Xiphos 2.3.6 - en to he translation catalogue (665 entries)

en: Xiphos failure: "can't happen", display_mod: null
    Please report this. sword_main.cc:set_treekey
    What were you doing when this occurred?
he: כישלון Xiphos: לא יכול לקרות, display_mod: null. אנא דווח על כך. sword_main.cc: set_treekey. מה אתה עושה כאשר זה קרה?

en: Configuration not found
he: מידע מרוחק לא נמצא

en: Page %d of %d
he: עמוד %d מתוך %d

en: Open
he: פתיחה

en: _Open
he: פתח

en: Save As
he: שמור רשימה

en: Untitled document
he: הדפס מסמך

en: Are you sure you want to delete the note for
he: האם ברצונך למחוק את ההערה על

en: HTML Output
he: פלט HTML

en: HTML Source
he: מקור

en: Plain Source
he: מקור

en: _Print...
he: הדפס...

en: Print Pre_view
he: תצוגה לפני הדפסה

en: _Quit
he: עריכה

en: _Save
he: שמור

en: Save _As...
he: שמור קובץ בשם...

en: New
he: חדש

en: Open new document
he: פתיחת מסמך חדש

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete current note
he: מחיקת ההערה הנוכחית

en: _File
he: _קובץ

en: HTML _Output
he: _פלט HTML

en: _HTML Source
he: _מקור HTML

en: _Plain Source
he: מקור

en: _View
he: _תצוגה

en: Save
he: שמירה

en: Insert Link
he: הוספת קישור

en: Save the changes to document
he: שמור את השינויים במסמך

en: before closing?
he: לפני הסגירה?

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
he: ללא שמירה, השינויים יאבדו לעד.

en: File
he: קובץ

en: StudyPad
he: שולחן מחקר

en: Note Editor
he: עורך הערות

en: Prayer List/Journal Editor
he: עורך יומן\רשימת תפילות

en: About Sword Module
he: אודות מודול SWORD

en: Maps
he: מפות

en: Images
he: התאמות

en: Bible
he: כתבי קודש

en: Commentary
he: פירוש

en: Dictionary
he: מילון

en: The SWORD Project is an effort to create an ever-expanding software package for research and study of God and His Word. The SWORD Project framework allows easy use and study of Bible texts, commentaries, lexicons, dictionaries, and other books. Many frontends are built using this framework. An installed set of books may be shared among all frontends using the framework.
    
     Books can be downloaded from the SWORD Project.
he: חרב הפרויקט הוא ניסיון ליצור חבילת תוכנה המתרחבת למחקר ולימוד של אלוהים ותורתו.מסגרת SWORD הפרויקט מאפשרת שימוש קל ולימוד טקסטים התנך, פירושים, לקסיקונים, מילונים, וספרים אחרים. Frontends רבים נבנים באמצעות מסגרת זו. התקנת מערכת של ספרים עשויה להיות משותפת בין כל frontends באמצעות המסגרת. ניתן להוריד ספרים מProject Sword.

en: The SWORD Project
he: פרויקט SWORD

en: About Xiphos Translation
he: אודות תרגום Xiphos

en: See TRANSLATION-HOWTO in Xiphos source
he: ראו TRANSLATION-HOWTO בקוד המקור של Xiphos

en: Xiphos development
he: פיתוח Xiphos

en: 
    Powered by The SWORD Project.
    We would like to thank Troy Griffitts and all the other folks who have given us The SWORD Project.
he: 
    בחסות פרויקט Sword.
    תודה לטרוי גריפיתס ולכל מי שהעניק לנו את פרוייקט SWORD.

note: info->stock_icon = GTK_STOCK_OPEN;
en: Bookmark
he: סימנייה

en: Enter Folder Name
he: הזן שם תיקייה

en: Folder Name
he: שם תיקייה

en: Folder:
he: תיקייה:

en: Edit
he: ערוך

en: Folder name:
he: שם תיקייה:

en: Bookmark name:
he: שם סימנייה:

en: Verse:
he: פסוק:

en: Module:
he: מודול:

en: Remove the selected folder
he: להסיר התיקייה שנבחרה

en: (and all its contents)?
he: על כל אשר בה?

en: Remove the selected bookmark
he: הסר את הסימנייה שנבחרה

en: Add
he: הוסף

en: Label:
he: תווית:

en: Search result: %s
he: תוצאות החיפוש: %s

en: Opening a multi-reference bookmark in
    separate tabs is not supported.
he: פתיחת סימנייה רבת התייחסות בכרטיסיות נפרדות אינו נתמך.

en: Bookmarks
he: סימניות

en: for:
he: עבור:

en: Close without Saving
he: סגור ללא שמירה

en: Close _without Saving
he: סגור ללא שמירה

en: Verse List
he: רשימת פסוקים

en: VerseList
he: רשימתפסוקים

en: SearchResults
he: תוצאותחיפוש

en: Please check copyright before exporting!
he: נא לבדוק זכויות יוצרים בטרם ייצוא!

en: Find
he: מצא

en: Enter Word or Phrase
he: הזן מילה או ביטוי

en: Search backwards
he: חפש אחורה

en: Find Next
he: מצא את הבא

en: Set Module Font
he: קבע גופן מודול

en: Change font for
he: שנה גופן עבור

en: Module
he: מודול

en: Current font:
he: גופן נוכחי:

en: Use the default font for this module
he: השתמש בגופן ברירת המחדל עבור מודול זה

en: BUG! Xiphos is about to crash due to a "STRDUP" error.
he: תקלה! Xiphos עומדת בפני קריסה עקב שגיאת "STRDUP".

en: Please report this error to the Xiphos team with:
he: יש לדווח אודות התקלה לצוות של Xiphos דרך:

en: BUG! Xiphos is about to crash due to a "STRING" error.
he: תקלה! Xiphos עומדת בפני קריסה עקב שגיאת "STRING".

en: Xiphos - Bible Study Software
he: Xiphos - תוכנה לחקר כתבי הקודש

en: Open a new tab
he: פתח לשונית חדשה

en: Standard View
he: תצוגה רגילה

en: Commentary View
he: תצוגת פירוש

en: Book View
he: תצוגת ספר

en: Welcome to Xiphos
he: ברוכים הבאים ל-Xiphos

en: Renaming is not available in Windows.
    
