yakuake - en to et translation catalogue (214 entries)

[ctx: @item:inlistbox Unknown skin author]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: @title:window]
en: Select the skin archive to install
et: Naha arhiivifaili valimine paigaldamiseks

[ctx: @info]
en: Unable to list the skin archive contents.
et: Naha arhiivifaili sisu hankimine nurjus.

[ctx: @info]
en: This skin appears to be already installed and you lack the required permissions to overwrite it.
et: Nahk paistab olevat juba paigaldatud ja sul pole õigusi seda üle kirjutada.

[ctx: @info]
en: This skin appears to be already installed. Do you want to overwrite it?
et: Nahk paistab olevat juba paigaldatud. Kas soovid selle üle kirjutada?

[ctx: @title:window]
en: Skin Already Exists
et: Nahk on juba olemas

[ctx: @action:button]
en: Reinstall Skin
et: Paigalda nahk uuesti

[ctx: @title:Window]
en: Could Not Delete Skin
et: Naha kustutamine nurjus

[ctx: @info]
en: Unable to locate required files in the skin archive.<nl/><nl/>The archive appears to be invalid.
et: Naha arhiivifailis ei leitud vajalikke faile.<nl/><nl/>Arhiiv paistab olevat vigane.

[ctx: @info]
en: The skin archive file could not be opened.
et: Naha arhiivifaili avamine nurjus.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Install Skin
et: Naha paigaldamine nurjus

[ctx: @info]
en: Do you want to remove "%1" by %2?
et: Kas eemaldada "%1" (autor %2)?

[ctx: @title:window]
en: Remove Skin
et: Naha eemaldamine

[ctx: @info]
en: The following skin is missing required files. Thus it was removed:<ul>%2</ul> | The following skins are missing required files. Thus they were removed:<ul>%2</ul>
et[0]: Järgmisel nahal puudusid nõutavad failid, mistõttu see eemaldati:<ul>%2</ul>
et[1]: Järgmistel nahkadel puudusid nõutavad failid, mistõttu need eemaldati:<ul>%2</ul>

[ctx: @title:group Group box label]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en: General
et: Üldine

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TerminalHighlightOnManualActivation)
en: Enabling this option will make Yakuake briefly display a colored overlay above the newly focused terminal when moving focus between multiple terminals in a session, as well as over the currently focused terminal when switching to a session with multiple terminals.
et: Sisselülitamisel näidatakse lühidalt spetsiaalse värviga fookusse toodud terminali, kui seansi ajal muudetakse mitme terminali korral fookust, ning fookuses olevat terminali, kui lülitutakse mitme terminaliga seansile.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TerminalHighlightOnManualActivation)
en: Highlight terminals when moving focus between them
et: Terminalide esiletõstmine fookuse muutmisel

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Window Background
et: Akna taust

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundColorLabel)
en: Background color:
et: Taustavärv:

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_Translucency)
en: Translucency requires support by the selected skin as well as your desktop environment. The default skin supports translucency.
et: Läbipaistvus nõuab nii valitud rüü kui ka töökeskkonna vastavat toetust. Vaikenahk toetab läbipaistvust.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Translucency)
en: Use skin translucency if supported
et: Naha läbipaistvuse kasutamine võimaluse korral

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundColorOpacityLabel)
en: Background color opacity:
et: Taustavärvi läbipaistmatus:

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_BackgroundColorOpacity)
en: When using translucency, the background color will be filled in using the given opacity before the skin elements are painted on top of the background. This allows influencing the opacity and color tint of translucent areas of the skin.
et: Läbipaistvuse kasutamisel täidetakse taustavärv määratud läbipaistmatust kasutades, enne kui tausta peale joonistatakse naha elemendid. See lubab mõjutada naha läbipaistvate alade läbipaistmatust ja värvitooni.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Skin
et: Nahk

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, ghnsButton)
en: Get New Skins...
et: Hangi uusi nahku...

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove Skin
et: Eemalda nahk

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install Skin...
et: Paigalda nahk...

