yakuake - en to lt translation catalogue (177 entries)

[ctx: @item:inlistbox Unknown skin author]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: @info]
en: Unable to list the skin archive contents.
lt: Nepavyksta išrikiuoti apipavidalinimo archyvo komponentų.

[ctx: @info]
en: This skin appears to be already installed and you lack the required permissions to overwrite it.
lt: Atrodo, kad šis apipavidalinimas jau yra įdiegtas, bet Jums trūksta reikalingų leidimų, kad perrašyti jį.

[ctx: @info]
en: This skin appears to be already installed. Do you want to overwrite it?
lt: Atrodo, kad šis apipavidalinimas jau yra įdiegtas. Ar perrašyti jį?

[ctx: @title:window]
en: Skin Already Exists
lt: Apipavidalinimas jau yra

[ctx: @action:button]
en: Reinstall Skin
lt: Įdiegti iš naujo apipavidalinimą

[ctx: @title:Window]
en: Could Not Delete Skin
lt: Nepavyko ištrinti apipavidalinimo

[ctx: @info]
en: Unable to locate required files in the skin archive.<nl/><nl/>The archive appears to be invalid.
lt: Nepavyko rasti reikalingų failų apipavidalinimo archyve.<nl/><nl/>Atrodo, kad archyvas netinkamas.

[ctx: @info]
en: The skin archive file could not be opened.
lt: Nepavyko atidaryti apipavidalinimo archyvo failo.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Install Skin
lt: Negalima įdiegti apipavidalinimo

[ctx: @info]
en: The following skin is missing required files. Thus it was removed:<ul>%2</ul> | The following skins are missing required files. Thus they were removed:<ul>%2</ul>
lt[0]: Šiam apipavidalinimui trūksta reikalingų failų. Todėl jis buvo pašalintas:<ul>%2</ul>
lt[1]: Šiems apipavidalinimams trūksta reikalingų failų. Todėl jie buvo pašalinti:<ul>%2</ul>
lt[2]: Šiems apipavidalinimams trūksta reikalingų failų. Todėl jie buvo pašalinti:<ul>%2</ul>
lt[3]: Šiems apipavidalinimams trūksta reikalingų failų. Todėl jie buvo pašalinti:<ul>%2</ul>

[ctx: @title:group Group box label]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en: General
lt: Bendra

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TerminalHighlightOnManualActivation)
en: Highlight terminals when moving focus between them
lt: Paryškinti terminalus kai keičiamas fokusas tarp jų

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Window Background
lt: Lango fonas

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundColorLabel)
en: Background color:
lt: Fono spalva

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_Translucency)
en: Translucency requires support by the selected skin as well as your desktop environment. The default skin supports translucency.
lt: Permatomumas reikalauja palaikymo iš pasirinkto apipavidalinimo ir Jūsų darbalaukio aplinkos. Numatytas apipavidalinimas palaiko permatomumą.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Translucency)
en: Use skin translucency if supported
lt: Naudoti apipavidalinimo permatomumą jei palaikoma

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundColorOpacityLabel)
en: Background color opacity:
lt: Fono spalvos permatomumas:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Skin
lt: Sąsajos apipavidalinimas

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, ghnsButton)
en: Get New Skins...
lt: Gaukite naujų apipavidalinimų...

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove Skin
lt: Pašalinti temą

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install Skin...
lt: Įdiegti temą...

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FocusFollowsMouse)
en: Focus terminals when the mouse pointer is moved over them
lt: Fokusuoti terminalus kai pelės žymeklis yra užvedamas ant jų

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ToggleToFocus)
en: Use Open/Retract action to focus window
lt: Naudoti Atverti/Aktyvuoti veiksmą kad sufokusuoti langą

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KeepAbove)
en: Keep window above other windows
lt: Laikyti langą virš kitų langų

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OpenAfterStart)
en: Open window after program start
lt: Atverti langą paleidus programą

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PollMouse)
en: Open window when the mouse pointer touches the screen edge
lt: Atverti langą kai pelės žymeklis paliečia ekrano kraštą

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KeepOpen)
en: Keep window open when it loses focus
lt: Laikyti langą atvertą kai prarandamas fokusas