    Xiphos is limited by Windows' filesystem,
    because it disallows the renaming of filename
    components of currently-open files,
    such as the contents of this commentary.
    Therefore, personal commentary renaming is
    not available in the Windows environment.
he: לא ניתן לשנות שמות תחת חלונות.
    
    מערכת הקבצים של חלונות מגבילה את Xiphos
    בכך שאינה מאפשרת לשנות את שמם של 
    קבצים פתוחים, כגון קבצי תוכן ופירוש
    בדומה לתוכנו של פירוש זה.
    לפיכך, לא ניתן לשנות שמות של פירושים אישיים
    בסביבת חלונות.

en: Rename Commentary
he: פירוש

en: Choose Commentary Name
he: תצוגת פירוש

en: New Name
he: שם תיקייה

en: Name:
he: תווית:

en: Module names must contain [A-Za-z0-9_] only.
he: שמות מודולים יכולים להכיל אך ורק את התווים [A-Za-z0-9_].

en: Xiphos already knows a module by that name.
he: מערכת Xiphos כבר מכירה מודול בשם זה.

en: Failed to create new configuration:
    %s
he: לא ניתן להפיק תצורה חדשה:
    %s

en: Configuration build error:
he: שגיאה בבניית תצורה:

en: Remove these modules?
he: להסיר את המודולים הבאים?

en: Preparing to remove
he: מתכונן להסרה

en: Removing
he: מסיר:

en: Remove
he: הסרה

en: Install these modules?
he: להתקין את המודולים הבאים?

en: Preparing to install
he: מתכונן להתקנה

en: Installing
he: מתקין:

en: Install
he: התקנה

en: Archive these modules?
he: להעביר את המודולים הבאים לארכיון?

en: Preparing to archive
he: מתכונן להסרה

en: Archiving
he: מעביר לארכיב

en: Archive
he: ארכיב

en: Build fast-search index for these
    modules (may take minutes/module)?
he: לבנות אינדקס לחיפוש מהיר עבור
    המודולים הבאים (זמן בדקות\מודול)?

en: Preparing to index
he: מתכונן להתקנה

en: Indexing
he: בונה אינדקס

en: Index
he: אינדקס

en: Delete fast-search index for these modules?
he: למחוק אינדקס לחיפוש מהיר עבור המודולים הבאים?

en: Preparing to delete index
he: מתכונן להסרה

en: Deleting index
he: מחק פריט

en: Deletion
he: מחק פריט

en: The module has no About information.
he: למודול זה אין טקסט 'אודות'.

en: Module Name
he: שם מודול

en: A checkmark means this module is already installed
he: סימן וי מציין שהמודול כבר מותקן

en: Click the box to work on this module
he: נא לסמן תיבה זו על מנת לעבוד עם המודול הזה.

en: Click the box to select this module for install/update
he: סמנו תיבה זו כדי להתקין או לעדכן מודול זה

en: Installed
he: התקנה

en: The index icon means you have built an optimized ('lucene') index for this module for fast searching (see the Maintenance pane for this function)
he: סמלון האינדקס מציין שבנית אינדקס מיטבי ('lucene') עבור המודול על מנת לבצע חיפוש מהיר (עיינו בפונקציה זו בחלונית התחזוקה)

en: The lock icon means this module is encrypted, and requires that you purchase an unlock key from the content owner
he: סמלון המנעול מציין שהמודול מוצפן, ושעליך לרכוש מפתח מבעלי התוכן

en: About
he: אודות

en: The refresh icon means the Installed module is older than the newer Available module: You should update the module
he: סמלון הרענון מציין שהמודול המותקן מיושן וקיימת גרסה חדשה יותר: עליך לעדכן את המודול

en: Available
he: זמין

en: Size
he: גודל

en: Description
he: תיאור

en: `mkdir %s' failed:
    %s.
he: פעולת `mkdir %s' נכשלה:
    %s.

en:  archived in:
he:  נשמר בארכיון תחת:

en: Journals and prayer lists cannot be indexed.
he: לא ניתן לאנדקס כתבי עת ורשימות תפילות.

en: %s failed
he: %sכישלון ב

en: Finished
he: הסתיים

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Repository:
    %s
he: מאגר:
    %s

en: Categorized by
    Module Type
he: ממוין לפי
    סוג המודול

en: Biblical Texts
he: כתבי קודש

en: Commentaries
he: פירושים

en: Dictionaries
he: מילונים

en: Daily Devotionals
he: דרשות יומיות

en: General Books
he: ספרים כלליים

en: Categorized by
    Availability
he: ממוין לפי
    זמינות

en: Updates
he: עדכונים

en: Uninstalled
he: התקנה

en: Prayer List/Journal
he: יומן\רשימת תפילות

en: Refreshing from remote source
he: מרענן מן המקור המרוחק

en: Remote source not found
he: המקור המרוחק לא נמצא

en: Configure
he: ערוך תצורה

en: Type
he: סוג

en: Caption
he: כותרת

en: Source
he: מקור

en: Directory
he: ספריה

en: User
he: משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Module Sources
he: מקורות המודול

en: Add/Remove
he: הוספה/הסרה

en: Choose
he: בחירה

en: Modules
he: מודולים

en: Install/Update
he: התקנה

en: Maintenance
he: תחזוקה

en: Please Refresh
he: נא לרענן

en: Your module list is not up to date!
he: רשימת המודולים אינה מעודכנת!

