xpad 2.11 - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Xpad is a graphical program.  Please run it from your desktop.
sk: Xpad je grafický program.  Prosím, spustite ho z pracovnej plochy.

en: Could not open directory %s.
sk: Priečinok %s sa nedá otvoriť.

en: This directory is needed to store preference and pad information.  Xpad will close now.
sk: Tento priečinok je potrebný pre uloženie nastavení a blokov.  Xpad sa teraz ukončí.

en: Show version number and quit
sk: Zobraziť číslo verzie a ukončiť

en: Don't create a new pad on startup if no previous pads exist
sk: Ak už nejaké bloky existujú, pri štarte nevytvárať nový blok

en: Create a new pad on startup even if pads already exist
sk: Vytvoriť nový blok pri štarte aj v prípade, že už nejaké existujú

en: Create a new pad with the contents of a file
sk: Vytvoriť nový blok s obsahom súboru

en: FILE
sk: SÚBOR

en: Close all pads
sk: Zatvoriť všetky bloky

en: Could not read file %s.
sk: Nedá sa čítať zo súboru %s.

en: Delete this pad?
sk: Odstrániť tento blok?

en: All text of this pad will be irrevocably lost.
sk: Všetok text v tomto bloku bude nenávratne stratený.

en: Sticky notes
sk: Prilepené poznámky

note: Edit submenu
en: _Edit
sk: _Upraviť

note: Notes submenu - The list of notes will get added in the prep function below
en: _Notes
sk: _Poznámky

en: _Show All
sk: Zobraziť _všetky

en: _Close All
sk: Z_atvoriť všetky

note: Help submenu
en: _Help
sk: _Nápoveda

en: _About
sk: _O programe

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Use font from xpad preferences
sk: Použiť písmo z nastavení xpad-u

en: Use this font:
sk: Použiť toto písmo:

en: Use colors from xpad preferences
sk: Použiť farby z nastavení xpad-u

en: Use these colors:
sk: Použiť tieto farby:

en: Foreground:
sk: Popredie:

en: Background:
sk: Pozadie:

en: Set Foreground Color
sk: Nastaviť farbu popredia

en: Set Background Color
sk: Nastaviť farbu pozadia

en: Set Font
sk: Nastaviť písmo

en: Use font from theme
sk: Použiť písmo z GTK témy

en: Use colors from theme
sk: Použiť farby z GTK témy

en: _Confirm pad deletion
sk: _Potvrdiť odstránenie bloku

en: Xpad Preferences
sk: Nastavenia Xpad-u

en: Clear Pad Contents
sk: Vyčistiť obsah bloku

en: Close and Save Pad
sk: Zavrieť a uložiť blok

en: Delete Pad
sk: Odstrániť blok

en: Open New Pad
sk: Otvoriť nový blok

en: Edit Preferences
sk: Upraviť nastavenia

en: Edit Pad Properties
sk: Upraviť vlastnosti bloku

en: Close All Pads
sk: Zavrieť všetky bloky
