xkeyboard-config 2.40.99 - en to lt translation catalogue (1110 entries)

en: Generic 86-key PC
lt: Įprastinė PC 86 klavišų

en: Generic 101-key PC
lt: Įprastinė PC 101 klavišo

en: Generic 102-key PC
lt: Įprastinė PC 102 klavišų

en: Generic 104-key PC
lt: Įprastinė PC 104 klavišų

en: Generic 104-key PC with L-shaped Enter key
lt: Įprastinė PC 104 klavišų su L formos įvedimo klavišu

en: Generic 105-key PC
lt: Įprastinė PC 105 klavišų

en: A4Tech KB-21
lt: „A4Tech KB-21“

en: A4Tech KBS-8
lt: „A4Tech KBS-8“

en: A4Tech Wireless Desktop RFKB-23
lt: „A4Tech Wireless Desktop RFKB-23“

en: Acer AirKey V
lt: „Acer AirKey V“

en: Acer C300
lt: „Acer C300“

en: Acer Ferrari 4000
lt: „Acer Ferrari 4000“

en: Acer laptop
lt: „Acer“ nešiojamasis kompiuteris

en: Advance Scorpius KI
lt: „Advance Scorpius KI“

en: Apple
lt: „Apple“

en: Apple Aluminium (ANSI)
lt: „Apple Aluminium“ (ANSI)

en: Apple Aluminium (ISO)
lt: „Apple Aluminium“ (ISO)

en: Apple Aluminium (JIS)
lt: „Apple Aluminium“ (JIS)

en: Asus laptop
lt: „Asus“ nešiojamasis kompiuteris

en: Azona RF2300 Wireless Internet
lt: „Azona RF2300 Wireless Internet“

en: BenQ X-Touch
lt: „BenQ X-Touch“

en: BenQ X-Touch 730
lt: „BenQ X-Touch 730“

en: BenQ X-Touch 800
lt: „BenQ X-Touch 800“

en: Brother Internet
lt: „Brother Internet“

en: BTC 5090
lt: „BTC 5090“

en: BTC 5113RF Multimedia
lt: „BTC 5113RF Multimedia“

en: BTC 5126T
lt: „BTC 5126T“

en: BTC 6301URF
lt: „BTC 6301URF“

en: BTC 9000
lt: „BTC 9000“

en: BTC 9000A
lt: „BTC 9000A“

en: BTC 9001AH
lt: „BTC 9001AH“

en: BTC 9019U
lt: „BTC 9019U“

en: BTC 9116U Mini Wireless Internet and Gaming
lt: „BTC 9116U Mini Wireless Internet and Gaming“

en: Cherry Blue Line CyBo@rd
lt: „Cherry Blue Line CyBo@rd“

en: Cherry Blue Line CyBo@rd (alt.)
lt: „Cherry Blue Line CyBo@rd“ (alt.)

en: Cherry B.UNLIMITED
lt: „Cherry B.UNLIMITED“

en: Cherry CyBo@rd USB-Hub
lt: „Cherry CyBo@rd USB-Hub“

en: Cherry CyMotion Expert
lt: „Cherry CyMotion Expert“

en: Cherry CyMotion Master Linux
lt: „Cherry CyMotion Master Linux“

en: Cherry CyMotion Master XPress
lt: „Cherry CyMotion Master XPress“

en: Chicony Internet
lt: „Chicony Internet“

en: Chicony KB-9885
lt: „Chicony KB-9885“

en: Chicony KU-0108
lt: „Chicony KU-0108“

en: Chicony KU-0420
lt: „Chicony KU-0420“

en: Chromebook
lt: „Chromebook“

en: Classmate PC
lt: „Classmate PC“

en: Compal FL90
lt: „Compal FL90“

en: Compaq Armada laptop
lt: „Compaq Armada“ nešiojamasis kompiuteris

en: Compaq Easy Access
lt: „Compaq Easy Access“

en: Compaq Internet (7 keys)
lt: „Compaq Internet“ (7 klavišai)

en: Compaq Internet (13 keys)
lt: „Compaq Internet“ (13 klavišų)

en: Compaq Internet (18 keys)
lt: „Compaq Internet“ (18 klavišų)

en: Compaq iPaq
lt: „Compaq iPaq“

en: Compaq Presario laptop
lt: „Compaq Presario“ nešiojamasis kompiuteris

en: Creative Desktop Wireless 7000
lt: „Creative Desktop Wireless 7000“

en: Dell
lt: „Dell“

en: Dell 101-key PC
lt: „Dell“ 101 klavišo PC klaviatūra

en: Dell Latitude laptop
lt: „Dell Latitude“ nešiojamasis kompiuteris

en: Dell Inspiron 6000/8000 laptop
lt: „Dell Inspiron 6000/8000“ nešiojamasis kompiuteris

en: Dell Precision M laptop
lt: „Dell Precision M“ nešiojamasis kompiuteris

en: Dell Precision M65 laptop
lt: „Dell Precision M65“ nešiojamasis kompiuteris

en: Dell SK-8125
lt: „Dell SK-8125“

en: Dell SK-8135
lt: „Dell SK-8135“

en: Dell USB Multimedia
lt: „Dell USB Multimedia“

en: Dexxa Wireless Desktop
lt: „Dexxa Wireless Desktop“

en: Diamond 9801/9802
lt: „Diamond 9801 / 9802“

en: DTK2000
lt: „DTK2000“

en: eMachines m6800 laptop
lt: „eMachines m6800“ nešiojamasis kompiuteris

en: Ennyah DKB-1008
lt: „Ennyah DKB-1008“

en: Everex STEPnote
lt: „Everex STEPnote“

en: Fujitsu-Siemens Amilo laptop
lt: „Fujitsu-Siemens Amilo“ nešiojamasis kompiuteris

en: Genius Comfy KB-16M/Multimedia KWD-910
lt: „Genius Comfy KB-16M“ / „Genius Multimedia KWD-910“

en: Genius Comfy KB-12e
lt: „Genius Comfy KB-12e“

en: Genius Comfy KB-21e-Scroll
lt: „Genius Comfy KB-21e-Scroll“

en: Genius KB-19e NB
lt: „Genius KB-19e NB“

en: Genius KKB-2050HS
lt: „Genius KKB-2050HS“

en: Gyration
lt: „Gyration“

en: Happy Hacking
lt: „Happy Hacking“

en: Happy Hacking for Mac
lt: „Happy Hacking for Mac“

en: Hewlett-Packard Internet
lt: „Hewlett-Packard Internet“

en: Hewlett-Packard Mini 110 laptop
lt: „Hewlett-Packard Mini 110“ nešiojamasis kompiuteris

en: Hewlett-Packard nx9020
lt: „Hewlett-Packard nx9020“

en: Hewlett-Packard Omnibook 500
lt: „Hewlett-Packard Omnibook 500“

en: Hewlett-Packard Omnibook 500 FA
lt: „Hewlett-Packard Omnibook 500 FA“

en: Hewlett-Packard Omnibook 6000/6100
lt: „Hewlett-Packard Omnibook 6000/6100“

en: Hewlett-Packard Omnibook XE3 GC
lt: „Hewlett-Packard Omnibook XE3 GC“

en: Hewlett-Packard Omnibook XE3 GF
lt: „Hewlett-Packard Omnibook XE3 GF“

en: Hewlett-Packard Omnibook XT1000
lt: „Hewlett-Packard Omnibook XT1000“

en: Hewlett-Packard Pavilion dv5
lt: „Hewlett-Packard Pavilion dv5“

en: Hewlett-Packard Pavilion ZT1100
lt: „Hewlett-Packard Pavilion ZT1100“

en: Hewlett-Packard SK-2501 Multimedia
lt: „Hewlett-Packard SK-2501 Multimedia“

en: Honeywell Euroboard
lt: „Honeywell Euroboard“

en: IBM Rapid Access
lt: „IBM Rapid Access“

en: IBM Rapid Access II
lt: „IBM Rapid Access II“

en: IBM Space Saver
lt: „IBM Space Saver“

en: IBM ThinkPad 560Z/600/600E/A22E
lt: „IBM ThinkPad 560Z/600/600E/A22E“

en: IBM ThinkPad R60/T60/R61/T61
lt: „IBM ThinkPad R60/T60/R61/T61“

en: IBM ThinkPad Z60m/Z60t/Z61m/Z61t
lt: „IBM ThinkPad Z60m/Z60t/Z61m/Z61t“

en: Keytronic FlexPro
lt: „Keytronic FlexPro“

en: Kinesis
lt: „Kinesis“

en: Logitech
lt: „Logitech“

en: Logitech Access
lt: „Logitech Access“

en: Logitech Cordless Desktop
lt: „Logitech Cordless Desktop“

en: Logitech Cordless Desktop (alt.)
lt: „Logitech Cordless Desktop“ (alt.)

en: Logitech Cordless Desktop EX110
lt: „Logitech Cordless Desktop EX110“

en: Logitech Cordless Desktop iTouch
lt: „Logitech Cordless Desktop iTouch“

en: Logitech Cordless Desktop LX-300
lt: „Logitech Cordless Desktop LX-300“

en: Logitech Cordless Desktop Navigator
lt: „Logitech Cordless Desktop Navigator“

en: Logitech Cordless Desktop Optical
lt: „Logitech Cordless Desktop Optical“

en: Logitech diNovo
lt: „Logitech diNovo“

en: Logitech diNovo Edge
lt: „Logitech diNovo Edge“

en: Logitech G15 extra keys via G15daemon
lt: „Logitech G15“ (papildomi klavišai „G15daemon“ pagalba)

en: Logitech Internet
lt: „Logitech Internet“

en: Logitech Internet 350
lt: „Logitech Internet 350“

en: Logitech Internet Navigator
lt: „Logitech Internet Navigator“

en: Logitech iTouch
lt: „Logitech iTouch“

en: Logitech iTouch Cordless Y-RB6
lt: „Logitech iTouch Cordless Y-RB6“

en: Logitech iTouch Internet Navigator SE
lt: „Logitech iTouch Internet Navigator SE“

en: Logitech iTouch Internet Navigator SE USB
lt: „Logitech iTouch Internet Navigator SE USB“

en: Logitech Ultra-X
lt: „Logitech Ultra-X“

en: Logitech Ultra-X Cordless Media Desktop
lt: „Logitech Ultra-X Cordless Media Desktop“

en: MacBook/MacBook Pro
lt: „MacBook“ / „MacBook Pro“

en: MacBook/MacBook Pro (intl.)
lt: „MacBook“ / „MacBook Pro“ (europinė)

en: Macintosh
lt: „Macintosh“

en: Macintosh Old
lt: „Macintosh“ (senoji)

en: Memorex MX1998
lt: „Memorex MX1998“

en: Memorex MX2500 EZ-Access
lt: „Memorex MX2500 EZ-Access“

en: Memorex MX2750
lt: „Memorex MX2750“

en: Microsoft Comfort Curve 2000
lt: „Microsoft Comfort Curve 2000“

en: Microsoft Internet
lt: „Microsoft Internet“

en: Microsoft Internet Pro (Swedish)
lt: „Microsoft Internet Pro“ (švediška)

en: Microsoft Natural
lt: „Microsoft Natural“

en: Microsoft Natural Elite
lt: „Microsoft Natural Elite“

en: Microsoft Natural Ergonomic 4000
lt: „Microsoft Natural Ergonomic 4000“

en: Microsoft Natural Wireless Ergonomic 7000
lt: „Microsoft Natural Wireless Ergonomic 7000“

en: Microsoft Natural Pro/Internet Pro
lt: „Microsoft Natural Pro“ / „Internet Pro“

en: Microsoft Natural Pro USB/Internet Pro
lt: „Microsoft Natural Pro USB“ / „Internet Pro“

en: Microsoft Natural Pro OEM
lt: „Microsoft Natural Pro OEM“

en: Microsoft Office Keyboard
lt: „Microsoft Office“ klaviatūra

en: Microsoft Surface
lt: „Microsoft Surface“

en: Microsoft Wireless Multimedia 1.0A
lt: „Microsoft Wireless Multimedia 1.0A“

en: NEC SK-1300
lt: „NEC SK-1300“

en: NEC SK-2500
lt: „NEC SK-2500“

en: NEC SK-6200
lt: „NEC SK-6200“

en: NEC SK-7100
lt: „NEC SK-7100“

en: Northgate OmniKey 101
lt: „Northgate OmniKey 101“

en: OLPC
lt: „OLPC“

en: Ortek Multimedia/Internet MCK-800
lt: „Ortek Multimedia“ / „Internet MCK-800“

