yakuake - en to uk translation catalogue (225 entries)

[ctx: @item:inlistbox Unknown skin author]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: @title:window]
en: Select the skin archive to install
uk: Виберіть архів із оболонкою для встановлення

[ctx: @info]
en: Unable to list the skin archive contents.
uk: Не вдалося отримати список вмісту архіву.

[ctx: @info]
en: This skin appears to be already installed and you lack the required permissions to overwrite it.
uk: Здається, цю оболонку вже встановлено, крім того, у вас бракує прав доступу для її перезапису.

[ctx: @info]
en: This skin appears to be already installed. Do you want to overwrite it?
uk: Здається, цю оболонку вже встановлено. Бажаєте перезаписати її?

[ctx: @title:window]
en: Skin Already Exists
uk: Оболонка вже існує

[ctx: @action:button]
en: Reinstall Skin
uk: Перевстановити оболонку

[ctx: @title:Window]
en: Could Not Delete Skin
uk: Не вдалося вилучити оболонку

[ctx: @info]
en: Unable to locate required files in the skin archive.<nl/><nl/>The archive appears to be invalid.
uk: Не вдалося знайти потрібні файли у архіві оболонки.<nl/><nl/>Здається, архів пошкоджено.

[ctx: @info]
en: The skin archive file could not be opened.
uk: Файл архіву оболонки не вдалося відкрити.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Install Skin
uk: Не вдалося встановити оболонку

[ctx: @info]
en: Do you want to remove "%1" by %2?
uk: Бажаєте вилучити «%1», автор — %2?

[ctx: @title:window]
en: Remove Skin
uk: Вилучити оболонку

[ctx: @info]
en: The following skin is missing required files. Thus it was removed:<ul>%2</ul> | The following skins are missing required files. Thus they were removed:<ul>%2</ul>
uk[0]: У вказаних нижче графічних оболонках не вистачає файлів, тому їх було вилучено:<ul>%2</ul>
uk[1]: У вказаних нижче графічних оболонках не вистачає файлів, тому їх було вилучено:<ul>%2</ul>
uk[2]: У вказаних нижче графічних оболонках не вистачає файлів, тому їх було вилучено:<ul>%2</ul>
uk[3]: У вказаній нижче графічній оболонці не вистачає файлів, тому її було вилучено:<ul>%2</ul>

[ctx: @title:group Group box label]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en: General
uk: Загальні

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TerminalHighlightOnManualActivation)
en: Enabling this option will make Yakuake briefly display a colored overlay above the newly focused terminal when moving focus between multiple terminals in a session, as well as over the currently focused terminal when switching to a session with multiple terminals.
uk: Якщо ви позначите цей пункт, Yakuake протягом певного терміну показуватиме кольорову накладку над терміналом, що щойно отримав фокус під час пересування фокуса між декількома терміналами одного сеансу, а також над поточним терміналом після перемикання на сеанс з декількома терміналами.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TerminalHighlightOnManualActivation)
en: Highlight terminals when moving focus between them
uk: Підсвічувати термінали під час пересування фокусу між ними

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideSkinBorders)
en: Hide borders
uk: Приховати рамку

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Window Background
uk: Тло вікна

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundColorLabel)
en: Background color:
uk: Колір тла:

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_Translucency)
en: Translucency requires support by the selected skin as well as your desktop environment. The default skin supports translucency.
uk: Прозорість має підтримуватися вибраною оболонкою і стільничним середовищем. Типова оболонка підтримує прозорість.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Translucency)
en: Use skin translucency if supported
uk: Використовувати, за можливості, прозору обкладинку

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundColorOpacityLabel)
en: Background color opacity:
uk: Непрозорість кольору тла:

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_BackgroundColorOpacity)
en: When using translucency, the background color will be filled in using the given opacity before the skin elements are painted on top of the background. This allows influencing the opacity and color tint of translucent areas of the skin.
uk: Якщо ви використовуєте прозорість, елементи вікна буде намальовано кольором тла з використанням заданого рівня непрозорості, а поверх буде намальовано елементи оболонки. Таким чином буде забезпечено вплив на непрозорість і відтінок кольору прозорих областей оболонки.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Skin
uk: Оболонка

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, ghnsButton)
en: Get New Skins...
uk: Отримати нові оболонки…

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove Skin
uk: Вилучити оболонку

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install Skin...
uk: Встановити оболонку…