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FocusFollowsMouse)
en: Focus terminals when the mouse pointer is moved over them
et: Terminal saab fookuse, kui selle kohale viiakse hiirekursor

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ToggleToFocus)
en: If this option is enabled, the shortcut normally used to open and retract the window will give it focus, rather than close it, if it has previously lost focus. Unless the window is set to show on all virtual desktops, this may cause the window manager to switch to the virtual desktop it currently resides on.
et: Sisselülitamisel annab akna avamiseks ja peitmiseks mõeldud kiirklahv sellele fookuse, mitte ei sulge seda, kui see on varem fookuse kaotanud. Kui aken pole just määratud olema nähtav kõigil virtuaalsetel töölaudadel, võib see panna aknahalduri lülituma virtuaalsele töölauale, kus see parajasti asub.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ToggleToFocus)
en: Use Open/Retract action to focus window
et: Avamis/peitmistoimingu kasutamine akna fokuseerimiseks

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KeepAbove)
en: Keep window above other windows
et: Aken hoitakse teiste akende kohal

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OpenAfterStart)
en: Open window after program start
et: Akna avamine pärast programmi käivitamist

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PollMouse)
en: If this option is enabled, the window will automatically open when the mouse pointer is moved to the same edge of the screen that it would open on when using the shortcut.
et: Sisselülitamisel avatakse aken automaatselt, kui hiirekursor on liikunud ekraani samasse serva, kus see avataks kiirkorralduse kasutamisel.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PollMouse)
en: Open window when the mouse pointer touches the screen edge
et: Automaatne avamine kursori liikumisel ekraani serva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberFullscreen)
en: Remember and restore window fullscreen state
et: Akna täisekraanolek jäetakse meelde ja taastatakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSystrayIcon)
en: Show system tray icon
et: Süsteemisalve ikooni näitamine

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KeepOpen)
en: Keep window open when it loses focus
et: Fookuse muutumisel hoitakse aken avatuna

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KeepOpenAfterLastSessionCloses)
en: Keep window open after the last session is closed
et: Pärast viimase seansi sulgemist hoitakse aken avatuna

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Dialogs
et: Dialoogid

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ConfirmQuit)
en: Confirm quit when more than one session is open
et: Kinnituse küsimine väljumisel mitme seansi korral

[ctx: @item:intext]
en: by %1
et: (autor %1)

[ctx: @item:inlistbox]
en: Screen %1
et: Ekraanil %1

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en: Tab Bar
et: Kaardiriba

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_DynamicTabTitles)
en: If this option is enabled, the information about the active terminal's contents that is normally shown in the title bar will also be shown on the tab bar. You can modify the format of the information in the terminal profile.
et: Sisselülitamisel näidatakse teavet aktiivse terminali sisu kohta, mida muidu näitab tiitliriba, ka kaardiribal. Terminaliprofiilis saab muuta kuvatava teabe vormingut.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DynamicTabTitles)
en: Show title bar contents in tab labels
et: Tiitliriba sisu näitamine kaartide pealdistel

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTabBar)
en: Show the tab bar
et: Kaardiriba näitamine

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Size and Animation
et: Suurus ja animatsioon

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: Width:
et: Laius:

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: Height:
et: Kõrgus:

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, durationLabel)
en: Duration:
et: Kestus:

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseWMAssist)
en: If this option is enabled, Yakuake will ask the window manager to perform the window open/retract animation. If the window manager is unable to provide the requested service, Yakuake will fall back to an animation strategy of progressively adjusting the window mask.
et: Märkimisel palub Yakuake akna avamis/peitmisanimatsiooni sooritada aknahalduril. Kui see ei suuda sellega toime tulla, võtab Yakuake kasutusele aknamaski progressiivse kohandamise strateegia.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseWMAssist)
en: Ask the window manager to perform the animation
et: Aknahalduri kasutamine animatsiooniks

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Position
et: Asukoht

[ctx: @item:inrange Direction to move the window in]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftLabel)
en: Left
et: Vasakul

[ctx: @item:inrange Direction to move the window in]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightLabel)
en: Right
et: Paremal

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, screenLabel)
en: Open on screen:
et: Avatakse ekraanil:

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Screen)
en: At mouse location
et: Hiire asukohas

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Screen)
en: Screen 1
et: Ekraanil 1

