Xfwm4 - en to lt translation catalogue (178 entries)

en: This window might be busy and is not responding.
    Do you want to terminate the application?
lt: Gali būti, kad šis langas yra užsiėmęs ir neatsako.
    Ar norite baigti programos darbą?

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: None
lt: Nėra

en: Session manager socket
lt: Seansų tvarkytuvės lizdas

en: SOCKET ID
lt: LIZDO ID

en: Version information
lt: Versija

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
lt: %s: %s
    Naudokite %s --help norėdami pamatyti visus komandų eilutės parametrus.

en: Workspace %d
lt: Darbo sritis %d

en: Workspace Name
lt: Darbo srities pavadinimas

en: Settings manager socket
lt: Nustatymų tvarkytuvės lizdas

en: Window Manager
lt: Langų tvarkytuvė

en: Configure window behavior and shortcuts
lt: Konfigūruoti langų elgseną ir sparčiuosius klavišus

en: windows;management;settings;preferences;themes;styles;decorations;title bar;font;buttons;menu;minimize;maximize;shade;roll up;layout;keyboard shortcuts;focus;snapping;screen;workspaces;edges;corner;hide content;move;resize;moving;resizing;double click;
lt: langai;langų;langu;valdymas;tvarkymas;nustatymai;nuostatos;temos;apipavidalinimai;stiliai;dekoracijos;antraštės juosta;antrastes juosta;pavadinimo juosta;šriftas;sriftas;raides;mygtukai;meniu;suskleisti;sumažinti;sumazinti;išskleisti;isskleisti;išdidinti;isdidinti;padidinti;pridengti;užraityti;uzraityti;išdėstymas;isdestymas;klaviatūros spartieji klavišai;klaviaturos spartieji klavisai;klaviaturos trumpiniai;fokusavimas;fokusacija;pritraukimas;ekranas;darbo sritys;kraštai;krastai;kampas;kampai;slėpti turinį;slepti turini;perkelti;keisti dydį;keisti dydi;perkėlimas;perkelimas;dvikartis spustelėjimas;dvikartis spustelejimas;dvikartis spragtelėjimas;dvikartis spragetelejimas;dvigubas;

en: Window Manager Tweaks
lt: Langų tvarkytuvės patobulinimai

en: Fine-tune window behaviour and effects
lt: Konfigūruoti langų elgseną ir efektus

en: windows;behavior;settings;preferences;cycling;cycle;switching;focus;raises;accessibility;key;dragging;move;moving;hide;frame;title bar;maximized;tile;screen;edge;hot corner;snapping;mouse wheel;roll up;workspaces;placement;compositor;compositing;enable;disable;shadows;decorations;opacity;resize;inactive;preview;compiz;transitions;
lt: langai;langų;elgsena;nustatymai;nuostatos;perjunginėjimas;perjunginejimas;perjungimas;fokusavimas;iškelti;iskelti;iškėlimas;iskelimas;prieinamumas;pasiekiamumas;klavišas;klavisas;tempimas;vilkimas;perkelti;perkėlimas;perkelimas;tempti;vilkti;slėpti;slepti;rėmelis;remelis;pavadinimo juosta;antraštės juosta;antrastes juosta;išskleistas;isskleistas;iškloti;iskloti;ekranas;ekrano;kraštas;krastas;kraštai;krastai;karštas kampas;karstas kampas;karštasis kampas;karstasis kampas;pritraukimas;pelės ratukas;peles ratukas;ratas;užraityti;uzraityti;darbo sritys;išdėstymas;isdestymas;kompozitorius;komponavimas;kompozicionavimas;įjungti;ijungti;išjungti;isjungti;komponavimą;komponavima;šešėliai;seseliai;dekorecijos;nepermatomumas;dengiamumas;keisti dydį;keisti dydi;neaktyvus;pasyvus;peržiūra;perziura;compiz;perėjimai;perejimai;

en: Workspaces
lt: Darbo sritys

en: Configure layout, names and margins
lt: Konfigūruoti išdėstymus, pavadinimus ir paraštes

en: workspaces;settings;preferences;virtual desktops;number;windows;screen;margins;
lt: darbo sritys;darbo sričių;darbo sriciu;nustatymai;nuostatos;virtualūs darbalaukiai;virtualus darbalaukiai;virtualių darbalaukių;virtualiu darbalaukiu;skaičius;skaicius;langai;ekranas;paraštės;parastes;

