Xfwm4 - en to he translation catalogue (174 entries)

en: This window might be busy and is not responding.
    Do you want to terminate the application?
he: יתכן כי חלון זה עסוק ואינו מגיב.
    האם ברצונך לסיים את היישום?

en: Warning
he: אזהרה

en: None
he: ללא

en: Session manager socket
he: שקע מנהל סשן

en: SOCKET ID
he: זהות שקע

en: Version information
he: מידע גרסה

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
he: %s: %s
    נסה %s --help לראות רשימה מלאה של אפשרויות שורת פקודות זמינות.

en: Workspace %d
he: משטח עבודה %d

en: Workspace Name
he: שם משטח עבודה

en: Settings manager socket
he: שקע מנהל הגדרות

en: Window Manager
he: מנהל חלונות

en: Configure window behavior and shortcuts
he: הגדר התנהגות, נגיעות וקיצורי דרך חלון

en: Window Manager Tweaks
he: התאמות מנגנון מנהל חלונות

en: Fine-tune window behaviour and effects
he: לטש התנהגות ואפקט חלון

en: Workspaces
he: משטחי עבודה

en: Configure layout, names and margins
he: הגדר מערך, שמות ושוליים

en: _Help
he: _עזרה

note: ----------------------------------------------
en: _Close
he: _סגור

en: <b>The_me</b>
he: <b>ערכת _נושא</b>

en: <b>Title fon_t</b>
he: <b>_גופן כותרת</b>

en: <b>Title _alignment</b>
he: <b>_יישור כותרת</b>

en: Click and drag the buttons to change the layout
he: לחץ וגרור את הכפתורים כדי לשנות את הסידור

en: Title
he: כותרת

en: The window title cannot be removed
he: כותרת חלון לא ניתנת להסרה

en: Active
he: פעילים

en: Menu
he: תפריט

en: Stick
he: הדבק

en: Shade
he: גלול

en: Minimize
he: מזער

en: Maximize
he: הגדל

en: Close
he: סגור

en: Hidden
he: מוסתרים

en: <b>Button layout</b>
he: <b>מערך לחצנים</b>

en: _Style
he: _סגנון

en: Define shortcuts to perform _window manager actions:
he: הגדר קיצורי דרך כדי להפעיל פעולות מנהל _חלונות:

en: _Edit
he: ע_רוך

en: _Clear
he: _נקה

en: _Reset to Defaults
he: _אפס לברירות מחדל

en: _Keyboard
he: מ_קלדת

en: Click to foc_us
he: לחץ כדי למק_ד

en: Focus follows _mouse
he: מיקוד _עוקב עכבר

en: _Delay before window receives focus:
he: _שיהוי בטרם חלון מקבל מיקוד:

note: Raise focus delay
en: <i>Short</i>
he: קצר

note: Raise focus delay
en: <i>Long</i>
he: ארוך

en: <b>Focus model</b>
he: <b>מודל מיקוד</b>

en: Automatically give focus to _newly created windows
he: מסור מיקוד אוטומטית לחלונות _חדשים שנוצרו

en: <b>New window focus</b>
he: <b>מיקוד חלון חדש</b>

en: Automatically _raise windows when they receive focus
he: _הרם חלונות אוטומטית כאשר הם מקבלים מיקוד

en: Delay _before raising focused window:
he: שיהוי ב_טרם הרמת חלון ממוקד:

en: <b>Raise on focus</b>
he: <b>הרמה בעת מיקוד</b>

en: Raise window when clicking _inside application window
he: הרם חלון בהקלקה _בתוך חלון יישום

en: <b>Raise on click</b>
he: <b>הרמה בעת לחיצה</b>

en: _Focus
he: _מיקוד

en: To screen _borders
he: אל _מסגרות מסך

en: To other _windows
he: אל _חלונות אחרים

en: Dis_tance:
he: מ_רחק:

note: Edge resistance Smart placement size
en: <i>Small</i>
he: <i>צר</i>

note: Edge resistance
en: <i>Wide</i>
he: <i>רחב</i>

en: <b>Windows snapping</b>
he: <b>הצמדת חלונות</b>

en: With the mouse _pointer
he: עם ס_מן העכבר

en: With a _dragged window
he: עם ח_לון נגרר

en: _Edge resistance:
he: התנג_דות קצה:

en: <b>Wrap workspaces when reaching the screen edge</b>
he: <b>כריכת משטחי עבודה בהגעה לקצה מסך</b>