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowOnAllDesktops)
en: Show on all desktops
et: Näitamine kõigil töölaudadel

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Screen), group (Window)
en: Screen to use
et: Kasutatav ekraan

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Screen), group (Window)
en: The screen on which the application window will appear. 0 is understood to be the screen the mouse pointer is on.
et: Ekraan, millel on näha rakenduse aken. 0 tähendab ekraani, kus asub hiirekursor.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Width), group (Window)
en: Window width
et: Akna laius

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Width), group (Window)
en: Width of the application window as a percentage of the screen.
et: Rakenduse akna laius ekraani protsendina.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Height), group (Window)
en: Window height
et: Akna kõrgus

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Height), group (Window)
en: Height of the application window as a percentage of the screen.
et: Rakenduse akna kõrgus ekraani protsendina.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Position), group (Window)
en: Window position
et: Akna asukoht

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Position), group (Window)
en: Center point of the application window, as a percentage, measured from the left-hand edge of the screen.
et: Rakenduse akna keskpunkt protsendina, mõõdetuna ekraani vasakust servast.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowOnAllDesktops), group (Window)
en: Show window on all desktops
et: Akna näitamine kõigil töölaudadel

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowOnAllDesktops), group (Window)
en: Whether to show the window on all desktops.
et: Kas näidata akent kõigil töölaudadel.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeepOpen), group (Window)
en: Keep window open
et: Akna hoidmine avatuna

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeepOpen), group (Window)
en: Whether to keep the application window open when it loses focus.
et: Kas hoida rakenduse aken avatuna ka siis, kui see ei asu enam fookuses.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeepOpenAfterLastSessionCloses), group (Window)
en: Keep window open after last session closes
et: Pärast viimase seansi sulgemist hoitakse aken avatuna

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeepOpenAfterLastSessionCloses), group (Window)
en: Whether to keep the application window open after the last session is closed.
et: Kas hoida rakenduse aken avatuna ka siis, kui viimane seanss on suletud.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ToggleToFocus), group (Window)
en: Use open/retract shortcut to focus window
et: Avamis/peitmistoimingu kasutamine akna fokuseerimiseks

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ToggleToFocus), group (Window)
en: Whether the open/retract keyboard shortcut can be used to focus the application window when it is already open.
et: Kas kasutada avamis/peitmistoimingu kiirklahvi juba avatud rakenduse akna fokuseerimiseks.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeepAbove), group (Window)
en: Keep window on top
et: Akna hoidmine teiste akende kohal

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeepAbove), group (Window)
en: Whether to keep the application window above other windows on the screen.
et: Kas hoida rakenduse aken teiste ekraanil olevate akende peal.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowTabBar), group (Window)
en: Show tab bar
et: Kaardiriba näitamine

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTabBar), group (Window)
en: Whether to show the tab bar in the application window.
et: Kas näidata rakenduse aknas kaardiriba.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DynamicTabTitles), group (Window)
en: Dynamic tab titles
et: Dünaamilised kaarditiitlid

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DynamicTabTitles), group (Window)
en: Whether to update tab titles along with the title bar.
et: Kas uuendada kaarditiitleid koos tiitliribaga.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowSystrayIcon), group (Window)
en: Show a system tray icon
et: Süsteemisalve ikooni näitamine

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowSystrayIcon), group (Window)
en: Whether to show a system tray icon.
et: Kas näidata ikooni süsteemses salves.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (FocusFollowsMouse), group (Behavior)
en: Focus follows mouse
et: Fookus järgib hiirt

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FocusFollowsMouse), group (Behavior)
en: Whether an individual terminal in a session will be given focus when the mouse pointer is moved above it.
et: Kas anda seansi ajal individuaalsele terminalile fookus, kui viia selle kohale hiirekursor.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (OpenAfterStart), group (Behavior)
en: Open after start
et: Avamine pärast käivitamist

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (OpenAfterStart), group (Behavior)
en: Whether the application window should be opened after program start.
et: Kas avada pärast programmi käivitumist rakenduse aken.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (RememberFullscreen), group (Behavior)
en: Remember window fullscreen state
et: Akna täisekraanolek jäetakse meelde

