xkeyboard-config-2.36.99 - en to hr translation catalogue (982 entries)

en: Generic 86-key PC
hr: Izvorna PC sa 86 tipki

en: Generic 101-key PC
hr: Izvorna PC sa 101 tipkom

en: Generic 102-key PC
hr: Izvorna PC sa 102 tipke

en: Generic 104-key PC
hr: Izvorna PC sa 104 tipke

en: Generic 104-key PC with L-shaped Enter key
hr: Izvorna PC sa 104 tipke s L-oblikovanom Enter tipkom

en: Generic 105-key PC
hr: Izvorna PC sa 105 tipki

en: Dell 101-key PC
hr: Dell PC sa 101 tipkom

en: Dell Latitude laptop
hr: Dell Latitude prijenosnik

en: Dell Precision M65 laptop
hr: Dell Precision M65 prijenosnik

en: A4Tech Wireless Desktop RFKB-23
hr: A4Tech bežična tipkovnica RFKB-23

en: Azona RF2300 Wireless Internet
hr: Azona RF2300 bežična internetska tipkovnica

en: Brother Internet
hr: Brother internetska tipkovnica

en: BTC 5113RF Multimedia
hr: BTC 5113RF Multimedija

en: BTC 9116U Mini Wireless Internet and Gaming
hr: BTC 9116U Mini bežični internet i igranje

en: Cherry Blue Line CyBo@rd
hr: Cherry Blue Linija CyBo@rd

en: Cherry Blue Line CyBo@rd (alt.)
hr: Cherry Blue Linija CyBo@rd (alternativna mogućnost)

en: Chicony Internet
hr: Chicony internetska tipkovnica

en: Compaq Easy Access
hr: Compaq tipkovnica lake pristupačnosti

en: Compaq Internet (7 keys)
hr: Compaq internetska tipkovnica (7 tipka)

en: Compaq Internet (13 keys)
hr: Compaq internetska tipkovnica (13 tipka)

en: Compaq Internet (18 keys)
hr: Compaq internetska tipkovnica (18 tipka)

en: Compaq Armada laptop
hr: Compaq Armada prijenosnik

en: Compaq Presario laptop
hr: Compaq Presario prijenosnik

en: Compaq iPaq
hr: Compaq iPaq tipkovnica

en: Dell USB Multimedia
hr: Dell USB Multimedijska tipkovnica

en: Dell Inspiron 6000/8000 laptop
hr: Dell Inspiron 6000/8000 prijenosnik

en: Dell Precision M laptop
hr: Dell Precision M prijenosnik

en: Dexxa Wireless Desktop
hr: Dexxa bežična tipkovnica

en: Diamond 9801/9802
hr: Diamond 9801 / 9802 serija

en: Fujitsu-Siemens Amilo laptop
hr: Fujitsu-Siemens Amilo prijenosnik

en: Genius Comfy KB-16M/Multimedia KWD-910
hr: Genius Comfy KB-16M/Multimedija KWD-910

en: Logitech G15 extra keys via G15daemon
hr: Logitech G15 dodatne tipke putem G15 pozadinskog programa

en: Hewlett-Packard Internet
hr: Hewlett-Packard Internetska tipkovnica

en: Hewlett-Packard NEC SK-2500 Multimedia
hr: Hewlett-Packard SK-250x Multimedijska tipkovnica

en: Hewlett-Packard Mini 110 laptop
hr: Hewlett-Packard Mini 110 prijenosnik

en: Logitech Access
hr: Logitech tipkovnica pristupačnosti

en: Logitech Cordless Desktop LX-300
hr: Logitech LX-300 bežična tipkovnica

en: Logitech Internet 350
hr: Logitech Internet 350 tipkovnica

en: Logitech Cordless Desktop
hr: Logitech bežična tipkovnica

en: Logitech Cordless Desktop iTouch
hr: Logitech iTouch bežična tipkovnica

en: Logitech Cordless Desktop Navigator
hr: Logitech Navigator bežična tipkovnica

en: Logitech Cordless Desktop Optical
hr: Logitech optička bežična tipkovnica

en: Logitech Cordless Desktop (alt.)
hr: Logitech bežična tipkovnica (alternativna mogućnost)

en: Logitech Cordless Desktop Pro (2nd alt.)
hr: Logitech Pro bežična tipkovnica (alternativna mogućnost 2)

en: Logitech Cordless Freedom/Desktop Navigator
hr: Logitech Freedom/Desktop bežični Navigator

en: Logitech iTouch Cordless Y-RB6
hr: Logitech iTouch bežična tipkovnica Y-RB6

en: Logitech Internet
hr: Logitech Internetska tipkovnica

en: Logitech Cordless Desktop EX110
hr: Logitech EX110 bežična tipkovnica

en: Logitech iTouch Internet Navigator SE USB
hr: Logitech iTouch Internet Navigator SE (USB)

en: Logitech Ultra-X Cordless Media Desktop
hr: Logitech Ultra-X bežična multimedijska tipkovnica

en: Microsoft Natural Ergonomic 4000
hr: Microsoft 4000 prirodno ergonomična tipkovnica

en: Microsoft Natural Wireless Ergonomic 7000
hr: Microsoft 7000 prirodno ergonomična bežična tipkovnica

en: Microsoft Internet
hr: Microsoft Internetska tipkovnica

en: Microsoft Natural Pro/Internet Pro
hr: Microsoft Pro prirodna/Internetska Pro

en: Microsoft Natural Pro USB/Internet Pro
hr: Microsoft Pro prirodna USB/Internetska Pro

en: Microsoft Natural Pro OEM
hr: Microsoft Pro prirodna OEM

en: ViewSonic KU-306 Internet
hr: ViewSonic KU-306 Internetska tipkovnica

en: Microsoft Internet Pro (Swedish)
hr: Microsoft Pro Internetska tipkovnica, Švedska

en: Microsoft Office Keyboard
hr: Microsoft uredska tipkovncia

en: Microsoft Wireless Multimedia 1.0A
hr: Microsoft Multimedijska bežična tipkovnica 1.0A

en: Microsoft Natural Elite
hr: Microsoft Elite prirodna

en: Ortek Multimedia/Internet MCK-800
hr: Ortek Multimedija/Internet MCK-800

en: Super Power Multimedia
hr: Super Power Multimedijska tipkovnica

en: Trust Wireless Classic
hr: Trust klasična bežična tipkovnica

en: Trust Direct Access
hr: Trust tipkovnica izravnog pristupa

en: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (102/105:EU mode)
hr: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (102/105:EU način rada)

en: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (106:JP mode)
hr: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (106:JP način rada)

en: Yahoo! Internet
hr: Yahoo! Internetska tipkovnica

en: MacBook/MacBook Pro (intl.)
hr: MacBook/MacBook Pro (međunarodna)

en: Macintosh Old
hr: Macintosh zastarjelo

en: Happy Hacking for Mac
hr: Happy Hacking tipkovnica za Mac

en: Acer laptop
hr: Acer prijenosnik

en: Asus laptop
hr: Asus prijenosnik

en: Apple laptop
hr: Apple prijenosnik

en: Apple Aluminium (ANSI)
hr: Apple Aluminijska tipkovnica (ANSI)

en: Apple Aluminium (ISO)
hr: Apple Aluminijska tipkovnica (ISO)

en: Apple Aluminium (JIS)
hr: Apple Aluminijska tipkovnica (JIS)

en: Silvercrest Multimedia Wireless
hr: Silvercrest Multimedijska bežična tipkovnica

en: eMachines m6800 laptop
hr: eMachines m6800 prijenosnik

en: Happy Hacking
hr: Happy Hacking tipkovnica

en: Sun Type 7 USB (European)
hr: Sun Type 7 USB (europski raspored)

en: Sun Type 7 USB (Unix)
hr: Sun Type 7 USB (Unix raspored)

en: Sun Type 7 USB (Japanese)/Japanese 106-key
hr: Sun Type 7 USB (japanski raspored) / Japanski 106 tipka

en: Sun Type 6/7 USB (European)
hr: Sun Type 6/7 USB (europski raspored)

en: Sun Type 6 USB (Unix)
hr: Sun Type 6 USB (Unix raspored)

en: Sun Type 6 USB (Japanese)
hr: Sun Type 6 USB (japanski raspored)

en: Sun Type 6 (Japanese)
hr: Sun Type 6 (japanski raspored)

en: Creative Desktop Wireless 7000
hr: Creative 7000 bežična tipkovnica

en: PinePhone Keyboard
hr: PinePhone tipkovnica

en: English (US)
hr: Engleski (SAD)

en: Cherokee
hr: Čirokijski

en: Hawaiian
hr: Havajski

en: English (US, euro on 5)
hr: Engleski (SAD, s eurom na 5)

en: English (US, intl., with dead keys)
hr: Engleski (SAD, međunarodni s mrtvim tipkama)

en: English (US, alt. intl.)
hr: Engleski (SAD, alternativni međunarodni)

en: English (Colemak)
hr: Engleski (Colemak)

en: English (Colemak-DH)
hr: Engleski (Colemak-DH)

en: English (Colemak-DH ISO)
hr: Engleski (Colemak-DH ISO)

en: English (Dvorak)
hr: Engleski (Dvorak)

en: English (Dvorak, intl., with dead keys)
hr: Engleski (Dvorak, međunarodni s mrtvim tipkama)

en: English (Dvorak, alt. intl.)
hr: Engleski (Dvorak, alternativni međunarodni)

en: English (Dvorak, left-handed)
hr: Engleski (Dvorak za ljevake)

en: English (Dvorak, right-handed)
hr: Engleski (Dvorak za dešnjake)

en: English (classic Dvorak)
hr: Engleski (klasični Dvorak)

en: English (programmer Dvorak)
hr: Engleski (Dvorak za programere)

en: English (Dvorak, Macintosh)
hr: Engleski (Dvorak, Macintosh)

en: English (US, Symbolic)
hr: Engleski (SAD, simbolička)

en: Russian (US, phonetic)
hr: Ruski (SAD, fonetski)

en: English (Macintosh)
hr: Engleski (Macintosh)

en: English (intl., with AltGr dead keys)
hr: Engleski (međunarodni, sa AltGr mrtvim tipkama)

en: English (the divide/multiply toggle the layout)
hr: Engleski (tipke dijeljenja/množenja s uklj/isklj rasporeda)

en: Serbo-Croatian (US)
hr: Srpsko-hrvatski (SAD)

en: English (Norman)
hr: Engleski (normanski)

en: English (Workman)
hr: Engleski (radnički)

en: English (Workman, intl., with dead keys)
hr: Engleski (radnički, međunarodni s mrtvim tipkama)