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FocusFollowsMouse)
en: Focus terminals when the mouse pointer is moved over them
uk: Переводить фокус на термінал, якщо вказівник миші знаходиться над ним

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ToggleToFocus)
en: If this option is enabled, the shortcut normally used to open and retract the window will give it focus, rather than close it, if it has previously lost focus. Unless the window is set to show on all virtual desktops, this may cause the window manager to switch to the virtual desktop it currently resides on.
uk: Якщо увімкнено цей параметр, клавіатурні скорочення, що зазвичай використовуються для відкриття та розгортання вікна, повертатимуть йому фокус, якщо воно раніше фокус втратило. Якщо програму не налаштовано на показ вікна на всіх віртуальних стільницях, програма для керування вікнами у разі такого повернення фокусу перемикатиметься на стільницю, на якій розташовано вікно програми.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ToggleToFocus)
en: Use Open/Retract action to focus window
uk: Використовувати дію відкрити/розгорнути для повертання фокуса

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KeepAbove)
en: Keep window above other windows
uk: Залишати вікно над іншими вікнами

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OpenAfterStart)
en: Open window after program start
uk: Відкрити вікно після запуску програми

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PollMouse)
en: If this option is enabled, the window will automatically open when the mouse pointer is moved to the same edge of the screen that it would open on when using the shortcut.
uk: Якщо увімкнено цей параметр, вікно програми буде автоматично відкриватися, якщо вказівник миші знаходитиметься на границі того екрана, де слід відкривати вікно, якщо використано гарячі клавіші.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PollMouse)
en: Open window when the mouse pointer touches the screen edge
uk: Відкривати вікно, якщо вказівник миші торкається границі екрана

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberFullscreen)
en: Remember and restore window fullscreen state
uk: Запам'ятовувати і відновлювати повноекранний стан вікна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSystrayIcon)
en: Show system tray icon
uk: Показувати піктограму системного лотка

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KeepOpen)
en: Keep window open when it loses focus
uk: Залишати вікно відкритим, якщо воно втратить фокус

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KeepOpenAfterLastSessionCloses)
en: Keep window open after the last session is closed
uk: Залишати вікно відкритим після закриття останнього сеансу

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Dialogs
uk: Діалогові вікна

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ConfirmQuit)
en: Confirm quit when more than one session is open
uk: Підтверджувати вихід, якщо відкрито більше одного сеансу

[ctx: @item:intext]
en: by %1
uk: Автор — %1

[ctx: @item:inlistbox]
en: Screen %1
uk: Екран %1

[ctx: @title:window]
en: Hiding Title Bar
uk: Приховування смужки заголовка

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_0)
en: Title Bar
uk: Смужка заголовка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTitleBar)
en: Show title bar
uk: Показувати смужку заголовка

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en: Tab Bar
uk: Панель сторінок

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_DynamicTabTitles)
en: If this option is enabled, the information about the active terminal's contents that is normally shown in the title bar will also be shown on the tab bar. You can modify the format of the information in the terminal profile.
uk: Якщо увімкнено цей параметр, інформацію про вміст активного термінала, що зазвичай відображається на панелі заголовка, буде також відображено на панелі сторінок. Ви можете змінити формат інформації у профілі термінала.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DynamicTabTitles)
en: Show title bar contents in tab labels
uk: Показувати вміст панелі заголовків у мітках сторінок

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTabBar)
en: Show the tab bar
uk: Показувати панель сторінок

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Size and Animation
uk: Розмір і анімація

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: Width:
uk: Ширина:

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: Height:
uk: Висота:

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, durationLabel)
en: Duration:
uk: Тривалість:

[ctx: @label Spinbox unit suffix]
note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, framesSpinBox)
en: ms
uk: мс

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseWMAssist)
en: If this option is enabled, Yakuake will ask the window manager to perform the window open/retract animation. If the window manager is unable to provide the requested service, Yakuake will fall back to an animation strategy of progressively adjusting the window mask.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, Yakuake наказуватиме виконувати анімацію відкриття/згортання вікон керуванню вікнами. Якщо керування вікнами не зможе забезпечити виконання потрібних дій, Yakuake повернеться до анімування поступовою зміною маски вікна.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseWMAssist)
en: Ask the window manager to perform the animation
uk: Наказувати керуванню вікнами виконувати анімацію

