xpad - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Help
lv: _Palīdzība

en: Xpad is a graphical program.  Please run it from your desktop.
lv: Xpad paredzēts grafiskai videi. Palaidiet to no darba virsmas.

en: FILE
lv: FAILS

note: Edit submenu
en: _Edit
lv: _Labot

en: _Close All
lv: _Aizvērt visus

note: Help submenu
en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _About
lv: _Par

en: Appearance
lv: Izskats

en: Foreground:
lv: Priekšplāns:

en: Background:
lv: Fona krāsa:

en: Set Foreground Color
lv: Uzstādīt priekšplāna krāsu

en: Set Background Color
lv: Uzstādīt fona Krāsu

en: Set Font
lv: Uzstādīt Fontu