en: Pashto
hr: Paštunski

en: Uzbek (Afghanistan)
hr: Uzbečki (Afganistan)

en: Pashto (Afghanistan, OLPC)
hr: Paštunski (Afganistan, OLPC)

en: Dari (Afghanistan, OLPC)
hr: Dari (Afganistan, OLPC)

en: Uzbek (Afghanistan, OLPC)
hr: Uzbečki (Afganistan, OLPC)

en: Arabic
hr: Arapski

en: Arabic (AZERTY)
hr: Arapski (AZERTY)

en: Arabic (AZERTY, Eastern Arabic numerals)
hr: Arapski (AZERTY, Istočnoarapski brojevi)

en: Arabic (Eastern Arabic numerals)
hr: Arapski (Istočnoarapski brojevi)

en: Arabic (QWERTY)
hr: Arapski (QWERTY)

en: Arabic (QWERTY, Eastern Arabic numerals)
hr: Arapski (QWERT, Istočnoarapski brojevi)

en: Arabic (Buckwalter)
hr: Arapski (Buckwalter)

en: Arabic (OLPC)
hr: Arapski (OLPC)

en: Arabic (Macintosh)
hr: Arapski (Macintosh)

en: Albanian
hr: Albanski

en: Albanian (Plisi)
hr: Albanski (Plisi)

en: Albanian (Veqilharxhi)
hr: Albanski (Veqilharxhi)

en: Armenian
hr: Armenski

en: Armenian (phonetic)
hr: Armenski (fonetski)

en: Armenian (alt. phonetic)
hr: Armenski (alternativni fonetski)

en: Armenian (eastern)
hr: Armenski (istočni)

en: Armenian (western)
hr: Armenski (zapadni)

en: Armenian (alt. eastern)
hr: Armenski (alternativni istočni)

en: German (Austria)
hr: Njemački (Austrija)

en: German (Austria, no dead keys)
hr: Njemački (Austrija, uklonjene mrtve tipke)

en: German (Austria, Macintosh)
hr: Njemački (Austrija, Macintosh)

en: English (Australian)
hr: Engleski (Australski)

en: Azerbaijani
hr: Azerbejdžanski

en: Azerbaijani (Cyrillic)
hr: Azerbejdžanski (ćirilični)

en: Belarusian
hr: Bjeloruski

en: Belarusian (legacy)
hr: Bjeloruski (stari)

en: Belarusian (Latin)
hr: Bjeloruski (latinica)

en: Russian (Belarus)
hr: Ruski (bjeloruski)

en: Belarusian (intl.)
hr: Bjeloruski (međunarodni)

en: Belarusian (phonetic)
hr: Bjeloruski (fonetski)

en: Belgian
hr: Belgijski

en: Belgian (alt.)
hr: Belgijski (alternativni)

en: Belgian (Latin-9 only, alt.)
hr: Belgijski (samo latinica-9, alternativni)

en: Belgian (ISO, alt.)
hr: Belgijski (ISO, alternativni)

en: Belgian (no dead keys)
hr: Belgijski (uklonjene mrtve tipke)

en: Belgian (Wang 724 AZERTY)
hr: Belgian (Wang 724 azerty)

en: Bangla
hr: Bengalski

en: Bangla (Probhat)
hr: Bengalski (Probhat)

en: Indian
hr: Indijski

en: Bangla (India)
hr: Bengalski (Indija)

en: Bangla (India, Probhat)
hr: Bengalski (Indija, Probhat)

en: Bangla (India, Baishakhi)
hr: Bengalski (Indija, Baiskhaški)

en: Bangla (India, Bornona)
hr: Bengalski (Indija, Baišahi)

en: Bangla (India, Gitanjali)
hr: Bengalski (Indija, Gitanjali)

en: Bangla (India, Baishakhi InScript)
hr: Bengalski (Indija, Baišahi pismo)

en: Manipuri (Eeyek)
hr: Manipurski (Eeyek)

en: Gujarati
hr: Gudžaratski

en: Punjabi (Gurmukhi)
hr: Pandžabski (Gurmukhi)

en: Punjabi (Gurmukhi Jhelum)
hr: Pandžapski (Gurmukhi Jhelum)

en: Kannada
hr: Kanarski

en: Kannada (KaGaPa, phonetic)
hr: Kanarski (KaGaPa, fonetski)

en: Malayalam
hr: Malajalamski

en: Malayalam (Lalitha)
hr: Malajalamski (Lalitha)

en: Malayalam (enhanced InScript, with rupee)
hr: Malajalamski (prošireno pismo, s rupijskim potpisom)

en: Oriya
hr: Orijski

en: Oriya (Bolnagri)
hr: Orijski (Bolnagri)

en: Oriya (Wx)
hr: Orijski (Wx)

en: Tamil (TamilNet '99)
hr: Tamilski (TamilNet '99)

en: Tamil (TamilNet '99 with Tamil numerals)
hr: Tamilski (TamilNet '99 s tamilskim brojevima)

en: Tamil (TamilNet '99, TAB encoding)
hr: Tamilski (TamilNet '99, TAB kôdiranje)

en: Tamil (TamilNet '99, TSCII encoding)
hr: Tamilski (TamilNet '99, TSCII kôdiranje)

en: Tamil (InScript, with Arabic numerals)
hr: Tamilski (pismo s arapskim brojevima)

en: Tamil (InScript, with Tamil numerals)
hr: Tamilski (pismo, s tamilskim brojevima)

en: Telugu
hr: Teluški

en: Telugu (KaGaPa, phonetic)
hr: Teluški (KaGaPa, fonetski)

en: Telugu (Sarala)
hr: Teluški (Sarala)

en: Urdu (phonetic)
hr: Urdski (fonetski)

en: Urdu (alt. phonetic)
hr: Urdski (alternativni fonetski)

en: Urdu (Windows)
hr: Urdski (Windows)

en: Hindi (Bolnagri)
hr: Hindski (Bolnagri)

en: Hindi (Wx)
hr: Hindski (Wx)

en: Hindi (KaGaPa, phonetic)
hr: Hindski (KaGaPa, fonetski)

en: Sanskrit (KaGaPa, phonetic)
hr: Sanskrtski (KaGaPa, phonetic)

en: Marathi (KaGaPa, phonetic)
hr: Marathski (KaGaPa, fonetski)

en: English (India, with rupee)
hr: Engleski (Indija, s rupijskim potpisom)

en: Indic IPA
hr: Indijski IPA

en: Marathi (enhanced InScript)
hr: Marathski (prošireno pismo)

en: Bosnian
hr: Bosanski

en: Bosnian (with guillemets)
hr: Bosanski (tipkovnica s francuskim navodnicima)

en: Bosnian (with Bosnian digraphs)
hr: Bosanski (tipkovnica s bosanskim dvoznacima)

en: Bosnian (US, with Bosnian digraphs)
hr: Bosanski (SAD tipkovnica s bosanskim dvoznacima)

en: Bosnian (US)
hr: Bosanski (SAD)

en: Portuguese (Brazil)
hr: Portugalski (Brazil)

en: Portuguese (Brazil, no dead keys)
hr: Portugalski (Brazil, uklonjene mrtve tipke)

en: Portuguese (Brazil, Dvorak)
hr: Portugalski (Brazil, Dvorak)

en: Portuguese (Brazil, Nativo)
hr: Portugalski (Brazil, Nativo)

en: Portuguese (Brazil, Nativo for US keyboards)
hr: Portugalski (Brazil, Nativo za SAD tipkovnice)

en: Portuguese (Brazil, IBM/Lenovo ThinkPad)
hr: Portugalski (Brazil, IBM/Lenovo ThinkPad)

en: Bulgarian
hr: Bugarski

en: Bulgarian (traditional phonetic)
hr: Bugarski (tradicionalni fonetski)

en: Bulgarian (new phonetic)
hr: Bugarski (novi fonetski)

en: Bulgarian (enhanced)
hr: Bugarski (prošireni)

en: Berber (Algeria, Latin)
hr: Berberski (Alžir, Latinični znakovi)

en: Kabyle (AZERTY, with dead keys)
hr: Kabilski (AZERTY, s mrtvim tipkama)

en: Kabyle (QWERTY, UK, with dead keys)
hr: Kabilski (QWERTY, UK, s mrtvim tipkama)

en: Kabyle (QWERTY, US, with dead keys)
hr: Kabilski (QWERTY, SAD, s mrtvim tipkama)

en: Berber (Algeria, Tifinagh)
hr: Berberski (Alžir, Tifinagh)

en: Arabic (Algeria)
hr: Arapski (Alžir)

en: Arabic (Morocco)
hr: Arapski (Maroko)

en: French (Morocco)
hr: Francuski (Maroko)

en: Berber (Morocco, Tifinagh)
hr: Berberski (Maroko, Tifinagh)

en: Berber (Morocco, Tifinagh alt.)
hr: Berberski (Maroko, Tifinagh alternativni)

en: Berber (Morocco, Tifinagh phonetic, alt.)
hr: Berberski (Maroko, Tifinagh fonetski, altrenativni)

en: Berber (Morocco, Tifinagh extended)
hr: Berberski (Maroko, Tifinagh prošireni)

en: Berber (Morocco, Tifinagh phonetic)
hr: Berberski (Maroko, Tifinagh fonetski)

en: Berber (Morocco, Tifinagh extended phonetic)
hr: Berberski (Maroko, Tifinagh prošireni fonetski)

en: English (Cameroon)
hr: Engleski (Kamerun)

en: French (Cameroon)
hr: Francuski (Kamerun)

en: Cameroon Multilingual (QWERTY, intl.)
hr: Kamerunski višejezični (QWERTY, međunarodni)

en: Cameroon (AZERTY, intl.)
hr: Kamerunski višejezični (AZERTY, međunarodni)

en: Cameroon (Dvorak, intl.)
hr: Kamerunski (Dvorak, međunarodni)

en: Burmese
hr: Burmanski

en: Burmese Zawgyi
hr: Burmanski Zawgyi

en: Shan (Zawgyi Tai)
hr: Shan (Zawgyi tajlandski)

en: French (Canada)
hr: Francuski (Kanada)

en: French (Canada, Dvorak)
hr: Francuski (Kanada, Dvorak)

en: French (Canada, legacy)
hr: Francuski (Kanada, stari)

en: Canadian (CSA)
hr: Kanadski (CSA)

en: Inuktitut
hr: Inuktitutski

en: English (Canada)
hr: Engleski (Kanada)

en: French (Democratic Republic of the Congo)
hr: Francuski (Demokratska Republika Kongo)

en: Chinese
hr: Kineski

en: Mongolian (Bichig)
hr: Mongolski (Bichig)

