Xfwm4 - en to lv translation catalogue (124 entries)

en: This window might be busy and is not responding.
    Do you want to terminate the application?
lv: Šis logs var būt aizņemts un neatbild.
    Vai vēlaties terminēt lietotni?

en: Warning
lv: Uzmanību

en: None
lv: Nekas

en: Session manager socket
lv: Sesijas pārvaldnieka sokets

en: SOCKET ID
lv: SOKETA ID

en: Version information
lv: Versijas informācija

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
lv: %s: %s
    Mēģiniet %s --help , lai redzētu pilnu pieejamo komandu līniju iespēju sarakstu.

en: Workspace %d
lv: Darbavieta %d

en: Workspace Name
lv: Darbavietas nosaukums

en: Settings manager socket
lv: Uzstādījumu pārvaldnieka sokets

en: Window Manager
lv: Logu pārvaldnieks

en: Configure window behavior and shortcuts
lv: Konfigurēt loga uzvedību un īsceļus

en: Window Manager Tweaks
lv: Logu pārvaldnieka piedares

en: Fine-tune window behaviour and effects
lv: Noskaņot logu uzvedību un efektus

en: Workspaces
lv: Darbavietas

en: _Help
lv: _Palīdzība

note: ----------------------------------------------
en: _Close
lv: _Aizvērt

en: <b>Title fon_t</b>
lv: <b>Virsraks_ta fonts</b>

en: <b>Title _alignment</b>
lv: <b>Virsraksta _novietojums</b>

en: Click and drag the buttons to change the layout
lv: Uzklikšķiniet un velciet pogas, lai mainītu izkārtojumu

en: Title
lv: Virsraksts

en: The window title cannot be removed
lv: Loga virsraksts nav noņemams

en: Active
lv: Aktīvs

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Stick
lv: Pielipināt

en: Shade
lv: Saritināt

en: Maximize
lv: Maksimizēt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Hidden
lv: Slēpts

en: <b>Button layout</b>
lv: <b>Pogu izkārtojums</b>

en: _Style
lv: _Stils

en: _Edit
lv: _Rediģēt

en: _Reset to Defaults
lv: _Atstatīt uz noklusētajiem

en: Focus follows _mouse
lv: Fokus sek_o pelei

en: _Delay before window receives focus:
lv: _Aizkavēt, pirms logs saņem fokusu:

en: <b>Focus model</b>
lv: <b>Fokusa modelis</b>

en: Automatically give focus to _newly created windows
lv: Automātiski sniegt fokusu _jaunizveidotam logam

en: <b>New window focus</b>
lv: <b>Jauna loga fokuss</b>

en: Automatically _raise windows when they receive focus
lv: Automātiski _pacelt logus, kad tie saņem fokusu

en: Delay _before raising focused window:
lv: Aizkave, _pirms celt fokusētos logus:

en: <b>Raise on focus</b>
lv: <b>Pacelt pie fokusa</b>

en: Raise window when clicking _inside application window
lv: Pacelt logu, ka_d lietotnes logā ir ieklikšķināts

en: <b>Raise on click</b>
lv: <b>Celt uz klikšķi</b>

en: _Focus
lv: _Fokuss

en: Dis_tance:
lv: _Attālums:

en: <b>Windows snapping</b>
lv: <b>Logu piesaiste</b>

en: _Edge resistance:
lv: _Malu pretestība :

en: The action to perform when the title-bar is double-clicked
lv: Veicamā darbība pēc dubultklikšķa uz virsrakstu joslas

en: <b>Double click _action</b>
lv: <b>Dubultklikšķa _darbība</b>

en: Ad_vanced
lv: _Paplašināti

en: Shade window
lv: Ēnot logu

en: Hide window
lv: Slēpt logu

en: Maximize window
lv: Maksimizēt logu

en: Fill window
lv: Aizpildīt logu

en: Nothing
lv: Nekas

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Center
lv: Centrēti

en: Right
lv: Pa labi

en: Theme
lv: Tēma

en: Action
lv: Darbība

en: Shortcut
lv: Īsceļš

en: Failed to initialize xfconf. Reason: %s
lv: Neizdevās inicializēt xfconf. Iemesls: %s

en: Could not create the settings dialog.
lv: Nevarēja izveidot uzstādījumu dialogu.

