xkeyboard-config 2.40.99 - en to he translation catalogue (1095 entries)

en: Generic 86-key PC
he: גנרית של 86 מקשים למחשב

en: Generic 101-key PC
he: גנרית של 101 מקשים למחשב

en: Generic 102-key PC
he: גנרית של 102 מקשים למחשב

en: Generic 104-key PC
he: גנרית של 104 מקשים למחשב

en: Generic 104-key PC with L-shaped Enter key
he: גנרית של 104 מקשים למחשב עם מקש Enter בצורת L

en: Generic 105-key PC
he: גנרית של 105 מקשים למחשב

en: Acer laptop
he: מחשב נייד של Acer

en: Asus laptop
he: מחשב נייד של Asus

en: Cherry Blue Line CyBo@rd (alt.)
he: Cherry Blue Line CyBo@rd (חלופית)

en: Compaq Armada laptop
he: מחשב נייד Compaq Armada

en: Compaq Presario laptop
he: מחשב נייד Compaq Presario

en: Dell 101-key PC
he: Dell 101 מקשים למחשב

en: Dell Latitude laptop
he: מחשב נייד Dell Latitude

en: Dell Inspiron 6000/8000 laptop
he: מחשב נייד Dell Inspiron 6000/8000

en: Dell Precision M laptop
he: מחשב נייד Dell Precision M

en: Dell Precision M65 laptop
he: מחשב נייד Dell Precision M65

en: eMachines m6800 laptop
he: מחשב נייד eMachines m6800

en: Fujitsu-Siemens Amilo laptop
he: מחשב נייד Fujitsu-Siemens Amilo

en: Happy Hacking for Mac
he: Happy Hacking ל־Mac

en: Hewlett-Packard Mini 110 laptop
he: מחשב נייד Hewlett-Packard Mini 110

en: Logitech Cordless Desktop (alt.)
he: Logitech Cordless Desktop (חלופית)

en: Logitech G15 extra keys via G15daemon
he: Logitech G15 מקשים נוספים עם G15daemon

en: MacBook/MacBook Pro (intl.)
he: MacBook/MacBook Pro (בינלאומי)

en: Macintosh Old
he: Macintosh ישן

en: Microsoft Internet Pro (Swedish)
he: Microsoft Internet Pro (שוודית)

en: PinePhone Keyboard
he: המקלדת של PinePhone

en: Sun Type 6 (Japanese)
he: Sun Type 6 (יפנית)

en: Sun Type 6 USB (Japanese)
he: Sun Type 6 USB (יפנית)

en: Sun Type 6 USB (Unix)
he: Sun Type 6 USB (יוניקס)

en: Sun Type 6/7 USB (European)
he: Sun Type 6/7 USB (אירופית)

en: Sun Type 7 USB (European)
he: Sun Type 7 USB (אירופית)

en: Sun Type 7 USB (Japanese)/Japanese 106-key
he: Sun Type 7 USB (יפנית)/יפנית 106 מקשים

en: Sun Type 7 USB (Unix)
he: Sun Type 7 USB (יוניקס)

en: Symplon PaceBook tablet
he: מחשב לוח Symplon PaceBook

en: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (102/105:EU mode)
he: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (מצב 102/105:EU)

en: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (106:JP mode)
he: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (מצב 106:JP)

note: Keyboard indicator for Albanian layouts
en: sq
he: אלב

en: Albanian
he: אלבנית

en: Albanian (Plisi)
he: אלבנית (Plisi)

en: Albanian (Veqilharxhi)
he: אלבנית (Veqilharxhi)

note: Keyboard indicator for Amharic layouts
en: am
he: אמ

en: Amharic
he: אמהרית

note: Keyboard indicator for Armenian layouts
en: hy
he: אמנ

en: Armenian
he: ארמנית

en: Armenian (phonetic)
he: ארמנית (פונטית)

en: Armenian (alt. phonetic)
he: ארמנית (פונטית חלופית)

en: Armenian (eastern)
he: ארמנית (מזרחית)

en: Armenian (alt. eastern)
he: ארמנית (מזרחית חלופית)

en: Armenian (western)
he: ארמנית (מערבית)

note: Keyboard indicator for Arabic layouts
en: ar
he: ער

en: Arabic
he: ערבית

en: Arabic (Eastern Arabic numerals)
he: ערבית (עם ספרות הודיות ערביות)

en: Arabic (AZERTY)
he: ערבית (AZERTY)

en: Arabic (AZERTY, Eastern Arabic numerals)
he: ערבית (AZERTY, עם ספרות הודיות ערביות)

en: Arabic (Buckwalter)
he: ערבית (Buckwalter)

en: Arabic (Macintosh)
he: ערבית (Macintosh)

en: Arabic (Macintosh, phonetic)
he: ערבית (Macintosh, פונטית)

en: Arabic (OLPC)
he: ערבית (OLPC)

en: Arabic (Egypt)
he: ערבית (מצרים)

en: Arabic (Iraq)
he: ערבית (עיראק)

note: Keyboard indicator for Kurdish layouts
en: ku
he: כרד

en: Kurdish (Iraq, Latin Q)
he: כורדית (עיראק, לטינית Q)

en: Kurdish (Iraq, Latin Alt-Q)
he: כורדית (עיראק, לטינית Alt-Q)

en: Kurdish (Iraq, F)
he: כורדית (עיראק, לטינית F)

en: Kurdish (Iraq, Arabic-Latin)
he: כורדית (עיראק, ערבית-לטינית)

en: Arabic (Morocco)
he: ערבית (מרוקו)

note: Keyboard indicator for Berber layouts
en: ber
he: ברב

en: Berber (Morocco, Tifinagh)
he: ברברית (מרוקו, תיפינאג)

en: Berber (Morocco, Tifinagh alt.)
he: ברברית (מרוקו, תיפינאג חלופית)

en: Berber (Morocco, Tifinagh phonetic, alt.)
he: ברברית (מרוקו, תיפינאג פונטית, חלופית)

en: Berber (Morocco, Tifinagh extended)
he: ברברית (מרוקו, תיפינאג מורחבת)

en: Berber (Morocco, Tifinagh phonetic)
he: ברברית (מרוקו, תיפינאג פונטית)

en: Berber (Morocco, Tifinagh extended phonetic)
he: ברברית (מרוקו, תיפינאג מורחבת פונטית)

note: Keyboard indicator for French layouts
en: fr
he: צר

en: French (Morocco)
he: צרפתית (מרוקו)

note: Keyboard indicator for Tarifit layouts
en: rif
he: ריף

en: Tarifit
he: תריפית

en: Arabic (Syria)
he: ערבית (סוריה)

note: Keyboard indicator for Syriac layouts
en: syc
he: שוד

en: Syriac
he: סורית

en: Syriac (phonetic)
he: סורית (פונטית)

en: Kurdish (Syria, Latin Q)
he: כורדית (סוריה, לטינית Q)

en: Kurdish (Syria, Latin Alt-Q)
he: כורדית (סוריה, Alt-Q לטינית)

en: Kurdish (Syria, F)
he: כורדית (סוריה, F)

note: Keyboard indicator for Azerbaijani layouts
en: az
he: אזר

en: Azerbaijani
he: אזרית

en: Azerbaijani (Cyrillic)
he: אזרית (קירילית)

note: Keyboard indicator for Bambara layouts
en: bm
he: במב

en: Bambara
he: במברה

en: French (Mali, alt.)
he: צרפתית (מאלי)

note: Keyboard indicator for English layouts
en: en
he: אנ

en: English (Mali, US, Macintosh)
he: אנגלית (מאלי, ארה״ב, Macintosh)

en: English (Mali, US, intl.)
he: אנגלית (מאלי, ארה״ב, בינלאומית)

note: Keyboard indicator for Bangla layouts
en: bn
he: בנג

en: Bangla
he: בנגלית

en: Bangla (Probhat)
he: בנגלית (Probhat)

note: Keyboard indicator for Belarusian layouts
en: by
he: בלר

en: Belarusian
he: בלארוסית

en: Belarusian (legacy)
he: בלארוסית (מיושנת)

en: Belarusian (Latin)
he: בלארוסית (לטינית)

en: Belarusian (intl.)
he: בלארוסית (בינלאומית)

en: Belarusian (phonetic)
he: בלרוסית (פונטית)

en: Russian (Belarus)
he: רוסית (בלרוס)

note: Keyboard indicator for Belgian layouts
en: be
he: בלג

en: Belgian
he: בלגית

en: Belgian (alt.)
he: בלגית חלופית

en: Belgian (Latin-9 only, alt.)
he: בלגית (לטינית-9 בלבד, חלופית)

en: Belgian (ISO, alt.)
he: בלגית (ISO, חלופית)

en: Belgian (no dead keys)
he: בלגית (ללא מקשים מתים)

en: Belgian (Wang 724 AZERTY)
he: בלגית (Wang 724 AZERTY)

note: Keyboard indicator for Kabyle layouts
en: kab
he: קבל

en: Berber (Algeria, Latin)
he: ברברית (אלגי׳ראית, לטינית)

en: Berber (Algeria, Tifinagh)
he: ברברית (אלג׳יריה, תיפינאג)

en: Kabyle (AZERTY, with dead keys)
he: קבילית (AZERTY, עם מקשים מתים)

en: Kabyle (QWERTY, UK, with dead keys)
he: קבילית (QWERTY, אנגליה, עם מקשים מתים)

en: Kabyle (QWERTY, US, with dead keys)
he: קבילית (QWERTY, ארה״ב, עם מקשים מתים)

en: Arabic (Algeria)
he: ערבית (אלג׳יריה)

note: Keyboard indicator for Bosnian layouts
en: bs
he: בסנ

en: Bosnian
he: בוסנית

en: Bosnian (with guillemets)
he: בוסנית (עם סוגריים משולשים כפולים)

en: Bosnian (with Bosnian digraphs)
he: בוסנית (עם צירופי אותיות בבוסנית)

en: Bosnian (US, with Bosnian digraphs)
he: בוסנית (ארה״ב, עם צירופי אותיות בבוסנית)

en: Bosnian (US)
he: בוסנית (ארה״ב)

note: Keyboard indicator for Braille layouts
en: brl
he: ברל

en: Braille
he: ברייל

en: Braille (left-handed)
he: ברייל (לשמאליים)

en: Braille (left-handed inverted thumb)
he: ברייל (לשמאליים עם היפוך אגודל)

en: Braille (right-handed)
he: ברייל (לימניים)

en: Braille (right-handed inverted thumb)
he: ברייל (לימניים עם היפוך אגודל)

note: Keyboard indicator for Bulgarian layouts
en: bg
he: בלג

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Bulgarian (traditional phonetic)
he: בולגרית (פונטית מסורתית)

en: Bulgarian (new phonetic)
he: בולגרית (פונטית חדשה)

en: Bulgarian (enhanced)
he: בולגרית (מורחבת)

note: Keyboard indicator for Burmese layouts
en: my
he: ברמ

en: Burmese
he: בורמזית

en: my-zwg
he: ברמ-זוג

en: Burmese (Zawgyi)
he: בורמזית סוג׳י (Zawgyi)

note: Keyboard indicator for Mon layouts
en: mnw
he: מון

en: Mon
he: מון

en: Mon (A1)
he: מון (A1)

note: Keyboard indicator for Shan layouts
en: shn
he: שאן

en: Shan
he: שאן

en: shn-zwg
he: שאן-זוג

en: Shan (Zawgyi)
he: שאן (סוג׳י - Zawgyi)

