xscreensaver 2.0 - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Browse...
be: Агляд...

en: Select file.
be: Абраць файл.

en: Use
be: Выкарыстаць

en: Screen Saver
be: Зьберагальнік экрану

en: Preview
be: Прагляд

en: Disable Screen Saver
be: Выключыць зьберагальнік экрану

en: Blank Screen Only
be: Толькі чорны экран

en: Only One Screen Saver
be: Толькі адзін зьберагальнік экрану

en: Random Screen Saver
be: Выпадковы зьберагальнік экрану

en: _Blank Screen Now
be: Спусташыць экран

en: _Lock Screen Now
be: Зачыніць экран

en: _Kill Daemon
be: Забіць дэмана

en: _Restart Daemon
be: Перазапусьціць дэмана

en: Whether a password should be required to un-blank the screen.
be: Ці запытваць пароль каб адмяніць спусташэньне экрану.

en: Lock Screen After
be: Замкнуць экран праз

en: minutes
be: хвіліны

en: Demo the selected screen saver in full-screen mode (click the mouse to return.)
be: Паказ абранага зьберагальніку экрану ў поўнаэкранным рэжыме (націсьніце кнопку мышы, каб спыніць паказ.)

en: Customization and explanation of the selected screen saver.
be: Наладка абранага зьберагальніку экрану.

en: Run the next screen saver in the list in full-screen mode (click the mouse to return.)
be: Запускае наступны зьберагальнік экрану ў поўнаэкранным рэжыме (націсьніце кнопку мышы, каб спыніць паказ.)

en: Run the previous screen saver in the list in full-screen mode (click the mouse to return.)
be: Запускае папярэдні зьберагальнік экрану ў поўнаэкранным рэжыме (націсьніце кнопку мышы, каб спыніць паказ.)

en: Description
be: Апісаньне

en: Whether the screen should slowly fade to black when the screen saver activates.
be: Ці павінен экран пакрыху зьнікаць, калі зьберагальнік экрану задзейнічан.

en: Whether the screen should slowly fade in from black when the screen saver deactivates.
be: Ці павінен экран пакрыху зьяўляцца, калі зьберагальнік экрану спынен.

en: seconds
be: сэкундаў

en: _Documentation...
be: Дакумэнтацыя...