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RememberFullscreen), group (Behavior)
en: Whether the window will be shown fullscreen again when it has been previously.
et: Kas näidata akent uuesti täisekraanis, kui see varem oli täisekraanis.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Skin), group (Appearance)
en: Skin
et: Nahk

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Skin), group (Appearance)
en: The skin to be used by the application window.
et: Rakenduse akna kasutatav nahk.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (SkinInstalledWithKns), group (Appearance)
en: Skin installed by KNS
et: KNS-i paigaldatud nahk

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SkinInstalledWithKns), group (Appearance)
en: Whether the currently active skin was installed via KNS.
et: Kas parajasti aktiivne nahk on paigaldatud KNS-i vahendusel või mitte.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Translucency), group (Appearance)
en: Use translucent background
et: Läbipaistva tausta kasutamine

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Translucency), group (Appearance)
en: Whether to make use of XComposite ARGB translucency.
et: Kas kasutada XComposite ARGB läbipaistvust.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (BackgroundColor), group (Appearance)
en: Window background color
et: Akna taustavärv:

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (BackgroundColor), group (Appearance)
en: Background color painted below skin elements.
et: Naha elementide all näidatav taustavärv.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (BackgroundColorOpacity), group (Appearance)
en: Background color opacity
et: Taustavärvi läbipaistmatus

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (BackgroundColorOpacity), group (Appearance)
en: The opacity of the background color fill when using translucency.
et: Taustavärvi läbipaistmatus läbipaistvuse kasutamise korral.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TerminalHighlightOnManualActivation), group (Appearance)
en: Highlight newly focused terminals
et: Fookusse toodud terminalide esiletõstmine

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TerminalHighlightOnManualActivation), group (Appearance)
en: Whether to briefly display a colored overlay above the newly focused terminal when moving focus between multiple terminals in a session, as well as over the currently focused terminal when switching to a session with multiple terminals.
et: Kas näidata lühidalt spetsiaalse värviga fookusse toodud terminali, kui seansi ajal muudetakse mitme terminali korral fookust, ning fookuses olevat terminali, kui lülitutakse mitme terminaliga seansile.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TerminalHighlightOpacity), group (Appearance)
en: Terminal highlight opacity
et: Terminali esiletõstmise läbipaistmatus

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TerminalHighlightOpacity), group (Appearance)
en: The opacity of the colored overlay used to highlight a terminal.
et: Terminali esiletõstmiseks kasutatava värvi läbipaistmatus.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TerminalHighlightDuration), group (Appearance)
en: Terminal highlight duration
et: Terminali esiletõstmise kestus

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TerminalHighlightDuration), group (Appearance)
en: The duration of the terminal highlight overlay.
et: Terminali esiletõstmise kestus.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardInputBlockIndicatorColor), group (Appearance)
en: Keyboard input block indicator color
et: Klahvisisestuse keelamise indikaatori värv

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeyboardInputBlockIndicatorColor), group (Appearance)
en: The color of the keyboard input block indicator overlay.
et: Klahvisisestuse keelamise indikaatori värv.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardInputBlockIndicatorOpacity), group (Appearance)
en: Keyboard input block indicator opacity
et: Klahvisisestuse keelamise indikaatori läbipaistmatus

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeyboardInputBlockIndicatorOpacity), group (Appearance)
en: The opacity of the keyboard input block indicator overlay.
et: Klahvisisestuse keelamise indikaatori läbipaistmatus..

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardInputBlockIndicatorDuration), group (Appearance)
en: Keyboard input block indicator duration
et: Klahvisisestuse keelamise indikaatori kestus

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeyboardInputBlockIndicatorDuration), group (Appearance)
en: The duration of the keyboard input block indicator overlay.
et: Klahvisisestuse keelamise indikaatori kestus.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (UseWMAssist), group (Animation)
en: Attempt to use the window manager to animate the window
et: Aknahalduri kasutamine akna animeerimiseks