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Position
uk: Позиція

[ctx: @item:inrange Direction to move the window in]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftLabel)
en: Left
uk: Ліворуч

[ctx: @item:inrange Direction to move the window in]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightLabel)
en: Right
uk: Праворуч

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, screenLabel)
en: Open on screen:
uk: Відкрити на екрані:

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Screen)
en: At mouse location
uk: У позиції вказівника

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Screen)
en: Screen 1
uk: Екран 1

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowOnAllDesktops)
en: Show on all desktops
uk: Показувати на всіх стільницях

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Screen), group (Window)
en: Screen to use
uk: Робочий екран

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Screen), group (Window)
en: The screen on which the application window will appear. 0 is understood to be the screen the mouse pointer is on.
uk: Екран, на якому з’явиться вікно програми. 0 відповідає екранові, на якому знаходиться вказівник миші.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Width), group (Window)
en: Window width
uk: Ширина вікна

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Width), group (Window)
en: Width of the application window as a percentage of the screen.
uk: Ширина вікна програми у відсотках до ширини екрана.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Height), group (Window)
en: Window height
uk: Висота вікна

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Height), group (Window)
en: Height of the application window as a percentage of the screen.
uk: Висота вікна програми у відсотках до висоти екрана.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Position), group (Window)
en: Window position
uk: Розташування вікна

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Position), group (Window)
en: Center point of the application window, as a percentage, measured from the left-hand edge of the screen.
uk: Центр вікна програми у відсотках від лівої границі екрана.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowOnAllDesktops), group (Window)
en: Show window on all desktops
uk: Показувати вікно на всіх стільницях

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowOnAllDesktops), group (Window)
en: Whether to show the window on all desktops.
uk: Визначає, чи показувати вікно на всіх стільницях.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeepOpen), group (Window)
en: Keep window open
uk: Залишати вікно відкритим

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeepOpen), group (Window)
en: Whether to keep the application window open when it loses focus.
uk: Чи залишати вікно програми відкритим, якщо воно втратить фокус.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeepOpenAfterLastSessionCloses), group (Window)
en: Keep window open after last session closes
uk: Залишати вікно відкритим після закриття останнього сеансу

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeepOpenAfterLastSessionCloses), group (Window)
en: Whether to keep the application window open after the last session is closed.
uk: Визначає, чи слід залишати вікно програми відкритим після закриття останнього сеансу.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ToggleToFocus), group (Window)
en: Use open/retract shortcut to focus window
uk: Використовувати гарячі клавіші відкриття/розгортання для встановлення фокуса

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ToggleToFocus), group (Window)
en: Whether the open/retract keyboard shortcut can be used to focus the application window when it is already open.
uk: Визначає, чи будуть гарячі клавіші відкриття/розгортання використовуватися для встановлення фокуса вікна програми, якщо його вже відкрито.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeepAbove), group (Window)
en: Keep window on top
uk: Залишати вікно згори

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeepAbove), group (Window)
en: Whether to keep the application window above other windows on the screen.
uk: Визначає, чи залишати вікно програми над усіма вікнами на екрані.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowTitleBar), group (Window)
en: Show title bar
uk: Показувати смужку заголовка

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTitleBar), group (Window)
en: Whether to show the title bar in the application window.
uk: Визначає, чи показувати смужку заголовка у вікні програми.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowTabBar), group (Window)
en: Show tab bar
uk: Показувати панель сторінок

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTabBar), group (Window)
en: Whether to show the tab bar in the application window.
uk: Визначає, чи показувати панель сторінок у вікні програми.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DynamicTabTitles), group (Window)
en: Dynamic tab titles
uk: Динамічні заголовки сторінок

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DynamicTabTitles), group (Window)
en: Whether to update tab titles along with the title bar.
uk: Визначає, чи оновлювати заголовки сторінок разом з панеллю заголовків

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowSystrayIcon), group (Window)
en: Show a system tray icon
uk: Показувати піктограму системного лотка

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowSystrayIcon), group (Window)
en: Whether to show a system tray icon.
uk: Визначає, чи слід показувати піктограму в системному лотку.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (FocusFollowsMouse), group (Behavior)
en: Focus follows mouse
uk: Фокус слідує за вказівником