note: Zero Bibles is just not workable in Xiphos.
en: You have uninstalled your last Bible.
    Xiphos requires at least one.
he: ביצעת הסרה של התנ"ך האחרון שברשותך.
    Xiphos דורש לפחות אחד.

en: There are still no Bibles installed.
    Xiphos cannot continue without one.
he: אין עדיין ספרי תנ"ך מותקנים.
    Xiphos לא יכול להמשיך ללא ספרים.

en: Standard remote sources have been loaded.
he: נטענו מקורות מרוחקים סטנדרטיים.

en: Could not load standard sources from CrossWire.
he: טעינת מקורות סטנדרטיים מ-Crosswire נכשלה.

en: Remove the selected source
he: הסר את המקור שנבחר

en: Enter a remote source
he: הזן מקור מרוחק

en: Caption:
he: כותרת:

en: Type:
he: סוג:

en: Host:
he: מארח:

en: Directory:
he: ספריה:

en: User (optional):
he: משתמש (אופציונלי):

en: Password (optional):
he: סיסמה (אופציונלי):

note: this can happen at most once
en: A source by that name already exists.
he: יש כבר מקור בשם זה.

en: Delete a remote source
he: מחק מקור מרוחק

en: Go outward, to the section containing this one
he: נוע החוצה אל הקטע הכולל את זה הנוכחי

en: Go to previous item
he: לך אל הפריט הקודם

en: Go to next item
he: לך אל הפריט הבא

en: Go inward, to the first subsection
he: נוע פנימה אל תת הקטע הראשון

en: Parallel
he: מקביל

en: Detach/Attach
he: נתק \ הצמד

en: Module Options
he: אפשרויות מודול

en: Parallel View
he: תצוגה מקבילה

en: Personal
he: הערות אישיות

en: -- Select --
he: -- בחירה --

en: Locale will take effect after restart.
he: השפה תוחלף לאחר אתחול.

en: Preferences
he: העדפות

en: General
he: כללי

en: Options
he: אפשרויות

en: Fonts
he: גופנים

en: Color
he: צבע

en: Special
he: מיוחד

en: Clear List?
he: לנקות את הרשימה?

en: Are you sure you want to clear the module list?
he: לנר

en: Remove Module?
he: להסיר את המודול?

en: Are you sure you want to remove the selected module?
he: האם להסיר את המודול הנבחר?

en: Searching the
he: מחפש בתוך

en:  Module
he:  מודול

en: found in
he: נמצא בתוך

en: The last module list may not be deleted
he: לא ניתן למחוק את רשימת המודולים האחרונה

en: Delete list?
he: למחוק את הרשימה?

en: Are you sure you want to delete:
he: האם למחוק:

en: This is an inclusive ("AND") search:
    Find matches showing all words.
he: זהו חיפוש מכיל ("AND"):
    מצא את כל ההתאמות שכוללות את כל המילים.

en: Search Module
he: חפש במודול

en: Search Type
he: סוג חיפוש

en: Optimized ("Lucene")
he: מיועל ("Lucene")

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: Exact phrase
he: ביטוי מדויק

en: Search Options
he: אפשרויות חיפוש

en: Match case
he: התאם אותיות רישיות

en: Search Scope
he: היקף חיפוש

en: No scope
he: ללא היקף

en: Use bounds
he: הצב גבולות

en: Last search
he: חיפוש אחרון

en: Bounds
he: גבולות

en: Lower
he: תחתון

en: Upper
he: עליון

en: Search
he: חיפוש

en: Sidebar
he: שורת צד

en: Powered by the SWORD Project
he: מושתת על פרויקט SWORD

en: Prayer List/Journal Item
he: פריט יומן\רשימת תפילות

en: New name
he: מסמך חדש

en: Remove the selected item
he: להסיר התיקייה שנבחרה

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Improperly encoded personal annotation label:
    '%s'
he: קידוד שגוי בתיבת הערות אישיות:
    '%s'

en: Chapter
he: פרק

en: Xiphos does not understand more than one argument.
he: Xiphos אינה מפענחת יותר מארגומנט אחד

