Xfwm4 - en to nl translation catalogue (176 entries)

en: This window might be busy and is not responding.
    Do you want to terminate the application?
nl: Het venster zou bezig kunnen zijn en reageert niet.
    Wilt u de toepassing beëindigen?

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: None
nl: Geen

en: Session manager socket
nl: Sessiebeheerdersocket

en: Version information
nl: Versie-informatie

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
nl: %s: %s
    Probeer %s --help om een volledige lijst te zien van beschikbare
    opdrachtregel-opties.

en: Workspace %d
nl: Werkblad %d

en: Workspace Name
nl: Werkbladnaam

en: Settings manager socket
nl: Instellingenbeheerdersocket

en: Window Manager
nl: Vensterbeheerder

en: Configure window behavior and shortcuts
nl: Venstergedrag en sneltoetsen instellen

en: windows;management;settings;preferences;themes;styles;decorations;title bar;font;buttons;menu;minimize;maximize;shade;roll up;layout;keyboard shortcuts;focus;snapping;screen;workspaces;edges;corner;hide content;move;resize;moving;resizing;double click;
nl: vensters;beheer;instellingen;voorkeuren;thema's;stijlen;decoraties;titelbalk;lettertype;knoppen;menu;minimaliseren;maximaliseren;ontrollen;oprollen;vormgeving;sneltoetsen;scherpstelling;scherm;werkbladen;randen;hoek;inhoud verbergen;verplaatsen;herschalen;dubbelklik;

en: Window Manager Tweaks
nl: Vensterbeheerder bijstellen

en: Fine-tune window behaviour and effects
nl: Fijnregeling van venstergedrag en -effecten

en: windows;behavior;settings;preferences;cycling;cycle;switching;focus;raises;accessibility;key;dragging;move;moving;hide;frame;title bar;maximized;tile;screen;edge;hot corner;snapping;mouse wheel;roll up;workspaces;placement;compositor;compositing;enable;disable;shadows;decorations;opacity;resize;inactive;preview;compiz;transitions;
nl: vensters;gedrag;instellingen;voorkeuren;roteren;afwisselen;scherpstelling;verheft;toegankelijkheid;toets;verplaatsen;verbergen;omlijsting;titelbalk;gemaximaliseerd;tegelen;scherm;rand;muiswiel;oprollen;werkbladen;plaatsing;beeldsamensteller;beeldsamenstelling;inschakelen;uitschakelen;schaduwen;decoraties;ondoorzichtigheid;herschalen;inactief;voorbeeldweergave;compiz;overgangen;

en: Workspaces
nl: Werkbladen

en: Configure layout, names and margins
nl: Opmaak, namen en marges instellen

en: workspaces;settings;preferences;virtual desktops;number;windows;screen;margins;
nl: werkbladen;instellingen;voorkeuren;virtuele bureaubladen;aantal;vensters;scherm;marges;

en: _Help
nl: _Hulp

note: ----------------------------------------------
en: _Close
nl: _Sluiten

en: <b>The_me</b>
nl: <b>The_ma</b>

en: <b>Title fon_t</b>
nl: <b>_Lettertype van titel</b>

en: <b>Title _alignment</b>
nl: <b>_Titeluitlijning</b>

en: Click and drag the buttons to change the layout
nl: Klik en sleep de knoppen om de opmaak te veranderen

en: Title
nl: Titel

en: The window title cannot be removed
nl: De venstertitel kan niet worden verwijderd

en: Active
nl: Actief

en: Stick
nl: Vastprikken

en: Shade
nl: Oprollen

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Close
nl: Sluiten

en: Hidden
nl: Verborgen

en: <b>Button layout</b>
nl: <b>Knopopmaak</b>

en: _Style
nl: _Stijl

en: Define shortcuts to perform _window manager actions:
nl: Bepaal de sneltoetsen voor acties van de vensterbeheerder:

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _Clear
nl: _Wissen

en: _Reset to Defaults
nl: Zet _terug op standaardwaarden

en: _Keyboard
nl: Toetsen_bord

en: Click to foc_us
nl: Klik voor scherpstellen

en: Focus follows _mouse
nl: Scherpstelling volgt _muis

en: _Delay before window receives focus:
nl: _Vertraging voordat een venster scherpstelling verkrijgt:

note: Raise focus delay
en: <i>Short</i>
nl: <i>Kort</i>

note: Raise focus delay
en: <i>Long</i>
nl: <i>Lang</i>

en: <b>Focus model</b>
nl: <b>Vensterscherpstellingsmodel</b>

en: Automatically give focus to _newly created windows
nl: Nieuw gemaakte vensters krijgen automatisch scherpstelling

en: <b>New window focus</b>
nl: <b>Scherpstelling van nieuw venster</b>

en: Automatically _raise windows when they receive focus
nl: Haal vensters met scherpstelling automatisch omhoog

en: Delay _before raising focused window:
nl: Vertraging _voor naar voren halen vensters:

en: <b>Raise on focus</b>
nl: <b>Omhoog halen bij scherpstelling</b>

en: Raise window when clicking _inside application window
nl: Haal venster omhoog bij klikken in toepassingvenster