en: Mongolian (Todo)
hr: Mongolski (Todo)

en: Mongolian (Xibe)
hr: Mongolski (Xibe)

en: Mongolian (Manchu)
hr: Mongolski (Manchu)

en: Mongolian (Galik)
hr: Mongolski (Galik)

en: Mongolian (Todo Galik)
hr: Mongolski (Todo Galik)

en: Mongolian (Manchu Galik)
hr: Mongolski (Manchu Galik)

en: Tibetan
hr: Tibetski

en: Tibetan (with ASCII numerals)
hr: Tibetski (sa ASCII brojevima)

en: Uyghur
hr: Ujgurski

en: Hanyu Pinyin Letters (with AltGr dead keys)
hr: Hanyu Pinyin slova (sa AltGr mrtvim tipkama)

en: Croatian
hr: Hrvatski

en: Croatian (with guillemets)
hr: Hrvatski (tipkovnica s francuskim navodnicima)

en: Croatian (with Croatian digraphs)
hr: Hrvatski (tipkovnica s hrvatskim dvoznacima)

en: Croatian (US, with Croatian digraphs)
hr: Hrvatski (SAD tipkovnica s hrvatskim dvoznacima)

en: Croatian (US)
hr: Hrvatski (SAD)

en: Czech
hr: Češki

en: Czech (with &lt;\|&gt; key)
hr: Češki (s tipkom &lt;\|&gt;)

en: Czech (QWERTY)
hr: Češki (QWERTY)

en: Czech (QWERTY, extended backslash)
hr: Češki (QWERTY, prošireni s kosom crtom)

en: Czech (QWERTY, Macintosh)
hr: Češki (QWERTY, Macintosh)

en: Czech (UCW, only accented letters)
hr: Češki (UCW raspored, samo slova s dijakriticima)

en: Czech (US, Dvorak, UCW support)
hr: Češki (SAD Dvorak s podrškom za UCW)

en: Russian (Czech, phonetic)
hr: Ruski (Česki, fonetski)

en: Danish
hr: Danski

en: Danish (no dead keys)
hr: Danski (uklonjene mrtve tipke)

en: Danish (Windows)
hr: Danski (Windows)

en: Danish (Macintosh)
hr: Danski (Macintosh)

en: Danish (Macintosh, no dead keys)
hr: Danski (Macintosh, uklonjene mrtve tipke)

en: Danish (Dvorak)
hr: Danski (Dvorak)

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Dutch (US)
hr: Nizozemski (SAD)

en: Dutch (Macintosh)
hr: Nizozemski (Macintosh)

en: Dutch (standard)
hr: Nizozemski (standardno)

en: Dzongkha
hr: Džongkhaški

en: Estonian
hr: Estonski

en: Estonian (no dead keys)
hr: Estonski (uklonjene mrtve tipke)

en: Estonian (Dvorak)
hr: Estonski (Dvorak)

en: Estonian (US)
hr: Estonski (SAD)

en: Persian
hr: Perzijski

en: Persian (with Persian keypad)
hr: Perzijski (s perzijskim tipkama)

en: Azerbaijani (Iran)
hr: Azerbejdžanski (Iran)

en: Kurdish (Iran, Latin Q)
hr: Kurdski (Iran, latinični Q)

en: Kurdish (Iran, F)
hr: Kurdski (Iran, F)

en: Kurdish (Iran, Latin Alt-Q)
hr: Kurdski (Iran, latinični Alt-Q)

en: Kurdish (Iran, Arabic-Latin)
hr: Kurdski (Iran, Arapsko-latinični)

en: Iraqi
hr: Irački

en: Kurdish (Iraq, Latin Q)
hr: Kurdski (Irak, latinični Q)

en: Kurdish (Iraq, F)
hr: Kurdski (Irak, F)

en: Kurdish (Iraq, Latin Alt-Q)
hr: Kurdski (Irak, latinični Alt-Q

en: Kurdish (Iraq, Arabic-Latin)
hr: Kurdski (Irak, Arapsko-latinični)

en: Faroese
hr: Ferojski

en: Faroese (no dead keys)
hr: Ferojski (uklonjene mrtve tipke)

en: Finnish
hr: Finski

en: Finnish (Windows)
hr: Finski (Windows)

en: Finnish (classic)
hr: Finski (klasičan)

en: Finnish (classic, no dead keys)
hr: Finski (klasičan, uklonjene mrtve tipke)

en: Northern Saami (Finland)
hr: Sjeverno samski (Finska)

en: Finnish (Macintosh)
hr: Finski (Macintosh)

en: French
hr: Francuski

en: French (no dead keys)
hr: Francuski (uklonjene mrtve tipke)

en: French (alt.)
hr: Francuski (alternativni)

en: French (alt., Latin-9 only)
hr: Francuski (alternativni, samo latinični-9)

en: French (alt., no dead keys)
hr: Francuski (alternativni, uklonjene mrtve tipke)

en: French (legacy, alt.)
hr: Francuski (stari, alternativni)

en: French (legacy, alt., no dead keys)
hr: Francuski (stari, alternativni, uklonjene mrtve tipke)

en: French (BEPO)
hr: Francuski (BEPO)

en: French (BEPO, Latin-9 only)
hr: Francuski (BEPO, samo latinični-9)

en: French (BEPO, AFNOR)
hr: Francuski (BEPO, AFNOR)

en: French (Dvorak)
hr: Francuski (Dvorak)

en: French (Macintosh)
hr: Francuski (Macintosh)

en: French (AZERTY)
hr: Francuski (AZERTY)

en: French (AZERTY, AFNOR)
hr: Francuski (AZERTY, AFNOR)

en: Breton (France)
hr: Bretonski (Francuska)

en: Occitan
hr: Okcitanski

en: Georgian (France, AZERTY Tskapo)
hr: Gruzijski (Francuska, AZERTY Tskapo)

en: French (US)
hr: Francuski (SAD)

en: English (Ghana)
hr: Engleski (Gana)

en: English (Ghana, multilingual)
hr: Engleski (Gana, višejezični)

en: Akan
hr: Akanski

en: Ewe
hr: Eveski

en: Fula
hr: Fulaški

en: Ga
hr: Gaški

en: Hausa (Ghana)
hr: Engleski (Gana)

en: Avatime
hr: Avatimeški

en: English (Ghana, GILLBT)
hr: Engleski (Gana, GILLBT)

en: Georgian
hr: Gruzijski

en: Georgian (ergonomic)
hr: Gruzijski (ergonomski)

en: Georgian (MESS)
hr: Gruzijski (MESS)

en: Russian (Georgia)
hr: Ruski (Gruzija)

en: Ossetian (Georgia)
hr: Osetijski (gruzija)

en: German
hr: Njemački

en: German (dead acute)
hr: Njemački

en: German (dead grave acute)
hr: Njemački (mrtav naglašen navod)

en: German (no dead keys)
hr: Njemački (uklonjene mrtve tipke)

en: German (E1)
hr: Njemački (E1)

en: German (E2)
hr: Njemački (E2)

en: German (T3)
hr: Njemački (T3)

en: German (US)
hr: Njemački (SAD)

en: Romanian (Germany)
hr: Rumunjski (Njemačka)

en: Romanian (Germany, no dead keys)
hr: Rumunjski (Njemačka, uklonjene mrtve tipke)

en: German (Dvorak)
hr: Njemački (Dvorak)

en: German (Neo 2)
hr: Njemački (Neo 2)

en: German (Macintosh)
hr: Njemački (Macintosh)

en: German (Macintosh, no dead keys)
hr: Njemački (Macintosh, uklonjene mrtve tipke

en: Lower Sorbian
hr: Lužičko srpski

en: Lower Sorbian (QWERTZ)
hr: Lužičko srpski (QWERTZ)

en: German (QWERTY)
hr: Njemački (QWERTY)

en: Turkish (Germany)
hr: Turski (Njemačka)

en: Russian (Germany, phonetic)
hr: Ruski (Njemačka, fonetski)

en: German (dead tilde)
hr: Njemački (uključena mrtva tilda)

en: Greek
hr: Grčki

en: Greek (simple)
hr: Grčki (jednostavni)

en: Greek (extended)
hr: Grčki (prošireni)

en: Greek (no dead keys)
hr: Grčki (uklonjene mrtve tipke)

en: Greek (polytonic)
hr: Grčki (višetonski)

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Hungarian (standard)
hr: Mađarski (standardan)

en: Hungarian (no dead keys)
hr: Mađarski (uklonjene mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTY)
hr: Mađarski (QWERTY)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, comma, dead keys)
hr: Mađarski (QWERTZ, 101 tipka, zarez, mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, comma, no dead keys)
hr: Mađarski (QWERTZ, 101 tipka, zarez, uklonjene mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, dot, dead keys)
hr: Mađarski (QWERTZ, 101 tipka, točka, mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, dot, no dead keys)
hr: Mađarski (QWERTZ, 101 tipka, točka, uklonjene mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, comma, dead keys)
hr: Mađarski (QWERTY, 101 tipka, zarez, mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, comma, no dead keys)
hr: Mađarski (QWERTY, 101 tipka, zarez, uklonjene mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, dot, dead keys)
hr: Mađarski (QWERTY, 101 tipka, točka, mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, dot, no dead keys)
hr: Mađarski (QWERTY, 101 tipka, točka, uklonjene mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, comma, dead keys)
hr: Mađarski (QWERTZ, 102 tipke, zarez, mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, comma, no dead keys)
hr: Mađarski (QWERTZ, 102 tipke, zarez, uklonjene mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, dot, dead keys)
hr: Mađarski (QWERTZ, 102 tipke, točka, mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, dot, no dead keys)
hr: Mađarski (QWERTZ, 102 tipke, točka, uklonjene mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, comma, dead keys)
hr: Mađarski (QWERTY, 102 tipke, zarez, mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, comma, no dead keys)
hr: Mađarski (QWERTY, 102 tipke, zarez, uklonjene mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, dot, dead keys)
hr: Mađarski (QWERTY, 102 tipke, točka, mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, dot, no dead keys)
hr: Mađarski (QWERTY, 102 tipke, točka, uklonjene mrtve tipke)

en: Icelandic
hr: Islandski

en: Icelandic (Macintosh, legacy)
hr: Islandski (Macintosh, stari)

en: Icelandic (Macintosh)
hr: Islandski (Macintosh)

en: Icelandic (Dvorak)
hr: Islandski (Dvorak)

en: Hebrew
hr: Hebrejski

en: Hebrew (lyx)
hr: Hebrejski (lyx)

en: Hebrew (phonetic)
hr: Hebrejski (fonetski)

en: Hebrew (Biblical, Tiro)
hr: Hebrejski (biblijski, Tiro)

