Xfwm4 - en to et translation catalogue (178 entries)

en: This window might be busy and is not responding.
    Do you want to terminate the application?
et: See rakendus võib-olla teeb rasket tööd, igatahes ta ei vasta.
    Kas tahad rakenduse sulgeda?

en: Warning
et: Hoiatus

en: None
et: Tühjus

en: Session manager socket
et: Sessioonihalduri sokkel

en: SOCKET ID
et: SOKLI ID

en: Version information
et: Versiooniteave

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
et: %s: %s
    Nägemaks tervet loendit käsurea võimalustest proovi %s --help

en: Workspace %d
et: Tööruum %d

en: Workspace Name
et: Tööruumi nimi

en: Settings manager socket
et: Seadistuste halduri sokkel

en: Window Manager
et: Aknahaldur

en: Configure window behavior and shortcuts
et: Seadista akende käitumist ja kiirklahve

en: windows;management;settings;preferences;themes;styles;decorations;title bar;font;buttons;menu;minimize;maximize;shade;roll up;layout;keyboard shortcuts;focus;snapping;screen;workspaces;edges;corner;hide content;move;resize;moving;resizing;double click;
et: windows;management;settings;preferences;themes;styles;decorations;title bar;font;buttons;menu;minimize;maximize;shade;roll up;layout;keyboard shortcuts;focus;snapping;screen;workspaces;edges;corner;hide content;move;resize;moving;resizing;double click;aknad;haldus;aknahaldus;seadistused;eelistused;teemad;stiilid;kujundused;tiitliriba;font;nupud;menüü;vähenda;suurenda;rulli kokku;klaviatuur;klaviatuuri paigutus;kiirklahvid;fookus;napsamine;ekraan;tööalad;ääred;nurgad;peida sisu;liiguta;tõsta;muuda suurust;liigutamine;topeltklõps;

en: Window Manager Tweaks
et: Aknahalduri ülehäälestamine

en: Fine-tune window behaviour and effects
et: Peenhäälesta akende käitumist ja efekte

en: windows;behavior;settings;preferences;cycling;cycle;switching;focus;raises;accessibility;key;dragging;move;moving;hide;frame;title bar;maximized;tile;screen;edge;hot corner;snapping;mouse wheel;roll up;workspaces;placement;compositor;compositing;enable;disable;shadows;decorations;opacity;resize;inactive;preview;compiz;transitions;
et: windows;behavior;settings;preferences;cycling;cycle;switching;focus;raises;accessibility;key;dragging;move;moving;hide;frame;title bar;maximized;tile;screen;edge;hot corner;snapping;mouse wheel;roll up;workspaces;placement;compositor;compositing;enable;disable;shadows;decorations;opacity;resize;inactive;preview;compiz;transitions;aknad;aken;käitumine;eelistused;lappama;lappamine;fookus;ligipääsetavus;tõstmine;liigutamine;ekraan;äär;napsamine;hiire rullik;ekraan;paan;tööala;tööalad;varjud;kujundused;läbipaistvus;läbipaistvatud;eelvaade;üleminek;

en: Workspaces
et: Tööruumid

en: Configure layout, names and margins
et: Seadista paigutust, nimesid ja veeriseid

en: workspaces;settings;preferences;virtual desktops;number;windows;screen;margins;
et: workspaces;settings;preferences;virtual desktops;number;windows;screen;margins;tööalad;töölauad;virtuaalsed töölauad;seadistused;eelistused;aknad;ekraan;ääred;

en: _Help
et: A_bi

note: ----------------------------------------------
en: _Close
et: _Sulge

en: <b>The_me</b>
et: <b>Tee_ma</b>

en: <b>Title fon_t</b>
et: <b>Pealkirja fon_t</b>

en: <b>Title _alignment</b>
et: <b>Pealkirj_a joondumine</b>

en: Click and drag the buttons to change the layout
et: Paigutuse muutmiseks kliki ja lohista nuppe