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Dialogs
lt: Dialogai

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ConfirmQuit)
en: Confirm quit when more than one session is open
lt: Patvirtinti išjungimą, jei atverta daugiau nei viena sesija

[ctx: @item:intext]
en: by %1
lt: po %1

[ctx: @item:inlistbox]
en: Screen %1
lt: Ekranas %1

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en: Tab Bar
lt: Kortelių juosta

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DynamicTabTitles)
en: Show title bar contents in tab labels
lt: Rodyti pavadinimo juostą kortelių pavadinimuose

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTabBar)
en: Show the tab bar
lt: Rodyti kortelių juosta

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Size and Animation
lt: Dydis ir animacija

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: Width:
lt: Plotis:

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: Height:
lt: Aukštis:

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, durationLabel)
en: Duration:
lt: Trukmė:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseWMAssist)
en: Ask the window manager to perform the animation
lt: Prašyti langų tvarkyklę vykdyti animaciją

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Position
lt: Pozicija

[ctx: @item:inrange Direction to move the window in]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftLabel)
en: Left
lt: Kairėje

[ctx: @item:inrange Direction to move the window in]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightLabel)
en: Right
lt: Dešinėje

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, screenLabel)
en: Open on screen:
lt: Atverti ekrane:

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Screen)
en: At mouse location
lt: Pelės vietoje

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Screen)
en: Screen 1
lt: Ekranas 1

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowOnAllDesktops)
en: Show on all desktops
lt: Rodyti visuose darbalaukiuose

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Screen), group (Window)
en: Screen to use
lt: Naudojamas ekranas

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Width), group (Window)
en: Window width
lt: Lango plotis

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Width), group (Window)
en: Width of the application window as a percentage of the screen.
lt: Programos lango plotis ekrano procentais.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Height), group (Window)
en: Window height
lt: Lango aukštis

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Height), group (Window)
en: Height of the application window as a percentage of the screen.
lt: Programos lango aukštis ekrano procentais.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Position), group (Window)
en: Window position
lt: Lango pozicija

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Position), group (Window)
en: Center point of the application window, as a percentage, measured from the left-hand edge of the screen.
lt: Centrinis programos lango taškas procentais, apskaičiuotas nuo kairiojo ekrano krašto.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowOnAllDesktops), group (Window)
en: Show window on all desktops
lt: Rodyti langą visuose darbalaukiuose

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowOnAllDesktops), group (Window)
en: Whether to show the window on all desktops.
lt: Ar rodyti langą visuose darbalaukiuose.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeepOpen), group (Window)
en: Keep window open
lt: Laikyti langą atvertą

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeepOpen), group (Window)
en: Whether to keep the application window open when it loses focus.
lt: Ar laikyti programos langą atvertą kai prarandamas fokusas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeepOpenAfterLastSessionCloses), group (Window)
en: Keep window open after last session closes
lt: Laikyti langą atvertą kai paskutinė sesija užsidaro

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeepOpenAfterLastSessionCloses), group (Window)
en: Whether to keep the application window open after the last session is closed.
lt: Ar laikyti programos langą atvertą kai paskutinė sesija yra uždaroma.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ToggleToFocus), group (Window)
en: Use open/retract shortcut to focus window
lt: Naudoti Atverti/Aktyvuoti trumpinį, kad sufokusuoti langą

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ToggleToFocus), group (Window)
en: Whether the open/retract keyboard shortcut can be used to focus the application window when it is already open.
lt: Ar atvėrimo/aktyvavimo klaviatūros trumpinys gali būti naudojamas sufokusuoti programos langą kai jis jau yra atvertas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeepAbove), group (Window)
en: Keep window on top
lt: Laikyti langą viršuje

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeepAbove), group (Window)
en: Whether to keep the application window above other windows on the screen.
lt: Laikyti ar ne programos langą virš kitų atvertą kai prarandamas fokusas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowTabBar), group (Window)
en: Show tab bar
lt: Rodyti kortelių juostą

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTabBar), group (Window)
en: Whether to show the tab bar in the application window.
lt: Ar rodyti kortelių juostą programos pagrindiniame lange.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DynamicTabTitles), group (Window)
en: Dynamic tab titles
lt: Dinaminiai kortelių pavadinimai