en: Italian
hr: Talijanski

en: Italian (no dead keys)
hr: Talijanski (uklonjene mrtve tipke)

en: Italian (Windows)
hr: Talijanski (Windows)

en: Italian (Macintosh)
hr: Talijanski (Macintosh)

en: Italian (US)
hr: Talijanski (SAD)

en: Georgian (Italy)
hr: Gruzijski (Italija)

en: Italian (IBM 142)
hr: Talijanski (IBM 142)

en: Italian (intl., with dead keys)
hr: Talijanski (međunarodni, sa AltGr mrtvim tipkama)

en: Sicilian
hr: Sicilijanski

en: Friulian (Italy)
hr: Furlanski (Italija)

en: Japanese
hr: Japanski

en: Japanese (Kana)
hr: Japanski (Kana)

en: Japanese (Kana 86)
hr: Japanski (Kana 86)

en: Japanese (OADG 109A)
hr: Japanski (OADG 109A)

en: Japanese (Macintosh)
hr: Japanski (Macintosh)

en: Japanese (Dvorak)
hr: Japanski (Dvorak)

en: Kyrgyz
hr: Kirgiški

en: Kyrgyz (phonetic)
hr: Kirgiški (fonetski)

en: Khmer (Cambodia)
hr: Kmerski (Kambodža)

en: Kazakh
hr: Kazaški

en: Russian (Kazakhstan, with Kazakh)
hr: Ruski (Kazakstan, s kazaškim)

en: Kazakh (with Russian)
hr: Kazaški (s ruskim)

en: Kazakh (extended)
hr: Kazaški (prošireni)

en: Kazakh (Latin)
hr: Kazaški (latinica)

en: Lao
hr: Laoski

en: Lao (STEA)
hr: Laoski (STEA)

en: Spanish (Latin American)
hr: Španjolski (latinoamerički)

en: Spanish (Latin American, no dead keys)
hr: Španjolski (latinoamerički, uklonjene mrtve tipke)

en: Spanish (Latin American, dead tilde)
hr: Španjolski (latinoamerički, mrtva tilda)

en: Spanish (Latin American, Dvorak)
hr: Španjolski (latinoamerički, Dvorak)

en: Spanish (Latin American, Colemak)
hr: Španjolski (latinoamerički, Colemak)

en: Lithuanian
hr: Litavski

en: Lithuanian (standard)
hr: Litavski (standardan)

en: Lithuanian (US)
hr: Litavski (SAD)

en: Lithuanian (IBM LST 1205-92)
hr: Litavski (IBM LST 1205-92)

en: Lithuanian (LEKP)
hr: Litavski (LEKP)

en: Lithuanian (LEKPa)
hr: Litavski (LEKPa)

en: Samogitian
hr: Samogitski

en: Lithuanian (Ratise)
hr: Litavski (Ratise)

en: Latvian
hr: Letonski

en: Latvian (apostrophe)
hr: Letonski (inačica sa apostrofom)

en: Latvian (tilde)
hr: Letonski (inačica s tildom)

en: Latvian (F)
hr: Letonski (F)

en: Latvian (modern)
hr: Letonski (moderan)

en: Latvian (ergonomic, ŪGJRMV)
hr: Letonski (ergonomski, ŪGJRMV)

en: Latvian (adapted)
hr: Letonski (prilagođen)

en: Maori
hr: Maorski

en: Montenegrin
hr: Crnogorski

en: Montenegrin (Cyrillic)
hr: Crnogorski (ćirilični)

en: Montenegrin (Cyrillic, ZE and ZHE swapped)
hr: Crnogorski (ćirilica, Z i Ž zamjenjeni)

en: Montenegrin (Latin, Unicode)
hr: Crnogorski (latinica unikôd)

en: Montenegrin (Latin, QWERTY)
hr: Crnogorski (latinica, QWERTY)

en: Montenegrin (Latin, Unicode, QWERTY)
hr: Crnogorski (latinica unikôd, QWERTY)

en: Montenegrin (Cyrillic, with guillemets)
hr: Crnogorski (ćirilica, tipkovnica s francuskim navodnicima)

en: Montenegrin (Latin, with guillemets)
hr: Crnogorski (latinica, tipkovnica  s francuskim navodnicima)

en: Macedonian
hr: Makedonski

en: Macedonian (no dead keys)
hr: Makedonski (uklonjene mrtve tipke)

en: Maltese
hr: Malteški

en: Maltese (US)
hr: Malteški (SAD)

en: Maltese (US, with AltGr overrides)
hr: Malteški (SAD, sa AltGr preklapanjem)

en: Maltese (UK, with AltGr overrides)
hr: Malteški (UK, sa AltGr preklapanjem)

en: Mongolian
hr: Mongolski

en: Norwegian
hr: Norveški

en: Norwegian (no dead keys)
hr: Norveški (uklonjene mrtve tipke)

en: Norwegian (Windows)
hr: Norveški (Windows)

en: Norwegian (Dvorak)
hr: Norveški (Dvorak)

en: Northern Saami (Norway)
hr: Sjeverno samski (Norveška)

en: Northern Saami (Norway, no dead keys)
hr: Sjeverno samski (Norveška, uklonjene mrtve tipke)

en: Norwegian (Macintosh)
hr: Norveški (Macintosh)

en: Norwegian (Macintosh, no dead keys)
hr: Norveški (Macintosh, uklonjene mrtve tipke)

en: Norwegian (Colemak)
hr: Norveški (Colemak)

en: Polish
hr: Poljski

en: Polish (legacy)
hr: Poljski (stari)

en: Polish (QWERTZ)
hr: Poljski (QWERTZ)

en: Polish (Dvorak)
hr: Poljski (Dvorak)

en: Polish (Dvorak, with Polish quotes on quotemark key)
hr: Poljski (Dvorak, poljski navodnici na tipki navodnika)

en: Polish (Dvorak, with Polish quotes on key 1)
hr: Poljski (Dvorak, poljski navodnici na tipki 1)

en: Kashubian
hr: Kašupski

en: Silesian
hr: Šleski

en: Russian (Poland, phonetic Dvorak)
hr: Ruski (Poljska, fonetski Dvorak)

en: Polish (programmer Dvorak)
hr: Poljski (programerski Dvorak)

en: Portuguese
hr: Portugalski

en: Portuguese (no dead keys)
hr: Portugalski (uklonjene mrtve tipke)

en: Portuguese (Macintosh)
hr: Portugalski (Macintosh)

en: Portuguese (Macintosh, no dead keys)
hr: Portugalski (Macintosh, uklonjene mrtve tipke)

en: Portuguese (Nativo)
hr: Portugalski (Nativo)

en: Portuguese (Nativo for US keyboards)
hr: Portugalski (Nativo za SAD tipkovnice)

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Romanian (standard)
hr: Rumunjski (standardan)

en: Romanian (Windows)
hr: Rumunjski (Windows)

en: Russian
hr: Ruski

en: Russian (phonetic)
hr: Ruski (fonetski)

en: Russian (phonetic, Windows)
hr: Ruski (fonetski, Windows)

en: Russian (phonetic, YAZHERTY)
hr: Ruski (fonetski, YAZHERTY)

en: Russian (typewriter)
hr: Ruski (pisači stroj)

en: Russian (engineering, RU)
hr: Ruski (inžinjerski, RU)

en: Russian (engineering, EN)
hr: Ruski (inžinjerski, EN)

en: Russian (legacy)
hr: Ruski (stari)

en: Russian (typewriter, legacy)
hr: Ruski (pisači stroj, stari)

en: Tatar
hr: Tatarski

en: Ossetian (legacy)
hr: Osetijski (stari)

en: Ossetian (Windows)
hr: Osetijski (Windows)

en: Chuvash
hr: Čuvaški

en: Chuvash (Latin)
hr: Čuvaški (Latinica)

en: Udmurt
hr: Udmurtski

en: Komi
hr: Komijski

en: Yakut
hr: Jakutski

en: Kalmyk
hr: Kalmički

en: Russian (DOS)
hr: Ruski (DOS)

en: Russian (Macintosh)
hr: Ruski (Macintosh)

en: Serbian (Russia)
hr: Srpski (Rusija)

en: Bashkirian
hr: Baškirski

en: Mari
hr: Marijski

en: Russian (phonetic, AZERTY)
hr: Ruski (fonetski, AZERTY)

en: Russian (phonetic, Dvorak)
hr: Ruski (fonetski, Dvorak)

en: Russian (phonetic, French)
hr: Ruski (fonetski, francuski)

en: Abkhazian (Russia)
hr: Abhaski (Rusija)

en: Serbian
hr: Srpski

en: Serbian (Cyrillic, ZE and ZHE swapped)
hr: Srpski (ćirilica, Z i Ž zamjenjeni)

en: Serbian (Latin)
hr: Srpski (latinica)

en: Serbian (Latin, Unicode)
hr: Srpski (latinica unikôd)

en: Serbian (Latin, QWERTY)
hr: Srpski (latinica, QWERTY)

en: Serbian (Latin, Unicode, QWERTY)
hr: Srpski (latinica unikôd, QWERTY)

en: Serbian (Cyrillic, with guillemets)
hr: Srpski (ćirilica, tipkovnica s francuskim navodnicima)

en: Serbian (Latin, with guillemets)
hr: Srpski (latinica, tipkovnica s francuskim navodnicima)

en: Pannonian Rusyn
hr: Panonsko rusinski

en: Slovenian
hr: Slovenski

en: Slovenian (with guillemets)
hr: Slovenski (tipkovnica s francuskim navodnicima)

en: Slovenian (US)
hr: Slovenski (SAD)

en: Slovak
hr: Slovački

en: Slovak (extended backslash)
hr: Slovački (prošireni s kosom crtom)

en: Slovak (QWERTY)
hr: Slovački (QWERTY)

en: Slovak (QWERTY, extended backslash)
hr: Slovački (QWERTY, prošireni s kosom crtom)