en: Building Interface
he: ממשק בנייה

en: Starting Sword
he: מתחיל את Sword

en: Loading Settings
he: טוען הגדרות

en: Displaying Xiphos
he: מציג את Xiphos

en: Previewer
he: תצוגה מקדימה

en: Footnote
he: הערת שוליים

en: Cross Reference
he: הפנייה צולבת

en: Strongs
he: סטרונג

en: Morphology
he: מורפולוגיה

en: Back to
he: חזרה אל

en: Strong's Numbers
he: מספרי סטרונג

en: Footnotes
he: הערות שוליים

en: Morphological Tags
he: תגיות מורפולוגיות

en: Hebrew Vowel Points
he: ניקוד עברי

en: Hebrew Cantillation
he: טעמי המקרא

en: Greek Accents
he: הטעמות יווניות

en: Cross-references
he: הפניות צולבות

en: Lemmas
he: כותרות פירושים

en: Headings
he: כותרות

en: Morpheme Segmentation
he: התחלקות מורפמות

en: Words of Christ in Red
he: מילות הצלוב באדום

en: Transliteration
he: תעתיק

en: Textual Variants
he: משתנים טקסטואליים

en: Primary Reading
he: קריאה עיקרית

en: Secondary Reading
he: קריאה משנית

en: All Readings
he: כל הקריאות

en: view context
he: כתבי קודש

en: Growth
he: התחזקות

en: Salvation
he: ישועה

en: Health
he: בריאות

en: Misc
he: שונות

en: Point x
he: הדפס

en: Point y
he: הדפס

en: Point z
he: הדפס

en: Minor Topic 1
he: נושא משני 1

en: Minor Topic 2
he: נושא משני 2

en: Minor Topic 3
he: נושא משני 3

en: Minor Topic 4
he: נושא משני 4

en: Name for new prayer list or journal
he: שם עבור יומן או רשימת תפילות

en: Xiphos finds that prayer list already.
he: רשימת התפילות הזו כבר נמצאה.

note: this one matters.
en: Xiphos cannot create module's path:
    %s
he: לא ניתן ליצור את הנתיב למודול:
    %s

en: BasicPrayerList
he: רשימת-תפילות-בסיסית

en: MyPrayerList
he: רשימת התפילות שלי

en: A subject-based prayer list. \par\par Module created by Xiphos.
he: רשימת תפילות על פי נושא. מודול אחד-לאחד שנבנה על ידי Xiphos.

en: SubjectPrayerList
he: רשימת-תפילות-נושא

en: Spiritual Growth
he: התחזקות רוחנית

en: A monthly prayer list. \par\par Module created by Xiphos.
he: רשימת תפילות חודשית. מודול אחד-לאחד שנבנה על ידי Xiphos.

en: MonthlyPrayerList
he: רשימת-תפילות-חודשית

en: A daily journal. \par\par Module created by Xiphos.
he: יומן יומי. מודול אחד-לאחד שנבנה על ידי Xiphos.

en: DailyJournal
he: יומן-יומי

en: An outlined topic (e.g. sermon). \par\par Module created by Xiphos.
he: נושא מתואר (למשל, דרשה). מודול אחד-לאחד שנבנה על ידי Xiphos.

en: OutlinedTopic
he: נושא-מתואר

en: Major Topic A
he: נושא עיקרי א'

en: Major Topic B
he: נושא עיקרי ב'

en: Major Topic C
he: נושא עיקרי ג'

en: User Annotation
he: הערות משתמש

en: Search result %s: %s
he: תוצאות החיפוש %s: %s

en: Delete Range?
he: טווח למחיקה?

en: Are you sure you want to delete this range?
he: האם למחוק טווח זה?

en: Search:
he: חיפוש

en: %s:
    No such module is installed.
    %s
he: %s:
    לא מותקן מודול כזה.
    %s

en: Please adjust the module list.
he: שמור רשימת מודולים

en: No fast-search index exists for %s.%s%s
he: אין אינדקס לחיפוש מהיר עבור %s.%s%s

en: 
    Search on this module is now `multi word'.
he: 
    החיפוש במודול זה הוא מעתה 'מרובה מלים'.

en: 
    See the Module Manager, Maintenance pane.
he: 
    ראו בחלונית התחזוקה שבמנהל המודולים.

en: Search finished
he: החיפוש הושלם

en: matches
he: התאמות

en: $HOME is not set!
he: לא נקבע $HOME!

en: can not create
he: לא ניתן ליצור

en: Bible module installation complete.
he: התקנת מודול כתבי קודש הושלמה.

en: Module error: Unusable xref encoding.
    Please report this, with module & verse
he: שגיאת מודול: קידוד xref לא שמיש. אנא דווח על כך, עם מודול & פסוק

en: verse
he: פסוק

en: chapter
he: פרק

en: Xiphos's file for language
    abbreviations is missing.
he: קובץ השפה\הקיצורים
    של Xiphos חסר.

en: Xiphos's language abbreviation
    file cannot be opened.
he: לא ניתן לפתוח את קובץ
    השפה\הקיצורים של Xiphos.

en: Xiphos cannot allocate space
    for language abbreviations.
he: לא ניתן להקצות שטח
    לקיצורי השפה של Xiphos.

en: Xiphos cannot read the
    language abbreviation file.
he: לא ניתן לקרוא את קובץ
    קיצורי השפה של Xiphos.

en: Daily devotional was requested, but there are none installed.
he: ביקשת דרשה יומית, אך אף מודול דרשות אינו מותקן.

en: Clear History
he: נקה את רשימת ההסטוריה

en: URL not found:
he: %s לא נמצא

en: Xiphos could not execute %s
he: לא ניתן להריץ את %s

en: Viewer error:
he: שגיאת תצוגה:

en: Show %s in main window
he: הצג %s בחלון הראשי

en: Document not created successfully.
he: יצירת המסמך נכשלה.

en: What must I do to be saved?
he: מה עלי לעשות כדי להיוושע?

en: Acts 16:31
he: מעשי השליחים 16:31

en: Eph 2:8,9
he: אל האפסים 2:8,9

en: Romans 1:16
he: אל הרומים 1:16

en: What is the Gospel?
he: מהי הבשורה?

en: 1 Cor 15:1-4
he: הראשונה אל הקורינתים 15:1-4

en: Document not parsed successfully.
he: לא ניתן לנתח את המסמך.

