Xfwm4 - en to hr translation catalogue (170 entries)

en: This window might be busy and is not responding.
    Do you want to terminate the application?
hr: Ovaj prozor ne reagira.
    Želite li prisilno ugasiti aplikaciju?

en: Warning
hr: Upozorenje

en: None
hr: Ništa

en: Session manager socket
hr: Socket upravitelja sesijom

en: Version information
hr: Informacija o verziji

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
hr: %s: %s
    Pokušajte %s --help da vi vidjeli popis svih mogućih opcija.

en: Workspace %d
hr: Radni prostor %d

en: Workspace Name
hr: Ime radnog prostora

en: Settings manager socket
hr: Socket upravitelja postavkama

en: Window Manager
hr: Upravitelj prozora

en: Configure window behavior and shortcuts
hr: Konfiguriraj ponašanje prozora i prečace

en: Window Manager Tweaks
hr: Ugađanja upravitelja prozora

en: Fine-tune window behaviour and effects
hr: Detaljno postavljanje ponašanja prozora i efekata

en: Workspaces
hr: Radni prostori

en: Configure layout, names and margins
hr: Konfiguriraj raspored, imena i margine

en: workspaces;settings;preferences;virtual desktops;number;windows;screen;margins;
hr: radne površine;postavke;osobitosti;virtualne radne površine;broj;prozori;zaslon;margine;

en: _Help
hr: _Pomoć

note: ----------------------------------------------
en: _Close
hr: _Zatvori

en: <b>The_me</b>
hr: <b>Te_ma</b>

en: <b>Title fon_t</b>
hr: <b>Fon_t natpisa</b>

en: <b>Title _alignment</b>
hr: <b>_Poravnanje natpisa</b>

en: Click and drag the buttons to change the layout
hr: Klikni i vuci gumbiće za izmjenu rasporeda

en: Title
hr: Naslov

en: The window title cannot be removed
hr: Natpis prozora ne može biti uklonjen

en: Active
hr: Aktivan

en: Menu
hr: Izbornik

en: Stick
hr: Priljepi

en: Shade
hr: Sjena

en: Minimize
hr: Minimiziraj

en: Maximize
hr: Maksimiziraj

en: Close
hr: Zatvori

en: Hidden
hr: Skriveno

en: <b>Button layout</b>
hr: <b>Raspored gumbića</b>

en: _Style
hr: _Stil

en: Define shortcuts to perform _window manager actions:
hr: Odredite kratice za upravljanje radnjama _upravitelja prozorima:

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Reset to Defaults
hr: _Postavi na zadano

en: _Keyboard
hr: _Tipkovnica

en: Click to foc_us
hr: Klikni za fo_kus

en: Focus follows _mouse
hr: Fokus slijedi _miša

en: _Delay before window receives focus:
hr: _Odgoda prije nego prozor primi  fokus

note: Raise focus delay
en: <i>Short</i>
hr: <i>Kratko</i>

note: Raise focus delay
en: <i>Long</i>
hr: <i>Dugo</i>

en: <b>Focus model</b>
hr: <b>Način fokusa</b>

en: Automatically give focus to _newly created windows
hr: Automatski daj fokus _novostvorenim prozorima

en: <b>New window focus</b>
hr: <b>Fokus novog prozora</b>

en: Automatically _raise windows when they receive focus
hr: Automatski _podigni prozor čim dobije fokus

en: Delay _before raising focused window:
hr: Stanka _prije podizanja prozora

en: <b>Raise on focus</b>
hr: <b>Podigni na fokus</b>

en: Raise window when clicking _inside application window
hr: Podigni prozor prilikom klika _unutar prozora programa

en: <b>Raise on click</b>
hr: <b>Podigni na klik</b>

en: _Focus
hr: _Fokus

en: To screen _borders
hr: Do granica _prozora

en: To other _windows
hr: Do ostalih _prozora

en: Dis_tance:
hr: Uda_ljenost

note: Edge resistance Smart placement size
en: <i>Small</i>
hr: <i>Malo</i>

note: Edge resistance
en: <i>Wide</i>
hr: <i>Široko</i>

en: <b>Windows snapping</b>
hr: <b>Ljepljenje prozora</b>

en: With the mouse _pointer
hr: Pokazivačem _miša

en: With a _dragged window
hr: S pov_lačenim prozorom

en: _Edge resistance:
hr: _Otpornost ruba:

en: <b>Wrap workspaces when reaching the screen edge</b>
hr: <b>Prelomi radne prostore kada pokazivač dosegne rub zaslona</b>