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FocusFollowsMouse), group (Behavior)
en: Whether an individual terminal in a session will be given focus when the mouse pointer is moved above it.
uk: Визначає, чи буде окремий термінал сеансу отримувати фокус, коли над ним знаходиться вказівник миші.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (OpenAfterStart), group (Behavior)
en: Open after start
uk: Відкрити після запуску

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (OpenAfterStart), group (Behavior)
en: Whether the application window should be opened after program start.
uk: Визначає, чи має бути відкрито вікно програми після її запуску.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (RememberFullscreen), group (Behavior)
en: Remember window fullscreen state
uk: Запам'ятовувати повноекранний стан вікна

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RememberFullscreen), group (Behavior)
en: Whether the window will be shown fullscreen again when it has been previously.
uk: Визначає, чи слід показувати вікно на весь екран, якщо такий режим показу було визначено під час попереднього сеансу.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Skin), group (Appearance)
en: Skin
uk: Оболонка

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Skin), group (Appearance)
en: The skin to be used by the application window.
uk: Оболонка, яку використовуватиме вікно програми.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (SkinInstalledWithKns), group (Appearance)
en: Skin installed by KNS
uk: Оболонка, встановлена з інтернету

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SkinInstalledWithKns), group (Appearance)
en: Whether the currently active skin was installed via KNS.
uk: Визначає, чи було встановлено поточну активну оболонку з сайта оболонок програми.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Translucency), group (Appearance)
en: Use translucent background
uk: Використовувати прозоре тло

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Translucency), group (Appearance)
en: Whether to make use of XComposite ARGB translucency.
uk: Визначає, чи використовувати прозорість ARGB з XComposite.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (BackgroundColor), group (Appearance)
en: Window background color
uk: Колір тла вікна

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (BackgroundColor), group (Appearance)
en: Background color painted below skin elements.
uk: Колір тла, який буде показано під елементами оболонки.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (BackgroundColorOpacity), group (Appearance)
en: Background color opacity
uk: Непрозорість кольору тла:

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (BackgroundColorOpacity), group (Appearance)
en: The opacity of the background color fill when using translucency.
uk: Рівень непрозорості кольору тла за використання прозорості.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TerminalHighlightOnManualActivation), group (Appearance)
en: Highlight newly focused terminals
uk: Підсвічувати термінали, які щойно отримали фокус

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TerminalHighlightOnManualActivation), group (Appearance)
en: Whether to briefly display a colored overlay above the newly focused terminal when moving focus between multiple terminals in a session, as well as over the currently focused terminal when switching to a session with multiple terminals.
uk: Визначає, чи слід програмі показати протягом певного терміну кольорову накладку над терміналом, який щойно отримав фокус під час пересування фокуса між декількома терміналами одного сеансу, а також накладку над терміналом, що щойно отримав фокус під час перемикання на сеанс з декількома терміналами.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (HideSkinBorders), group (Appearance)
en: Hide the borders defined by the skin
uk: Приховати рамку, визначену оболонкою

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HideSkinBorders), group (Appearance)
en: Skins can define borders around the terminal including the tabbar. This option, when turned on, will overwrite the border settings defined by the skin and hide all borders.
uk: Оболонки можуть визначати рамки навколо термінала, зокрема смужку заголовка. Якщо цей пункт позначено, програма знехтує параметрами рамки, які визначено оболонкою, і приховає будь-які рамки.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TerminalHighlightOpacity), group (Appearance)
en: Terminal highlight opacity
uk: Непрозорість підсвічування терміналів

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TerminalHighlightOpacity), group (Appearance)
en: The opacity of the colored overlay used to highlight a terminal.
uk: Непрозорість кольорової накладки, яка використовується для підсвічування термінала.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TerminalHighlightDuration), group (Appearance)
en: Terminal highlight duration
uk: Тривалість підсвічування термінала

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TerminalHighlightDuration), group (Appearance)
en: The duration of the terminal highlight overlay.
uk: Тривалість накладання підсвічування на термінал.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardInputBlockIndicatorColor), group (Appearance)
en: Keyboard input block indicator color
uk: Колір індикатора блокування вводу з клавіатури

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeyboardInputBlockIndicatorColor), group (Appearance)
en: The color of the keyboard input block indicator overlay.
uk: Колір накладки індикатора блокування вводу з клавіатури.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardInputBlockIndicatorOpacity), group (Appearance)
en: Keyboard input block indicator opacity
uk: Непрозорість індикатора блокування вводу з клавіатури

