xiphos - en to lv translation catalogue (137 entries)

en: Page %d of %d
lv: Lapa %d no %d

en: Open
lv: Atvērt

en: _Open
lv: _Atvērt

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: Untitled document
lv: Nenosaukts dokuments

en: _Print...
lv: _Drukāt...

en: Print Pre_view
lv: Drukas pirms_skate

en: _Quit
lv: _Iziet

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: Save _As...
lv: Saglabāt _kā...

en: New
lv: Jauna

en: Delete
lv: Dzēst

en: _File
lv: _Fails

en: _View
lv: _Skats

en: Save
lv: _Saglabāt

en: Insert Link
lv: Ievietot Saiti

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
lv: Ja nesaglabāsiet, izmaiņas neatgriezeniski pazudīs.

en: File
lv: Fails

en: Maps
lv: Kartes

en: Images
lv: Attēli

en: Dictionary
lv: Vārdnīca

note: info->stock_icon = GTK_STOCK_OPEN;
en: Bookmark
lv: Grāmatzīme

en: Folder Name
lv: Mapes nosaukums

en: Folder:
lv: Mape:

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Remove the selected bookmark
lv: Nodzēst iezīmēto grāmatzīmi

en: Add
lv: Pievienot

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Close without Saving
lv: Nesaglabāt un aizvērt

en: Close _without Saving
lv: Aizvērt _bez saglabāšanas

en: Find
lv: Meklēt

en: Find Next
lv: Meklēt nākamo

en: Module
lv: Modulis

en: Open a new tab
lv: Atvērt jaunu cilni

en: New Name
lv: Jaunais nosaukums

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Removing
lv: Izņemu

en: Remove
lv: Izņemt

en: Installing
lv: Instalē

en: Install
lv: Instalēt

en: Archiving
lv: Arhivē

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Indexing
lv: Indeksēšana

en: Index
lv: Saturs

en: Deletion
lv: Dzēšana

en: Installed
lv: Uzinstalēta

en: About
lv: Par programmu

en: Size
lv: Izmērs

en: Description
lv: Aparaksts

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Dictionaries
lv: Vārdnīcas

en: Updates
lv: Atjauninājumi

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Type
lv: Veids

en: Caption
lv: Apraksts

en: Source
lv: Avots

en: Directory
lv: Mape

en: User
lv: Lietotājs

en: Password
lv: Parole

en: Choose
lv: Izvēlēties

en: Modules
lv: Moduļi

en: Maintenance
lv: Apkalpošana

en: Caption:
lv: Apraksts:

en: Type:
lv: Tips:

en: Host:
lv: Hosts:

en: Parallel
lv: Paralēlais

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: General
lv: Vispārēji

en: Options
lv: Opcijas

en: Fonts
lv: Fonti

en: Color
lv: Krāsa

en: Special
lv: Speciāls

en: Regular expression
lv: Regulāra izteiksme

en: Search Options
lv: Meklēšnas opcijas

en: Match case
lv: Saskaņot reģistru

en: Search Scope
lv: Meklēšanas apgabals

en: Lower
lv: Zemākais

en: Upper
lv: Augšējais

en: Search
lv: Meklēt

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: New name
lv: Jauns nosaukums

en: Chapter
lv: Nodaļa

en: Previewer
lv: Priekšskatītājs

en: Add Bookmark
lv: Pievienot grāmatzīmi

en: New Folder
lv: Jauna mape

en: Exit the program
lv: Iziet no programmas

en: Exit
lv: Iziet

en: E_xit
lv: Izi_et

en: For_mat
lv: For_māts

en: Print this document
lv: Drukāt šo dokumentu

en: Save the current file
lv: Saglabāt pašreizējo failu

en: Create a new document
lv: Izveidot jaunu dokumentu

en: New Document
lv: Jauns dokuments

en: Version
lv: Versija

en: Book
lv: Grāmata

en: <b>Format</b>
lv: <b>Formāts</b>

en: Plain Text
lv: Vienkāršs teksts

en: Copy
lv: Kopēt

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: Mark
lv: Atzīmēt

en: Unmark
lv: Noņemt iezīmējumu

en: gtk-cancel
lv: Atcelt

en: Continue
lv: Turpināt

en: Local
lv: Lokālā

en: Cover
lv: Vāks

en: Background
lv: Fons

en: Foreground
lv: Priekšplāns

en: Links
lv: Saites

en: <b>General</b>
lv: <b>Vispārīgi</b>

en: Personal Notes
lv: Personīgās piezīmes

en: Advanced Search
lv: Paplašinātā Meklēšana

en: Attributes
lv: Atribūti

en: <b>Options</b>
lv: <b>Opcijas</b>

en: Export
lv: Eksportēt

en: <b>Preview</b>
lv: <b>Priekšskatījums</b>

en: Results
lv: Rezultāti

en: gtk-ok
lv: OK

en: _Search
lv: _Meklēt

en: _Preferences
lv: _Uzstādījumi

en: _Module Manager
lv: Moduļu menedžeris

en: _Preview
lv: _Priekšskatījums

en: _Contents
lv: _Saturs

en: _Report Bug
lv: _Ziņot par kļūdu

en: Note
lv: Piezīme

en: Open this bookmark in a new tab
lv: Atvērt šo grāmatzīmi jaunā cilnī

en: Insert Bookmark
lv: Iespraust Grāmatzīmi

en: Delete item
lv: Dzēst ierakstu

en: Expand All
lv: Izplest visu

en: Collapse All
lv: Sakļaut visu

en: Simple
lv: Vienkāršs

en: Subject
lv: Temats

en: Monthly
lv: Ik mēnesi

en: Daily
lv: Ikdienas

en: Add an item
lv: Pievienot ierakstu

en: Remove this item
lv: Izņemt šo vienību
