Xiphos - en to lt translation catalogue (866 entries)

en: Xiphos failure: "can't happen", display_mod: null
    Please report this. sword_main.cc:set_treekey
    What were you doing when this occurred?
lt: Xiphos gedimas: "can't happen", display_mod: null
    Prašome pranešti tai. sword_main.cc:set_treekey
    Ką jūs darėte, kai visa tai atsirado?

en: Configuration not found
lt: Sąranka nerasta

en: Page %d of %d
lt: Puslapis %d iš %d

en: Open
lt: Atidaryti

en: _Open
lt: _Atidaryti

en: Save As
lt: Išsaugoti Kaip

en: Untitled document
lt: Dokumentas be pavadinimo

en: HTML Output
lt: HTML Išvestis

en: HTML Source
lt: HTML Šaltinis

en: Plain Source
lt: Paprastas Šaltinis

en: _Print...
lt: S_pausdinti...

en: Print Pre_view
lt: Spaudinio Pe_ržiūra

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: _Save
lt: Iš_saugoti

en: Save _As...
lt: Išsaugoti _Kaip...

en: New
lt: Naujas

en: Open new document
lt: Atidaryti naują dokumentą

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete current note
lt: Ištrinti esamą užrašą

en: _File
lt: _Failas

en: HTML _Output
lt: HTML Išv_estis

en: _HTML Source
lt: _HTML Šaltinis

en: _Plain Source
lt: _Paprastas Šaltinis

en: _View
lt: _Rodinys

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Insert Link
lt: Įterpti Nuorodą

en: Save the changes to document
lt: Išsaugoti dokumento pakeitimus

en: before closing?
lt: prieš uždarant?

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
lt: Jeigu neišsaugosite, pakeitimai bus negrįžtamai prarasti.

en: File
lt: Failas

en: Note Editor
lt: Užrašų Redaktorius

en: Prayer List/Journal Editor
lt: Maldos sąrašo/Žurnalo Redaktorius

en: About Sword Module
lt: Apie Sword Modulį

en: Maps
lt: Žemėlapiai

en: Images
lt: Paveikslai

en: Bible
lt: Biblija

en: Commentary
lt: Komentarai

en: Dictionary
lt: Žodynas

en: The SWORD Project is an effort to create an ever-expanding software package for research and study of God and His Word. The SWORD Project framework allows easy use and study of Bible texts, commentaries, lexicons, dictionaries, and other books. Many frontends are built using this framework. An installed set of books may be shared among all frontends using the framework.
    
     Books can be downloaded from the SWORD Project.
lt: SWORD Projekto pastangomis yra siekiama sukurti visuomet besiplečianti programinės įrangos paketą, skirtą Dievo ir Jo Žodžio nagrinėjimui. SWORD Projekto struktūra leidžia lengvai studijuoti Biblijos tekstą, komentarus, leksikonus, žodynus ir kitas knygas. Daugelis naudotojo sąsajų yra sukurtos, naudojant šią struktūrą. Įdiegtas knygų rinkinys, gali būti naudojamas visose, šią struktūrą naudojančiose, naudotojo sąsajose.
    
     Knygos gali būti atsisiųstos iš SWORD Projekto.

en: The SWORD Project
lt: SWORD Projektas

en: About Xiphos Translation
lt: Apie Xiphos Vertimą

en: See TRANSLATION-HOWTO in Xiphos source
lt: Žiūrėti VERTIMO ŽINYNĄ Xiphos šaltinyje

en: Xiphos development
lt: Xiphos kūrimas

en: Copyright © 2000-2020 Xiphos Development Team
lt: Autorinės Teisės © 2000-2020 Xiphos Kūrėjų Komanda

note: info->stock_icon = GTK_STOCK_OPEN;
en: Bookmark
lt: Įtraukti į adresyną

en: Enter Folder Name
lt: Įveskite Aplanko Pavadinimą

en: Folder Name
lt: Aplanko Pavadinimas

en: Folder:
lt: Aplankas:

en: Specify bookmarks file
lt: Nurodykite adresyno failą

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Folder name:
lt: Aplanko pavadinimas:

en: Bookmark name:
lt: Adresyno įrašo pavadinimas:

en: Verse:
lt: Eilutė:

en: Module:
lt: Modulis:

en: Remove the selected folder
lt: Šalinti pasirinktą aplanką

en: (and all its contents)?
lt: (ir visą jo turinį)?

en: Remove the selected bookmark
lt: Ištrinti pasirinktą adresyno įrašą

en: Add
lt: Pridėti

en: Label:
lt: Etiketė:

en: Search result: %s
lt: Paieškos rezultatas: %s

en: Opening a multi-reference bookmark in
    separate tabs is not supported.
lt: Kelių nuorodų adresyno įrašo atidarymas
    atskirose kortelėse nėra palaikomas.

en: Bookmarks
lt: Adresynas

en: Cipher key for module %s
lt: Šifro raktas moduliui %s

en: Enter Key:
lt: Įveskite Raktą:

en: Close without Saving
lt: Uždaryti ir neišsaugoti

en: Close _without Saving
lt: _Uždaryti ir neišsaugoti

en: Verse List
lt: Eilučių Sąrašas

en: VerseList
lt: EilučiųSąrašas

en: SearchResults
lt: PaieškosRezultatai

en: Please check copyright before exporting!
lt: Prašome prieš eksportuojant, patikrinti autorines teises!

en: Find
lt: Rasti

en: Enter Word or Phrase
lt: Įveskite Žodį ar Frazę

en: Search backwards
lt: Ieškoti atvirkštine tvarka

en: Find Next
lt: Rasti Kitą

en: Set Module Font
lt: Nustatyti Modulio Šriftą

en: Change font for
lt: Pakeisti šriftą moduliui

en: Module
lt: Modulis

en: Current font:
lt: Dabartinis šriftas:

en: Use the default font for this module
lt: Šiam moduliui naudoti numatytąjį šriftą

en: BUG! Xiphos is about to crash due to a "STRDUP" error.
lt: KLAIDA! Xiphos tuoj užstrigs dėl "STRDUP" klaidos.

en: BUG! Xiphos is about to crash due to a "STRING" error.
lt: KLAIDA! Xiphos tuoj užstrigs dėl "STRING" klaidos.

en: Module has no support for %s.
lt: Modulis nepalaiko %s.

en: Xiphos: No windows.
lt: Xiphos: Nėra langų.

en: BibleSync: Current navigation sent.
lt: BibleSync: Dabartinis naršymas išsiųstas.

en: BibleSync: Not speaking.
lt: BibleSync: Nekalba.

en: Xiphos - Bible Study Software
lt: Xiphos - Biblijos Studijavimo Programinė Įranga

en: Open a new tab
lt: Atverti naujoje kortelėje

en: Standard View
lt: Standartinis Rodinys

en: Commentary View
lt: Komentarų Rodinys

en: Book View
lt: Knygos Rodinys

en: Welcome to Xiphos
lt: Sveiki atvykę į Xiphos

en: Renaming is not available in Windows.
    
    Xiphos is limited by Windows' filesystem,
    because it disallows the renaming of filename
    components of currently-open files,
    such as the contents of this commentary.
    Therefore, personal commentary renaming is
    not available in the Windows environment.
lt: Pervadinimas Windows sistemoje yra negalimas.
    
    Xiphos yra apribota Windows failų sistemos,
    nes ji neleidžia pervadinti šiuo metu atvertų, tokių
    kaip šio komentaro turinys, failų.
    Dėl to, asmeninių komentarų pervadinimas
    Windows aplinkoje yra negalimas.

en: Rename Commentary
lt: Pervadinti Komentarą

en: Choose Commentary Name
lt: Pasirinkite Komentaro Pavadinimą

en: New Name
lt: Naujas Pavadinimas

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Module names must contain [A-Za-z0-9_] only.
lt: Modulio pavadinime turi būti tik [A-Za-z0-9_].

en: Xiphos already knows a module by that name.
lt: Xiphos jau žino modulį tokiu pavadinimu.

en: Failed to create new configuration:
    %s
lt: Nepavyko sukurti naujos konfigūracijos:
    %s

en: Configuration build error:
lt: Konfigūracijos kūrimo klaida:

en: No module in this pane.
lt: Šiame polangyje modulio nėra.

note: ***************************************************************************** * defines
en: <b>Overview of the Module Manager.</b>
    
    This is Xiphos' mechanism to get new and updated content.
    If you have never been here before, please take a moment to look it over.
    
    Modules come from different <u>repositories</u>.  <b>Module Sources: Add/Remove</b> will show you what repositories are currently known.
    
    <b>Module Sources: Choose</b> is for deciding from where modules should come, that is, from which repository Xiphos should obtain them, as well as where they should be placed on your system. Set <i>Install Source</i> and <i>Install Destination</i>, then click <i>Refresh</i>.
    
    <b>Modules: Install/Update</b> is for selecting and obtaining modules after choosing source and destination.
    
    <b>Modules: Maintenance</b> is for archive and index creation.
    
    See section 5 of our manual for Module Manager detail, or ask for help via Live Chat, or (if no one is responsive in chat) send mail to our users' mailing list.
lt: <b>Modulių Tvarkytuvės Apžvalga</b>
    
    Tai yra Xiphos programos mechanizmas, skirtas gauti naują ir atnaujintą turinį.
    Jei dar niekada nesate čia buvę, prašome skirti minutėlę ir pasižvalgyti.
    
    Moduliai atkeliauja iš įvairių <u>saugyklų</u>.  <b>Modulių Šaltiniai: Pridėti/Šalinti</b> jums parodys kurios saugyklos, šiuo metu yra žinomos.
    
    <b>Modulių Šaltiniai: Pasirinkti</b> skirti tam, kad nuspręsti iš kur moduliai turėtų atkeliauti, tai yra, iš kurių saugyklų Xiphos turėtų juos gauti, o taip pat kurioje jūsų sistemos vietoje jie turėtų būti patalpinti. Nustatykite <i>Įdiegimo Šaltinį</i> ir <i>Diegimo Paskirtį</i>, ir tuomet  spustelėkite <i>Naujinti</i>.
    
