Xiphos-1.0-0.9.1 - en to bg translation catalogue (49 entries)

en: Open
bg: Отваряне

en: _Cancel
bg: _Откажи

en: _Open
bg: _Отваряне

en: Save As
bg: Записване като

en: _Close
bg: _Затваряне

en: _Quit
bg: _Изход

en: _Save
bg: _Записване

en: Save _As...
bg: Записване _като

en: New
bg: Нов

en: Delete
bg: Изтриване

en: _File
bg: _Файл

en: Save
bg: Записване

en: File
bg: файл

note: Don't use an icon with GTK3
en: Close
bg: Затваряне

en: Commentary
bg: Коментари

note: info->stock_icon = GTK_STOCK_OPEN;
en: Bookmark
bg: Показалец

en: Folder:
bg: Папка:

en: Edit
bg: Редактиране

en: Add
bg: Добавяне

en: Find
bg: Търсене

en: Comment:
bg: Коментар:

en: Fonts
bg: Шрифтове

en: Color
bg: Цвят

en: Footnotes
bg: Бележки под страница

en: Label:
bg: Етикети:

en: Save AS
bg: Записване като

en: Table
bg: Таблица

en: Insert a table
bg: Вмъкване Таблица

en: Italic
bg: Курсив

en: Center
bg: Центриране

en: Left
bg: Ляво

en: Open file
bg: Отваряне на файл

en: Paste
bg: Поставяне

en: Print
bg: Печат

en: Quit
bg: Изход

en: Replace
bg: Замяна

en: Save as
bg: Записване като

en: Underline
bg: Подчертан

en: Undo
bg: Отмяна

en: _Edit
bg: _Редактиране

en: _Help
bg: _Помощ

en: Normal
bg: Обикновен

en: Header 1
bg: Горен колонтитул 1

en: Header 2
bg: Горен колонтитул 2

en: Header 3
bg: Горен колонтитул 3

en: Header 4
bg: Горен колонтитул 4

en: Header 5
bg: Горен колонтитул 5

en: Header 6
bg: Горен колонтитул 6

en: Insert Bookmark
bg: Вмъкване на показалец
