xpad 2.11 - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Could not write to file %s: %s
hu: Nem lehet írni a(z) %s fájlba: %s

en: Help
hu: Súgó

en: Xpad is a graphical program.  Please run it from your desktop.
hu: Az Xpad egy grafikus program. Kérem futtassa az asztalról!

en: Could not open directory %s.
hu: Nem tudom megnyitni a %s könyvtárat.

en: This directory is needed to store preference and pad information.  Xpad will close now.
hu: Ennek a könyvtárnak szüksége van arra, hogy eltárolja a tulajdonságokat és a jegyzet információit. Az Xpad most bezáródik.

en: Show version number and quit
hu: Verziószám megjelenítése és kilépés

en: Don't create a new pad on startup if no previous pads exist
hu: Ne hozzon létre új jegyzetet indításkor ha az előzőből nem léptünk ki

en: Create a new pad on startup even if pads already exist
hu: Indításkor hozzon létre új jegyzetet, akkor is, ha már van

en: Hide all pads
hu: Minden jegyzet rejtése

en: Show all pads
hu: Minden jegyzet mutatása

en: Toggle between show and hide all pads
hu: Váltás minden jegyzet mutatása és rejtése között

en: Create a new pad with the contents of a file
hu: Új jegyzet készítése a fájl tartalmával

en: FILE
hu: FÁJL

en: Close all pads
hu: Összes jegyzet bezárása

en: Could not read file %s.
hu: Nem tudom olvasni a %s fájlt.

en: Delete this pad?
hu: Töröljem ezt a jegyzetet?

en: All text of this pad will be irrevocably lost.
hu: Minden szöveg visszavonhatatlanul elveszik a jegyzetről.

en: Sticky notes
hu: Ragadós jegyzetek

note: Edit submenu
en: _Edit
hu: _Szerkesztés

note: Notes submenu - The list of notes will get added in the prep function below
en: _Notes
hu: _Jegyzetek

en: _Show All
hu: _Mindet mutat

en: _Close All
hu: Mindet _bezár

note: Help submenu
en: _Help
hu: _Súgó

en: _About
hu: _Névjegy

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Use font from xpad preferences
hu: Használja az xpad beállított betütípusát

en: Use this font:
hu: Használja ezt a betütípust:

en: Use colors from xpad preferences
hu: Használja az xpad beálított színeit

en: Use these colors:
hu: Használja ezt a színt:

en: Foreground:
hu: Előtér:

en: Background:
hu: Háttér:

en: Set Foreground Color
hu: Előtérszín beállítás

en: Set Background Color
hu: Háttérszín beállítás

en: Set Font
hu: Betütípus beállítás

en: Use font from theme
hu: Használja a téma betütípusát

en: Use colors from theme
hu: Használja a téma színeit

en: _Confirm pad deletion
hu: _Rákérdezés jegyzet törlésekor

en: Xpad Preferences
hu: Xpad tulajdonságai

en: Clear Pad Contents
hu: Törölje a jegyzet tartalmát

en: Close and Save Pad
hu: Jegyzet mentése és bezárása

en: Delete Pad
hu: Jegyzet törlése

en: Open New Pad
hu: Új jegyzet nyitása

en: Edit Preferences
hu: Tulajdonságok szerkesztése

en: Edit Pad Properties
hu: Jegyzet tulajdonságainak szerkesztése

en: Close All Pads
hu: Összes jegyzet bezárása