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeyboardInputBlockIndicatorOpacity), group (Appearance)
en: The opacity of the keyboard input block indicator overlay.
uk: Непрозорість накладки індикатора блокування вводу з клавіатури.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardInputBlockIndicatorDuration), group (Appearance)
en: Keyboard input block indicator duration
uk: Тривалість накладання індикатора блокування вводу з клавіатури

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeyboardInputBlockIndicatorDuration), group (Appearance)
en: The duration of the keyboard input block indicator overlay.
uk: Тривалість показу накладки індикатора блокування вводу з клавіатури.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (UseWMAssist), group (Animation)
en: Attempt to use the window manager to animate the window
uk: Намагатися використовувати для анімацій керування вікнами

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseWMAssist), group (Animation)
en: Whether to try and let the window manager perform the window open/retract animation. Yakuake will fall back to an animation strategy of progressively adjusting the window mask if the window manager is unable to provide the requested service.
uk: Визначає, чи слід використовувати для анімацій відкриття/згортання вікна послуги керування вікнами. Yakuake повернеться до анімації поступовою зміною маски вікна, якщо керування вікнами не зможе забезпечити виконання потрібних дій.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Frames), group (Animation)
en: Animation frames
uk: Кадри анімації

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Frames), group (Animation)
en: The number of frames of the open/retract animation. One frame is taken to be 10 miliseconds.
uk: Кількість кадрів у анімації відкриття/розгортання. Кадри створюватимуться з інтервалом 10 мілісекунд.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (PollMouse), group (AutoOpen)
en: Auto-open window
uk: Автовідкриття вікна

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PollMouse), group (AutoOpen)
en: Whether to automatically open the application window when the mouse pointer is found at the edge of the screen.
uk: Визначає, чи відкривати автоматично вікно програми, коли вказівник миші знаходиться на межі екрана.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (PollInterval), group (AutoOpen)
en: Mouse pointer poll interval
uk: Проміжок між опитуваннями вказівника

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PollInterval), group (AutoOpen)
en: The interval during which the mouse pointer position will be checked to determine whether or not it is at the same edge of the screen as the window.
uk: Проміжок часу між визначеннями розташування вказівника миші з метою виявити, чи знаходиться він на границі того ж екрана, що і вікно програми.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (FirstRun), group (Dialogs)
en: Application first run
uk: Перший запуск програми

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FirstRun), group (Dialogs)
en: Whether this is the first time the application is run.
uk: Визначає, чи це перший запуск програми.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ConfirmQuit), group (Dialogs)
en: Confirm quit with multiple sessions
uk: Підтвердження виходу з декількох сеансів

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ConfirmQuit), group (Dialogs)
en: Whether to prompt the user before quitting the application when multiple sessions are open.
uk: Визначає, чи питати користувача, перш ніж вийти з програми, якщо відкрито декілька сеансів.

[ctx: @title:window]
en: First Run
uk: Перший запуск

[ctx: @title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, titleWidget)
en: Welcome to Yakuake
uk: Ласкаво просимо до Yakuake

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, introLabel)
en: Before starting to use the application, you might want to change the keyboard shortcut used to open and retract the Yakuake window:
uk: Перш ніж почати використання програми, ви могли б змінити гарячі клавіші, які використовуватимуться для відкриття та розгортання вікна Yakuake:

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, outroLabel)
en: You can change the shortcut later at any time via the menu.
uk: Ви можете змінити ці гарячі клавіші будь-коли пізніше за допомогою меню.

[ctx: @title]
en: A drop-down terminal emulator based on KDE Konsole technology.
uk: Емулятор термінала у вигляді спадного віконця, що заснований на технології Konsole для KDE.

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2008-2018 The Yakuake Team
uk: © Команда розробників Yakuake, 2008–2018

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer, Lead Developer
uk: Відповідальний за випуск, провідний розробник

[ctx: @info:credit]
en: Project Founder, Legacy skin (Inactive)
uk: Засновник проєкту, стара оболонка (вже не є розробником)

[ctx: @info:credit]
en: Plastik skin
uk: Оболонка Plastik

[ctx: @info:credit]
en: Tab bar drag and drop support, Prevent Closing toggle
uk: Підтримка перетягування зі скиданням на панелі вкладок, перемикач запобігання закриттю

[ctx: @info:credit]
en: Icon on tabs with Prevent Closing enabled
uk: Піктограма на вкладках у режимі запобігання закриттю

[ctx: @info:credit]
en: Actions to grow terminals
uk: Дії зі збільшення терміналів

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to quit?
uk: Ви справді бажаєте завершити роботу?