en: PinePhone Keyboard
lt: „PinePhone“ klaviatūra

en: Propeller Voyager KTEZ-1000
lt: „Propeller Voyager KTEZ-1000“

en: QTronix Scorpius 98N+
lt: „QTronix Scorpius 98N+“

en: Samsung SDM 4500P
lt: „Samsung SDM 4500P“

en: Samsung SDM 4510P
lt: „Samsung SDM 4510P“

en: Sanwa Supply SKB-KG3
lt: „Sanwa Supply SKB-KG3“

en: Silvercrest Multimedia Wireless
lt: „Silvercrest Multimedia Wireless“

en: SteelSeries Apex 300 (Apex RAW)
lt: „SteelSeries Apex 300“ („Apex RAW“)

en: Sun Type 6 (Japanese)
lt: „Sun Type 6“ (japoninė)

en: Sun Type 6 USB (Japanese)
lt: „Sun Type 6 USB“ (japoninė)

en: Sun Type 6 USB (Unix)
lt: „Sun Type 6 USB“ („UNIX“ tipo)

en: Sun Type 6/7 USB
lt: „Sun Type 6/7 USB“

en: Sun Type 6/7 USB (European)
lt: „Sun Type 6/7 USB“ (europinė)

en: Sun Type 7 USB
lt: „Sun Type 7 USB“

en: Sun Type 7 USB (European)
lt: „Sun Type 7 USB“ (europinė)

en: Sun Type 7 USB (Japanese)/Japanese 106-key
lt: „Sun Type 7 USB“ (japoninė) / Japoninė 106 klavišų

en: Sun Type 7 USB (Unix)
lt: „Sun Type 7 USB“ („UNIX“)

en: Super Power Multimedia
lt: „Super Power Multimedia“

en: SVEN Ergonomic 2500
lt: „SVEN Ergonomic 2500“

en: SVEN Slim 303
lt: „SVEN Slim 303“

en: Symplon PaceBook tablet
lt: „Symplon PaceBook“ planšetė

en: Targa Visionary 811
lt: „Targa Visionary 811“

en: Toshiba Satellite S3000
lt: „Toshiba Satellite S3000“

en: Truly Ergonomic 227
lt: „Truly Ergonomic 227“

en: Truly Ergonomic 229
lt: „Truly Ergonomic 229“

en: Trust Direct Access
lt: „Trust Direct Access“

en: Trust Slimline
lt: „Trust Slimline“

en: Trust Wireless Classic
lt: „Trust Wireless Classic“

en: TypeMatrix EZ-Reach 2020
lt: „TypeMatrix EZ-Reach 2020“

en: TypeMatrix EZ-Reach 2030 PS2
lt: „TypeMatrix EZ-Reach 2030 PS2“

en: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB
lt: „TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB“

en: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (102/105:EU mode)
lt: „TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB“ (102/105 klavišų europinis variantas)

en: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (106:JP mode)
lt: „TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB“ (106 klavišų japoninis variantas)

en: Unitek KB-1925
lt: „Unitek KB-1925“

en: ViewSonic KU-306 Internet
lt: „ViewSonic KU-306 internet“

en: Winbook Model XP5
lt: „Winbook Model XP5“

en: Yahoo! Internet
lt: „Yahoo! Internet“

en: Albanian
lt: Albanų

en: Albanian (Plisi)
lt: Albanų („Plisi“)

en: Albanian (Veqilharxhi)
lt: Albanų („Veqilharxhi“)

en: Amharic
lt: Amharų

en: Armenian
lt: Armėnų

en: Armenian (phonetic)
lt: Armėnų (fonetinis)

en: Armenian (alt. phonetic)
lt: Armėnų (alt. fonetinis)

en: Armenian (eastern)
lt: Armėnų (Rytų)

en: Armenian (alt. eastern)
lt: Armėnų (alt. Rytų)

en: Armenian (western)
lt: Armėnų (Vakarų)

en: Arabic
lt: Arabų

en: Arabic (Eastern Arabic numerals)
lt: Arabų (Rytų arabų skaitmenys)

en: Arabic (AZERTY)
lt: Arabų (AZERTY)

en: Arabic (AZERTY, Eastern Arabic numerals)
lt: Arabų (AZERTY, Rytų arabų skaitmenys)

en: Arabic (Buckwalter)
lt: Arabų („Buckwalter“)

en: Arabic (Macintosh)
lt: Arabų („Macintosh“)

en: Arabic (Macintosh, phonetic)
lt: Arabų („Macintosh“, fonetinis)

en: Arabic (OLPC)
lt: Arabų (OLPC)

en: Arabic (Egypt)
lt: Arabų (Egiptas)

en: Arabic (Iraq)
lt: Arabų (Irakas)

en: Kurdish (Iraq, Latin Q)
lt: Kurdų (Irakas, lotyniški rašmenys, Q)

en: Kurdish (Iraq, Latin Alt-Q)
lt: Kurdų (Irakas, lotyniški rašmenys, Alt-Q)

en: Kurdish (Iraq, F)
lt: Kurdų (Irakas, F)

en: Kurdish (Iraq, Arabic-Latin)
lt: Kurdų (Irakas, arabiški ir lotyniški rašmenys)

en: Arabic (Morocco)
lt: Arabų (Marokas)

en: Berber (Morocco, Tifinagh)
lt: Berberų (Marokas, tifinagas)

en: Berber (Morocco, Tifinagh alt.)
lt: Berberų (Marokas, tifinagas, alt.)

en: Berber (Morocco, Tifinagh phonetic, alt.)
lt: Berberų (Marokas, tifinago fonetinis, alt.)

en: Berber (Morocco, Tifinagh extended)
lt: Berberų (Marokas, tifinago išplėstasis)

en: Berber (Morocco, Tifinagh phonetic)
lt: Berberų (Marokas, tifinago fonetinis)

en: Berber (Morocco, Tifinagh extended phonetic)
lt: Berberų (Marokas, tifinago išplėstasis fonetinis)

en: French (Morocco)
lt: Prancūzų (Marokas)

en: Tarifit
lt: Rifo berberų

en: Arabic (Syria)
lt: Arabų (Sirija)

en: Syriac
lt: Sirijos

en: Syriac (phonetic)
lt: Sirų (fonetinis)

en: Kurdish (Syria, Latin Q)
lt: Kurdų (Sirija, lotyniški rašmenys, Q)

en: Kurdish (Syria, Latin Alt-Q)
lt: Kurdų (Sirija, lotyniški rašmenys, Alt-Q)

en: Kurdish (Syria, F)
lt: Kurdų (Sirija, F)

en: Azerbaijani
lt: Azerbaidžaniečių

en: Azerbaijani (Cyrillic)
lt: Azerbaidžaniečių (kirilica)

en: Bambara
lt: Bambarų

en: French (Mali, alt.)
lt: Prancūzų (Malis, alt.)

en: English (Mali, US, Macintosh)
lt: Anglų (Malis, JAV, „Macintosh“)

en: English (Mali, US, intl.)
lt: Anglų (Malis, JAV, tarpt.)

en: Bangla
lt: Bengalų

en: Bangla (Probhat)
lt: Bengalų („Probhat“)

en: Belarusian
lt: Baltarusių

en: Belarusian (legacy)
lt: Baltarusių (senasis)

en: Belarusian (Latin)
lt: Baltarusių (lotyniški rašmenys)

en: Belarusian (intl.)
lt: Baltarusių (tarpt.)

en: Belarusian (phonetic)
lt: Baltarusių (fonetinis)

en: Russian (Belarus)
lt: Rusų (Baltarusija)

en: Belgian
lt: Belgų

en: Belgian (alt.)
lt: Belgų (alt.)

en: Belgian (Latin-9 only, alt.)
lt: Belgų (tik „Latin-9“ simboliai, alt.)

en: Belgian (ISO, alt.)
lt: Belgų (ISO alt.)

en: Belgian (no dead keys)
lt: Belgų (be tęsties klavišų)

en: Belgian (Wang 724 AZERTY)
lt: Belgų („Wang 724“, AZERTY)

en: Berber (Algeria, Latin)
lt: Berberų (Alžyras, Lotyniški rašmenys)

en: Berber (Algeria, Tifinagh)
lt: Berberų (Alžyras, tifinagas)

en: Kabyle (AZERTY, with dead keys)
lt: Kabilų (AZERTY, su tęsties klavišais)

en: Kabyle (QWERTY, UK, with dead keys)
lt: Kabilų (QWERTY, JK, su tęsties klavišais)

en: Kabyle (QWERTY, US, with dead keys)
lt: Kabilų (QWERTY, JAV, su tęsties klavišais)

en: Arabic (Algeria)
lt: Arabų (Alžyras)

en: Bosnian
lt: Bosnių

en: Bosnian (with guillemets)
lt: Bosnių (kampinės kabutės)

en: Bosnian (with Bosnian digraphs)
lt: Bosnių (su bosniškais dviraidžiais)

en: Bosnian (US, with Bosnian digraphs)
lt: Bosnių (JAV, su bosniškais dviraidžiais)

en: Bosnian (US)
lt: Bosnių (JAV)

en: Braille
lt: Brailio

en: Braille (left-handed)
lt: Brailio (kairei rankai)

en: Braille (left-handed inverted thumb)
lt: Brailio (kairei rankai, invertuotas nykštys)

en: Braille (right-handed)
lt: Brailio (dešinei rankai)

en: Braille (right-handed inverted thumb)
lt: Brailio (dešinei rankai, invertuotas nykštys)

en: Bulgarian
lt: Bulgarų

en: Bulgarian (traditional phonetic)
lt: Bulgarų (tradicinis fonetinis)

en: Bulgarian (new phonetic)
lt: Bulgarų (naujasis fonetinis)

en: Bulgarian (enhanced)
lt: Bulgarų (papildytas)

en: Burmese
lt: Birmiečių

en: Burmese (Zawgyi)
lt: Birmiečių („Zawgyi“)

en: Mon
lt: Monų

en: Mon (A1)
lt: Monų (A1)

en: Shan
lt: Šanų

en: Shan (Zawgyi)
lt: Šanų („Zawgyi“)

en: Chinese
lt: Kinų

en: Hanyu Pinyin Letters (with AltGr dead keys)
lt: Hanyu Pinyin raidės (tęsties klavišai trečiajame lygyje)

en: Mongolian (Bichig)
lt: Mongolų („Bichig“)

en: Mongolian (Todo)
lt: Mongolų („Todo“)

en: Mongolian (Xibe)
lt: Mongolų („Xibe“)

en: Mongolian (Manchu)
lt: Mongolų („Manchu“)

en: Mongolian (Galik)
lt: Mongolų („Galik“)

en: Mongolian (Todo Galik)
lt: Mongolų („Todo Galik“)

en: Mongolian (Manchu Galik)
lt: Mongolų („Manchu Galik“)

en: Tibetan
lt: Tibetiečių

en: Tibetan (with ASCII numerals)
lt: Tibetiečių (su ASCII skaitmenimis)

en: Uyghur
lt: Uigūrų

en: Croatian
lt: Kroatų

en: Croatian (with guillemets)
lt: Kroatų (kampinės kabutės)

en: Croatian (with Croatian digraphs)
lt: Kroatų (su kroatiškais dviraidžiais)

en: Croatian (US, with Croatian digraphs)
lt: Kroatų (JAV, su kroatiškais dviraidžiais)

en: Croatian (US)
lt: Kroatų (JAV)

en: Czech
lt: Čekų

en: Czech (extra backslash)
lt: Čekų (papildomas kairinis brūkšnys)

en: Czech (QWERTY)
lt: Čekų (QWERTY)

en: Czech (QWERTY, extra backslash)
lt: Čekų (QWERTY, papildomas kairinis brūkšnys)

en: Czech (QWERTZ, Windows)
lt: Čekų (QWERTZ, „Windows“)

en: Czech (QWERTY, Windows)
lt: Čekų (QWERTY, „Windows“)

en: Czech (QWERTY, Macintosh)
lt: Čekų (QWERTY, „Macintosh“)

en: Czech (UCW, only accented letters)
lt: Čekų (UCW, tik raidės su diakritikais)

en: Czech (US, Dvorak, UCW support)
lt: Čekų (JAV, „Dvorak“, UCW palaikymas)

en: Russian (Czechia, phonetic)
lt: Rusų (Čekija, fonetinis)

en: Danish
lt: Danų

en: Danish (no dead keys)
lt: Danų (be tęsties klavišų)

en: Danish (Windows)
lt: Danų („Windows“)

en: Danish (Macintosh)
lt: Danų („Macintosh“)

en: Danish (Macintosh, no dead keys)
lt: Danų („Macintosh“, be tęsties klavišų)

en: Danish (Dvorak)
lt: Danų („Dvorak“)

en: Pashto
lt: Puštūnų

en: Uzbek (Afghanistan)
lt: Uzbekų (Afganistanas)

en: Dari (Afghanistan, OLPC)
lt: Dari (Afganistanas, OLPC)

en: Pashto (Afghanistan, OLPC)
lt: Puštūnų (Afganistanas, OLPC)

en: Uzbek (Afghanistan, OLPC)
lt: Uzbekų (Afganistanas, OLPC)

en: Dhivehi
lt: Maldyviečių

en: Dutch
lt: Olandų

en: Dutch (US)
lt: Olandų (JAV)

en: Dutch (Macintosh)
lt: Olandų („Macintosh“)

en: Dutch (standard)
lt: Olandų (standartinis)

en: Dzongkha
lt: Botijų

en: English (Australia)
lt: Anglų (Australija)

en: English (Cameroon)
lt: Anglų (Kamerūnas)

en: French (Cameroon)
lt: Prancūzų (Kamerūnas)

en: Cameroon Multilingual (QWERTY, intl.)
lt: Kamerūno daugiakalbis (QWERTY, tarpt.)

