xournalpp - en to nl_NL translation catalogue (618 entries)

en: 
    
    Will now attempt to run without this file.
nl_NL: 
    
    Er wordt nu geprobeerd op te starten zonder dit bestand.

en: 
     Do you want to continue?
nl_NL: 
    Wilt u doorgaan?

[ctx: Page {pagenumber} "of {pagecount}"]
en:  of {1}
nl_NL:  van {1}

en: %F-Note-%H-%M
nl_NL: %F-Notitie-%H-%M

en: <b>No devices were found. This seems wrong - maybe file a bug report?</b>
nl_NL: <b>Geen apparaten aangetroffen. Dit lijkt niet de bedoeling - wil je een bugmelding opmaken?</b>

en: <span foreground='red' size='x-large'>Missing the needed UI file:
    <b>{1}</b></span>
    Could not find them at any location.
      Not relative
      Not in the Working Path
      Not in {2}
nl_NL: <span foreground='red' size='x-large'>Het benodigde UI-bestand ontbreekt:
    <b>{1}</b></span>
    Het is niet aangetroffen op je computer:
    -Niet relatief
    -Niet in de uitvoermap
    -Niet in {2}

en: Add/Edit TeX
nl_NL: TeX toevoegen/bewerken

en: Advanced export options
nl_NL: Geavanceerde exportopties

en: All files
nl_NL: Alle bestanden

en: Apply to all pages
nl_NL: Toepassen op alle pagina's

en: Apply to current page
nl_NL: Toepassen op huidige pagina

en: Arrange
nl_NL: Ordenen

en: Attach file to the journal
nl_NL: Bestand toevoegen

en: Attribute "{1}" could not be parsed as double, the value is "{2}"
nl_NL: Het attribuut '{1}' kan niet dubbel worden verwerkt; de waarde is '{2}'

en: Attribute "{1}" could not be parsed as double, the value is nullptr
nl_NL: Het attribuut '{1}' kan niet als dubbel verwerkt worden; de waarde is nullptr

en: Attribute "{1}" could not be parsed as int, the value is "{2}"
nl_NL: Het attribuut '{1}' kan niet worden verwerkt als int; de waarde is '{2}'

en: Attribute "{1}" could not be parsed as int, the value is nullptr
nl_NL: Het attribuut '{1}' kan niet als int worden verwerkt, de waarde is nullptr

en: Attribute "{1}" could not be parsed as size_t, the value is "{2}"
nl_NL: Het attribuut '{1}' kan niet worden verwerkt als size_t; de waarde is '{2}'

en: Attribute "{1}" could not be parsed as size_t, the value is nullptr
nl_NL: Het attribuut "{1}" kan niet als size_t worden verwerkt, de waarde is nullptr

en: Attribute color not set!
nl_NL: Geen attribuutkleur ingesteld!

en: Autosave failed with an error: {1}
nl_NL: Automatisch opslaan mislukt; foutmelding: {1}

en: Autosave renamed from {1} to {2}
nl_NL: Automatisch bestand hernoemd van {1} in {2}

en: Autosaving to {1}
nl_NL: Wordt automatisch opgeslagen naar {1}

en: Back
nl_NL: Terug

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Bring forward
nl_NL: Naar voren brengen

en: Bring to front
nl_NL: Naar voorgrond brengen

en: Built on
nl_NL: Gebouwd op

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Change color
nl_NL: Kleur wijzigen

en: Change font
nl_NL: Lettertype aanpassen

en: Change line style
nl_NL: Wijzig lijn stijl

en: Change stroke fill
nl_NL: Penseelopvulling

en: Change stroke width
nl_NL: Penseelbreedte aanpassen

en: Color "{1}" unknown (not defined in default color list)!
nl_NL: De kleur '{1}' is onbekend (niet opgegeven op de standaard kleurenlijst)!

en: Contents
nl_NL: Inhoud

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy current
nl_NL: Huidige kopiëren

en: Copy page
nl_NL: Pagina kopiëren

en: Could not create folder: {1}
    Failed with error: {2}
nl_NL: Kon map niet aanmaken: {1}
    Mislukt met fout: {2}

en: Could not load LaTeX PDF file
nl_NL: Kan LaTeX PDF-bestand niet openen

en: Could not load LaTeX PDF file: {1}
nl_NL: Kan LaTeX PDF-bestand niet openen: {1}

en: Could not load pagetemplates.ini file
nl_NL: Kan pagetemplates.ini niet openen

en: Could not open attachment: {1}. Error message: Could not read file
nl_NL: Kan bijlage niet openen: {1}. Foutmelding: kan bestand niet uitlezen

en: Could not open attachment: {1}. Error message: Could not write file
nl_NL: Kan bijlage niet openen: {1}. Foutmelding: kan bestand niet wegschrijven

en: Could not open attachment: {1}. Error message: No valid file size provided
nl_NL: Kan bijlage niet openen: {1}. Foutmelding: geen geldige grootte opgegeven

en: Could not open attachment: {1}. Error message: {2}
nl_NL: Kan bijlage niet openen: {1}. Foutmelding: {2}

en: Could not open file: "{1}"
nl_NL: Kan bestand niet openen: '{1}'

en: Could not parse custom toolbar.ini file: {1}
    Toolbars will not be available
nl_NL: Kan aangepast toolbar.ini-bestand niet verwerken: {1}
    Werkbalken zijn niet beschikbaar

en: Could not parse general toolbar.ini file: {1}
    No Toolbars will be available
nl_NL: Kan algemeen toolbar.ini-bestand niet verwerken: {1}
    Werkbalken zijn niet beschikbaar

en: Could not read image: {1}. Error message: {2}
nl_NL: Kan afbeelding niet uitlezen: {1}. Foutmelding: {2}

en: Could not read page number for cloned background image: {1}.
nl_NL: Het paginanummer kan niet gelezen worden van de gekloonde achtergrond: {1}.

en: Could not redo "{1}"
    Something went wrong… Please write a bug report…
nl_NL: Kan '{1}' niet opnieuw uitvoeren
    Er is iets misgegaan; stel een bugmelding op.

en: Could not remove tool item from Toolbar {1} on position {2}
nl_NL: Kan item niet verwijderen van werkbalk {1} op positie {2}

en: Could not remove tool item {1} from Toolbar {2} on position {3}
nl_NL: Kan item {1} niet verwijderen van werkbalk {2} op positie {3}

en: Could not rename autosave file from "{1}" to "{2}": {3}
nl_NL: Kan automatisch bestand niet hernoemen van '{1}' in '{2}': {3}

en: Could not save .tex file: {1}
nl_NL: Kan .tex-bestand niet opslaan: {1}

en: Could not start {1}: {2} (exit code: {3})
nl_NL: Kan niet starten {1}: {2} (afsluitcode: {3})

en: Could not undo "{1}"
    Something went wrong… Please write a bug report…
nl_NL: Kan '{1}' niet ongedaan maken
    Er is iets misgegaan; stel een bugmelding op.

