xpad - en to pl translation catalogue (115 entries)

en: Could not write to file %s: %s
pl: Nie można zapisać do pliku %s: %s

en: Error showing the help
pl: Błąd podczas wyświeltania pomocy

en: Could not find the help file %s
    %s
pl: Nie znaleziono pliku pomocy %s
    %s

en: Close
pl: Zamknij

en: Help
pl: Pomoc

en: Xpad is a graphical program.  Please run it from your desktop.
pl: Xpad jest programem graficznym. Proszę uruchomić go ze środowiska graficznego.

en: Could not open directory %s.
pl: Nie można otworzyć katalogu %s.

en: This directory is needed to store preference and pad information.  Xpad will close now.
pl: Ten katalog jest potrzebny do przechowywania informacji o karteczkach i ich właściwościach. Xpad będzie teraz zamknięty.

en: Show version number and quit
pl: Pokaż wersję programu i wyjdź

en: Don't create a new pad on startup if no previous pads exist
pl: Nie twórz nowej karteczki przy starcie, jeżeli poprzednia karteczka nie istnieje

en: Create a new pad on startup even if pads already exist
pl: Stwórz nową karteczkę przy starcie, nawet jeżeli poprzednia karteczka nadal istnieje

en: Hide all pads
pl: Schowaj wszystkie karteczki

en: Show all pads
pl: Pokaż wszystkie karteczki

en: Toggle between show and hide all pads
pl: Przełącz pomiędzy pokazywaniem a ukrywaniem wszystkich karteczek

en: Create a new pad with the contents of a file
pl: Stwórz nową karteczkę z zawartością pliku

en: FILE
pl: PLIK

en: Close all pads
pl: Zamknij wszystkie karteczki

en: Could not read file %s.
pl: Nie można odczytać pliku %s.

en: Delete this pad?
pl: Skasować tę karteczkę?

en: All text of this pad will be irrevocably lost.
pl: Zawartość karteczki będzie nieodwracalnie utracona.

en: _Delete
pl: _Usuń

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: '%s' Layout
pl: Wygląd karteczki „%s”

en: Sticky notes
pl: Przylepna karteczka

en: _New
pl: _Nowa

en: _Close
pl: _Zamknij

note: Edit submenu
en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Undo
pl: _Cofnij

en: _Redo
pl: _Powtórz

en: _Paste
pl: _Wklej

en: _Layout
pl: _Wygląd

note: Notes submenu - The list of notes will get added in the prep function below
en: _Notes
pl: _Karteczki

en: _Show All
pl: _Wyświetl wszystkie

en: _Close All
pl: _Zamknij wszystkie

note: Help submenu
en: _Help
pl: _Pomoc

en: _About
pl: _O programie

en: _Preferences
pl: _Ustawienia

en: Cu_t
pl: W_ytnij

en: _Copy
pl: _Kopiuj

en: _Bold
pl: Po_grubienie

en: _Italic
pl: _Kursywa

en: _Underline
pl: _Podkreślenie

en: _Strikethrough
pl: Prze_kreślenie

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Use font from xpad preferences
pl: Użyj czcionek z opcji xpad

en: Use this font:
pl: Użyj tej czcionki:

en: Use colors from xpad preferences
pl: Użyj kolorów z preferencji xpad

en: Use these colors:
pl: Użyj tego koloru:

en: Foreground:
pl: Pierwszy plan:

en: Background:
pl: Tło:

en: Set Foreground Color
pl: Ustawia kolor wypełnienia

en: Set Background Color
pl: Ustawia kolor tła

en: Set Font
pl: Ustawienie czcionki

note: View options
en: View
pl: Widok

en: _Show toolbar
pl: Pokaż pasek _narzedzi

en: _Autohide toolbar
pl: _Chowaj pasek narzędzi

en: _Show scrollbar
pl: Pokaż pasek prze_wijania

en: _Show notes on all workspaces
pl: Karteczki wyświetlaj na wszystkich pulpitac_h

en: _Show window decorations
pl: _Obramuj okna

en: _Hide all notes from the taskbar and possibly the task switcher
pl: _Staraj się nie pokazywać karteczek na pasku zadań ani na liście okien