en: Cameroon (AZERTY, intl.)
lt: Kamerūno (AZERTY, tarpt.)

en: Cameroon (Dvorak, intl.)
lt: Kamerūno („Dvorak“, tarpt.)

en: English (Ghana)
lt: Anglų (Gana)

en: English (Ghana, multilingual)
lt: Anglų (Gana, daugiakalbis)

en: English (Ghana, GILLBT)
lt: Anglų (Gana, GILLBT)

en: Hausa (Ghana)
lt: Hausų (Gana)

en: English (New Zealand)
lt: Anglų (Naujoji Zelandija)

en: Maori
lt: Maorių

en: English (Nigeria)
lt: Anglų (Nigerija)

en: Hausa (Nigeria)
lt: Hausų (Nigerija)

en: Yoruba
lt: Jorubų

en: English (South Africa)
lt: Anglų (Pietų Afrika)

en: English (UK)
lt: Anglų (JK)

en: English (UK, extended, Windows)
lt: Anglų (JK, išplėstasis, „Windows“)

en: English (UK, intl., with dead keys)
lt: Anglų (JK, tarpt., su tęsties klavišais)

en: English (UK, Dvorak)
lt: Anglų (JK, „Dvorak“)

en: English (UK, Dvorak, with UK punctuation)
lt: Anglų (JK, „Dvorak“, su JK skyrybos ženklais)

en: English (UK, Macintosh)
lt: Anglų (JK, „Macintosh“)

en: English (UK, Macintosh, intl.)
lt: Anglų (JK, „Macintosh“, tarpt.)

en: English (UK, Colemak)
lt: Anglų (JK, „Colemak“)

en: English (UK, Colemak-DH)
lt: Anglų (JK, „Colemak-DH“)

en: Scottish Gaelic
lt: Škotų gėlų

en: Polish (British keyboard)
lt: Lenkų (britiška klaviatūra)

en: English (US)
lt: Anglų (JAV)

en: English (US, euro on 5)
lt: Anglų (JAV, Euro ženklas ant klavišo 5)

en: English (US, intl., with dead keys)
lt: Anglų (JAV, tarpt., su tęsties klavišais)

en: English (US, alt. intl.)
lt: Anglų (JAV, alt. tarpt.)

en: English (intl., with AltGr dead keys)
lt: Anglų (tarpt., tęsties klavišai trečiajame lygyje)

en: English (Macintosh)
lt: Anglų („Macintosh“)

en: English (Colemak)
lt: Anglų („Colemak“)

en: English (Colemak-DH)
lt: Anglų („Colemak-DH“)

en: English (Colemak-DH Wide)
lt: Anglų („Colemak-DH Wide“)

en: English (Colemak-DH Ortholinear)
lt: Anglų („Colemak-DH Ortholinear“)

en: English (Colemak-DH ISO)
lt: Anglų („Colemak-DH ISO“)

en: English (Colemak-DH Wide ISO)
lt: Anglų („Colemak-DH Wide ISO“)

en: English (Dvorak)
lt: Anglų („Dvorak“)

en: English (Dvorak, intl., with dead keys)
lt: Anglų („Dvorak“, tarpt.., su tęsties klavišais)

en: English (Dvorak, alt. intl.)
lt: Anglų („Dvorak“, alt. tarpt.)

en: English (Dvorak, left-handed)
lt: Anglų („Dvorak“, kairiarankiams)

en: English (Dvorak, right-handed)
lt: Anglų („Dvorak“, dešiniarankiams)

en: English (classic Dvorak)
lt: Anglų (klasikinis „Dvorak“)

en: English (programmer Dvorak)
lt: Anglų (programuotojų „Dvorak“)

en: English (Dvorak, Macintosh)
lt: Anglų („Dvorak“, „Macintosh“)

en: English (Norman)
lt: Anglų („Norman“)

en: English (US, Symbolic)
lt: Anglų (JAV, simbolinė)

en: English (Workman)
lt: Anglų („Workman“)

en: English (Workman, intl., with dead keys)
lt: Anglų („Workman“, tarpt., su tęsties klavišais)

en: English (the divide/multiply toggle the layout)
lt: Anglų (dalybos / daugybos klavišai perjungia išdėstymą)

en: Cherokee
lt: Čerokių

en: Hawaiian
lt: Havajiečių

en: Russian (US, phonetic)
lt: Rusų (JAV, fonetinis)

en: Serbo-Croatian (US)
lt: Serbų-kroatų (JAV)

en: Esperanto (legacy)
lt: Esperanto (senasis)

en: Estonian
lt: Estų

en: Estonian (no dead keys)
lt: Estų (be tęsties klavišų)

en: Estonian (Dvorak)
lt: Estų („Dvorak“)

en: Estonian (US)
lt: Estų (JAV)

en: Faroese
lt: Fareriečių

en: Faroese (no dead keys)
lt: Fareriečių (be tęsties klavišų)

en: Filipino
lt: Filipiniečių

en: Filipino (QWERTY, Baybayin)
lt: Filipiniečių (QWERTY, baibajinas)

en: Filipino (Capewell-Dvorak, Latin)
lt: Filipiniečių (Keipvelo-„Dvorak“, lotyniški rašmenys)

en: Filipino (Capewell-Dvorak, Baybayin)
lt: Filipiniečių (Keipvelo-„Dvorak“, baibajinas)

en: Filipino (Capewell-QWERF 2006, Latin)
lt: Filipiniečių (Keipvelo-QWERF 2006, lotyniški rašmenys)

en: Filipino (Capewell-QWERF 2006, Baybayin)
lt: Filipiniečių (Keipvelo-QWERF 2006, baibajinas)

en: Filipino (Colemak, Latin)
lt: Filipiniečių („Colemak“, lotyniški rašmenys)

en: Filipino (Colemak, Baybayin)
lt: Filipiniečių („Colemak“, baibajinas)

en: Filipino (Dvorak, Latin)
lt: Filipiniečių („Dvorak“, lotyniški rašmenys)

en: Filipino (Dvorak, Baybayin)
lt: Filipiniečių („Dvorak“, baibajinas)

en: Finnish
lt: Suomių

en: Finnish (Windows)
lt: Suomių („Windows“)

en: Finnish (classic)
lt: Suomių (klasikinis)

en: Finnish (classic, no dead keys)
lt: Suomių (klasikinis,, be tęsties klavišų)

en: Finnish (Macintosh)
lt: Suomių („Macintosh“)

en: Northern Saami (Finland)
lt: Šiaurės samių (Suomija)

en: French
lt: Prancūzų

en: French (no dead keys)
lt: Prancūzų (be tęsties klavišų)

en: French (alt.)
lt: Prancūzų (alt.)

en: French (alt., no dead keys)
lt: Prancūzų (alt., be tęsties klavišų)

en: French (alt., Latin-9 only)
lt: Prancūzų (alt., tik „Latin-9“ simboliai)

en: French (legacy, alt.)
lt: Prancūzų (senasis, alt.)

en: French (legacy, alt., no dead keys)
lt: Prancūzų (senasis, alt., be tęsties klavišų)

en: French (AZERTY)
lt: Prancūzų (AZERTY)

en: French (AZERTY, AFNOR)
lt: Prancūzų (AZERTY, AFNOR)

en: French (BEPO)
lt: Prancūzų (BEPO)

en: French (BEPO, Latin-9 only)
lt: Prancūzų (BEPO, tik „Latin-9“ simboliai)

en: French (BEPO, AFNOR)
lt: Prancūzų (BEPO, AFNOR)

en: French (Dvorak)
lt: Prancūzų („Dvorak“)

en: French (Macintosh)
lt: Prancūzų („Macintosh“)

en: French (US)
lt: Prancūzų (JAV)

en: Breton (France)
lt: Bretonų (Prancūzija)

en: Occitan
lt: Očitarų

en: Georgian (France, AZERTY Tskapo)
lt: Gruzinų (Prancūzija, AZERTY Tskapo)

en: French (Canada)
lt: Prancūzų (Kanada)

en: French (Canada, Dvorak)
lt: Prancūzų (Kanada, „Dvorak“)

en: French (Canada, legacy)
lt: Prancūzų (Kanada, senasis)

en: Canadian (CSA)
lt: Kanadiečių (CSA)

en: English (Canada)
lt: Anglų (Kanada)

en: Inuktitut
lt: Inuktitutas

en: French (Democratic Republic of the Congo)
lt: Prancūzų (Kongo Demokratinė Respublika)

en: French (Togo)
lt: Prancūzų (Togas)

en: Georgian
lt: Gruzinų

en: Georgian (ergonomic)
lt: Gruzinų (ergonominis)

en: Georgian (MESS)
lt: Gruzinų (MESS)

en: Ossetian (Georgia)
lt: Osetinų (Gruzija)

en: Russian (Georgia)
lt: Rusų (Gruzija)

en: German
lt: Vokiečių

en: German (dead acute)
lt: Vokiečių (tęsties klavišas – dešininis kirtis)

en: German (dead grave acute)
lt: Vokiečių (tęsties klavišai – kairinis ir dešininis kirčiai)

en: German (dead tilde)
lt: Vokiečių (tęsties klavišas – tildė)

en: German (no dead keys)
lt: Vokiečių (be tęsties klavišų)

en: German (E1)
lt: Vokiečių (E1)

en: German (E2)
lt: Vokiečių (E2)

en: German (T3)
lt: Vokiečių (T3)

en: German (US)
lt: Vokiečių (JAV)

en: German (Dvorak)
lt: Vokiečių („Dvorak“)

en: German (Macintosh)
lt: Vokiečių („Macintosh“)

en: German (Macintosh, no dead keys)
lt: Vokiečių („Macintosh“, be tęsties klavišų)

en: German (Neo 2)
lt: Vokiečių („Neo 2“)

en: German (QWERTY)
lt: Vokiečių (QWERTY)

en: Lower Sorbian
lt: Žemutinių sorbų

en: Lower Sorbian (QWERTZ)
lt: Žemutinių sorbų (QWERTZ)

en: Romanian (Germany)
lt: Rumunų (Vokietija)

en: Romanian (Germany, no dead keys)
lt: Rumunų (Vokietija, be tęsties klavišų)

en: Russian (Germany, phonetic)
lt: Rusų (Vokietija, fonetinis)

en: Turkish (Germany)
lt: Turkų (Vokietija)

en: German (Austria)
lt: Vokiečių (Austrija)

en: German (Austria, no dead keys)
lt: Vokiečių (Austrija, be tęsties klavišų)

en: German (Austria, Macintosh)
lt: Vokiečių (Austrija, „Macintosh“)

en: German (Switzerland)
lt: Vokiečių (Šveicarija)

en: German (Switzerland, no dead keys)
lt: Vokiečių (Šveicarija, be tęsties klavišų)

en: German (Switzerland, Macintosh)
lt: Vokiečių (Šveicarija, „Macintosh“)

en: German (Switzerland, legacy)
lt: Vokiečių (Šveicarija, senasis)

en: French (Switzerland)
lt: Prancūzų (Šveicarija)

en: French (Switzerland, no dead keys)
lt: Prancūzų (Šveicarija, be tęsties klavišų)

en: French (Switzerland, Macintosh)
lt: Prancūzų (Šveicacija, „Macintosh“)

en: Greek
lt: Graikų

en: Greek (simple)
lt: Graikų (paprastas)

en: Greek (no dead keys)
lt: Graikų (be tęsties klavišų)

en: Greek (polytonic)
lt: Graikų (politoninis)