    <b>Moduliai: Įdiegti/Atnaujinti</b> skirtas modulių pasirinkimui ir gavimui, po to, kai pasirinkote šaltinį ir paskirtį.
    
    <b>Moduliai: Priežiūra</b> skirta archyvų ir rodyklės kūrimui.
    
    Išsamiau apie Modulių Tvarkyklę žiūrėkite mūsų naudojimo vadovo 5 sekcijoje arba prašykite pagalbos per pokalbį internetu, arba (jei pokalbyje niekas neatsako) siųskite laišką mūsų naudotojų elektroninio pašto grupei.

en: <b>Welcome to Xiphos.</b>
    
    There are no Bibles installed. In order to initialize, Xiphos needs at least one Bible module. To facilitate this, the Module Manager has been opened so that you may install one or more Bibles, either from a local module set (cdrom, flash drive) or over the network from CrossWire Bible Society. Please refer to these step-by-step instructions, and to the general module manager overview that has also been opened.
    
    <u>For local install:</u>
    - In <i>Module Sources: Add/Remove</i>, add a new local folder name where modules can be found.
      (This is where folders exist named <i>mods.d</i> and <i>modules</i>.)
    - In <i>Module Sources: Choose</i>, click the "Local" button, and select your folder from the pulldown.
    
    <u>For network install from CrossWire:</u>
    - In <i>Module Sources: Choose</i>, click the "Remote" button and select CrossWire from the pulldown.
    - Click the "Refresh" button at the bottom.
    
    <u>In either case:</u>
    - In <i>Modules: Install/Update</i>, select Bibles and other modules of your preference.
    - Click "Install".
    - Close the Module Manager when you are done.
    
    <u>Warning</u>: If you live in a persecuted country, use with care.
    
    Both this step-by-step instruction dialog and the general introduction dialog may be closed at any time.
lt: <b>Sveiki Atvykę į Xiphos.</b>
    
    Šiuo metu nėra įdiegtų Biblijų. Norint pradėti, Xiphos reikalingas bent vienas Biblijos modulis. Kad būtų lengviau, atsivėrė Modulių Tvarkyklė, per kurią galite įdiegti vieną ar daugiau Biblijų, iš vietinės modulių paskirties (cd leistuvo, USB atmintinės) arba iš interneto, iš CrossWire Biblijos Draugijos. Prašome kreiptis į šiuos pažingsninius nurodymus bei bendrą modulių tvarkyklės apžvalgą, kuri šiuo metu atverta.
    
    <u>Vietiniam įdiegimui:</u>
    - Meniu <i>Modulių Šaltiniai: Pridėti/Šalinti</i>, pridėkite naujo vietinio aplanko, kuriame yra moduliai, pavadinimą.
      (Tai yra toje vietoje, kur yra aplankai, kurių pavadinimai <i>mods.d</i> ir <i>modules</i>.)
    - Meniu <i>Modulių Šaltiniai: Pasirinkti</i>, spustelėkite mygtuką  "Vietinis" ir pasirinkite savo aplanką iš išskleidžiamojo sąrašo.
    
    <u>Įdiegimui per internetą iš CrossWire:</u>
    - Meniu <i>Modulių Šaltiniai: Pasirinkti</i>, spustelėkite mygtuką "Nuotolinis" ir iš išskleidžiamojo sąrašo pasirinkite CrossWire.
    - Apačioje spustelėkite mygtuką "Naujinti".
    
    <u>Bet kuriuo atveju:</u>
    - Meniu <i>Moduliai: Įdiegti/Atnaujinti</i>, pasirinkite Biblijas ir kitus modulius, kurie jus domina.
    - Spustelėkite "Įdiegti".
    - Kai pabaigsite, užverkite Modulių Tvarkytuvę.
    
    <u>Įspėjimas</u>: Jei gyvenate šalyje, kurioje yra persekiojimai, programa naudokitės atsargiai.
    
    Šį pažingsninių nurodymų langą ir bendrą įžangos langą, galite užverti bet kuriuo metu.

en: Remove these modules?
lt: Šalinti šiuos modulius?

en: Preparing to remove
lt: Ruošiamasi šalinti

en: Removing
lt: Šalinama

en: Remove
lt: Šalinti

en: Install these modules?
lt: Įdiegti šiuos modulius?

en: Preparing to install
lt: Ruošiamasi įdiegti

en: Installing
lt: Įdiegiama

en: Install
lt: Įdiegti

en: Archive these modules?
lt: Archyvuoti šiuos modulius?

en: Preparing to archive
lt: Ruošiamasi archyvuoti

en: Archiving
lt: Archyvuojama

en: Archive
lt: Archyvuoti

en: Build fast-search index for these
    modules (may take minutes/module)?
lt: Sukurti šiems moduliams greitos paieškos
    indeksą (gali užtrukti minutes/moduliui)?

en: Preparing to index
lt: Ruošiamasi indeksuoti

en: Indexing
lt: Indeksuojama

en: Index
lt: Indeksas

en: Delete fast-search index for these modules?
lt: Ištrinti greitos paieškos indeksą šiems moduliams?

en: Preparing to delete index
lt: Ruošiamasi ištrinti indeksą

en: Deleting index
lt: Ištrinamas indeksas

en: Deletion
lt: Ištrynimas

en: The module has no About information.
lt: Šis modulis neturi Apie informacijos.

en: Module Name
lt: Modulio Pavadinimas

en: A checkmark means this module is already installed
lt: Varnelė reiškia, kad šis modulis jau įdiegtas

en: Click the box to work on this module
lt: Spustelėkite langelį, kad pradėtumėte darbą su šiuo moduliu

en: Click the box to select this module for install/update
lt: Spustelėkite ant langelio, kad pasirinktumėte įdiegti/atnaujinti šį modulį

en: Installed
lt: Įdiegtas

en: The index icon means you have built an optimized ('lucene') index for this module for fast searching (see the Maintenance pane for this function)
lt: Indekso piktograma reiškia, kad greitai paieškai, šiam moduliui esatę sukūrę optimizuotą ('lucene') indeksą (šiai funkcijai žr. Priežūros polangį)

en: The lock icon means this module is encrypted, and requires that you purchase an unlock key from the content owner
lt: Spynos piktograma reiškia, kad šis modulis yra užšifruotas ir reikalauja, kad jūs įsigytumėte iššifravimo raktą, kurį galima gauti iš turinio savininko

en: About
lt: Apie

en: The refresh icon means the Installed module is older than the newer Available module: You should update the module
lt: Naujinimo piktograma reiškia, kad įdiegtas modulis yra senesnis negu Prieinamas naujesnis modulis: Jūs turėtumėte atnaujinti modulį

en: Available
lt: Pasiekiamas

en: Size
lt: Dydis

en: Description
lt: Aprašas

en: `mkdir %s' failed:
    %s.
lt: `mkdir %s' nepavyko:
    %s.

en: Journals and prayer lists cannot be indexed.
lt: Žurnalai ir maldos sąrašai negali būti indeksuojami.

en: %s failed
lt: %s nepavyko

en: Finished
lt: Užbaigta

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Repository:
    %s
lt: Saugykla:
    %s

en: Categorized by
    Module Type
lt: Sugrupuota pagal
    Modulių Tipus

en: Biblical Texts
lt: Bibliniai Tekstai

en: Commentaries
lt: Komentarai

en: Dictionaries
lt: Žodynai

en: Glossaries
lt: Aiškinamieji/Terminų Žodynai

en: Daily Devotionals
lt: Kasdieniai Pašventimai

en: General Books
lt: Bendros Knygos

en: Cult/Unorthodox
lt: Kultai/Netradiciniai

en: Categorized by
    Availability
lt: Sugrupuota pagal
    Pasiekiamumą

en: Updates
lt: Atnaujinimai

en: Uninstalled
lt: Neįdiegta

en: Prayer List/Journal
lt: Maldos Sąrašas/Žurnalas

en: Refreshing from remote source
lt: Atnaujinamas nuotolinis šaltinis

en: Remote source not found
lt: Nuotolinis šaltinis nerastas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Type
lt: Tipas

en: Caption
lt: Pavadinimas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Directory
lt: Katalogas

en: User
lt: Naudotojas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Module Sources
lt: Modulių šaltiniai

en: Add/Remove
lt: Pridėti/Šalinti

en: Choose
lt: Pasirinkti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Install/Update
lt: Įdiegti/Atnaujinti

en: Maintenance
lt: Priežiūra

en: Please Refresh
lt: Prašome Naujinti

en: Your module list is not up to date!
lt: Jūsų modulių sąrašas nėra atnaujintas!

note: Zero Bibles is just not workable in Xiphos.
en: You have uninstalled your last Bible.
    Xiphos requires at least one.
lt: Jūs pašalinote paskutinę savo Bibliją.
    Xiphos reikalauja bent vienos.

en: There are still no Bibles installed.
    Xiphos cannot continue without one.
lt: Vis dar nėra įdiegtų Biblijų.
    Xiphos negali tęsti be Biblijos.

en: Standard remote sources have been loaded.
lt: Standartiniai nuotoliniai šaltiniai įkelti.

en: Could not load standard sources from CrossWire.
lt: Nepavyko iš CrossWire įkelti standartinių šaltinių.

en: Remove the selected source
lt: Šalinti pasirinktą šaltinį

en: Enter a remote source
lt: Įveskite nuotolinį šaltinį

en: Caption:
lt: Pavadinimas:

en: Type:
lt: Tipas:

en: Host:
lt: Serveris:

en: Directory:
lt: Katalogas:

en: User (optional):
lt: Naudotojas (nebūtinas):

en: Password (optional):
lt: Slaptažodis (nebūtinas):

note: this can happen at most once
en: A source by that name already exists.
lt: Šaltinis tokiu pavadinimu jau yra.

en: Delete a remote source
lt: Ištrinti nuotolinį šaltinį

en: [no module]
lt: [nėra modulio]

en: Go to previous item
lt: Pereiti prie ankstesnio elemento

en: Go to next item
lt: Pereiti prie kito elemento

en: Synchronize this window's scrolling with the main window
lt: Sinchronizuoti šio lango slinktį su pagrindiniu langu

en: Parallel
lt: Lygiagretus

en: Detach/Attach
lt: Atskirti/Prisegti

en: Module Options
lt: Modulio Parametrai

en: Parallel View
lt: Lygiagretus Rodinys

en: BibleSync session passphrase
lt: BibleSync sesijos slapta frazė

en: Phrase:
lt: Frazė:

note: mode selection failed? probably dead interface
en: Mode selection failed.
    Set "Debug" and try again to see why.
lt: Veiksenos pasirinkimas nepavyko.
    Nustatykite "Debug" ir bandykite vėl, norėdami sužinoti kodėl.

en: Mode selection failed.
lt: Veiksenos pasirinkimas nepavyko.

en: BibleSync: %s (passphrase "%s").
lt: BibleSync: %s (slapta frazė "%s").