en: Could not write background "{1}", {2}
nl_NL: Kan achtergrond '{1}' niet wegschrijven; {2}

en: Could not write background "{1}". Continuing anyway.
nl_NL: Kan achtergrond '{1}' niet wegschrijven. Er wordt tóch doorgegaan.

en: Create new layer
nl_NL: Nieuwe laag creëren

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom Export
nl_NL: Aangepaste export

en: Customize Toolbars
nl_NL: Werkbalken aanpassen

en: Customized
nl_NL: Aangepast

en: Cut
nl_NL: Knippen

en: Default Tool
nl_NL: Standaard gereedschap

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Logfile
nl_NL: Logbestand verwijderen

en: Delete current page
nl_NL: Huidige pagina verwijderen

en: Delete file
nl_NL: Bestand verwijderen

en: Delete layer
nl_NL: Laag verwijderen

en: Delete this layer
nl_NL: Verwijder deze laag

en: Delete this page
nl_NL: Huidige pagina verwijderen

en: Discard
nl_NL: Verwerpen

en: Display advanced export options
nl_NL: Toon geavanceerde exportopties

en: Do not open Autosave files. They may will be overwritten!
    Copy the files to another folder.
    Files from Folder {1} cannot be opened.
nl_NL: Open geen automatisch opgeslagen bestanden; deze worden overschreven!
    Kopieer de bestanden naar een andere map.
    Bestanden uit de map '{1}' kunnen niet worden geopend.

en: Do not overwrite the background PDF! This will cause errors!
nl_NL: Overschrijf de achtergrond-pdf niet: dit veroorzaakt fouten!

en: Document file was removed.
nl_NL: Het documentbestand is verwijderd.

en: Document is corrupted (no pages found in file)
nl_NL: Document is beschadigd (geen pagina's gevonden in bestand)

en: Document is not complete (maybe the end is cut off?)
nl_NL: Het document is onvolledig (is het einde afgesneden?)

en: Document not loaded! ({1}), {2}
nl_NL: Het document is niet geladen! ({1}); {2}

en: Dotted
nl_NL: Gestippeld

en: Draw Arrow
nl_NL: Pijl tekenen

en: Draw Ellipse
nl_NL: Teken Ellips

en: Draw Line
nl_NL: Lijn tekenen

en: Draw Rectangle
nl_NL: Rechthoek tekenen

en: Draw Spline
nl_NL: Spline tekenen

en: Draw coordinate system
nl_NL: Coördinaatsysteem tekenen

en: Draw stroke
nl_NL: Met penseel tekenen

en: Drawing Type - don't change
nl_NL: Tekensoort (pas dit niet aan)

en: Edit text
nl_NL: Tekst bewerken

en: Emergency saved document
nl_NL: Opgeslagen document voor noodgevallen

en: Enable pressure sensitivity or pressure inference to change this setting!
nl_NL: Schakel drukgevoeligheid of drukgevolg in om deze instelling te wijzigen!

en: Erase stroke
nl_NL: Penseelstreek verwijderen

en: Eraser
nl_NL: Gum

en: Error annotate PDF file "{1}"
    {2}
nl_NL: Kan PDF-bestand niet '{1}' voorzien van aantekeningen
    {2}

en: Error loading glade file "{1}" (try to load "{2}")
nl_NL: Kan glade-bestand '{1}' niet laden (probeer '{2}' te laden

en: Error opening file "{1}"
nl_NL: Kan bestand '{1}' niet openen

en: Error opening file: "{1}"
nl_NL: Kan bestand niet openen: '{1}'

en: Error reading PDF: {1}
nl_NL: Kan PDF niet uitlezen: {1}

en: Error reading width of a stroke: {1}
nl_NL: Kan breedte van penseelstreek niet uitlezen: {1}

en: Error save image #1
nl_NL: Kan afbeelding #1 niet opslaan

en: Error save image #2
nl_NL: Kan afbeelding #2 niet opslaan

en: Error while autosaving: {1}
nl_NL: Fout tijdens automatisch opslaan: {1}

en: Error {1} executing system command: {2}
nl_NL: Fout {1} die volgende systeemcommando uitvoert: {2}

en: Error: {1}
nl_NL: Fout: {1}

en: Error: {1} is not a regular file. Please check your LaTeX template file settings.
nl_NL: Fout: {1} is geen normaal bestand. Controleer uw LaTeX template bestand instellingen.

en: Error: {1}. Please check the contents of {2}
nl_NL: Fout: {1}. Controleer de inhoud van {2}

en: Export FILE as PDF
nl_NL: Exporteer bestand als PDF

en: Export FILE as image files (one per page)
                                     Guess the output format from the extension of IMGFILE
                                     Supported formats: .png, .svg
nl_NL: Exporteer FILE als afbeeldings bestanden (één per pagina)
                                     Zie het uitvoerformaat van de extensie van IMGFILE
                                     Ondersteunde formaten: .png, .svg

en: Export PDF
nl_NL: PDF-bestand exporteren

en: Export as PDF
nl_NL: Exporteer als PDF

en: Export layers progressively
                                     In PDF export, Render layers progressively one by one.
                                     This results in N export pages per page with N layers,
                                     building up the layer stack progressively.
                                     The resulting PDF file can be used for a presentation.
nl_NL: Exporteer lagen progressief
                                     In PDF export, Render lagen geleidelijk aan één voor één.
                                     Dit resulteert in N export pagina's per pagina met N lagen,
                                     bouw de laagstack progressief op.
                                     Het resulterende PDF-bestand kan gebruikt worden voor een presentatie.

en: Export without background
                                     The exported file has transparent or white background,
                                     depending on what its format supports
nl_NL: Exporteren zonder achtergrond
                                     Het geëxporteerde bestand heeft een transparante of witte achtergrond,
                                     afhankelijk van wat het formaat ondersteunt

en: Export without ruling
                                     The exported file has no paper ruling
nl_NL: Exporteren zonder regels
                                     Het geëxporteerde bestand heeft geen papieren regel

en: Failed to find LaTeX generator program in PATH: {1}
nl_NL: Kan LaTeX generator programma niet vinden in PATH: {1}

en: Failed to initialize PDF Cairo surface
nl_NL: Kan PDF Cairo oppervlak niet initialiseren

en: Failed to parse LaTeX generator command: {1}
nl_NL: Fout bij het parsen van LaTeX generator commando: {1}

en: Failed to read global template file. Please check your settings.
nl_NL: Lezen van globaal sjabloonbestand mislukt. Controleer uw instellingen.

en: Failed to resolve path with the following error:
    {1}
nl_NL: Fout bij het oplossen van het pad met de volgende fout:
    {1}

en: File couldn't be opened. You have to do it manually:
    URL: {1}
nl_NL: Het bestand kan niet worden geopend; doe dit handmatig.
    URL: {1}

en: Fill
nl_NL: Opvullen

en: Filter input pressure. Multiply the pressure by the pressure multiplier. If less than the minimum, use the minimum pressure.
nl_NL: Filter invoerdruk. Vermenigvuldig de druk met de drukvermenigvuldiger. Gebruik de minimale druk als deze kleiner is dan het minimum.

