yakuake - en to be translation catalogue (7 entries)

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Width), group (Window)
en: Window width
be: Шырыня акна

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Height), group (Window)
en: Window height
be: Вышыня акна

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Position), group (Window)
en: Window position
be: Пазіцыя акна

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeepAbove), group (Window)
en: Keep window on top
be: Трымаць вакно вышэй астатніх

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Skin), group (Appearance)
en: Skin
be: Тэма

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Translucency), group (Appearance)
en: Use translucent background
be: Выкарыстоўваць празраысты фон

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (BackgroundColor), group (Appearance)
en: Window background color
be: Фонавы колер акна