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Personal
lt: Asmeninė

en: Speaker
lt: Kalbėtojo

en: Audience
lt: Klausytojo

en: -- Select --
lt: -- Pasirinkite --

en: Locale will take effect after restart.
lt: Lokalė įsigalios po programos paleidimo iš naujo.

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: General
lt: Bendra

en: Options
lt: Parinktys

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Color
lt: Spalva

en: Sizes and Faces
lt: Dydžiai ir Išvaizda

en: Special
lt: Ypatinga

en: Clear List?
lt: Išvalyti Sąrašą?

en: Are you sure you want to clear the module list?
lt: Ar tikrai norite išvalyti modulių sąrašą?

en: Remove Module?
lt: Šalinti Modulį?

en: Are you sure you want to remove the selected module?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pasirinktą modulį?

en: Searching the
lt: Ieškoma

en:  Module
lt: Modulis

en: found in
lt: rasta modulyje

en: New List %s
lt: Naujas Sąrašas %s

en: The last module list may not be deleted
lt: Paskutinysis modulių sąrašas gali būti neištrintas

en: Delete list?
lt: Ištrinti sąrašą?

en: Are you sure you want to delete:
lt: Ar tikrai norite ištrinti:

note: ***************************************************************************** * Name *   on_lucene_intro_clicked * * Synopsis *   #include "gui/search_dialog.h" *   void on_lucene_intro_clicked(GtkToggleButton *button, *				  gpointer user_data) * Description * Return value *   void
en: <b>Syntax overview for optimized "lucene" searches</b>
    Search for verses that contain...
    
    loved one
    	 "loved" or "one"
    	This is the same as searching for loved OR one
    "loved one"
    	The phrase "loved one"
    love*
    	A word starting with "love"
    	(love OR loves OR loved OR etc...)
    loved AND one
    	The word "loved" and the word "one"
    	&amp;&amp; can be used in place of AND
    +loved one
    	Verses that <b>must</b> contain "loved" and <b>may</b> contain "one"
    loved NOT one
    	"loved" but not "one"
    (loved one) AND God
    	"loved" or "one" and "God"
    lemma:G2316
    	Search for the Strong's Greek ("G") word number 2316.
    	Also, select Strong's display on the <i>Attribute Search</i> tab.
    
    For complete details, search the web for "lucene search syntax".
lt: <b>Optimizuotų "lucene"paieškų sintaksės apžvalga</b>
    Ieškoti eilučių kuriuose yra...
    
    mano vaikeliai
    	 "mano" arba "vaikeliai"
    	Tai yra tas pats, kas ieškoti mano OR vaikeliai
    "mano vaikeliai"
    	Frazė "mano vaikeliai"
    mano*
    	Žodis, prasidedantis "mano"
    	(mano OR manomas OR manomų OR ir t.t. ...)
    mano AND vaikeliai
    	Žodis "mano" ir žodis "vaikeliai"
    	&amp;&amp; gali būti naudojami vietoj AND
    +mano vaikeliai
    	Eilutės, kuriose <b>privalo</b> būti "mano" ir <b>gali</b> būti "vaikeliai"
    mano NOT vaikeliai
    	"mano", bet ne "vaikeliai"
    (mano vaikeliai) AND Dievas
    	"mano" arba "vaikeliai" ir "Dievas"
    lemma:G2316
    	Ieškoti Strongo Graikiško ("G") žodžio numeriu 2316.
    	Taip pat pasirinkite Rodyti Strongo skaičius <i>Požymių paieškos</i> kortelėje.
    
    Išsamesnei informacijai, ieškokite tinkle "lucene search syntax".

note: ***************************************************************************** * Name *   on_attributes_intro_clicked * * Synopsis *   #include "gui/search_dialog.h" *   void on_attributes_intro_clicked(GtkToggleButton *button, *				  gpointer user_data) * Description * Return value *   void
en: <b>Attribute-based searches</b>
    Searches for content contained in markup outside the main text. Attributes are footnotes, Strong's numbers, and morphological symbols.
    
    Be aware that most such searches can now be done faster via optimized "lucene" searches using keyword qualifiers.
    
    To use attribute searches, you must select the appropriate button on the <i>Attribute Search</i> tab.
    * Footnote text is searched just like regular text.
    * Strong's words are specified as a prefix letter H or G (Hebrew or Greek) and the numeric word identifier, e.g. G2316 to find "θεός" ("God").
    * Morphological tags are identified literally, e.g. N-ASF for "noun, accusative singular feminine" -- see the Robinson module for details.
lt: <b>Požymiais pagrįstos paieškos</b>
    Turinio, esančio aprašuose, už pagrindinio teksto ribų, paieškos. Požymiai yra išnašos, Strongo numeriai ir morfologiniai simboliai.
    
    Turėkite omenyje, kad dabar, per optimizuotas "lucene" paieškas, dauguma tokių paieškų gali būti atlikta greičiau, naudojant raktažodžių patikslintojus.
    
    Kad naudotumėte požymių paieškas, privalote pasirinkti tinkamą mygtuką <i>Požymių Paieškos</i> kortelėje.
    * Išnašų tekstas yra ieškomas taip pat kaip ir paprastas tekstas.
    * Strongo žodžiai nurodomi, pridedant priešdelį H arba G (Hebrajų arba Graikų) ir skaitmeninį  žodžio identifikatorių, pvz., G2316, kad rasti  "θεός" ("Dievas").
    * Morfologinės žymės yra identifikuojamos paraidžiui, pvz., N-ASF atitinka "noun, accusative singular feminine" (daiktavardis, moteriškos giminės vienaskaitos galininkas) -- išsamiau apie tai žiūrėkite Robinson modulyje.

en: Module is neither Bible nor commentary
lt: Modulis nėra nei Biblija, nei komentarai

en: BibleSync is not active for transmit.
lt: BibleSync nėra aktyvus perdavimui.

en: This is an inclusive ("AND") search:
    Find matches showing all words.
lt: Tai yra įtraukiama ("AND") paieška:
    Rasti atiti

en: _Open Advanced Search
lt: _Atidaryti Išsamią Paiešką

en: Open the separate Advanced Search dialog.
lt: Atidaryti atskirą Išsamios Paieškos langelį.

en: Search Module
lt: Paieška Modulyje

en: Search Type
lt: Paieškos Tipas

en: Optimized ("Lucene")
lt: Optimizuotas ("Lucene")

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Exact phrase
lt: Tiksli frazė

en: Search Options
lt: Paieškos Parinktys

en: Match case
lt: Skirti raidžių registrą

en: Search Scope
lt: Paieškos Sritis

en: No scope
lt: Nėra srities

en: Use bounds
lt: Naudoti rėžius

en: Last search
lt: Paskutinė paieška

en: Bounds
lt: Rėžiai

en: Open module in editor?
lt: Atidaryti modulį redaktoriuje?

en: Paste verse references
lt: Įdėkite eilučių nuorodas

en: List:
lt: Sąrašas:

en: Search
lt: Paieška

en: Sidebar
lt: Parankinė

en: Powered by the SWORD Project
lt: Veikia su SWORD Project

en: Prayer List/Journal Item
lt: Maldos Sąrašo/Žurnalo Elementas

en: New name
lt: Naujas pavadinimas

en: Remove the selected item
lt: Šalinti pasirinktą elementą

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: An image file's size could not be determined.
    Xiphos cannot resize images to fit window.
lt: Nepavyko nustatyti paveikslo failo dydį.
    Xiphos negali pakeisti paveikslo dydį, kad priderintų paveikslą prie lango.

en: Improperly encoded personal annotation label:
    '%s'
lt: Netinkamai koduota asmeninės pastabos etiketė:
    '%s'

en: Chapter
lt: Skyrius

en: Xiphos does not understand more than one argument.
lt: Xiphos nesupranta daugiau negu vieną argumentą.