en: empty document
he: מסמך חדש

en: wrong type, root node != SwordBookmarks
he: סוג שגוי, צומת השורש != SwordBookmarks

en: Old Testament
he: הברית הישנה

en: Gen - Mal
he: כללי

en: New Testament
he: מסמך חדש

en: Mat - Rev
he: הבשורה על פי מתי

en: Sample Module List
he: רשימת מודולים

en: wrong type, root node != %s
he: סוג שגוי, צומת השורש != %s

en: Add Bookmark
he: הוסף סימניה

en: Bookmark Dialog
he: דיאלוג סימנייה

en: Create new folder
he: צור תיקייה חדשה

en: New Folder
he: תיקייה חדשה

en: New ...
he: חדש...

en: Cancel Bookmark
he: בטל סימנייה

en: Label:
he: תווית:

en: Label Entry
he: ערך תווית

en: Verse:
he: פסוק:

en: Verse Entry
he: ערך פסוק

en: Module:
he: מודול:

en: Module Entry
he: ערך מודול

en: Bookmark Folder Treeview
he: מבט עץ על תיקיית הסימניות

en: Verse
he: פסוק:

en: Exit the program
he: צא מן התוכנה

en: Exit
he: יציאה

en: Print this note
he: הדפס הערה

en: Preview the note to be printed
he: תצוגה מקדימה של ההערה לפני הדפסה

en: HTML Format switch
he: מתג עיצוב HTML

en: HTML mode
he: מצב HTML

en: Delete the current note
he: מחק הערה נוכחית

en: _Delete Personal Comment
he: מחק הערה אישית

en: Save the current note
he: מחק הערה נוכחית

en: _Save (Personal Comment)
he: שמור (הערה אישת)

en: E_xit
he: יציאה

en: For_mat
he: עיצוב

en: Print this document
he: הדפס מסמך

en: Preview the document to be printed
he: תצוגה מקדימה של המסמך לפני הדפסה

en: Open a file in Studypad
he: שולחן מחקר

en: Save the current file
he: שמור את ההפעלה הנוכחית בקובץ

en: Save the current file as
he: שמור את ההפעלה הנוכחית בקובץ

en: Save AS
he: שמור

en: Add this file to your bookmarks
he: הוסף קובץ זה לסימניות

en: Create a new document
he: צור מסמך חדש

en: New Document
he: מסמך חדש

en: Copy/Export Passage
he: העתקייצא קטע

en: Export Passage Cancel
he: בטל ייצוא קטע

en: Export Passage OK
he: אשר ייצוא קטע

en: Version
he: גרסת SWORD

en: Key
he: מפתח

en: <b>Copy</b>
he: <b>העתק</b>

en: <b>Export</b>
he: <b>Sword</b>

en: Export complete book
he: ייצוא ספר שלם

en: Book
he: ספר

en: Book Radio Button
he: כפתור רדיו: ספר

en: Export complete chapter
he: ייצוא פרק שלם

en: Chapter Radio Button
he: כפתור רדיו: פרק

en: Export single verse
he: ייצוא פסוק בודד

en: Verse Radio Button
he: כפתור רדיו: פסוק

en: Verse range
he: טווח פסוקים

en: <b>Format</b>
he: <b>Sword</b>

en: Plain Text
he: מצא את הבא

en: Plain Text Radio Button
he: כפתור רדיו להצגת טקסט פשוט

en: HTML
he: מצב HTML

en: HTML Radio Button
he: כפתור רדיו: HTML

en: Save Export As
he: שמירת ייצוא בשם

en: Copy
he: העתק

en: Delete Item
he: מחק פריט

en: Print
he: הדפס

en: Print Preview
he: תצוגה לפני הדפסה

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: _Help
he: ע_זרה

en: Mark/Unmark Verse
he: סמן הסר סימון מפסוק

en: Mark
he: מרקוס

en: Unmark
he: הסר סימון

en: Module Manager
he: מנהל מודולים

en: Continue
he: המשך

en: <b>Module Manager</b>
he: <b>מנהל מודולים</b>

en: <b>WARNING:</b> If you live in a persecuted country use with care.
he: <b>אזהרה:</b> אם אתם חיים במדינה הרודפת את המאמינים, היזהרו בעת השימוש.

en: <b>Add and Remove Sources</b>
he: <b>הוסף והסר מקורות</b>

en: Current local sources
he: מקורות מקומיים נוכחיים

en: Current Remote Sources
he: מקורות מרוחקים נוכחיים

en: <b>Install Source</b>
he: <b>מקור התקנה</b>

en: Local
he: מקומי

en: Remote
he: מרוחק

en: <b>Install Destination</b>
he: <b>יעד התקנה</b>

en: <i>Personal area, for your use only:</i>
he: <i>איזור אישי, לעיניך בלבד:</i>

en: Home dir
he: ספריית בית

en: <i>System area, for all users:</i>
he: <i>איזור מערכת, לכל המשתמשים:</i>

en: Sword sys dir
he: ספריית sys של Sword

en: <b>Warning:</b> If you live in a persecuted country and do not wish to risk detection you should NOT use  the remote installation feature!
he: <b>אזהרה:</b> אם אתם חיים במדינה הרודפת את המאמינים ומבקשים להימנע מזיהוי, אל תשתמשו באפשרות ההתקנה מרחוק!

