Xfwm4 - en to sl translation catalogue (177 entries)

en: This window might be busy and is not responding.
    Do you want to terminate the application?
sl: To okno se ne odziva.
    Ali želite prekiniti ta program?

en: Warning
sl: Opozorilo

en: None
sl: Noben

en: Session manager socket
sl: Vtičnik upravljalnika seje

en: SOCKET ID
sl: ID VTIČNIKA

en: Version information
sl: Podatki o različici

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
sl: %s: %s
    Poskusite %s --help za ogled celotnega seznama možnosti ukazne vrstice.

en: Workspace %d
sl: Delovna površina %d

en: Workspace Name
sl: Ime delovne površine

en: Settings manager socket
sl: Vtičnik upravljalnika nastavitev

en: Window Manager
sl: Upravljalnik oken

en: Configure window behavior and shortcuts
sl: Nastavite bljižnic in obnašanja oken

en: windows;management;settings;preferences;themes;styles;decorations;title bar;font;buttons;menu;minimize;maximize;shade;roll up;layout;keyboard shortcuts;focus;snapping;screen;workspaces;edges;corner;hide content;move;resize;moving;resizing;double click;
sl: okna;upravljanje;nastavitve;možnosti;lastnosti;teme;sitili;okraski;naslovna vrstica;pisava;gumbi;meni;zmanjšaj;pomanjšaj;povečaj;senca;postavitev;bližnjice;fokus;skok;zaslon;delovne površine;robovi;koti;skrij vsebino;premakni;spremeni velikost;premikanje;dvojni klik;windows;management;settings;preferences;themes;styles;decorations;title bar;font;buttons;menu;minimize;maximize;shade;roll up;layout;keyboard shortcuts;focus;snapping;screen;workspaces;edges;corner;hide content;move;resize;moving;resizing;double click;

en: Window Manager Tweaks
sl: Prilagoditve upravljalnika oken

en: Fine-tune window behaviour and effects
sl: Natančno nastavite obnašanje oken in učinkov

en: windows;behavior;settings;preferences;cycling;cycle;switching;focus;raises;accessibility;key;dragging;move;moving;hide;frame;title bar;maximized;tile;screen;edge;hot corner;snapping;mouse wheel;roll up;workspaces;placement;compositor;compositing;enable;disable;shadows;decorations;opacity;resize;inactive;preview;compiz;transitions;
sl: okna;obnašanja;nastavitve;lastnosti;kroženje;kroži;preklop;fokus;dvigni;dostopnost;tipka;vlecenje;premakni;premik;skrij;okvir;naslovna vrstica;povečaj;razdeli;zaslon;rob;aktivni kot;miškino kolesce;delovni prostor;postavitev;kompozitor;kompozicija;vklop;izklop;sence;okraski;prosojnost;velikost;nekativno;predogled;compiz;prehod;

en: Workspaces
sl: Delovne površine

en: Configure layout, names and margins
sl: Nastavite razpored, imena in odmike

en: workspaces;settings;preferences;virtual desktops;number;windows;screen;margins;
sl: delovne površine;nastavitve;lastnosti;virtualna namizja;število;okna;zasloni;robovi;

en: _Help
sl: _Pomoč

note: ----------------------------------------------
en: _Close
sl: _Zapri

en: <b>The_me</b>
sl: <b>Te_ma</b>

en: <b>Title fon_t</b>
sl: <b>Pisava _naslova</b>

en: <b>Title _alignment</b>
sl: <b>Por_avnava naslova</b>

en: Click and drag the buttons to change the layout
sl: Kliknite in povlecite gumbe, da spremenite razpored