en: When _moving
he: כאשר מ_זיזים

en: When _resizing
he: כאשר _משנים גודל

en: <b>Hide content of windows</b>
he: <b>הסתרת תוכן של חלונות</b>

en: The action to perform when the title-bar is double-clicked
he: הפעולה לביצוע כאשר שורת כותרת נלחצת כפליים

en: <b>Double click _action</b>
he: <b>_פעולת לחיצה כפולה</b>

en: Ad_vanced
he: מ_תקדם

en: Shade window
he: גלול חלון

en: Hide window
he: הסתר חלון

en: Maximize window
he: הגדל חלון

en: Fill window
he: מלא חלון

en: Always on top
he: תמיד למעלה

en: Nothing
he: כלום

en: Left
he: שמאל

en: Center
he: מרכז

en: Right
he: ימין

en: Theme
he: ערכת נושא

en: Action
he: פעולה

en: Shortcut
he: קיצור דרך

en: Failed to initialize xfconf. Reason: %s
he: נכשל אתחול xfconf. הסיבה: %s

en: Could not create the settings dialog.
he: לא יכול ליצור את דו־שיח ההגדרות.

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
he: פעולה זו תאפס את כל הקיצורים לערכי ברירת המחדל שלהם. האם אתה באמת רוצה לעשות זאת?

en: Reset to Defaults
he: אפס לברירות מחדל

en: S_kip windows that have "skip pager"
    or "skip taskbar" properties set
he: _דלג על חלונות להם נקבעו מאפיינים
    "דלג על פייג'ר" או "דלג על סרגל משימות"

en: Cycle _through minimized windows in most recently used order
he: עבור בחלונות ממוזערים לפי סדר שימוש אחרון

en: _Include hidden (i.e. iconified) windows
he: _כלול חלונות מוסתרים (זאת אומרת שהפכו לאיקון)

en: Cycle _through windows on all workspaces
he: נתר _בין חלונות בכל משטחי העבודה

en: _Draw frame around selected window while cycling
he: _צייר מסגרת מסביב לחלון נבחר בזמן עבודה מחזורית

en: _Raise windows while cycling
he: הרם חלונות בעת הפעלה מחזורית

en: Cycle through windows in a _list
he: נתר בין חלונות בתוך _רשימה

en: C_ycling
he: מ_חזוריות

en: Activate foc_us stealing prevention
he: הפעל _מניעת גניבת פוקוס

en: Honor _standard ICCCM focus hint
he: כבד רמז פוקוס ICCCM _תקני

en: When a window raises itself:
he: כאשר חלון מרים עצמו:

en: _Bring window on current workspace
he: שלח חלון למש_טח עבודה נוכחי

en: Switch to win_dow's workspace
he: _החלף למשטח עבודה של חלון

en: Do _nothing
he: _אל תעשה דבר

en: Key used to _grab and move windows:
he: קליד בשימוש כדי ל_אחוז ולהזיז חלונות:

en: _Raise windows when any mouse button is pressed
he: _הרם חלון כאשר איזה מלחצני העכבר נלחץ

en: Hide frame of windows when ma_ximized
he: הסתר מס_גרת חלון כאשר מוגדל

en: Hide title of windows when maximized
he: הסתר כותרת חלון כאשר מוגדל

en: Automatically _tile windows when moving toward the screen edge
he: _רצף חלונות אוטומטית בזמן הזזה לעבר קצה המסך

en: Use _edge resistance instead of window snapping
he: השתמש בהתנגדות ק_צה במקום בהצמדת חלון

en: Use mouse wheel on title bar to ro_ll up the window
he: השתמש בגלגל עכבר על שורת כותרת כדי לגלגל חלון מעלה

en: Notify of _urgency by making window's decoration blink
he: הודע על _דחיפות על ידי גרימת הבהוב עיטור חלון

en: Keep urgent windows _blinking repeatedly
he: השאר חלונות דחופים מה_בהבים שוב ושוב

en: _Accessibility
he: _נגישות

en: Use the _mouse wheel on the desktop to switch workspaces
he: השתמש בגלגל ה_עכבר על שולחן העבודה כדי להחליף מרחבי עבודה

en: _Remember and recall previous workspace
    when switching via keyboard shortcuts
he: _זכור והחזר מרחב עבודה קודם כאשר
    מעבירים באמצעות קיצורי מקלדת

en: Wrap workspaces depending on the actual desktop _layout
he: _עטוף מרחבי עבודה לפי סידור ממשי של שולחן עבודה

en: Wrap workspaces when _the first or the last workspace is reached
he: עטוף מרחבי עבודה בהגעה אל מרחב עבודה ר_אשון או אחרון

