xournalpp - en to uk_UA translation catalogue (201 entries)

en: 
    
    Will now attempt to run without this file.
uk_UA: 
    
    Спроба запустити без цього файлу.

en: 
     Do you want to continue?
uk_UA: 
    Бажаєте продовжити?

en: 
    Proposed replacement file: "{1}"
uk_UA: 
    Запропонований файл-замінник: "{1}"

[ctx: Page {pagenumber} "of {pagecount}"]
en:  of {1}
uk_UA:  з {1}

en: %F-Note-%H-%M
uk_UA: %F-Примітка -%H-%M

en: %{name}_annotated
uk_UA: %{name}_анотований

en: <b>No devices were found. This seems wrong - maybe file a bug report?</b>
uk_UA: <b>Пристроїв не знайдено. Здається, щось не так - можливо надіслати звіт про помилку?</b>

en: <span foreground='red' size='x-large'>Missing the needed UI file:
    <b>{1}</b></span>
    Could not find them at any location.
      Not relative
      Not in the Working Path
      Not in {2}
uk_UA: <span foreground='red' size='x-large'>Відсутній необхідний файл UI:
    <b>{1}</b></span>
    Не знайдено в жодній з локацій.
      Відсутній за відносним посиланням
      Відсутній в Робочому Каталозі
      Відсутній в {2}

en: Add missing page
uk_UA: Додати відсутню сторінку

en: Add/Edit TeX
uk_UA: Додати/Редагувати TeX

en: Advanced export options
uk_UA: Розширені параметри експорту

en: All files
uk_UA: Усі файли

en: Apply to all pages
uk_UA: Застосувати до всіх сторінок

en: Apply to current page
uk_UA: Застосувати до поточної сторінки

en: Arrange
uk_UA: Впорядкувати

en: Attach file to the journal
uk_UA: Прикріпити файл до журналу

en: Attribute color not set!
uk_UA: Параметр кольору не встановлено!

en: Audio folder not set or invalid! Recording won't work!
    Please set the recording folder under "Preferences > Audio recording"
uk_UA: Тека з аудіо не задана чи не відповідна! Запис не працюватиме!
    Будь ласка, задайте теку для записів через "Властивості > Запис аудіо"

en: Autosave failed with an error: {1}
uk_UA: Автозбереження не вдалося з помилкою: {1}

en: Autosave renamed from {1} to {2}
uk_UA: Автозбереження перейменовано з {1} в {2}

en: Autosaving to {1}
uk_UA: Автозбереження до {1}

en: Back
uk_UA: Назад

en: Background
uk_UA: Тло

en: Bring forward
uk_UA: Перемістити вперед

en: Bring to front
uk_UA: На передній план

en: Built on
uk_UA: Побудований на

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Change color
uk_UA: Змінити колір

en: Change font
uk_UA: Змінити шрифт

en: Change line style
uk_UA: Змінити стиль лінії

en: Change stroke fill
uk_UA: Змінити заповнення риски

en: Change stroke width
uk_UA: Змінити ширину штриха

en: Clear list
uk_UA: Очистити список

en: Color "{1}" unknown (not defined in default color list)!
uk_UA: Колір "{1}" невідомий (не визначено у списку кольорів за замовчуванням)!

en: Compass
uk_UA: Компас

en: Contents
uk_UA: Вміст

en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: Copy current
uk_UA: Копіювати поточний

en: Copy page
uk_UA: Копіювати сторінку

en: Could not create folder: {1}
    Failed with error: {2}
uk_UA: Не вдалося створити теку: {1}
    Невдача з помилкою: {2}

en: Could not load LaTeX PDF file
uk_UA: Не вдалося завантажити LaTeX PDF файл

en: Could not load LaTeX PDF file: {1}
uk_UA: Не вдалося завантажити LaTeX PDF файл: {1}

en: Could not load pagetemplates.ini file
uk_UA: Не вдалося завантажити файл pagetemplates.ini

en: Could not open attachment: {1}. Error message: Could not read file
uk_UA: Не вдалося відкрити вкладення: {1}. Повідомлення про помилку: не вдалося прочитати файл

en: Could not open file: "{1}"
uk_UA: Не вдалося відкрити файл: "{1}"

en: Could not save .tex file: {1}
uk_UA: Неможливо зберегти .tex файл : {1}

en: Create new layer
uk_UA: Створити новий шар

en: Custom
uk_UA: Користувацька

en: Custom Export
uk_UA: Спеціальний експорт файлів

en: Customize Toolbars
uk_UA: Налаштовування панелі інструментів

en: Customized
uk_UA: Модифікований

en: Cut
uk_UA: Вирізати

en: Default Tool
uk_UA: Інструмент за замовчуванням

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Delete Logfile
uk_UA: Видалити файл логів

en: Delete current page
uk_UA: Видалити поточну сторінку

en: Delete file
uk_UA: Видалити файл

en: Delete layer
uk_UA: Видалити шар

en: Delete this layer
uk_UA: Вилучити цей шар

en: Delete this page
uk_UA: Видалити цю сторінку

en: Discard
uk_UA: Відмінити

en: Display advanced export options
uk_UA: Відобразити додаткові параметри експорту

en: Document file was removed.
uk_UA: Файл документу видалено.