en: Title
sl: Naslov

en: The window title cannot be removed
sl: Naslova okna ni mogoče odstraniti

en: Active
sl: Dejaven

en: Menu
sl: Meni

en: Stick
sl: Prilepi

en: Shade
sl: Osenči

en: Minimize
sl: Zmanjšaj

en: Maximize
sl: Povečaj

en: Close
sl: Zapri

en: Hidden
sl: Skrito

en: <b>Button layout</b>
sl: <b>Razporeditev gumbov</b>

en: _Style
sl: _Slog

en: Define shortcuts to perform _window manager actions:
sl: Določite bližnjice za upravljanje oken:

en: _Edit
sl: Ur_edi

en: _Clear
sl: _Počisti

en: _Reset to Defaults
sl: Ponastavi na p_rivzete vrednosti

en: _Keyboard
sl: Tip_kovnica

en: Click to foc_us
sl: Klikni za fo_kus

en: Focus follows _mouse
sl: Fokus sledi _miškinemu kazalcu

en: _Delay before window receives focus:
sl: _Zakasnitev preden okno prevzame fokus:

note: Raise focus delay
en: <i>Short</i>
sl: <i>kratka</i>

note: Raise focus delay
en: <i>Long</i>
sl: <i>dolga</i>

en: <b>Focus model</b>
sl: <b>Model fokusa</b>

en: Automatically give focus to _newly created windows
sl: Samodejno fokusiraj na _nova okna

en: <b>New window focus</b>
sl: <b>fokusiranje novih oken</b>

en: Automatically _raise windows when they receive focus
sl: Samodejno dvigni okna, ko so v fokusu

en: Delay _before raising focused window:
sl: Za_kasnitev pred dvigom fokusiranega okna

en: <b>Raise on focus</b>
sl: <b>dvigni, ko je v fokusu</b>

en: Raise window when clicking _inside application window
sl: Kl_ik znotraj okna dvigne okno

en: <b>Raise on click</b>
sl: <b>Dvigni ob kliku</b>

en: _Focus
sl: Fokusiranje

en: To screen _borders
sl: k obrobam _zaslona

en: To other _windows
sl: k ostalim _oknom

en: Dis_tance:
sl: Raz_dalja:

note: Edge resistance Smart placement size
en: <i>Small</i>
sl: <i>majhna</i>

note: Edge resistance
en: <i>Wide</i>
sl: <i>velika</i>

en: <b>Windows snapping</b>
sl: <b>pripenjanje oken</b>

en: With the mouse _pointer
sl: Z miškinim _kazalcem

en: With a _dragged window
sl: Z _vlečenjem okna

en: _Edge resistance:
sl: Odpornost r_obov:

en: <b>Wrap workspaces when reaching the screen edge</b>
sl: <b>Preklopi delovno površino, ko kazalec doseže rob zaslona</b>

en: When _moving
sl: Ob pre_mikanju

en: When _resizing
sl: Ob sp_reminjanju velikosti

en: <b>Hide content of windows</b>
sl: <b>Skrij vsebino oken</b>

en: The action to perform when the title-bar is double-clicked
sl: Dejanje, ki se izvede ob dvokliku na naslovno vrstica okna

en: <b>Double click _action</b>
sl: <b>Dej_anje ob dvokliku</b>

en: Ad_vanced
sl: _Napredno

en: Shade window
sl: Osenči okno

en: Hide window
sl: Skrij okno

en: Maximize window
sl: Maksimalno povečaj okno

en: Fill window
sl: Zapolni okno

en: Always on top
sl: Vedno na vrhu

en: Nothing
sl: Nič

en: Left
sl: Levo

en: Center
sl: Sredinsko

en: Right
sl: Desno

en: Theme
sl: Tema

en: Action
sl: Dejanje

en: Shortcut
sl: Bližnjica

en: Failed to initialize xfconf. Reason: %s
sl: Ni bilo mogoče naložiti xfconf. Razlog: %s

en: Could not create the settings dialog.
sl: Okna z nastavitvami ni bilo mogoče ustvariti.

