tonen.

en: &Search...
nl: &Zoeken...

en: Search for a string.
nl: Zoek naar een string.

en: &Replace...
nl: &Vervangen...

en: Search for a string and replace with another.
nl: Naar een string zoeken en die door een andere vervangen.

en: Search sel. &backward
nl: Zoek selectie &terug

en: Search sel. &forward
nl: Zoek selectie &vooruit

en: Toggle word wrap mode.
nl: Word wrap modus aan/uit.

en: &Line numbers
nl: &Zin-nummers

en: Toggle line numbers mode.
nl: Zin-nummer modus aan/uit.

en: &Overstrike
nl: &Overschrijven

en: Toggle overstrike mode.
nl: Overschrijf-modus aan/uit.

en: Change text font.
nl: Tekst font wijzigen

en: &More preferences...
nl: &Meer voorkeuren...

en: Change other options.
nl: Andere opties wijzigen.

en: About X File Write.
nl: Over X File Write.

en: File is too big: %s (%d bytes)
nl: Bestand is te groot: %s (%d bytes)

en: Unable to read file: %s
nl: Kan bestand niet lezen: %s

en: Error Saving File
nl: Fout bij het opslaan van het bestand

en: File is too big: %s
nl: Bestand is te groot: %s

en: untitled
nl: zonder titel

en: untitled%d
nl: zonder titel%d

en: X File Write Version %s is a simple text editor.
nl: X File Write versie %s is een eenvoudige tekseditor.

en: About X File Write
nl: Over X File Write

en: Change Font
nl: Tekst font wijzigen

en: Text Files
nl: Tekstbestanden

en: C Source Files
nl: C bron- bestand

en: C++ Source Files
nl: C++ bron-bestand

en: C/C++ Header Files
nl: C/C++ Header-bestand

en: HTML Files
nl: HTML bestanden

en: PHP Files
nl: PHP bestanden

en: Unsaved Document
nl: Niet opgeslagen dokument

en: Save %s to file?
nl: %s opslaan in bestand?

en: Save Document
nl: Dokument opslaan

en: Overwrite Document
nl: Dokument overschrijven

en: Overwrite existing document: %s?
nl: Bestaand document overschrijven: %s?

en:  (changed)
nl:  (gewijzigd)

en: File Was Changed
nl: Bestand is gewijzigd

en: %s
    was changed by another program. Reload this file from disk?
nl: %s
    was door een ander programma gewijzigd. Dit bestand opnieuw laden vanaf de schijf?

en: Replace
nl: Vervangen

en: Goto Line
nl: Ga naar regel

en: &Goto line number:
nl: &Ga naar regelnummer:

en: Ready.
nl: Gereed.

en: &Replace
nl: &Vervangen

en: Re&place All
nl: Ver&vang alles

en: Search for:
nl: Zoek naar:

en: Replace with:
nl: Vervang door:

en: &Ignore Case
nl: &let niet op hoofdletters

en: E&xpression
nl: U&itdrukking

en: &Backward
nl: &Terug

note: First tab is global key bindings
en: &Global Key Bindings
nl: &Algemene toetsencombinaties

en: These key bindings are common to all Xfe applications.
    Double click on an item to modify the selected key binding...
nl: Deze toetsencombinaties worden toegepast in alle Xfe applicaties.
    Om een toetsencombinatie aan te passen klikt u op het desbetreffende item...

note: Second tab is Xfe key bindings
en: Xf&e Key Bindings
nl: X&fe toetsencombinaties

en: These key bindings are specific to the X File Explorer application.
    Double click on an item to modify the selected key binding...
nl: Deze toetsencombinaties gelden specifiek voor de toepassing X File Explorer.
    Om een toetsencombinatie aan te passen klikt u op het desbetreffende item...

note: Third tab is Xfi key bindings
en: Xf&i Key Bindings
nl: Xf&i toetsencombinaties

en: These key bindings are specific to the X File Image application.
    Double click on an item to modify the selected key binding...
nl: Deze toetsencombinaties gelden specifiek voor de toepassing X File Image.
    Om een toetsencombinatie aan te passen klikt u op het desbetreffende item...

note: Fourth tab is Xfw key bindings
en: Xf&w Key Bindings
nl: Xf&w toetsencombinaties

en: These key bindings are specific to the X File Write application.
    Double click on an item to modify the selected key binding...
nl: Deze toetsencombinaties gelden specifiek voor de toepassing X File Write.
    Om een toetsencombinatie aan te passen klikt u op het desbetreffende item...

en: Action Name
nl: Naam actie

en: Registry Key
nl: Registratie van toets

en: Key Binding
nl: Toestencombinatie

en: Press the combination of keys you want to use for the action: %s
nl: Druk op de toestencombinatie die u voor deze actie wilt gebruiken: %s

en: [Press space to disable the key binding for this action]
nl: [druk op de spatiebalk om de toetsencombinatie voor deze actie ongedaan te maken]

en: Modify Key Binding
nl: Toetsencombinatie aanpassen

en: Start of %s
nl: Opstarten van %s

en: File Manager
nl: Bestandsbeheerder

en: A lightweight file manager for X Window
nl: Een lichtgewicht bestandsbeheerder voor X-Window

en: Image Viewer
nl: Afbeeldingviewer

en: A simple image viewer for Xfe
nl: Een eenvoudige afbeeldingviewer voor Xfe

en: Text Editor
nl: Teksteditor

en: A simple text editor for Xfe
nl: Een eenvoudige teksteditor voor Xfe

en: Package Manager
nl: Pakketbeheerder

en: A simple package manager for Xfe
nl: Een eenvoudige pakketbeheerder voor Xfe

en: Run Xfe as root
nl: Xfe uitvoeren als systeembeheerder (root)

en: Authentication is required to run Xfe as root
nl: Authenticatie is vereist om Xfe te voeren als systeembeheerder (root)
