xfwm4 4.4.2 - en to am translation catalogue (30 entries)

en: None
am: ምንም

en: Workspace %d
am: የስራ ቦታ %d

en: Window Manager
am: ማስኮት አስተዳዳሪ

en: Window Manager Tweaks
am: የመስኮት አስተዳዳሪ ማሰማመር

en: Workspaces
am: የስራ ገበታ

en: Title
am: አርዕስት

en: Active
am: በስራላይ

en: Menu
am: ምናሌ

en: Stick
am: ሰካ

en: Shade
am: ጥላ

en: Maximize
am: አተልቅ

en: Close
am: ዝጋ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Shade window
am: መስኮትን አጥላ

en: Hide window
am: መስኮትን ደብቅ

en: Maximize window
am: መስኮትን አተልቅ

en: Nothing
am: ምንም

en: Left
am: ግራ

en: Center
am: ምሃከል

en: Right
am: ቀኝ

en: Margins are areas on the edges of the screen where no window will be placed
am: እንዚህ ድንበሮች ማለት በስክሪኑ ጠርዝ ላይ ያሉ ምንም መስኮት የማይቀመጥባቸው ማለት ነው

note: TRANSLATORS: "(on %s)" is like "running on" the name of the other host
en: %s (on %s)
am: %s ( %s)

en: Ma_ximize
am: አተልቅ _x

en: Minimize _Other Windows
am: መስኮቶችን ከለሎች መስኮቶች አሰልፍ

en: S_how
am: አሳይ _h

note: --------------------------------------------------------
en: _Close
am: ዝጋ _C

note: --------------------------------------------------------
en: Destroy
am: አጥፋ

en: _Quit
am: ውጣ _Q

en: Restart
am: እንደገና አስጀምር

en: %s: GtkMenu failed to grab the pointer
am: %s: Gtkምናሌ ጠቋሚውን መያዝ አልቻለም
