yakuake - en to hsb translation catalogue (39 entries)

[ctx: @item:inlistbox Unknown skin author]
en: Unknown
hsb: Njeznaty

[ctx: @title:window]
en: Select the skin archive to install
hsb: Wubjerće archiw za instalaciju napohlada

[ctx: @title:window]
en: Skin Already Exists
hsb: Napohlad hižo eksistuje

[ctx: @action:button]
en: Reinstall Skin
hsb: Napohlad znowa instalować

[ctx: @title:group Group box label]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en: General
hsb: Powšitkownje

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Window Background
hsb: Pozadk wokna

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundColorLabel)
en: Background color:
hsb: Pozadkowa barba:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Skin
hsb: Napohlad

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, ghnsButton)
en: Get New Skins...
hsb: Nowe napohlady wobstarać...

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Dialogs
hsb: Dialogi

[ctx: @item:inlistbox]
en: Screen %1
hsb: Wobrazowka %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_0)
en: Title Bar
hsb: Titlowy pas

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: Width:
hsb: Šěrokosć:

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: Height:
hsb: Wysokosć:

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, durationLabel)
en: Duration:
hsb: Traće:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Position
hsb: Pozicija

[ctx: @item:inrange Direction to move the window in]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftLabel)
en: Left
hsb: Nalěwo

[ctx: @item:inrange Direction to move the window in]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightLabel)
en: Right
hsb: Naprawo

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Screen)
en: Screen 1
hsb: Wobrazowka 1

[ctx: @title:window]
en: First Run
hsb: Prěni raz startowany

[ctx: @title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, titleWidget)
en: Welcome to Yakuake
hsb: Witajće pola Yakuake

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to quit?
hsb: Chceće program woprawdźe wopušćić?

[ctx: @action]
en: New Session
hsb: Nowe posedźenje

[ctx: @action]
en: Rename Session...
hsb: Posedźenje přemjenować...

[ctx: @title:menu]
en: Help
hsb: Pomoc

[ctx: @title:menu]
en: Screen
hsb: Wobrazowka

[ctx: @title:menu]
en: Width
hsb: Šěrokosć

[ctx: @title:menu]
en: Height
hsb: Wysokosć

[ctx: @title:menu]
en: Settings
hsb: Nastajenja

[ctx: @item:inmenu]
en: Screen %1
hsb: Wobrazowka %1

[ctx: @title Preferences page name]
en: Window
hsb: Fenster

[ctx: @title Preferences page name]
en: Behavior
hsb: Zadźerženje

[ctx: @title Preferences page name]
en: Appearance
hsb: Napohlad

[ctx: @info]
en: Press <shortcut>%1</shortcut> to open
hsb: Stłóčće <shortcut>%1</shortcut> za spěšne wočinjenje

[ctx: @title:menu]
en: Monitor for Activity
hsb: Dźiwać na aktiwity

[ctx: @title:menu]
en: Monitor for Silence
hsb: Dźiwać na ćišinu

[ctx: @info:tooltip]
en: New Session
hsb: Nowe posedźenje

[ctx: @info:tooltip Quits the application]
en: Quit
hsb: Kónc

[ctx: @info:whatsthis]
en: Quits the application.
hsb: Wopušći aplikaciju.