en: Document is corrupted (no pages found in file)
uk_UA: Документ пошкоджений (не знайдено сторінок у файлі)

en: Document is not complete (maybe the end is cut off?)
uk_UA: Документ не заповнений (можливо кінець відрізано?)

en: Document not loaded! ({1}), {2}
uk_UA: Документ не завантажений! ({1}), {2}

en: Dotted
uk_UA: Пунктирна

en: Draw Arrow
uk_UA: Стрілка

en: Draw Double Arrow
uk_UA: Подвійна стрілка

en: Draw Ellipse
uk_UA: Еліпс

en: Draw Line
uk_UA: Намалювати лінію

en: Draw Rectangle
uk_UA: Намалювати Прямокутник

en: Draw Spline
uk_UA: Намалювати Криву

en: Draw coordinate system
uk_UA: Намалювати систему координат

en: Draw stroke
uk_UA: Намалювати пунктирну лінію

en: Drawing Type - don't change
uk_UA: Тип Малюнка - не змінювати

en: Drawing Type Combo
uk_UA: Комбінація Типів Малюнка

en: Edit text
uk_UA: Редагувати текст

en: Emergency saved document
uk_UA: Аварійно збережений документ

en: Enable pressure sensitivity or pressure inference to change this setting!
uk_UA: Увімкніть чутливість натиску або налаштування натиску, щоб змінити це налаштування!

en: Erase stroke
uk_UA: Стерти штрих

en: Eraser
uk_UA: Гумка

en: Error annotate PDF file "{1}"
    {2}
uk_UA: Помилка анотації PDF-файлу "{1}"
    {2}

en: Error loading glade file "{1}" (try to load "{2}")
uk_UA: Помилка при завантаженні файлу glade "{1}" (спробуйте завантажити "{2}")

en: Error opening file "{1}"
uk_UA: Помилка відкриття файлу "{1}"

en: Error opening file: "{1}"
uk_UA: Помилка відкриття файлу: "{1}"

en: Error reading PDF: {1}
uk_UA: Помилка читання PDF: {1}

en: Fill
uk_UA: Заливка

en: Fill Opacity
uk_UA: Прозорість заливки

en: Filter input pressure. Multiply the pressure by the pressure multiplier. If less than the minimum, use the minimum pressure.
uk_UA: Фільтрувати тиск введення. Перемножте тиск на коефіцієнт тиску. Якщо менше за мінімальний, використовуйте мінімальний тиск.

en: Fine
uk_UA: Точно

en: Floating Toolbox (experimental)
uk_UA: Плаваюча панель (експериментально)

en: Font
uk_UA: Шрифт

en: Forward
uk_UA: Вперед

en: GTK Version
uk_UA: Версія GTK

en: Get version of xournalpp
uk_UA: Отримати версію xournalpp

en: Git commit
uk_UA: Git-коміт

en: Go to first page
uk_UA: Перейти на першу сторінку

en: Go to last page
uk_UA: Перейти на останню сторінку

en: Go to next layer
uk_UA: Перейти до наступного шару

en: Go to page
uk_UA: Перейти на сторінку

en: Go to previous layer
uk_UA: Перейти до попереднього шару

en: Go to top layer
uk_UA: Перейти до верхнього шару

en: Graph
uk_UA: Графік

en: Grid Snapping
uk_UA: Прив'язка до сітки

en: Hand
uk_UA: Рука

en: Hide all
uk_UA: Приховати все

en: Highlighter
uk_UA: Маркер

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Image file successfully created
uk_UA: Файл зображення успішно створено

en: Images
uk_UA: Зображення

en: Insert a copy of the current layer below
uk_UA: Вставити копію поточного шару нижче

en: Insert a copy of the current page below
uk_UA: Вставити копію поточної сторінки нижче

en: Insert after current page
uk_UA: Вставити після поточної сторінки

en: Insert at end
uk_UA: Вставити в кінці

en: Insert elements
uk_UA: Вставити елементи

en: Insert image
uk_UA: Вставка зображення

en: Insert latex
uk_UA: Вставити latex

en: Insert layer
uk_UA: Вставити шар

en: Insert page
uk_UA: Вставити сторінку

en: Isometric Dotted
uk_UA: Ізометричний точковий

en: Isometric Graph
uk_UA: Ізометричний графік

en: Jump to Page (first Page: 1)
uk_UA: Перейти до сторінки (перша сторінка: 1)

en: LaTeX editor theme:
uk_UA: Тема редактора LaTeX:

en: Latex generation encountered an error: {1} (exit code: {2})
uk_UA: Latex генерація зіткнулася з помилкою: {1} (код виходу: {2})

en: Layer
uk_UA: Шар

en: Layer Combo
uk_UA: Комбінація Шарів

en: Layer Preview
uk_UA: Попередній перегляд шару

en: Layer {1}
uk_UA: Шар {1}

en: Layerstack Preview
uk_UA: Попередній перегляд стеку шарів

en: Loading...
uk_UA: Завантаження...