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseWMAssist), group (Animation)
en: Whether to try and let the window manager perform the window open/retract animation. Yakuake will fall back to an animation strategy of progressively adjusting the window mask if the window manager is unable to provide the requested service.
et: Kas püüda kasutada aknahaldurit akna avamis/peitmisanimatsiooniks. Yakuake võtab kasutusele aknamaski progressiivse kohandamise strateegia animeerimiseks, kui aknahaldur ei suuda vajalikku teenust osutada.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Frames), group (Animation)
en: Animation frames
et: Animatsioonikaadrid

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Frames), group (Animation)
en: The number of frames of the open/retract animation. One frame is taken to be 10 miliseconds.
et: Avamis/peitmisanimatsiooni kaadrite arv. Ühele kaadrile kulub 10 millisekundit.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (PollMouse), group (AutoOpen)
en: Auto-open window
et: Akna automaatne avamine

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PollMouse), group (AutoOpen)
en: Whether to automatically open the application window when the mouse pointer is found at the edge of the screen.
et: Kas avada automaatselt rakenduse aken, kui hiirekursor asub ekraani serval.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (PollInterval), group (AutoOpen)
en: Mouse pointer poll interval
et: Hiirekursori kontrollimise interval

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PollInterval), group (AutoOpen)
en: The interval during which the mouse pointer position will be checked to determine whether or not it is at the same edge of the screen as the window.
et: Intervall, mille järel kontrollitakse hiirekursori asukohta, et määrata, kas see asub ekraani samal serval nagu aken või mitte.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (FirstRun), group (Dialogs)
en: Application first run
et: Rakenduse esimene käivitamine

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FirstRun), group (Dialogs)
en: Whether this is the first time the application is run.
et: Kas tegemist on rakenduse esmakordse käivitamisega.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ConfirmQuit), group (Dialogs)
en: Confirm quit with multiple sessions
et: Kinnituse küsimine väljumisel mitme seansi korral

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ConfirmQuit), group (Dialogs)
en: Whether to prompt the user before quitting the application when multiple sessions are open.
et: Kas küsida kasutaja käest kinnitust väljumisel, kui avatud on mitu seanssi.

[ctx: @title:window]
en: First Run
et: Esmakäivitus

[ctx: @title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, titleWidget)
en: Welcome to Yakuake
et: Tere tulemast kasutama Yakuaket

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, introLabel)
en: Before starting to use the application, you might want to change the keyboard shortcut used to open and retract the Yakuake window:
et: Enne rakenduse käivitamist võib olla mõttekas muuta kiirklahvi, millega avatakse ja peidetakse Yakuake aken:

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outroLabel)
en: You can change the shortcut later at any time via the menu.
et: Kiirklahvi saab muuta ka hiljem menüü abil.

[ctx: @title]
en: A drop-down terminal emulator based on KDE Konsole technology.
et: Terminaliemulaator, mis kasutab KDE Konsooli tehnoloogiat.

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2008-2018 The Yakuake Team
et: (c) 2008-2018: Yakuake meeskond

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer, Lead Developer
et: Hooldaja, juhtiv arendaja

[ctx: @info:credit]
en: Project Founder, Legacy skin (Inactive)
et: Projekti rajaja, vaikenahk (pole aktiivne)

[ctx: @info:credit]
en: Plastik skin
et: Plastiku nahk

[ctx: @info:credit]
en: Tab bar drag and drop support, Prevent Closing toggle
et: Kaardiriba lohistamise toetus, sulgemise vältimise lülitamine

[ctx: @info:credit]
en: Icon on tabs with Prevent Closing enabled
et: Ikoon kaartidele, mille puhul on sisse lülitatud sulgemise vältimine

[ctx: @info:credit]
en: Actions to grow terminals
et: Terminalide kasvatamise toimingud

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to quit?
et: Kas tõesti väljuda?

[ctx: @info]
en: <warning>There are multiple open sessions, <emphasis>some of which you have locked to prevent closing them accidentally.</emphasis> These will be killed if you continue.</warning>
et: <warning>Sul on avatud mitu seanssi, <emphasis>millest mõned on juhusliku sulgemise vältimiseks lukustatud.</emphasis> Jätkamise korral need tapetakse.</warning>

[ctx: @info]
en: <warning>There are multiple open sessions. These will be killed if you continue.</warning>
et: <warning>Sul on mitu avatud seanssi. Jätkamisel need tapetakse.</warning>

[ctx: @info]
en: <warning>There are one or more open sessions that you have locked to prevent closing them accidentally. These will be killed if you continue.</warning>
et: <warning>Sul on avatud mitu seanssi, millest mõned on juhusliku sulgemise vältimiseks lukustatud. Jätkamise korral need tapetakse.</warning>

[ctx: @title:window]
en: Really Quit?
et: Kas tõesti väljuda?