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Spanish (no dead keys)
hr: Španjolski (uklonjene mrtve tipke)

en: Spanish (Windows)
hr: Španjolski (Windows)

en: Spanish (dead tilde)
hr: Španjolski (mrtva tilda)

en: Spanish (Dvorak)
hr: Španjolski (Dvorak)

en: Asturian (Spain, with bottom-dot H and L)
hr: Asturski (Španjolska, s donjom točkom H i točkom L)

en: Catalan (Spain, with middle-dot L)
hr: Katalonski (Španjolska, sa srednjom točkom L)

en: Spanish (Macintosh)
hr: Španjolski (Macintosh)

en: Swedish
hr: Švedski

en: Swedish (no dead keys)
hr: Švedski (uklonjene mrtve tipke)

en: Swedish (Dvorak)
hr: Švedski (Dvorak)

en: Russian (Sweden, phonetic)
hr: Ruski (Švedska, fonetski)

en: Russian (Sweden, phonetic, no dead keys)
hr: Ruski (Švedska, fonetski, uklonjene mrtve tipke)

en: Northern Saami (Sweden)
hr: Sjeverno samski (Švedska)

en: Swedish (Macintosh)
hr: Švedski (Macintosh)

en: Swedish (Svdvorak)
hr: Švedski (Svdvorak)

en: Swedish (Dvorak, intl.)
hr: Švedski (Dvorak, međunarodni)

en: Swedish (US)
hr: Švedski (SAD)

en: Swedish Sign Language
hr: Švedski znakovni jezik

en: German (Switzerland)
hr: Njemački (Švicarska)

en: German (Switzerland, legacy)
hr: Njemački (Švicarska, stari)

en: German (Switzerland, no dead keys)
hr: Njemački (Švicarska, uklonjene mrtve tipke)

en: French (Switzerland)
hr: Francuski (Švicarska)

en: French (Switzerland, no dead keys)
hr: Francuski (Švicarska, Sun mrtve tipke)

en: French (Switzerland, Macintosh)
hr: Francuski (Švicarska, Macintosh)

en: German (Switzerland, Macintosh)
hr: Njemački (Švicarska, Macintosh)

en: Arabic (Syria)
hr: Arapski (Sirija)

en: Syriac
hr: Sirijski

en: Syriac (phonetic)
hr: Sirijski (fonetski)

en: Kurdish (Syria, Latin Q)
hr: Kurdski (Sirija, latinični Q)

en: Kurdish (Syria, F)
hr: Kurdski (Sirija, F)

en: Kurdish (Syria, Latin Alt-Q)
hr: Kurdski (Sirija, latinični Alt-Q)

en: Tajik
hr: Tadžikistanski

en: Tajik (legacy)
hr: Tadžički

en: Sinhala (phonetic)
hr: Singaleški (fonetski)

en: Tamil (Sri Lanka, TamilNet '99)
hr: Tamilski (Šri Lanka, TamilNet '99)

en: Tamil (Sri Lanka, TamilNet '99, TAB encoding)
hr: Tamilski (Šri Lanka, TamilNet '99, TAB kôdiranje)

en: Sinhala (US)
hr: Singaleški (SAD)

en: Thai
hr: Tajlandski

en: Thai (TIS-820.2538)
hr: Tajlandski (TIS-820.2538)

en: Thai (Pattachote)
hr: Tajlandski (Patašot)

en: Turkish
hr: Turski

en: Turkish (F)
hr: Turski (F)

en: Turkish (E)
hr: Turski (E)

en: Turkish (Alt-Q)
hr: Turski (Alt-Q)

en: Kurdish (Turkey, Latin Q)
hr: Kurdski (Turska, latinični Q)

en: Kurdish (Turkey, F)
hr: Kurdski (Turska, F)

en: Kurdish (Turkey, Latin Alt-Q)
hr: Kurdski (Turska, latinični Alt-Q)

en: Turkish (intl., with dead keys)
hr: Turski (međunarodni s mrtvim tipkama)

en: Ottoman (Q)
hr: Otomanski (Q)

en: Ottoman (F)
hr: Otomanski (F)

en: Old Turkic
hr: Staro turski

en: Old Turkic (F)
hr: Staro turski (F)

en: Taiwanese
hr: Tajvanski

en: Taiwanese (indigenous)
hr: Tajvanski (autohtoni)

en: Saisiyat (Taiwan)
hr: Saisiatanski (Tajvan)

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski

en: Ukrainian (phonetic)
hr: Ukrajinski (fonetski)

en: Ukrainian (typewriter)
hr: Ukrajinski (pisači stroj)

en: Ukrainian (Windows)
hr: Ukrajinski (Windows)

en: Ukrainian (macOS)
hr: Ukrajinski (macOS)

en: Ukrainian (legacy)
hr: Ukrajinski (stari)

en: Ukrainian (standard RSTU)
hr: Ukrajinski (standardan RSTU)

en: Russian (Ukraine, standard RSTU)
hr: Ruski (Ukrajina, standardan RSTU)

en: Ukrainian (homophonic)
hr: Ukrajinski (jednakozvučni)

en: Crimean Tatar (Turkish Q)
hr: Krimski tatarski (Turski Q)

en: Crimean Tatar (Turkish F)
hr: Krimski tatarski (Turski F)

en: Crimean Tatar (Turkish Alt-Q)
hr: Krimski tatarski (Turski Alt-Q)

en: English (UK)
hr: Engleski (UK)

en: English (UK, extended, Windows)
hr: Engleski (UK, prošireni, Windows)

en: English (UK, intl., with dead keys)
hr: Engleski (UK, međunarodni, s mrtvim tipkama)

en: English (UK, Dvorak)
hr: Engleski (UK, Dvorak)

en: English (UK, Dvorak, with UK punctuation)
hr: Engleski (UK, Dvorak sa UK interpukcijom)

en: English (UK, Macintosh)
hr: Engleski (UK, Macintosh)

en: English (UK, Macintosh, intl.)
hr: Engleski (UK, Macintosh, međunarodni)

en: English (UK, Colemak)
hr: Engleski (UK, Colemak)

en: English (UK, Colemak-DH)
hr: Engleski (UK, Colemak-DH)

en: Polish (British keyboard)
hr: Poljski (britanska tipkovnica)

en: Scottish Gaelic
hr: Škotski galski

en: Uzbek
hr: Uzbečki

en: Uzbek (Latin)
hr: Uzbečki (latinica)

en: Vietnamese
hr: Vijetnamski

en: Vietnamese (US)
hr: Vijetnamski (SAD)

en: Vietnamese (France)
hr: Vijetnamski (Francuska)

en: Korean
hr: Korejski

en: Korean (101/104-key compatible)
hr: Korejski (101/104 tipke kompatibilno)

en: Irish
hr: Irski

en: CloGaelach
hr: Gaelski

en: Irish (UnicodeExpert)
hr: Irski (unikôd stručni)

en: Ogham
hr: Oghamski

en: Ogham (IS434)
hr: Oghamski (IS434)

en: Urdu (Pakistan)
hr: Urdski (Pakistan)

en: Urdu (Pakistan, CRULP)
hr: Urdski (Pakistan, CRULP)

en: Urdu (Pakistan, NLA)
hr: Urdski (Pakistan, NLA)

en: Arabic (Pakistan)
hr: Arapski (Pakistan)

en: Sindhi
hr: Sindski

en: Dhivehi
hr: Divehijski

en: English (South Africa)
hr: Engleski (Južna afrika)

en: Esperanto (legacy)
hr: Esperanto (stari)

en: Nepali
hr: Nepalski

en: English (Nigeria)
hr: Engleski (Nigerija)

en: Igbo
hr: Igboški

en: Yoruba
hr: Jorubški

en: Hausa (Nigeria)
hr: Hauski (Nigerija)

en: Amharic
hr: Amharski

en: Wolof
hr: Volofski

en: Braille
hr: Brajica

en: Braille (left-handed)
hr: Brajica (ljevoruka)

en: Braille (left-handed inverted thumb)
hr: Brajica (ljevoruka, obrnuti palac)

en: Braille (right-handed)
hr: Brajlica (desnoruka)

en: Braille (right-handed inverted thumb)
hr: Brajlica (desnoruka, obrnuti palac)

en: Turkmen
hr: Turkmenski

en: Turkmen (Alt-Q)
hr: Turkmenski (Alt-Q)

en: Bambara
hr: Bambarski

en: French (Mali, alt.)
hr: Francuski (Mali, aternativni)

en: English (Mali, US, Macintosh)
hr: Engleski (Mali, SAD Macintosh)

en: English (Mali, US, intl.)
hr: Engleski (Mali, SAD međunarodni)

en: Swahili (Tanzania)
hr: Svahiliski (Tanzanija)

en: French (Togo)
hr: Francuski (Togo)

en: Swahili (Kenya)
hr: Svahiliski (Kenija)

en: Kikuyu
hr: Kikujuski

en: Tswana
hr: Tswanaski

en: Filipino
hr: Filipinski

en: Filipino (QWERTY, Baybayin)
hr: Filipinski (QWERTY Baybayin)

en: Filipino (Capewell-Dvorak, Latin)
hr: Filipinski (Capewell-Dvorak latinični)

en: Filipino (Capewell-Dvorak, Baybayin)
hr: Filipinski (Capewell-Dvorak Baybayin)

en: Filipino (Capewell-QWERF 2006, Latin)
hr: Filipinski (Capewell-QWERF 2006 latinični)

en: Filipino (Capewell-QWERF 2006, Baybayin)
hr: Filipinski (Capewell-QWERF 2006 Baybayin)

en: Filipino (Colemak, Latin)
hr: Filipinski (Colemak latinični)

en: Filipino (Colemak, Baybayin)
hr: Filipinski (Colemak Baybayin)

en: Filipino (Dvorak, Latin)
hr: Filipinski (Dvorak latinični)

en: Filipino (Dvorak, Baybayin)
hr: Filipinski (Dvorak Baybayin)

en: Moldavian
hr: Moldavski

en: Moldavian (Gagauz)
hr: Moldavski(Gagauski)

en: Indonesian (Latin)
hr: Indonezijski (latinica)

en: Javanese
hr: Javanski

en: Indonesian (Arab Melayu, phonetic)
hr: Indonezijski (Arapski Melayu, fonetski)

en: Indonesian (Arab Melayu, extended phonetic)
hr: Indonezijski (Arapski Melayu, prošireni fonetski)

en: Indonesian (Arab Pegon, phonetic)
hr: Indonezijski (Arapski Pegon, fonetski)

en: Malay (Jawi, Arabic Keyboard)
hr: Malajalamski (Jawi, arapska tipkovnica)

en: Malay (Jawi, phonetic)
hr: Malajalamski (Jawi, fonetski)

en: custom
hr: prilagođeno

en: A user-defined custom Layout
hr: Korisnički prilagođen raspored

en: Switching to another layout
hr: Prebacivanje na drugi raspored

en: Right Alt (while pressed)
hr: Desni Alt (tijekom pritiska)

en: Left Alt (while pressed)
hr: Lijevi Alt (tijekom pritiska)

en: Left Win (while pressed)
hr: Lijevi Win (tijekom pritiska)

en: Right Win (while pressed)
hr: Desni Win (tijekom pritiska)

en: Any Win (while pressed)
hr: Bilo koja Win tipka (tijekom pritiska)