en: _Help
lt: _Žinynas

note: ----------------------------------------------
en: _Close
lt: _Užverti

en: <b>The_me</b>
lt: <b>Te_ma</b>

en: <b>Title fon_t</b>
lt: <b>Pavadinimo š_riftas</b>

en: <b>Title _alignment</b>
lt: <b>Pavadinimo _lygiavimas</b>

en: Click and drag the buttons to change the layout
lt: Norėdami pakeisti išdėstymą, spustelėkite ir tempkite

en: Title
lt: Pavadinimas

en: The window title cannot be removed
lt: Lango pavadinimas negali būti pašalintas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Menu
lt: Meniu

en: Stick
lt: Prisegti

en: Shade
lt: Šešėlis

en: Minimize
lt: Suskleisti

en: Maximize
lt: Išskleisti

en: Close
lt: Užverti

en: Hidden
lt: Slepiamas

en: <b>Button layout</b>
lt: <b>Mygtukų išdėstymas</b>

en: _Style
lt: _Stilius

en: Define shortcuts to perform _window manager actions:
lt: Apibrėžkite sparčiuosius klavišus, skirtus langų tvark_ytuvės veiksmų atlikimui:

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _Clear
lt: _Išvalyti

en: _Reset to Defaults
lt: _Atstatyti į numatytuosius

en: _Keyboard
lt: _Klaviatūra

en: Click to foc_us
lt: Fokusuojama, spustelėjus pelės mygtuką

en: Focus follows _mouse
lt: Fokusavimas _seka paskui pelės poziciją

en: _Delay before window receives focus:
lt: _Delsa, prieš langui įgaunant fokusavimą:

note: Raise focus delay
en: <i>Short</i>
lt: <i>Trumpa</i>

note: Raise focus delay
en: <i>Long</i>
lt: <i>Ilga</i>

en: <b>Focus model</b>
lt: <b>Fokusavimo modelis</b>

en: Automatically give focus to _newly created windows
lt: Automatiškai f_okusuoti naujai sukurtus langus

en: <b>New window focus</b>
lt: <b>Naujo lango fokusavimas</b>

en: Automatically _raise windows when they receive focus
lt: Automatiškai iškelti _langus, kai jie įgauna fokusavimą

en: Delay _before raising focused window:
lt: _Delsa, prieš iškeliant fokusuotą langą:

en: <b>Raise on focus</b>
lt: <b>Iškelti, kai fokusuojama</b>

en: Raise window when clicking _inside application window
lt: Iškelti langą, kai _spustelėjama programos lango viduje

en: <b>Raise on click</b>
lt: <b>Iškelti spustelėjus</b>

en: _Focus
lt: _Fokusavimas

en: To screen _borders
lt: Prie ekrano kraš_tų

en: To other _windows
lt: Prie kitų _langų

en: Dis_tance:
lt: _Atstumas:

note: Edge resistance Smart placement size
en: <i>Small</i>
lt: <i>Mažas</i>

note: Edge resistance
en: <i>Wide</i>
lt: <i>Platus</i>

en: <b>Windows snapping</b>
lt: <b>Langų pritraukimas</b>

en: With the mouse _pointer
lt: Su _pelės žymekliu

en: With a _dragged window
lt: Su per_keliamu langu

en: _Edge resistance:
lt: _Kraštų atsparumas :

en: <b>Wrap workspaces when reaching the screen edge</b>
lt: <b>Perjunginėti darbo sritis, pasiekus ekrano kraštą</b>

en: When _moving
lt: Perkelia_nt langą

en: When _resizing
lt: Keičiant lan_go dydį

en: <b>Hide content of windows</b>
lt: <b>Slėpti langų turinį</b>

en: The action to perform when the title-bar is double-clicked
lt: Veiksmas kuris bus atliktas du kartus spustelėjus ant pavadinimo juostos

en: <b>Double click _action</b>
lt: <b>Veiksmas du kartus _spustelėjus</b>

en: Ad_vanced
lt: Iš_plėstiniai

en: Shade window
lt: Pridengti langą

en: Hide window
lt: Paslėpti langą

en: Maximize window
lt: Išskleisti langą

en: Fill window
lt: Užpildyti langą

en: Always on top
lt: Visada viršuje

en: Nothing
lt: Nieko

en: Left
lt: Kairė

en: Center
lt: Centras

en: Right
lt: Dešinė

en: Theme
lt: Tema

en: Action
lt: Veiksmas

en: Shortcut
lt: Susiejimas

en: Failed to initialize xfconf. Reason: %s
lt: Nepavyko inicijuoti xfconf. Priežastis: %s

en: Could not create the settings dialog.
lt: Nepavyko sukurti nustatymų dialogo.