en: Local Install Folder
he: תיקיית התקנה מקומית

en: Drop down history list
he: נקה את רשימת ההסטוריה

en: Choose book to display
he: נא לבחור ספר

en: Book Selector Button
he: כפתור בחירת ספר

en: <b>Revelation of John</b>
he: <b>הבשורה על פי יוחנן</b>

en: Toggle Chapter Button
he: כפתור מעבר פרק

en: 1
he: +1

en: Toggle Verse Button
he: כפתור מעבר פסוק

en: Enter a Verse reference in Book 1:1 format and press Return
he: הזן מראה מקום לפסוק בפורמט "ספר 1:1" והקש על Enter

en: Reference Entry
he: ערך מראה מקום

en: Cover
he: עטיפה

en: <b>Font Colors</b>
he: צבעי גופן

en: Background
he: רקע

en: Foreground
he: חזית

en: Current Verse
he: הפסוק הנוכחי

en: Verse Number
he: פסוק מספר

en: Links
he: קישורים

en: Highlight Foreground
he: הדגש חזית

en: Highlight Background
he: הדגש רקע

en: Font Colors
he: צבעי גופן

en: <b>Font Sizes</b>
he: <b>גדלי גופן</b>

en: Base font size
he: גודל גופן בסיסי

en: Verse number size
he: גודל מספר הפסוק

en: Font Misc
he: גופנים - שונות

en: <b>General</b>
he: <b>כללי</b>

en: Special Locale (requires restart)
he: שפה מיוחדת (נדרש אתחול)

en: Show splash screen at start up
he: הצג מסך פתיחה

en: Show Daily Devotion at start up
he: הצג דרשה יומית בפתיחה

en: Use default Dictionary
he: השתמש במילון ברירת המחדל

en: Use default Dictionary Checkbox
he: תיבת סימון לשימוש במילון ברירת המחדל

en: Scroll to Previous/Next Chapter
he: גלול אל הפרק הקודם \ הבא

en: Use Bible Text scroll bar to scroll to previous or next chapter
he: השתמש בשורת הגלילה של הטקסט כדי לעבור לפרק הקודם או הבא

en: Scroll to Previous/Next Chapter Checkbox
he: תיבת סימון לגלילה אל הפרק הקודם \ הבא

en: Resize images
he: שנה גודל תמונות

en: Resize images checkbox
he: תיבת סימון לשינוי גודל תמונות

en: Highlight current verse
he: הדגש פסוק נוכחי

en: Highlight current verse check box
he: תיבת סימון להדגשת הפסוק הנוכחי

en: Enable Prayer Lists
he: לנקות את הרשימה?

en: Enable Prayer Lists Checkbox
he: תיבת סימון להפעלת רשימות תפילות

en: Select A Directory
he: בחר ספרייה

en: StudyPad default directory combo
he: תיבה משולבת לתיקיית ברירת המחדל של שולחן המחקר

en: General Misc
he: כללי - שונות

en: <b>Main Window Modules</b>
he: <b>מודולי חלון ראשי</b>

en: Biblical Text
he: כתבי קודש

en: Change Biblical Text Combo
he: תיבה משולבת לשינוי טקסט תנ"כי

en: Change Commentary Combo
he: תיבה משולבת לשינוי פירוש

en: Change Dictionary Combo
he: תיבה משולבת לשינוי מילון

en: Change Book Combo
he: תיבה משולבת לשינוי ספר

en: <b>Modules</b>
he: <b>מודולים</b>

en: Clear all modules from the list
he: נקה את כל המודולים מהרשימה

en: Clear Modules from List Button
he: כפתור לניקוי המודולים מהרשימה

en: Remove the selected module from the list
he: הסר את המודולים שנבחרו מהרשימה

en: Delete Selected Module From List Button
he: כפתור להסרת המודולים שנבחרו מהרשימה

en: Add Modules
he: הוסף מודולים

en: Open Selection Dialog Button
he: כפתור לדיאלוג פתיחת הפריטים הנבחרים

en: Modules Parallel
he: מודולים - מקביל

en: <b>Special Purpose Modules</b>
he: <b>מודולים למטרות מיוחדות</b>

en: Daily Devotional
he: דרשה יומית

en: Daily Devotional Combo
he: תיבה משולבת לדרשה יומית

en: Hebrew Lexicon
he: לקסיקון עברי

en: Hebrew Lexicon Combo
he: תיבה משולבת ללקסיקון עברי

en: Greek Lexicon
he: לקסיקון יווני

en: Greek Lexicon Combo
he: תיבה משולבת ללקסיקון יווני

en: Default Dictionary
he: מילון ברירת המחדל

en: Change Default Dictionary Combo
he: תיבה משולבת לשינוי מילון ברירת המחדל

en: Personal Notes
he: הערות אישיות

en: Change Personal Notes Combo
he: תיבה משולבת לשינוי הערות אישיות

en: Modules Misc
he: מודולים - שונות

en: Advanced Search
he: חיפוש מתקדם

en: for
he: עבור

en: Main Search Entry
he: ערך חיפוש ראשי

en: Start/stop searching
he: התחל חיפוש

en: Find Button
he: כפתור רדיו לאיתור

en: Search Criteria Treeview
he: מבט עץ על קריטריונים לחיפוש

en: <b>Scope</b>
he: <b>היקף</b>

en: Search entire module
he: חפש בכל המודול

en: Entire module
he: כל המודול

en: Entire module radiobutton
he: כפתור רדיו לכל המודול

en: Use the results of the last search as the scope of the search
he: חפש בטווח המוגדר על פי תוצאות החיפוש האחרון