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Hebrew (SI-1452-2)
lt: Hebrajų (SI-1452-2)

en: Hebrew (lyx)
lt: Hebrajų (lyx)

en: Hebrew (phonetic)
lt: Hebrajų (fonetinis)

en: Hebrew (Biblical, Tiro)
lt: Hebrajų (biblinė, Tiro)

en: Hungarian
lt: Vengrų (QWERTZ, 102 klavišai, dešimtainis kablelis, be tęsties klavišų)

en: Hungarian (standard)
lt: Vengrų (standartinis)

en: Hungarian (no dead keys)
lt: Vengrų (be tęsties klavišų)

en: Hungarian (QWERTY)
lt: Vengrų (QWERTY)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, comma, dead keys)
lt: Vengrų (QWERTZ, 101 klavišas, dešimtainis kablelis, su tęsties klavišais)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, comma, no dead keys)
lt: Vengrų (QWERTZ, 101 klavišas, dešimtainis kablelis, be tęsties klavišų)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, dot, dead keys)
lt: Vengrų (QWERTZ, 101 klavišas, dešimtainis taškas, su tęsties klavišais)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, dot, no dead keys)
lt: Vengrų (QWERTZ, 101 klavišas, dešimtainis taškas, be tęsties klavišų)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, comma, dead keys)
lt: Vengrų (QWERTY, 101 klavišas, dešimtainis kablelis, su tęsties klavišais)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, comma, no dead keys)
lt: Vengrų (QWERTY, 101 klavišas, dešimtainis kablelis, be tęsties klavišų)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, dot, dead keys)
lt: Vengrų (QWERTY, 101 klavišas, dešimtainis taškas, su tęsties klavišais)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, dot, no dead keys)
lt: Vengrų (QWERTY, 101 klavišas, dešimtainis taškas, be tęsties klavišų)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, comma, dead keys)
lt: Vengrų (QWERTZ, 102 klavišai, dešimtainis kablelis, su tęsties klavišais)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, comma, no dead keys)
lt: Vengrų (QWERTZ, 102 klavišai, dešimtainis kablelis, be tęsties klavišais)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, dot, dead keys)
lt: Vengrų (QWERTZ, 102 klavišai, dešimtainis taškas, su tęsties klavišais)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, dot, no dead keys)
lt: Vengrų (QWERTZ, 102 klavišai, dešimtainis taškas, be tęsties klavišų)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, comma, dead keys)
lt: Vengrų (QWERTY, 102 klavišai, dešimtainis kablelis, su tęsties klavišais)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, comma, no dead keys)
lt: Vengrų (QWERTY, 102 klavišai, dešimtainis kablelis, be tęsties klavišų)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, dot, dead keys)
lt: Vengrų (QWERTY, 102 klavišai, dešimtainis taškas, su tęsties klavišais)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, dot, no dead keys)
lt: Vengrų (QWERTY, 102 klavišai, dešimtainis taškas, be tęsties klavišų)

en: Icelandic
lt: Islandų

en: Icelandic (Macintosh, legacy)
lt: Islandų („Macintosh“, senasis)

en: Icelandic (Macintosh)
lt: Islandų („Macintosh“)

en: Icelandic (Dvorak)
lt: Islandų („Dvorak“)

en: Indian
lt: Indų

en: Assamese (KaGaPa, phonetic)
lt: Asamų („KaGaPa“, fonetinis)

en: Bangla (India)
lt: Bengalų (Indija)

en: Bangla (India, Probhat)
lt: Bengalų (Indija, „Probhat“)

en: Bangla (India, Baishakhi)
lt: Bengalų (Indija, „Baishakhi“)

en: Bangla (India, Bornona)
lt: Bengalų (Indija, „Bornona“)

en: Bangla (India, KaGaPa, phonetic)
lt: Bengalų (Indija, „KaGaPa“, fonetinis)

en: Bangla (India, Gitanjali)
lt: Bengalų (Indija, „Gitanjali“)

en: Bangla (India, Baishakhi InScript)
lt: Bengalų (Indija, „Baishakhi InScript“)

en: English (India, with rupee)
lt: Anglų (Indija, su Rupijos ženklu)

en: Gujarati
lt: Gudžaratų

en: Gujarati (KaGaPa, phonetic)
lt: Gudžaratų („KaGaPa“, fonetinis)

en: Hindi (Bolnagri)
lt: Hindi („Bolnagri“)

en: Hindi (Wx)
lt: Hindi („Wx“)

en: Hindi (KaGaPa, phonetic)
lt: Hindi („KaGaPa“, fonetinis)

en: Kannada
lt: Kanadų

en: Kannada (KaGaPa, phonetic)
lt: Kanadų („KaGaPa“, fonetinis)

en: Malayalam
lt: Malajalių

en: Malayalam (Lalitha)
lt: Malajalių („Lalitha“)

en: Malayalam (enhanced InScript, with rupee)
lt: Malajalių (papildytas „InScript“, su Rupijos ženklu)

en: Malayalam (Poorna, extended InScript)
lt: Malajalių („Poorna“, išplėstas „InScript“)

en: Manipuri (Meitei)
lt: Manipuriečių („Meitei“)

en: Marathi (KaGaPa, phonetic)
lt: Marathų („KaGaPa“, fonetinis)

en: Marathi (enhanced InScript)
lt: Marathų (papildytas „InScript“)

en: Oriya
lt: Orijų

en: Oriya (Bolnagri)
lt: Orijų („Bolnagri“)

en: Oriya (Wx)
lt: Orijų („Wx“)

en: Punjabi (Gurmukhi)
lt: Pendžabų („Gurmukhi“)

en: Punjabi (Gurmukhi Jhelum)
lt: Pendžabų („Gurmukhi Jhelum“)

en: Sanskrit (KaGaPa, phonetic)
lt: Sanskritas („KaGaPa“, fonetinis)

en: Santali (Ol Chiki)
lt: Santalų (Ol čiki)

en: Tamil (TamilNet '99)
lt: Tamilų („TamilNet '99“)

en: Tamil (TamilNet '99 with Tamil numerals)
lt: Tamilų („TamilNet '99“ su tamiliškais skaitmenimis)

en: Tamil (TamilNet '99, TAB encoding)
lt: Tamilų („TamilNet '99“, TAB koduotė)

en: Tamil (TamilNet '99, TSCII encoding)
lt: Tamilų („TamilNet '99“, TSCII koduotė)

en: Tamil (InScript, with Arabic numerals)
lt: Tamilų („InScript“ su arabiškais skaitmenimis)

en: Tamil (InScript, with Tamil numerals)
lt: Tamilų („InScript“ su tamiliškais skaitmenimis)

en: Telugu
lt: Telugų

en: Telugu (KaGaPa, phonetic)
lt: Telugų („KaGaPa“, fonetinis)

en: Telugu (Sarala)
lt: Telugų („Sarala“)

en: Urdu (phonetic)
lt: Urdu (fonetinis)

en: Urdu (alt. phonetic)
lt: Urdu (alt. fonetinis)

en: Urdu (Windows)
lt: Urdu („Windows“)

en: Indic IPA
lt: Indų IPA

en: Indonesian (Latin)
lt: Indoneziečių (lotyniški rašmenys)

en: Indonesian (Arab Melayu, phonetic)
lt: Indoneziečių (arabų malajų, fonetinis)

en: Indonesian (Arab Melayu, extended phonetic)
lt: Indoneziečių (arabų malajų, išpl. fonetinis)

en: Indonesian (Arab Pegon, phonetic)
lt: Indoneziečių (arabų pegonas, fonetinis)

en: Javanese
lt: Javiečių

en: Irish
lt: Airių

en: Irish (UnicodeExpert)
lt: Airių („UnicodeExpert“)

en: CloGaelach
lt: „CloGaelach“

en: Italian
lt: Italų

en: Italian (no dead keys)
lt: Italų (be tęsties klavišų)

en: Italian (Windows)
lt: Italų („Windows“)

en: Italian (Macintosh)
lt: Italų („Macintosh“)

en: Italian (US)
lt: Italų (JAV)

en: Italian (IBM 142)
lt: Italų (IBM 142)

en: Friulian (Italy)
lt: Friulų (Italija)

en: Sicilian
lt: Siciliečių

en: Georgian (Italy)
lt: Gruzinų (Italija)

en: Japanese
lt: Japonų

en: Japanese (Kana)
lt: Japonų („Kana“)

en: Japanese (Kana 86)
lt: Japonų („Kana 86“)

en: Japanese (OADG 109A)
lt: Japonų (OADG 109A)

en: Japanese (Macintosh)
lt: Japonų („Macintosh“)

en: Japanese (Dvorak)
lt: Japonų („Dvorak“)

en: Kazakh
lt: Kazachų

en: Kazakh (with Russian)
lt: Kazachų (su rusiškais rašmenimis)

en: Kazakh (extended)
lt: Kazachų (išplėstasis)

en: Kazakh (Latin)
lt: Kazachų (lotyniški rašmenys)

en: Russian (Kazakhstan, with Kazakh)
lt: Rusų (Kazachstanas, su kazachų rašmenimis)

en: Khmer (Cambodia)
lt: Khmerų (Kambodža)

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Korean (101/104-key compatible)
lt: Korėjiečių (suderinamas su 101 / 104 klavišais)

en: Kyrgyz
lt: Kirgizų

en: Kyrgyz (phonetic)
lt: Kirgizų (fonetinis)

en: Lao
lt: Laosiečių

en: Lao (STEA)
lt: Laosiečių (STEA)

en: Latvian
lt: Latvių

en: Latvian (apostrophe)
lt: Latvių (apostrofo variantas)

en: Latvian (tilde)
lt: Latvių (tildės variantas)

en: Latvian (F)
lt: Latvių (F)

en: Latvian (Modern Latin)
lt: Latvių (šiuolaikinis, lotyniški rašmenys)

en: Latvian (Modern Cyrillic)
lt: Latvių (šiuolaikinis, kirilica)

en: Latvian (ergonomic, ŪGJRMV)
lt: Latvių (ergonominis, ŪGJRMV)

en: Latvian (adapted)
lt: Latvių (pritaikytas)

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Lithuanian (standard)
lt: Lietuvių (standartinis)

en: Lithuanian (US)
lt: Lietuvių (JAV)

en: Lithuanian (IBM)
lt: Lietuvių (IBM)

en: Lithuanian (LEKP)
lt: Lietuvių (LEKP)

en: Lithuanian (LEKPa)
lt: Lietuvių (LEKPa)

en: Lithuanian (Ratise)
lt: Lietuvių („Ratisė“)

en: Samogitian
lt: Žemaičių

en: Macedonian
lt: Makedonų

en: Macedonian (no dead keys)
lt: Makedonų (be tęsties klavišų)

en: Malay (Jawi, Arabic Keyboard)
lt: Malajų (džavis, arabiška klaviatūra)

en: Malay (Jawi, phonetic)
lt: Malajų (džavis, fonetinis)

en: Maltese
lt: Maltiečių

en: Maltese (US)
lt: Maltiečių (JAV)

en: Maltese (US, with AltGr overrides)
lt: Maltiečių (JAV, pakeisti rašmenys naudojant Lyg3)

en: Maltese (UK, with AltGr overrides)
lt: Maltiečių (JK, pakeisti rašmenys naudojant Lyg3)

en: Moldavian
lt: Moldavų

en: Gagauz (Moldova)
lt: Gagaūzų (Moldavija)

en: Mongolian
lt: Mongolų

en: Montenegrin
lt: Juodkalniečių

en: Montenegrin (Cyrillic)
lt: Juodkalniečių (kirilica)

en: Montenegrin (Cyrillic, ZE and ZHE swapped)
lt: Juodkalniečių (kirilica, raidės „Z“ ir „Ž“ sukeistos)

en: Montenegrin (Cyrillic, with guillemets)
lt: Juodkalniečių (kirilica, kampinės kabutės)

en: Montenegrin (Latin, Unicode)
lt: Juodkalniečių (lotyniški rašmenys, unikodas)

en: Montenegrin (Latin, QWERTY)
lt: Juodkalniečių (lotyniški rašmenys, QWERTY)

en: Montenegrin (Latin, Unicode, QWERTY)
lt: Juodkalniečių (lotyniški rašmenys, unikodas, QWERTY)

en: Montenegrin (Latin, with guillemets)
lt: Juodkalniečių (lotyniški rašmenys, kampinės kabutės)

