xpad 2.11 - en to bg translation catalogue (42 entries)

en: Could not write to file %s: %s
bg: Не е възможен записът във файла %s: %s

en: Help
bg: Помощ

en: Xpad is a graphical program.  Please run it from your desktop.
bg: Xpad е графична програма.  Стартирайте я от работната среда.

en: Could not open directory %s.
bg: Не може да бъде отворена папка %s.

en: This directory is needed to store preference and pad information.  Xpad will close now.
bg: Тази папка е нужна, за да се запазят настройките и информацията за бележките.  Xpad ще се затвори.

en: Show version number and quit
bg: Показване на версията и изход

en: Don't create a new pad on startup if no previous pads exist
bg: Да не се създава нова бележка при стартиране, ако няма съществуващи такива

en: Create a new pad on startup even if pads already exist
bg: Създаване на нова бележка при стартиране дори ако такива съществуват

en: Create a new pad with the contents of a file
bg: Създаване на нова бележка със съдържанието на файл

en: FILE
bg: ФАЙЛ

en: Close all pads
bg: Затваряне на всички бележки

en: Could not read file %s.
bg: Не може да бъде прочетен файл %s.

en: Delete this pad?
bg: Изтриване на тази бележка?

en: All text of this pad will be irrevocably lost.
bg: Целият текст от бележката ще бъде безвъзвратно загубен.

en: Sticky notes
bg: Лепкави бележки

note: Edit submenu
en: _Edit
bg: _Редактиране

note: Notes submenu - The list of notes will get added in the prep function below
en: _Notes
bg: _Бележки

en: _Show All
bg: Показване на _всички

en: _Close All
bg: _Затваряне на всички

note: Help submenu
en: _Help
bg: _Помощ

en: _About
bg: _Относно

en: Appearance
bg: Изглед

en: Use font from xpad preferences
bg: Използване на шрифт от настройките на Xpad

en: Use this font:
bg: Използване на шрифт:

en: Use colors from xpad preferences
bg: Използване на цветове от настройките на Xpad

en: Use these colors:
bg: Използване на цветове:

en: Foreground:
bg: Текст:

en: Background:
bg: Фон:

en: Set Foreground Color
bg: Избор на цвят на текста

en: Set Background Color
bg: Избор на цвят на фона

en: Set Font
bg: Избор на шрифт

en: Use font from theme
bg: Използване на шрифт от темата

en: Use colors from theme
bg: Използване на цветове от темата

en: _Confirm pad deletion
bg: _Потвърждение при изтриване на бележка

en: Xpad Preferences
bg: Предпочитания на Xpad

en: Clear Pad Contents
bg: Изчистване на съдържанието на бележката

en: Close and Save Pad
bg: Затваряне и запазване на бележката

en: Delete Pad
bg: Изтриване на бележката

en: Open New Pad
bg: Отваряне на нова бележка

en: Edit Preferences
bg: Редактиране на предпочитанията

en: Edit Pad Properties
bg: Редактиране на настройките на бележката

en: Close All Pads
bg: Затваряне на всички бележки