[ctx: @action]
en: Open/Retract Yakuake
et: Ava/peida Yakuake

[ctx: @action]
en: Keep window open when it loses focus
et: Fookuse muutumisel hoitakse aken avatuna

[ctx: @action]
en: Manage Profiles...
et: Halda profiile...

[ctx: @action]
en: Edit Current Profile...
et: Muuda aktiivset profiili...

[ctx: @action]
en: Increase Window Width
et: Suurenda akna laiust

[ctx: @action]
en: Decrease Window Width
et: Vähenda akna laiust

[ctx: @action]
en: Increase Window Height
et: Suurenda akna kõrgust

[ctx: @action]
en: Decrease Window Height
et: Vähenda akna kõrgust

[ctx: @action]
en: New Session
et: Uus seanss

[ctx: @action]
en: Two Terminals, Horizontally
et: Kaks terminali, rõhtsalt

[ctx: @action]
en: Two Terminals, Vertically
et: Kaks terminali, püstiselt

[ctx: @action]
en: Four Terminals, Grid
et: Neli terminali, ruudustikuna

[ctx: @action]
en: Close Session
et: Sulge seanss

[ctx: @action]
en: Previous Session
et: Eelmine seanss

[ctx: @action]
en: Next Session
et: Järgmine seanss

[ctx: @action]
en: Move Session Left
et: Liiguta seanss vasakule

[ctx: @action]
en: Move Session Right
et: Liiguta seanss paremale

[ctx: @action]
en: Grow Terminal to the Right
et: Kasvata terminali paremale

[ctx: @action]
en: Grow Terminal to the Left
et: Kasvata terminali vasakule

[ctx: @action]
en: Grow Terminal to the Top
et: Kasvata terminali üles

[ctx: @action]
en: Grow Terminal to the Bottom
et: Kasvata terminali alla

[ctx: @action]
en: Rename Session...
et: Nimeta seanss ümber...

[ctx: @action]
en: Previous Terminal
et: Eelmine terminal

[ctx: @action]
en: Next Terminal
et: Järgmine terminal

[ctx: @action]
en: Close Active Terminal
et: Sulge aktiivne terminal

[ctx: @action]
en: Split Left/Right
et: Poolita vasakult paremale

[ctx: @action]
en: Split Top/Bottom
et: Poolita ülalt alla

[ctx: @action]
en: Prevent Closing
et: Sulgemise vältimine

[ctx: @action]
en: Disable Keyboard Input
et: Keela klahvisisestus

[ctx: @action]
en: Monitor for Activity
et: Jälgi aktiivsust

[ctx: @action]
en: Monitor for Silence
et: Jälgi vaikust

[ctx: @action]
en: Switch to Session %1
et: Lülitu seansile %1

[ctx: @info]
en: Activity detected in monitored terminal in session "%1".
et: Seansi "%1" jälgitavas terminalis tuvastati aktiivsus.

[ctx: @info]
en: Silence detected in monitored terminal in session "%1".
et: Seansi "%1" jälgitavas terminalis tuvastati vaikus.

[ctx: @title:menu]
en: Help
et: Abi

[ctx: @title:menu]
en: Quick Options
et: Kiirvalikud

[ctx: @title:menu]
en: Screen
et: Ekraan 1

[ctx: @title:menu]
en: Width
et: Laius

[ctx: @title:menu]
en: Height
et: Kõrgus

[ctx: @title:menu]
en: Settings
et: Seadistused

[ctx: @item:inmenu]
en: At mouse location
et: Hiire asukohas

[ctx: @item:inmenu]
en: Screen %1
et: Ekraanil %1

[ctx: @title Preferences page name]
en: Window
et: Aken

[ctx: @title Preferences page name]
en: Behavior
et: Käitumine

[ctx: @title Preferences page name]
en: Appearance
et: Välimus

[ctx: @info]
en: <application>Yakuake</application> was unable to load a skin. It is likely that it was installed incorrectly.<nl/><nl/>The application will now quit.
et: <application>Yakuake</application> ei suutnud nahka laadida. Tõenäoliselt on see vääralt paigaldatud.<nl/><nl/>Rakendus lõpetab nüüd töö.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Load Skin
et: Naha laadiamine nurjus