en: Initiating HTML
lt: Pradedamas HTML

en: Building Interface
lt: Kuriama sąsaja

en: Starting Sword
lt: Paleidžiamas Sword

en: Loading Settings
lt: Įkeliami Nustatymai

en: Displaying Xiphos
lt: Rodoma Xiphos

en: Previewer
lt: Peržiūros langelis

en: Footnote
lt: Išnaša

en: Cross Reference
lt: Kryžminė nuoroda

en: Morphology
lt: Morfologija

en: Back to
lt: Grįžti į

en: Strong's Numbers
lt: Strongo Numeriai

en: Footnotes
lt: Išnašos

en: Morphological Tags
lt: Morfologinės Žymės

en: Hebrew Vowel Points
lt: Hebrajų Balsių Taškai

en: Hebrew Cantillation
lt: Hebrajų Kantiliacija

en: Greek Accents
lt: Graikų kirčiai

en: Cross-references
lt: Kryžminės nuorodos

en: Lemmas
lt: Lemos

en: Headings
lt: Antraštės

en: Morpheme Segmentation
lt: Morfemų Segmentavimas

en: Words of Christ in Red
lt: Kristaus Žodžiai Raudona spalva

en: Transliteration
lt: Transliteracija

en: Textual Variants
lt: Teksto Variantai

en: Primary Reading
lt: Pirminis Skaitymas

en: Secondary Reading
lt: Antrinis Skaitymas

en: All Readings
lt: Visi Skaitymai

en: view context
lt: žiūrėti kontekstą

en: Growth
lt: Augimas

en: <b>For Growth</b><br/>
lt: <b>Už Augimą</b><br/>

en: Salvation
lt: Išgelbėjimas

en: <b>For Salvation</b><br/>
lt: <b>Už Išgelbėjimą</b><br/>

en: Health
lt: Sveikata

en: <b>For Health</b><br/>
lt: <b>Už Sveikatą</b><br/>

en: Misc
lt: Kita

en: <b>Miscellaneous</b><br/>
lt: <b>Kita</b><br/>

en: Point x
lt: Punktas x

en: Point y
lt: Punktas y

en: Point z
lt: Punktas z

en: Minor Topic 1
lt: Antraeilė Tema 1

en: <b>Subtopic 1</b><br/>
lt: <b>Potemė 1</b><br/>

en: Minor Topic 2
lt: Antraeilė Tema 2

en: <b>Subtopic 2</b><br/>
lt: <b>Potemė 2</b><br/>

en: Minor Topic 3
lt: Antraeilė Tema 3

en: <b>Subtopic 3</b><br/>
lt: <b>Potemė 3</b><br/>

en: Minor Topic 4
lt: Antraeilė Tema 4

en: <b>Subtopic 4</b><br/>
lt: <b>Potemė 4</b><br/>

en: Name for new prayer list or journal
lt: Naujo maldos sąrašo ar žurnalo pavadinimas

en: Xiphos finds that prayer list already.
lt: Xiphos jau randa tokį maldos sąrašą.

note: this one matters.
en: Xiphos cannot create module's path:
    %s
lt: Xiphos nepavyko sukurti modulio kelio:
    %s

en: A basic prayer list. \par\par Module created by Xiphos.
lt: Elementarus maldos sąrašas. \par\par Xiphos sukurtas modulis.

en: BasicPrayerList
lt: PaprastasMaldosSarasas

en: MyPrayerList
lt: ManoMaldosSarasas

en: <b>People:</b><br/>Bob<br/>Sam<br/>Sue<br/><br/><b>Church:</b><br/>pews<br/>fellowship<br/>Bibles for missionaries<br/><br/><br/>
lt: <b>Žmonės:</b><br/>Jonas<br/>Gintaras<br/>Judita<br/><br/><b>Bažnyčia:</b><br/>suolai<br/>bendravimas<br/>Biblijos misionieriams<br/><br/><br/>

en: A subject-based prayer list. \par\par Module created by Xiphos.
lt: Teminis maldos sąrašas. \par\par Xiphos sukurtas modulis.

en: SubjectPrayerList
lt: TeminisMaldosSarasas

en: Bob<br/>Sam<br/>Sue<br/>John<br/>
lt: Jonas<br/>Gintaras<br/>Judita<br/>Andrius<br/>

en: Spiritual Growth
lt: Dvasinis Augimas

en: Mike<br/>Steve<br/>
lt: Romanas<br/>Audrius<br/>

en: Sue<br/>John<br/>
lt: Judita<br/>Andrius<br/>

en: A monthly prayer list. \par\par Module created by Xiphos.
lt: Mėnesinis maldos sąrašas. \par\par Xiphos sukurtas modulis.

en: MonthlyPrayerList
lt: MenesinisMaldosSarasas

en: A daily journal. \par\par Module created by Xiphos.
lt: Kasdienis žurnalas. \par\par Xiphos sukurtas modulis.

en: DailyJournal
lt: KasdienisZurnalas

en: An outlined topic (e.g. sermon). \par\par Module created by Xiphos.
lt: Temos kontūrai (pvz. pamokslo). \par\par Xiphos sukurtas modulis.

en: OutlinedTopic
lt: TemosKonturai

en: Major Topic A
lt: Pagrindinė Tema A

en: <b>Major Topic A</b><br/>
lt: <b>Pagrindinė Tema A</b><br/>

en: Major Topic B
lt: Pagrindinė Tema B

en: <b>Major Topic B</b><br/>
lt: <b>Pagrindinė Tema B</b><br/>

en: Major Topic C
lt: Pagrindinė Tema C

en: <b>Major Topic C</b><br/>
lt: <b>Pagrindinė Tema C</b><br/>

en: User Annotation
lt: Vartotojo Pastaba

en: Search result %s: %s
lt: Paieškos rezultatas %s: %s

en: Delete Range?
lt: Ištrinti Rėžį?

en: Are you sure you want to delete this range?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį rėžį?

en: Search:
lt: Paieška:

en: %s:
    No such module is installed.
    %s
lt: %s:
    Tokio įdiegto modulio nėra.
    %s

en: Please adjust the module list.
lt: Prašome priderinti modulių sąrašą.

en: No fast-search index exists for %s.%s%s
lt: Nėra greitos paieškos indekso moduliui %s.%s%s

en: 
    Search on this module is now `multi word'.
lt: 
    Paieška šiame modulyje dabar yra `keli žodžiai'.

en: 
    See the Module Manager, Maintenance pane.
lt: 
    Žr. Modulių Tvarkytuvės, Priežiūros polangį.

en: Search finished
lt: Paieška užbaigta

en: matches
lt: atitikčių

en: There is no commentary module.
lt: Nėra komentarų modulio.

en: $HOME is not set!
lt: $HOME yra nenustatyti!

en: can not create
lt: nepavyko sukurti

en: Empty settings file -- backup recovery attempted.
    Some information may have been lost.
lt: Tuščias nustatymų failas - bandoma atkurti atsarginę kopiją.
    Kai kuri informacija gali būti prarasta.

en: Empty settings file -- no backup?!? Information lost!
lt: Tuščias nustatymų failas - nėra atsarginės kopijos?!? Informacija prarasta!

en: There are no Bibles installed.
    Evidently, you declined to install any.
    
    Without any Bible modules to display,
    Xiphos cannot proceed,
    and will now exit.
lt: Nėra įdiegtų Biblijų.
    Akivaizdu, jog atsisakėte įdiegti bent vieną.
    
    Be Biblijos modulių,
    Xiphos negali tęsti
    ir tuoj pat išeis.

en: Bible module installation complete.
lt: Biblijos modulio diegimas baigtas.

en: Module error: Unusable xref encoding.
    Please report this, with module & verse
lt: Modulio klaida: Netinkama xref koduotė.
    Prašome apie tai pranešti, nurodant modulį ir eilutę

en: verse
lt: eilutė

en: chapter
lt: skyrius

en: Xiphos's file for language
    abbreviations is missing.
lt: Nėra Xiphos programos failo,
    skirto kalbos santrumpoms.

en: Xiphos's language abbreviation
    file cannot be opened.
lt: Nepavyko atidaryti Xiphos programos
    kalbos santrumpų failo.

en: Xiphos cannot allocate space
    for language abbreviations.
lt: Xiphos negali paskirstyti vietos
    kalbos santrumpoms.

en: Xiphos cannot read the
    language abbreviation file.
lt: Xiphos nepavyko perskaityti
    kalbos santrumpų failo.

note: either we were given a null sys_locale, or it didn't match anything.
en: No matching locale found for `%s'.
    %s
lt: `%s' atitinkanti lokalė nerasta.
    %s

en: Book names and menus may not be translated.
lt: Knygų pavadinimai ir meniu gali būti neišversti.

en: Module %s has companion modules:
    %s.
    Would you like to open these as well?%s
lt: Modulis %s turi draugiškus modulius:
    %s.
    Ar norėtumėte atidaryti ir juos?%s

en: Daily devotional was requested, but there are none installed.
lt: Buvo užklaustas kasdienis pašventimas, tačiau nėra jokio įdiegta.

en: <b>Locked Module.</b>
    
    <u>You are opening a module which requires a <i>key</i>.</u>
    
    The module is locked, meaning that the content is encrypted by its publisher, and you must enter its key in order for the content to become useful.  This key should have been received by you on the web page which confirmed your purchase, or perhaps sent via email after purchase.
    
    Please enter the key in the dialog.
lt: <b>Užrakintas Modulis.</b>
    
    <u>Jūs atidarote modulį, kuris reikalauja <i>rakto</i>.</u>
    
    Modulis užrakintas, o tai reiškia, kad leidėjas užšifravo turinį ir jūs, norėdami naudotis turiniu, privalote įvesti modulio raktą. Šį raktą, jūs turėjote gauti žiniatinklio puslapyje, kuris patvirtino jūsų pirkimą, arba, galbūt, raktas jums buvo išsiųstas į elektroninį paštą.
    