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
sl: Ali ste prepričani, da želite vse bližnjice ponastaviti na privzete vrednosti?

en: Reset to Defaults
sl: Ponastavi na privzete vrednosti

en: S_kip windows that have "skip pager"
    or "skip taskbar" properties set
sl: Pres_koči okna, ki imajo lastnosti
    "skip pager" ali "skip taskbar".

en: Cycle _through minimized windows in most recently used order
sl: Kroži med pomanjšanimi okni po vrstnem redu zadnje rabe

en: _Include hidden (i.e. iconified) windows
sl: Vključ_i skrita (tj. zmanjšana) okna

en: Cycle _through windows on all workspaces
sl: Kroži m_ed okni z vseh delovnih površin

en: _Draw frame around selected window while cycling
sl: _Med kroženjem nariši okvir okoli izbranega okna

en: _Raise windows while cycling
sl: Med kroženjem _dvigni okno

en: Cycle through windows in a _list
sl: Kroži med okn_i v seznamu

en: C_ycling
sl: _Kroženje

en: Activate foc_us stealing prevention
sl: Prepreči jemanje fokusa

en: Honor _standard ICCCM focus hint
sl: Spoštuj standardni ICCCM namig

en: When a window raises itself:
sl: Ko se okno dvigne:

en: _Bring window on current workspace
sl: _Premakni okno na trenutno delovno površino

en: Switch to win_dow's workspace
sl: Preklopi na delovno površino okna

en: Do _nothing
sl: _Ne naredi ničesar

en: Key used to _grab and move windows:
sl: Tipka, s katero se okno z_grabi in premika:

en: _Raise windows when any mouse button is pressed
sl: Dvigni okno, ko je p_ritisnjen katerikoli miškin gumb

en: Hide frame of windows when ma_ximized
sl: Skrij okvir maksimalno povečanih oken

en: Hide title of windows when maximized
sl: Skrij naslovno vrstico maksimalno povečanih oken

en: Automatically _tile windows when moving toward the screen edge
sl: Samodejno razpos_tavi okna ob premiku proti robu zaslona

en: Use _edge resistance instead of window snapping
sl: Uporabi odpornost robov nam_esto pripenjanja

en: Use mouse wheel on title bar to ro_ll up the window
sl: Miškin ko_lešček na naslovni vrstici zloži okno

en: Notify of _urgency by making window's decoration blink
sl: Obvesti o _nujnosti z utripanjem okraskov okna

en: Keep urgent windows _blinking repeatedly
sl: Nadaljuj z utripanjem n_ujnih oken

en: _Accessibility
sl: _Dostopnost

en: Use the _mouse wheel on the desktop to switch workspaces
sl: _Miškin kolešček na namizju zamenja delovno površino

en: _Remember and recall previous workspace
    when switching via keyboard shortcuts
sl: Zapomni si in obnovi zadnjo delovno pov_ršino
    pri preklapljanju s tipkovnico

en: Wrap workspaces depending on the actual desktop _layout
sl: Prek_lapljaj delovne površine glede na dejansko postavitev

en: Wrap workspaces when _the first or the last workspace is reached
sl: O_vij delovne površine; pred prvo pride zadnja in za zadnjo prva

en: _Workspaces
sl: _Delovne površine

en: _Minimum size of windows to trigger smart placement:
sl: Naj_manjša velikost okna za sproženje pametnega postavljanja:

note: Smart placement size
en: <i>Large</i>
sl: <i>Velika</i>

en: By default, place windows:
sl: Privzeto postavi okna:

en: At the c_enter of the screen
sl: Na sr_edino zaslona

en: U_nder the mouse pointer
sl: Pod miški_n kazalec

en: _Placement
sl: _Postavitev

en: _Enable display compositing
sl: Omogoči zaslonsko skladanj_e

en: Display _fullscreen overlay windows directly
sl: Pokaži celozaslonska prekrivna okna direktno

en: Show windows preview in place of icons when cycling
sl: Pokaži predogled oken namesto ikon pri kroženju