en: When _moving
hr: Kada se _miče

en: When _resizing
hr: Kada se _mjenja veličina

en: <b>Hide content of windows</b>
hr: <b>Sakrij sadržaj prozora</b>

en: The action to perform when the title-bar is double-clicked
hr: Radnja koja se odvija kad se napravi dvoklik na traku sa natpisom

en: <b>Double click _action</b>
hr: <b>Dvoklik _radnja</b>

en: Ad_vanced
hr: Na_predno

en: Shade window
hr: Osjenči prozor

en: Hide window
hr: Sakrij prozor

en: Maximize window
hr: Maksimiziraj prozor

en: Fill window
hr: Ispuni prozor

en: Always on top
hr: Uvijek na vrhu

en: Nothing
hr: Ništa

en: Left
hr: Lijevo

en: Center
hr: Centar

en: Right
hr: Desno

en: Theme
hr: Tema

en: Action
hr: Radnja

en: Shortcut
hr: Prečac

en: Failed to initialize xfconf. Reason: %s
hr: Xfconf neuspješno inicijaliziran. Razlog: %s

en: Could not create the settings dialog.
hr: Ne mogu napraviti dijalog postavki.

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
hr: Ovo će vratiti sve prečace na njihovu zadanu vrijednost.Želite li doista to učiniti?

en: Reset to Defaults
hr: Vrati na zadano

en: S_kip windows that have "skip pager"
    or "skip taskbar" properties set
hr: Pres_koči prozore koji imaju postavljen svojstvo 
    "preskoči straničenje" ili "preskoči traku zadataka"

en: _Include hidden (i.e. iconified) windows
hr: _Uključi skrivene (tj. iconified) prozore

en: Cycle _through windows on all workspaces
hr: Izmjenjuj _prozore sa svih radnih prostora

en: _Draw frame around selected window while cycling
hr: _Nacrtaj obrub oko odabranih prozora tijekom izmjenjivanja

en: _Raise windows while cycling
hr: _Podigni prozore tijekom izmjene

en: Cycle through windows in a _list
hr: Izmjenjuj između prozora na _listi

en: C_ycling
hr: Izm_jenjivanje

en: Activate foc_us stealing prevention
hr: Aktiviraj preven_ciju krađe fokusa

en: Honor _standard ICCCM focus hint
hr: Poštuj _ICCCM standard fokusiranja

en: When a window raises itself:
hr: Kada prozor podigne sebe:

en: _Bring window on current workspace
hr: _Dovedi prozor na trenutni radni prostor

en: Switch to win_dow's workspace
hr: Prebaci na ra_dni prostor prozora

en: Do _nothing
hr: Ne _radi ništa

en: Key used to _grab and move windows:
hr: Tipka za _uzimanje i premještanje prozora

en: _Raise windows when any mouse button is pressed
hr: _Podigni prozor prilikom pritiska bilo kojeg gumba na mišu

en: Hide frame of windows when ma_ximized
hr: Sakrij okvir prozora kada je ma_ksimiziran

en: Hide title of windows when maximized
hr: Sakrij naziv prozora kada je maksimiziran

en: Automatically _tile windows when moving toward the screen edge
hr: Automatski _poploči prozore pri micanju prema rubu zaslona

en: Use _edge resistance instead of window snapping
hr: Koriti _otpornost rubova umjesto ljepljenja prozora

en: Use mouse wheel on title bar to ro_ll up the window
hr: Podigni prozor korištenjem kotačića miša na _naslovnici prozora

en: Notify of _urgency by making window's decoration blink
hr: Obavijesti o _važnosti trperenjem dekoracije prozora

en: Keep urgent windows _blinking repeatedly
hr: Neka važni prozori _trepere uzastopno

en: _Accessibility
hr: _Pristupačnost

en: Use the _mouse wheel on the desktop to switch workspaces
hr: Koristi _kotačić miša na radnoj površini za prebacivanje radnih prostora

en: _Remember and recall previous workspace
    when switching via keyboard shortcuts
hr: _Zapamti i vrati prethodni radni prostor
    pri izmjeni kraticama tipkovnice

en: Wrap workspaces depending on the actual desktop _layout
hr: Omotaj radne prostore ovisno o stvarnom rasporedu radne _površine

en: Wrap workspaces when _the first or the last workspace is reached
hr: Omotaj radne prostore kada _je dohvaćen prvi ili zadnji radni prostor

en: _Workspaces
hr: _Radni prostori

en: _Minimum size of windows to trigger smart placement:
hr: _Minimalna veličina prozora za aktiviranje pametnog postavljanja:

note: Smart placement size
en: <i>Large</i>
hr: <i>Veliki</i>

en: By default, place windows:
hr: Po zadanom, smjesti prozore:

en: At the c_enter of the screen
hr: U c_entru zaslona

en: U_nder the mouse pointer
hr: I_spod pokazivača miša

en: _Placement
hr: _Postavljanje

en: _Enable display compositing
hr: _Omogući slojevito slaganje prikaza

en: Display _fullscreen overlay windows directly
hr: Direktno _prikazuj prozore u nadsloju punog zaslona

en: Show windows preview in place of icons when cycling
hr: Prikazuj pregled prozora umjesto ikona pri izmjeni

en: Show shadows under pop_up windows
hr: Pokazuj sjene ispod skoč_nih prozora

en: Show shadows under _dock windows
hr: Pokazuj sjene ispod _usidrenih prozora

en: Show shadows under _regular windows
hr: Pokaži sjenu ispod _običnih prozora

en: Opaci_ty of window decorations:
hr: Neprozirno_st dekoracije prozora:

en: <i>Transparent</i>
hr: <i>Proziran</i>

en: <i>Opaque</i>
hr: <i>Neproziran</i>

en: Opacity of _inactive windows:
hr: Neprozirnost _neaktivnih prozora:

en: Opacity of windows during _move:
hr: Neprozirnost prozora tijekom _pomicanja:

en: Opacity of windows during resi_ze:
hr: Neprozirnost prozora tijekom promije_ne veličine:

en: Opacity of popup wi_ndows:
hr: Neprozirnost skočnih pro_zora:

en: C_ompositor
hr: S_lagatelj

en: _Number of workspaces:
hr: _Broj radnih prostora:

en: Layout
hr: Raspored

en: Names
hr: Imena

en: _General
hr: _Općenito

en: Margins are areas on the edges of the screen where no window will be placed
hr: Margine su prostori na rubovima zaslona gdje nijedan prozor neće biti smješten

en: _Margins
hr: _Margine

note: TRANSLATORS: "(on %s)" is like "running on" the name of the other host
en: %s (on %s)
hr: %s (na %s)

en: Unsupported keyboard modifier '%s'
hr: Nepodržana modifikatorska tipka '%s'

en: Set the compositor mode
hr: Postavi način slaganja

en: Set the vblank mode
hr: Postavi vblank način

en: Replace the existing window manager
hr: Zamjeni postojeći upravitelj prozora

en: Print version information and exit
hr: Ispiši informaciju o verziji i izađi

en: Enable debug logging
hr: Omogući poruke otklanjanja grešaka

en: [ARGUMENTS...]
hr: [ARGUMENTi...]

en: Type "%s --help" for usage.
hr: Upiši "%s --help" za uporabu.

en: Ma_ximize
hr: Ma_ksimiziraj

en: Unma_ximize
hr: Poništi ma_ksimiziranje

en: Mi_nimize
hr: Mi_nimiziraj

en: Minimize _Other Windows
hr: Minimiziraj _ostale prozore

en: S_how
hr: P_okaži

en: _Move
hr: _Makni

en: _Resize
hr: _Promijeni veličinu

note: ----------------------------------------------
en: Always on _Top
hr: Uvijek na _vrhu

en: _Same as Other Windows
hr: _Isto kao drugi prozori

en: Always _Below Other Windows
hr: Uvijek _ispod drugih prozora

note: ----------------------------------------------
en: Roll Window Up
hr: Podigni prozor

en: Roll Window Down
hr: Spusti prozor

en: _Fullscreen
hr: _Cijeli zaslon

en: Leave _Fullscreen
hr: Napusti _cijeli zaslon

en: Context _Help
hr: Dodatna _pomoć

note: ----------------------------------------------
en: Always on _Visible Workspace
hr: Uvijek na _vidljivom radnom prostoru

en: Move to Another _Workspace
hr: Premjesti na drugi _radni prostor

note: --------------------------------------------------------
en: Destroy
hr: Uništi

en: _Quit
hr: _Isključi

en: Restart
hr: Ponovno pokreni

en: %s: GtkMenu failed to grab the pointer
hr: %s: GtkMenu nije uspio uhvatiti pokazivač

en: Error reading data from child process: %s
hr: Greška u čitanju podataka procesa djeteta: %s

en: Cannot spawn helper-dialog: %s
hr: Ne mogu napraviti pomoćni dijaloški prozor: %s