note: Keyboard indicator for Chinese layouts Keyboard indicator for Taiwanese layouts
en: zh
he: סנ

en: Chinese
he: סינית

en: Hanyu Pinyin Letters (with AltGr dead keys)
he: אותיות האניו פין-יין (עם AltGr מקשים מתים)

en: Mongolian (Bichig)
he: מונגולית (Bichig)

en: Mongolian (Todo)
he: מונגולית (Todo)

en: Mongolian (Xibe)
he: מונגולית (Xibe)

en: Mongolian (Manchu)
he: מונגולית (Manchu)

en: Mongolian (Galik)
he: מונגולית (Galik)

en: Mongolian (Todo Galik)
he: מונגולית (Todo Galik)

en: Mongolian (Manchu Galik)
he: מונגולית (Manchu Galik)

en: Tibetan
he: טיבטית

en: Tibetan (with ASCII numerals)
he: טיבטית (עם ספרות ASCII)

note: Keyboard indicator for Uigur layouts
en: ug
he: אגר

en: Uyghur
he: אויגור

note: Keyboard indicator for Croatian layouts
en: hr
he: קרט

en: Croatian
he: קרואטית

en: Croatian (with guillemets)
he: קרואטית (עם סוגריים משולשים כפולים)

en: Croatian (with Croatian digraphs)
he: קרואטית (עם צירופי אותיות בקרואטית)

en: Croatian (US, with Croatian digraphs)
he: קרואטית (ארה״ב, עם צירופי אותיות בקרואטית)

en: Croatian (US)
he: קרואטית (ארה״ב)

note: Keyboard indicator for Czech layouts
en: cs
he: צ׳צ

en: Czech
he: צ׳כית

en: Czech (extra backslash)
he: צ׳כית (לוכסן שמאלי נוסף)

en: Czech (QWERTY)
he: צ׳כית (QWERTY)

en: Czech (QWERTY, extra backslash)
he: צ׳כית (QWERTY, לוכסן שמאלי נוסף)

en: Czech (QWERTZ, Windows)
he: צ׳כית (QWERTZ,‏ Windows)

en: Czech (QWERTY, Windows)
he: צ׳כית (QWERTY,‏ Windows)

en: Czech (QWERTY, Macintosh)
he: צ׳כית (QWERTY, Macintosh)

en: Czech (UCW, only accented letters)
he: צ׳כית (UCW, רק אותיות עם סימני הבחן)

en: Czech (US, Dvorak, UCW support)
he: צ׳כית (ארה״ב, דבוז׳אק, תמיכה ב־UCW)

note: Keyboard indicator for Russian layouts
en: ru
he: רו

en: Russian (Czechia, phonetic)
he: רוסית (צ׳כיה, פונטית)

note: Keyboard indicator for Danish layouts
en: da
he: דנית

en: Danish
he: דנית

en: Danish (no dead keys)
he: דנית (ללא מקשים מתים)

en: Danish (Windows)
he: דנית (Windows)

en: Danish (Macintosh)
he: דנית (Macintosh)

en: Danish (Macintosh, no dead keys)
he: דנית (Macintosh, ללא מקשים מתים)

en: Danish (Dvorak)
he: דנית (דבוז׳אק)

note: Keyboard indicator for Persian layouts
en: fa
he: פרס

en: Dari
he: דארי

note: Keyboard indicator for Pashto layouts
en: ps
he: פשט

en: Pashto
he: פשטו

note: Keyboard indicator for Uzbek layouts
en: uz
he: אזב

en: Uzbek (Afghanistan)
he: אוזבקית (אפגניסטן)

en: Dari (Afghanistan, OLPC)
he: דארי (אפגניסטן, OLPC)

en: Pashto (Afghanistan, OLPC)
he: פשטו (אפגניסטן, OLPC)

en: Uzbek (Afghanistan, OLPC)
he: אוזבקית (אפגניסטן, OLPC)

note: Keyboard indicator for Dhivehi layouts
en: dv
he: דבה

en: Dhivehi
he: דיבהי

note: Keyboard indicator for Dutch layouts
en: nl
he: הלנ

en: Dutch
he: הולנדית

en: Dutch (US)
he: הולנדית (ארה״ב)

en: Dutch (Macintosh)
he: הולנדית (Macintosh)

en: Dutch (standard)
he: הולנדית (תקנית)

note: Keyboard indicator for Dzongkha layouts
en: dz
he: דזנ

en: Dzongkha
he: דזונגקה

en: English (Australia)
he: אנגלית (אוסטרליה)

note: Keyboard indicator for Cameroon layouts
en: cm
he: קמנ

en: English (Cameroon)
he: אנגלית (קמרון)

en: French (Cameroon)
he: צרפתית (קמרון)

en: Cameroon Multilingual (QWERTY, intl.)
he: קמרון רב־לשונית (QWERTY, בינלאומית)

en: Cameroon (AZERTY, intl.)
he: קמרון (AZERTY, בינלאומית)

en: Cameroon (Dvorak, intl.)
he: קמרון (דבוז׳אק, בינלאומית)

en: Mmuock
he: מואוק

en: English (Ghana)
he: אנגלית (גאנה)

en: English (Ghana, multilingual)
he: אנגלית (גאנה, רב־לשונית)

en: English (Ghana, GILLBT)
he: אנגלית (גאנה, GILLBT)

note: Keyboard indicator for Akan layouts
en: ak
he: אקא

en: Akan
he: אקאן

note: Keyboard indicator for Avatime layouts
en: avn
he: אבט

en: Avatime
he: אואצימה

note: Keyboard indicator for Ewe layouts
en: ee
he: אוא

en: Ewe
he: אווה

note: Keyboard indicator for Fula layouts
en: ff
he: פול

en: Fula
he: פולה

note: Keyboard indicator for Ga layouts
en: gaa
he: גא

en: Ga
he: גה

note: Keyboard indicator for Hausa layouts
en: ha
he: האו

en: Hausa (Ghana)
he: האוסה (גאנה)

en: English (New Zealand)
he: אנגלית (ניו זילנד)

note: Keyboard indicator for Maori layouts
en: mi
he: מאו

en: Maori
he: מאורית

en: English (Nigeria)
he: אנגלית (ניגריה)

en: Hausa (Nigeria)
he: האוסה (ניגריה)

note: Keyboard indicator for Igbo layouts
en: ig
he: אגב

en: Igbo
he: איגבו

note: Keyboard indicator for Yoruba layouts
en: yo
he: ירב

en: Yoruba
he: יורובה

en: English (South Africa)
he: אנגלית (דרום אפריקה)

en: English (UK)
he: אנגלית (אנגליה)

en: English (UK, extended, Windows)
he: אנגלית (אנגליה, מורחבת, Windows)

en: English (UK, intl., with dead keys)
he: אנגלית (אנגליה, בינלאומית, עם מקשים מתים)

en: English (UK, Dvorak)
he: אנגלית (אנגליה, דבוז׳אק)

en: English (UK, Dvorak, with UK punctuation)
he: אנגלית (אנגליה, דבוז׳אק, עם פיסוק אנגלי)

en: English (UK, Macintosh)
he: אנגלית (אנגליה, Macintosh)

en: English (UK, Macintosh, intl.)
he: אנגלית (אנגליה, Macintosh, בינלאומית)

en: English (UK, Colemak)
he: אנגלית (אנגליה, קולמק)

en: English (UK, Colemak-DH)
he: אנגלית (אנגליה, קולמק-DH)

en: gd
he: גד

en: Scottish Gaelic
he: גאלית סקוטית

note: Keyboard indicator for Polish layouts
en: pl
he: פלנ

en: Polish (British keyboard)
he: פולנית (מקלדת בריטית)

en: English (US)
he: אנגלית (ארה״ב)

en: English (US, euro on 5)
he: אנגלית (ארה״ב, אירו על מקש 5)

en: English (US, intl., with dead keys)
he: אנגלית (ארה״ב, בינלאומית עם מקשים מתים)

en: English (US, alt. intl.)
he: אנגלית (ארה״ב, בינלאומית חלופית)

en: English (intl., with AltGr dead keys)
he: אנגלית (בינלאומית עם AltGr מקשים מתים)

en: English (Macintosh)
he: אנגלית (Macintosh)

en: English (Colemak)
he: אנגלית (קולמק)

en: English (Colemak-DH)
he: אנגלית (קולמק-DH)

en: English (Colemak-DH Wide)
he: אנגלית (קולמק-DH רחב)

en: English (Colemak-DH Ortholinear)
he: אנגלית (קולמק-DH אורתולינארית)

en: English (Colemak-DH ISO)
he: אנגלית (קולמק-DH‏ ISO)

en: English (Colemak-DH Wide ISO)
he: אנגלית (קולמק-DH‏ רחב ISO)

en: English (Dvorak)
he: אנגלית (דבוז׳אק)

en: English (Dvorak, intl., with dead keys)
he: אנגלית (דבוז׳אק, בינלאומית עם מקשים מתים)

en: English (Dvorak, alt. intl.)
he: אנגלית (דבוז׳אק, בינלאומית חלופית)

en: English (Dvorak, left-handed)
he: אנגלית (דבוז׳אק, לשמאליים)

en: English (Dvorak, right-handed)
he: אנגלית (דבוז׳אק, לימניים)

en: English (classic Dvorak)
he: אנגלית (דבוז׳אק קלסית)

en: English (programmer Dvorak)
he: אנגלית (דבוז׳אק למתכנתים)

en: English (Dvorak, Macintosh)
he: אנגלית (דבוז׳אק, Macintosh)

en: English (Norman)
he: אנגלית (Norman)

en: English (US, Symbolic)
he: אנגלית (ארה״ב, Symbolic)

en: English (Workman)
he: אנגלית (Workman)

en: English (Workman, intl., with dead keys)
he: אנגלית (Workman, בינלאומי עם מקשים מתים)

en: English (the divide/multiply toggle the layout)
he: אנגלית (חילוק/כפל מחליפים פריסה)

note: Keyboard indicator for Cherokee layouts
en: chr
he: צ׳ר

en: Cherokee
he: צ׳רוקי

note: Keyboard indicator for Hawaian layouts
en: haw
he: האס

en: Hawaiian
he: הוואית

en: Russian (US, phonetic)
he: רוסית (ארה״ב, פונטית)

en: Serbo-Croatian (US)
he: סרבו-קרואטית (ארה״ב)

note: Keyboard indicator for Esperanto layouts
en: eo
he: אספ

en: Esperanto
he: אספרנטו

en: Esperanto (legacy)
he: אספרנטו (מיושנת)

note: Keyboard indicator for Estonian layouts
en: et
he: אסט

en: Estonian
he: אסטונית

en: Estonian (no dead keys)
he: אסטונית (ללא מקשים מתים)

en: Estonian (Dvorak)
he: אסטונית (דבוז׳אק)

en: Estonian (US)
he: אסטונית (ארה״ב)

note: Keyboard indicator for Faroese layouts
en: fo
he: פאר

en: Faroese
he: פארואזית

en: Faroese (no dead keys)
he: פארואזית (ללא מקשים מתים)

note: Keyboard indicator for Filipino layouts
en: ph
he: פלפ

en: Filipino
he: פיליפינית

en: Filipino (QWERTY, Baybayin)
he: פיליפינית (QWERTY, בייביין)

en: Filipino (Capewell-Dvorak, Latin)
he: פיליפינית (קייפוול-דבוז׳אק, לטינית)

en: Filipino (Capewell-Dvorak, Baybayin)
he: פיליפינית (קייפוול-דבוז׳אק, בייביין)