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
lv: Šis atstatīs visus īsceļus uz noklusētajām vērtībām. Vai vēlaties turpināt?

en: Reset to Defaults
lv: Atstatīt uz noklusētajiem

en: _Include hidden (i.e. iconified) windows
lv: _Iekļaut slēptos logus

en: Cycle _through windows on all workspaces
lv: _Ciklēt cauri visiem logiem no visām darbavietām

en: _Draw frame around selected window while cycling
lv: _Zīmēt rāmi apkārt atlasītajam logam, kamēr ciklo

en: C_ycling
lv: Ci_klošana

en: Honor _standard ICCCM focus hint
lv: Ievērot ICCM _standarta fokusa ieteikumu

en: When a window raises itself:
lv: Kad logs paceļ sevi:

en: _Bring window on current workspace
lv: _Novietot logu uz esošās darbavietas

en: Switch to win_dow's workspace
lv: Pārslē_gties uz loga darbavietu

en: Do _nothing
lv: Darīt _neko

en: Key used to _grab and move windows:
lv: _Taustiņš, ar kuru paķert un pārvietot logu:

en: _Raise windows when any mouse button is pressed
lv: _Pacelt logu, kad nospiest jebkurš peles taustiņš

en: Use _edge resistance instead of window snapping
lv: Izm_antot malu pretestību, nevis logu piesaisti

en: Notify of _urgency by making window's decoration blink
lv: Ziņot par _steidzamību mirkšķinot loga dekorāciju

en: Keep urgent windows _blinking repeatedly
lv: Steidzamos logus _mirkšķināt nepārtraukti

en: _Accessibility
lv: _Pieejamība

en: Use the _mouse wheel on the desktop to switch workspaces
lv: Izmantot peles _ritentiņu, lai pārslēgtos starp darbavietām

en: _Remember and recall previous workspace
    when switching via keyboard shortcuts
lv: _Atcerēties un atsaukt iepriekšējo darbavietu,
    kad pārslēdzas ar klaviatūras īsinājumtaustiņiem

en: Wrap workspaces depending on the actual desktop _layout
lv: Apliekt darbavietas balstoties uz esošo darbvirsmas i_zkārtojumu

en: _Workspaces
lv: _Darbavietas

en: _Minimum size of windows to trigger smart placement:
lv: _Minimālais loga izmērs, lai palaistu gudro novietošanu:

en: By default, place windows:
lv: Pēc noklusētā, logus novietot:

en: _Placement
lv: _Novietojums

en: _Enable display compositing
lv: Iespējot attēlošanas _kompozīciju

en: Display _fullscreen overlay windows directly
lv: Rādīt _tieši pilna ekrāna pārklājuma logus

en: Show shadows under pop_up windows
lv: Rādīt ēnas ze_m izlecošajiem logiem

en: Show shadows under _dock windows
lv: Rādīt ēnas zem loga _doka

en: Show shadows under _regular windows
lv: Rādīt ēnas zem _parastiem logiem

en: Opaci_ty of window decorations:
lv: Loga dekorāci_ju necaurspīdība:

en: <i>Transparent</i>
lv: <i>Caurspīdīgs</i>

en: <i>Opaque</i>
lv: <i>Necaurspīdīgs</i>

en: Opacity of _inactive windows:
lv: Necaurspīdība _neaktīvam logam:

en: Opacity of windows during _move:
lv: Nec_aurspīdība loga pārvietošanas brīdī:

en: Opacity of windows during resi_ze:
lv: Necaurspīdība loga iz_mēru maiņas brīdī:

en: C_ompositor
lv: K_omponists

en: _Number of workspaces:
lv: Darbavietu _skaits:

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: _General
lv: _Vsipārēji

en: Margins are areas on the edges of the screen where no window will be placed
lv: Apmales, ir ekrāna daļa, kur logi netiks novietoti

note: TRANSLATORS: "(on %s)" is like "running on" the name of the other host
en: %s (on %s)
lv: %s (uz %s)

en: Print version information and exit
lv: Izdrukāt versijas informāciju un iziet

en: Type "%s --help" for usage.
lv: Ievadiet "%s --help", lai iegūtu lietošanas informāciju

en: Ma_ximize
lv: _Maksimizēt

en: Unma_ximize
lv: _Atjaunot

en: Mi_nimize
lv: M_inimizēt

en: Minimize _Other Windows
lv: Minimizēt _visus citus logus

en: S_how
lv: Rā_dīt

en: _Move
lv: _Pārvietot

en: _Resize
lv: _Izmēru maiņa

note: ----------------------------------------------
en: Roll Window Up
lv: Ritināt logu uz augšu

en: Roll Window Down
lv: Ritināt logu uz leju

en: _Fullscreen
lv: _Pilnekrāna režīms

en: Leave _Fullscreen
lv: Pamest pilnekrāna režīmu

en: Context _Help
lv: Kontekstuālā _palīdzība

note: --------------------------------------------------------
en: Destroy
lv: Iznīcināt

en: _Quit
lv: _Iziet

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: %s: GtkMenu failed to grab the pointer
lv: %s: norādi uz GtkMenu neizdevās saķert

en: Error reading data from child process: %s
lv: Kļūda lasot datus no bērna procesa: %s

en: Cannot spawn helper-dialog: %s
lv: Nevar izveidot helper-dialog:%s