    Prašome įrašyti raktą į langelį.

en: Clear History
lt: Išvalyti Žurnalą

en: URL not found:
lt: URL nerasta:

en: Xiphos could not execute %s
lt: Xiphos nepavyko įvykdyti %s

en: Viewer error:
lt: Žiūryklės klaida:

en: Show %s in main window
lt: Rodyti %s pagrindiniame lange

en: What must I do to be saved?
lt: Ką aš turiu daryti, kad būčiau išgelbėtas?

en: Acts 16:31
lt: Apašalų darbai 16:31

en: Eph 2:8,9
lt: Ef. 2:8,9

en: Romans 1:16
lt: Romiečiams 1:16

en: What is the Gospel?
lt: Kas yra Evangelija?

en: 1 Cor 15:1-4
lt: 1 Kor 15:1-4

en: empty document
lt: tuščias dokumentas

en: %s<center>%s<br>Chapter %d</center><br>
lt: %s<center>%s<br>Skyrius %d</center><br>

en: <br><center>Chapter %d</center><br>
lt: <br><center>Skyrius %d</center><br>

en: %s
    
    Chapter %d
lt: %s
    
    Skyrius %d

en: 
    
    Chapter %d
lt: 
    
    Skyrius %d

en: %s%s: %s Chapter %d<br><br>
lt: %s%s: %s Skyrius %d<br><br>

en: %s: %s Chapter %d
lt: %s: %s Skyrius %d

en: Old Testament
lt: Senasis Testamentas

en: Gen - Mal
lt: Pr - Mal

en: New Testament
lt: Naujasis Testamentas

en: Mat - Rev
lt: Mato - Apr

en: Sample Module List
lt: Pavyzdinis Modulių Sąrašas

en: Save of settings failed! stat %d, size %d
    %s
lt: Nustatymų išsaugojimas nepavyko! stat %d, size %d
    %s

en: Attempting to revert to previous save.
lt: Bandoma atkurti ankstesnį išsaugotą įrašą.

en: Add Bookmark
lt: Pridėti Adresyno Įrašą

en: Bookmark Dialog
lt: Adresyno Įrašo Dialogo Langas

en: Create new folder
lt: Sukurti naują aplanką

en: New Folder
lt: Naujas Aplankas

en: New ...
lt: Naujas ...

en: Cancel Bookmark
lt: Atšaukti Adresyno Įrašą

en: Label:
lt: Etiketė:

en: Label Entry
lt: Etiketės Įrašas

en: Verse:
lt: Eilutė:

en: Verse Entry
lt: Biblinės Eilutės Įrašas

en: Module:
lt: Modulis:

en: Module Entry
lt: Modulio Įrašas

en: Test Link
lt: Tikrinti Nuorodą

en: Verse
lt: Eilutė

en: Link Text
lt: Susieti Tekstą

en: Link directly
lt: Susieti tiesiogiai

en: Link via verse list
lt: Susieti per eilučių sąrašą

en: Exit the program
lt: Išeiti iš programos

en: Exit
lt: Išeiti

en: Print this note
lt: Spausdinti šį užrašą

en: Preview the note to be printed
lt: Peržiūrėti spausdinti planuojamus užrašus

en: HTML Format switch
lt: HTML Formato perjungimas

en: HTML mode
lt: HTML veiksena

en: Delete the current note
lt: Ištrinti esamą užrašą

en: _Delete Personal Comment
lt: Iš_trinti Asmeninį Komentarą

en: Save the current note
lt: Išsaugoti esamą užrašą

en: _Save (Personal Comment)
lt: Iš_saugoti (Asmeninį Komentarą)

en: E_xit
lt: _Išeiti

en: Print this document
lt: Spausdinti šį dokumentą

en: Preview the document to be printed
lt: Peržiūrėti, spausdinti planuojamą, dokumentą

en: Open a file in Studypad
lt: Atidaryti failą programoje Studypad

en: Save the current file
lt: Išsaugoti esamą failą

en: Save the current file as
lt: Išsaugoti esamą failą kaip

en: Save AS
lt: Išsaugoti KAIP

en: Add this file to your bookmarks
lt: Pridėti šį failą prie savo adresyno

en: Create a new document
lt: Sukurti naują dokumentą

en: New Document
lt: Naujas Dokumentas

en: Copy/Export Passage
lt: Kopijuoti/Eksportuoti Ištrauką

en: Export Passage Cancel
lt: Eksportuoti Ištrauką Atšaukti

en: Export Passage OK
lt: Eksportuoti Ištrauką Gerai

en: Version
lt: Versija

en: Key
lt: Raktas

en: <b>Copy</b>
lt: <b>Kopijuoti</b>

en: <b>Export</b>
lt: <b>Eksportuoti</b>

en: Export complete book
lt: Eksportuoti visą knygą

en: Book
lt: Knyga

en: Export complete chapter
lt: Eksportuoti visą skyrių

en: Export single verse
lt: Eksportuoti vieną eilutę

en: Verse range
lt: Eilučių rėžis

en: <b>Format</b>
lt: <b>Formatas</b>

en: Plain Text
lt: Grynas Tekstas

en: Indicates whether verse numbers should appear inline in the text for more than 1 verse.
lt: Nurodo ar tekste su daugiau nei 1 eilute, turėtų būti įterpti eilučių numeriai

en: _Verse numbers in text
lt: _Eilučių numeriai tekste

en: Indicates whether reference is placed first or last.
lt: Nurodo nuorodos vietą - pradžioje ar gale.

en: Reference last
lt: Biblijos vietos nuoroda gale

en: Indicates whether or not version name is included in reference.
lt: Nurodo ar versijos pavadinimas turėtų būti įtraukiamas į nuorodą.

en: Include Version
lt: Įtraukti Versiją

en: Version button
lt: Versijos mygtukas

en: Save Export As
lt: Išsaugoti Eksportavimą Kaip

en: Indicates whether verse numbers should appear inline in the text.
lt: Nurodo ar eilučių numeriai turėtų būti įterpti tekste.

en: Include version
lt: įtraukti versiją

en: About Studypad
lt: Apie Studypad

en: Open about dialog
lt: Atidaryti Apie langą

en: Bold
lt: Paryškintai

en: Make selection bold
lt: Padaryti žymėjimą paryškintu

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy selection to clipboard
lt: Kopijuoti žymėjimą į iškarpinę

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Cut selection
lt: Iškirpti žymėjimą

en: Decrease indent
lt: Mažinti įtrauką

en: Decrease
lt: Mažinti

en: Decrease paragraph indent
lt: Mažinti pastraipos įtrauką

en: Delete selection
lt: Ištrinti žymėjimą

en: Remove selection
lt: Pašalinti pasirinkimą

en: Delete Item
lt: Ištrinti Elementą

en: Delete current item
lt: Ištrinti esamą elementą

en: Search current document
lt: Ieškoti esamame dokumente

en: Font
lt: Šriftas

en: Change font
lt: Keisti šriftą

en: Increase indent
lt: Didinti įtrauką

en: Increase
lt: Didinti

en: Increase paragraph indent
lt: Didinti pastraipos įtrauką

en: Insert emoticon
lt: Įterpti jaustuką

en: Emoticon
lt: Jaustukas

en: Insert an emoticon
lt: Įterpti jaustuką

en: Insert image
lt: Įterpti paveikslą

en: Image
lt: Paveikslas

en: Insert image at cursor
lt: Įterpti paveikslą žymeklio vietoje

en: Insert link
lt: Įterpti nuorodą

en: Link
lt: Nuoroda

en: Insert a link
lt: Įterpti nuorodą

en: Xiphos Link
lt: Xiphos Nuoroda

en: Insert a link to a sword module
lt: Įterpti nuorodą į sword modulį

en: Insert table
lt: Įterpti lentelę

en: Table
lt: Lentelė

en: Insert a table
lt: Įterpti lentelę

en: Italic
lt: Kursyvas

en: Change selection to italic font
lt: Pakeisti žymėjimą į šriftą kursyvu

en: Create new file
lt: Sukurti naują failą

en: Open file
lt: Atidaryti failą

en: Paste
lt: Įdėti

en: Paste clipboard at cursor.
lt: Įdėti iškarpinės turinį žymeklio vietoje.

en: Print Document
lt: Spausdinti Dokumentą

en: Print
lt: Spausdinti

en: Print the current document
lt: Spausdinti esamą dokumentą

en: Print Preview
lt: Spausdinimo Peržiūra

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Print preview of current document
lt: Esamo dokumento spaudinio peržiūra

en: Quit
lt: Baigti

en: Shut down editor
lt: Baigti redaktoriaus darbą

en: Redo
lt: Perdaryti

en: Redo last undo
lt: Perdaryti paskutinį anuliuotą veiksmą

en: Find and replace
lt: Rasti ir pakeisti

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Save changes to file
lt: Išsaugoti pakeitimus į failą

en: Save as
lt: Išsaugoti kaip

en: Save file as ...
lt: Išsaugoti failą kaip ...

en: Strikethrough
lt: Perbraukti

en: Strikethrough selection
lt: Perbraukti žymėjimą

en: Underline
lt: Pabrauktasis

en: Underline selection
lt: Pabraukti žymėjimą

en: Undo
lt: Anuliuoti

en: Undo last change
lt: Anuliuoti paskutinį pakeitimą

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Recent files
lt: Paskiausiai naudoti failai

en: _Edit
lt: _Keisti

en: _Help
lt: _Pagalba

en: Header 1
lt: Antraštė 1

en: Header 2
lt: Antraštė 2

en: Header 3
lt: Antraštė 3

en: Header 4
lt: Antraštė 4

en: Header 5
lt: Antraštė 5

en: Header 6
lt: Antraštė 6

en: Address
lt: Adresas

en: Bulleted List
lt: Suženklintasis Sąrašas

en: Roman Numeral List
lt: Numeruojamas Sąrašas

en: Numbered List
lt: Numeruotas Sąrašas

en: Alphabetical List
lt: Abėcėlinis sąrašas

en: Set font color of selected text.
lt: Nustatyti pažymėto teksto spalvą

en: Highlight selected text by setting background color.
lt: Paryškinti pažymėtą tekstą, nustatant fono spalvą.

en: Mark/Unmark Verse
lt: Pažymėti/Nežymėti Eilutę

en: Mark
lt: Pažymėti

en: Unmark
lt: Nuimti žymėjimą

en: Module Manager
lt: Modulių Tvarkytuvė

en: _View Intro
lt: _Rodyti Įžangą

en: Open a brief introductory explanation of how the Module Manager works.
lt: Atidaryti trumpą įžanginį paaiškinimą, kaip veikia Modulių Tvarkytuvė.

en: _Load Standard
lt: Įke_lti Standartinius

en: Load and synchronize the standard set of known repositories, as maintained at crosswire.org, with your current remote sources.
lt: Įkelti ir sinchronizuoti standartinį žinomų saugyklų rinkinį, palaikoma crosswire.org, su jūsų dabartiniais nuotoliniais šaltiniais.