en: Nepali
lt: Nepaliečių

en: Norwegian
lt: Norvegų

en: Norwegian (no dead keys)
lt: Norvegų (be tęsties klavišų)

en: Norwegian (Windows)
lt: Norvegų („Windows“)

en: Norwegian (Macintosh)
lt: Norvegų („Macintosh“)

en: Norwegian (Macintosh, no dead keys)
lt: Norvegų („Macintosh“, be tęsties klavišų)

en: Norwegian (Colemak)
lt: Norvegų („Colemak“)

en: Norwegian (Colemak-DH)
lt: Norvegų („Colemak-DH“)

en: Norwegian (Colemak-DH Wide)
lt: Norvegų („Colemak-DH Wide“)

en: Norwegian (Dvorak)
lt: Norvegų („Dvorak“)

en: Northern Saami (Norway)
lt: Šiaurės samių (Norvegija)

en: Northern Saami (Norway, no dead keys)
lt: Šiaurės samių (Norvegija, be tęsties klavišų)

en: Persian
lt: Persų

en: Persian (with Persian keypad)
lt: Persų (su persiška skaitmenų sritimi)

en: Persian (Windows)
lt: Persų („Windows“)

en: Azerbaijani (Iran)
lt: Azerbaidžaniečių (Iranas)

en: Kurdish (Iran, Latin Q)
lt: Kurdų (Iranas, lotyniški rašmenys, Q)

en: Kurdish (Iran, Latin Alt-Q)
lt: Kurdų (Iranas, lotyniški rašmenys, Alt-Q)

en: Kurdish (Iran, F)
lt: Kurdų (Iranas, F)

en: Kurdish (Iran, Arabic-Latin)
lt: Kurdų (Iranas, arabiški ir lotyniški rašmenys)

en: Polish
lt: Lenkų

en: Polish (legacy)
lt: Lenkų (senasis)

en: Polish (QWERTZ)
lt: Lenkų (QWERTZ)

en: Polish (Dvorak)
lt: Lenkų („Dvorak“)

en: Polish (Dvorak, with Polish quotes on quotemark key)
lt: Lenkų („Dvorak“, lenkiškos kabutės ant kabučių klavišo)

en: Polish (Dvorak, with Polish quotes on key 1)
lt: Lenkų („Dvorak“, lenkiškos kabutės ant klavišo „1“)

en: Polish (programmer Dvorak)
lt: Lenkų (programuotojų „Dvorak“)

en: Kashubian
lt: Kašubų

en: Silesian
lt: Sileziečių

en: Russian (Poland, phonetic Dvorak)
lt: Rusų (Lenkija, fonetinis „Dvorak“)

en: Portuguese
lt: Portugalų

en: Portuguese (no dead keys)
lt: Portugalų (be tęsties klavišų)

en: Portuguese (Macintosh)
lt: Portugalų („Macintosh“)

en: Portuguese (Macintosh, no dead keys)
lt: Portugalų („Macintosh“, be tęsties klavišų)

en: Portuguese (Nativo)
lt: Portugalų („Nativo“)

en: Portuguese (Nativo for US keyboards)
lt: Portugalų („Nativo“ JAV klaviatūroms)

en: Esperanto (Portugal, Nativo)
lt: Esperanto (Portugalija, „Nativo“)

en: Portuguese (Brazil)
lt: Portugalų (Brazilija)

en: Portuguese (Brazil, no dead keys)
lt: Portugalų (Brazilija, be tęsties klavišų)

en: Portuguese (Brazil, Dvorak)
lt: Portugalų (Brazilija, „Dvorak“)

en: Portuguese (Brazil, Nativo)
lt: Portugalų (Brazilija, „Nativo“)

en: Portuguese (Brazil, Nativo for US keyboards)
lt: Portugalų (Brazilija, „Nativo“ JAV klaviatūroms)

en: Portuguese (Brazil, IBM/Lenovo ThinkPad)
lt: Portugalų (Brazilija, „IBM/Lenovo ThinkPad“)

en: Esperanto (Brazil, Nativo)
lt: Esperanto (Brazilija, „Nativo“)

en: Russian (Brazil, phonetic)
lt: Rusų (Brazilija, fonetinis)

en: Romanian
lt: Rumunų

en: Romanian (standard)
lt: Rumunų (standartinis)

en: Romanian (Windows)
lt: Rumunų („Windows“)

en: Russian
lt: Rusų

en: Russian (phonetic)
lt: Rusų (fonetinis)

en: Russian (phonetic, Windows)
lt: Rusų (fonetinis, „Windows“)

en: Russian (phonetic, YAZHERTY)
lt: Rusų (fonetinis, ЯЖЕРТЫ)

en: Russian (phonetic, AZERTY)
lt: Rusų (fonetinis, АЗЕРТЫ)

en: Russian (phonetic, Dvorak)
lt: Rusų (fonetinis, „Dvorak“)

en: Russian (typewriter)
lt: Rusų (rašomosios mašinėlės išdėstymas)

en: Russian (engineering, RU)
lt: Rusų (inžinerinis, RU)

en: Russian (engineering, EN)
lt: Rusų (inžinerinis, EN)

en: Russian (legacy)
lt: Rusų (senasis)

en: Russian (typewriter, legacy)
lt: Rusų (rašomosios mašinėlės išdėstymas, senasis)

en: Russian (DOS)
lt: Rusų (DOS)

en: Russian (Macintosh)
lt: Rusų („Macintosh“)

en: Abkhazian (Russia)
lt: Abchazų (Rusija)

en: Bashkirian
lt: Baškirų

en: Chuvash
lt: Čiuvašų

en: Chuvash (Latin)
lt: Čiuvašų (lotyniški rašmenys)

en: Kalmyk
lt: Kalmukų

en: Komi
lt: Komija

en: Mari
lt: Marių

en: Ossetian (legacy)
lt: Osetinų (senasis)

en: Ossetian (Windows)
lt: Osetinų („Windows“)

en: Serbian (Russia)
lt: Serbų (Rusija)

en: Tatar
lt: Totorių

en: Udmurt
lt: Udmurtų

en: Yakut
lt: Jakutų

en: Serbian
lt: Serbų

en: Serbian (Cyrillic, with guillemets)
lt: Serbų (kirilica, kampinės kabutės)

en: Serbian (Cyrillic, ZE and ZHE swapped)
lt: Serbų (kirilica, raidės „Z“ ir „Ž“ sukeistos)

en: Serbian (Latin)
lt: Serbų (lotyniški rašmenys)

en: Serbian (Latin, with guillemets)
lt: Serbų (lotyniški rašmenys kampinės kabutės)

en: Serbian (Latin, Unicode)
lt: Serbų (lotyniški rašmenys, unikodas)

en: Serbian (Latin, QWERTY)
lt: Serbų (lotyniški rašmenys, QWERTY)

en: Serbian (Latin, Unicode, QWERTY)
lt: Serbų (lotyniški rašmenys, unikodas, QWERTY)

en: Pannonian Rusyn
lt: Panonijos rusinų

en: Sinhala (phonetic)
lt: Sinhalų (fonetinis)

en: Sinhala (US)
lt: Sinhalų (JAV)

en: Tamil (Sri Lanka, TamilNet '99)
lt: Tamilų (Šri Lanka, „TamilNet '99“)

en: Tamil (Sri Lanka, TamilNet '99, TAB encoding)
lt: Tamilų (Šri Lanka, „TamilNet '99“, TAB koduotė)

en: Slovak
lt: Slovakų

en: Slovak (extra backslash)
lt: Slovakų (papildomas kairinis brūkšnys)

en: Slovak (QWERTY)
lt: Slovakų (QWERTY)

en: Slovak (QWERTY, extra backslash)
lt: Slovakų (QWERTY, papildomas kairinis brūkšnys)

en: Slovenian
lt: Slovėnų

en: Slovenian (with guillemets)
lt: Slovėnų (kampinės kabutės)

en: Slovenian (US)
lt: Slovėnų (JAV)

en: Spanish
lt: Ispanų

en: Spanish (no dead keys)
lt: Ispanų (be tęsties klavišų)

en: Spanish (dead tilde)
lt: Ispanų (tęsties klavišas – tildė)

en: Spanish (Windows)
lt: Ispanų („Windows“)

en: Spanish (Dvorak)
lt: Ispanų („Dvorak“)

en: Asturian (Spain, with bottom-dot H and L)
lt: Asturų (Ispanija, su „H“ ir „L“ raidėmis su taškais apačioje)

en: Catalan (Spain, with middle-dot L)
lt: Katalonų (Ispanija, su „L“ raide su tašku per vidurį)

en: Spanish (Latin American)
lt: Ispanų (Lotynų Amerika)

en: Spanish (Latin American, no dead keys)
lt: Ispanų (Lotynų Amerika, be tęsties klavišų)

en: Spanish (Latin American, dead tilde)
lt: Ispanų (Lotynų Amerika, tęsties klavišas – tildė)

en: Spanish (Latin American, Dvorak)
lt: Ispanų (Lotynų Amerika, „Dvorak“)

en: Spanish (Latin American, Colemak)
lt: Ispanų (Lotynų Amerika, „Colemak“)

en: Swahili (Kenya)
lt: Svahilių (Kenija)

en: Swahili (Tanzania)
lt: Svahilių (Tanzanija)

en: Swedish
lt: Švedų

en: Swedish (no dead keys)
lt: Švedų (be tęsties klavišų)

en: Swedish (Dvorak)
lt: Švedų („Dvorak“)

en: Swedish (Dvorak, intl.)
lt: Švedų („Dvorak“, tarpt.)

en: Swedish (Svdvorak)
lt: Švedų („Svdvorak“)

en: Swedish (Macintosh)
lt: Švedų („Macintosh“)

en: Swedish (US)
lt: Švedų (JAV)

en: Swedish Sign Language
lt: Švedų gestų kalba

en: Northern Saami (Sweden)
lt: Šiaurės samių (Švedija)

en: Russian (Sweden, phonetic)
lt: Rusų (Švedija, fonetinis)

en: Taiwanese
lt: Taivaniečių

en: Taiwanese (indigenous)
lt: Taivano (čiabuvių)

en: Saisiyat (Taiwan)
lt: Siaisijatų (Taivanas)

en: Tajik
lt: Tadžikų

en: Tajik (legacy)
lt: Tadžikų (senasis)

en: Thai
lt: Tajų

en: Thai (TIS-820.2538)
lt: Tajų (TIS-820.2538)

en: Thai (Pattachote)
lt: Tajų („Pattachote“)

en: Tswana
lt: Tsvanų

en: Turkmen
lt: Turkmėnų

en: Turkmen (Alt-Q)
lt: Turkmėnų (Alt-Q)

en: Turkish
lt: Turkų

en: Turkish (F)
lt: Turkų (F)

en: Turkish (E)
lt: Turkų (E)

en: Turkish (Alt-Q)
lt: Turkų (Alt-Q)

en: Turkish (intl., with dead keys)
lt: Turkų (tarpt., su tęsties ženklais)

en: Kurdish (Turkey, Latin Q)
lt: Kurdų (Turkija, lotyniški rašmenys, Q)

en: Kurdish (Turkey, F)
lt: Kurdų (Turkija, F)

en: Kurdish (Turkey, Latin Alt-Q)
lt: Kurdų (Turkija, lotyniški rašmenys, Alt-Q)

en: Ukrainian
lt: Ukrainiečių

en: Ukrainian (phonetic)
lt: Ukrainiečių (fonetinis)

en: Ukrainian (typewriter)
lt: Ukrainiečių (rašomosios mašinėlės išdėstymas)

en: Ukrainian (Windows)
lt: Ukrainiečių („Windows“)

en: Ukrainian (macOS)
lt: Ukrainiečių („macOS“)

en: Ukrainian (legacy)
lt: Ukrainiečių (senasis)

en: Ukrainian (homophonic)
lt: Ukrainiečių (homofoninis)

en: Crimean Tatar (Turkish Q)
lt: Krymo totorių (turkiškas Q)

en: Crimean Tatar (Turkish F)
lt: Krymo totorių (turkiškas F)

en: Crimean Tatar (Turkish Alt-Q)
lt: Krymo totorių (turkiškas Alt-Q)

en: Urdu (Pakistan)
lt: Urdu (Pakistanas)

en: Urdu (Pakistan, CRULP)
lt: Urdu (Pakistanas, CRULP)

en: Urdu (Pakistan, NLA)
lt: Urdu (Pakistanas, NLA)

en: Arabic (Pakistan)
lt: Arabų (Pakistanas)

en: Sindhi
lt: Sindų

en: Uzbek
lt: Uzbekų

en: Uzbek (Latin)
lt: Uzbekų (lotyniški rašmenys)

