Xournal-0.4.5 - en to nl translation catalogue (197 entries)

en: Invalid command line parameters.
    Usage: %s [filename.xoj]
nl: Ongeldige opties in opdrachtregel.
    Gebruik: %s [bestandsnaam.xoj]

en: Error opening file '%s'
nl: Fout bij het openen van het bestand '%s'

en: _File
nl: _Bestand

en: Annotate PD_F
nl: PD_F annoteren

en: Recent Doc_uments
nl: Recente doc_umenten

en: 5
nl: c

en: 6
nl: c

en: 7
nl:  c

en: Print Options
nl: Afdrukopties

en: _Export to PDF
nl: _Exporteren als PDF

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _View
nl: Beel_d

en: _Continuous
nl: _Doorlopend

en: _One Page
nl: _Eén pagina

en: Full Screen
nl: Volledig scherm

en: _Zoom
nl: In_zoomen

en: Page _Width
nl: Pagina_breedte

en: _Set Zoom
nl: Zoom in_stellen

en: _First Page
nl: Eerste _pagina

en: _Previous Page
nl: _Vorige pagina

en: _Next Page
nl: Vo_lgende pagina

en: _Last Page
nl: _Laatste pagina

en: _Show Layer
nl: Laag _weergeven

en: _Hide Layer
nl: _Laag verbergen

en: _Page
nl: _Pagina

en: New Page _Before
nl: Nieuwe _pagina ervoor

en: New Page _After
nl: Nieuwe pagina er_achter

en: New Page At _End
nl: Nieuwe pagina aan _einde

en: _Delete Page
nl: Pagina _verwijderen

en: _New Layer
nl: _Nieuwe laag

en: Delete La_yer
nl: Laa_g verwijderen

en: _Flatten
nl: Lagen _samenvoegen

en: Paper Si_ze
nl: Papierformaa_t

en: Paper _Color
nl: Papier_kleur

en: _white paper
nl: _Wit papier

en: _yellow paper
nl: _Geel papier

en: _pink paper
nl: _Roze papier

en: _orange paper
nl: _Oranje papier

en: _blue paper
nl: _Blauw papier

en: _green paper
nl: _Groen papier

en: other...
nl: anders...

en: NA
nl: n.v.t.

en: Paper _Style
nl: Papiersoort

en: _plain
nl: _Leeg

en: _lined
nl: _Lijntjes

en: _ruled
nl: Lijntjes (geen _kantlijn)

en: _graph
nl: _Ruitjes

en: Apply _To All Pages
nl: Op alle pagina's _toepassen

en: _Load Background
nl: Achtergrond _laden

en: Background Screens_hot
nl: Schermafbeelding van ac_htergrond

en: Default _Paper
nl: Standaard _papier

en: Set As De_fault
nl: Instellen als _standaard

en: _Tools
nl: _Gereedschap

en: _Eraser
nl: _Gum

en: _Highlighter
nl: _Markeerstift

en: _Text
nl: _Tekst

en: _Shape Recognizer
nl: _Vormenherkenner

en: Ru_ler
nl: _Lineaal

en: Select Re_gion
nl: _Gebied selecteren

en: Select _Rectangle
nl: _Rechthoek selecteren

en: _Vertical Space
nl: _Verticale ruimte

en: H_and Tool
nl: H_andje

en: _Color
nl: _Kleur

en: blac_k
nl: _Zwart

en: _blue
nl: _Blauw

en: _red
nl: _Rood

en: _green
nl: _Groen

en: gr_ay
nl: Gr_ijs

en: light bl_ue
nl: Lichtbl_auw

en: light gr_een
nl: Lichtgro_en

en: _magenta
nl: _Magenta

en: _orange
nl: _Oranje

en: _yellow
nl: Gee_l

en: _white
nl: _Wit

en: Pen _Options
nl: Pen-_opties

en: _very fine
nl: _Zeer dun

en: _fine
nl: _Dun

en: _medium
nl: _Normaal

en: _thick
nl: _Dik

en: ver_y thick
nl: _Zeer d_ik

en: Eraser Optio_ns
nl: Gu_m-opties

en: _standard
nl: _Normaal

en: _whiteout
nl: _Tip-ex

en: _delete strokes
nl: _Hele lijnen wissen

en: Highlighter Opt_ions
nl: Markeerstift-opties

en: Text _Font...
nl: Lettertype voor tekst...

en: _Default Pen
nl: Pen met standaardopties

en: Default Eraser
nl: Gum met standaardopties

en: Default Highlighter
nl: Markeerstift met standaardopties

en: Default Te_xt
nl: Tekst met standaardopties

en: Set As Default
nl: Als standaardopties instellen

en: _Options
nl: _Voorkeuren

en: Use _XInput
nl: _XInput gebruiken

en: _Eraser Tip
nl: Gum-uit_einde gebruiken

en: _Pressure sensitivity
nl: _Drukgevoeligheid

en: Button _2 Mapping
nl: _Tweede muisknop/penknop

en: _Link to Primary Brush
nl: Eerste _gereedschap

en: _Copy of Current Brush
nl: _Huidige gereedschap

en: Button _3 Mapping
nl: De_rde muisknop/penknop

en: Buttons Switch Mappings
nl: Muisknoppen/penknoppen verwisselen

en: Print Paper _Ruling
nl: Lijntjes/ruitjes afd_rukken

en: Autoload pdf.xoj
nl: pdf.xoj automatisch laden

en: Left-Handed Scrollbar
nl: Scrollbalk aan linkerkant

en: Shorten _Menus
nl: _Menu's inkorten

en: A_uto-Save Preferences
nl: Voorkeuren a_utomatisch opslaan

en: _Save Preferences
nl: Voorkeuren op_slaan

en: _About
nl: _Over Xournal

en: Save
nl: Opslaan

en: New
nl: Nieuw

en: Open
nl: Openen

en: Cut
nl: Knippen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Paste
nl: Plakken

