xpad 2.11 - en to nl translation catalogue (133 entries)

en: Could not write to file %s: %s
nl: Kon niet schrijven naar bestand %s: %s

en: Error showing the help
nl: Fout bij het tonen van de hulptekst

en: Could not find the help file %s
    %s
nl: Kon het hulpbestand %s niet vinden
    %s

en: Close
nl: Sluiten

en: Help
nl: Hulp

en: Xpad is a graphical program.  Please run it from your desktop.
nl: Xpad is een grafisch programma; draai het a.u.b. in een grafische omgeving.

en: _Ok
nl: _OK

en: Could not open directory %s.
nl: Kon map %s niet openen.

en: This directory is needed to store preference and pad information.  Xpad will close now.
nl: Deze map is nodig om voorkeuren en memo-informatie in op te slaan.  Xpad sluit nu af.

en: Show version number and quit
nl: Versienummer tonen en afsluiten

en: Don't create a new pad on startup if no previous pads exist
nl: Bij starten geen nieuw memoblaadje aanmaken
                                        als er nog geen bestaat

en: Create a new pad on startup even if pads already exist
nl: Bij starten altijd een nieuw blaadje aanmaken

en: Hide all pads
nl: Alle memo's verbergen

en: Show all pads
nl: Alle memo's tonen

en: Toggle between show and hide all pads
nl: Schakelen tussen alle memo's tonen/verbergen

en: Create a new pad with the contents of a file
nl: Nieuw memo maken van de inhoud van een bestand

en: FILE
nl: BESTAND

en: Close all pads
nl: Alle memo's sluiten

en: Could not read file %s.
nl: Kon bestand %s niet lezen.

en: Delete this pad?
nl: Dit memo verwijderen?

en: All text of this pad will be irrevocably lost.
nl: Alle tekst van dit memo zal onherstelbaar verloren gaan.

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: '%s' Layout
nl: '%s' opmaak

en: Sticky notes
nl: Memo's

en: _New
nl: _Nieuw

en: _Reload
nl: He_rladen

en: _Close
nl: _Sluiten

note: Edit submenu
en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Undo
nl: _Ongedaan maken

en: _Redo
nl: _Opnieuw

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Find
nl: _Zoeken

en: _Layout
nl: _Opmaak

en: _Read only
nl: _Alleen lezen

note: Notes submenu - The list of notes will get added in the prep function below
en: _Notes
nl: _Notities

en: _Show All
nl: Alle _weergeven

en: _Close All
nl: Alle _sluiten

note: Help submenu
en: _Help
nl: _Hulp

en: _About
nl: O_ver

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: Cu_t
nl: Knip_pen

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Bold
nl: _Vet

en: _Italic
nl: _Cursief

en: _Underline
nl: _Onderstrepen

en: _Strikethrough
nl: _Doorgestreept

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Use font from xpad preferences
nl: Lettertype uit Xpad-voorkeuren gebruiken

en: Use this font:
nl: Gebruik dit lettertype:

en: Use colors from xpad preferences
nl: Gebruik kleuren uit Xpad-voorkeuren

en: Use these colors:
nl: Gebruik deze kleuren:

en: Foreground:
nl: Tekstkleur:

en: Background:
nl: Achtergrond:

en: Set Foreground Color
nl: Tekstkleur instellen

en: Set Background Color
nl: Achtergrondkleur instellen

en: Set Font
nl: Lettertype instellen

note: View options
en: View
nl: Beeld

en: _Show toolbar
nl: _Toon werkbalk

en: _Autohide toolbar
nl: _Verberg werkbalk automatisch

en: _Show scrollbar
nl: _Schuifbalk tonen

en: _Show notes on all workspaces
nl: _Toon memo's op alle werkbladen

en: _Show window decorations
nl: _Toon vensterversieringen

en: _Hide all notes from the taskbar and possibly the task switcher
nl: Verberg alle memo's van de taakbalk en mogelijk van de taakwisselaar

en: _Hide all notes from the workspace switcher and possibly the task switcher
nl: Verberg alle memo's van de werkbladwisselaar en mogelijk van de taakwisselaar

