xpad - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Could not write to file %s: %s
th: ไม่สามารถเขียนไฟล์ %s: %s

en: Help
th: วิธีใช้

en: Could not open directory %s.
th: ไม่สามารถเปิดไดเรคทอรี่ %s

en: Hide all pads
th: ซ่อน pad ทั้งหมด

en: Show all pads
th: แสดง pad ทั้งหมด

en: FILE
th: ไฟล์

en: Close all pads
th: ปิด pad ทั้งหมด

en: Could not read file %s.
th: ไม่สามารถอ่านไฟล์ %s

en: Delete this pad?
th: ต้องการจะลบ pad นี้?

note: Edit submenu
en: _Edit
th: แก้ไข

en: _Show All
th: แสดงทั้งหมด

en: _Close All
th: ปิดทั้งหมด

note: Help submenu
en: _Help
th: วิธีใช้

en: _About
th: เกี่ยวกับ

en: Appearance
th: รูปแบบ

en: Use this font:
th: ใช้ฟอนต์นี้:

en: Use these colors:
th: ใช้สีนี้:

en: Foreground:
th: พื้นหน้า:

en: Background:
th: พื้นหลัง:

en: Set Foreground Color
th: เลือกสีพื้นหน้า

en: Set Background Color
th: เลือกสีพื้นหลัง

en: Set Font
th: เลือกฟอนต์

en: Use font from theme
th: ใช้ฟอนต์จากธีม

en: Use colors from theme
th: ใช้สีจากธีม