[ctx: @info]
en: <warning>There are multiple open sessions, <emphasis>some of which you have locked to prevent closing them accidentally.</emphasis> These will be killed if you continue.</warning>
uk: <warning>Відкрито декілька сеансів, <emphasis>деякі з них ви заблокували для того, щоб запобігти їхньому випадковому закриттю.</emphasis> Ці сеанси буде перервано, якщо ви продовжите.</warning>

[ctx: @info]
en: <warning>There are multiple open sessions. These will be killed if you continue.</warning>
uk: <warning>Відкрито декілька сеансів. Вибрана дія аварійно завершить їх.</warning>

[ctx: @info]
en: <warning>There are one or more open sessions that you have locked to prevent closing them accidentally. These will be killed if you continue.</warning>
uk: <warning>Відкрито один або декілька сеансів, які було заблоковано, щоб запобігти випадковому закриттю. Ці сеанси буде перервано, якщо ви продовжите.</warning>

[ctx: @title:window]
en: Really Quit?
uk: Справді вийти?

[ctx: @action]
en: Open/Retract Yakuake
uk: Відкрити/розгорнути Yakuake

[ctx: @action]
en: Keep window open when it loses focus
uk: Залишити вікно відкритим, якщо воно втратить фокус

[ctx: @action]
en: Manage Profiles...
uk: Керування профілями…

[ctx: @action]
en: Edit Current Profile...
uk: Змінити поточний профіль…

[ctx: @action]
en: Increase Window Width
uk: Збільшити ширину вікна

[ctx: @action]
en: Decrease Window Width
uk: Зменшити ширину вікна

[ctx: @action]
en: Increase Window Height
uk: Збільшити висоту вікна

[ctx: @action]
en: Decrease Window Height
uk: Зменшити висоту вікна

[ctx: @action]
en: New Session
uk: Новий сеанс

[ctx: @action]
en: Two Terminals, Horizontally
uk: Два термінала, горизонтально

[ctx: @action]
en: Two Terminals, Vertically
uk: Два термінала, вертикально

[ctx: @action]
en: Four Terminals, Grid
uk: Чотири термінали, ґраткою

[ctx: @action]
en: Close Session
uk: Закрити сеанс

[ctx: @action]
en: Previous Session
uk: Попередній сеанс

[ctx: @action]
en: Next Session
uk: Наступний сеанс

[ctx: @action]
en: Move Session Left
uk: Пересунути сеанс ліворуч

[ctx: @action]
en: Move Session Right
uk: Пересунути сеанс праворуч

[ctx: @action]
en: Grow Terminal to the Right
uk: Розгорнути термінал праворуч

[ctx: @action]
en: Grow Terminal to the Left
uk: Розгорнути термінал ліворуч

[ctx: @action]
en: Grow Terminal to the Top
uk: Розгорнути термінал вгору

[ctx: @action]
en: Grow Terminal to the Bottom
uk: Розгорнути термінал вниз

[ctx: @action]
en: Rename Session...
uk: Перейменувати сеанс…

[ctx: @action]
en: Previous Terminal
uk: Попередній термінал

[ctx: @action]
en: Next Terminal
uk: Наступний термінал

[ctx: @action]
en: Close Active Terminal
uk: Закрити активний термінал

[ctx: @action]
en: Split Left/Right
uk: Розділити горизонтально

[ctx: @action]
en: Split Top/Bottom
uk: Розділити вертикально

[ctx: @action]
en: Prevent Closing
uk: Запобігати закриттю

[ctx: @action]
en: Disable Keyboard Input
uk: Вимкнути введення з клавіатури

[ctx: @action]
en: Monitor for Activity
uk: Слідкувати за діяльністю

[ctx: @action]
en: Monitor for Silence
uk: Слідкувати за бездіяльністю

[ctx: @action]
en: Toggle Titlebar
uk: Перемкнути смужку заголовка

[ctx: @action]
en: Switch to Session %1
uk: Перемкнутися на сеанс %1

[ctx: @info]
en: Activity detected in monitored terminal in session "%1".
uk: У терміналі, за яким ведеться спостереження, у сеансі «%1» виявлено діяльність.