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DynamicTabTitles), group (Window)
en: Whether to update tab titles along with the title bar.
lt: Ar atnaujinti kortelių pavadinimus kartu su antraštės juosta.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (FocusFollowsMouse), group (Behavior)
en: Focus follows mouse
lt: Fokusas seka pelę

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FocusFollowsMouse), group (Behavior)
en: Whether an individual terminal in a session will be given focus when the mouse pointer is moved above it.
lt: Ar kiekvienam terminalui sesijoje bus suteikiamas fokusas kai pelės žymeklis yra užvedamas ant jo.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (OpenAfterStart), group (Behavior)
en: Open after start
lt: Atverti paleidus programą

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (OpenAfterStart), group (Behavior)
en: Whether the application window should be opened after program start.
lt: Ar programos langas turėtų būti atidarytas paleidus programą.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Skin), group (Appearance)
en: Skin
lt: Sąsajos apipavidalinimas

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Skin), group (Appearance)
en: The skin to be used by the application window.
lt: Programos lango naudotinas apipavidalinimas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (SkinInstalledWithKns), group (Appearance)
en: Skin installed by KNS
lt: Apipavidalinimas, kurį įdiegė KNS

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SkinInstalledWithKns), group (Appearance)
en: Whether the currently active skin was installed via KNS.
lt: Ar dabar aktyvus apipavidalinimas buvo įdiegtas per KNS.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Translucency), group (Appearance)
en: Use translucent background
lt: Naudoti permatomą foną

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Translucency), group (Appearance)
en: Whether to make use of XComposite ARGB translucency.
lt: Ar naudoti XComposite ARGB permatomumą.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (BackgroundColor), group (Appearance)
en: Window background color
lt: Lango fono spalva

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (BackgroundColor), group (Appearance)
en: Background color painted below skin elements.
lt: Fono spalva naudojama žemiau apipavidalinimo elementų.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (BackgroundColorOpacity), group (Appearance)
en: Background color opacity
lt: Fono spalvos nepermatomumas

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (BackgroundColorOpacity), group (Appearance)
en: The opacity of the background color fill when using translucency.
lt: Fono spalvos užpildymo skaidrumas naudojant permatomumą.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TerminalHighlightOnManualActivation), group (Appearance)
en: Highlight newly focused terminals
lt: Paryškinti naujai sufokusuotus terminalus

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TerminalHighlightOpacity), group (Appearance)
en: Terminal highlight opacity
lt: Terminalo paryškinimo permatomumas

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TerminalHighlightOpacity), group (Appearance)
en: The opacity of the colored overlay used to highlight a terminal.
lt: Spalvotos perdangos permatomumas naudotas paryškinti terminalą.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TerminalHighlightDuration), group (Appearance)
en: Terminal highlight duration
lt: Terminalo paryškinimo trukmė

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TerminalHighlightDuration), group (Appearance)
en: The duration of the terminal highlight overlay.
lt: Terminalo paryškinimo perdangos trukmė.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardInputBlockIndicatorColor), group (Appearance)
en: Keyboard input block indicator color
lt: Klaviatūros įvesties bloko indikatoriaus spalva

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeyboardInputBlockIndicatorColor), group (Appearance)
en: The color of the keyboard input block indicator overlay.
lt: Klaviatūros įvesties bloko indikatoriaus perdangos spalva.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardInputBlockIndicatorOpacity), group (Appearance)
en: Keyboard input block indicator opacity
lt: Klaviatūros įvesties bloko indikatoriaus nepermatomumas

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeyboardInputBlockIndicatorOpacity), group (Appearance)
en: The opacity of the keyboard input block indicator overlay.
lt: Klaviatūros įvesties bloko indikatoriaus perdangos nepermatomumas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardInputBlockIndicatorDuration), group (Appearance)
en: Keyboard input block indicator duration
lt: Klaviatūros įvesties bloko indikatoriaus trukmė

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeyboardInputBlockIndicatorDuration), group (Appearance)
en: The duration of the keyboard input block indicator overlay.
lt: Klaviatūros įvesties bloko indikatoriaus perdangos trukmė.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (UseWMAssist), group (Animation)
en: Attempt to use the window manager to animate the window
lt: Mėginti naudoti langų tvarkyklę lango animacijai