en: Current results
he: תוצאות נוכחיות

en: Current results radiobutton
he: כפתור רדיו לתוצאות הנוכחיות

en: Use a custom range for the scope of the search
he: חפש בטווח מותאם אישית

en: Custom verse range
he: טווח מותאם אישית

en: Custom verse range radiobutton
he: כפתור רדיו לטווח פסוקים מותאם אישית

en: Custom Range Selector Combo
he: תיבה משולבת לבחירת טווח מוגדר אישית

en: Use a single module for the search
he: חפש במודול יחיד

en: Single module
he: מודול יחיד

en: Single module radiobutton
he: תיבת סימון למודול יחיד

en: Use the current module list for the search
he: חפש במודולים שברשימה הנוכחית

en: Module list
he: רשימת מודולים

en: Module list radiobutton
he: כפתור רדיו לרשימת מודולים

en: Use a custom module list for the search
he: חפש ברשימת מודולים מותאמת אישית

en: Custom module list
he: רשימה מותאמת אישית

en: Custom module list radiobutton
he: כפתור רדיו לרשימת מודולים מותאמת אישית

en: Custom Module List Combo
he: תיבה משולבת לרשימת מודולים מותאמת אישית

en: <b>Search Type</b>
he: <b>סוג חיפוש</b>

en: Fast, featureful, index-based search
    Indexes must have been built beforehand:
    See Module Manager's maintenance functions
he: חיפוש מהיר, עשיר בתכונות ומבוסס אינדקס
    את האינדקס יש לבנות מראש:
    נא לעיין באפשרויות התחזוקה של מנהל המודולים

en: Optimized ("Lucene") radiobutton
he: כפתור רדיו לייעול ("Lucene")

en: Multi word
he: מרובה מלים

en: Multi word radiobutton
he: כפתור רדיו לריבוי מלים

en: Regular expression radiobutton
he: כפתור רדיו לביטוי רגולרי

en: Exact phrase radiobutton
he: כפתור רדיו לביטוי מדויק

en: Make selections on the Attribute Search tab
he: בחר בלשונית חיפוש התכונות

en: Attributes
he: תכונות

en: Attributes radiobutton
he: כפתור רדיו לתכונות

en: <b>Options</b>
he: <b>אפשרויות</b>

en: Match case checkbox
he: תיבת סימון להתאמת אותיות רישיות

en: Search  Criteria
he: קריטריונים לחיפוש

en: Show in main window
he: הצג בחלון ראשי

en: Save search results as bookmarks
he: שמור את תוצאות החיפוש כסימניות

en: Export current search results
he: ייצוא תוצאות החיפוש הנוכחיות

en: Export
he: ייצוא

en: Clear lists for new search
he: נקה את הרשימות עבור חיפוש חדש

en: <b>Found</b>
he: <b>נמצא</b>

en: Result Summary Window
he: חלון תקציר תוצאות

en: Result Summary Table
he: טבלת תקציר תוצאות

en: <b>Search Results</b>
he: <b>Sתוצאות חיפוש</b>

en: <b>Preview</b>
he: <b>תצוגה מקדימה</b>

en: Results
he: תוצאות

en: Create new custom range
he: צור טווח מותאם אישית חדש

en: New Range Button
he: כפתור טווח חדש

en: Save custom range
he: שמור טווח מותאם אישית

en: Save Range Button
he: כפתור שמירת טווח

en: Delete selected range
he: מחק את הטווח הנבחר

en: Delete Range Button
he: כפתור לטווח מחיקה

en: <b>Ranges</b>
he: <b>טווחים</b>

en: <b>Range Name</b>
he: <b>שם טווח</b>

en: Range Name Entry
he: ערך שם טווח

en: <b>Range Definition</b>
he: <b>טקסט טווח</b>

en: Range Definition Entry
he: <b>ערך הגדרת טווח</b>

en: e.g. Matt-John;Rev4
he: למשל Matt-John;Rev4

en: Custom Range Preview
he: תצוגה מקדימה של טווח מותאם אישית

en: Custom Verse Ranges
he: טווחים מותאמים אישית

en: Create a new module list
he: צור רשימת מודולים חדשה

en: New Custom Module List Button
he: כפתור לרשימת מודולים מותאמת אישית

en: Save the module list
he: שמור רשימת מודולים

en: Save Custom Module List Button
he: כפתור לשמירת רשימת מודולים מותאמת אישית

en: Delete the selected list
he: מחק את הרשימה שנבחרה

en: Clear Custom Module List Button
he: כפתור לניקוי רשימת מודולים מותאמת אישית

en: <b>Module Lists</b>
he: <b>רשימת מודולים</b>

en: <b>List Name</b>
he: <b>רשימת שמות</b>

en: Custom Module List Name Entry
he: ערך רשימת מודולים מותאמת אישית

en: Open a dialog to select modules to add to the list
he: פתח תיבת דיאלוג לבחירת המודולים שיתווספו לרשימה

en: Custom Module Lists
he: רשימות מותאמות אישית

en: <b>Attribute</b>
he: תכונות

en: Search for Strongs Numbers like G4442 or H1121
he: חפש מספרי סטרונג כגון G4442 or H1121