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
lt: Visi susiejimai bus atstatyti į jų numatytąsias reikšmes. Ar jūs tikrai to norite?

en: Reset to Defaults
lt: Atstatyti į numatytuosius

en: S_kip windows that have "skip pager"
    or "skip taskbar" properties set
lt: Praleisti langus, _kurie turi „praleisti pranešimų gaviklį“
    ar „praleisti užduočių juostą“ savybių rinkinį

en: Cycle _through minimized windows in most recently used order
lt: Perjunginėti suskleistus langus _pagal paskiausiai naudotų langų tvarką

en: _Include hidden (i.e. iconified) windows
lt: Į_traukti paslėptus (t.y. neatpažintus) langus

en: Cycle _through windows on all workspaces
lt: Perjunginėti langus iš visų darbo sričių

en: _Draw frame around selected window while cycling
lt: _Perjunginėjant, piešti rėmelį aplink pasirinktą langą

en: _Raise windows while cycling
lt: Pe_rjunginėjant langus, juos iškelti

en: Cycle through windows in a _list
lt: Perjunginėti langus _sąraše

en: C_ycling
lt: _Perjungimas

en: Activate foc_us stealing prevention
lt: Aktyvuoti _fokusavimo nukreipimo draudimą

en: Honor _standard ICCCM focus hint
lt: Garbingas _standartinis ICCCM fokusavimo patarimas

en: When a window raises itself:
lt: Kai langas iškelia save:

en: _Bring window on current workspace
lt: _Atkelti langą į dabartinę darbo sritį

en: Switch to win_dow's workspace
lt: Perjungti į lango _darbo sritį

en: Do _nothing
lt: _Nieko nedaryti

en: Key used to _grab and move windows:
lt: Klavišas langų _paėmimui ir perkėlimui:

en: _Raise windows when any mouse button is pressed
lt: _Iškelti langus, spustelėjus bet kurį pelės mygtuką

en: Hide frame of windows when ma_ximized
lt: Išskleidus, slėpti lango rė_melį

en: Hide title of windows when maximized
lt: Išskleidus, slėpti lango pavadinimą

en: Automatically _tile windows when moving toward the screen edge
lt: Automatiškai iškelti _langus kai jie perkeliami link lango krašto

en: Use _edge resistance instead of window snapping
lt: Vietoj lango pritraukimo naudoti _lango atsparumą

en: Use mouse wheel on title bar to ro_ll up the window
lt: Naudoti pelės ratuką ant pavadinimo, kad _langas būtų užraitytas aukštyn

en: Notify of _urgency by making window's decoration blink
lt: Pranešti apie _lango svarbumą priverčiant mirksėti jo dekoracijas

en: Keep urgent windows _blinking repeatedly
lt: Svarbius langus laikyti _pastoviai mirksinčius

en: _Accessibility
lt: _Prieinamumas

en: Use the _mouse wheel on the desktop to switch workspaces
lt: Darbo _sričių perjungimui naudoti pelės ratuką darbalaukyje

en: _Remember and recall previous workspace
    when switching via keyboard shortcuts
lt: _Prisiminti ir atkurti ankstesnę darbo sritį,
    perjungiant klaviatūros susiejimais

en: Wrap workspaces depending on the actual desktop _layout
lt: Perjunginėti darbo sritis, priklausomai nuo esamo darbalaukio _išdėstymo

en: Wrap workspaces when _the first or the last workspace is reached
lt: Cikliškai perjunginėti darbo sritis, kai pasiekiama pirma a_rba paskutinė darbo sritis

en: _Workspaces
lt: _Darbo sritys

en: _Minimum size of windows to trigger smart placement:
lt: _Mažiausias langas kuris iššauks talpų išdėstymą:

note: Smart placement size
en: <i>Large</i>
lt: <i>Didelis</i>

en: By default, place windows:
lt: Pagal nutylėjimą langus išdėstyti:

