xpad - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Could not write to file %s: %s
pa: ਫ਼ਾਈਲ %s: %s ਨੂੰ ਲਿਖਿਆ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕਿਆ

en: Error showing the help
pa: ਮਦਦ ਵਿਖਾਉਣ ਵਿੱਚ ਗੜਬੜ ਹੋਈ

en: Could not find the help file %s
    %s
pa: ਮਦਦ ਫ਼ਾਈਲ ਨਹੀਂ ਮਿਲੀ %s
    %s

en: Close
pa: ਬੰਦ ਕਰੋ

en: Help
pa: ਮਦਦ

en: Xpad is a graphical program.  Please run it from your desktop.
pa: Xpad ਦਿਸਣ ਵਾਲਾ ਪ੍ਰੋਗਰਾਮ ਹੈ। ਕਿਰਪਾ ਕਰਕੇ ਇਸਨੂੰ ਡੈਸਕਟਾਪ 'ਤੇ ਚਲਾਓ।

en: _Ok
pa: _ਠੀਕ ਹੈ

en: Sticky notes
pa: ਚਿਪਕਣਵਾਲੇ ਨੋਟ-ਕਥਨ