en: Filipino (Capewell-QWERF 2006, Latin)
he: פיליפינית (קייפוול-QWERF 2006, לטינית)

en: Filipino (Capewell-QWERF 2006, Baybayin)
he: פיליפינית (קייפוול-QWERF 2006, בייביין)

en: Filipino (Colemak, Latin)
he: פיליפינית (קולמק, לטינית)

en: Filipino (Colemak, Baybayin)
he: פיליפינית (קולמק, בייביין)

en: Filipino (Dvorak, Latin)
he: פיליפינית (דבוז׳אק, לטינית)

en: Filipino (Dvorak, Baybayin)
he: פיליפינית (דבוז׳אק, בייביין)

note: Keyboard indicator for Finnish layouts
en: fi
he: פינ

en: Finnish
he: פינית

en: Finnish (Windows)
he: פינית (Windows)

en: Finnish (classic)
he: פינית (קלסית)

en: Finnish (classic, no dead keys)
he: פינית (ללא מקשים מתים)

en: Finnish (Macintosh)
he: פינית (Macintosh)

en: Northern Saami (Finland)
he: סאמית צפונית (פינלנד)

en: French
he: צרפתית

en: French (no dead keys)
he: צרפתית (ללא מקשים מתים)

en: French (alt.)
he: צרפתית (חלופית)

en: French (alt., no dead keys)
he: צרפתית (חלופית, ללא מקשים מתים)

en: French (alt., Latin-9 only)
he: צרפתית (חלופית, לטינית-9 בלבד)

en: French (legacy, alt.)
he: צרפתית (מיושנת, חלופית)

en: French (legacy, alt., no dead keys)
he: צרפתית (מיושנת, חלופית, ללא מקשים מתים)

en: French (AZERTY)
he: צרפתית (AZERTY)

en: French (AZERTY, AFNOR)
he: צרפתית (AZERTY, AFNOR)

en: French (BEPO)
he: צרפתית (BEPO)

en: French (BEPO, Latin-9 only)
he: צרפתית (BEPO, לטינית-9 בלבד)

en: French (BEPO, AFNOR)
he: צרפתית (BEPO, AFNOR)

en: French (Dvorak)
he: צרפתית (דבוז׳אק)

en: French (Macintosh)
he: צרפתית (Macintosh)

en: French (US)
he: צרפתית (ארה״ב)

en: Breton (France)
he: ברטונית (צרפתית)

en: Occitan
he: אוקסיטנית

en: Georgian (France, AZERTY Tskapo)
he: גאורגית (צרפת, AZERTY Tskapo)

en: French (Canada)
he: צרפתית (קנדה)

en: French (Canada, Dvorak)
he: צרפתית (קנדה, דבוז׳אק)

en: French (Canada, legacy)
he: צרפתית (קנדה, מיושנת)

en: Canadian (CSA)
he: קנדית (CSA)

en: English (Canada)
he: אנגלית (קנדה)

note: Keyboard indicator for Inuktikut layouts
en: ike
he: אנק

en: Inuktitut
he: אינוקטיטוט

en: French (Democratic Republic of the Congo)
he: צרפתית (הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו)

en: French (Togo)
he: צרפתית (טוגו)

note: Keyboard indicator for Georgian layouts
en: ka
he: גרג

en: Georgian
he: גאורגית

en: Georgian (ergonomic)
he: גאורגית (ארגונומית)

en: Georgian (MESS)
he: גאורגית (MESS)

en: Ossetian (Georgia)
he: אוסטית (גאורגיה)

en: Russian (Georgia)
he: רוסית (גאורגיה)

note: Keyboard indicator for German layouts
en: de
he: גרמ

en: German
he: גרמנית

en: German (dead acute)
he: גרמנית (acute מת)

en: German (dead grave acute)
he: גרמנית (grave acute מת)

en: German (dead tilde)
he: גרמנית (טילדה מתה)

en: German (no dead keys)
he: גרמנית (ללא מקשים מתים)

en: German (E1)
he: גרמנית (E1)

en: German (E2)
he: גרמנית (E2)

en: German (T3)
he: גרמנית (T3)

en: German (US)
he: גרמנית (ארה״ב)

en: German (Dvorak)
he: גרמנית (דבוז׳אק)

en: German (Macintosh)
he: גרמנית (Macintosh)

en: German (Macintosh, no dead keys)
he: גרמנית (Macintosh, ללא מקשים מתים)

en: German (Neo 2)
he: גרמנית (Neo 2)

en: German (QWERTY)
he: גרמנית (QWERTY)

en: Lower Sorbian
he: סורבית תחתית

en: Lower Sorbian (QWERTZ)
he: סורבית תחתית (QWERTZ)

en: Romanian (Germany)
he: רומנית (גרמניה)

en: Romanian (Germany, no dead keys)
he: רומנית (גרמניה, ללא מקשים מתים)

en: Russian (Germany, phonetic)
he: רוסית (גרמניה, פונטית)

en: Turkish (Germany)
he: טורקית (גרמניה)

en: German (Austria)
he: גרמנית (אוסטריה)

en: German (Austria, no dead keys)
he: גרמנית (אוסטריה, ללא מקשים מתים)

en: German (Austria, Macintosh)
he: גרמנית (אוסטריה, Macintosh)

en: German (Switzerland)
he: גרמנית (שווייץ)

en: German (Switzerland, no dead keys)
he: גרמנית (שווייץ, ללא מקשים מתים)

en: German (Switzerland, Macintosh)
he: גרמנית (שווייץ, Macintosh)

en: German (Switzerland, legacy)
he: גרמנית (שווייץ, מיושנת)

en: French (Switzerland)
he: צרפתית (שווייץ)

en: French (Switzerland, no dead keys)
he: צרפתית (שווייץ, ללא מקשים מתים)

en: French (Switzerland, Macintosh)
he: צרפתית (שווייץ, Macintosh)

note: Keyboard indicator for Greek layouts
en: gr
he: יונ

en: Greek
he: יוונית

en: Greek (simple)
he: יוונית (פשוטה)

en: Greek (no dead keys)
he: יוונית (ללא מקשים מתים)

en: Greek (polytonic)
he: יוונית (פוליטונית)

note: Keyboard indicator for Hebrew layouts
en: he
he: עב

en: Hebrew
he: עברית

en: Hebrew (SI-1452-2)
he: עברית (ת״י 1452-2)

en: Hebrew (lyx)
he: עברית (lyx)

en: Hebrew (phonetic)
he: עברית (פונטית)

en: Hebrew (Biblical, Tiro)
he: עברית (תנכית, תִרֹ - Tiro)

note: Keyboard indicator for Hungarian layouts
en: hu
he: הנג

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Hungarian (standard)
he: הונגרית (תקנית)

en: Hungarian (no dead keys)
he: הונגרית (ללא מקשים מתים)

en: Hungarian (QWERTY)
he: הונגרית (QWERTY)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, comma, dead keys)
he: הונגרית (QWERTZ, 101 מקשים, פסיק, מקשים מתים)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, comma, no dead keys)
he: הונגרית (QWERTZ, 101 מקשים, פסיק, ללא מקשים מתים)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, dot, dead keys)
he: הונגרית (QWERTZ, 101 מקשים, נקודה, מקשים מתים)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, dot, no dead keys)
he: הונגרית (QWERTZ, 101 מקשים, נקודה, ללא מקשים מתים)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, comma, dead keys)
he: הונגרית (QWERTY, 101 מקשים, פסיק, מקשים מתים)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, comma, no dead keys)
he: הונגרית (QWERTY, 101 מקשים, פסיק, ללא מקשים מתים)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, dot, dead keys)
he: הונגרית (QWERTY, 101 מקשים, נקודה, מקשים מתים)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, dot, no dead keys)
he: הונגרית (QWERTY, 101 מקשים, נקודה, ללא מקשים מתים)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, comma, dead keys)
he: הונגרית (QWERTZ, 102 מקשים, פסיק, מקשים מתים)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, comma, no dead keys)
he: הונגרית (QWERTZ, 102 מקשים, פסיק, ללא מקשים מתים)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, dot, dead keys)
he: הונגרית (QWERTZ, 102 מקשים, נקודה, מקשים מתים)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, dot, no dead keys)
he: הונגרית (QWERTZ, 102 מקשים, נקודה, ללא מקשים מתים)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, comma, dead keys)
he: הונגרית (QWERTY, 102 מקשים, פסיק, מקשים מתים)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, comma, no dead keys)
he: הונגרית (QWERTY, 102 מקשים, פסיק, ללא מקשים מתים)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, dot, dead keys)
he: הונגרית (QWERTY, 102 מקשים, נקודה, מקשים מתים)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, dot, no dead keys)
he: הונגרית (QWERTY, 102 מקשים, נקודה, ללא מקשים מתים)

note: Keyboard indicator for Icelandic layouts
en: is
he: אסל

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Icelandic (Macintosh, legacy)
he: איסלנדית (Macintosh, מיושנת)

en: Icelandic (Macintosh)
he: איסלנדית (Macintosh)

en: Icelandic (Dvorak)
he: איסלנדית (דבוז׳אק)

note: Keyboard indicator for Indian layouts
en: in
he: הוד

en: Indian
he: הודית

note: Keyboard indicator for Assamese layouts
en: as
he: אסא

en: Assamese (KaGaPa, phonetic)
he: אסאמית (KaGaPa, פונטית)

en: Bangla (India)
he: בנגלית (הודו)

en: Bangla (India, Probhat)
he: בנגלית (הודו, Probhat)

en: Bangla (India, Baishakhi)
he: בנגלית (הודו, Baishakhi)

en: Bangla (India, Bornona)
he: בנגלית (הודו, Bornona)

en: Bangla (India, KaGaPa, phonetic)
he: בנגלית (הודו, KaPaGa, פונטית)

en: Bangla (India, Gitanjali)
he: בנגלית (הודו, Gitanjali)

en: Bangla (India, Baishakhi InScript)
he: בנגלית (הודו, Baishakhi InScript)

en: English (India, with rupee)
he: אנגלית (הודו, עם רופי)

note: Keyboard indicator for Gujarati layouts
en: gu
he: גוג

en: Gujarati
he: גוג׳ראטית

en: Gujarati (KaGaPa, phonetic)
he: גוג׳ראטית (KaGaPa, פונטית)

note: Keyboard indicator for Hindi layouts
en: hi
he: הנד

en: Hindi (Bolnagri)
he: הינדי (Bolnagri)

en: Hindi (Wx)
he: הינדי (Wx)

en: Hindi (KaGaPa, phonetic)
he: הינדי (KaPaGa, פונטית)

note: Keyboard indicator for Kannada layouts
en: kn
he: קנד

en: Kannada
he: קאנדה

en: Kannada (KaGaPa, phonetic)
he: קאנדה (KaPaGa, פונטית)

note: Keyboard indicator for Malayalam layouts
en: ml
he: מלא

en: Malayalam
he: מלאיאלאם

en: Malayalam (Lalitha)
he: מלאיאלאם (Lalitha)

en: Malayalam (enhanced InScript, with rupee)
he: מלאיאלאם (InScript מורחבת, עם רופי)

en: Malayalam (Poorna, extended InScript)
he: מלאיאלאם (Poorna, ‏InScript מורחבת)

en: Manipuri (Meitei)
he: מניפורית (מאיטי)

note: Keyboard indicator for Marathi layouts
en: mr
he: מרט

en: Marathi (KaGaPa, phonetic)
he: מראטהית (KaGaPa, פונטית)