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

en: Vietnamese (US)
lt: Vietnamiečių (JAV)

en: Vietnamese (France)
lt: Vietnamiečių (Prancūzija)

en: Wolof
lt: Volofų

en: custom
lt: tinkintas

en: A user-defined custom Layout
lt: Naudotojo aprašytas išdėstymas

en: Switching to another layout
lt: Perjungimas į kitą išdėstymą

en: Right Alt (while pressed)
lt: Dešinysis Alt (kol nuspaustas)

en: Left Alt (while pressed)
lt: Kairysis Alt (kol nuspaustas)

en: Left Win (while pressed)
lt: Kairysis Win (kol nuspaustas)

en: Right Win (while pressed)
lt: Dešinysis Win (kol nuspaustas)

en: Any Win (while pressed)
lt: Bet kuris Win (kol paspaustas)

en: Menu (while pressed), Shift+Menu for Menu
lt: Meniu (kol nuspaustas), meniu iškviečiamas, paspaudnžiant Lyg2+Meniu

en: Caps Lock (while pressed), Alt+Caps Lock for the original Caps Lock action
lt: Didž (kol nuspaustas); Alt+Didž atlieka pirminę Didž klavišo funkciją

en: Right Ctrl (while pressed)
lt: Dešinysis Vald (kol nuspaustas)

en: Right Alt
lt: Dešinysis Alt

en: Left Alt
lt: Kairysis Alt

en: Caps Lock
lt: Didžiosios raidės

en: Shift+Caps Lock
lt: Lyg2+Didž

en: Caps Lock to first layout; Shift+Caps Lock to second layout
lt: Didž į pirmąjį išdėstymą, Lyg2+Didž į antrąjį išdėstymą

en: Left Win to first layout; Right Win/Menu to second layout
lt: Kairysis Win į pirmąjį išdėstymą, dešinysis Win / Meniu į antrąjį išdėstymą

en: Left Ctrl to first layout; Right Ctrl to second layout
lt: Kairysis Vald į pirmąjį išdėstymą, dešinysis Vald į antrąjį išdėstymą

en: Alt+Caps Lock
lt: Alt+Didž

en: Both Shifts together
lt: Abu Lyg2 klavišai kartu

en: Both Alts together
lt: Abu Alt klavišai kartu

en: Both Alts together; AltGr alone chooses third level
lt: Abu Alt klavišai kartu; pavienis Lyg3 niekada neįjungia trečiojo lygio

en: Both Ctrls together
lt: Abu Vald klavišai kartu

en: Ctrl+Shift
lt: Vald+Lyg2

en: Left Ctrl+Left Shift
lt: Kairysis Vald+kairysis Lyg2

en: Right Ctrl+Right Shift
lt: Dešinysis Vald+dešinysis Lyg2

en: Alt+Ctrl
lt: Alt+Vald

en: Alt+Shift
lt: Alt+Lyg2

en: Left Alt+Left Shift
lt: Kairysis Alt+kairysis Lyg2

en: Right Alt+Right Shift
lt: Dešinysis Alt+dešinysis Lyg2

en: Menu
lt: Meniu

en: Left Win
lt: Kairysis Win

en: Alt+Space
lt: Alt+Tarpas

en: Win+Space
lt: Win+Tarpas

en: Ctrl+Space
lt: Vald+Tarpas

en: Right Win
lt: Dešinysis Win

en: Left Shift
lt: Kairysis Lyg2

en: Right Shift
lt: Dešinysis Lyg2

en: Left Ctrl
lt: Kairysis Vald

en: Right Ctrl
lt: Dešinysis Vald

en: Scroll Lock
lt: Ekrano slinkimas

en: Ctrl+Left Win to first layout; Ctrl+Menu to second layout
lt: Vald+Kairysis Win į pirmąjį išdėstymą, Vald+Meniu į antrąjį išdėstymą

en: Left Ctrl+Left Win
lt: Kairysis Vald+kairysis Win

en: Key to choose the 2nd level
lt: Klavišas antrajam lygiui pasirinkti

en: The "&lt; &gt;" key
lt: Klavišas „&lt; &gt;“

en: Key to choose the 3rd level
lt: Klavišas trečiajam lygiui pasirinkti

en: Any Win
lt: Bet kuris Win

en: Any Alt
lt: Bet kuris Alt

en: Right Alt; Shift+Right Alt as Compose
lt: Dešinysis Alt; Lyg2+dešinysis Alt atlieka Komponavimo klavišo funkciją

en: Right Alt never chooses 3rd level
lt: Dešinysis Alt niekada neįjungia trečiojo lygio

en: Enter on keypad
lt: Įvedimo klavišas skaitmenų srityje

en: Backslash
lt: Kairinis brūkšnys

en: Caps Lock; acts as onetime lock when pressed together with another 3rd-level chooser
lt: Didž klavišas; veikia kaip tęsties klavišas, kai naudojamas kartu su kitu trečiojo lygio parinkimo klavišu

en: Backslash; acts as onetime lock when pressed together with another 3rd level chooser
lt: Kairinio brūkšnio klavišas; veikia kaip tęsties klavišas, kai naudojamas kartu su kitu trečiojo lygio parinkimo klavišu

en: The "&lt; &gt;" key; acts as onetime lock when pressed together with another 3rd level chooser
lt: Klavišas „&lt; &gt;“; veikia kaip tęsties klavišas, kai naudojamas kartu su kitu trečiojo lygio parinkimo klavišu

en: Ctrl position
lt: Vald klavišo pozicija

en: Caps Lock as Ctrl
lt: Didž klavišui priskirti Vald funkciją

en: Left Ctrl as Meta
lt: Kairiajam Vald klavišui priskirti Meta funkciją

en: Swap Ctrl and Caps Lock
lt: Sukeisti Vald ir Didž klavišus

en: Caps Lock as Ctrl, Ctrl as Hyper
lt: Didž klavišui priskirti Vald funkciją, Vald klavišui Hyper funkciją

en: To the left of "A"
lt: Kairėje nuo klavišo „A“

en: At the bottom left
lt: Apačioje kairėje

en: Right Ctrl as Right Alt
lt: Dešiniajam Vald klavišui priskirti dešiniojo Alt funkciją

en: Menu as Right Ctrl
lt: Meniu klavišas veikia kaip Dešinysis Vald

en: Swap Left Alt with Left Ctrl
lt: Sukeisti kairįjį Alt klavišą su kairiuoju Vald klavišu

en: Swap Right Alt with Right Ctrl
lt: Sukeisti dešinįjį Alt klavišą su dešiniuoju Vald klavišu

en: Swap Left Win with Left Ctrl
lt: Sukeisti kairįjį Win klavišą su kairiuoju Vald klavišu

en: Swap Right Win with Right Ctrl
lt: Sukeisti dešinįjį Win klavišą su dešiniuoju Vald klavišu

en: Left Alt as Ctrl, Left Ctrl as Win, Left Win as Left Alt
lt: Kairiajam Alt suteikti Vald funkciją, kairiajam Vald – Win f-ją, kairiajam Win – kairiojo Alt f-ją

en: Use keyboard LED to show alternative layout
lt: Klaviatūros diodu indikuoti nepagrindinius išdėstymus

en: Num Lock
lt: Skaitmenys

en: Use keyboard LED to indicate modifiers
lt: Klaviatūros diodu indikuoti modifikatorius

en: Compose
lt: Komponavimo klavišas

en: Layout of numeric keypad
lt: Skaitmenų srities išdėstymas

en: Legacy
lt: Senasis

en: Unicode arrows and math operators
lt: Unikodinės rodyklės ir matematiniai operatoriai

en: Unicode arrows and math operators on default level
lt: Unikodinės rodyklės ir matematiniai operatoriai pagrindiniame lygyje

en: Legacy Wang 724
lt: Senasis „Wang 724“

en: Wang 724 keypad with Unicode arrows and math operators
lt: „Wang 724“ skaitmenų sritis su unikodinėmis rodyklėmis ir matematiniais operatoriais

en: Wang 724 keypad with Unicode arrows and math operators on default level
lt: „Wang 724“ skaitmenų sritis su unikodinėmis rodyklėmis ir matematiniais operatoriais pagrindiniame lygyje

en: Hexadecimal
lt: Šešioliktainė

en: Phone and ATM style
lt: Kaip telefonuose ir bankomatuose

en: Numeric keypad Delete behavior
lt: Skaitmenų srities Šalinimo klavišo veiksena

en: Legacy key with dot
lt: Senojo tipo klavišas su tašku

note: Actually, with KP_SEPARATOR, as the old keypad(comma)
en: Legacy key with comma
lt: Senojo tipo klavišas su kableliu

en: Four-level key with dot
lt: Keturių lygių, pirmajame taškas

en: Four-level key with dot, Latin-9 only
lt: Keturių lygių, pirmajame taškas, Latin-9 ribojimas

en: Four-level key with comma
lt: Keturių lygių, pirmajame kablelis

en: Four-level key with momayyez
lt: Keturių lygių, pirmajame persiškas skyriklis (momayyez)

note: This assumes the KP_ abstract symbols are actually useful for some apps The description needs to be rewritten
en: Four-level key with abstract separators
lt: Keturių lygių, su abstrakčiais skyrikliais

en: Semicolon on third level
lt: Kabliataškis trečiajame lygyje

en: Caps Lock behavior
lt: Didžiųjų raidžių klavišo veiksena

en: Caps Lock uses internal capitalization; Shift "pauses" Caps Lock
lt: Didž įjungia įtaisytąjį raidžių vertimą didžiosiomis; Lyg2 pristabdo Didž klavišo veikimą

en: Caps Lock uses internal capitalization; Shift does not affect Caps Lock
lt: Didž įjungia įtaisytąjį raidžių vertimą didžiosiomis; Lyg2 nedaro įtakos Didž klavišo veikimui

en: Caps Lock acts as Shift with locking; Shift "pauses" Caps Lock
lt: Didž klavišas veikia Lyg2 su fiksavimu; Lyg2 pristabdo Didž veikimą

en: Caps Lock acts as Shift with locking; Shift does not affect Caps Lock
lt: Didž klavišas veikia kaip nuolat nuspaustas Lyg2; Lyg2 neįtakoja Didž veikimo

en: Caps Lock toggles normal capitalization of alphabetic characters
lt: Didž klavišas įjungia įprastą raidžių vertimą didžiosiomis

en: Caps Lock toggles Shift Lock (affects all keys)
lt: Didž klavišas veikia kaip nuolat nuspaustas Lyg2 (įtakoja visus klavišus)

en: Swap Esc and Caps Lock
lt: Sukeisti Gr ir Didž klavišus

en: Make Caps Lock an additional Esc
lt: Didž klavišą paversti papildomu Gr klavišu

en: Make Caps Lock an additional Esc, but Shift + Caps Lock is the regular Caps Lock
lt: Didž klavišą paversti papildomu Gr klavišu; Lyg2+Didž atlieka įprastinę Didž funkciją

en: Make Caps Lock an additional Backspace
lt: Didž klavišą paversti papildomu Naikinimo kairėn klavišu

en: Make Caps Lock an additional Super
lt: Didž klavišą paversti papildomu Super klavišu

en: Make Caps Lock an additional Hyper
lt: Didž klavišą paversti papildomu Hyper klavišu

en: Make Caps Lock an additional Menu key
lt: Didž klavišą paversti papildomu Meniu klavišu

en: Make Caps Lock an additional Num Lock
lt: Didž klavišą paversti papildomu Skaitm klavišu

en: Make Caps Lock an additional Ctrl
lt: Didž klavišą paversti papildomu Vald klavišu

en: Caps Lock is disabled
lt: Didž klavišas nenaudojamas

en: Alt and Win behavior
lt: Alt ir Win klavišų elgsena

en: Add the standard behavior to Menu key
lt: Meniu klavišui priskirti standartinę veikseną

en: Menu is mapped to Win
lt: Win klavišams priskirti Meniu funkciją

en: Alt and Meta are on Alt
lt: Alt ir Meta funkcijos priskirtos Alt klavišams

en: Alt is mapped to Win and the usual Alt
lt: Alt funkciją priskirti Win klavišams bei įprastiems Alt klavišams

en: Ctrl is mapped to Win and the usual Ctrl
lt: Vald funkciją priskirti Win klavišams ir įprastiems Vald klavišams