note: Layout options
en: Layout
nl: Opmaak

en: Use font from theme
nl: Gebruik lettertype uit thema

en: Use this font
nl: Gebruik dit lettertype

en: Use colors from theme
nl: Gebruik kleuren uit thema

en: Use these colors
nl: Gebruik deze kleuren

note: Size of new pads: input fields
en: Height new pad
nl: Hoogte van een nieuw notitie

en: Width new pad
nl: Breedte van een nieuwe notitie

en: Text
nl: Tekst

en: Background
nl: Achtergrond

note: Start options
en: Startup
nl: Opstarten

en: _Start Xpad automatically after login
nl: _Start Xpad automatisch na aanmelden

en: _Wait for systray (if possible)
nl: _Wacht op het systeemvak (indien mogelijk)

en: _Open a new empty pad
nl: _Open een nieuw leeg memo

en: Delay in seconds
nl: Uitstel in seconden

en: Display pads
nl: Toon memo's

en: Open all pads
nl: Open alle memo's

en: Restore to previous state
nl: Herstel naar de vorige staat

note: Tray options
en: Tray
nl: Systeemvak

en: _Enable tray icon
nl: Systeemvakpictogram inschakelen

en: Tray left mouse click behavior
nl: Linker muis klik gedrag van de tray

en: Do Nothing
nl: Niets doen

en: Toggle Show All
nl: 'Alles tonen' omschakelen

en: List of Pads
nl: Memolijst

en: New Pad
nl: Nieuw memo

note: Other options
en: Other
nl: Overig

en: _Make pads read-only (CTRL-J)
nl: _Maak de notities alleen lezen (CTRL-J)

en: _Confirm pad deletion
nl: _Verwijderen van een memo bevestigen

en: Enable _line numbering
nl: Activeer regelnummers

en: Xpad Preferences
nl: Xpad-voorkeuren

en: Could not load %s
    %s
nl: Kon %s niet laden
    %s

en: Could not save %s
    %s
nl: Kon %s niet opslaan
    %s

en: Error enabling Xpad autostart
nl: Fout bij het inschakelen van automatische opstart van Xpad

en: Could not create directory %s
    %s.
nl: Kon map %s niet maken
    %s.

en: Could not copy %s to %s
    %s
nl: Kon %s niet naar %s kopiëren
    %s

en: Error disabling Xpad autostart
nl: Fout bij het uitschakelen van automatische opstart van Xpad

en: Could not delete %s
    %s
nl: Kon %s niet verwijderen
    %s

en: Clear Pad Contents
nl: Inhoud van memo wissen

en: Add C_lear button
nl: Voeg wisknop toe

en: Close and Save Pad
nl: Memo opslaan en sluiten

en: Add _Close button
nl: Voeg afsluitknop toe

en: Copy to Clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Add C_opy button
nl: Voeg kopieerknop toe

en: Cut to Clipboard
nl: Knip naar klembord

en: Add C_ut button
nl: Voeg knipknop toe

en: Delete Pad
nl: Verwijder memo

en: Add _Delete button
nl: Voeg verwijderknop toe

en: Find text
nl: Tekst zoeken

en: Add _Find button
nl: Voeg zoek knop toe

en: Open New Pad
nl: Nieuw memoblaadje

en: Add _New button
nl: Voeg 'Nieuw'-knop toe

en: Paste from Clipboard
nl: Klembordinhoud plakken

en: Add Pa_ste button
nl: Voeg 'Plakken'-knop toe

en: Edit Preferences
nl: Voorkeuren bewerken

en: Add Pr_eferences button
nl: Voeg 'Voorkeuren'-knop toe

en: Edit Pad Properties
nl: Memo-eigenschappen bewerken

en: Add Proper_ties button
nl: Voeg 'Eigenschappen'-knop toe

en: Redo
nl: Opnieuw uitvoeren

en: Add _Redo button
nl: Voeg 'Herhalen'-knop toe

en: Close All Pads
nl: Sluit alle memo's

en: Add Close _All button
nl: Voeg 'Alles sluiten'-knop toe

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Add _Undo button
nl: Voeg 'Ongedaan maken'-knop toe

en: Add Se_parator
nl: Voeg scheidingsteken toe

en: Remove All _Buttons
nl: Verwijder alle knoppen

en: Remo_ve Last Button
nl: Verwijder de laatste knop

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: Sticky Notes
nl: Memo's

en: Jot down notes for later
nl: Notities maken voor later