en: Marathi (enhanced InScript)
he: מראטהית (InScript מורחבת)

note: Keyboard indicator for Oriya layouts
en: or
he: אור

en: Oriya
he: אורייה

en: Oriya (Bolnagri)
he: אורייה (Bolnagri)

en: Oriya (Wx)
he: אורייה (Wx)

note: Keyboard indicator for Punjabi layouts
en: pa
he: פונ

en: Punjabi (Gurmukhi)
he: פנג׳אבי (גורמוקהי)

en: Punjabi (Gurmukhi Jhelum)
he: פנג׳אבי (גורמוקהי ג׳הלום)

note: Keyboard indicator for Sanskrit layouts
en: sa
he: סנק

en: Sanskrit (KaGaPa, phonetic)
he: סנסקריט (KaGaPa, פונטית)

note: Keyboard indicator for Santali layouts
en: sat
he: סנט

en: Santali (Ol Chiki)
he: סנטאלי (אול צ׳יקי)

note: Keyboard indicator for Tamil layouts
en: ta
he: טמל

en: Tamil (TamilNet '99)
he: טמילית (TamilNet '99)

en: Tamil (TamilNet '99 with Tamil numerals)
he: טמילית (TamilNet '99 עם ספרות טמיליות)

en: Tamil (TamilNet '99, TAB encoding)
he: טמילית (TamilNet '99, קידוד TAB)

en: Tamil (TamilNet '99, TSCII encoding)
he: טמילית (TamilNet '99, קידוד TSCII)

en: Tamil (InScript, with Arabic numerals)
he: טמילית (InScript, עם ספרות ערביות)

en: Tamil (InScript, with Tamil numerals)
he: טמילית (InScript, עם ספרות טמיליות)

note: Keyboard indicator for Telugu layouts
en: te
he: טלג

en: Telugu
he: טלוגו

en: Telugu (KaGaPa, phonetic)
he: טלוגו (KaGaPa, פונטית)

en: Telugu (Sarala)
he: טלוגו (Sarala)

note: Keyboard indicator for Urdu layouts
en: ur
he: ארד

en: Urdu (phonetic)
he: אורדו (פונטית)

en: Urdu (alt. phonetic)
he: אורדו (פונטית חלופית)

en: Urdu (Windows)
he: אורדו (Windows)

en: Indic IPA
he: ‫IPA הודי

note: Keyboard indicator for Indonesian layouts
en: id
he: אנד

en: Indonesian (Latin)
he: אינדונזית (לטינית)

en: Indonesian (Arab Melayu, phonetic)
he: אינדונזית (מלאיו ערבית, פונטית)

en: Indonesian (Arab Melayu, extended phonetic)
he: אינדונזית (מלאית ערבית, פונטית מורחבת)

en: Indonesian (Arab Pegon, phonetic)
he: אינדונזית (פיגון ערבית, פונטית)

en: Javanese
he: ג׳אווה

note: Keyboard indicator for Irish layouts
en: ie
he: איר

en: Irish
he: אירית

en: Irish (UnicodeExpert)
he: אירית (UnicodeExpert)

en: CloGaelach
he: קלו גיילאך

en: Ogham
he: אוגהם

en: Ogham (IS434)
he: אוגהם (IS434)

note: Keyboard indicator for Italian layouts
en: it
he: אטל

en: Italian
he: איטלקית

en: Italian (no dead keys)
he: איטלקית (ללא מקשים מתים)

en: Italian (Windows)
he: איטלקית (Windows)

en: Italian (Macintosh)
he: איטלקית (Macintosh)

en: Italian (US)
he: איטלקית (ארה״ב)

en: Italian (IBM 142)
he: איטלקית (IBM 142)

en: Friulian (Italy)
he: פורלן (איטליה)

en: Sicilian
he: סיציליאנית

en: Georgian (Italy)
he: גאורגית (איטליה)

note: Keyboard indicator for Japanese layouts
en: ja
he: יפנ

en: Japanese
he: יפנית

en: Japanese (Kana)
he: יפנית (קאנה)

en: Japanese (Kana 86)
he: יפנית (קאנה 86)

en: Japanese (OADG 109A)
he: יפנית (OADG 109A)

en: Japanese (Macintosh)
he: יפנית (Macintosh)

en: Japanese (Dvorak)
he: יפנית (דבוז׳אק)

note: Keyboard indicator for Kazakh layouts
en: kk
he: קזח

en: Kazakh
he: קזחית

en: Kazakh (with Russian)
he: קזחית (עם רוסית)

en: Kazakh (extended)
he: קזחית (מורחבת)

en: Kazakh (Latin)
he: קזחית (לטינית)

en: Russian (Kazakhstan, with Kazakh)
he: רוסית (קזחסטן, עם קזחית)

note: Keyboard indicator for Khmer layouts
en: km
he: קמר

en: Khmer (Cambodia)
he: חמרית (קמבודיה)

note: Keyboard indicator for Korean layouts
en: ko
he: קרא

en: Korean
he: קוריאנית

en: Korean (101/104-key compatible)
he: קוריאנית (תואמת 101/104 מקשים)

note: Keyboard indicator for Kyrgyz layouts Keyboard indicator for Kikuyu layouts
en: ki
he: קרג

en: Kyrgyz
he: קירגיזית

en: Kyrgyz (phonetic)
he: קירגיזית (פונטית)

note: Keyboard indicator for Lao layouts
en: lo
he: לאו

en: Lao
he: לאית

en: Lao (STEA)
he: לאית (STEA)

note: Keyboard indicator for Latvian layouts
en: lv
he: לטב

en: Latvian
he: לטבית

en: Latvian (apostrophe)
he: לטבית (אפוסטרוף)

en: Latvian (tilde)
he: לטבית (טילדה)

en: Latvian (F)
he: לטבית (F)

en: Latvian (Modern Latin)
he: לטבית (לטינית מודרנית)

en: Latvian (Modern Cyrillic)
he: לטבית (קירילית מודרנית)

en: Latvian (ergonomic, ŪGJRMV)
he: לטבית (ארגונומית, ŪGJRMV)

en: Latvian (adapted)
he: לטבית (מותאמת)

note: Keyboard indicator for Lithuanian layouts
en: lt
he: לטא

en: Lithuanian
he: ליטאית

en: Lithuanian (standard)
he: ליטאית (תקנית)

en: Lithuanian (US)
he: ליטאית (ארה״ב)

en: Lithuanian (IBM)
he: ליטאית (IBM)

en: Lithuanian (LEKP)
he: ליטאית (LEKP)

en: Lithuanian (LEKPa)
he: ליטאית (LEKPa)

en: Lithuanian (Ratise)
he: ליטאית (Ratise)

en: Samogitian
he: זאמוטית (סמוגיטית)

note: Keyboard indicator for Macedonian layouts
en: mk
he: מקד

en: Macedonian
he: מקדונית

en: Macedonian (no dead keys)
he: מקדונית (ללא מקשים מתים)

note: Keyboard indicator for Malay layouts
en: ms
he: מלע

en: Malay (Jawi, Arabic Keyboard)
he: מלאית (ג׳אווי, מקלדת ערבית)

en: Malay (Jawi, phonetic)
he: מלאית (ג׳אווי, פונטית)

note: Keyboard indicator for Maltese layouts
en: mt
he: מלט

en: Maltese
he: מלטית

en: Maltese (US)
he: מלטית (ארה״ב)

en: Maltese (US, with AltGr overrides)
he: מלטית (ארה״ב, עם מעקפי AltGr)

en: Maltese (UK, with AltGr overrides)
he: מלטית (אנגליה, עם מעקפי AltGr)

note: Keyboard indicator for Moldavian layouts Keyboard indicator for Romanian layouts
en: ro
he: רמנ

en: Moldavian
he: מולדבית

note: Keyboard indicator for Gagauz layouts
en: gag
he: גגא

en: Gagauz (Moldova)
he: גגאוזית (מולדובה)

note: Keyboard indicator for Mongolian layouts
en: mn
he: מנג

en: Mongolian
he: מונגולית

note: Keyboard indicator for Montenegrin layouts Keyboard indicator for Serbian layouts
en: sr
he: סרב

en: Montenegrin
he: מונטנגרית

en: Montenegrin (Cyrillic)
he: מונטנגרית (קירילית)

en: Montenegrin (Cyrillic, ZE and ZHE swapped)
he: מונטנגרית (קירילית, זה וז׳ה מוחלפות)

en: Montenegrin (Cyrillic, with guillemets)
he: מונטנגרית (קירילית, עם סוגריים משולשים כפולים)

en: Montenegrin (Latin, Unicode)
he: מונטנגרית (לטינית, יוניקוד)

en: Montenegrin (Latin, QWERTY)
he: מונטנגרית (לטינית, QWERTY)

en: Montenegrin (Latin, Unicode, QWERTY)
he: מונטנגרית (לטינית, יוניקוד, QWERTY)

en: Montenegrin (Latin, with guillemets)
he: מונטנגרית (לטינית, עם סוגריים משולשים כפולים)

note: Keyboard indicator for Nepali layouts
en: ne
he: נפל

en: Nepali
he: נפלית

note: Keyboard indicator for N'Ko layouts
en: nqo
he: נקו

en: N'Ko (AZERTY)
he: נ׳קו (AZERTY)

note: Keyboard indicator for Norwegian layouts
en: no
he: נור

en: Norwegian
he: נורווגית

en: Norwegian (no dead keys)
he: נורווגית (ללא מקשים מתים)

en: Norwegian (Windows)
he: נורווגית (Windows)

en: Norwegian (Macintosh)
he: נורווגית (Macintosh)

en: Norwegian (Macintosh, no dead keys)
he: נורווגית (Macintosh, ללא מקשים מתים)

en: Norwegian (Colemak)
he: נורווגית (קולמק)

en: Norwegian (Colemak-DH)
he: נורווגית (קולמק-DH)

en: Norwegian (Colemak-DH Wide)
he: נורווגית (קולמק-DH רחב)

en: Norwegian (Dvorak)
he: נורווגית (דבוז׳אק)

en: Northern Saami (Norway)
he: סאמית צפונית (נורווגיה)

en: Northern Saami (Norway, no dead keys)
he: סאמית צפונית (נורווגיה, ללא מקשים מתים)

en: Persian
he: פרסית

en: Persian (with Persian keypad)
he: פרסית (עם מקלדת נומרית פרסית)

en: Persian (Windows)
he: פרסית (Windows)

note: Keyboard indicator for South Azerbaijani layouts
en: azb
he: אזב

en: Azerbaijani (Iran)
he: אזרית (איראנית)

en: Kurdish (Iran, Latin Q)
he: כורדית (איראן, לטינית Q)

en: Kurdish (Iran, Latin Alt-Q)
he: כורדית (איראן, לטינית Alt-Q)

en: Kurdish (Iran, F)
he: כורדית (איראן, F)

en: Kurdish (Iran, Arabic-Latin)
he: כורדית (איראן, ערבית-לטינית)

en: Polish
he: פולנית

en: Polish (legacy)
he: פולנית (מיושנת)

en: Polish (QWERTZ)
he: פולנית (QWERTZ)

en: Polish (Dvorak)
he: פולנית (דבוז׳אק)

en: Polish (Dvorak, with Polish quotes on quotemark key)
he: פולנית (דבוז׳אק, עם ציטטות פולניות ומקש סימני ציטוט)

en: Polish (Dvorak, with Polish quotes on key 1)
he: פולנית (דבוז׳אק, עם ציטטות פולניות על מקש 1)