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Redo
nl: Opnieuw doen

en: First Page
nl: Eerste pagina

en: Previous Page
nl: Vorige pagina

en: Next Page
nl: Volgende pagina

en: Last Page
nl: Laatste pagina

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Page Width
nl: Paginabreedte

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Normal Size
nl: Normale grootte

en: Set Zoom
nl: Zoom instellen

en: Toggle Fullscreen
nl: Volledig schermmodus aan/uit

en: Pencil
nl: Potlood

en: Eraser
nl: Gum

en: Highlighter
nl: Markeerstift

en: Text
nl: Tekst

en: Shape Recognizer
nl: Vormen herkennen

en: Ruler
nl: Lineaal

en: Select Region
nl: Gebied selecteren

en: Select Rectangle
nl: Rechthoek selecteren

en: Vertical Space
nl: Verticale ruimte

en: Hand Tool
nl: Handje

en: Default
nl: Standaard

en: Default Pen
nl: Standaardpen

en: Fine
nl: Dun

en: Medium
nl: Normaal

en: Thick
nl: Dik

en: Black
nl: Zwart

en: Blue
nl: Blauw

en: Red
nl: Rood

en: Green
nl: Groen

en: Gray
nl: Grijs

en: Light Blue
nl: Lichtblauw

en: Light Green
nl: Lichtgroen

en: Orange
nl: Oranje

en: Yellow
nl: GEel

en: White
nl: Wit

en:   Page
nl:  Pagina

en: Set page number
nl: Paginanummer instellen

en:  of n
nl:  van n

en:   Layer:
nl:  Laag;

en: Set Paper Size
nl: Papierformaat instellen

en: Standard paper sizes:
nl: Standaard papierformaten:

en: A4 (landscape)
nl: A4 (liggend)

en: US Letter (landscape)
nl: US Letter (liggend)

en: Custom
nl: Anders

en: Width:
nl: Breedte:

en: Height:
nl: Hoogte:

en: in
nl: duim

en: points
nl: punten

en: About Xournal
nl: Over Xournal

en: Written by Denis Auroux
    and other contributors
           http://xournal.sourceforge.net/
nl: Geschreven door Denis Auroux
    en anderen
           http://xournal.sourceforge.net/

en: Normal size (100%)
nl: Normale grootte (100%)

en: Page Height
nl: Paginahoogte

note: user aborted on save confirmation
en: Open PDF
nl: PDF openen

en: All files
nl: Alle bestanden

en: PDF files
nl: PDF bestanden

en: Attach file to the journal
nl: Bestand aan schrift toevoegen

note: user aborted on save confirmation
en: Open Journal
nl: Schrift openen

en: Xournal files
nl: Xournal-bestanden

en: Error saving file '%s'
nl: Fout bij het opslaan van het bestand '%s'

en: Save Journal
nl: Schrift opslaan

en: Should the file %s be overwritten?
nl: Wilt u het bestand '%s' overschrijven?

en: Export to PDF
nl: Exporteren als PDF

en: Error creating file '%s'
nl: Fout bij het aanmaken van het bestand '%s'

en: Pick a Paper Color
nl: Kies een papierkleur

en: Open Background
nl: Een achtergrond openen

en: Bitmap files
nl: Bitmap-bestanden

en: PS/PDF files (as bitmaps)
nl: PS/PDF-bestanden (als bitmap)

en: Error opening background '%s'
nl: Fout bij het openen van de achtergrond '%s'

en: Select Font
nl: Lettertype kiezen

en: Drawing is not allowed on the background layer.
     Switching to Layer 1.
nl: U kunt niet op de achtergrond-laag tekenen.
    Laag 1 wordt gekozen.

en: Couldn't find pixmap file: %s
nl: Kan het bitmap-bestand '%s' niet vinden

en: Could not write background '%s'. Continuing anyway.
nl: Kan achtergrond '%s' niet schrijven.

en: Invalid file contents
nl: Ongeldige bestandsinhoud

en: Could not open background '%s'. Setting background to white.
nl: Kan de achtergrond '%s' niet openen. De achtergrond wordt op wit gezet.

en: Could not open background '%s'.
    Select another file?
nl: Kan de achtergrond '%s' niet openen.
    Wilt u een ander bestand kiezen?

en: Could not open background '%s'.
nl: Kan de achtergrond '%s' niet openen.

en: Unable to render one or more PDF pages.
nl: Kan één of meerdere pdf-pagina's niet tekenen.

en:  of %d
nl: van %d

en: Background
nl: Achtergrond

en: Layer %d
nl: Laag %d

en: Save changes to '%s'?
nl: Het bestand '%s' is gewijzigd.
    Wilt u de veranderingen opslaan?

en: Untitled
nl: Naamloos document