en: Title
et: Pealkiri

en: The window title cannot be removed
et: Akna pealkirja ei saa eemaldada

en: Active
et: Aktiivne

en: Menu
et: Menüü

en: Stick
et: Nael

en: Shade
et: Varja

en: Minimize
et: Minimeeri

en: Maximize
et: Maksimeeri

en: Close
et: Sulge

en: Hidden
et: Varjatud

en: <b>Button layout</b>
et: <b>Nuppude paigutus</b>

en: _Style
et: _Stiil

en: Define shortcuts to perform _window manager actions:
et: Määratle kiirklahvid _aknahalduri toimingute jaoks:

en: _Edit
et: _Muuda

en: _Clear
et: _Eemalda

en: _Reset to Defaults
et: _Lähtesta vaikeseadetele

en: _Keyboard
et: _Klaviatuur

en: Click to foc_us
et: Fook_us hiireklõpsuga

en: Focus follows _mouse
et: Fookus järgib _hiirt

en: _Delay before window receives focus:
et: _Viivitus enne, kui aken saab fookuse:

note: Raise focus delay
en: <i>Short</i>
et: <i>Lühike</i>

note: Raise focus delay
en: <i>Long</i>
et: <i>Pikk</i>

en: <b>Focus model</b>
et: <b>Fookuse loogika</b>

en: Automatically give focus to _newly created windows
et: Anna fookus automaatselt uutele ake_ndele

en: <b>New window focus</b>
et: <b>Uue akna fookus</b>

en: Automatically _raise windows when they receive focus
et: _Tõsta aknad automaatselt, kui nad saavad fookuse

en: Delay _before raising focused window:
et: Viivitus _enne fookuses akna tõstmist:

en: <b>Raise on focus</b>
et: <b>Tõsta aken fookuse saamisel</b>

en: Raise window when clicking _inside application window
et: Tõsta aken, kui akna _sees klõpsatakse

en: <b>Raise on click</b>
et: <b>Klõps tõstab akna aktiivseks</b>

en: _Focus
et: _Fookus

en: To screen _borders
et: _Ekraani äärtest

en: To other _windows
et: Teistest _akendest

en: Dis_tance:
et: Haaramis_tsoon:

note: Edge resistance Smart placement size
en: <i>Small</i>
et: <i>Kitsas</i>

note: Edge resistance
en: <i>Wide</i>
et: <i>Lai</i>

en: <b>Windows snapping</b>
et: <b>Aknad haaravad</b>

en: With the mouse _pointer
et: Hiire_kursoriga

en: With a _dragged window
et: Lohistata_va aknaga

en: _Edge resistance:
et: Ääre _vastupanu:

en: <b>Wrap workspaces when reaching the screen edge</b>
et: <b>Murra tööalad kokku, kui nad jõuavad ekraani äärde</b>

en: When _moving
et: Nende _liigutamisel

en: When _resizing
et: Nende _suuruse muutmisel

en: <b>Hide content of windows</b>
et: <b>Peida akende sisu</b>

en: The action to perform when the title-bar is double-clicked
et: Mida teha kui topeltklõpsatakse pealkirjaribal

en: <b>Double click _action</b>
et: <b>Tegevus topeltklõpsu korr_al</b>

en: Ad_vanced
et: Lis_aseadistused

en: Shade window
et: Varja aken

en: Hide window
et: Peida aken

en: Maximize window
et: Maksimeeri aken

en: Fill window
et: Sobita aken

en: Always on top
et: Alati kõige pealmine

en: Nothing
et: Ei midagi

en: Left
et: Vasakul

en: Center
et: Keskel

en: Right
et: Paremal

en: Theme
et: Teema

en: Action
et: Tegevus

en: Shortcut
et: Kiirklahv

en: Failed to initialize xfconf. Reason: %s
et: Xfconf'i initsialiseerimine ebaõnnestus. Põhjus: %s

en: Could not create the settings dialog.
et: Seadistuste dialoogi loomine ei õnnestunud.