en: <b>Raise on click</b>
nl: <b>Omhoog halen bij klik</b>

en: _Focus
nl: Scher_pstelling

en: To screen _borders
nl: Naar schermranden

en: To other _windows
nl: Naar andere vensters

en: Dis_tance:
nl: _Afstand:

note: Edge resistance Smart placement size
en: <i>Small</i>
nl: <i>Klein</i>

note: Edge resistance
en: <i>Wide</i>
nl: <i>Groot</i>

en: <b>Windows snapping</b>
nl: <b>Vensteraantrekking</b>

en: With the mouse _pointer
nl: Met de muisaanwijzer

en: With a _dragged window
nl: Met een gesleept venster

en: _Edge resistance:
nl: _Randweerstand:

en: <b>Wrap workspaces when reaching the screen edge</b>
nl: <b>Wissel van werkblad bij bereiken van rand van scherm</b>

en: When _moving
nl: Bij het verplaatsen

en: When _resizing
nl: Bij het veranderen van de grootte

en: <b>Hide content of windows</b>
nl: <b>Verberg inhoud van vensters</b>

en: The action to perform when the title-bar is double-clicked
nl: Actie bij dubbelklikken op de titelbalk

en: <b>Double click _action</b>
nl: <b>Actie bij _dubbelklikken</b>

en: Ad_vanced
nl: Ge_avanceerd

en: Shade window
nl: Venster oprollen

en: Hide window
nl: Venster verbergen

en: Maximize window
nl: Venster maximaliseren

en: Fill window
nl: Venster vullen

en: Always on top
nl: Altijd bovenaan

en: Nothing
nl: Niets

en: Left
nl: Links

en: Center
nl: Midden

en: Right
nl: Rechts

en: Theme
nl: Thema

en: Action
nl: Actie

en: Shortcut
nl: Sneltoets

en: Failed to initialize xfconf. Reason: %s
nl: Kon xconf niet initialiseren. Reden: %s

en: Could not create the settings dialog.
nl: Kon de instellingendialoog niet maken.

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
nl: Dit zal alle sneltoetsen terugzetten op hun standaardwaarden. Wilt u dit echt doen?

en: Reset to Defaults
nl: Zet terug op standaardwaarden

en: S_kip windows that have "skip pager"
    or "skip taskbar" properties set
nl: Sla vensters over die de eigenschappen 'pager overslaan'
    of 'taakbalk overslaan' hebben

en: Cycle _through minimized windows in most recently used order
nl: Schakel repeterend door geminimaliseerde vensters in volgorde van laatste gebruik

en: _Include hidden (i.e. iconified) windows
nl: Inclusief verborgen (d.i. geminimaliseerde) vensters

en: Cycle _through windows on all workspaces
nl: Wissel af _tussen vensters van alle werkbladen

en: _Draw frame around selected window while cycling
nl: Teken een lijst rond gekozen venster tijdens roteren

en: _Raise windows while cycling
nl: Haal vensters omhoog tijdens roteren

en: Cycle through windows in a _list
nl: Wissel af tussen vensters in een lijst

en: C_ycling
nl: Roteren

en: Activate foc_us stealing prevention
nl: Activeer preventie van overnemen van scherpstelling

en: Honor _standard ICCCM focus hint
nl: Neem de standaard ICCCM-focushint in acht

en: When a window raises itself:
nl: Wanneer een venster zichzelf omhoog brengt:

en: _Bring window on current workspace
nl: Verplaats venster naar huidig werkblad

en: Switch to win_dow's workspace
nl: Wissel naar het _werkblad van het venster

en: Do _nothing
nl: Doe _niets

en: Key used to _grab and move windows:
nl: Toets gebruikt voor het pakken en verplaatsen van vensters:

en: _Raise windows when any mouse button is pressed
nl: Haal vensters omhoog wanneer er op een willekeurige muisknop wordt geklikt

en: Hide frame of windows when ma_ximized
nl: Verberg randen van vensters wanneer gemaximaliseerd

en: Hide title of windows when maximized
nl: Verberg venstertitels wanneer gemaximaliseerd

en: Automatically _tile windows when moving toward the screen edge
nl: Vensters automatisch tegelen bij beweging naar de schermrand

en: Use _edge resistance instead of window snapping
nl: Gebruik _randweerstand in plaats van het aantrekken aan vensters

en: Use mouse wheel on title bar to ro_ll up the window
nl: Gebruik muiswiel op titelbalk om het venster op te rollen

en: Notify of _urgency by making window's decoration blink
nl: Meld urgentie door de vensterdecoratie te laten knipperen

en: Keep urgent windows _blinking repeatedly
nl: Laat _belangrijke vensters herhaaldelijk knipperen

en: _Accessibility
nl: _Toegankelijkheid

en: Use the _mouse wheel on the desktop to switch workspaces
nl: Gebruik het _muiswieltje op het bureaublad om werkbladen te wisselen

en: _Remember and recall previous workspace
    when switching via keyboard shortcuts
nl: Vorige werkblad _onthouden en oproepen
    wanneer er wordt gewisseld via sneltoetsen