en: Fine
nl_NL: Fijn

en: Floating Toolbox (experimental)
nl_NL: Zwevende gereedschapsbalk (experimenteel)

en: Font
nl_NL: Lettertype

en: Forward
nl_NL: Doorsturen

en: GNU GPLv2 or later
nl_NL: GNU GPLv2 of hoger

en: Get version of xournalpp
nl_NL: Versie van xournalpp ophalen

en: Global template file does not exist. Please check your settings.
nl_NL: Globaal sjabloonbestand bestaat niet. Controleer uw instellingen.

en: Global template file is not a regular file. Please check your settings.
nl_NL: Globaal sjabloonbestand is geen regulier bestand. Controleer uw instellingen.

en: Go to first page
nl_NL: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl_NL: Ga naar laatste pagina

en: Go to next layer
nl_NL: Ga naar volgende laag

en: Go to page
nl_NL: Ga naar pagina

en: Go to previous layer
nl_NL: Ga naar vorige laag

en: Go to top layer
nl_NL: Ga naar bovenste laag

en: Graph
nl_NL: Grafiek

en: Grid Snapping
nl_NL: Vastklikken aan raster

en: Hide all
nl_NL: Alles verbergen

en: Highlighter
nl_NL: Markeerstift

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image file successfully created
nl_NL: Afbeeldingsbestand is gecreëerd

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Insert a copy of the current layer below
nl_NL: Voeg hieronder een kopie toe van de huidige pagina

en: Insert a copy of the current page below
nl_NL: Voeg hieronder een kopie toe van de huidige pagina

en: Insert elements
nl_NL: Elementen invoegen

en: Insert image
nl_NL: Afbeelding invoegen

en: Insert latex
nl_NL: LaTeX invoegen

en: Insert layer
nl_NL: Laag invoegen

en: Insert page
nl_NL: Pagina invoegen

en: Isometric Dotted
nl_NL: Isometrisch gestippeld

en: Isometric Graph
nl_NL: Isometrische Grafiek

en: Jump to Page (first Page: 1)
nl_NL: Ga naar pagina (eerste pagina: 1)

en: Latex generation encountered an error: {1} (exit code: {2})
nl_NL: Latex generatie ondervond een fout: {1} (afsluitcode: {2})

en: Layer
nl_NL: Laag

en: Layer Preview
nl_NL: Voorbeeld van laag

en: Layer {1}
nl_NL: Laag {1}

en: Loading...
nl_NL: Bezig met laden...

en: Manage Toolbars
nl_NL: Werkbalk beheren

en: Medium
nl_NL: Normaal

en: Move
nl_NL: Verplaatsen

en: Move layer
nl_NL: Laag verplaatsen

en: Move page downwards
nl_NL: Pagina omlaag verplaatsen

en: Move page upwards
nl_NL: Pagina omhoog verplaatsen

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New Xournal
nl_NL: Nieuw Xournal

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next annotated page
nl_NL: Volgende pagina met aantekeningen

en: No device
nl_NL: Geen apparaat

en: No pages to export!
nl_NL: Geen te exporteren pagina's!

en: No pdf pages available to append. You may need to reopen the document first.
nl_NL: Geen pdf pagina's beschikbaar om toe te voegen. Mogelijk moet u het document eerst heropenen.

en: Normal drawing
nl_NL: Normaal tekenen

en: OK
nl_NL: Oké

en: Open Image
nl_NL: Afbeelding openen

en: Open Logfile
nl_NL: Logbestand openen

en: Open Logfile directory
nl_NL: Logboekmap openen

en: Open file
nl_NL: Bestand openen

en: PDF Export
nl_NL: PDF-bestand exporteren

en: PDF Page {1}
nl_NL: PDF-pagina {1}

en: PDF background missing
nl_NL: PDF-achtergrond ontbreekt

en: PDF file successfully created
nl_NL: Het PDF-bestand is gecreëerd

en: PDF files
nl_NL: PDF-bestanden

en: PNG graphics
nl_NL: PNG-afbeeldingen

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Page Preview
nl_NL: Paginavoorbeeld

en: Page background changed
nl_NL: Pagina-achtergrond gewijzigd

en: Page deleted
nl_NL: Pagina verwijderd

en: Page inserted
nl_NL: Pagina ingevoegd

en: Page number
nl_NL: Paginanummer

en: Paired pages
nl_NL: Gekoppelde pagina's

en: Paste
nl_NL: Plakken

en: Pause / Play
nl_NL: Pauzeren/Afspelen

en: Plain
nl_NL: Kaal

en: Play Object
nl_NL: Object afspelen

en: Predefined
nl_NL: Vooringesteld

en: Presentation mode
nl_NL: Presentatiemodus

en: Previously selected language not available anymore!
nl_NL: De eerder geselecteerde taal is niet meer beschikbaar!

en: Print
nl_NL: Afdrukken

en: Record Audio / Stop Recording
nl_NL: Audio opnemen/Opname stoppen

en: Recorder could not be started.
nl_NL: De opname kan niet worden gestart.

en: Redo
nl_NL: Opnieuw uitvoeren

en: Redo:
nl_NL: Opnieuw uitvoeren:

en: Remove PDF Background
nl_NL: PDF-achtergrond verwijderen

en: Removed tool item from Toolbar {1} ID {2}
nl_NL: Item is verwijderd van werkbalk {1} (ID {2})

en: Removed tool item {1} from Toolbar {2} ID {3}
nl_NL: Item {1} is verwijderd van werkbalk {2} (ID {2})

en: Rename layer
nl_NL: Laag hernoemen

en: Replace
nl_NL: Vervangen

en: Requested temporary file was not found for attachment {1}
nl_NL: Het opgevraagde tijdelijke bestand van bijlage {1} is niet aangetroffen

en: Restore file
nl_NL: Bestand herstellen

en: Rotation
nl_NL: Draaien

en: Rotation Snapping
nl_NL: Draaien vastklikken

en: Ruled
nl_NL: Met gemeten afstand

en: Ruled with vertical line
nl_NL: Verticaal gelijnd

en: SVG graphics
nl_NL: SVG-afbeeldingen

en: Sample LaTeX file generated successfully.
nl_NL: Voorbeeld LaTeX-bestand succesvol gegenereerd.