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
et: See lähtestab kõik sinu poolt seadistatud otseteed vaikimisi väärtusteks. Kas sa kindlasti soovid seda teha?

en: Reset to Defaults
et: Lähtesta vaikeseadetele

en: S_kip windows that have "skip pager"
    or "skip taskbar" properties set
et: Jäta vahele aknad, millele on määratud
    „skip pager“ või „skip taskbar“ omadused

en: Cycle _through minimized windows in most recently used order
et: Lappa läbi _loendis olevate vähendatud akende viimati kasutamise järjekorras

en: _Include hidden (i.e. iconified) windows
et: Kaasaarvatud peidetud (_ikoonideks tehtud) aknad

en: Cycle _through windows on all workspaces
et: Lappa läbi kõikide _tööalade akende

en: _Draw frame around selected window while cycling
et: Aken_de lappamisel näita raami ümber valitud akna

en: _Raise windows while cycling
et: Lappamisel tõs_ta aknaid

en: Cycle through windows in a _list
et: Lappa läbi _loendis olevate akende

en: C_ycling
et: Akende läbi _lappamine

en: Activate foc_us stealing prevention
et: Võta kasutusele fook_use röövimise vältimine

en: Honor _standard ICCCM focus hint
et: Arve_sta tavapärase ICCCM fookuse vihjega

en: When a window raises itself:
et: Millal aken tõstab iseennast:

en: _Bring window on current workspace
et: _Too aken praegusele tööalale

en: Switch to win_dow's workspace
et: _Lülita akna tööalale

en: Do _nothing
et: Ära tee _midagi

en: Key used to _grab and move windows:
et: Akende haaramiseks ja liigutamiseks mõeldud klahv:

en: _Raise windows when any mouse button is pressed
et: Hii_renupu vajutamisel tõsta aknaid

en: Hide frame of windows when ma_ximized
et: Peida ma_ksimaalses vaates akna raam

en: Hide title of windows when maximized
et: Peida maksimaalse suuruse puhul akna pealkiri

en: Automatically _tile windows when moving toward the screen edge
et: Paani aknad au_tomaatselt, kui liigutad nad ekraani serva

en: Use _edge resistance instead of window snapping
et: Akende haaramise asemel kasuta ää_re vastupanu

en: Use mouse wheel on title bar to ro_ll up the window
et: Akna kokkurullimiseks keeruta hiireratast pealkirjariba kohal

en: Notify of _urgency by making window's decoration blink
et: Luba _olulise info korral rakenduse aknal endast vilkumisega märku anda

en: Keep urgent windows _blinking repeatedly
et: Luba olulistel akendel pidevalt _vilkuda

en: _Accessibility
et: _Hõlbustus

en: Use the _mouse wheel on the desktop to switch workspaces
et: Tööalade vahetamiseks kasuta töölaual hiireratast

en: _Remember and recall previous workspace
    when switching via keyboard shortcuts
et: _Pea meeles ja kutsu esile eelmine töölaud,
    kui vahetamine käib klaviatuuri kiirklahvide abil

en: Wrap workspaces depending on the actual desktop _layout
et: Lappa tööalasid sõltuvalt tegelikust töölaua laotusest

en: Wrap workspaces when _the first or the last workspace is reached
et: Jõudes esimese või viimase _tööalani, jätka tööalade läbilappamist

en: _Workspaces
et: _Tööruumid

en: _Minimum size of windows to trigger smart placement:
et: Akna suurus nutika paiguta_mise kasutamiseks:

note: Smart placement size
en: <i>Large</i>
et: <i>Suur</i>

en: By default, place windows:
et: Aseta aknad vaikimisi:

en: At the c_enter of the screen
et: Ekraani _keskele

en: U_nder the mouse pointer
et: Hiire_kursori asukohta

en: _Placement
et: _Asukoht

en: _Enable display compositing
et: _Lülita komposiitor sisse

en: Display _fullscreen overlay windows directly
et: Kuva _täisekraanivaates ülekatteaknaid otseselt

