xournalpp - en to si_LK translation catalogue (51 entries)

en: 
     Do you want to continue?
si_LK: 
     ඔබට ඉදිරියට යාමට අවශ්‍යද?

en: %F-Note-%H-%M
si_LK: %F-සටහන-%H-%M

en: All files
si_LK: සියළුම ගොනු

en: Apply to all pages
si_LK: සියලුම පිටු වලට යොදන්න

en: Apply to current page
si_LK: වත්මන් පිටුවට යොදන්න

en: Autosaving to {1}
si_LK: {1} වෙත ස්වයංසුරැකුම

en: Back
si_LK: ආපසු

en: Background
si_LK: පසුබිම

en: Cancel
si_LK: අවලංගු කරන්න

en: Contents
si_LK: අන්තර්ගතයන්

en: Copy
si_LK: පිටපත්

en: Copy page
si_LK: පිටුව පිටපත්කරන්න

en: Custom
si_LK: අභිරුචි

en: Cut
si_LK: කපන්න

en: Eraser
si_LK: මකනය

en: Error while autosaving: {1}
si_LK: ස්වයංසුරැකුමේදී දෝෂය: {1}

en: Error: {1}
si_LK: දෝෂය: {1}

en: Export FILE as PDF
si_LK: ගොනුව පීඩීඑෆ් ලෙස නිර්යාතකරන්න

en: Fill
si_LK: පුරවන්න

en: Go to first page
si_LK: පළමු පිටුවට යන්න

en: Go to last page
si_LK: අන්තිම පිටුවට යන්න

en: Go to page
si_LK: පිටුවට යන්න

en: Hide all
si_LK: සියල්ල සඟවන්න

en: Insert layer
si_LK: ස්තරය ඇතුළුකරන්න

en: Insert page
si_LK: පිටුව ඇතුළුකරන්න

en: Layer
si_LK: ස්තරය

en: Layer Preview
si_LK: ස්තරයේ පෙරදසුන

en: Layer {1}
si_LK: ස්තරය {1}

en: Loading...
si_LK: පූරණය වෙමින්...

en: No device
si_LK: උපාංග නැත

en: OK
si_LK: හරි

en: Open file
si_LK: ගොනුව විවෘතකරන්න

en: PDF Export
si_LK: පීඩීඑෆ් නිර්යාතකිරීම

en: PDF Page {1}
si_LK: පිඩීඑෆ් පිටුව {1}

en: PDF files
si_LK: පීඩීඑෆ් ගොනු

en: PDF {1}
si_LK: පීඩීඑෆ් {1}

en: Page
si_LK: පිටුව

en: Page Preview
si_LK: පිටුවේ පෙරදසුන

en: Page background changed
si_LK: පිටුවේ පසුබිම වෙනස් වුණි

en: Page inserted
si_LK: පිටුව ඇතුළු කෙරිණි

en: Page number
si_LK: පිටුවේ අංකය

en: Paste
si_LK: අලවන්න

en: Redo
si_LK: පසුසේ

en: Redo:
si_LK: පසුසේ:

en: Remove PDF Background
si_LK: පීඩීඑෆ් පසුබිම ඉවත්කරන්න

en: Rename layer
si_LK: ස්තරය නැවත නම්කරන්න

en: Restore file
si_LK: ගොනුව ප්‍රත්‍යර්පණය

en: Rotation
si_LK: කරකවන්න

en: Send to back
si_LK: ආපස්සට යවන්න

en: Stop
si_LK: නවත්වන්න

en: Supported files
si_LK: සහාය දක්වන ගොනු
