xpad - en to cs translation catalogue (56 entries)

en: Could not write to file %s: %s
cs: Nelze zapisovat do souboru %s: %s

en: Help
cs: Pomoc

en: Xpad is a graphical program.  Please run it from your desktop.
cs: Xpad je graphický program. Prosím spouštějte ho v grafickém prostředí.

en: Could not open directory %s.
cs: Nelze otevřít adresář %s.

en: This directory is needed to store preference and pad information.  Xpad will close now.
cs: Tento adresář je potřebný k uložení nastavení a dalších informací. Xpad se nyní zavře.

en: Show version number and quit
cs: Zobrazit číslo verze a zavřít

en: Don't create a new pad on startup if no previous pads exist
cs: Nevytvářet nové lepítko po stuštění, i když žádné předchozí lepítko neexistuje

en: Create a new pad on startup even if pads already exist
cs: Vytvářet nové lepítko po spuštění, i když nějaké lepítko už existuje

en: Hide all pads
cs: Skrýt všechna lepítka

en: Show all pads
cs: Zobrazit všechna lepítka

en: Toggle between show and hide all pads
cs: Zobrazit/skrýt všechna lepítka

en: Create a new pad with the contents of a file
cs: Vytvořit nové lepítko s obsahem souboru

en: FILE
cs: SOUBOR

en: Close all pads
cs: Zavřít všechna lepítka

en: Could not read file %s.
cs: Nelze načíst soubor %s.

en: Delete this pad?
cs: Odstranit toto lepítko?

en: All text of this pad will be irrevocably lost.
cs: Celý text tohoto lepítka bude nenávratně ztracen.

en: Sticky notes
cs: Poznámková lepítka

note: Edit submenu
en: _Edit
cs: _Upravit

note: Notes submenu - The list of notes will get added in the prep function below
en: _Notes
cs: _Lepítka

en: _Show All
cs: Zobrazit _vše

en: _Close All
cs: _Zavřít vše

note: Help submenu
en: _Help
cs: _Pomoc

en: _About
cs: O _programu

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Use font from xpad preferences
cs: Použít písmo z Xpad nastavení

en: Use this font:
cs: Použít toto písmo:

en: Use colors from xpad preferences
cs: Použít barvy z Xpad nastavení

en: Use these colors:
cs: Použít tyto barvy:

en: Foreground:
cs: Popředí:

en: Background:
cs: Pozadí:

en: Set Foreground Color
cs: Nastavit barvu popředí

en: Set Background Color
cs: Nastavit barvu pozadí

en: Set Font
cs: Nastavit písmo

en: Use font from theme
cs: Použít písmo z motivu

en: Use colors from theme
cs: Použít barvy z motivu

en: Do Nothing
cs: Nedělat nic

en: Toggle Show All
cs: Zobrazit vše/nic

en: List of Pads
cs: Seznam lepítek

en: New Pad
cs: Nové lepítko

en: _Confirm pad deletion
cs: _Potvrzovat odstranění lepítka

en: Xpad Preferences
cs: Xpad nastavení

en: Clear Pad Contents
cs: Vymazat obsah lepítka

en: Close and Save Pad
cs: Uložit a zavřít lepítko

en: Copy to Clipboard
cs: Kopírovat do schránky

en: Cut to Clipboard
cs: Vyjmout ze schránky

en: Delete Pad
cs: Odstranit lepítko

en: Open New Pad
cs: Otevřít nové lepítko

en: Paste from Clipboard
cs: Vložit ze schránky

en: Edit Preferences
cs: Upravit nastavení

en: Edit Pad Properties
cs: Upravit vlastnosti lepítka

en: Redo
cs: Opakovat

en: Close All Pads
cs: Uzavřít všechna lepítka

en: Undo
cs: Krok zpět

en: Remove All _Buttons
cs: Odstranit všechna _tlačítka

en: Remo_ve Last Button
cs: Odst_ranit poslední tlačítko