en: Show windows preview in place of icons when cycling
et: Aken_de lappamisel näita ikooni asemel akna eelvaadet

en: Show shadows under pop_up windows
et: Näita varju hüpikakende taga

en: Show shadows under _dock windows
et: Näita varju _dokitud akende taga

en: Show shadows under _regular windows
et: Näita varje tavaliste akende taga

en: Zoom desktop with mouse wheel
et: Suumi töölauda hiirerattaga

en: Zoom pointer along with the desktop
et: Suumi kursorit koos töölauaga

en: Opaci_ty of window decorations:
et: Aknakaunistuste läbipais_tmatus:

en: <i>Transparent</i>
et: <i>Läbipaistev</i>

en: <i>Opaque</i>
et: <i>Läbipaistmatu</i>

en: Opacity of _inactive windows:
et: Mitteakt_iivsete akende läbipaistmatus:

en: Opacity of windows during _move:
et: Akende läbipaistmatus liiguta_mise ajal:

en: Opacity of windows during resi_ze:
et: Akende läbipaistmatus _suuruse muutmisel:

en: Opacity of popup wi_ndows:
et: Hüpikake_nde läbipaistmatus

en: C_ompositor
et: K_omposiitor

en: _Number of workspaces:
et: Tööruumide _arv

en: Layout
et: Paigutus

en: Names
et: Nimed

en: _General
et: Ü_ldine

en: Margins are areas on the edges of the screen where no window will be placed
et: Veerised on alad ekraani äärtes, kuhu aknaid ei paigutata

en: _Margins
et: _Veerised

note: TRANSLATORS: "(on %s)" is like "running on" the name of the other host
en: %s (on %s)
et: %s (%s masinas)

en: Unsupported keyboard modifier '%s'
et: Klaviatuuri muuteklahv „%s“ ei ole toetatud

en: Set the compositor mode
et: Vali komposiitori režiim

en: Set the vblank mode
et: Seadista vertikaalse sünkroniseerimise režiim

en: Replace the existing window manager
et: Asenda olemasolev aknahaldur

en: Print version information and exit
et: Versiooniteabe trükkimine ja väljumine

en: Enable debug logging
et: Luba silumisteadete logimine

en: [ARGUMENTS...]
et: [ARGUMENDID...]

en: Type "%s --help" for usage.
et: Trüki „%s --help” kasutusjuhisteks.

en: Ma_ximize
et: _Maksimeeri

en: Unma_ximize
et: Võta maksimeerimine tagasi

en: Mi_nimize
et: Mi_nimeeri

en: Minimize _Other Windows
et: Haagi aknaid teiste akende külge

en: S_how
et: _Näita

en: _Move
et: L_iiguta

en: _Resize
et: Muuda suu_rust

note: ----------------------------------------------
en: Always on _Top
et: Ala_ti kõige pealmine

en: _Same as Other Windows
et: _Sama kui muudel akendel

en: Always _Below Other Windows
et: Alati teiste _akende all

note: ----------------------------------------------
en: Roll Window Up
et: Rulli aken kokku

en: Roll Window Down
et: Rulli aken lahti

en: _Fullscreen
et: Täisekraanivaade

en: Leave _Fullscreen
et: Lülita täisekraanivaade välja

en: Context _Help
et: Kontekstuaalne _abiteave

note: ----------------------------------------------
en: Always on _Visible Workspace
et: Alati kuva nähta_vas tööruumis

en: Move to Another _Workspace
et: Tõsta teise _tööruumi

en: Move to Another Monitor
et: Tõsta teisele ekraanile

note: --------------------------------------------------------
en: Destroy
et: Hävita

en: _Quit
et: Vä_lja

en: Restart
et: Taaskäivita

en: %s: GtkMenu failed to grab the pointer
et: %s: 'GtkMenu'-l ebaõnnestus kursori haaramine

en: Error reading data from child process: %s
et: Viga andmete lugemisel järglasprotsessist: %s

en: Cannot spawn helper-dialog: %s
et: Abiteabe akna loomine ei õnnestu: %s