en: Polish (programmer Dvorak)
he: פולנית (דבוז׳אק למתכנתים)

en: Kashubian
he: קשובית

en: Silesian
he: שילזית

en: Russian (Poland, phonetic Dvorak)
he: רוסית (פולין, דבוז׳אק פונטית)

note: Keyboard indicator for Portuguese layouts
en: pt
he: פרט

en: Portuguese
he: פורטוגלית

en: Portuguese (no dead keys)
he: פורטוגלית (ללא מקשים מתים)

en: Portuguese (Macintosh)
he: פורטוגלית (Macintosh)

en: Portuguese (Macintosh, no dead keys)
he: פורטוגלית (Macintosh, ללא מקשים מתים)

en: Portuguese (Nativo)
he: פורטוגלית (ילידית - Nativo)

en: Portuguese (Nativo for US keyboards)
he: פורטוגלית (ילידית - Nativo למקלדות אמריקאיות)

en: Esperanto (Portugal, Nativo)
he: אספרנטו (פורטוגל, ילידית - Nativo)

en: Portuguese (Brazil)
he: פורטוגלית (ברזיל)

en: Portuguese (Brazil, no dead keys)
he: פורטוגלית (ברזיל, ללא מקשים מתים)

en: Portuguese (Brazil, Dvorak)
he: פורטוגלית (ברזיל, דבוז׳אק)

en: Portuguese (Brazil, Nativo)
he: פורטוגלית (ברזיל, ילידית - Nativo)

en: Portuguese (Brazil, Nativo for US keyboards)
he: פורטוגלית (ברזיל, ילידית - Nativo למקלדות אמריקאיות)

en: Portuguese (Brazil, IBM/Lenovo ThinkPad)
he: פורטוגלית (ברזיל, IBM/Lenovo ThinkPad)

en: Esperanto (Brazil, Nativo)
he: אספרנטו (ברזיל, ילידית - Nativo)

en: Russian (Brazil, phonetic)
he: רוסית (ברזיל, פונטית)

en: Romanian
he: רומנית

en: Romanian (standard)
he: רומנית (תקנית)

en: Romanian (Windows)
he: רומנית (Windows)

en: Russian
he: רוסית

en: Russian (phonetic)
he: רוסית (פונטית)

en: Russian (phonetic, Windows)
he: רוסית (פונטית, Windows)

en: Russian (phonetic, YAZHERTY)
he: רוסית (פונטית, YAZHERTY)

en: Russian (phonetic, AZERTY)
he: רוסית (פונטית, AZERTY)

en: Russian (phonetic, Dvorak)
he: רוסית (פונטית, דבוז׳אק)

en: Russian (typewriter)
he: רוסית (מכונת כתיבה)

en: Russian (engineering, RU)
he: רוסית (הנדסית, רוסית)

en: Russian (engineering, EN)
he: רוסית (הנדסית, אנגלית)

en: Russian (legacy)
he: רוסית (מיושנת)

en: Russian (typewriter, legacy)
he: רוסית (מכונת כתיבה, מיושנת)

en: Russian (DOS)
he: רוסית (DOS)

en: Russian (Macintosh)
he: רוסית (Macintosh)

en: Abkhazian (Russia)
he: אבחזית (רוסית)

en: Bashkirian
he: בשקירית

en: Chuvash
he: צ׳ובשית

en: Chuvash (Latin)
he: צ׳ובשית (לטינית)

en: Kalmyk
he: קלמיקית

en: Komi
he: קומי

en: Mari
he: מארי

en: Ossetian (legacy)
he: אוסטית (מיושנת)

en: Ossetian (Windows)
he: אוסטית (Windows)

en: Serbian (Russia)
he: סרבית (רוסית)

en: Tatar
he: טטרית

en: Udmurt
he: אודמורטית

en: Yakut
he: יקוטית

en: Serbian
he: סרבית

en: Serbian (Cyrillic, with guillemets)
he: סרבית (קירילית, עם סוגריים משולשים כפולים)

en: Serbian (Cyrillic, ZE and ZHE swapped)
he: סרבית (קירילית, זה וז׳ה מוחלפות)

en: Serbian (Latin)
he: סרבית (לטינית)

en: Serbian (Latin, with guillemets)
he: סרבית (לטינית, עם סוגריים משולשים כפולים)

en: Serbian (Latin, Unicode)
he: סרבית (לטינית, יוניקוד)

en: Serbian (Latin, QWERTY)
he: סרבית (לטינית, QWERTY)

en: Serbian (Latin, Unicode, QWERTY)
he: סרבית (לטינית, יוניקוד, QWERTY)

en: Pannonian Rusyn
he: רוסינית של הפנוניים

note: Keyboard indicator for Sinhala layouts
en: si
he: סנה

en: Sinhala (phonetic)
he: סינהלית (פונטית)

en: Sinhala (US)
he: סינהלית (ארה״ב)

en: Tamil (Sri Lanka, TamilNet '99)
he: טמילית (סרי לנקה, TamilNet ’99)

en: Tamil (Sri Lanka, TamilNet '99, TAB encoding)
he: טמילית (סרי לנקה, TamilNet ’99, קידוד TAB)

note: Keyboard indicator for Slovak layouts
en: sk
he: סלק

en: Slovak
he: סלובקית

en: Slovak (extra backslash)
he: סלובקית (לוכסן שמאלי נוסף)

en: Slovak (QWERTY)
he: סלובקית (QWERTY)

en: Slovak (QWERTY, extra backslash)
he: סלובקית (QWERTY, לוכסן שמאלי נוסף)

note: Keyboard indicator for Slovenian layouts
en: sl
he: סלנ

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Slovenian (with guillemets)
he: סלובנית (עם סוגריים משולשים כפולים)

en: Slovenian (US)
he: סלובנית (ארה״ב)

note: Keyboard indicator for Spanish layouts
en: es
he: ספ

en: Spanish
he: ספרדית

en: Spanish (no dead keys)
he: ספרדית (ללא מקשים מתים)

en: Spanish (dead tilde)
he: ספרדית (טילדה מתה)

en: Spanish (Windows)
he: ספרדית (Windows)

en: Spanish (Dvorak)
he: ספרדית (דבוז׳אק)

en: ast
he: אסט

en: Asturian (Spain, with bottom-dot H and L)
he: אסטורית (ספרד, עם L ו־H עם נקודות בתחתית)

en: ca
he: צקנ

en: Catalan (Spain, with middle-dot L)
he: קטלאנית (ספרד, עם L עם נקודה באמצע)

en: Spanish (Latin American)
he: ספרדית (אמריקה הלטינית)

en: Spanish (Latin American, no dead keys)
he: ספרדית (אמריקה הלטינית, ללא מקשים מתים)

en: Spanish (Latin American, dead tilde)
he: ספרדית (אמריקה הלטינית, טילדה מתה)

en: Spanish (Latin American, Dvorak)
he: ספרדית (אמריקה הלטינית, דבוז׳אק)

en: Spanish (Latin American, Colemak)
he: ספרדית (אמריקה הלטינית, קולמק)

note: Keyboard indicator for Swahili layouts
en: sw
he: סוה

en: Swahili (Kenya)
he: סווהילי (קניה)

en: Kikuyu
he: קיקויו

en: Swahili (Tanzania)
he: סווהילי (טנזניה)

note: Keyboard indicator for Swedish layouts
en: sv
he: שבד

en: Swedish
he: שוודית

en: Swedish (no dead keys)
he: שוודית (ללא מקשים מתים)

en: Swedish (Dvorak)
he: שוודית (דבוז׳אק)

en: Swedish (Dvorak, intl.)
he: שוודית (דבוז׳אק, בינלאומית)

en: Swedish (Svdvorak)
he: שוודית (דבוז׳אק שוודי - Svdvorak)

en: Swedish (Macintosh)
he: שוודית (Macintosh)

en: Swedish (US)
he: שוודית (ארה״ב)

en: Swedish Sign Language
he: שפת הסימנים השוודית

en: Northern Saami (Sweden)
he: סאמית צפונית (שוודיה)

en: Russian (Sweden, phonetic)
he: רוסית (שוודיה, פונטית)

en: Taiwanese
he: טאיוואנית

en: Taiwanese (indigenous)
he: טאיוואנית (ילידית)

note: Keyboard indicator for Saisiyat layouts
en: xsy
he: ססט

en: Saisiyat (Taiwan)
he: סיסיאט (טאיוואן)

note: Keyboard indicator for Tajik layouts
en: tg
he: טג׳

en: Tajik
he: טג׳יקית

en: Tajik (legacy)
he: טג׳יקית (מיושנת)

note: Keyboard indicator for Thai layouts
en: th
he: תאי

en: Thai
he: תאית

en: Thai (TIS-820.2538)
he: תאית (TIS-820.2538)

en: Thai (Pattachote)
he: תאית (Pattachote)

note: Keyboard indicator for Tswana layouts
en: tn
he: טסו

en: Tswana
he: סצוואנה

note: Keyboard indicator for Turkmen layouts
en: tk
he: טור

en: Turkmen
he: טורקמנית

en: Turkmen (Alt-Q)
he: טורקמנית (Alt-Q)

note: Keyboard indicator for Turkish layouts
en: tr
he: טרק

en: Turkish
he: טורקית

en: Turkish (F)
he: טורקית (F)

en: Turkish (E)
he: טורקית (E)

en: Turkish (Alt-Q)
he: טורקית (Alt-Q)

en: Turkish (intl., with dead keys)
he: טורקית (בינלאומית, עם מקשים מתים)

en: Kurdish (Turkey, Latin Q)
he: כורדית (טורקיה, לטינית Q)

en: Kurdish (Turkey, F)
he: כורדית (טורקיה, F)

en: Kurdish (Turkey, Latin Alt-Q)
he: כורדית (טורקיה, לטינית Alt-Q)

note: Keyboard indicator for Ukrainian layouts
en: uk
he: אקר

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Ukrainian (phonetic)
he: אוקראינית (פונטית)

en: Ukrainian (typewriter)
he: אוקראינית (מכונת כתיבה)

en: Ukrainian (Windows)
he: אוקראינית (Windows)

en: Ukrainian (macOS)
he: אוקראינית (macOS)

en: Ukrainian (legacy)
he: אוקראינית (מיושנת)

en: Ukrainian (homophonic)
he: אוקראינית (הומופונית)

note: Keyboard indicator for Crimean Tatar layouts
en: crh
he: טקר

en: Crimean Tatar (Turkish Q)
he: טטרית של קרים (טורקית Q)

en: Crimean Tatar (Turkish F)
he: טטרית של קרים (טורקית F)

en: Crimean Tatar (Turkish Alt-Q)
he: טטרית של קרים (טורקית Alt-Q)

en: Urdu (Pakistan)
he: אורדו (פקיסטן)

en: Urdu (Pakistan, CRULP)
he: אורדו (פקיסטן, CRULP)

en: Urdu (Pakistan, NLA)
he: אורדו (פקיסטן, NLA)

en: Arabic (Pakistan)
he: ערבית (פקיסטן)

note: Keyboard indicator for Sindhi layouts
en: sd
he: סנד

en: Sindhi
he: סינדהי

en: Uzbek
he: אוזבקית

en: Uzbek (Latin)
he: אוזבקית (לטינית)

note: Keyboard indicator for Vietnamese layouts
en: vi
he: וטנ

en: Vietnamese
he: וייטנאמית

en: Vietnamese (US)
he: וייטנאמית (ארה״ב)

en: Vietnamese (France)
he: וייטנאמית (צרפתית)