en: Wrap workspaces depending on the actual desktop _layout
nl: Wissel van werkbladen afhankelijk van de eigenlijke bureaubladopmaak

en: Wrap workspaces when _the first or the last workspace is reached
nl: Wissel van werkbladen wanneer het eerste of laatste werkblad is bereikt

en: _Workspaces
nl: _Werkbladen

en: _Minimum size of windows to trigger smart placement:
nl: Minimale venstergrootte om slimme plaatsing te activeren:

note: Smart placement size
en: <i>Large</i>
nl: <i>Groot</i>

en: By default, place windows:
nl: Plaats vensters standaard:

en: At the c_enter of the screen
nl: In het _midden van het scherm

en: U_nder the mouse pointer
nl: Onder de muisaanwijzer

en: _Placement
nl: _Plaatsing

en: _Enable display compositing
nl: _Activeer beeldsamenstelling

en: Display _fullscreen overlay windows directly
nl: Geef scherm_vullende overlapvensters direct weer

en: Show windows preview in place of icons when cycling
nl: Toon voorbeeldweergave van vensters in plaats van pictogrammen bij roteren

en: Show shadows under pop_up windows
nl: Toon schaduwen onder _opduikvensters

en: Show shadows under _dock windows
nl: Toon schaduwen onder _dokvensters

en: Show shadows under _regular windows
nl: Toon schaduwen onder _normale vensters

en: Zoom desktop with mouse wheel
nl: Vergroot of verklein bureaublad met muiswiel

en: Zoom pointer along with the desktop
nl: Vergroot muispijl samen met het bureaublad

en: Opaci_ty of window decorations:
nl: Ondoorzichtigheid van vensterdecoraties:

en: <i>Transparent</i>
nl: <i>Transparant</i>

en: <i>Opaque</i>
nl: <i>Ondoorzichtig</i>

en: Opacity of _inactive windows:
nl: Ondoorzichtigheid van inactieve vensters:

en: Opacity of windows during _move:
nl: Ondoorzichtigheid van vensters tijdens verp_laatsen:

en: Opacity of windows during resi_ze:
nl: Ondoorzichtigheid van vensters bij _veranderen van grootte:

en: Opacity of popup wi_ndows:
nl: Ondoorzichtigheid van opduikvensters:

en: C_ompositor
nl: _Samensteller

en: _Number of workspaces:
nl: Aantal werkbladen:

en: Layout
nl: Opmaak

en: Names
nl: Namen

en: _General
nl: Al_gemeen

en: Margins are areas on the edges of the screen where no window will be placed
nl: Marges zijn gebieden aan de randen van het scherm waar geen vensters geplaatst worden

en: _Margins
nl: _Marges

note: TRANSLATORS: "(on %s)" is like "running on" the name of the other host
en: %s (on %s)
nl: %s (op %s)

en: Unsupported keyboard modifier '%s'
nl: Niet-ondersteunde toetsenbordaanpasser '%s'

en: Set the compositor mode
nl: Stel de beeldsamenstellingsmodus in

en: Set the vblank mode
nl: Stel de vblank-modus in

en: Replace the existing window manager
nl: Vervang de bestaande vensterbeheerder

en: Print version information and exit
nl: Druk de versie-informatie af en sluit af

en: Enable debug logging
nl: Logboek voor foutopsporing inschakelen

en: [ARGUMENTS...]
nl: [ARGUMENTEN...]

en: Type "%s --help" for usage.
nl: Tik '%s --help' voor een gebruiksaanwijzing.

en: Ma_ximize
nl: Ma_ximaliseren

en: Unma_ximize
nl: _Ontmaximaliseren

en: Mi_nimize
nl: Mi_nimaliseren

en: Minimize _Other Windows
nl: Andere vensters minimaliseren

en: S_how
nl: _Tonen

en: _Move
nl: _Verplaats

en: _Resize
nl: Verander _grootte

note: ----------------------------------------------
en: Always on _Top
nl: Altijd _bovenaan

en: _Same as Other Windows
nl: _Zelfde als andere vensters

en: Always _Below Other Windows
nl: Altijd _onder andere vensters

note: ----------------------------------------------
en: Roll Window Up
nl: Rol venster omhoog

en: Roll Window Down
nl: Rol venster naar beneden

en: _Fullscreen
nl: Schermvullend

en: Leave _Fullscreen
nl: Verlaat schermvullend

en: Context _Help
nl: Contextuele _hulp

note: ----------------------------------------------
en: Always on _Visible Workspace
nl: Altijd op zichtbare _werkblad

en: Move to Another _Workspace
nl: _Verplaats naar ander werkblad

en: Move to Another Monitor
nl: Verplaatsen naar ander beeldscherm

note: --------------------------------------------------------
en: Destroy
nl: Vernietigen

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: Restart
nl: Herstarten

en: %s: GtkMenu failed to grab the pointer
nl: %s: GtkMenu kon geen controle over de muisaanwijzer verkrijgen

en: Error reading data from child process: %s
nl: Fout bij lezen van gegevens van dochterproces: %s

en: Cannot spawn helper-dialog: %s
nl: Kan hulpdialoog niet starten: %s