en: Manage Toolbars
uk_UA: Керування панелями інструментів

en: Medium
uk_UA: Середній

en: Merge layer down
uk_UA: Об'єднати з наступним шаром

en: Move
uk_UA: Перемістити

en: Move layer
uk_UA: Перемістити шар

en: Move page downwards
uk_UA: Пересунути сторінку вниз

en: Move page upwards
uk_UA: Пересунути сторінку вгору

en: New
uk_UA: Новий

en: New Xournal
uk_UA: Новий Xournal

en: Next
uk_UA: Наступний

en: Next annotated page
uk_UA: Наступна анотована сторінка

en: No device
uk_UA: Пристрій відсутній

en: No pages to export!
uk_UA: Відсутні сторінки для експорту!

en: No pdf pages available to append. You may need to reopen the document first.
uk_UA: Немає сторінок pdf, доступних для додавання. Вам може знадобитися заново відкрити документ.

en: No recent files
uk_UA: Немає нещодавніх файлів

en: Normal drawing
uk_UA: Нормальний малюнок

en: On export, only export the layers specified by RANGE (e.g. "2-3,5,7-")
                                     No effect without -p/--create-pdf or -i/--create-img
uk_UA: При експорті експортуйте шари з указаного проміжку (напр., "2-3,5,7-7")
                                     Немає ефекту без -p/--create-pdf або -i/--create-img

en: Only export the pages specified by RANGE (e.g. "2-3,5,7-")
                                     No effect without -p/--create-pdf or -i/--create-img
uk_UA: Експорт тільки сторінок вказаних у проміжку (наприклад, "2-3 5,7-")
                                     Немає ефекту без -p/--create-pdf або -i/--create-img

en: Open Image
uk_UA: Відкрити зображення

en: Open Logfile
uk_UA: Відкрити файл логування

en: Open Logfile directory
uk_UA: Відкрити теку файлом логування

en: Open file
uk_UA: Відкрити файл

en: PDF Export
uk_UA: Експорт PDF

en: PDF Page {1}
uk_UA: PDF сторінка {1}

en: PDF background missing
uk_UA: Фон PDF відсутній

en: PDF file successfully created
uk_UA: PDF-файл успішно створено

en: PDF files
uk_UA: PDF-файли

en: PNG graphics
uk_UA: Зображення PNG

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: Page Preview
uk_UA: Попередній перегляд

en: Page background changed
uk_UA: Фон сторінки змінений

en: Page deleted
uk_UA: Сторінка видалена

en: Page inserted
uk_UA: Сторінка вставлена

en: Page number
uk_UA: Номер сторінки

en: Paired pages
uk_UA: Спарені сторінки

en: Paste
uk_UA: Вставити

en: Pause / Play
uk_UA: Пауза / Відтворення

en: Pen
uk_UA: Ручка

en: Plain
uk_UA: Звичайний

en: Play Object
uk_UA: Відтворити Об'єкт

en: Please delete the file manually
uk_UA: Будь ласка, видаліть файл вручну

en: Predefined
uk_UA: Попередньо визначений

en: Presentation mode
uk_UA: Режим презентації

en: Previously selected language not available anymore!
uk_UA: Раніше вибрана мова більше не доступна!

en: Print
uk_UA: Друк

en: Record Audio / Stop Recording
uk_UA: Запис аудіо / Зупинити запис

en: Recorder could not be started.
uk_UA: Неможливо запустити запис.

en: Redo
uk_UA: Повторити

en: Redo:
uk_UA: Повторити:

en: Remove PDF Background
uk_UA: Видалити тло PDF

en: Rename layer
uk_UA: Перейменувати шар

en: Replace
uk_UA: Замінити

en: Restore file
uk_UA: Відновити файл

en: Rotation
uk_UA: Поворот

en: Rotation Snapping
uk_UA: Прив'язка повертання

en: Ruled
uk_UA: Правила

en: Ruled with vertical line
uk_UA: Лінійно з вертикальною лінією

en: SVG graphics
uk_UA: Графіка SVG

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save As...
uk_UA: Зберегти як...

en: Save File
uk_UA: Зберегти Файл

en: Save file error: {1}
uk_UA: Помилка зберігання файлу: {1}

en: Scale
uk_UA: Масштаб

en: Scroll to page {1}
uk_UA: Прокрутити до сторінки {1}

en: Search
uk_UA: Пошук

en: See the full list of contributors
uk_UA: Переглянути повний список учасників

en: Select Area Text from pdf
uk_UA: Виберіть текстову область з pdf

en: Select Font
uk_UA: Вибір шрифту

en: Select Object
uk_UA: Обрати Об'єкт

en: Select PDF Text
uk_UA: Вибрати текст в PDF