en: Refresh Xiphos' knowledge of what modules are available at the selected remote repository
lt: Įkelti iš naujo Xiphos žinias apie pasirinktoje nuotolinėje saugykloje prieinamus modulius

en: _Install
lt: Įd_iegti

en: Install or update the selected modules
lt: Įdiegti ar atnaujinti pasirinktus modulius

en: Remove the selected modules from your system
lt: Pašalinti pasirinktus modulius iš jūsų sistemos

en: _Archive
lt: _Archyvuoti

en: Create a zip archive of the selected modules.
lt: Sukurti pasirinktų modulių zip archyvą

en: _Index
lt: _Indeksuoti

en: Build an index of the selected modules, for optimized ("lucene") searching.
lt: Sukurti pasirinktų modulių greitos paieškos indeksą, optimizuotai ("lucene") paieškai.

en: _Delete Index
lt: Iš_trinti Indeksą

en: Delete the fast-search index of the selected modules.
lt: Ištrinti pasirinktų modulių greitos paieškos indeksą.

en: Continue
lt: Tęsti

en: <b>Module Manager</b>
lt: <b>Modulių Tvarkytuvė</b>

en: <b>WARNING:</b> If you live in a persecuted country use with care.
lt: <b>ĮSPĖJIMAS:</b> Jei gyvenate šalyje, kurioje yra persekiojimai, programa naudokitės atsargiai.

en: <b>Add and Remove Sources</b>
lt: <b>Pridėti ir Šalinti Šaltinius</b>

en: Current local sources
lt: Esami vietiniai šaltiniai

en: Add a local folder as an install source, typically on a cdrom or flash drive.  Such a folder contains subfolders "mods.d" and "modules".
lt: Pridėti vietinį aplanką kaip diegimo šaltinį, paprastai iš CD leistuvo ar USB atmintinės. Tokiame aplanke yra vidiniai aplankai "mods.d" ir "modules".

en: Remove one of your local folders as an install source.
lt: Pašalinti viena iš jūsų vietinių aplankų iš diegimo šaltinių.

en: Current Remote Sources
lt: Esami Nuotoliniai Šaltiniai

en: Add a custom remote install source. You must know its hostname and the folder where its repository lives.
lt: Pridėti tinkintą nuotolinio diegimo šaltinį. Jūs privalote žinoti šaltinio kompiuterio pavadinimą ir aplanką kuriame yra jo saugyklos.

en: Remove a remote install source.
lt: Pašalinti nuotolinį diegimo šaltinį.

en: <b>Install Source</b>
lt: <b>Diegimo Šaltinis</b>

en: Local
lt: Vietinis

en: Remote
lt: Nuotolinis

en: <b>Install Destination</b>
lt: <b>Diegimo Paskirtis</b>

en: <i>Personal area, for your use only:</i>
lt: <i>Asmeninė sritis, tik jūsų naudojimui:</i>

en: Home dir
lt: Namų kat

en: <i>System area, for all users:</i>
lt: <i>Sistemos sritis, visiems naudotojams:</i>

en: Sword sys dir
lt: Sword sis kat

en: <b>Warning:</b> If you live in a persecuted country and do not wish to risk detection you should NOT use  the remote installation feature!
lt: <b>ĮSPĖJIMAS:</b> Jei jūs gyvenate šalyje, kurioje yra persekiojimai, ir nenorite rizikuoti bei būti aptikti, jūs NETURĖTUMĖTE naudoti nuotolinio diegimo funkcijos!

en: Local Install Folder
lt: Vietinis Diegimo Aplankas

en: Drop down history list
lt: Išskleidžiamasis žurnalo sąrašas

en: Choose book to display
lt: Pasirinkite knygą, kurią rodyti

en: Book Selector Button
lt: Knygų Pasirinkimo Mygtukas

en: <b>Revelation of John</b>
lt: <b>Apreiškimas Jonui</b>

en: Choose chapter to display
lt: Pasirinkite norimą rodyti skyrių

en: Toggle Chapter Button
lt: Perjungti Skyriaus Mygtuką

en: Choose Verse to display
lt: Pasirinkite norimą rodyti eilutę

en: Toggle Verse Button
lt: Perjungti Eilutės Mygtuką

en: Enter a Verse reference in Book 1:1 format and press Return
lt: Įrašykite eilutės nuoroda formatu Knyga 1:1 ir spauskite įvesties (Enter) klavišą

en: Reference Entry
lt: Nuorodos Įrašas

en: <b>Font Colors</b>
lt: <b>Šrifto Spalvos</b>

en: Background
lt: Fonas

en: Foreground
lt: Priekinis Planas

en: Current Verse
lt: Dabartinė Eilutė

en: Verse Number
lt: Eilutės Numeris

en: Links
lt: Nuorodos

en: Highlight Foreground
lt: Paryškinti Priekinį Planą

en: Highlight Background
lt: Paryškinti Foną

en: Invert color pairs
lt: Invertuoti spalvų poras

en: Normal Text
lt: Normalaus Teksto

en: Highlight
lt: Paryškinimo

en: Font Colors
lt: Šrifto Spalvos

en: <b>Font Sizes</b>
lt: <b>Šrifto Dydžiai</b>

en: All displayed font sizes are relative to this choice
lt: Santykinai šiam pasirinkimui yra rodomi visi šrifto dydžiai

en: Base font size
lt: Pagrindinis šrifto dydis

en: Commonly -1, to make verse numbers less obtrusive
lt: Dažniausiai -1, kad eilučių numeriai neįkyrėtų

en: Verse number size
lt: Eilučių numerių dydis

en: Name and size choice for any module in a given language; still overridden by a specific choice on a particular module
lt: Pavadinimo ir dydžio pasirinkimas bet kuriam moduliui nurodyta kalba; vis dėlto nustelbiamas specifiniu pasirinkimu tam tikram moduliui

en: Font preferences, per language
lt: Šrifto nuostatos atskirai kalbai

en: Xiphos is the first Bible study program to provide an implementation of BibleSync, a synchronization protocol for Bible programs. If you work with multiple Bible programs, or if you work in a team, or if you have classroom activities using shared study, BibleSync can be a useful tool for you. BibleSync operates in 1 of 3 modes: Personal, to synchronize multiple Bible applications of your own, or in a working team; Speaker, to drive a lecture audience's Bible programs to follow along; Audience, to receive the speaker's navigation.
lt: Xiphos yra pirmoji Biblijos studijavimo programa, suteikianti BibleSync, Biblijos programoms skirto sinchronizavimo protokolo, realizavimą. Jei dirbate su keletu Biblijos programų, arba jei dirbate komandoje, arba jei turite bendrus studijų užsiėmimus, BibleSync gali būti jums naudingu įrankiu. BibleSync veikia 1 iš 3 veiksenų: Asmeninėje, kad sinchronizuoti kelias Biblijos programas asmeniniam naudojimui arba dirbant komandoje; Kalbėtojo, kad vesti paskaitą, kartu sekantiems klausytojams; Klausytojo, kad gauti kalbėtojo nuorodas.

en: Select the mode in which BibleSync should operate.
lt: Pasirinkite veikseną, kurioje BibleSync turėtų veikti.

en: _Off
lt: _Išjungta

en: Disable BibleSync.
lt: Išjungti BibleSync.

en: _Speaker
lt: _Kalbėtojo

en: Enable BibleSync as the speaker.
lt: Įjungti BibleSync kaip kalbėtoją.

en: _Audience
lt: K_lausytojo

en: Enable BibleSync as a member of the audience.
lt: Įjungti BibleSync kaip vieną iš klausytojų.

en: _Personal
lt: Asmeninė

en: Enable BibleSync for personal or team use.
lt: Įjunkite BibleSync asmeniniam ar komandiniam naudojimui.

en: Private
lt: Privati

en: When in Personal mode, only programs running on this machine will hear your navigation.
lt: Asmeninėje veiksenoje, tik programos vykdomos šiame kompiuteryje, girdės jūsų naršymą.

en: Choose how to accept incoming navigation synchronization.
lt: Pasirinkite kaip priimti gaunamą naršymo sinchronizaciją.

en: _Direct
lt: _Tiesiogiai

en: BibleSync navigation will send Xiphos directly to the verse indicated.
lt: BibleSync naršymas siųs Xiphos tiesiogiai į nurodytą eilutę.

en: _Verse list
lt: _Eilučių sąrašas

en: BibleSync navigation will use Xiphos' sidebar verse list.
lt: BibleSync naršymas naudos Xiphos programos parankinės eilučių sąrašą.

en: Xiphos will listen to Speakers according to choice here.
lt: Xiphos klausys Kalbėtojų pagal šį pasirinkimą.

en: Selective
lt: Rinktinių

en: Choose the Speakers to be followed.
lt: Pasirinkite, kuriuos kalbėtojus norite sekti.

en: All
lt: Visų

en: All Speakers will be followed.
lt: Bus sekami visi kalbėtojai.

en: None
lt: Jokia

en: No Speakers will be followed.
lt: Nebus sekamas nei vienas kalbėtojas

en: Additional traces can be presented during BibleSync operation by enabling presence, mismatch, and debug. Beware enabling these, they can be very chatty. Also, decide whether to allow group parameter as Xiphos' tab number.
lt: Papildomi sekimai BibleSync veikimo metu gali būti pateikti, įjungiant prisijungimo būseną, neatitikimus ir derinimą. Naudokitės jais apgalvotai, nes jie gali būti labai šnekūs. Taip pat nuspręskite, ar leisti  grupės parametrą kaip Xiphos kortelės numerį.

en: Presence
lt: Prisijungimo būsena

en: Presence announcements will be shown in dialogs.
lt: Prisijungimo būsenos pranešimai bus rodomi langeliuose.

en: Mismatch
lt: Neatitikimai

en: Mismatches from your session will be shown in dialogs.
lt: Jūsų sesijos neatitikimai bus rodomi langeliuose.

en: Debug
lt: Derinimas

en: Packet tracing.
lt: Paketų sekimas.