[ctx: @info]
en: Press <shortcut>%1</shortcut> to open
et: Avamiseks vajuta <shortcut>%1</shortcut>

en: The D-Bus method runCommand was just used.  There are security concerns about allowing these methods to be public.  If desired, these methods can be changed to internal use only by re-compiling Yakuake. <p>This warning will only show once for this Yakuake instance.</p>
et: Äsja kasutati D-Busi meetodit runCommand. Nende meetodide avalik olek võib tekitada turbeprobleeme. Soovi korral võib need meetodid muuta ainult sisemiselt kasutatavaks, milleks tuleb Yakuake uuesti kompileerida. <p>Seda hoiatust näidatakse selle Yakuake isendi puhul ainult korra.</p>

[ctx: @info]
en: <warning>You have locked this session to prevent accidental closing of terminals.</warning>
et: <warning>Sa oled selle seansi lukustanud, et vältida juhuslikku terminalide sulgemist.</warning>

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to close this session?
et: Kas tõesti sulgeda see seanss?

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to close this terminal?
et: Kas tõesti sulgeda see terminal?

[ctx: @title:window]
en: Really Close?
et: Kas tõesti sulgeda?

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Tab Bar</title><para>The tab bar allows you to switch between sessions. You can double-click a tab to edit its label.</para>
et: <title>Kaardiriba</title><para>Kaardiriba võimaldab lülituda seansside vahel. Pealdise muutmiseks tee kaardi sakil topeltklõps.</para>

[ctx: @title:menu]
en: Disable Keyboard Input
et: Keela klahvisisestus

[ctx: @title:menu]
en: Monitor for Activity
et: Aktiivsuse jälgimine

[ctx: @title:menu]
en: Monitor for Silence
et: Vaikuse jälgimine

[ctx: @info:tooltip]
en: New Session
et: Uus seanss

[ctx: @info:whatsthis]
en: Adds a new session. Press and hold to select session type from menu.
et: Lisab uue seansi. Hoia all menüüst seansitüübi valimiseks.

[ctx: @info:tooltip]
en: Close Session
et: Sulge seanss

[ctx: @info:whatsthis]
en: Closes the active session.
et: Sulgeb aktiivse seansi.

[ctx: @action]
en: For This Session
et: Aktiivsele seansile

[ctx: @action]
en: For Terminal %1
et: Terminalile %1

[ctx: @action]
en: In This Session
et: Selles seansis

[ctx: @action]
en: In Terminal %1
et: Terminalis %1

[ctx: @title:tab]
en: Shell No. %1
et: Shell nr. %1

[ctx: @info]
en: <application>Yakuake</application> was unable to load the <application>Konsole</application> component.<nl/> A <application>Konsole</application> installation is required to use Yakuake.
et: <application>Yakuake</application> ei suutnud laadida <application>Konsooli</application> komponenti.<nl/>Yakuake kasutamiseks on <application>Konsool</application> vajalik.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Title Bar</title><para>The title bar displays the session title if available.</para>
et: <title>Tiitliriba</title><para>Tiitliriba näitab võimaluse korral seansi nime.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep window open when it loses focus
et: Fookuse muutumisel hoitakse aken avatuna

[ctx: @info:whatsthis]
en: If this is checked, the window will stay open when it loses focus.
et: Sisselülitamisel jääb aken avatuks ka siis, kui see ei asu enam fookuses.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open Menu
et: Ava menüü

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens the main menu.
et: Avab peamenüü.

[ctx: @info:tooltip Quits the application]
en: Quit
et: Välju

[ctx: @info:whatsthis]
en: Quits the application.
et: Väljub rakendusest.