en: _Workspaces
he: מ_שטחי עבודה

en: _Minimum size of windows to trigger smart placement:
he: מידת חלונות מינימלית כדי להפעיל _השמה חכמה:

note: Smart placement size
en: <i>Large</i>
he: <i>גדולה</i>

en: By default, place windows:
he: באופן שגרתי, מקם חלונות:

en: At the c_enter of the screen
he: במרכ_זו של המסך

en: U_nder the mouse pointer
he: _תחת סמן העכבר

en: _Placement
he: מי_קום

en: _Enable display compositing
he: _אפשר תצוגת קומפוזיצייה

en: Display _fullscreen overlay windows directly
he: הצג ישירות חלונות כיסוי בגודל מלא

en: Show windows preview in place of icons when cycling
he: הצג תצוגה מקדימה של חלונות במקום איקונים בעת ביצוע מחזורי

en: Show shadows under pop_up windows
he: הצג צללים תחת חלונות קופ_צים

en: Show shadows under _dock windows
he: הצג צללים תחת חלונות _עוגן

en: Show shadows under _regular windows
he: הצג צללים תחת חלונות _רגילים

en: Zoom desktop with mouse wheel
he: בצע זום של שולחן העבודה בעזרת גלגל העכבר

en: Zoom pointer along with the desktop
he: בצע זום של הסמן ביחד עם שולחן העבודה

en: Opaci_ty of window decorations:
he: א_טימות של קישוטי חלון:

en: <i>Transparent</i>
he: <i>שקוף</i>

en: <i>Opaque</i>
he: <i>אטום</i>

en: Opacity of _inactive windows:
he: אטימות של חלונות _לא פעילים:

en: Opacity of windows during _move:
he: אטימות חלון בזמן _הזזה:

en: Opacity of windows during resi_ze:
he: אטימות חלון בזמן שינוי _גודל:

en: Opacity of popup wi_ndows:
he: אטימו_ת של חלונות קופצים:

en: C_ompositor
he: קומ_פוזיטור

en: _Number of workspaces:
he: _מספר של משטחי עבודה:

en: Layout
he: מערך

en: Names
he: שמות

en: _General
he: _כללי

en: Margins are areas on the edges of the screen where no window will be placed
he: שוליים הם האזורים בקצוות המסך בהם לא ימוקמו חלונות

en: _Margins
he: _שוליים

note: TRANSLATORS: "(on %s)" is like "running on" the name of the other host
en: %s (on %s)
he: %s (על %s)

en: Unsupported keyboard modifier '%s'
he: מקש מגביל לא נתמך "%s"

en: Set the compositor mode
he: קבע את מצב הסדרן

en: Set the vblank mode
he: קבע את מצב vblank

en: Replace the existing window manager
he: החלף את מנהל החלונות הקיים

en: Print version information and exit
he: הדפס מידע גרסה וצא

en: Enable debug logging
he: הפעל רישום ביומן של איתור באגים

en: [ARGUMENTS...]
he: [ארגומנטים...]

en: Type "%s --help" for usage.
he: הקלד "%s --help" לשימוש.

en: Ma_ximize
he: _הגדל

en: Unma_ximize
he: _שחזר

en: Mi_nimize
he: מ_זער

en: Minimize _Other Windows
he: צמצם חלונות _אחרים

en: S_how
he: הצ_ג

en: _Move
he: _הזז

en: _Resize
he: ש_נה גודל

note: ----------------------------------------------
en: Always on _Top
he: מ_על כל שאר החלונות

en: _Same as Other Windows
he: ב_דומה לחלונות אחרים

en: Always _Below Other Windows
he: תמיד מ_תחת לחלונות אחרים

note: ----------------------------------------------
en: Roll Window Up
he: גלול חלון מעלה

en: Roll Window Down
he: גלול חלון מטה

en: _Fullscreen
he: _מסך מלא

en: Leave _Fullscreen
he: עזוב _מסך מלא

en: Context _Help
he: _עזרת הקשר

note: ----------------------------------------------
en: Always on _Visible Workspace
he: תמיד במשטח עבודה _נראה

en: Move to Another _Workspace
he: העבר למשטח עבודה _אחר

note: --------------------------------------------------------
en: Destroy
he: ה_שמד

en: _Quit
he: י_ציאה

en: Restart
he: _הפעל מחדש

en: %s: GtkMenu failed to grab the pointer
he: %s: נכשלה תפיסת הסמן ב־GtkMenu

en: Error reading data from child process: %s
he: שגיאה בקריאת מידע מתהליך בן: %s

en: Cannot spawn helper-dialog: %s
he: לא יכול להביא דו־שיח עזרה: %s