note: Keyboard indicator for Wolof layouts
en: wo
he: ולו

en: Wolof
he: וולוף

en: custom
he: בהתאמה

en: A user-defined custom Layout
he: פריסה בהתאמת המשתמש

en: Switching to another layout
he: החלפה לפריסה אחרת

en: Right Alt (while pressed)
he: Alt ימני (בזמן הלחיצה)

en: Left Alt (while pressed)
he: Alt שמאלי (בזמן הלחיצה)

en: Left Win (while pressed)
he: Win שמאלי (בזמן הלחיצה)

en: Right Win (while pressed)
he: Win ימני (בזמן הלחיצה)

en: Any Win (while pressed)
he: Win כלשהו (בזמן הלחיצה)

en: Menu (while pressed), Shift+Menu for Menu
he: תפריט (בזמן הלחיצה), Shift+תפריט לקבלת תפריט

en: Caps Lock (while pressed), Alt+Caps Lock for the original Caps Lock action
he: Caps Lock (בזמן הלחיצה), Alt+Caps Lock לפעולת ה־Caps Lock המקורית

en: Right Ctrl (while pressed)
he: Ctrl ימני (בזמן הלחיצה)

en: Right Alt
he: Alt ימני

en: Left Alt
he: Alt שמאלי

en: Caps Lock to first layout; Shift+Caps Lock to second layout
he: Caps Lock לפריסה הראשונה, Shift+Caps Lock לפריסה השנייה

en: Left Win to first layout; Right Win/Menu to second layout
he: Win שמאלי לפריסה הראשונה, Win ימני/תפריט לפריסה השנייה

en: Left Ctrl to first layout; Right Ctrl to second layout
he: Ctrl שמאלי לפריסה הראשונה, Ctrl ימני לפריסה השנייה

en: Both Shifts together
he: שני ה־Shift ביחד

en: Both Alts together
he: שני ה־Alt ביחד

en: Both Alts together; AltGr alone chooses third level
he: שני ה־Alt ביחד, AltGt לבד בוחר ברמה השלישית

en: Both Ctrls together
he: שני ה־Ctrl ביחד

en: Left Ctrl+Left Shift
he: Ctrl שמאלי+Shift שמאלי

en: Right Ctrl+Right Shift
he: Ctrl ימני+Shift ימני

en: Left Alt+Left Shift
he: Alt שמאלי+Shift שמאלי

en: Right Alt+Right Shift
he: Ctrl ימני+Shift ימני

en: Menu
he: תפריט

en: Left Win
he: Win שמאלי

en: Alt+Space
he: Alt+רווח

en: Win+Space
he: Win+רווח

en: Ctrl+Space
he: Ctrl+רווח

en: Right Win
he: Win ימני

en: Left Shift
he: Shift שמאלי

en: Right Shift
he: Shift ימני

en: Left Ctrl
he: Ctrl שמאלי

en: Right Ctrl
he: Ctrl ימני

en: Ctrl+Left Win to first layout; Ctrl+Menu to second layout
he: Ctrl+Win שמאלי לפריסה הראשונה, Ctrl+תפריט לפריסה השנייה

en: Left Ctrl+Left Win
he: Ctrl שמאלי+Win שמאלי

en: Key to choose the 2nd level
he: מקש לבחירת הרמה השנייה

en: The "&lt; &gt;" key
he: המקש „&lt; &gt;”

en: Key to choose the 3rd level
he: מקש לבחירת הרמה השלישית

en: Any Win
he: מקש Win כלשהו

en: Any Alt
he: מקש Alt כלשהו

en: Right Alt; Shift+Right Alt as Compose
he: Alt ימני, Shift+Alt ימני בתור Compose

en: Right Alt never chooses 3rd level
he: Alt ימני אף לא בוחר את הרמה שלישית

en: Enter on keypad
he: Enter במקלדת הנומרית

en: Backslash
he: לוכסן שמאלי

en: Caps Lock; acts as onetime lock when pressed together with another 3rd-level chooser
he: Caps Lock, מתנהג כנעילה חד־פעמית כאשר נלחץ ביחד עם בורר נוסף מרמה שלישית

en: Backslash; acts as onetime lock when pressed together with another 3rd level chooser
he: לוכסן שמאלי, מתנהג כנעילה חד־פעמית כאשר נלחץ ביחד עם בורר נוסף מרמה שליש

en: The "&lt; &gt;" key; acts as onetime lock when pressed together with another 3rd level chooser
he: המקש „&lt; &gt;”, מתנהג כנעילה חד־פעמית כאשר נלחץ יחד עם בורר אחר ברמה השלישית

en: Ctrl position
he: מיקום ה־Ctrl

en: Caps Lock as Ctrl
he: Caps Lock בתור Ctrl

en: Left Ctrl as Meta
he: Ctrl שמאלי בתור Meta

en: Swap Ctrl and Caps Lock
he: החלפה בין Ctrl ו־Caps Lock

en: Caps Lock as Ctrl, Ctrl as Hyper
he: Caps Lock בתור Ctrl, Ctrl בתור Hyper

en: To the left of "A"
he: משמאל ל־„A”

en: At the bottom left
he: בפינה השמאלית התחתונה

en: Right Ctrl as Right Alt
he: Ctrl ימני כ־Alt ימני

en: Menu as Right Ctrl
he: תפריט כ־Ctrl ימני

en: Swap Left Alt with Left Ctrl
he: להחליף Alt שמאלי ב־Ctrl שמאלי

en: Swap Right Alt with Right Ctrl
he: להחליף Alt ימני ב־Ctrl ימני

en: Swap Left Win with Left Ctrl
he: להחליף Win שמאלי ב־Ctrl שמאלי

en: Swap Right Win with Right Ctrl
he: להחליף Win ימני ב־Ctrl ימני

en: Left Alt as Ctrl, Left Ctrl as Win, Left Win as Left Alt
he: Alt שמאלי בתור Ctrl, Ctrl שמאלי בתור Win, Win שמאלי בתור Alt שמאלי

en: Use keyboard LED to show alternative layout
he: להשתמש בנורית מקלדת כדי להציג פריסה חלופית

en: Use keyboard LED to indicate modifiers
he: להשתמש בנוריות מקלדת כדי לציין מקשי החלפה

en: Layout of numeric keypad
he: פריסת המקלדת הנומרית

en: Legacy
he: מיושנת

en: Unicode arrows and math operators
he: חצי יוניקוד וסימוני פעולות מתמטיות

en: Unicode arrows and math operators on default level
he: חצי יוניקוד וסימוני פעולות מתמטיות ברמת בררת המחדל

en: Legacy Wang 724
he: Wang 724 מיושנת

en: Wang 724 keypad with Unicode arrows and math operators
he: מקלדת נומרית Wang 724 עם חצי יוניקוד וסימוני פעולות מתמטיות

en: Wang 724 keypad with Unicode arrows and math operators on default level
he: מקלדת נומרית Wang 724 עם חצי יוניקוד וסימוני פעולות מתמטיות ברמת בררת המחדל

en: Hexadecimal
he: הקסדצימלי

en: Phone and ATM style
he: סגנון טלפון וכספומט

en: Numeric keypad Delete behavior
he: התנהגות ה־Delete במקלדת הנומרית

en: Legacy key with dot
he: מקש מיושן עם נקודה

note: Actually, with KP_SEPARATOR, as the old keypad(comma)
en: Legacy key with comma
he: מקש מיושן עם פסיק

en: Four-level key with dot
he: מקש ברמה רביעית עם נקודה

en: Four-level key with dot, Latin-9 only
he: מקש ברמה רביעית עם נקודה, לטינית-9

en: Four-level key with comma
he: מקש ברמה רביעית עם פסיק

en: Four-level key with momayyez
he: מקש ברמה רביעית עם מומאיז

note: This assumes the KP_ abstract symbols are actually useful for some apps The description needs to be rewritten
en: Four-level key with abstract separators
he: מקש ברמה רביעית עם מפרידים מופשטים

en: Semicolon on third level
he: נקודה פסיק ברמה השלישית

en: Caps Lock behavior
he: התנהגות Caps Lock

en: Caps Lock uses internal capitalization; Shift "pauses" Caps Lock
he: Caps Lock משתמש בהגדלת אותיות פנימית, Shift „משהה” את Caps Lock

en: Caps Lock uses internal capitalization; Shift does not affect Caps Lock
he: Caps Lock משתמש בהגדלת אותיות פנימית, Shift לא משפיע על Caps Lock

en: Caps Lock acts as Shift with locking; Shift "pauses" Caps Lock
he: Caps Lock מתנהג כמו Shift עם נעילה, Shift „משהה” את Caps Lock

en: Caps Lock acts as Shift with locking; Shift does not affect Caps Lock
he: Caps Lock מתנהג כמו Shift עם נעילה, Shift לא משפיע על Caps Lock

en: Caps Lock toggles normal capitalization of alphabetic characters
he: Caps Lock משנה הגדלה או הקטנה רגילה של תווים אלפבתיים

en: Caps Lock toggles Shift Lock (affects all keys)
he: Caps Lock מחליף מצב נעילת Shift (משפיע על כל המקשים)

en: Swap Esc and Caps Lock
he: להחליף בין Esc ל־Caps Lock

en: Make Caps Lock an additional Esc
he: להפוך את Caps Lock ל־Esc נוסף

en: Make Caps Lock an additional Esc, but Shift + Caps Lock is the regular Caps Lock
he: להפוך את Caps Lock ל־Esc נוסף, אבל Shift + Caps Lock זה ה־Caps Lock הרגיל

en: Make Caps Lock an additional Backspace
he: להפוך את Caps Lock ל־Backspace נוסף

en: Make Caps Lock an additional Super
he: להפוך את Caps Lock לסופר נוסף

en: Make Caps Lock an additional Hyper
he: להפוך את Caps Lock ל־Hyper נוסף

en: Make Caps Lock an additional Menu key
he: להפוך את Caps Lock למקש תפריט נוסף

en: Make Caps Lock an additional Num Lock
he: להפוך את Caps Lock ל־Num Lock נוסף

en: Make Caps Lock an additional Ctrl
he: להפוך את Caps Lock ל־Ctrl נוסף

en: Caps Lock is disabled
he: Caps Lock מושבת

en: Alt and Win behavior
he: התנהגות של Alt ו־Win

en: Add the standard behavior to Menu key
he: הוספת ההתנהגות הרגילה למקש התפריט

en: Menu is mapped to Win
he: תפריט ממופה ל־Win

en: Alt and Meta are on Alt
he: Alt ו־Meta הם על Alt

en: Alt is mapped to Win and the usual Alt
he: Alt ממופה ל־Win ול־Alt הרגיל

en: Ctrl is mapped to Win and the usual Ctrl
he: Ctrl ממופה ל־Win ול־Ctrl הרגיל

en: Ctrl is mapped to Right Win and the usual Ctrl
he: ‫Ctrl ממופה ל־Win ימני ול־Ctrl הרגיל

en: Ctrl is mapped to Alt, Alt to Win
he: Ctrl ממופה ל־Alt, Alt ל־Win

en: Meta is mapped to Win
he: Meta ממופה ל־Win

en: Meta is mapped to Left Win
he: Meta ממופה ל־Win השמאלי

en: Hyper is mapped to Win
he: Hyper ממופה ל־Win

en: Alt is mapped to Right Win, Super to Menu
he: Alt ממופה ל־Win הימני, סופר לתפריט