en: Menu (while pressed), Shift+Menu for Menu
hr: Menu (tijekom pritiska), Shift+Menu za izbornik

en: Caps Lock (while pressed), Alt+Caps Lock for the original Caps Lock action
hr: Caps Lock (tijekom pritiska), Alt+Caps Lock omogućuje izvornu Caps Lock radnju

en: Right Ctrl (while pressed)
hr: Desni Ctrl (tijekom pritiska)

en: Right Alt
hr: Desni Alt

en: Left Alt
hr: Lijevi Alt

en: Caps Lock to first layout; Shift+Caps Lock to second layout
hr: Caps Lock za prvi raspored, Shift+Caps Lock za drugi raspored

en: Left Win to first layout; Right Win/Menu to second layout
hr: Lijevi Win za prvi raspored, Desni Win/Menu za drugi raspored

en: Left Ctrl to first layout; Right Ctrl to second layout
hr: Lijevi Ctrl za prvi raspored, Desni Ctrl za drugi raspored

en: Both Shifts together
hr: Obje Shift tipke zajedno

en: Both Alts together
hr: Obje Alt tipke zajedno

en: Both Alts together; AltGr alone chooses third level
hr: Obje Alt tipke zajedno, Sama AltGr tipka odabire 3. razinu

en: Both Ctrls together
hr: Obje Ctrl tipke zajedno

en: Left Ctrl+Left Shift
hr: Lijevi Ctrl+Lijevi Shift

en: Right Ctrl+Right Shift
hr: Desni Ctrl+Desni Shift

en: Left Alt+Left Shift
hr: Lijevi Alt+Lijevi Shift

en: Right Alt+Right Shift
hr: Desni Alt+Desni Shift

en: Left Win
hr: Lijeva Win tipka

en: Right Win
hr: Desna Win tipka

en: Left Shift
hr: Lijevi Shift

en: Right Shift
hr: Desni Shift

en: Left Ctrl
hr: Lijevi Ctrl

en: Right Ctrl
hr: Desni Ctrl

en: Ctrl+Left Win to first layout; Ctrl+Menu to second layout
hr: Ctrl+Lijeva Win tipka za prvi raspored, Ctrl+Menu tipka za drugi raspored

en: Left Ctrl+Left Win
hr: Lijevi Ctrl+Lijevi Win

en: Key to choose the 2nd level
hr: Tipka za odabir 2. razine

en: The "&lt; &gt;" key
hr: "&lt; &gt;" tipka

en: Key to choose the 3rd level
hr: Tipka za odabir 3. razine

en: Any Win
hr: Bilo koja Win tipka

en: Any Alt
hr: Bilo koja Alt tipka

en: Right Alt; Shift+Right Alt as Compose
hr: Desni Alt, Shift+Desni Alt tipka je sastavljena

en: Right Alt never chooses 3rd level
hr: Desna Alt tipka nikada ne odabire 3. razinu

en: Enter on keypad
hr: Enter tipka na tipkovnici

en: Backslash
hr: Obrnuta kosa crta

en: Caps Lock; acts as onetime lock when pressed together with another 3rd-level chooser
hr: Caps Lock; ponaša se kao jednokratno zaključavanje kada je pritisnut zajedno s ostalim odabirateljima 3. razine

en: Backslash; acts as onetime lock when pressed together with another 3rd level chooser
hr: Kosa crta; ponaša se kao jednokratno zaključavanje kada je pritisnuta zajedno s ostalim odabirateljima 3. razine

en: The "&lt; &gt;" key; acts as onetime lock when pressed together with another 3rd level chooser
hr: "&lt; &gt;"; ponaša se kao jednokratno zaključavanje kada je pritisnut zajedno s ostalim odabirateljima 3. razine

en: Ctrl position
hr: Položaj Ctrl tipke

en: Caps Lock as Ctrl
hr: Caps Lock kao Ctrl

en: Left Ctrl as Meta
hr: Lijevi Ctrl kao Meta

en: Swap Ctrl and Caps Lock
hr: Zamijeni Ctrl i Caps Lock

en: Caps Lock as Ctrl, Ctrl as Hyper
hr: Caps Lock kao Ctrl, Ctrl kao Hyper

en: To the left of "A"
hr: Lijevo od "A"

en: At the bottom left
hr: Dolje lijevo

en: Right Ctrl as Right Alt
hr: Desni Ctrl kao Desni Alt

en: Menu as Right Ctrl
hr: Menu kao desni Ctrl

en: Swap Left Alt with Left Ctrl
hr: Zamijeni lijevu Alt tipku s desnom Ctrl tipkom

en: Swap Left Win with Left Ctrl
hr: Zamijeni lijevu Win tipku s lijevom Ctrl tipkom

en: Swap Right Win with Right Ctrl
hr: Zamijeni desnu Win tipku s desnom Ctrl tipkom

en: Left Alt as Ctrl, Left Ctrl as Win, Left Win as Left Alt
hr: Lijevi Alt kao Ctrl, lijevi Ctrl kao Win, lijevi Win kao Alt

en: Use keyboard LED to show alternative layout
hr: Koristi LED tipkovnice za prikaz alternativnog rasporeda

en: Use keyboard LED to indicate modifiers
hr: Koristi LED tipkovnice za označavanje izmjenjivača

en: Compose
hr: Sastavi

en: Layout of numeric keypad
hr: Raspored brojčane tipkovnice

en: Legacy
hr: Stari

en: Unicode arrows and math operators
hr: Unikôdne strelice i matematički operatori

en: Unicode arrows and math operators on default level
hr: Unikôdne strelice i matematički operatori na uobičajenoj razini

en: Legacy Wang 724
hr: Zastarjeli Wang 724

en: Wang 724 keypad with Unicode arrows and math operators
hr: Wang 724 tipkovnica s Unikôdnim strelicama i matematičkim operatorima)

en: Wang 724 keypad with Unicode arrows and math operators on default level
hr: Wang 724 tipkovnica s Unikôdnim strelicama i matematičkim operatorima na uobičajenoj razini)

en: Hexadecimal
hr: Heksadecimalni

en: Phone and ATM style
hr: Bankomatni i telefonski stil

en: Numeric keypad Delete behavior
hr: Ponašanje tipke Delete brojčane tipkovnice

en: Legacy key with dot
hr: Zastarjela tipka s točkom

note: Actually, with KP_SEPARATOR, as the old keypad(comma)
en: Legacy key with comma
hr: Zastarjela tipka sa zarezom

en: Four-level key with dot
hr: Tipka 4. razine s točkom

en: Four-level key with dot, Latin-9 only
hr: Tipka 4. razine s točkom , samo latinica-9

en: Four-level key with comma
hr: Tipka 4. razine sa zarezom

en: Four-level key with momayyez
hr: Tipka 4. razine s momayyez

note: This assumes the KP_ abstract symbols are actually useful for some apps The description needs to be rewritten
en: Four-level key with abstract separators
hr: Tipka 4. razine s apstraktnim razdjelnicima

en: Semicolon on third level
hr: Točka-zarez na 3. razini

en: Caps Lock behavior
hr: Ponašanje tipke Caps Lock

en: Caps Lock uses internal capitalization; Shift "pauses" Caps Lock
hr: Caps Lock koristi unutarnja velika/mala slova; Shift "pauzira" Caps Lock

en: Caps Lock uses internal capitalization; Shift does not affect Caps Lock
hr: Caps Lock koristi unutarnja velika/mala slova; Shift ne utječe na Caps Lock

en: Caps Lock acts as Shift with locking; Shift "pauses" Caps Lock
hr: Caps Lock se ponaša kao Shift sa zaključavanjem; Shift "pauzira" Caps Lock

en: Caps Lock acts as Shift with locking; Shift does not affect Caps Lock
hr: Caps Lock se ponaša kao Shift sa zaključavanjem; Shift ne utječe na Caps Lock

en: Caps Lock toggles normal capitalization of alphabetic characters
hr: Caps Lock uključuje/isključuje uobičajenuo velike/male znakove abecede

en: Caps Lock toggles Shift Lock (affects all keys)
hr: Caps Lock uključuje/isključuje Shift Lock (zahvaća sve tipke)

en: Swap Esc and Caps Lock
hr: Zamijeni Esc i Caps Lock

en: Make Caps Lock an additional Esc
hr: Pretvori Caps Lock u dodatni Esc

en: Make Caps Lock an additional Esc, but Shift + Caps Lock is the regular Caps Lock
hr: Pretvori Caps Lock u dodatni Esc, ali Shift + Caps Lock se ponašaju kao uobičajeni Caps Lock

en: Make Caps Lock an additional Backspace
hr: Pretvori Caps Lock u dodatni Backspace

en: Make Caps Lock an additional Super
hr: Pretvori Caps Lock u dodatni Super

en: Make Caps Lock an additional Hyper
hr: Pretvori Caps Lock u dodatni Hyper

en: Make Caps Lock an additional Menu key
hr: Pretvori Caps Lock u dodatnu Menu tipku

en: Make Caps Lock an additional Num Lock
hr: Pretvori Caps Lock dodatni Num Lock

en: Make Caps Lock an additional Ctrl
hr: Pretvori Caps Lock u dodatni Ctrl

en: Caps Lock is disabled
hr: Caps Lock je isključen

en: Alt and Win behavior
hr: Ponašanje Alt i Win tipki

en: Add the standard behavior to Menu key
hr: Dodaj standardno ponašanje Menu tipki

en: Menu is mapped to Win
hr: Menu je mapiran na Win

en: Alt and Meta are on Alt
hr: Alt i Meta su na Alt

en: Alt is mapped to Win and the usual Alt
hr: Alt je mapiran na Win (i na uobičajeni Alt)

en: Ctrl is mapped to Win and the usual Ctrl
hr: Ctrl je mapiran na Win i na uobičajeni Ctrl

en: Ctrl is mapped to Right Win and the usual Ctrl
hr: Ctrl je mapiran na desni Win i na uobičajeni Ctrl

en: Ctrl is mapped to Alt, Alt to Win
hr: Ctrl je mapiran na Alt, Alt na Win

en: Meta is mapped to Win
hr: Meta je mapiran na Win

en: Meta is mapped to Left Win
hr: Meta je mapiran na lijevu Win tipku

en: Hyper is mapped to Win
hr: Hyper je mapiran na Win

en: Alt is mapped to Right Win, Super to Menu
hr: Alt je mapiran na lijevu Win tipku, Super na Menu tipku

en: Left Alt is swapped with Left Win
hr: Lijevi Alt je zamijenjen s lijevom Win tipkom

en: Alt is swapped with Win
hr: Alt je zamijenjen s Win tipkom

en: Win is mapped to PrtSc and the usual Win
hr: Win je mapiran na PrtSc i na uobičajeni Win