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save As...
nl_NL: Opslaan als...

en: Save File
nl_NL: Bestand opslaan

en: Save file error: {1}
nl_NL: Fout tijdens opslaan: {1}

en: Scale
nl_NL: Schaal

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: See the full list of contributors
nl_NL: Zie de volledige lijst van bijdragers

en: Select Font
nl_NL: Lettertype kiezen

en: Select Object
nl_NL: Object kiezen

en: Select Rectangle
nl_NL: Rechthoek kiezen

en: Select Region
nl_NL: Gebied kiezen

en: Select another PDF
nl_NL: Ander PDF-bestand kiezen

en: Select another name
nl_NL: Andere naam opgeven

en: Select background color
nl_NL: Achtergrondkleur kiezen

en: Select color
nl_NL: Kleur kiezen

en: Select rectangle
nl_NL: Rechthoek kiezen

en: Select region
nl_NL: Gebied kiezen

en: Send Bugreport
nl_NL: Bugmelding versturen

en: Send backward
nl_NL: Naar achter sturen

en: Send to back
nl_NL: Naar achtergrond sturen

en: Separator
nl_NL: Scheidingsteken

en: Set DPI for PNG exports. Default is 300
                                     No effect without -i/--create-img=foo.png
nl_NL: Stel DPI in voor PNG exports. Standaard is 300
                                     Geen effect zonder -i/--create-img=foo.png

en: Set page height for PNG exports
                                     No effect without -i/--create-img=foo.png
                                     Ignored if --export-png-dpi or --export-png-width is used
nl_NL: Stel paginahoogte in voor PNG-exportering
                                     Geen effect zonder -i/--create-img=foo.png
                                     Genegeerd als --export-png-dpi of --export-png-breedte wordt gebruikt

en: Shape Recognizer
nl_NL: Vormherkenning

en: Show all
nl_NL: Alles tonen

en: Show only not used pages (one unused page)
nl_NL: Alleen ongebruikte pagina's tonen (één ongebruikte pagina)

en: Show only not used pages ({1} unused pages)
nl_NL: Alleen ongebruikte pagina's tonen ({1} ongebruikte pagina's)

en: Sorry, Xournal++ can only open one file at once.
    Others are ignored.
nl_NL: Xournal++ kan slechts één bestand tegelijk openen.
    Andere bestanden worden genegeerd.

en: Sorry, Xournal++ cannot open remote files at the moment.
    You have to copy the file to a local directory.
nl_NL: Momenteel kan Xournal++ geen bestanden op afstand openen.
    Kopieer het bestand naar een lokale map.

en: Staves
nl_NL: Notenbalk

en: Stop
nl_NL: Stoppen

en: Stroke recognizer
nl_NL: Penseelherkenning

en: Successfully saved document to "{1}"
nl_NL: Het document is opgeslagen in '{1}'

en: Supported files
nl_NL: Ondersteunde bestanden

en: Swap the current page with the one above
nl_NL: Huidige pagina omwisselen met bovenstaande pagina

en: Swap the current page with the one below
nl_NL: Huidige pagina omwisselen met onderstaande pagina

en: System Default
nl_NL: Standaard systeeminstelling

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text found on this page
nl_NL: Tekst komt voor op deze pagina

en: Text found once on page {1}
nl_NL: Tekst komt voor op pagina {1}

en: Text found {1} times on page {2}
nl_NL: Tekst komt {1} keer voor op pagina {2}

en: Text not found
nl_NL: Tekst komt niet voor

en: Text not found, searched on all pages
nl_NL: Tekst komt niet voor; alle pagina's zijn doorzocht

en: The Toolbarconfiguration "{1}" is predefined, would you create a copy to edit?
nl_NL: De werkbalkconfiguratie '{1}' is vooringesteld. Wil je een kopie maken die kunt aanpassen?

en: The file is no valid .xopp file (Mimetype missing): "{1}"
nl_NL: Het bestand is geen geldig .xopp-bestand (mimetype ontbreekt): '{1}'

en: The file is no valid .xopp file (Mimetype wrong): "{1}"
nl_NL: Het bestand is geen geldig .xopp-bestand (onjuist mimetype): '{1}'

en: The file is no valid .xopp file (Version missing): "{1}"
nl_NL: Het bestand is geen geldig .xopp-bestand (versie ontbreekt): '{1}'

en: The file is not a valid .xopp file (Version string corrupted): "{1}"
nl_NL: Het bestand is geen geldig .xopp-bestand (versie is beschadigd): '{1}'

en: The formula is empty when rendered or invalid.
nl_NL: De formule blijkt na het renderen leeg te zijn of is ongeldig.

en: The most recent log file name: {1}
nl_NL: Meest recente logbestand: {1}

en: There was an error displaying help: {1}
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het openen van het hulpscherm: {1}

en: Thick
nl_NL: Dik

en: This document is not saved yet.
nl_NL: Dit document is nog niet opgeslagen.

en: This image could not be loaded. Error message: {1}
nl_NL: Deze afbeelding kan niet worden geladen. Foutmelding: {1}

en: Toggle fullscreen
nl_NL: Beeldvullende modus aan/uit

en: Tool - don't change
nl_NL: Gereedschap (pas dit niet aan)

en: Toolbar found: {1}
nl_NL: Werkbalk aangetroffen: {1}

en: Toolbars
nl_NL: Werkbalken

en: Trying to emergency save the current open document…
nl_NL: Bezig met opslaan van huidig document voor noodgevallen…

en: Unable to play audio recording {1}
nl_NL: Kan audio-opname {1} niet afspelen

en: Unable to retrieve pdf page.
nl_NL: Kan de pdf-pagina niet ophalen.

en: Undo
nl_NL: Ongedaan maken

en: Undo:
nl_NL: Ongedaan maken:

en: Unexpected root tag: {1}
nl_NL: Onverwacht rootlabel: {1}

en: Unexpected tag in document: "{1}"
nl_NL: Onverwacht label in document: '{1}'

en: Unknown background type: {1}
nl_NL: Onbekende achtergrond: {1}

en: Unknown color value "{1}"
nl_NL: Onbekende kleurwaarde: '{1}'

en: Unknown domain type: {1}
nl_NL: Onbekend domein: {1}

en: Unknown parser error
nl_NL: Onbekende verwerkfout

en: Unknown pixmap::domain type: {1}
nl_NL: Onbekend pixmap::domein: {1}

en: Unknown stroke type: "{1}", assuming pen
nl_NL: Onbekende penseelsoort: '{1}' - aangenomen wordt dat het een pen is

en: Unsaved Document
nl_NL: Niet-opgeslagen document

en: Version
nl_NL: Versie

en: Vertical Space
nl_NL: Verticale ruimte

en: Vertical space
nl_NL: Verticale ruimte

en: Very Fine
nl_NL: Zeer fijn

en: Very Thick
nl_NL: Zeer dik

en: With PDF background
nl_NL: Witte PDF-achtergrond

en: Write text
nl_NL: Tekst opstellen

en: Wrong count of points ({1})
nl_NL: Onjuiste puntentelling ({1})

en: XML Parser error: {1}
nl_NL: XML-verwerkfout: {1}

en: Xournal (Compatibility)
nl_NL: Xournal (comptabiliteit)

en: Xournal files
nl_NL: Xournal-bestanden

en: Xournal++ crashed last time. Would you like to restore the last edited file?
nl_NL: Xournal++ is de vorige keer gecrasht. Wil je het laatstgebruikte bestand herstellen?

en: Xournal++ files
nl_NL: Xournal++-bestanden

en: Xournal++ template
nl_NL: Xournal++-sjabloon

en: You don't have any PDF pages to select from. Cancel operation.
    Please select another background type: Menu "Journal" → "Configure Page Template".
nl_NL: De actie is afgebroken: je hebt geen PDF-pagina's om uit te kiezen.
    Kies een ander soort achtergrond via 'Document' →'Paginasjabloon instellen'.

en: Your current document does not contain PDF Page no {1}
    Would you like to insert this page?
    