en: Left Alt is swapped with Left Win
he: Alt שמאלי מוחלף עם Win שמאלי

en: Alt is swapped with Win
he: Alt מוחלף ב־Win

en: Win is mapped to PrtSc and the usual Win
he: Win ממופה ל־PrtSc ול־Win הרגיל

en: Position of Compose key
he: מיקום מקש ה־Compose

en: 3rd level of Left Win
he: רמה שלישית של Win שמאלי

en: 3rd level of Right Win
he: רמה שלישית של Win ימני

en: 3rd level of Menu
he: רמה שלישית של תפריט

en: 3rd level of Left Ctrl
he: רמה שלישית של Ctrl שמאלי

en: 3rd level of Right Ctrl
he: רמה שלישית של Ctrl ימני

en: 3rd level of Caps Lock
he: רמה שלישית של Caps Lock

en: 3rd level of the "&lt; &gt;" key
he: רמה שלישית של המקש „&lt; &gt;”

en: Compatibility options
he: אפשרויות תאימות

en: Default numeric keypad keys
he: מקשי מקלדת נומרית כבררת מחדל

en: Numeric keypad always enters digits (as in macOS)
he: המקלדת הנומרית תמיד מקלידה ספרות (כמו ב־macOS)

en: Num Lock on: digits; Shift for arrows. Num Lock off: arrows (as in Windows)
he: Num Lock פעיל: ספרות, Shift לחצים. Num Lock כבוי: חצים (כמו ב־Windows)

en: Shift does not cancel Num Lock, chooses 3rd level instead
he: Shift לא מבטל את Num Lock, בוחר רמה שלישית במקום

en: Special keys (Ctrl+Alt+&lt;key&gt;) handled in a server
he: מקשים מיוחדים (Ctrl+Alt+&lt;key&gt;) מטופלים בשרת

en: Apple Aluminium emulates Pause, PrtSc, Scroll Lock
he: Apple Aluminium מדמה את Pause, PrtSc, Scroll Lock

en: Japanese Apple keyboards emulate OADG109A backslash
he: מקלדות Apple יפניות מדמות לוכסן שמאלי מסוג OADG109A

en: Japanese Apple keyboards emulate PC106 backslash
he: מקלדות Apple יפניות מדמות לוכסן שמאלי מסוג PC106

en: Shift cancels Caps Lock
he: Shift מבטל Caps Lock

en: Enable extra typographic characters
he: לאפשר תווים טיפוגרפיים נוספים

en: Enable APL overlay characters
he: לאפשר תווי APL חופפים

en: Both Shifts together enable Caps Lock
he: שני מקשי ה־Shift יחד מפעילים את Caps Lock

en: Both Shifts together enable Caps Lock; one Shift key disables it
he: שני מקשי ה־Shift יחד מפעילים Caps Lock, לחיצה על Shift אחד משביתה אותה

en: Both Shifts together enable Shift Lock
he: שני מקשי ה־Shift יחד מפעילים נעילת Shift

en: Shift + Num Lock enables PointerKeys
he: Shift + Num Lock מפעיל מקשי שליטה בסמן עכבר

en: Allow breaking grabs with keyboard actions (warning: security risk)
he: לאפשר לקטוע גרירות עם פעולות מקלדת (אזהרה: סיכון אבטחה)

en: Allow grab and window tree logging
he: לאפשר לגרור ולתעד עץ חלון

en: Currency signs
he: סמלי מטבעות

en: Euro on E
he: אירו על E

en: Euro on 2
he: אירו על 2

en: Euro on 4
he: אירו על 4

en: Euro on 5
he: אירו על 5

en: Rupee on 4
he: רופי על 4

en: Key to choose the 5th level
he: מקש לבחירת הרמה החמישית

en: Caps Lock chooses 5th level
he: Caps Lock בוחר את הרמה החמישית

en: The "&lt; &gt;" key chooses 5th level
he: המקש „&lt; &gt;” בוחר את הרמה החמישית

en: Right Alt chooses 5th level
he: Alt ימני בוחר את הרמה החמישית

en: Menu chooses 5th level
he: מקש תפריט בוחר את הרמה החמישית

en: Right Ctrl chooses 5th level
he: Ctrl ימני בוחר את הרמה החמישית

en: The "&lt; &gt;" key chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
he: המקש „&lt; &gt;” בוחר את הרמה החמישית ומתנהג כנעילה חד־פעמית אם לוחצים עליו עם בורר רמה חמישית נוסף

en: Right Alt chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
he: Alt ימני בוחר את הרמה החמישית ומתנהג כנעילה חד־פעמית אם לוחצים עליו עם בורר רמה חמישית נוסף

en: Left Win chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
he: Win שמאלי בוחר את הרמה החמישית ומתנהג כנעילה חד־פעמית אם לוחצים עליו עם בורר רמה חמישית נוסף

en: Right Win chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
he: Win ימני בוחר את הרמה החמישית ומתנהג כנעילה חד־פעמית אם לוחצים עליו עם בורר רמה חמישית נוסף

en: Non-breaking space input
he: קל רווח קשיח

en: Usual space at any level
he: רווח רגיל בכל רמה

en: Non-breaking space at the 2nd level
he: רווח קשיח ברמה השנייה

en: Non-breaking space at the 3rd level
he: רווח קשיח ברמה השלישית

en: Non-breaking space at the 3rd level, thin non-breaking space at the 4th level
he: רווח קשיח ברמה השלישית, רווח קשיח צר ברמה הרביעית

en: Non-breaking space at the 4th level
he: רווח קשיח ברמה הרביעית

en: Non-breaking space at the 4th level, thin non-breaking space at the 6th level
he: רווח קשיח ברמה הרביעית, רווח קשיח צר ברמה השישית

en: Non-breaking space at the 4th level, thin non-breaking space at the 6th level (via Ctrl+Shift)
he: רווח קשיח ברמה הרביעית, רווח קשיח צר ברמה השישית (דרך Ctrl+Shift)

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level
he: מפריד רוחב־אפס ברמה השנייה

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, zero-width joiner at the 3rd level
he: מפריד רוחב־אפס ברמה השנייה, מחבר רוחב־אפס ברמה השלישית

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, zero-width joiner at the 3rd level, non-breaking space at the 4th level
he: מפריד רוחב־אפס ברמה השנייה, מחבר רוחב־אפס ברמה השלישית, רווח קשיח ברמה הרביעית

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, non-breaking space at the 3rd level
he: מפריד רוחב־אפס ברמה השנייה, רווח קשיח ברמה השלישית

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, non-breaking space at the 3rd level, zero-width joiner at the 4th level
he: מפריד רוחב־אפס ברמה השנייה, רווח קשיח ברמה השלישית, מחבר רוחב־אפס ברמה הרביעית

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, non-breaking space at the 3rd level, thin non-breaking space at the 4th level
he: מפריד רוחב־אפס ברמה השנייה, רווח קשיח ברמה השלישית, רווח קשיח צר ברמה הרביעית

en: Zero-width non-joiner at the 3rd level, zero-width joiner at the 4th level
he: מפריד רוחב־אפס ברמה השלישית, מחבר רוחב־אפס ברמה הרביעית

en: Japanese keyboard options
he: אפשרויות מקלדת יפנית

en: Kana Lock key is locking
he: מקש נעילת הקאנה נועל

en: NICOLA-F style Backspace
he: Backspace בסגנון NICOLA-F

en: Make Zenkaku Hankaku an additional Esc
he: להפוך את זנקאקו האנקאקו ל־Esc נוסף

en: Korean Hangul/Hanja keys
he: מקשי הנגול/האנג׳ה קוריאנים

en: Make right Alt a Hangul key
he: להפוך את ה־Alt הימני למקש הנגול

en: Make right Ctrl a Hangul key
he: להפוך את ה־Ctrl הימני למקש הנגול

en: Make right Alt a Hanja key
he: להפוך את ה־Alt הימני למקש האנג׳ה

en: Make right Ctrl a Hanja key
he: להפוך את ה־Ctrl הימני למקש האנג׳ה

en: Esperanto letters with superscripts
he: אותיות אספרנטו עם כתב עילי

en: At the corresponding key in a QWERTY layout
he: במקש המתאים בפריסת QWERTY

en: At the corresponding key in a Dvorak layout
he: במקש המתאים בפריסת דבוז׳אק

en: At the corresponding key in a Colemak layout
he: במקש המתאים בפריסת קולמק

en: Old Solaris keycodes compatibility
he: תאימות לקודי מקשים ישנים של Solaris

en: Sun key compatibility
he: תאימות עם מקש של Sun

en: Key sequence to kill the X server
he: צירוף מקשים להשמדת שרת ה־X

en: Miscellaneous options
he: אפשרויות שונות

en: Use user-defined custom XKB types
he: להשתמש בסוגי XKB בהתאמת המשתמש

en: Ancient
he: עתיק

en: Gothic
he: גותי

en: Ugaritic
he: אוגריתי

en: Avestan
he: אווסטית

en: apl
he: אפל

en: dlg
he: דלג

en: APL symbols (Dyalog APL)
he: סימנים ל־APL (Dyalog APL)

en: sax
he: סאק

en: APL symbols (SAX, Sharp APL for Unix)
he: סימנים ל־APL (SAX, Sharp APL ליוניקס)

en: ufd
he: מחד

en: APL symbols (unified)
he: סימנים ל־APL (מאוחדים)

en: apl2
he: אפל2

en: APL symbols (IBM APL2)
he: סימנים ל־APL (IBM APL2)

en: aplII
he: אפלIII

en: APL symbols (Manugistics APL*PLUS II)
he: סימנים ל־APL (Manugistics APL*PLUS II)

en: aplx
he: אפלx

en: APL symbols (APLX unified)
he: סימנים ל־APL (APLX מאוחדים)

en: kut
he: קטנ

en: Kutenai
he: קוטנאי

en: shs
he: שסו

en: Secwepemctsin
he: שוסוואפ

en: Multilingual (Canada, Sun Type 6/7)
he: רב־לשונית (קנדה, Sun Type 6/7)

en: German (with Hungarian letters, no dead keys)
he: גרמנית (עם אותיות הונגריות, ללא מקשים מתים)

en: Polish (Germany, no dead keys)
he: פולנית (גרמניה, ללא מקשים מתים)

en: German (Sun Type 6/7)
he: גרמנית (Sun Type 6/7)

en: German (Aus der Neo-Welt)
he: גרמנית (Aus der Neo-Welt)

en: German (KOY)
he: גרמנית (KOY)

en: German (Bone, eszett in the home row)
he: גרמנית (Bone, אסצט בשורת הבית)

en: German (Neo, QWERTZ)
he: גרמנית (Neo, QWERTZ)

en: German (Neo, QWERTY)
he: גרמנית (Neo, QWERTY)

en: Russian (Germany, recommended)
he: רוסית (גרמניה, מומלצת)

en: Russian (Germany, transliteration)
he: רוסית (גרמניה, תעתיק)

en: cop
he: קופ

en: Coptic
he: קופטית

en: oldhun(lig)
he: הנגעתק(ליג)

en: Old Hungarian (for ligatures)
he: הונגרית עתיקה (לליגטורות)

en: us
he: ארה

en: Hungarian (US)
he: הונגרית (ארה״ב)

en: Lithuanian (Dvorak)
he: ליטאית (דבוז׳אק)

en: Lithuanian (Sun Type 6/7)
he: ליטאית (Sun Type 6/7)

en: Latvian (Dvorak)
he: לטבית (Dvorak)

en: Latvian (Dvorak, with Y)
he: לטבית (דבוז׳אק, עם Y)