en: At the c_enter of the screen
lt: Ekrano c_entre

en: U_nder the mouse pointer
lt: Po pelės žyme_kliu

en: _Placement
lt: _Išdėstymas

en: _Enable display compositing
lt: Į_jungti ekrano komponavimą

en: Display _fullscreen overlay windows directly
lt: Rodyti _persidengiančius langus visame ekrane tiesiogiai

en: Show windows preview in place of icons when cycling
lt: Perjunginėjant, vietoj piktogramų, rodyti langų peržiūrą

en: Show shadows under pop_up windows
lt: Aplink iškylančiuosius langus _rodyti šešėlius

en: Show shadows under _dock windows
lt: Aplink paslėptus langus _rodyti šešėlius

en: Show shadows under _regular windows
lt: Aplink įprastus langus _rodyti šešėlius

en: Zoom desktop with mouse wheel
lt: Didinti darbalaukį naudojant pelės ratuką

en: Zoom pointer along with the desktop
lt: Didinti rodyklę kartu su darbalaukiu

en: Opaci_ty of window decorations:
lt: _Lango dekoracijų permatomumas:

en: <i>Transparent</i>
lt: <i>Permatomumas</i>

en: <i>Opaque</i>
lt: <i>Matomumas</i>

en: Opacity of _inactive windows:
lt: _Neaktyvių langų permatomumas:

en: Opacity of windows during _move:
lt: _Perkeliamų langų permatomumas:

en: Opacity of windows during resi_ze:
lt: P_ermatomumas, keičiant lango dydį:

en: Opacity of popup wi_ndows:
lt: _Iškylančiųjų langų permatomumas:

en: C_ompositor
lt: _Kūrimas

en: _Number of workspaces:
lt: _Darbo sričių skaičius:

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Names
lt: Pavadinimai

en: _General
lt: _Bendra

en: Margins are areas on the edges of the screen where no window will be placed
lt: Paraštės yra ekrano kraštų vietos, kuriose langai negali būti padėti

en: _Margins
lt: _Paraštės

note: TRANSLATORS: "(on %s)" is like "running on" the name of the other host
en: %s (on %s)
lt: %s (ant %s)

en: Unsupported keyboard modifier '%s'
lt: Nepalaikomas klaviatūros modifikatorius „%s“

en: Set the compositor mode
lt: Nustatyti komponavimo veikseną

en: Set the vblank mode
lt: Nustatyti vblank veikseną

en: Replace the existing window manager
lt: Pakeisti dabartinę langų tvarkytuvę

en: Print version information and exit
lt: Parodyti versiją ir išeiti

en: Enable debug logging
lt: Įjungti derinimo registravimą

en: [ARGUMENTS...]
lt: [ARGUMENTAI...]

en: Type "%s --help" for usage.
lt: Informacijai apie naudojimą, įrašykite „%s --help“.

en: Ma_ximize
lt: Iš_skleisti

en: Unma_ximize
lt: _Grąžinti iš išskleidimo

en: Mi_nimize
lt: _Suskleisti

en: Minimize _Other Windows
lt: Suskleisti _kitus langus

en: S_how
lt: _Rodyti

en: _Move
lt: P_erkelti

en: _Resize
lt: _Keisti dydį

note: ----------------------------------------------
en: Always on _Top
lt: Visada _viršuje

en: _Same as Other Windows
lt: _Taip pat kaip kiti langai

en: Always _Below Other Windows
lt: Visada _po kitais langais

note: ----------------------------------------------
en: Roll Window Up
lt: Užraityti langą aukštyn

en: Roll Window Down
lt: Nuraityti langą žemyn

en: _Fullscreen
lt: _Visas ekranas

en: Leave _Fullscreen
lt: Išjungti _viso ekrano veikseną

en: Context _Help
lt: Konteksto _pagalba

note: ----------------------------------------------
en: Always on _Visible Workspace
lt: Visada _matomoje darbo srityje

en: Move to Another _Workspace
lt: Perkelti į _kitą darbo sritį

en: Move to Another Monitor
lt: Perkelti į kitą monitorių

note: --------------------------------------------------------
en: Destroy
lt: Sunaikinti

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: %s: GtkMenu failed to grab the pointer
lt: %s: GtkMenu nesugebėjo pagriebti žymeklio

en: Error reading data from child process: %s
lt: Klaida skaitant iš antrinio proceso: %s

en: Cannot spawn helper-dialog: %s
lt: Nepavyko sukurti pagalbos dialogo: %s