    Tip: You can select Journal → Paper Background → PDF Background to insert a PDF page.
nl_NL: In je huidige document ontbreekt PDF-pagina #{1}.
    Wil je deze pagina invoegen?
    
    Tip: je kunt pagina's invoegen via Document → Documentachtergrond → PDF-achtergrond

en: Zoom Slider
nl_NL: Zoom-schuifregelaar

en: Zoom fit to screen
nl_NL: Aanpassen aan beeldverhouding

en: Zoom in
nl_NL: Inzoomen

en: Zoom out
nl_NL: Uitzoomen

en: Zoom to 100%
nl_NL: 100% zoomen

en: _Cancel
nl_NL: _Annuleren

en: _Open
nl_NL: _Openen

en: _Save
nl_NL: Op_slaan

en: dash-/ dotted
nl_NL: streep/blok

en: dashed
nl_NL: streep

en: default disabled
nl_NL: standaard uitgeschakeld

en: default enabled
nl_NL: standaard ingeschakeld

en: delete stroke
nl_NL: penseelstreek verwijderen

en: dotted
nl_NL: gestippeld

en: elements
nl_NL: elementen

en: eraser
nl_NL: gum

en: file: {1}
nl_NL: bestand: {1}

en: image
nl_NL: afbeelding

en: keyboard
nl_NL: toetsenbord

en: mouse
nl_NL: muis

en: show
nl_NL: tonen

en: standard
nl_NL: standaard

en: stroke
nl_NL: penseelstreek

en: text
nl_NL: tekst

en: touchscreen
nl_NL: aanraakscherm

en: trackpoint
nl_NL: spoorpunt

en: whiteout
nl_NL: correctievloeistof

en: xoj-File: {1}
nl_NL: xoj-bestand: {1}

en: xoj-preview-extractor: call with INPUT.xoj OUTPUT.png
nl_NL: xoj-preview-extractor: roep aan met INVOER.xoj UITVOER.xoj

en: xoj-preview-extractor: could not find icon "{1}"
nl_NL: xoj-preview-extractor: kon icon "{1}" niet vinden

en: xoj-preview-extractor: file "{1}" contains no preview
nl_NL: xoj-preview-extractor: het bestand '{1}' bevat geen voorbeeld

en: xoj-preview-extractor: file "{1}" is not .xoj file
nl_NL: xoj-preview-extractor: het bestand '{1}' is geen .xoj-bestand

en: xoj-preview-extractor: no preview and page found, maybe an invalid file?
nl_NL: xoj-preview-extractor: geen voorbeeld en pagina aangetroffen - onjuist bestand?

en: xoj-preview-extractor: opening input file "{1}" failed
nl_NL: xoj-preview-extractor: kan het bestand '{1}' niet openen

en: xoj-preview-extractor: opening output file "{1}" failed
nl_NL: xoj-preview-extractor: kan het bestand '{1}' niet openen

en: xoj-preview-extractor: successfully extracted
nl_NL: xoj-preview-extractor: uitpakken voltooid

en:  = Floating Toolbox (experimental) =
nl_NL:  = Zwevende gereedschapsbalk (experimenteel) =

en: % greater than the initial distance between the two touches.
nl_NL: % is groter dan de originele afstand tussen de twee aanraakpunten.

en: ... AND How much time must have passed since last stroke.
    
    <i>Recommended: 500ms</i>
nl_NL: ... EN hoeveel tijd er verstreken moet zijn sinds de laatste streek.
    
    <i>Aanbevolen: 500 ms</i>

en: 0.00
nl_NL: 0,00

en: 1.0
nl_NL: 1,0

en: <b>... or select already used Image:</b>
nl_NL: <b>... of kies een reeds gebruikte afbeelding:</b>

en: <b>Background Color</b>
nl_NL: <b>Achtergrondkleur</b>

en: <b>Background</b>
nl_NL: <b>Achtergrond</b>

en: <b>Color</b>
nl_NL: <b>Kleur</b>

en: <b>Default Tools</b>
nl_NL: <b>Standaardgereedschap</b>

en: <b>Default</b>
nl_NL: <b>Standaard</b>

en: <b>Document export settings</b>
    Set export parameters
nl_NL: <b>Document export instellingen</b>
    Stel export parameters in

en: <b>Fill opacity settings</b>
    Select opacity for fill color
nl_NL: <b>Ondoorzichtigheidintellingen</b>
    Selecteer ondoorzichtigheid voor vulkleur

en: <b>Page size</b>
nl_NL: <b>Paginagrootte</b>

en: <b>Pagesize</b>
nl_NL: <b>Paginagrootte</b>

en: <i>Assign device classes to each input device of your system. Only change these values if your devices are not correctly matched. (e.g. your pen shows up as touchscreen)</i>
nl_NL: <i>Wijs apparaatklassen toe aan elk invoerapparaat dat aanwezig is op je systeem. Pas deze waarden alleen aan als de apparaten niet goed overeenkomen (bijv. als je stylus wordt herkend als touchscreen).</i>

en: <i>Audio recordings are currently stored in a separate folder and referenced from the journal.</i>
nl_NL: <i>Audio-opnames worden momenteel opgeslagen in een aparte map; documenten verwijzen hiernaar.</i>

en: <i>Changes take only effect on new recordings and playbacks.</i>
nl_NL: <i>De wijzigingen worden alleen toegepast op nieuwe opnames en afspeelmomenten.</i>

en: <i>Define which tools will be selected if you press a mouse button. After you release the button the previously selected tool will be selected.</i>
nl_NL: <i>Geef op welk gereedschap moet worden gekozen als je een muisknop indrukt. Na het loslaten van de knop wordt het daarvoor gebruikte gereedschap gekozen.</i>

en: <i>Disabling GTK's built-in touchscreen scrolling can work around scrolling bugs on some platforms. Consider changing this setting if you experience jumps/sudden changes in scroll position when attempting to scroll with a touchscreen.</i>
nl_NL: <i>Het uitschakelen van GTK's ingebouwd touchscreen scrollen kan op sommige platformen helpen met scroll problemen. Overweeg deze instelling te wijzigen als je plotselinge veranderingen ondervindt in de scrollpositie wanneer je probeert te scrollen met een touchscreen.</i>

en: <i>Example:</i> 1-3 or 1,3,5-7 etc.
nl_NL: <i>Voorbeeld:</i> 1-3 of 1,3,5,7, etc.