en: Ctrl is mapped to Right Win and the usual Ctrl
lt: Vald funkciją priskirti dešiniajam Win klavišui ir įprastiems Vald klavišams

en: Ctrl is mapped to Alt, Alt to Win
lt: Vald funkciją priskirti Alt klavišams, o Alt funkciją – Win klavišams

en: Meta is mapped to Win
lt: Win klavišams priskirti Meta funkciją

en: Meta is mapped to Left Win
lt: Kairiajam Win klavišui priskirti Meta funkciją

en: Hyper is mapped to Win
lt: Win klavišams priskirti Hyper funkciją

en: Alt is mapped to Right Win, Super to Menu
lt: Dešiniajam Win klavišui priskirti Alt funkciją, o Meniu klavišui – Super funkciją

en: Left Alt is swapped with Left Win
lt: Sukeisti kairįjį Alt klavišą su kairiuoju Win klavišu

en: Alt is swapped with Win
lt: Sukeisti Alt ir Win klavišus

en: Win is mapped to PrtSc and the usual Win
lt: Win funkciją priskirti Sp klavišui ir įprastiems Win klavišams

en: Position of Compose key
lt: Komponavimo klavišo pozicija

en: 3rd level of Left Win
lt: Trečiasis kairiojo Win klavišo lygis

en: 3rd level of Right Win
lt: Trečiasis dešiniojo Win klavišo lygis

en: 3rd level of Menu
lt: Trečiasis Meniu klavišo lygis

en: 3rd level of Left Ctrl
lt: Trečiasis kairiojo Vald klavišo lygis

en: 3rd level of Right Ctrl
lt: Trečiasis dešiniojo Vald klavišo lygis

en: 3rd level of Caps Lock
lt: Trečiasis Didž klavišo lygis

en: 3rd level of the "&lt; &gt;" key
lt: Trečiasis klavišo „&lt; &gt;“ lygis

en: Pause
lt: Pauzė

en: Insert
lt: Įterpti

en: PrtSc
lt: Sp

en: Compatibility options
lt: Suderinamumo nuostatos

en: Default numeric keypad keys
lt: Numatytieji skaitmenų srities klavišai

en: Numeric keypad always enters digits (as in macOS)
lt: Skaitmenų srities klavišais visuomet įvedami skaitmenys (kaip „macOS“)

en: Num Lock on: digits; Shift for arrows. Num Lock off: arrows (as in Windows)
lt: Kai skaitmenys įjungti, įvedami skaitmenys, o su Lyg2 – rodyklės; kai skaitmenys išjungti – rodyklės (kaip „Windows“)

en: Shift does not cancel Num Lock, chooses 3rd level instead
lt: Lyg2 nepristabdo Skaitm veikimo, bet įjungia trečiąjį lygį

en: Special keys (Ctrl+Alt+&lt;key&gt;) handled in a server
lt: Specialiosios sekos (Vald+Alt+&lt;klavišas&gt;) apdorojamos serveryje

en: Apple Aluminium emulates Pause, PrtSc, Scroll Lock
lt: „Apple Aluminium“ klaviatūra: emuliuoti Pauzės, Ekrano spausdinimo ir Slinkimo klavišus

en: Japanese Apple keyboards emulate OADG109A backslash
lt: Japoninė „Apple“ klaviatūra: emuliuoti OADG109A kairinį brūkšnį

en: Japanese Apple keyboards emulate PC106 backslash
lt: Japoninė „Apple“ klaviatūra: emuliuoti PC106 kairinį brūkšnį

en: Shift cancels Caps Lock
lt: Lyg2 nutraukia Didž veikimą

en: Enable extra typographic characters
lt: Įgalinti papildomus tipografinius simbolius

en: Enable APL overlay characters
lt: Įgalinti APL perdengimo simbolius

en: Both Shifts together enable Caps Lock
lt: Abu Lyg2 klavišai nuspausti kartu įjungia didžiąsias raides

en: Both Shifts together enable Caps Lock; one Shift key disables it
lt: Abu Lyg2 klavišai nuspausti kartu įjungia didžiąsias raides, nuspaustas vienas Lyg2 jas išjungia

en: Both Shifts together enable Shift Lock
lt: Abu Lyg2 klavišai nuspausti kartu įjungia antrąjį lygį

en: Shift + Num Lock enables PointerKeys
lt: Lyg2+Skaitm įjungia / išjungia pelės žymeklio valdymą skaitmenų srities klavišais

en: Allow breaking grabs with keyboard actions (warning: security risk)
lt: Leisti klaviatūros veiksmais nutraukti jos užvaldymą (įspėjame: saugumo spraga)

en: Allow grab and window tree logging
lt: Leisti klaviatūros užvaldymo ir langų medžio įrašymą

en: Currency signs
lt: Valiutų ženklai

en: Euro on E
lt: Euro ženklas klavišo E trečiajame lygyje

en: Euro on 2
lt: Euro ženklas klavišo 2 trečiajame lygyje

en: Euro on 4
lt: Euro ženklas klavišo 4 trečiajame lygyje

en: Euro on 5
lt: Euro ženklas klavišo 5 trečiajame lygyje

en: Rupee on 4
lt: Rupijos ženklas klavišo 4 trečiajame lygyje

en: Key to choose the 5th level
lt: Klavišai penktajam lygiui pasirinkti

en: Caps Lock chooses 5th level
lt: Didž klavišas įjungia penktąjį lygį

en: The "&lt; &gt;" key chooses 5th level
lt: Klavišas „&lt; &gt;“ įjungia penktąjį lygį

en: Right Alt chooses 5th level
lt: Dešinysis Alt klavišas įjungia penktąjį lygį

en: Menu chooses 5th level
lt: Meniu klavišas įjungia penktąjį lygį

en: Right Ctrl chooses 5th level
lt: Dešinysis Vald klavišas įjungia penktąjį lygį

en: The "&lt; &gt;" key chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
lt: Klavišas „&lt; &gt;“ įjungia penktąjį lygį ir veikia kaip tęsties klavišas, kai naudojamas kartu su kitu penktojo lygio parinkimo klavišu

en: Right Alt chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
lt: Dešinysis Alt klavišas įjungia penktąjį lyg ir viekia kaip tęsties klavišas, kai naudojamas kartu su kitu penktojo lygio parinkimo klavišu

en: Left Win chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
lt: Kairysis Win klavišas įjungia penktąjį lyg ir viekia kaip tęsties klavišas, kai naudojamas kartu su kitu penktojo lygio parinkimo klavišu

en: Right Win chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
lt: Dešinysis Win klavišas įjungia penktąjį lyg ir viekia kaip tęsties klavišas, kai naudojamas kartu su kitu penktojo lygio parinkimo klavišu

en: Non-breaking space input
lt: Jungiamojo tarpo įvedimas

en: Usual space at any level
lt: Įprastas tarpas visuose lygiuose

en: Non-breaking space at the 2nd level
lt: Jungiamasis tarpas antrajame lygyje

en: Non-breaking space at the 3rd level
lt: Jungiamasis tarpas trečiajame lygyje

en: Non-breaking space at the 3rd level, thin non-breaking space at the 4th level
lt: Jungiamasis tarpas trečiajame lygyje, siauras jungiamasis tarpas ketvirtajame lygyje

en: Non-breaking space at the 4th level
lt: Jungiamasis tarpas ketvirtajame lygyje

en: Non-breaking space at the 4th level, thin non-breaking space at the 6th level
lt: Jungiamasis tarpas ketvirtajame lygyje, siauras jungiamasis tarpas šeštajame lygyje

en: Non-breaking space at the 4th level, thin non-breaking space at the 6th level (via Ctrl+Shift)
lt: Jungiamasis tarpas ketvirtajame lygyje, siauras jungiamasis tarpas šeštajame lygyje (per Vald+Lyg2)

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level
lt: Nulinio pločio skirtukas antrajame lygyje

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, zero-width joiner at the 3rd level
lt: Nulinio pločio skirtukas antrajame lygyje, nulinio pločio jungtukas trečiajame lygyje

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, zero-width joiner at the 3rd level, non-breaking space at the 4th level
lt: Nulinio pločio skirtukas antrajame lygyje, nulinio pločio jungtukas trečiajame lygyje, jungiamasis tarpas ketvirtajame lygyje

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, non-breaking space at the 3rd level
lt: Nulinio pločio skirtukas antrajame lygyje, jungiamasis tarpas trečiajame lygyje

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, non-breaking space at the 3rd level, zero-width joiner at the 4th level
lt: Nulinio pločio skirtukas antrajame lygyje, jungiamasis tarpas trečiajame lygyje, nulinio pločio jungtukas ketvirtajame lygyje

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, non-breaking space at the 3rd level, thin non-breaking space at the 4th level
lt: Nulinio pločio skirtukas antrajame lygyje, jungiamasis tarpas trečiajame lygyje, siauras jungiamasis tarpas ketvirtajame lygyje

en: Zero-width non-joiner at the 3rd level, zero-width joiner at the 4th level
lt: Nulinio pločio skirtukas trečiajame lygyje, nulinio pločio jungtukas ketvirtajame lygyje

en: Japanese keyboard options
lt: Nuostatos japoninėms klaviatūroms

en: Kana Lock key is locking
lt: Kana Lock klavišas fiksuojantis

en: NICOLA-F style Backspace
lt: NICOLA-F tipo naikinimas kairėn

en: Make Zenkaku Hankaku an additional Esc
lt: Zenkaku / Hankaku klavišą paversti papildomu Gr klavišu

en: Korean Hangul/Hanja keys
lt: Korėjiniai Hangul / Handža klavišai

en: Make right Alt a Hangul key
lt: Dešinįjį Alt paversti Hangul klavišu

en: Make right Ctrl a Hangul key
lt: Dešinįjį Vald paversti Hangul klavišu

en: Make right Alt a Hanja key
lt: Dešinįjį Alt paversti Handža klavišu

en: Make right Ctrl a Hanja key
lt: Dešinįjį Vald paversti Handža klavišu

en: Esperanto letters with superscripts
lt: Esperanto raidės su diakritikais

en: At the corresponding key in a QWERTY layout
lt: Atitinkamuose QWERTY išdėstymo pozicijose

en: At the corresponding key in a Dvorak layout
lt: Atitinkamose „Dvorak“ išdėstymo pozicijose

en: At the corresponding key in a Colemak layout
lt: Atitinkamose „Colemak“ išdėstymo pozicijose

en: Old Solaris keycodes compatibility
lt: Suderinamumas su senaisiais „Solaris“ klavišų kodais

en: Sun key compatibility
lt: Suderinamumas su „Sun“ klavišais

en: Key sequence to kill the X server
lt: Klavišų seka X serverio darbui nutraukti

en: Ctrl+Alt+Backspace
lt: Vald+Alt+Naikinimas iš kairės

en: Miscellaneous options
lt: Kitos parinktys

en: Use user-defined custom XKB types
lt: Naudotojo aprašyti tinkinti XKB tipai

en: Ancient
lt: Senovinis

en: Gothic
lt: Gotų

en: Ugaritic
lt: Ugaritų

en: Avestan
lt: Avestos

en: APL symbols (Dyalog APL)
lt: APL ženklai („Dyalog APL“)

en: APL symbols (SAX, Sharp APL for Unix)
lt: APL ženklai („SAX“, „Sharp APL for Unix“)

en: APL symbols (unified)
lt: APL ženklai (unifikuotieji)

en: APL symbols (IBM APL2)
lt: APL ženklai („IBM APL2“)

en: APL symbols (Manugistics APL*PLUS II)
lt: APL ženklai („Manugistics APL*PLUS II“)

en: APL symbols (APLX unified)
lt: APL ženklai (APLX unifikuotieji)

en: Kutenai
lt: Kutenų

en: Secwepemctsin
lt: Šušvapų

en: Multilingual (Canada, Sun Type 6/7)
lt: Daugiakalbis (Kanada, „Sun Type 6/7“)

en: German (with Hungarian letters, no dead keys)
lt: Vokiečių (su vengrų rašmenimis, be tęsties klavišų)

en: Polish (Germany, no dead keys)
lt: Vokiečių (Vokietija, be tęsties klavišų)

en: German (Sun Type 6/7)
lt: Vokiečių („Sun Type 6/7“)

en: German (Aus der Neo-Welt)
lt: Vokiečių („Aus der Neo-Welt“)

en: German (KOY)
lt: Vokiečių (KOY)

en: German (Bone)
lt: Vokiečių („Bone“)

en: German (Bone, eszett in the home row)
lt: Vokiečių („Bone“, escetas pagrindinėje eilėje)