en: Position of Compose key
hr: Položaj tipke sastavljanja

en: 3rd level of Left Win
hr: 3. razina od lijeve Win tipke

en: 3rd level of Right Win
hr: 3. razina od desne Win tipke

en: 3rd level of Menu
hr: 3. razina od Menu tipke

en: 3rd level of Left Ctrl
hr: 3. razina od lijeve Ctrl tipke

en: 3rd level of Right Ctrl
hr: 3. razina od desne Ctrl tipke

en: 3rd level of Caps Lock
hr: 3. razina od Caps Lock

en: 3rd level of the "&lt; &gt;" key
hr: 3. razina od "&lt; &gt;" tipke

en: Compatibility options
hr: Mogućnosti kompatibilnosti

en: Default numeric keypad keys
hr: Zadane tipke brojčane tipkovnice

en: Numeric keypad always enters digits (as in macOS)
hr: Tipke brojčane tipkovnice uvijek upisuju brojeve (kao u macOS)

en: Num Lock on: digits; Shift for arrows. Num Lock off: arrows (as in Windows)
hr: Num Lock uključen: na brojevima, Shift prebaciva na strelice, Num Lock isključen: uvijek je na strelicama (kao u Windowsima)

en: Shift does not cancel Num Lock, chooses 3rd level instead
hr: Shift ne isključuje Num Lock, umjesto odabire 3. razinu

en: Special keys (Ctrl+Alt+&lt;key&gt;) handled in a server
hr: Posebne tipke (Ctrl+Alt+&lt;key&gt;) upotrijebljene na poslužitelju

en: Apple Aluminium emulates Pause, PrtSc, Scroll Lock
hr: Apple Aluminijska tipkovnica: emulira Pause, PrtSc, Scroll Lock)

en: Shift cancels Caps Lock
hr: Shift poništava utjecaj tipke Caps Lock

en: Enable extra typographic characters
hr: Omogući dodatne tipografske znakove

en: Enable APL overlay characters
hr: Omogući APL dodatne simbole

en: Both Shifts together enable Caps Lock
hr: Obje Shift tipke zajedno omogućuju Caps Lock

en: Both Shifts together enable Caps Lock; one Shift key disables it
hr: Obje Shift tipke zajedno omogućuju Caps Lock, jedna Shift tipka ju onemogućuje

en: Both Shifts together enable Shift Lock
hr: Obje Shift tipke zajedno omogućuju Shift Lock

en: Shift + Num Lock enables PointerKeys
hr: Shift + NumLock omogućuju tipke pokazivača

en: Allow breaking grabs with keyboard actions (warning: security risk)
hr: Dopusti hvatanje prijeloma s radnjama tipkovnice (upozorenje: sigurnosni rizik)

en: Allow grab and window tree logging
hr: Dopusti hvatanje i prijavu stabla prozora

en: Currency signs
hr: Simboli valuta

en: Euro on E
hr: Euro na E

en: Euro on 2
hr: Euro na 2

en: Euro on 4
hr: Euro na 4

en: Euro on 5
hr: Euro na 5

en: Rupee on 4
hr: Rupija na 4

en: Key to choose 5th level
hr: Tipka za odabir 5. razine

en: Caps Lock chooses 5th level
hr: Caps Lock tipka odabire 5. razinu

en: The "&lt; &gt;" key chooses 5th level
hr: "&lt; &gt;" odabire 5. razinu

en: Right Alt chooses 5th level
hr: Desna Alt tipka odabire 5. razinu

en: Menu chooses 5th level
hr: Menu odabire 5. razinu

en: Right Ctrl chooses 5th level
hr: Desna Ctrl tipka odabire 5. razinu

en: The "&lt; &gt;" key chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
hr: "&lt; &gt;" tipka odabire 5. razinu, ponaša se kao jednokratno zaključavanje kada je pritisnut zajedno s ostalim odabirateljima 5. razine

en: Right Alt chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
hr: Lijevi Alt odabire 5. razinu, ponaša se kao jednokratno zaključavanje kada je pritisnut zajedno s ostalim odabirateljima 5. razine

en: Left Win chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
hr: Lijevi Win odabire 5. razinu, ponaša se kao jednokratno zaključavanje kada je pritisnut zajedno s ostalim odabirateljima 5. razine

en: Right Win chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
hr: Desni Win odabire 5. razinu, ponaša se kao jednokratno zaključavanje kada je pritisnut zajedno s ostalim odabirateljima 5. razine

en: Non-breaking space input
hr: Unos neprelomljivog znaka razmaka

en: Usual space at any level
hr: Uobičajena Space tipka na svim razinama

en: Non-breaking space at the 2nd level
hr: Neprelomljivi znak razmaka na 2. razini

en: Non-breaking space at the 3rd level
hr: Neprelomljivi znak razmaka na 3. razini

en: Non-breaking space at the 3rd level, thin non-breaking space at the 4th level
hr: Neprelomljivi znak razmaka na 3. razini, rijedak neprelomljivi znak razmaka na 4. razini

en: Non-breaking space at the 4th level
hr: Neprelomljivi znak razmaka na 4. razini

en: Non-breaking space at the 4th level, thin non-breaking space at the 6th level
hr: Neprelomljivi znak razmaka na 4. razini, rijedak neprelomljivi znak razmaka na 6. razini

en: Non-breaking space at the 4th level, thin non-breaking space at the 6th level (via Ctrl+Shift)
hr: Neprelomljivi znak razmaka na 4. razini, rijedak neprelomljivi znak razmaka na 6. razini (putem Ctrl+Shift)

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level
hr: Bez znaka razmaka na 2. razini

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, zero-width joiner at the 3rd level
hr: Bez znaka razmaka na 2. razini, bez znaka razmaka na 3. razini

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, zero-width joiner at the 3rd level, non-breaking space at the 4th level
hr: Bez znaka razmaka na 2. razini, bez znaka razmaka na 3. razini, neprelomljivi znak razmaka na 4. razini

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, non-breaking space at the 3rd level
hr: Bez znaka razmaka na 2. razini, neprelomljivi znak razmaka na 3. razini

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, non-breaking space at the 3rd level, zero-width joiner at the 4th level
hr: Bez znaka razmaka na 2. razini, neprelomljivi znak razmaka na 3. razini, bez znaka razmaka na 4. razini

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, non-breaking space at the 3rd level, thin non-breaking space at the 4th level
hr: Bez znaka razmaka na 2. razini, neprelomljivi znak razmaka na 3. razini, rijedak neprelomljivi znak razmaka na 4. razini

en: Zero-width non-joiner at the 3rd level, zero-width joiner at the 4th level
hr: Bez znaka razmaka na 3. razini, bez znaka razmaka na 4. razini

en: Japanese keyboard options
hr: Mogućnosti japanske tipkovnice

en: Kana Lock key is locking
hr: Kana Lock tipka zaključva

en: NICOLA-F style Backspace
hr: NICOLA-F Backspace stil

en: Make Zenkaku Hankaku an additional Esc
hr: Pretvori Zenkaku Hankaku u dodatni Esc

en: Korean Hangul/Hanja keys
hr: Korejske Hangul/Hanja tipke

en: Make right Alt a Hangul key
hr: Pretvori desni Alt u Hangul tipku

en: Make right Ctrl a Hangul key
hr: Pretvori desni Ctrl u Hangul tipku

en: Make right Alt a Hanja key
hr: Pretvori desni Alt u Hanja tipku

en: Make right Ctrl a Hanja key
hr: Pretvori desni Ctrl u Hanja tipku

en: Esperanto letters with superscripts
hr: Esperanto slova sa superpismom

en: At the corresponding key in a QWERTY layout
hr: Odgovarajuća tipka u QWERTY rasporedu

en: At the corresponding key in a Dvorak layout
hr: Odgovarajuća tipka u Dvorak rasporedu

en: At the corresponding key in a Colemak layout
hr: Odgovarajuća tipka u Colemak rasporedu

en: Old Solaris keycodes compatibility
hr: Kompatibilnost sa starim Solaris kôdovima tipki

en: Sun key compatibility
hr: Kompatibilnost Sun tipke

en: Key sequence to kill the X server
hr: Kombinacija tipki za zaustavljanje X poslužitelja

en: APL symbols (Dyalog APL)
hr: APL simboli (APL dijalog)

en: APL symbols (SAX, Sharp APL for Unix)
hr: APL simboli (SAX, Sharp APL za Unix)

en: APL symbols (unified)
hr: APL simboli (objedinjeni)

en: APL symbols (IBM APL2)
hr: APL simboli (IBM APL2)

en: APL symbols (Manugistics APL*PLUS II)
hr: APL simboli (Manugistics APL*PLUS II)

en: APL symbols (APLX unified)
hr: APL simboli (APLX objedinjeni)

en: Kutenai
hr: Kutenaijski

en: Secwepemctsin
hr: Secwepemctsinski

en: Multilingual (Canada, Sun Type 6/7)
hr: Višejezični (Kanada, Sun Type 6/7)

en: German (with Hungarian letters, no dead keys)
hr: Njemački (s mađarskim slovima, uklonjene mrtve tipke)

en: Polish (Germany, no dead keys)
hr: Poljski (Njemačka, uklonjene mrtve tipke)

en: German (Sun Type 6/7)
hr: Njemački (Sun Type 6/7)

en: German (Aus der Neo-Welt)
hr: Njemački (Aus der Neo-Welt)

en: German (KOY)
hr: Njemački (KOY)

en: German (Bone)
hr: Njemački (Bone)

en: German (Bone, eszett in the home row)
hr: Njemački (Bone, eszett u home retku)

en: German (Neo, QWERTZ)
hr: Njemački (Neo, QWERTY)

en: German (Neo, QWERTY)
hr: Njemački (Neo, QWERTY)

en: Russian (Germany, recommended)
hr: Ruski (Njemačka, preporučeno)

en: Russian (Germany, transliteration)
hr: Ruski (Njemačka, transliteracija)

en: German (Ladin)
hr: Njemački (ladinski)

en: Coptic
hr: Koptski

en: Old Hungarian
hr: Staro mađarski

en: Old Hungarian (for ligatures)
hr: Stari mađarski (za ligature)

en: Avestan
hr: Avestički

en: Lithuanian (Dvorak)
hr: Litavski (Dvorak)

en: Lithuanian (Sun Type 6/7)
hr: Litavski (Sun Type 6/7)

en: Latvian (Dvorak)
hr: Letonski (Dvorak)

en: Latvian (Dvorak, with Y)
hr: Letonski (Dvorak, sa Y)