en: <i>If you add additional space beside the pages you can choose the area of the screen you would like to work on.</i>
nl_NL: <i>Als je extra ruimte nodig hebt naast de pagina's, dan kun je het schermgebied kiezen waarop je wilt werken.</i>

en: <i>If your hardware does not support hand recognition, Xournal++ can disable your touchscreen when your pen is near the screen.</i>
nl_NL: <i>Als je hardware geen ondersteuning biedt voor handpalmherkenning, dan kan Xournal++ je touchscreen uitschakelen zodra je pen nabij het scherm is.</i>

en: <i>Pressure Sensitivity allows you to draw lines with different widths, depending on how much pressure you apply to the pen. If your tablet does not support this feature this setting has no effect.</i>
nl_NL: <i>Drukgevoeligheid stelt je in staat lijnen te tekenen met verschillende afmetingen, afhankelijk van hoeveel druk je toepast op de pen. Als je tablet dit niet ondersteunt, dan wordt deze instelling genegeerd.</i>

en: <i>Put a ruler on your screen and move the slider until both rulers match.</i>
nl_NL: <i>Plaats een liniaal op je scherm en verplaats de schuifknop totdat beide linialen gelijkliggen.</i>

en: <i>Select the tool and Settings if you press the Default Button.</i>
nl_NL: <i>Kiest het gereedschap en bijbehorende instellingen als je op de standaardknop drukt.</i>

en: <i>Specify commands that are called once Hand Recognition triggers. The commands will be executed in the UI Thread, make sure they are not blocking!</i>
nl_NL: <i>Geef opdrachten op die moeten worden uitgevoerd als handpalmherkenning wordt gestart. Deze worden uitgevoerd in het toepassingsproces, dus zorg ervoor dat ze niks in de weg zitten!</i>

en: <i>Specify the tools that will be selected if a button of the stylus is pressed or the eraser is used. After releasing the button, the previous tool will be selected.</i>
nl_NL: <i>Stel in welke gereedschap moet worden gekozen als je een knop op een pen (stylus) indrukt of als je begint met gummen. Als je de knop loslaat, wordt het vorige gereedschap hersteld.</i>

en: <i>This name will be proposed if you save a new document.</i>
nl_NL: <i>De naam die wordt voorgesteld als je een nieuw document opslaat.</i>

en: <i>To make sure on 100% zoom the size of elements is natural. (requires restart)</i>
nl_NL: <i>Dit zorgt ervoor dat de elementgrootte correct is bij 100% zoom. (herstart vereist)</i>

en: <i>Toggle visibility of menubar with F10</i>
nl_NL: <i>Toon/Verberg de menubalk door op F10 te drukken</i>

en: <i>Use pinch gestures to zoom journal pages.</i>
nl_NL: <i>Gebruik knijpgebaren om in en uit te zoomen op documentpagina's.</i>

en: <i>You can configure devices, not identified by GTK as touchscreen, to behave as if they were one.</i>
nl_NL: <i>Je kunt apparaten instellen als touchscreen die niet als zodanig door GTK+ worden herkend.</i>

en: <span size="xx-large" weight="bold">Xournal++</span>
    <i>The next generation</i>
nl_NL: <span size="xx-large" weight="bold">Xournal++</span>
    <i>De volgende generatie</i>

en: About Xournal++
nl_NL: Over Xournal++

en: Action on Tool Tap
nl_NL: Actie bij drukken op gereedschap

en: Add additional horizontal space of
nl_NL: Voeg extra horizontale ruimte toe:

en: Add additional vertical space of
nl_NL: Voeg extra verticale ruimte toe:

en: After resizing a selection, the line width of all strokes will be the same as before the resizing operation.
nl_NL: Alle lijnbreedtes blijven dezelfde na het aanpassen van de selectiegrootte.

en: All
nl_NL: Alle

en: All pages
nl_NL: Alle pagina's

en: All three conditions must be met before stroke is ignored.
    It must be short in time and length and we can't have ignored another stroke recently.
nl_NL: Er moet aan alle drie de voorwaarden worden voldaan voordat de streek genegeerd wordt.
    Het moet van korte duur en afstand zijn en er moet niet recentelijk al een streek zijn genegeerd.

en: Always check LaTeX dependencies before running
nl_NL: Altijd LaTeX dependencies controleren alvorens uit te uitvoeren

en: Append New PDF Pages
nl_NL: Nieuwe PDF-pagina's toevoegen

en: Arithmetic mean
nl_NL: Rekenkundig gemiddelde

en: Audio Devices
nl_NL: Audio-apparaten

en: Audio Recording
nl_NL: Audio-opname

en: Author:
nl_NL: Auteur:

en: Autodetect
nl_NL: Automatisch detecteren

en: Autosaving
nl_NL: Automatisch opslaan

en: Available Placeholders
nl_NL: Beschikbare plaatshouders

en: Background color between pages
nl_NL: Achtergrondkleur tussen pagina's

en: Border Color
nl_NL: Randkleur

en: Border Width
nl_NL: Randdikte

en: Border color
nl_NL: Randkleur

en: Border color for current page and other selections
nl_NL: Randkleur van huidige pagina en overige selecties

en: Button 1
nl_NL: Knop 1

en: Button 2
nl_NL: Knop 2

en: Choose the color to use for "Highlight cursor position"
nl_NL: Kies de kleur om te gebruiken voor "Markeer cursorpositie"

en: Circle Color
nl_NL: Cirkelkleur

en: Colors
nl_NL: Kleuren

en: Configure Page Template
nl_NL: Paginasjabloon instellen

en: Current page
nl_NL: Huidige pagina

en: Custom Commands (for Method "Custom")
nl_NL: Eigen opdrachten (voor de methode 'Aangepast')

en: Dark Theme (requires restart)
nl_NL: Donker thema (herstart vereist)

en: Default Save Name
nl_NL: Standaardnaam bij opslaan

en: Default Seek Time (in seconds)
nl_NL: Standaard zoektijd (in seconden)

en: Default name:
nl_NL: Standaardnaam:

en: Defaults
nl_NL: Standaardwaarden

en: Delete Layer
nl_NL: Laag verwijderen

en: Delete stroke
nl_NL: Penseelstreek verwijderen

en: Device
nl_NL: Apparaat

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Disable drawing for this device
nl_NL: Tekenen met dit apparaat uitschakelen

en: Disable scrollbar fade out
nl_NL: Schuifbalk vervagen uitschakelen

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disabling Method
nl_NL: Uitschakelmethode

en: Display DPI Calibration
nl_NL: DPI-calibratie

en: Do not draw for inputs of short time and length unless it comes in short succession. Instead, show floating toolbox.
nl_NL: Teken invoer op als deze van korte duur en afstand is. Toon, in plaats daarvan, de zwevende gereedschapsbalk.

en: Drag LEFT from start point acts like shift key is being held.
    Drag UP acts as if Control key is being held.
    