en: German (Neo, QWERTZ)
lt: Vokiečių („Neo“, QWERTZ)

en: German (Neo, QWERTY)
lt: Vokiečių („Neo“, QWERTY)

en: Russian (Germany, recommended)
lt: Rusų (Vokietija, rekomenduojamas)

en: Russian (Germany, transliteration)
lt: Rusų (Vokietija, transliteracija)

en: Coptic
lt: Koptų

en: Old Hungarian (for ligatures)
lt: Senovės Vengrų (ligatūroms)

en: Hungarian (US)
lt: Vengrų (JAV)

en: Lithuanian (Dvorak)
lt: Lietuvių („Dvorak“)

en: Lithuanian (Sun Type 6/7)
lt: Lietuvių („Sun Type 6/7“)

en: Latvian (Dvorak)
lt: Latvių („Dvorak“)

en: Latvian (Dvorak, with Y)
lt: Latvių („Dvorak“, su „Y“)

en: Latvian (Dvorak, with minus)
lt: Latvių („Dvorak“, su minusu)

en: Latvian (programmer Dvorak)
lt: Latvių (programuotojų „Dvorak“)

en: Latvian (programmer Dvorak, with Y)
lt: Latvių (programuotojų „Dvorak“, su „Y“)

en: Latvian (programmer Dvorak, with minus)
lt: Latvių (programuotojų „Dvorak“, su minusu)

en: Latvian (Colemak)
lt: Latvių („Colemak“)

en: Latvian (Colemak, with apostrophe)
lt: Latvių („Colemak“, su apostrofu)

en: Latvian (Sun Type 6/7)
lt: Latvių („Sun Type 6/7“)

en: Latvian (apostrophe, dead quotes)
lt: Latvių (apostrofas, tęsties klavišas – kabutės)

en: English (US, intl., AltGr Unicode combining)
lt: Anglų (JAV, tarpt., unikodo rašmenys kombinuojami Lyg3 klavišu)

en: English (US, intl., AltGr Unicode combining, alt.)
lt: Anglų (JAV, tarpt., unikodo rašmenys kombinuojami Lyg3 klavišu, alt.)

en: Atsina
lt: Atsinų

en: Coeur d'Alene Salish
lt: Sališų (Coeur D'Alene)

en: Czech, Slovak and German (US)
lt: Čekų, slovakų ir vokiečių (JAV)

en: Czech, Slovak, Polish, Spanish, Finnish, Swedish and German (US)
lt: Čekų, slovakų, lenkų, ispanų, suomių, švedų ir vokiečių (JAV)

en: English (Drix)
lt: Anglų („Drix“)

en: German, Swedish and Finnish (US)
lt: Vokiečių, švedų ir suomių (JAV)

en: English (US, IBM Arabic 238_L)
lt: Anglų (JAV, „IBM Arabic 238_L“)

en: English (US, Sun Type 6/7)
lt: Anglų (JAV, „Sun Type 6/7“)

en: English (Carpalx)
lt: Anglų („Carpalx“)

en: English (Carpalx, intl., with dead keys)
lt: Anglų („Carpalx“, tarpt., su tęsties klavišais)

en: English (Carpalx, intl., with AltGr dead keys)
lt: Anglų („Carpalx“, tarpt., tęsties klavišai pasiekiami per Lyg3 klavišą)

en: English (Carpalx, full optimization)
lt: Anglų („Carpalx“, visiška optimizacija)

en: English (Carpalx, full optimization, intl., with dead keys)
lt: Anglų („Carpalx“, visiška optimizacija, tarpt., su tęsties klavišais)

en: English (Carpalx, full optimization, intl., with AltGr dead keys)
lt: Anglų („Carpalx“, visiška optimizacija, tarpt., tęsties klavišai pasiekiami per Lyg3 klavišą)

en: English (3l)
lt: Anglų („3l“)

en: English (3l, Chromebook)
lt: Anglų („3l“, „Chromebook“)

en: English (3l, emacs)
lt: Anglų („3l“, „emacs“)

en: English (Workman-P)
lt: Anglų („Workman-P“)

en: Sicilian (US keyboard)
lt: Siciliečių (JAV klaviatūra)

en: English (Western European AltGr dead keys)
lt: Anglų (Vakarų Europos tęsties klavišai trečiajame lygyje)

en: Polish (intl., with dead keys)
lt: Lenkų (tarpt., su tęsties klavišais)

en: Polish (Colemak)
lt: Lenkų („Colemak“)

en: Polish (Colemak-DH)
lt: Lenkų („Colemak-DH“)

en: Polish (Colemak-DH ISO)
lt: Lenkų („Colemak-DH ISO“)

en: Polish (Sun Type 6/7)
lt: Lenkų („Sun Type 6/7“)

en: Polish (Glagolica)
lt: Lenkų („Glagolica“)

en: Polish (lefty)
lt: Lenkų („lefty“)

en: Crimean Tatar (Dobruja Q)
lt: Krymo totorių („Dobruja Q“)

en: Romanian (ergonomic Touchtype)
lt: Rumunų (ergonominis, aklojo rašymo)

en: Romanian (Sun Type 6/7)
lt: Rumunų („Sun Type 6/7“)

en: Serbian (combining accents instead of dead keys)
lt: Serbų (kombinaciniai diakritikai vietoje tęsties klavišų)

en: Church Slavonic
lt: Bažnytinė slavų

en: Russian (plus Ukrainian and Belarusian letters)
lt: Rusų (su ukrainiečių ir baltarusių rašmenimis)

en: Russian (Rulemak, phonetic Colemak)
lt: Rusų („Rulemak“, fonetinis „Colemak“)

en: Russian (phonetic, Macintosh)
lt: Rusų (fonetinis, „Macintosh“)

en: Russian (Sun Type 6/7)
lt: Rusų („Sun Type 6/7“)

en: Russian (with US punctuation)
lt: Rusų (su JAV skyryba)

en: Russian (GOST 6431-75)
lt: Rusų (GOST 6431-75)

en: Russian (GOST 14289-88)
lt: Rusų (GOST 14289-88)

en: Russian (Polyglot and Reactionary)
lt: Rusų (daugiakalbis ir reakcinis)

en: Russian (Programmer)
lt: Rusų (programuotojų)

en: Russian (plus typographic symbols)
lt: Rusų (su tipografiniais ženklais)

en: Russian (plus Tatar letters)
lt: Rusų (su totorių rašmenimis)

en: Armenian (OLPC, phonetic)
lt: Armėnų (OLPC, fonetinis)

en: Hebrew (Biblical, SIL phonetic)
lt: Hebrajų (biblinė, SIL fonetinis)

en: Arabic (Sun Type 6/7)
lt: Arabų („Sun Type 6/7“)

en: Arabic (Arabic numerals, extensions in the 4th level)
lt: Arabų (arabiški skaitmenys, papildymai ketvirtajame lygyje)

en: Arabic (Eastern Arabic numerals, extensions in the 4th level)
lt: Arabų (Rytų arabų skaitmenys, papildymai ketvirtajame lygyje)

en: Arabic (ErgoArabic)
lt: Arabų („ErgoArabic“)

en: Belgian (Sun Type 6/7)
lt: Belgų („Sun Type 6/7“)

en: Portuguese (Brazil, Sun Type 6/7)
lt: Portugalų (Brazilija, „Sun Type 6/7“)

en: Czech (Sun Type 6/7)
lt: Čekų („Sun Type 6/7“)

en: Czech (programming)
lt: Čekų (programuotojų)

en: Czech (programming, typographic)
lt: Čekų (programuotojų, tipografinis)

en: Czech (coder)
lt: Čekų („coder“)

en: Czech (US, Colemak, UCW support)
lt: Čekų (JAV, „Colemak“, UCW palaikymas)

en: Danish (Sun Type 6/7)
lt: Ispanų („Sun Type 6/7“)

en: Dutch (Sun Type 6/7)
lt: Olandų („Sun Type 6/7“)

en: Estonian (Sun Type 6/7)
lt: Estų („Sun Type 6/7“)

en: Finnish (Sun Type 6/7)
lt: Suomių („Sun Type 6/7“)

en: Finnish (DAS)
lt: Suomių (DAS)

en: Finnish (Dvorak)
lt: Suomių („Dvorak“)

en: French (Sun Type 6/7)
lt: Prancūzų („Sun Type 6/7“)

en: French (US with dead keys, alt.)
lt: Prancūzų (JAV su tęsties klavišais, alt.)

en: French (US, AZERTY)
lt: Prancūzų (JAV, AZERTY)

en: Greek (Sun Type 6/7)
lt: Graikų („Sun Type 6/7“)

en: Greek (Colemak)
lt: Graikų („Colemak“)

en: Italian (Sun Type 6/7)
lt: Italų („Sun Type 6/7“)

en: Ladin (Italian keyboard)
lt: Ladynų (italų klaviatūra)

en: Ladin (German keyboard)
lt: Ladynų (vokiečių klaviatūra)

en: Italian (Dvorak)
lt: Italų („Dvorak“)

en: Japanese (Sun Type 6)
lt: Japonų („Sun Type 6“)

en: Japanese (Sun Type 7, PC-compatible)
lt: Japonų („Sun Type 7“, suderinamas su PC)

en: Japanese (Sun Type 7, Sun-compatible)
lt: Japonų („Sun Type 7“, suderinamas su „Sun“)

en: Norwegian (Sun Type 6/7)
lt: Norvegų („Sun Type 6/7“)

en: Urdu (Pakistan, Navees)
lt: Urdu (Pakistanas, „Navees“)

en: Portuguese (Sun Type 6/7)
lt: Portugalų („Sun Type 6/7“)

en: Portuguese (Colemak)
lt: Portugalų („Colemak“)

en: Slovak (ACC layout, only accented letters)
lt: Slovakų (ACC išdėstymas, tik raidės su diakritikais)

en: Slovak (Sun Type 6/7)
lt: Slovakų („Sun Type 6/7“)

en: Spanish (Sun Type 6/7)
lt: Ispanų („Sun Type 6/7“)

en: Swedish (Dvorak A5)
lt: Švedų („Dvorak“ A5)

en: Swedish (Sun Type 6/7)
lt: Švedų („Sun Type 6/7“)

en: Elfdalian (Sweden, with combining ogonek)
lt: Elfdalio (Švedija, su kombinacine nosine)

en: German (Switzerland, Sun Type 6/7)
lt: Vokiečių (Šveicarija, „Sun Type 6/7“)

en: French (Switzerland, Sun Type 6/7)
lt: Prancūzų (Šveicarija, „Sun Type 6/7“)

en: Turkish (Sun Type 6/7)
lt: Turkų („Sun Type 6/7“)

en: Turkish (i and ı swapped)
lt: Turkų (raidės i ir ı sukeistos)

en: Old Turkic
lt: Senovės tiurkų

en: Old Turkic (F)
lt: Senovės tiurkų (F)

en: Ottoman (Q)
lt: Otomanų (Q)

en: Ottoman (F)
lt: Otomanų (F)

en: Ukrainian (Sun Type 6/7)
lt: Ukrainiečių („Sun Type 6/7“)

en: English (UK, Sun Type 6/7)
lt: Anglų (JK, „Sun Type 6/7“)

en: Korean (Sun Type 6/7)
lt: Korėjiečių („Sun Type 6/7“)

en: Vietnamese (AÐERTY)
lt: Vietnamiečių (AÐERTY)

en: Vietnamese (QĐERTY)
lt: Vietnamiečių (QÐERTY)

en: EurKEY (US)
lt: „EurKEY“ (JAV)

en: International Phonetic Alphabet
lt: Tarptautinė fonetinė abėcėlė

en: International Phonetic Alphabet (QWERTY)
lt: Tarptautinė fonetinė abėcėlė (QWERTY)

en: Modi (KaGaPa, phonetic)
lt: Modi („KaGaPa“, fonetinis)

en: Sanskrit symbols
lt: Sanskrito rašmenys

en: Urdu (Navees)
lt: Urdu („Navees“)

en: Number key 4 when pressed in isolation
lt: Skaitmenų eilės klavišas 4, kai nuspaudžiamas pavieniui

en: Number key 9 when pressed in isolation
lt: Skaitmenų eilės klavišas 9, kai nuspaudžiamas pavieniui

en: Make Caps Lock an additional Esc, and Shift + Caps Lock is the Compose
lt: Didž klavišą paversti papildomu Gr klavišu; Lyg2+Didž atlieka komponavimo klavišo funkciją

en: Parentheses position
lt: Skliaustų pozicijos

en: Swap with square brackets
lt: Sukeisti su laužtiniais skliaustais