en: _Group as tab
lt: _Grupuoti kaip kortelę

en: Interpret the protocol's group number parameter as Xiphos' tab number. Disabling this may be necessary if some Speakers' use of group number is not appropriate as a tab number.
lt: Interpretuoti protokolo grupės numerio parametrą kaip Xiphos kortelės numerį. Tai gali būti reikalinga išjungti, jei kai kurių Kalbėtojų grupės numerio naudojimas netinka kaip kortelės numeris.

en: <b>General</b>
lt: <b>Bendra</b>

en: Select a particular language for interface display, other than your usual setting
lt: Pasirinkite tam tikrą, kitokią, negu paprastai nustatyta, kalbą sąsajos rodymui

en: Special Locale (requires restart)
lt: Ypatinga Lokalė (reikalauja paleidimo iš naujo)

en: Show splash screen at start up
lt: Paleidus programą, rodyti prisistatymo langą

en: Show Daily Devotion at start up
lt: Paleidus programą, rodyti Kasdienį Pašventimą

en: If you have set a preferred daily devotion module, its entry for today will be shown at startup.
lt: Jeigu nusistatėte norimą kasdienio pašventimo modulį, paleidus programą, bus rodomas modulio įrašas šiandienai.

en: Use default Dictionary
lt: Naudoti numatytąjį Žodyną

en: Make double-click of a word always use default dictionary instead of dictionary currently displayed
lt: Padaryti, kad dvigubas žodžio spustelėjimas visada naudotų numatytąjį žodyną, vietoj šiuo metu rodomo žodyno

en: Use default Dictionary Checkbox
lt: se default Dictionary Checkbox

en: Scroll to Previous/Next Chapter
lt: Slinkti į Ankstesnį/Kitą Skyrių

en: Resize images
lt: Keisti paveikslų dydį

en: Automatically resize image content to fit the pane
lt: Automatiškai keisti paveikslų dydį taip, kad jie tilptų į polangį

en: Highlight current verse
lt: Paryškinti dabartinę eilutę

en: Apply high-contrast highlight to current verse - see color pickers
lt: Taikyti esamai eilutei aukšto kontrasto paryškinimą - žr. spalvos parinkiklius

en: Highlight user annotations
lt: Paryškinti naudotojo pastabas

en: Use inverted highlight on user-annotated verses
lt: Naudotojo eilutėms darytoms pastaboms, naudoti invertuotą paryškinimą

en: Cross-references in verse list
lt: Kryžminės nuorodos eilučių sąraše

en: Use the verse list for Bible cross-references instead of the previewer
lt: Biblijos kryžminėms nuorodoms vietoj peržiūros langelio naudoti eilučių sąrašą

en: Enable Prayer Lists
lt: Įjungti Maldos Sąrašus

en: Make journals/prayer lists available
lt: Padaryti žurnalus/maldos sąrašus prieinamus

en: Verse number
lt: Eilutės numeris

en: Offset the verse number in several ways
lt: Keliais būdais paslinkti eilučių numerius

en: Show verse number in bold text
lt: Rodyti eilutės numerį pusjuodžiai

en: Brackets
lt: Skliaustuose

en: Show verse number with [surrounding brackets]
lt: Rodyti eilutės numerį [skliaustuose]

en: Superscript
lt: Viršutiniame indekse

en: Show verse number as a superscript
lt: Rodyti eilutę viršutiniame indekse

en: StudyPad default directory
lt: Numatytasis StudyPad katalogas

en: Select A Directory
lt: Pasirinkite Katalogą

en: <b>Main Window Modules</b>
lt: <b>Pagrindinio Lango Moduliai</b>

en: Biblical Text
lt: Biblinis Tekstas

en: <b>Modules</b>
lt: <b>Moduliai</b>

en: Clear all modules from the list
lt: Išvalyti visus modulius iš sąrašo

en: Remove the selected module from the list
lt: Pašalinti pasirinktą modulį iš sąrašo

en: Open a dialog to select modules
lt: Atidaryti langelį modulių pasirinkimui

en: Add Modules
lt: Pridėti Modulius

en: <b>Special Purpose Modules</b>
lt: <b>Ypatingos Paskirties Moduliai</b>

en: Daily Devotional
lt: Kasdienis Pašventimas

en: Hebrew Lexicon
lt: Hebrajų Leksika

en: Greek Lexicon
lt: Graikų Leksika

en: Default Dictionary
lt: Numatytasis Žodynas

en: Personal Notes
lt: Asmeniniai Užrašai

en: Advanced Search
lt: Išsami Paieška

en: _Lucene Search Syntax
lt: _Lucene Paieškos Sintaksė

en: Open a brief explanation of the syntax used for optimized "lucene" searches.
lt: Atidaryti trumpą optimizuotos "lucene" paieškos sintaksės paaiškinimą.

en: _Attribute Search
lt: Požymių P_aieška

en: Open a brief explanation of attribute-based searches.
lt: Atidaryti trumpą paaiškinimą apie požymiais grįstą paiešką.

en: for
lt: ieškoti

en: Main Search Entry
lt: Pagrindinis Paieškos Įrašas

en: Start/stop searching
lt: Pradėti/stabdyti paiešką

en: Find Button
lt: Paieškos Mygtukas

en: <b>Scope</b>
lt: <b>Sritis</b>

en: Search entire module
lt: Ieškoti visame modulyje

en: Entire module
lt: Visas modulis

en: Use the results of the last search as the scope of the search
lt: Naudoti paskutinės paieškos rezultatus kaip paieškos sritį

en: Current results
lt: Esami rezultatai

en: Use a custom range for the scope of the search
lt: Paieškos sričiai naudoti tinkintą rėžį

en: Custom verse range
lt: Tinkinta eilučių riba

en: Custom verse range radiobutton
lt: Tinkintos eilučių ribos

en: Use a single module for the search
lt: Paieškai naudoti vieną modulį

en: Single module
lt: Vienas modulis

en: Use the current module list for the search
lt: Paieškai naudoti esamą modulių sąrašą

en: Module list
lt: Modulių sąrašas

en: Use a custom module list for the search
lt: Paieškai naudoti tinkintą modulių sąrašą

en: Custom module list
lt: Tinkintas modulių sąrašas

en: <b>Search Type</b>
lt: <b>Paieškos Tipas</b>

en: Fast, featureful, index-based search
    Indexes must have been built beforehand:
    See Module Manager's maintenance functions
lt: Greitai, ypatingai, indeksu pagrįstai paieškai,
    iš pradžių, turi būti sukurti indeksai:
    Žr. Modulių Tvarkytuvės Priežiūros funkcijas

en: Multi word
lt: Keli žodžiai

en: Attributes
lt: Požymiai

en: <b>Options</b>
lt: <b>Parinktys</b>

en: Search  Criteria
lt: Paieškos Kriterijai

en: Show in main window
lt: Rodyti pagrindiniame lange

en: Save search results as bookmarks
lt: Išsaugoti paieškos rezultatus kaip adresyno įrašus

en: Export current search results
lt: Eksportuoti esamus paieškos rezultatus

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Clear lists for new search
lt: Išvalyti sąrašus naujai paieškai

en: <b>Found</b>
lt: <b>Rasta</b>

en: <b>Search Results</b>
lt: <b>Paieškos Rezultatai</b>

en: <b>Preview</b>
lt: <b>Peržiūra</b>

en: Results
lt: Rezultatai

en: Create new custom range
lt: Sukurti naujas tinkintas ribas

en: Save custom range
lt: Išsaugoti tinkintas ribas

en: Delete selected range
lt: Ištrinti pasirinktas ribas

en: <b>Ranges</b>
lt: <b>Ribos</b>

en: <b>Range Name</b>
lt: Ribų pavadinimas

en: <b>Range Definition</b>
lt: <b>Ribų Apibrėžtis</b>

en: e.g. Matt-John;Rev4
lt: pvz. Mato-Jono;Apr4

en: Custom Range Preview
lt: Tinkintų Ribų Peržiūra

en: Custom Verse Ranges
lt: Tinkintos Eilučių Ribos

en: Create a new module list
lt: Sukurti naują modulių sąrašą

en: Save the module list
lt: Išsaugoti modulių sąrašą

en: Delete the selected list
lt: Ištrinti pasirinktą sarašą

en: <b>Module Lists</b>
lt: <b>Modulių Sąrašai</b>

en: <b>List Name</b>
lt: <b>Sąrašo Pavadinimas</b>

en: Open a dialog to select modules to add to the list
lt: Atidaryti langelį, kuriame pasirinksite, kuriuos modulius pridėti prie sąrašo

en: Custom Module Lists
lt: Tinkinti Modulių Sąrašai

en: <b>Attribute</b>
lt: <b>Požymis</b>

en: Search for Strongs Numbers like G4442 or H1121
lt: Ieškoti Strongo Numerius, tokius kaip G4442 arba H1121

en: Strongs Numbers
lt: Strongo Numeriai

en: Search for Morphological tags
lt: Ieškoti Morfologinių žymių

en: Search in footnotes
lt: Ieškoti išnašose

en: <b>Results Display Options</b>
lt: <b>Rezultatų Rodymo Parinktys</b>

en: In modules that have Strong's Numbers
lt: Moduliuose, kuriuose yra Strongo Numeriai

en: Show Strong's Numbers
lt: Rodyti Strongo Numerius

en: In modules that have Morphological Tags
lt: Moduliuose, kuriuose yra Morfologinės Žymės

en: Show Morphological Tags
lt: Rodyti Morfologines Žymes

en: In modules that have Footnotes
lt: Moduliuose, kuriuose yra išnašos

en: Show Footnotes
lt: Rodyti išnašas

en: Attribute Search
lt: Požymių Paieška

en: Module Selection
lt: Modulių Pasirinkimas

en: <b>search module</b>
lt: <b>paieškos modulis</b>

en: Export Bookmark Folder
lt: Adresyno Įrašų Eksportavimo Aplankas

en: <b>Export to:</b>
lt: <b>Eksportuoti į:</b>

en: Xiphos bookmarks
lt: Xiphos adresyną

en: Plain text
lt: Gryną tekstą

en: Include Bible text
lt: Įtraukti Biblinį tekstą

en: Open Study_pad
lt: Atidaryti Study_pad

en: _Open Session
lt: _Atidaryti Seansą

en: Open a saved tab settings collection
lt: Atidaryti išsaugotą kortelės nustatymų kolekciją

en: _Save Session
lt: Iš_saugoti Seansą

en: Save this collection of tab settings
lt: Išsaugoti šią kortelės nustatymų kolekciją

en: _New Prayerlist/Journal
lt: _Naujas Maldos sąrašas/Žurnalas

en: Create a new journal or prayerlist from a template
lt: Sukurti naują žurnalą ar maldos sąrašą iš šablono

en: _Search
lt: _Paieška

en: Bring the simple sidebar search forward
lt: Iškelti į viršų paprastą parankinės paiešką

en: _Advanced Search
lt: _Išsami Paieška

en: Open the advanced search dialog, to run complex queries
lt: Atidaryti išsamios paieškos langą, kad vykdyti sudėtingas užklausas