en: Latvian (Dvorak, with minus)
he: לטבית (דבוז׳אק, עם מינוס)

en: Latvian (programmer Dvorak)
he: לטבית (דבוז׳אק למתכנתים)

en: Latvian (programmer Dvorak, with Y)
he: לטבית (דבוז׳אק למתכנתים, עם Y)

en: Latvian (programmer Dvorak, with minus)
he: לטבית (דבוז׳אק למתכנתים, עם מינוס)

en: Latvian (Colemak)
he: לטבית (קולמק)

en: Latvian (Colemak, with apostrophe)
he: לטבית (קולמק, עם אפוסטרוף)

en: Latvian (Sun Type 6/7)
he: לטבית (Sun Type 6/7)

en: Latvian (apostrophe, dead quotes)
he: לטבית (אפוסטרוף, מירכאות מתות)

en: English (US, intl., AltGr Unicode combining)
he: אנגלית (ארה״ב, בינלאומית, AltGr לשילוב יוניקוד)

en: English (US, intl., AltGr Unicode combining, alt.)
he: אנגלית (ארה״ב, בינלאומית, AltGr לשילוב יוניקוד, חלופית)

en: Atsina
he: אטסינה/גרו-וונט

en: Coeur d'Alene Salish
he: סייליש של קור ד׳אלן

en: Czech, Slovak and German (US)
he: צ׳כית, סלובקית וגרמנית (ארה״ב)

en: Czech, Slovak, Polish, Spanish, Finnish, Swedish and German (US)
he: צ׳כית, סלובקית, פולנית, ספרדית, פינית, שבדית וגרמנית (ארה״ב)

en: English (Drix)
he: אנגלית (Drix)

en: German, Swedish and Finnish (US)
he: גרמנית, שוודית ופינית (ארה״ב)

en: English (US, IBM Arabic 238_L)
he: אנגלית (ארה״ב, IBM Arabic 238_L)

en: English (US, Sun Type 6/7)
he: אנגלית (ארה״ב, Sun Type 6/7)

en: English (Carpalx)
he: אנגלית (Carpalx)

en: English (Carpalx, intl., with dead keys)
he: אנגלית (Carpalx, בינלאומית, עם מקשים מתים)

en: English (Carpalx, intl., with AltGr dead keys)
he: English (Carpalx, בינלאומית, עם מקשים מתים עם AltGr)

en: English (Carpalx, full optimization)
he: אנגלית (Carpalx, מיטוב מלא)

en: English (Carpalx, full optimization, intl., with dead keys)
he: אנגלית (Carpalx, מיטוב מלא, בינלאומי, עם מקשים מתים)

en: English (Carpalx, full optimization, intl., with AltGr dead keys)
he: אנגלית (Carpalx, מיטוב מלא, בינלאומי, עם מקשים מתים עם AltGr)

en: English (3l)
he: אנגלית (3l)

en: English (3l, Chromebook)
he: אנגלית (3l, Chromebook)

en: English (3l, emacs)
he: אנגלית (3l, emacs)

en: English (Workman-P)
he: אנגלית (Workman-P)

en: Sicilian (US keyboard)
he: סיצילית (מקלדת אמריקאית)

en: English (Western European AltGr dead keys)
he: אנגלית (מערב אירופית עם AltGr מקשים מתים)

en: Polish (intl., with dead keys)
he: פולנית (בינלאומית, עם מקשים מתים)

en: Polish (Colemak)
he: פולנית (קולמק)

en: Polish (Colemak-DH)
he: פולנית (קולמק-DH)

en: Polish (Colemak-DH ISO)
he: פולנית (קולמק-DH‏ ISO)

en: Polish (Sun Type 6/7)
he: פולנית (Sun Type 6/7)

en: Polish (Glagolica)
he: פולנית (Glagolica)

en: Polish (lefty)
he: פולנית (שמאלית)

en: Crimean Tatar (Dobruja Q)
he: טטרית של קרים (Dobruja Q)

en: Romanian (ergonomic Touchtype)
he: רומנית (הקלדה ארגונומית במגע)

en: Romanian (Sun Type 6/7)
he: רומנית (Sun Type 6/7)

en: Serbian (combining accents instead of dead keys)
he: סרבית (שילוב סימני הבחן במקום מקשים מתים)

en: Church Slavonic
he: סלאבית כנסייתית

en: Russian (plus Ukrainian and Belarusian letters)
he: רוסית (עם אותיות אוקראיניות ובלרוסיות)

en: Russian (Rulemak, phonetic Colemak)
he: רוסית (Rulemak, קולמק פונטית)

en: Russian (phonetic, Macintosh)
he: רוסית (פונטית, Macintosh)

en: Russian (Sun Type 6/7)
he: רוסית (Sun Type 6/7)

en: Russian (with US punctuation)
he: רוסית (עם פיסוק אמריקאי)

en: Russian (GOST 6431-75)
he: רוסית (GOST 6431-75)

en: Russian (GOST 14289-88)
he: רוסית (GOST 14289-88)

en: Russian (Polyglot and Reactionary)
he: רוסית (מרובת שפות שמרנית)

en: Russian (Programmer)
he: רוסית (מתכנתים)

en: Russian (plus typographic symbols)
he: רוסית (עם סימנים טיפוגרפיים)

en: Russian (plus Tatar letters)
he: רוסית (עם אותיות טטריות)

en: Armenian (OLPC, phonetic)
he: ארמנית (OLPC, פונטית)

en: Hebrew (Biblical, SIL phonetic)
he: עברית (תנכית, SIL פונטית)

en: Arabic (Sun Type 6/7)
he: ערבית (Sun Type 6/7)

en: Arabic (Arabic numerals, extensions in the 4th level)
he: ערבית (ספרות ערביות, הרחבות ברמה הרביעית)

en: Arabic (Eastern Arabic numerals, extensions in the 4th level)
he: ערבית (ספרות הודו-ערביות, הרחבות ברמה הרביעית)

en: Arabic (ErgoArabic)
he: ערבית (ארגו־ערבית)

en: Belgian (Sun Type 6/7)
he: בלגית (Sun Type 6/7)

en: Portuguese (Brazil, Sun Type 6/7)
he: פורטוגלית (ברזיל, Sun Type 6/7)

en: Czech (Sun Type 6/7)
he: צ׳כית (Sun Type 6/7)

en: Czech (programming)
he: צ׳כית (תכנות)

en: Czech (programming, typographic)
he: צ׳כית (תכנות, טיפוגרפית)

en: Czech (coder)
he: צ׳כית (מקודד)

en: Czech (US, Colemak, UCW support)
he: צ׳כית (ארה״ב, קולמק, תמיכה ב־UCW)

en: Danish (Sun Type 6/7)
he: דנית (Sun Type 6/7)

en: Dutch (Sun Type 6/7)
he: הולנדית (Sun Type 6/7)

en: Estonian (Sun Type 6/7)
he: אסטונית (Sun Type 6/7)

en: Finnish (Sun Type 6/7)
he: פינית (Sun Type 6/7)

en: Finnish (DAS)
he: פינית (DAS)

en: Finnish (Dvorak)
he: פינית (דבוז׳אק)

en: French (Sun Type 6/7)
he: צרפתית (Sun Type 6/7)

en: French (US with dead keys, alt.)
he: צרפתית (ארה״ב עם מקשים מתים, חלופית)

en: French (US, AZERTY)
he: צרפתית (ארה״ב, AZERTY)

en: Greek (Sun Type 6/7)
he: יוונית (Sun Type 6/7)

en: Greek (Colemak)
he: יוונית (קולמק)

en: Italian (Sun Type 6/7)
he: איטלקית (Sun Type 6/7)

en: it_lld
he: אטל_לדנ

en: Ladin (Italian keyboard)
he: לאדינית (מקלדת איטלקית)

en: de_lld
he: גר_לדנ

en: Ladin (German keyboard)
he: לאדינית (מקלדת גרמנית)

en: Italian (Dvorak)
he: איטלקית (דבוז׳אק)

en: Japanese (Sun Type 6)
he: יפנית (Sun Type 6)

en: Japanese (Sun Type 7, PC-compatible)
he: יפנית (Sun Type 7, תואמת מחשב)

en: Japanese (Sun Type 7, Sun-compatible)
he: יפנית (Sun Type 7, תואמת Sun)

en: Norwegian (Sun Type 6/7)
he: נורווגית (Sun Type 6/7)

en: Urdu (Pakistan, Navees)
he: אורדו (פקיסטן, נאויס)

en: Portuguese (Sun Type 6/7)
he: פורטוגלית (Sun Type 6/7)

en: Portuguese (Colemak)
he: פורטוגלית (קולמק)

en: Slovak (ACC layout, only accented letters)
he: סלובקית (פריסת ACC, רק אותיות עם סימני הבחן)

en: Slovak (Sun Type 6/7)
he: סלובקית (Sun Type 6/7)

en: Spanish (Sun Type 6/7)
he: ספרדית (Sun Type 6/7)

en: Swedish (Dvorak A5)
he: שוודית (דבוז׳אק A5)

en: Swedish (Sun Type 6/7)
he: שוודית (Sun Type 6/7)

en: Elfdalian (Sweden, with combining ogonek)
he: אלפדליאן (שוודיה, עם אוגונק משולב)

en: German (Switzerland, Sun Type 6/7)
he: גרמנית (שווייץ, Sun Type 6/7)

en: French (Switzerland, Sun Type 6/7)
he: צרפתית (שווייץ, Sun Type 6/7)

en: Turkish (Sun Type 6/7)
he: טורקית (Sun Type 6/7)

en: Turkish (i and ı swapped)
he: טורקית (הצרחה בין i לבין ı)

en: Old Turkic
he: טורקית עתיקה

en: Old Turkic (F)
he: טורקית עתיקה (F)

en: Ottoman (Q)
he: עות׳מאנית (Q)

en: Ottoman (F)
he: עות׳מאנית (F)

en: Ukrainian (Sun Type 6/7)
he: אוקראינית (Sun Type 6/7)

en: English (UK, Sun Type 6/7)
he: אנגלית (אנגליה, Sun Type 6/7)

en: Korean (Sun Type 6/7)
he: קוריאנית (Sun Type 6/7)

en: Vietnamese (AÐERTY)
he: וייטנאמית (AÐERTY)

en: Vietnamese (QĐERTY)
he: וייטנאמית (QĐERTY)

note: Keyboard indicator for European layouts
en: eu
he: ארו

en: EurKEY (US)
he: EurKEY (ארה״ב)

note: Keyboard layouts for transcription and transliteration systems
en: ipa
he: פונ

en: International Phonetic Alphabet
he: אלפבית פונטי בינלאומי

en: International Phonetic Alphabet (QWERTY)
he: אלפבית פונטי בינלאומי (QWERTY)

en: Modi (KaGaPa, phonetic)
he: מודי (KaGaPa פונטית)

en: sas
he: סנס

en: Sanskrit symbols
he: סמלים בסנסקריט

en: Urdu (Navees)
he: אורדו (Navees)

en: Number key 4 when pressed in isolation
he: המקש עם המספר 4 כשנלחץ לבד

en: Number key 9 when pressed in isolation
he: המקש עם המספר 9 כשנלחץ לב

en: Make Caps Lock an additional Esc, and Shift + Caps Lock is the Compose
he: להפוך את Caps Lock ל־Esc נוסף, אבל Shift + Caps Lock זה ה־Compose

en: Parentheses position
he: מיקום הסוגריים

en: Swap with square brackets
he: החלפה בסוגריים מרובעים