en: Strongs Numbers
he: מספרי סטרונג

en: Strongs Numbers radiobutton
he: תיבת סימון למספרי סטרונג

en: Search for Morphological tags
he: הצג תגיות מורפולוגיות

en: Morphological Tags radiobutton
he: כפתור רדיו לתגיות מורפולוגיות

en: Search in footnotes
he: מחפש בתוך

en: Footnotes radiobutton
he: כפתור רדיו להערות שוליים

en: <b>Results Display Options</b>
he: <b>אפשרויות תצוגת תוצאות</b>

en: In modules that have Strong's Numbers
he: במודולים בעלי מספרי סטרונג

en: Show Strong's Numbers
he: הצג את מספרי סטרונג

en: Show Strong's Numbers checkbox
he: תיבת סימון להצגת מספרי סטרונג

en: In modules that have Morphological Tags
he: במודולים בעלי תגיות מורפולוגיות

en: Show Morphological Tags
he: הצג תגיות מורפולוגיות

en: Show Morphological Tags checkbox
he: תיבת סימון להצגת תגיות מורפולוגיות

en: In modules that have Footnotes
he: במודולים בעלי הערות שוליים

en: Show Footnotes
he: הצג הערות שוליים

en: Show Footnotes checkbox
he: תיבת סימון להצגת הערות שוליים

en: Attribute Search
he: חיפוש תכונות

en: Module Selection
he: בחירת מודולים

en: Open Study_pad
he: פתח שולחן _מחקר

en: _Open Session
he: פתח הפעלה

en: _Save Session
he: שמור הפעלה

en: _Search
he: חפש

en: _Advanced Search
he: חיפוש מתקדם

en: _Preferences
he: _הגדרות

en: Use module manager to install and remove Sword modules
he: השתמש במנהל המודולים להתקנת והסרת מודולים של Sword

en: _Module Manager
he: מנהל מודולים

en: _Bible
he: _כתבי קודש

en: _Preview
he: תצוגה מקדימה

en: _Commentary/Book
he: _פירוש ספר

en: Dictionar_y
he: מיל_ון

en: L_ink Tabs
he: נעץ לשוניות

en: _Read Aloud
he: קריאה בקול

en: Show Verse _Numbers
he: הצג מספרי פסוקים

en: _Highlight Current Verse
he: הדגש פסוק נוכחי

en: Show Parallel View in a _Tab
he: הצג תצוגה מקבילה ב_לשונית

en: Show Previe_wer in the Sidebar
he: הצג תצוגה מ_קדימה בסרגל הצד

en: _Contents
he: _תכנים

en: _Mailing List
he: _רשימת דיוור

en: _Live Chat
he: _צ'אט חי

en: _Report Bug
he: _דיווח על באג

en: About _Translation
he: אודות _תרגום...

en: _About The SWORD Project
he: אודות _פרויקט SWORD

en: About _Xiphos
he: אודות Xiphos_...

en: Annotate Verse
he: הערות לפסוק

en: Open Module
he: פתח מודול

en: Note
he: הערה

en: Open in editor
he: פתח בתיבת דיאלוג

en: Variants
he: משתנים

en: Image Content
he: תוכן

en: Respect Font Faces
he: התחשב בקבוצות גופנים

en: Commentary by Chapter
he: פירוש לפי פרק

en: Lookup Selection
he: בחירת חיפוש

en: Use Current Dictionary
he: השתמש במילון הנוכחי

en: Browse in BibleMap.org
he: עיין ב-BibleMap.org

en: Unlock This Module
he: פתח מודול זה

en: Display Book Heading
he: הצג כותרת ספר

en: Display Chapter Heading
he: הצג כותרת פרק

en: Rename Pers.Comm.
he: שנה שם פירוש אישי

en: Dump Pers.Comm.
he: השלך פירוש אישי

en: Read Selection Aloud
he: קריאה בקול

en: Save these results as a single bookmark
he: שמור תוצאות אלה כסימניה בודדת

en: Save list as a single bookmark
he: שמור את הרשימה כסימניה בודדת

en: Save these results as a series of bookmarks in their own folder
he: שמור תוצאות אלה כסדרת סימניות בתיקיה חדשה

en: Save list as a series of bookmarks
he: שמור את הרשימה כסדרת סימניות

en: Open this bookmark in a new tab
he: פתח סימנייה זו בטאב חדש.

en: Open in new tab
he: פתח בלשונית חדשה

en: Open this bookmark in a dialog
he: פתח את הסימנייה בתיבת דיאלוג

en: Open in a dialog
he: פתח בתיבת דיאלוג

en: Add new folder to selected folder
he: הוסף התיקייה החדשה לתיקייה שנבחרה

en: Insert new bookmark here
he: הכנס לכאן את הסימנייה החדשה

en: Insert Bookmark
he: הכנס סימנייה

en: Edit bookmark item
he: ערוך פריט סימנייה

en: _Edit Item
he: ערוך פריט

en: Delete item
he: מחק פריט

en: Expand all Bookmarks groups
he: הרחב את כל קבוצות הסימניות

en: Expand All
he: הרחב הכל

en: Collapse all Bookmarks groups
he: צמצם את כל קבוצות הסימניות

en: Collapse All
he: צמצם הכל

en: Allow items to be moved from one folder to another
he: אפשר הזזת פריטים בין ספריות

en: Allow Reordering
he: אפשר סידור מחדש

en: Remove folder and save it
he: הסר תיקייה ושמור אותה

en: Export Folder
he: ייצוא תיקייה

en: Open selected module in a new tab
he: פתח את המודול הנבחר בלשונית חדשה

en: Open in a separate window
he: פתח בחלון נפרד

en: Create a new simple prayer list
he: צור רשימת מודולים חדשה

en: Simple
he: פשוט

en: Subject
he: אובייקט Pixbuf

en: Create a new monthly journal
he: יצירת יומן חודשי חדש

en: Monthly
he: חודשי

en: Create a new daily journal
he: יצירת יומן יומי חדש

en: Daily
he: יומי

en: Add Sub-Item
he: הוספת תת־פריט

en: Add an item
he: הוסף כפריט

en: Add Item
he: הוספת פריט

en: Remove this item
he: הסר - שחזר

en: Edit this item
he: הדפס הערה

en: Xiphos Bible Guide
he: ׂמדריך Xiphos לכתבי הקודש

en: Study the Bible
he: מחקר בכתבי הקודש