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: Use module manager to install and remove Sword modules
lt: Naudokite modulių tvarkytuvę, norėdami įdiegti ir pašalinti Sword modulius

en: _Module Manager
lt: _Modulių Tvarkytuvė

en: Preview _Daily Devotion
lt: Peržiūrėti Kas_dienį Pašventimą

en: Show today's entry from your selected daily devotional in the previewer
lt: Rodyti šios dienos jūsų pasirinkto kasdienio pašventimo įrašą peržiūros langelyje

en: _Bible
lt: _Biblija

en: _Preview
lt: _Peržiūra

en: _Commentary/Book
lt: _Komentarai/Knyga

en: Dictionar_y
lt: Žod_ynas

en: L_ink Tabs
lt: Sus_ieti Korteles

en: Make all tabs' Bibles navigate together
lt: Padaryti, kad visos Biblijos kortelėse naršytų kartu

en: _Read Aloud
lt: _Garsiai Skaityti

en: Turn on text-to-speech reading of Bible verses as they are selected
lt: Pažymimoms Biblijos eilutėms įjungti garsinį teksto atkūrimą

en: Show Verse _Numbers
lt: Rodyti Eilučių _Numerius

en: Display verse numbers in the text
lt: Rodyti tekste eilučių numerius

en: _Highlight Current Verse
lt: _Paryškinti Dabartinę Eilutę

en: Apply a high-contrast highlight to the current verse
lt: Taikyti aukšto kontrasto paryškinimą dabartinei eilutei

en: _Show/Hide Attached Sidebar
lt: Rodyti/_Slėpti Prisegtą Parankinę

en: Remove the sidebar entirely from view
lt: Visiškai pašalinti parankinę iš rodinio

en: Show Parallel View in a _Tab
lt: Rodyti Lygiagretų Rodinį Kor_telėje

en: Provide the full-chapter parallel Bible window as another tab
lt: Parūpinti viso skyriaus lygiagretųjį Biblijos langą kaip dar vieną kortelę

en: Show Previe_wer in the Sidebar
lt: _Rodyti Parankinėje Peržiūros Langelį

en: Select Previewer position between sidebar or beneath Bible
lt: Pasirinkite Peržiūros langelio vietą tarp parankinės arba po Biblija

en: _Contents
lt: _Turinys

en: Open the help viewer on the Xiphos manual
lt: Atidaryti pagalbos žiūryklę Xiphos naudojimo vadove

en: _Mailing List
lt: _Elektroninio Pašto Grupė

en: Open a browser on the users' mailing list webpage
lt: Naršyklėje atidaryti naudotojų elektroninio pašto grupės svetainę

en: _Live Chat
lt: _Gyvas Pokalbis

en: Open a browser on an interface to live IRC chat
lt: Atidaryti naršyklę sąsajoje gyvam IRC pokalbiui

en: _Report Bug
lt: P_ranešti apie klaidą

en: Open a browser on our bug tracker
lt: Atidaryti naršyklę mūsų klaidų sekiklio puslapyje

en: About _Translation
lt: Apie Ver_timą

en: Learn about translating the Xiphos interface to other languages
lt: Sužinoti apie Xiphos sąsajos vertimą į kitas kalbas

en: _About The SWORD Project
lt: Apie The SWORD Projektą

en: Learn about The Sword Project, of which Xiphos is one application
lt: Sužinokite daugiau apie The Sword Projektą, kurio viena iš programų yra Xiphos

en: About _Xiphos
lt: Apie _Xiphos

en: Learn about Xiphos
lt: Sužinoti apie Xiphos

en: Annotate Verse
lt: Rašyti Pastabas Eilutei

en: Open Module
lt: Atidaryti Modulį

en: Note
lt: Užrašas

en: Open in editor
lt: Atidaryti redaktoriuje

en: Verse Per Line
lt: Vienoje linijoje viena Biblijos eilutė

en: Footnote/Cross-ref Markers
lt: Išnašų/Kryžminių nuorodų Žymekliai

en: Show non-anonymous markers e.g. "*n23"
lt: Rodyti neanoniminius žymeklius, pvz., "*n23"

en: Variants
lt: Variantai

en: Image Content
lt: Paveikslo Turinys

en: Respect Font Faces
lt: Atsižvelgti į Šrifto Išvaizdą

en: Commentary by Chapter
lt: Komentarai pagal Skyrių

en: Doublespace
lt: Dvigubi intervalai

en: Lookup Selection
lt: Ieškoti Žymėjimo

en: Use Current Dictionary
lt: Naudoti Esamą Žodyną

en: Browse in BibleMap.org
lt: Naršyti BibleMap.org

en: Unlock This Module
lt: Atrakinti Šį Modulį

en: Display Book Heading
lt: Rodyti Knygos Antraštę

en: Display Chapter Heading
lt: Rodyti Skyriaus Antraštę

en: Rename Pers.Comm.
lt: Pervadinti Asm. Koment.

en: Read Selection Aloud
lt: Garsiai Skaityti Žymėjimą

en: Save these results as a single bookmark
lt: Išsaugoti šiuos rezultatus kaip vieną adresyno įrašą

en: Save list as a single bookmark
lt: Išsaugoti sąrašą kaip vieną adresyno įrašą

en: Save these results as a series of bookmarks in their own folder
lt: Išsaugoti šiuos rezultatus kaip adresyno įrašų seriją atskirame aplanke

en: Save list as a series of bookmarks
lt: Išsaugoti sąrašą kaip adresyno įrašų seriją

en: Provide a dialog in which to paste a line of verse references, to fill the verse list.
lt: Pateikti langą, į kurį įdėti Biblijos eilučių nuorodas, kurios užpildys eilučių sąrašą.

en: Populate verse list
lt: Užpildyti eilučių sąrašą

en: Send this verse list via BibleSync to others, if you are in Personal or Speaker mode.
lt: Siųsti šį eilučių sąrašą kitiems per BibleSync, jeigu esate Asmeninėje arba Kalbėtojo veiksenoje.

en: Send list via BibleSync
lt: Siųsti sąrašą per BibleSync

en: Export List
lt: Eksportuoti Sąrašą

en: Open this bookmark in a new tab
lt: Atidaryti šį adresyno įrašą naujoje kortelėje

en: Open in new tab
lt: Atverti naujoje kortelėje

en: Open this bookmark in a dialog
lt: Atidaryti šį adresyno įrašą lange

en: Open in a dialog
lt: Atidaryti lange

en: Add new folder to selected folder
lt: Į pasirinktą aplanką pridėti naują aplanką

en: Insert new bookmark here
lt: Įterpti čia naują adresyno įrašą

en: Insert Bookmark
lt: Įterpti Adresyno Įrašą

en: Edit bookmark item
lt: Redaguoti adresyno įrašo elementą

en: _Edit Item
lt: R_edaguoti Elementą

en: Delete item
lt: Ištrinti elementą

en: Expand all Bookmarks groups
lt: Išskleisti visas Adresyno įrašų grupes

en: Expand All
lt: Viską Išskleisti

en: Collapse all Bookmarks groups
lt: Suskleisti visas Adresyno įrašų grupes

en: Collapse All
lt: Viską Suskleisti

en: Allow items to be moved from one folder to another
lt: Leisti perkelti elementus iš vieno aplanko į kitą

en: Allow Reordering
lt: Leisti Pertvarkymą

en: Load other bookmarks file (default: from BibleTime)
lt: Įkelti kitų adresyno įrašų failą (pagal numatymą: iš BibleTime)

en: Import Bookmarks
lt: Importuoti Adresyno Įrašus

en: Export Folder
lt: Eksportuoti Aplanką

en: Open selected module in a new tab
lt: Atverti pasirinktą modulį naujoje kortelėje

en: Open selected module in a
    	separate ['dialog'] window
lt: Atidaryti pasirinktą modulį
    	atskirame ['dialogo'] lange

en: Open in a separate window
lt: Atverti atskirame lange

en: Create a new simple prayer list
lt: Sukurti naują paprastą maldos sąrašą

en: Simple
lt: Paprastas

en: Create a new subject prayer list
lt: Sukurti naują teminį maldos sąrašą

en: Subject
lt: Teminis

en: Create a new monthly journal
lt: Sukurti naują mėnesinį žurnalą

en: Monthly
lt: Mėnesinis

en: Create a new daily journal
lt: Sukurti naują kasdienį žurnalą

en: Daily
lt: Kasdienis

en: Create a new outlined topic
lt: Sukurti naujos temos kontūrus

en: Outlined
lt: Kontūrų

en: Open module in editor or plain display window
lt: Atidaryti modulį redaktoriuje arba paprastame rodymo lange

en: Open in separate window
lt: Atidaryti atskirame lange

en: Add an item
lt: Pridėti elementą

en: Add Item
lt: Pridėti Elementą

en: Remove this item
lt: Šalinti šį elementą

en: Edit this item
lt: Redaguoti šį elementą

en: Xiphos Bible Guide
lt: Xiphos Biblijos Gidas

en: Study the Bible
lt: Studijuoti Bibliją