en: Latvian (Dvorak, with minus)
hr: Letonski (Dvorak s minusom)

en: Latvian (programmer Dvorak)
hr: Letonski (programerski Dvorak)

en: Latvian (programmer Dvorak, with Y)
hr: Letonski (programerski Dvorak, sa Y)

en: Latvian (programmer Dvorak, with minus)
hr: Letonski (programerski Dvorak, s minusom)

en: Latvian (Colemak)
hr: Letonski (Colemak)

en: Latvian (Colemak, with apostrophe)
hr: Letonski (Colemak, sa apostrofom)

en: Latvian (Sun Type 6/7)
hr: Letonski (Sun Type 6/7)

en: Latvian (apostrophe, dead quotes)
hr: Letonski (apostrof, s mrtvim navodom)

en: English (US, intl., AltGr Unicode combining)
hr: Engleski (SAD, međunarodni, AltGr Unikôdno kombiniranje)

en: English (US, intl., AltGr Unicode combining, alt.)
hr: Engleski (SAD, međunarodni, AltGr Unikôdno kombiniranje)

en: Atsina
hr: Atsinaski

en: Czech Slovak and German (US)
hr: Češko-slovački i njemački (SAD)

en: Czech, Slovak, Polish, Spanish, Finnish, Swedish and German (US)
hr: Češki, slovački, poljski, finski, švedski i njemački (SAD)

en: English (Drix)
hr: Engleski (Drix)

en: German, Swedish and Finnish (US)
hr: Njemački, švedski i finski (SAD)

en: English (US, IBM Arabic 238_L)
hr: Engleski (SAD, IBM Arapski 238_L)

en: English (US, Sun Type 6/7)
hr: Engleski (SAD, Sun vrsta 6/7)

en: English (Carpalx)
hr: Engleski (Carpalx)

en: English (Carpalx, intl., with dead keys)
hr: Engleski (Carpalx, međunarodni s mrtvim tipkama)

en: English (Carpalx, intl., with AltGr dead keys)
hr: Engleski (Carpalx, međunarodni sa AltGr mrtvim tipkama)

en: English (Carpalx, full optimization)
hr: Engleski (Carpalx, potpuna optimizacija)

en: English (Carpalx, full optimization, intl., with dead keys)
hr: Engleski (Carpalx, potpuna optimizacija, međunarodni s mrtvim tipkama)

en: English (Carpalx, full optimization, intl., with AltGr dead keys)
hr: Engleski (Carpalx, potpuna optimizacija, međunarodni sa AltGr mrtvim tipkama)

en: English (3l)
hr: Engleski (3l)

en: English (3l, Chromebook)
hr: Engleski (3l, Chromebook)

en: English (3l, emacs)
hr: Engleski (3l, emacs)

en: English (Workman-P)
hr: Engleski (Workman-p)

en: Sicilian (US keyboard)
hr: Sicilijanski (SAD tipkovnica)

en: English (Western European AltGr dead keys)
hr: Engleski (zapadnoeuropski AltGr mrtve tipke)

en: Polish (intl., with dead keys)
hr: Poljski (međunarodni s mrtvim tipkama)

en: Polish (Colemak)
hr: Poljski (Colemak)

en: Polish (Colemak-DH)
hr: Poljski (Colemak-DH)

en: Polish (Colemak-DH ISO)
hr: Poljski (Colemak-DH ISO)

en: Polish (Sun Type 6/7)
hr: Poljski (Sun Type 6/7)

en: Polish (Glagolica)
hr: Poljski (Glagoljica)

en: Polish (lefty)
hr: Poljski (ljevaci)

en: Crimean Tatar (Dobruja Q)
hr: Krimsko tatarski (Dobruja Q)

en: Romanian (ergonomic Touchtype)
hr: Rumunjski (ergonomski Touchtype)

en: Romanian (Sun Type 6/7)
hr: Rumunjski (Sun Type 6/7)

en: Serbian (combining accents instead of dead keys)
hr: Srpski (kombiniranje dijakritika umjesto mrtvih tipka)

en: Church Slavonic
hr: Crkvenoslavenski

en: Russian (with Ukrainian-Belorussian layout)
hr: Ruski (s ukrajinsko-bjeloruskim rasporedom)

en: Russian (Rulemak, phonetic Colemak)
hr: Ruski (Rulemak, fonetski Colemak)

en: Russian (phonetic Macintosh)
hr: Ruski (fonetski Macintosh)

en: Russian (Sun Type 6/7)
hr: Ruski (Sun Type 6/7)

en: Russian (with US punctuation)
hr: Ruski (sa SAD interpukcijom)

en: Russian (GOST 6431-75)
hr: Ruski (GOST 6431-75)

en: Russian (GOST 14289-88)
hr: Ruski (GOST 14289-88)

en: Russian (Polyglot and Reactionary)
hr: Ruski (poliglotski i reakcionarno)

en: Russian (Programmer)
hr: Ruski (programerski)

en: Armenian (OLPC, phonetic)
hr: Armenski (OLPC, fonetski)

en: Hebrew (Biblical, SIL phonetic)
hr: Hebrejski (biblijski, SIL fonetski)

en: Arabic (Sun Type 6/7)
hr: Arapski (Sun Type 6/7)

en: Arabic (Arabic numerals, extensions in the 4th level)
hr: Arapski (arapski brojevi, proširenja u 4. razini)

en: Arabic (Eastern Arabic numerals, extensions in the 4th level)
hr: Arapski (istočnoarapski brojevi, proširenja u 4. razini)

en: Ugaritic instead of Arabic
hr: Ugaritski umjesto arapskog

en: Arabic (ErgoArabic)
hr: Arapski (ErgoArabic)

en: Belgian (Sun Type 6/7)
hr: Belgijski (Sun Type 6/7)

en: Portuguese (Brazil, Sun Type 6/7)
hr: Portugalski (Brazil, Sun Type 6/7)

en: Czech (Sun Type 6/7)
hr: Češki (Sun Type 6/7)

en: Czech (programming)
hr: Češki (programiranje)

en: Czech (typographic)
hr: Češki (tipografski)

en: Czech (coder)
hr: Češki (kôdiranje)

en: Czech (programming, typographic)
hr: Češki (programiranje, tipografski)

en: Czech (US, Colemak, UCW support)
hr: Češki (SAD Colemak s podrškom za UCW)

en: Danish (Sun Type 6/7)
hr: Danski (Sun Type 6/7)

en: Dutch (Sun Type 6/7)
hr: Nizozemski (Sun Type 6/7)

en: Estonian (Sun Type 6/7)
hr: Estonski (Sun Type 6/7)

en: Finnish (Sun Type 6/7)
hr: Finski (Sun Type 6/7)

en: Finnish (DAS)
hr: Finski (DAS)

en: Finnish (Dvorak)
hr: Finski (Dvorak)

en: French (Sun Type 6/7)
hr: Francuski (Sun Type 6/7)

en: French (US with dead keys, alt.)
hr: Francuski (SAD s mrtvim tipkama)

en: French (US, AZERTY)
hr: Francuski (SAD, AZERTY)

en: Greek (Sun Type 6/7)
hr: Grčki (Sun Type 6/7)

en: Greek (Colemak)
hr: Grčki (Colemak)

en: Italian (Sun Type 6/7)
hr: Talijanski (Sun Type 6/7)

en: Italian (Ladin)
hr: Talijanski (ladinski)

en: Italian (Dvorak)
hr: Talijanski (Dvorak)

en: Japanese (Sun Type 6)
hr: Japanski (Sun Type 6)

en: Japanese (Sun Type 7, PC-compatible)
hr: Japanski (Sun Type 7, PC- kompatibilan)

en: Japanese (Sun Type 7, Sun-compatible)
hr: Japanski (Sun Type 7, Sun-kompatibilan)

en: Norwegian (Sun Type 6/7)
hr: Norveški (Sun Type 6/7)

en: Urdu (Pakistan, Navees)
hr: Urdski (Pakistan, Navees)

en: Portuguese (Sun Type 6/7)
hr: Portugalski (Sun Type 6/7)

en: Portuguese (Colemak)
hr: Portugalski (Colemak)

en: Slovak (ACC layout, only accented letters)
hr: Slovački (ACC raspored, samo slova s dijakriticima)

en: Slovak (Sun Type 6/7)
hr: Slovački (Sun Type 6/7)

en: Spanish (Sun Type 6/7)
hr: Španjolski (Sun Type 6/7)

en: Swedish (Dvorak A5)
hr: Švedski (Dvorak A5)

en: Swedish (Sun Type 6/7)
hr: Švedski (Sun Type 6/7)

en: Elfdalian (Swedish, with combining ogonek)
hr: Elfdalianski (Švedski, u kombinaciji s ogonekom)

en: German (Switzerland, Sun Type 6/7)
hr: Njemački (Švicarska, Sun Type 6/7)

en: French (Switzerland, Sun Type 6/7)
hr: Francuski (Švicarska, Sun Type 6/7)

en: Turkish (Sun Type 6/7)
hr: Turski (Sun Type 6/7)

en: Turkish (Turkey, Latin Q, Swap i and ı)
hr: Turski (Turska, latinični Q, zamijenjuje i sa ı)

en: Ukrainian (Sun Type 6/7)
hr: Ukrajinski (Sun Type 6/7)

en: English (UK, Sun Type 6/7)
hr: Engleski (UK, Sun Type 6/7)

en: Korean (Sun Type 6/7)
hr: Korejski (Sun Type 6/7)

en: Vietnamese (AÐERTY)
hr: Vijetnamski (AÐERTY)

en: Vietnamese (QĐERTY)
hr: Vijetnamski (QĐERTY)

en: EurKEY (US)
hr: Europski tipkovnički raspored (SAD)

en: International Phonetic Alphabet
hr: Međunarodna fonetska abeceda

en: International Phonetic Alphabet (QWERTY)
hr: Međunarodna fonetska abeceda (QWERTY)

en: Modi (KaGaPa phonetic)
hr: Modi (KaGaPa fonetski)

en: Sanskrit symbols
hr: Sanskrtski simboli

en: Urdu (Navees)
hr: Urdski (Navees)

en: Number key 4 when pressed in isolation
hr: Brojčana tipka 4 kada se izolirano pritisne

en: Number key 9 when pressed in isolation
hr: Brojčana tipka 9 kada se izolirano pritisne

en: Make Caps Lock an additional Esc, and Shift + Caps Lock is the Compose
hr: Pretvori Caps Lock u dodatni Esc, a Shift + Caps Lock se ponašaju kao tipka sastavljanja

en: Parentheses position
hr: Položaj zagrada

en: Swap with square brackets
hr: Zamijena sa uglatim zagradama