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Frames), group (Animation)
en: Animation frames
lt: Animacijos kadras

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Frames), group (Animation)
en: The number of frames of the open/retract animation. One frame is taken to be 10 miliseconds.
lt: Kadrų skaičius atvėrimo/aktyvavimo animacijos. Vienas kadras yra 10 mili sekundžių.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (PollMouse), group (AutoOpen)
en: Auto-open window
lt: Automatiškai atverti langą

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PollMouse), group (AutoOpen)
en: Whether to automatically open the application window when the mouse pointer is found at the edge of the screen.
lt: Ar atverti automatiškai programos langą kai pelės žymeklis atsiranda ekrano krašte.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (FirstRun), group (Dialogs)
en: Application first run
lt: Primas programos paleidimas

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FirstRun), group (Dialogs)
en: Whether this is the first time the application is run.
lt: Ar tai yra pirmas kartas, kai programa yra paleidžiama.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ConfirmQuit), group (Dialogs)
en: Confirm quit with multiple sessions
lt: Patvirtinti išjungimą su daugeliu sesijų

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ConfirmQuit), group (Dialogs)
en: Whether to prompt the user before quitting the application when multiple sessions are open.
lt: Ar klausti naudotojo prieš uždarant programą, kai yra atverto kelios sesijos.

[ctx: @title:window]
en: First Run
lt: Pirmas paleidimas

[ctx: @title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, titleWidget)
en: Welcome to Yakuake
lt: Jus sveikina Yakuake

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, introLabel)
en: Before starting to use the application, you might want to change the keyboard shortcut used to open and retract the Yakuake window:
lt: Prieš naudojant programą, Jūs galite norėti pasikeisti klaviatūros trumpinį naudojamą atidaryti ir aktyvuoti Yakuake langą:

[ctx: @title]
en: A drop-down terminal emulator based on KDE Konsole technology.
lt: Nusileidžiantis terminalo emuliatorius paremtas KDE Konsole technologija.

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer, Lead Developer
lt: Prižiūrėtojas, pagrindinis programuotojas

[ctx: @info:credit]
en: Plastik skin
lt: Plastik apipavidalinimas

[ctx: @info:credit]
en: Tab bar drag and drop support, Prevent Closing toggle
lt: Kortelių juostos vilkimo palaikymas, Neleisti užverti perjungimo

[ctx: @info:credit]
en: Actions to grow terminals
lt: Terminalų didinimo veiksmai

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to quit?
lt: Ar tikrai norite išjungti?

[ctx: @title:window]
en: Really Quit?
lt: Tikrai išjungti?

[ctx: @action]
en: Open/Retract Yakuake
lt: Atverti/Sutraukti Yakuake

[ctx: @action]
en: Keep window open when it loses focus
lt: Laikyti langą atvertą kai prarandamas fokusas

[ctx: @action]
en: Manage Profiles...
lt: Tvarkyti profilius...

[ctx: @action]
en: Edit Current Profile...
lt: Keisti dabartinį profilį...

