xpad - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Could not write to file %s: %s
et: Ei suudetud kirjutada faili %s: %s

en: Help
et: Abiinfo

en: Xpad is a graphical program.  Please run it from your desktop.
et: Xpad on graafiline programm.  Palun käivita see oma töölaual.

en: Could not open directory %s.
et: Kausta %s avamine ebaõnnestus.

en: This directory is needed to store preference and pad information.  Xpad will close now.
et: Märkmepaberi info ja eelistuste salvestamiseks on antud kataloog vajalik. Xpad sulgub

en: Show version number and quit
et: Näita versiooninumbrit ja välju

en: Don't create a new pad on startup if no previous pads exist
et: Ära loo uusi märkmepabereid käivitumisel, kui eelnevad märkmepaberid puuduvad.

en: Create a new pad on startup even if pads already exist
et: Loo uus märkmepaber käivitumisel, isegi siis kui märkmepaberid on juba olemas

en: Hide all pads
et: Peida kõik märkmepaberid

en: Show all pads
et: Näita kõiki märkmepabereid

en: Toggle between show and hide all pads
et: Lülita kõigi märkmepaberite näitamise ja peitmise vahel

en: Create a new pad with the contents of a file
et: Uue märkmepaberi loomine faili sisuga

en: FILE
et: FAIL

en: Close all pads
et: Sulgeb kõik märkmepaberid

en: Could not read file %s.
et: Faili %s lugemine ebaõnnestus.

en: Delete this pad?
et: Kas kustutada see märkmepaber?

en: All text of this pad will be irrevocably lost.
et: Kogu selle märkmepaberi tekst kaob pöördumatult.

en: Sticky notes
et: Märkmepaberid

note: Edit submenu
en: _Edit
et: _Redaktor

note: Notes submenu - The list of notes will get added in the prep function below
en: _Notes
et: _Märkmed

en: _Show All
et: _Näita kõiki

en: _Close All
et: _Sulge kõik

note: Help submenu
en: _Help
et: _Abiinfo

en: _About
et: _Programmist lähemalt

en: Appearance
et: Välimus

en: Use font from xpad preferences
et: Kasuta kirjatüüpi Xpadi eelistustest

en: Use this font:
et: Kasuta seda kirjatüüpi:

en: Use colors from xpad preferences
et: Kasuta värve Xpadi eelistustest

en: Use these colors:
et: Kasuta neid värve:

en: Foreground:
et: Kiri:

en: Background:
et: Taust:

en: Set Foreground Color
et: Määra kirja värv

en: Set Background Color
et: Määra tausta värv

en: Set Font
et: Määra kirjatüüp

en: Use font from theme
et: Kasuta teema kirjatüüpi

en: Use colors from theme
et: Kasuta teema värvuseid

en: _Confirm pad deletion
et: Märkmepaberi kustutamise _kinnitamine

en: Xpad Preferences
et: Xpadi eelistused

en: Clear Pad Contents
et: Puhasta märkmepaberi sisu

en: Close and Save Pad
et: Sulge ja salvesta märkmepaber

en: Delete Pad
et: Kustuta märkmepaber

en: Open New Pad
et: Ava uus märkmepaber

en: Edit Preferences
et: Eelistuste redigeerimine

en: Edit Pad Properties
et: Märkmepaberi omaduste muutmine

en: Close All Pads
et: Sulge kõik märkmepaberid
