debian-installer - en to pl translation catalogue (30 entries)

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing Yaboot
pl: Instalowanie Yaboot

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing Yaboot boot loader
pl: Instalowanie programu rozruchowego Yaboot

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Yaboot installation failed.  Continue anyway?
pl: Instalacja Yaboot nie powiodła się. Kontynuować mimo tego?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: The yaboot package failed to install into /target/.  Installing Yaboot as a boot loader is a required step.  The install problem might however be unrelated to Yaboot, so continuing the installation may be possible.
pl: Instalacja pakietu yaboot w /target/ nie powiodła się. Instalacja Yaboot jako programu rozruchowego jest etapem wymaganym. Problem instalacji może być jednakże nie związany z Yaboot, i kontynuacja będzie możliwa.

note: Type: text Description :sl4:
en: Looking for bootstrap partitions
pl: Poszukiwanie partycji bootstrap

note: Type: error Description :sl4:
en: No bootstrap partition found
pl: Nie znaleziono partycji bootstrap

note: Type: error Description :sl4:
en: No hard disks were found which have an "Apple_Bootstrap" partition.  You must create an 819200-byte partition with type "Apple_Bootstrap".
pl: Nie znaleziono dysków twardych zawierających partycję "Apple_Bootstrap". Musisz utworzyć partycję typu "Apple_Bootstrap" o rozmiarze 819200 bajtów.

note: Type: text Description :sl4:
en: Looking for root partition
pl: Poszukiwanie partycji głównej

note: Type: error Description :sl4:
en: No root partition found
pl: Nie znaleziono głównej partycji

note: Type: error Description :sl4:
en: No partition is mounted as your new root partition. You must mount a root partition first.
pl: Żadna partycja nie jest zamontowana jako Twoja nowa główna partycja. Musisz najpierw zamontować główną partycję.

note: Type: text Description :sl4:
en: Looking for other operating systems
pl: Poszukiwanie innych systemów operacyjnych

note: Type: select Description :sl4:
en: Device for boot loader installation:
pl: Urządzenie do instalacji programu rozruchowego:

note: Type: select Description :sl4:
en: Yaboot (the Linux boot loader) needs to be installed on a hard disk partition in order for your system to be bootable.  Please choose the destination partition from among these partitions that have the bootable flag set.
pl: Yaboot (program rozruchowy Linuksa) musi być zainstalowany na partycji dysku twardego by mógł uruchamiać Twój system. Proszę wybrać partycję przeznaczenia spośród dostępnych partycji oznaczonych jako rozruchowe.

note: Type: select Description :sl4:
en: Warning: this will erase all data on the selected partition!
pl: Ostrzeżenie: to usunie wszelkie dane na wybranej partycji!

note: Type: text Description :sl4:
en: Creating yaboot configuration
pl: Tworzenie konfiguracji yaboot

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to create yaboot configuration
pl: Nie udało się utworzyć pliku konfiguracyjnego yaboot

note: Type: error Description :sl4:
en: The creation of the main yaboot configuration file failed.
pl: Utworzenie głównego pliku konfiguracyjnego yaboot nie powiodło się.

note: Type: error Description :sl4:
en: Check /var/log/syslog or see virtual console 4 for the details.
pl: Sprawdź /var/log/messages lub wirtualną konsolę nr 4 po szczegóły.

note: Type: error Description :sl4:
en: Warning: Your system may be unbootable!
pl: Uwaga: Twój system może się nie uruchamiać!

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing yaboot into bootstrap partition
pl: Instalowanie yaboot na partycji bootstrap

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to install boot loader
pl: Instalacja programu rozruchowego nie powiodła się

note: Type: error Description :sl4:
en: The installation of the yaboot boot loader failed.
pl: Instalacja programu rozruchowego yaboot nie powiodła się.

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to mount /target/proc
pl: Montowanie /target/proc nie powiodło się

note: Type: error Description :sl4:
en: Mounting the proc file system on /target/proc failed.
pl: Zamontowanie systemu plików proc na /target/proc nie powiodło się.

note: Type: note Description :sl4:
en: Setting firmware variables for automatic boot
pl: Ustawianie zmiennych firmware do automatycznego uruchamiania

note: Type: note Description :sl4:
en: Some variables need to be set in the Genesi firmware in order for your system to boot automatically.  At the end of the installation, the system will reboot.  At the firmware prompt, set the following firmware variables to enable auto-booting:
pl: By móc uruchamiać nowy system automatycznie, należy ustawić pewne zmienne w Genesi firmware. Po zakończeniu instalacji, system zostanie ponownie uruchomiony. Przy znaku zachęty firmware ustaw następujące zmienne by uaktywnić automatyczne uruchamianie:

note: Type: note Description :sl4:
en: You will only need to do this once.  Afterwards, enter the "boot" command or reboot the system to proceed to your newly installed system.
pl: Trzeba to wykonać tylko raz. Później wprowadź polecenie "boot" lub uruchom ponownie komputer by przejść do nowo zainstalowanego systemu.

note: Type: note Description :sl4:
en: Alternatively, you will be able to boot the kernel manually by entering, at the firmware prompt:
pl: Alternatywnie możesz uruchomić jądro ręcznie wprowadzając:

note: Type: text Description Main menu item :sl4:
en: Install yaboot on a hard disk
pl: Zainstaluj yaboot na dysku twardym

note: Type: text Description Rescue menu item :sl4:
en: Reinstall yaboot boot loader
pl: Przeinstaluj program rozruchowy Yaboot