en: _Hide all notes from the workspace switcher and possibly the task switcher
pl: _Staraj się nie pokazywać karteczek przy zmianie pulpitu ani na liście okien

note: Layout options
en: Layout
pl: Wygląd

en: Use font from theme
pl: Użyj czcionki ze skórki

en: Use colors from theme
pl: Używaj koloru ze skórki

note: Start options
en: Startup
pl: Uruchamianie

en: _Start Xpad automatically after login
pl: _Samoczynnie uruchamiaj Xpad po zalogowaniu

en: _Wait for systray (if possible)
pl: _Czekaj na tackę, kiedy to możliwe

en: _Open a new empty pad
pl: _Nowa, pusta karteczka

en: Delay in seconds
pl: Opóżnienie w sekundach

en: Display pads
pl: Wyświetlaj karteczki

en: Open all pads
pl: Otwórz wszystkie karteczki

en: Restore to previous state
pl: Przywróć do porzedniego stanu

note: Tray options
en: Tray
pl: Tacka

en: _Enable tray icon
pl: _Pokaż ikonę na tacce

en: Do Nothing
pl: Nie robi niczego

en: Toggle Show All
pl: Zmienia widoczność wszystkich karteczek

en: List of Pads
pl: Wyświelta listę karteczek

en: New Pad
pl: Dodaje karteczkę

note: Other options
en: Other
pl: Inne

en: _Confirm pad deletion
pl: _Potwierdź usunięcie karteczki

en: Xpad Preferences
pl: Właściwości Xpad

en: Could not load %s
    %s
pl: Nie można wczytać %s
    %s

en: Could not save %s
    %s
pl: Nie można zapisać %s
    %s

en: Error enabling Xpad autostart
pl: Błąd podczas nanoszenia zmiany preferencji „Uruchamiaj Xpad po zalogowaniu”

en: Could not copy %s to %s
    %s
pl: Nie można skopiować %s do %s
    %s

en: Error disabling Xpad autostart
pl: Bład podczas rezygnacji z uruchamiania Xpad po zalogowaniu

en: Could not delete %s
    %s
pl: Nie można usunąć %s
    %s

en: Clear Pad Contents
pl: Wyczyść treść karteczki

en: Add C_lear button
pl: Dodaj przycisk ś_cierania

en: Close and Save Pad
pl: Zamknij i zapisz karteczki

en: Add _Close button
pl: Dodaj przycisk zamykania

en: Copy to Clipboard
pl: Kopiuj

en: Add C_opy button
pl: Dodaj przycisk _kopiowania

en: Cut to Clipboard
pl: Wytnij

en: Add C_ut button
pl: Dodaj przycisk wycinania

en: Delete Pad
pl: Skasuj karteczkę

en: Add _Delete button
pl: Dodaj przycisk _Usuwania

en: Open New Pad
pl: Otwórz nową karteczkę

en: Add _New button
pl: Dodaj przycisk _tworzenia karteczki

en: Paste from Clipboard
pl: Wklej

en: Add Pa_ste button
pl: Dodaj przycisk wklejania

en: Edit Preferences
pl: Zmień ustawienia

en: Add Pr_eferences button
pl: Dodaj przycisk preferencji

en: Edit Pad Properties
pl: Edytuj właściwości karteczki

en: Add Proper_ties button
pl: Dodaj przycisk _właściwości

en: Redo
pl: Powtórz

en: Add _Redo button
pl: Dodaj przycisk po_wtarzania

en: Close All Pads
pl: Zamknij wszystkie karteczki

en: Add Close _All button
pl: Dodaj przycisk zamykania _wszystkich

en: Undo
pl: Cofnij

en: Add _Undo button
pl: Dodaj przycisk _cofania

en: Add Se_parator
pl: Dodaj prze_grodę

en: Remove All _Buttons
pl: U_suń wszystkie przyciski

en: Remo_ve Last Button
pl: _Usuń ostatni przycisk

en: _Quit
pl: _Wyjdź