en: Show shadows under pop_up windows
sl: Pokaži sence pod _pojavnimi okni

en: Show shadows under _dock windows
sl: Pokaži sence pod okni _sidrišča

en: Show shadows under _regular windows
sl: Pokaži sence pod _navadnimi okni

en: Zoom desktop with mouse wheel
sl: Spremeni velikost namizja z miškinim koleščkom

en: Zoom pointer along with the desktop
sl: Povečaj kazalec skupaj z namizjem

en: Opaci_ty of window decorations:
sl: Motnos_t okenskih okraskov:

en: <i>Transparent</i>
sl: <i>Prozorno</i>

en: <i>Opaque</i>
sl: <i>Neprozorno</i>

en: Opacity of _inactive windows:
sl: Motnost _nedejavnih oken:

en: Opacity of windows during _move:
sl: Motnost oken med pre_mikanjem:

en: Opacity of windows during resi_ze:
sl: Motnost oken med spreminjanem _velikosti:

en: Opacity of popup wi_ndows:
sl: Motnost _pojavnih oken:

en: C_ompositor
sl: Skl_adanje

en: _Number of workspaces:
sl: Število delov_nih površin:

en: Layout
sl: Razporeditev

en: Names
sl: Imena

en: _General
sl: _Splošno

en: Margins are areas on the edges of the screen where no window will be placed
sl: Odmiki so področja ob robu zaslona, kamor okna ne bodo postavljena

en: _Margins
sl: Od_miki

note: TRANSLATORS: "(on %s)" is like "running on" the name of the other host
en: %s (on %s)
sl: %s (na %s)

en: Unsupported keyboard modifier '%s'
sl: Nepodprt modifikator tipkovnice '%s'

en: Set the compositor mode
sl: Nastavi način skladanja

en: Set the vblank mode
sl: Določi vblank način

en: Replace the existing window manager
sl: Zamenjaj obstoječega upravljalnika oken

en: Print version information and exit
sl: Izpiši podatke o različici in končaj

en: Enable debug logging
sl: Vklopi beležke razhroščevalnika

en: [ARGUMENTS...]
sl: [ARGUMENTI ...]

en: Type "%s --help" for usage.
sl: Vtipkajte "%s --help" za navodila za uporabo.

en: Ma_ximize
sl: Maksimiraj

en: Unma_ximize
sl: Pomanjšaj

en: Mi_nimize
sl: Zmanjšaj

en: Minimize _Other Windows
sl: Zmanjšaj _ostala okna

en: S_how
sl: P_okaži

en: _Move
sl: Pre_makni

en: _Resize
sl: Sp_remeni velikost

note: ----------------------------------------------
en: Always on _Top
sl: _Vedno na vrhu

en: _Same as Other Windows
sl: _Enako kot ostala okna

en: Always _Below Other Windows
sl: Vedno _pod ostalimi okni

note: ----------------------------------------------
en: Roll Window Up
sl: Zarolaj okno gor

en: Roll Window Down
sl: Zarolaj okno dol

en: _Fullscreen
sl: _Celozaslonski način

en: Leave _Fullscreen
sl: Zapusti _celozaslonski način

en: Context _Help
sl: _Kontekstualna pomoč

note: ----------------------------------------------
en: Always on _Visible Workspace
sl: Vedno na vidni _delovni površini

en: Move to Another _Workspace
sl: Premakni na drugo delovno _površino

note: --------------------------------------------------------
en: Destroy
sl: Uniči

en: _Quit
sl: _Končaj

en: Restart
sl: Znova zaženi

en: %s: GtkMenu failed to grab the pointer
sl: %s: GtkMenu ni uspel zajeti kazalca

en: Error reading data from child process: %s
sl: Napaka pri branju podatkov podrejenega opravila: %s

en: Cannot spawn helper-dialog: %s
sl: Ni mogoče zagnati pomočnika: %s