[ctx: @action]
en: Increase Window Width
lt: Padidinti lango plotį

[ctx: @action]
en: Decrease Window Width
lt: Sumažinti lango plotį

[ctx: @action]
en: Increase Window Height
lt: Padidinti lango aukštį

[ctx: @action]
en: Decrease Window Height
lt: Sumažinti lango aukštį

[ctx: @action]
en: New Session
lt: Nauja sesija

[ctx: @action]
en: Two Terminals, Horizontally
lt: Du terminalai, horizontaliai

[ctx: @action]
en: Two Terminals, Vertically
lt: Du terminalai, vertikaliai

[ctx: @action]
en: Four Terminals, Grid
lt: Keturi terminalai, tinklelis

[ctx: @action]
en: Close Session
lt: Užverti sesiją

[ctx: @action]
en: Previous Session
lt: Ankstesnė sesija

[ctx: @action]
en: Next Session
lt: Kita sesija

[ctx: @action]
en: Move Session Left
lt: Perkelti sesiją į kairę

[ctx: @action]
en: Move Session Right
lt: Perkelti sesiją į dešinę

[ctx: @action]
en: Grow Terminal to the Right
lt: Didinti terminalą į dešinę

[ctx: @action]
en: Grow Terminal to the Left
lt: Didinti terminalą į kairę

[ctx: @action]
en: Grow Terminal to the Top
lt: Didinti terminalą į viršų

[ctx: @action]
en: Grow Terminal to the Bottom
lt: Didinti terminalą į apačią

[ctx: @action]
en: Rename Session...
lt: Pervadinti sesiją

[ctx: @action]
en: Previous Terminal
lt: Ankstesnis terminalas

[ctx: @action]
en: Next Terminal
lt: Kitas terminalas

[ctx: @action]
en: Close Active Terminal
lt: Užverti aktyvų terminalą

[ctx: @action]
en: Split Left/Right
lt: Skaidyti į kairę ir dešinę

[ctx: @action]
en: Split Top/Bottom
lt: Skaidyti į viršų ir apačią

[ctx: @action]
en: Prevent Closing
lt: Neleisti užverti

[ctx: @action]
en: Disable Keyboard Input
lt: Uždrausti įvedimą klaviatūra

[ctx: @action]
en: Monitor for Activity
lt: Stebėti aktyvumą

[ctx: @action]
en: Monitor for Silence
lt: Stebėti neaktyvumą

[ctx: @action]
en: Switch to Session %1
lt: Perjungti į sesiją %1

[ctx: @info]
en: Activity detected in monitored terminal in session "%1".
lt: Stebimoje terminale, sesijoje pastebėta veikla „%1“.

[ctx: @info]
en: Silence detected in monitored terminal in session "%1".
lt: Stebimoje terminale, sesijoje pastebėta tyla „%1“.

[ctx: @title:menu]
en: Screen
lt: Ekranas

[ctx: @title:menu]
en: Width
lt: Plotis

[ctx: @title:menu]
en: Height
lt: Aukštis

[ctx: @item:inmenu]
en: At mouse location
lt: Pelės vietoje

[ctx: @item:inmenu]
en: Screen %1
lt: Ekranas %1

[ctx: @title Preferences page name]
en: Window
lt: Langas

[ctx: @title Preferences page name]
en: Behavior
lt: Elgsena

[ctx: @title Preferences page name]
en: Appearance
lt: Išvaizda

[ctx: @title:window]
en: Cannot Load Skin
lt: Nepavyksta įkelti apipavidalinimo

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to close this session?
lt: Ar tikrai norite užverti šią sesiją?

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to close this terminal?
lt: Ar tikrai norite užverti šį terminalą?

[ctx: @title:window]
en: Really Close?
lt: Tikrai užverti?

[ctx: @title:menu]
en: Disable Keyboard Input
lt: Išjungti įvedimą klaviatūra

[ctx: @title:menu]
en: Monitor for Activity
lt: Stebėti aktyvumą

[ctx: @title:menu]
en: Monitor for Silence
lt: Stebėti neaktyvumą

[ctx: @info:tooltip]
en: New Session
lt: Nauja sesija

[ctx: @info:whatsthis]
en: Adds a new session. Press and hold to select session type from menu.
lt: Prideda naują sesiją. Spauskite ir laikykite, kad pažymėti sesijos tipą iš meniu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Close Session
lt: Užverti sesiją

[ctx: @info:whatsthis]
en: Closes the active session.
lt: Užveria aktyvią sesiją

[ctx: @action]
en: For This Session
lt: Šiai sesijai

[ctx: @action]
en: For Terminal %1
lt: Terminalui %1

[ctx: @action]
en: In This Session
lt: Šioje sesijoje

[ctx: @action]
en: In Terminal %1
lt: Terminale %1

[ctx: @title:tab]
en: Shell
lt: Apvalkas

[ctx: @title:tab]
en: Shell No. %1
lt: Apvalkas Nr. %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep window open when it loses focus
lt: Laikyti langą atvertą kai prarandamas fokusas

[ctx: @info:whatsthis]
en: If this is checked, the window will stay open when it loses focus.
lt: Jei pasirinkta, langas liks atvertas kai jis praranda fokusą.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open Menu
lt: Atverti meniu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens the main menu.
lt: Atveria pagrindinį meniu.

[ctx: @info:tooltip Quits the application]
en: Quit
lt: Išjungti

[ctx: @info:whatsthis]
en: Quits the application.
lt: Išjungia programą.