    Determination Radius: Radius at which modifiers will lock in until finished drawing.
    
    <i>Useful for operating without keyboard.</i>
nl_NL: Naar links verslepen vanaf het startpunt is gelijk aan het ingedrukt houden van de shift-toets.
    Omhoog verslepen is gelijk aan het ingedrukt houden van de Ctrl-toets.
    
    Straalbepaling: de straal waarin samensteltoetsen vergrendeld worden tot het tekenen is afgerond.
    
    <i>Dit is handig als je zonder toetsenbord werkt.</i>

en: Drag and drop Components fom here to the toolbars and back.
nl_NL: Versleep items van hier naar de werkbalken en omgekeerd.

en: Draw _Line
nl_NL: _Lijn tekenen

en: Draw a transparent circle around the cursor
nl_NL: Teken een transparante cirkel rond de cursor

en: Drawing Area
nl_NL: Tekengebied

en: Drawing Tools - Set Modifiers by Draw Direction (Experimental)
nl_NL: Tekengereedschap - samensteltoetsen instellen per richting (experimenteel)

en: Duplicate
nl_NL: Klonen

en: Edit (not implemented yet)
nl_NL: Bewerken (nog niet geïmplementeerd)

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable  with determination radius of
nl_NL: Inschakelen met straalbepaling van

en: Enable Autoloading of Journals
nl_NL: Automatisch documenten laden

en: Enable Autosaving
nl_NL: Automatisch opslaan

en: Enable Pressure Sensitivity
nl_NL: Drukgevoeligheid inschakelen

en: Enable Tap action
nl_NL: Drukactie inschakelen

en: Enable drawing outside of window <i>(Drawing will not stop at the border of the window)</i>
nl_NL: Tekenen buiten venster toestaan <i>(niet stoppen met tekenen als de vensterrand geraakt wordt)</i>

en: Enable internal Hand Recognition
nl_NL: Interne handpalmherkenning inschakelen

en: Enable zoom gestures (requires restart)
nl_NL: Zoomgebaren inschakelen (herstart vereist)

en: Enter / edit LaTeX Text
nl_NL: LaTeX-tekst invoeren/bewerken

en: Eraser Optio_ns
nl_NL: Gum_opties

en: Eraser Type - don't change
nl_NL: Soort gum (niet aanpassen)

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: Export as...
nl_NL: Exporteren als...

en: Fi_ll
nl_NL: Opvu_llen

en: Find next occurrence of the search string
nl_NL: Naar volgende vermelding van zoekterm

en: Find previous occurrence of the search string
nl_NL: Naar vorige vermelding van zoekterm

en: First Page Offset
nl_NL: Compensatie van eerste pagina

en: Fullscreen
nl_NL: Beeldvullend

en: Gain
nl_NL: Toename

en: Global
nl_NL: Algemeen

en: Go to Page
nl_NL: Ga naar pagina

en: Grid snapping tolerance
nl_NL: Tolerantie van vastklikken aan raster

en: H_and Tool
nl_NL: H_andgereedschap

en: Hand Recognition
nl_NL: Handpalmherkenning

en: Height:
nl_NL: Hoogte:

en: Hide Menubar
nl_NL: Menubalk verbergen

en: Hide the horizontal scrollbar
nl_NL: Horizontale schuifbalk verbergen

en: Hide the vertical scrollbar
nl_NL: Verticale schuifbalk verbergen

en: Highlight cursor position
nl_NL: Cursorpositie markeren

en: Highlighter Opti_ons
nl_NL: Markeer_opties

en: How short (screen mm)  of the stroke  AND...
    
    <i>Recommended: 1 mm</i>
nl_NL: Hoe kort (scherm mm) de penseelstreek is EN...
    
    <i>Aanbevolen: 1 mm)</i>

en: How short (time)  AND...
    
    <i>Recommended: 150ms</i>
nl_NL: Hoe kort (tijd) EN...
    
    <i>Aanbevolen: 150ms)</i>

en: Ignore Time (ms)
nl_NL: Tijd (ms) negeren

en: Input Device
nl_NL: Invoerapparaat

en: Input Devices
nl_NL: Invoerapparaten

en: Input System
nl_NL: Invoermethode

en: Insert Latex
nl_NL: LaTeX invoeren

en: Insert Page After
nl_NL: Nieuwe pagina invoegen na

en: Insert Page Before
nl_NL: Nieuwe pagina invoegen vóór

en: Layout
nl_NL: Indeling

en: Left / Right-Handed
nl_NL: Links-/Rechtshandig

en: License
nl_NL: Licentie

en: Load / Save
nl_NL: Laden/Opslaan

en: Load file
nl_NL: Bestand laden

en: Manage Toolbar
nl_NL: Werkbalk aanpassen

en: Max Length (mm)
nl_NL: Max. lengte (mm)

en: Middle Mouse Button
nl_NL: Middelste muisknop

en: Mouse
nl_NL: Muis

en: Mouse Buttons
nl_NL: Muisknoppen

en: Mouse+Keyboard Combo
nl_NL: Muis+Toetsenbord Combo

en: Move Down
nl_NL: Omlaag verplaatsen

en: Move Up
nl_NL: Omhoog verplaatsen

en: New Page _After
nl_NL: Nieuwe pagina n_a

en: New Page _Before
nl_NL: Nieuwe pagina _vóór

en: New Page at _End
nl_NL: Nieuwe pagina aan het _einde

en: New _Layer
nl_NL: Nieuwe _laag

en: Offset first page this many pages when <b>Pair Pages</b> enabled
nl_NL: Compensatie voor eerste pagina voor zoveel pagina's als <b>Pagina's koppelen</b> ingeschakeld is

en: Options
nl_NL: Opties

en: Output Device
nl_NL: Uitvoerapparaat

en: Pages:
nl_NL: Pagina's:

en: Paired Pages
nl_NL: Gekoppelde pagina's

en: Paper Format
nl_NL: Papierformaat

en: Paper _Color
nl_NL: Papier_kleur

en: Paper _Format
nl_NL: Papier_formaat

en: Partially based on Xournal
    by Denis Auroux
nl_NL: Deels gebaseerd op Xournal
    van Denis Aurox

en: Pause
nl_NL: Pauzeren

en: Pen _Options
nl_NL: Stylusopties

en: Playback Settings
nl_NL: Playback settings

en: Plugin Manager
nl_NL: Plug-inbeheer

en: Plugin _Manager
nl_NL: Plug-in_beheer

en: Preferences
nl_NL: Voorkeuren

en: Presentation Mode
nl_NL: Presentatiemodus

en: Pressure Sensitivity
nl_NL: Drukgevoeligheid

en: Radius
nl_NL: Straal

en: Range
nl_NL: Bereik

en: Recent _Documents
nl_NL: Recente documenten

en: Record / Stop
nl_NL: Opnemen/Stoppen

en: Recording Quality
nl_NL: Opnamekwaliteit

en: Resolution
nl_NL: Resolutie

en: Right Mouse Button
nl_NL: Rechtermuisknop

en: Rotation snapping tolerance
nl_NL: Tolerantie van vastklikken bij draaien

en: Sample Rate
nl_NL: Samplesnelheid

en: Scrollbars
nl_NL: Schuifbalken

en: Scrolling outside the page
nl_NL: Buiten de pagina scrollen

en: Select Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur kiezen

en: Select Folder
nl_NL: Map kiezen

en: Select Image
nl_NL: Afbeelding kiezen

en: Select PDF Page
nl_NL: PDF-pagina kiezen

en: Select toolbar:
nl_NL: Werkbalk kiezen:

en: Selection Color (Text, Stroke Selection etc.)
nl_NL: Selectiekleur (tekst, streekselectie, etc.)

en: Set Columns
nl_NL: Kolommen instellen

en: Set Rows
nl_NL: Rijen instellen

en: Settings:
nl_NL: Instellingen:

en: Show Floating Toolbox
nl_NL: Zwevende gereedschapsbalk tonen

en: Show Menubar on Startup
nl_NL: Menubalk tonen na opstarten

en: Show sidebar on the right side
nl_NL: Zijbalk aan rechterkant van scherm tonen

en: Show vertical scrollbar on the left side
nl_NL: Verticale schuifbalk aan linkerkant van scherm tonen

en: Snapping
nl_NL: Vastklikken

en: Speed for Ctrl + Scroll
nl_NL: Snelheid van Ctrl + scrollen

en: Speed for a Zoomstep
nl_NL: Snelheid van zoomniveau

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Storage Folder
nl_NL: Opslagmap

en: Stylus Buttons
nl_NL: Stylusknoppen

en: Successive (ms)
nl_NL: Achtereenvolgens (ms)

en: T_oolbars
nl_NL: Werkb_alken

en: Template:
nl_NL: Sjabloon:

en: Test
nl_NL: Testen

en: Text Font...
nl_NL: Lettertype van tekst...

en: The unit of the ruler is cm
nl_NL: De eenheid van de liniaal is cm

en: Timeout
nl_NL: Time-out

en: Touchscreen
nl_NL: Aanraakscherm

en: Try to select object first.
nl_NL: Kies eerst een object.

en: Try to select object first; if nothing selected then show floating toolbox if enabled.
nl_NL: Kies eerst een object. Als je niks kiest, dan wordt de zwevende gereedschapsbalk getoond.

en: Use two fingers to pan/zoom and one finger to use the selected tool.
nl_NL: Gebruik twee vingers voor pan/zoom en één vinger om de geselecteerde tool te gebruiken.

en: Usually 0 or 1
nl_NL: Meestal 0 of 1

en: Version:
nl_NL: Versie:

en: View
nl_NL: Weergave

en: Whiteout
nl_NL: Correctievloeistof

en: Width:
nl_NL: Breedte:

en: With help from the community
nl_NL: Met dank aan de gemeenschap

en: Xournal++ Preferences
nl_NL: Xournal++-voorkeuren

en: Zoom
nl_NL: Zoomen

en: Zoom Gestures
nl_NL: Zoomgebaren

en: Zoom Speed
nl_NL: Zoomsnelheid

en: _1 Column
nl_NL: _1 kolom

en: _1 Row
nl_NL: _1 rij

en: _2 Columns
nl_NL: _2 kolommen

en: _2 Rows
nl_NL: _2 rijen

en: _3 Columns
nl_NL: _3 kolommen

en: _3 Rows
nl_NL: _3 rijen

en: _4 Columns
nl_NL: _4 kolommen

en: _4 Rows
nl_NL: _4 rijen

en: _5 Columns
nl_NL: _5 kolommen

en: _5 Rows
nl_NL: _5 rijen

en: _6 Columns
nl_NL: _6 kolommen

en: _6 Rows
nl_NL: _6 rijen

en: _7 Columns
nl_NL: _7 kolommen

en: _7 Rows
nl_NL: _7 rijen

en: _8 Columns
nl_NL: _8 kolommen

en: _8 Rows
nl_NL: _8 rijen

en: _Annotate PDF
nl_NL: PDF voorzien van _aantekeningen

en: _Bottom to Top
nl_NL: Van onder naar _boven

en: _Cols/Rows
nl_NL: _Kolommen/Rijen

en: _Customize
nl_NL: _Aanpassen

en: _Default Tools
nl_NL: Stan_daard gereedschap

en: _Delete Page
nl_NL: Pagina verwij_deren

en: _Edit
nl_NL: B_ewerken

en: _Eraser
nl_NL: _Gum

en: _Export as PDF
nl_NL: _Exporteren als PDF

en: _File
nl_NL: _Bestand

en: _First Page
nl_NL: _Eerste pagina

en: _Goto Page
nl_NL: _Ga naar pagina

en: _Help
nl_NL: _Hulp

en: _Highlighter
nl_NL: _Markeerstift

en: _Horizontal
nl_NL: _Horizontaal

en: _Image
nl_NL: Afbeeld_ing

en: _Journal
nl_NL: _Document

en: _Last Page
nl_NL: _Laatste pagina

en: _Manage
nl_NL: _Aanpassen

en: _Navigation
nl_NL: _Navigatie

en: _Next Layer
nl_NL: Volge_nde laag

en: _Next Page
nl_NL: Volge_nde pagina

en: _Pair Pages
nl_NL: _Pagina's koppelen

en: _Pen
nl_NL: _Stylus

en: _Plugin
nl_NL: _Plug-in

en: _Presentation Mode
nl_NL: _Presentatiemodus

en: _Previous Layer
nl_NL: Vo_rige laag

en: _Previous Page
nl_NL: Vo_lgende pagina

en: _Shape Recognizer
nl_NL: _Vormherkenning

en: _Text
nl_NL: _Tekst

en: _Tools
nl_NL: Geree_dschap

en: _Top Layer
nl_NL: Bovens_te laag

en: _Top to Bottom
nl_NL: Van boven naar _onder

en: _Vertical
nl_NL: _Verticaal

en: _Vertical Space
nl_NL: _Verticale ruimte

en: _View
nl_NL: Weerga_ve

en: _delete strokes
nl_NL: penseelstreken verwij_deren

en: _fine
nl_NL: _dun

en: _medium
nl_NL: nor_maal

en: _standard
nl_NL: _standaard

en: _thick
nl_NL: _dik

en: _very fine
nl_NL: _erg dun

en: _whiteout
nl_NL: correctie_vloeistof

en: enabled,
nl_NL: ingeschakeld,

en: every
nl_NL: elke

en: minutes
nl_NL: minuten

en: s <i>(after which the touchscreen will be reactivated again)</i>
nl_NL: s <i>(waarna het touchscreen weer wordt ingeschakeld)</i>

en: ver_y thick
nl_NL: erg d_ik