[ctx: @info]
en: Silence detected in monitored terminal in session "%1".
uk: У терміналі, за яким ведеться спостереження, у сеансі «%1» виявлено бездіяльність.

[ctx: @title:menu]
en: Help
uk: Довідка

[ctx: @title:menu]
en: Quick Options
uk: Швидке налаштування

[ctx: @title:menu]
en: Screen
uk: Екран

[ctx: @title:menu]
en: Width
uk: Ширина

[ctx: @title:menu]
en: Height
uk: Висота

[ctx: @title:menu]
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: @item:inmenu]
en: At mouse location
uk: У розташуванні вказівника

[ctx: @item:inmenu]
en: Screen %1
uk: Екран %1

[ctx: @title Preferences page name]
en: Window
uk: Вікно

[ctx: @title Preferences page name]
en: Behavior
uk: Поведінка

[ctx: @title Preferences page name]
en: Appearance
uk: Вигляд

[ctx: @info]
en: <application>Yakuake</application> was unable to load a skin. It is likely that it was installed incorrectly.<nl/><nl/>The application will now quit.
uk: <application>Yakuake</application> не вдалося завантажити оболонку. Скоріше за все його було некоректно встановлено.<nl/><nl/>Тепер програма аварійно завершить роботу.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Load Skin
uk: Не вдалося завантажити оболонку

[ctx: @info]
en: Press <shortcut>%1</shortcut> to open
uk: Натисніть <shortcut>%1</shortcut>, щоб відкрити

en: The D-Bus method runCommand was just used.  There are security concerns about allowing these methods to be public.  If desired, these methods can be changed to internal use only by re-compiling Yakuake. <p>This warning will only show once for this Yakuake instance.</p>
uk: Щойно було використано метод D-Bus runCommand. Із відкриттям таких методів для загального використання пов’язано певні проблеми із захистом. Якщо потрібно, ці методи можна зробити методами для внутрішнього використання (internal) перезбиранням Yakuake. <p>Для цього екземпляра Yakuake це попередження буде показано лише одного разу.</p>

[ctx: @info]
en: <warning>You have locked this session to prevent accidental closing of terminals.</warning>
uk: <warning>Цей сеанс було заблоковано, щоб запобігти випадковому закриттю терміналів.</warning>

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to close this session?
uk: Ви справді бажаєте закрити цей сеанс?

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to close this terminal?
uk: Ви справді бажаєте закрити цей термінал?

[ctx: @title:window]
en: Really Close?
uk: Справді закрити?

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Tab Bar</title><para>The tab bar allows you to switch between sessions. You can double-click a tab to edit its label.</para>
uk: <title>Панель сторінок</title><para>Панель сторінок дозволяє вам перемикатися між сеансами. Ви можете двічі клацнути на сторінці, щоб змінити її мітку.</para>

[ctx: @title:menu]
en: Disable Keyboard Input
uk: Вимкнути введення з клавіатури

[ctx: @title:menu]
en: Monitor for Activity
uk: Слідкування за діяльністю

[ctx: @title:menu]
en: Monitor for Silence
uk: Слідкування за бездіяльністю

[ctx: @info:tooltip]
en: New Session
uk: Новий сеанс

[ctx: @info:whatsthis]
en: Adds a new session. Press and hold to select session type from menu.
uk: Додає новий сеанс. Натисніть і утримуйте, щоб вибрати тип сеансу з меню.

[ctx: @info:tooltip]
en: Close Session
uk: Закрити сеанс

[ctx: @info:whatsthis]
en: Closes the active session.
uk: Закриває активний сеанс.

[ctx: @action]
en: For This Session
uk: Для цього сеансу

[ctx: @action]
en: For Terminal %1
uk: Для термінала %1

[ctx: @action]
en: In This Session
uk: У цьому сеансі

[ctx: @action]
en: In Terminal %1
uk: У терміналі %1

[ctx: @title:tab]
en: Shell
uk: Оболонка

[ctx: @title:tab]
en: Shell No. %1
uk: Оболонка №%1

[ctx: @info]
en: <application>Yakuake</application> was unable to load the <application>Konsole</application> component.<nl/> A <application>Konsole</application> installation is required to use Yakuake.
uk: <application>Yakuake</application> не вдалося завантажити компонент <application>Konsole</application>. Щоб запустити Yakuake, вам слід встановити <application>Konsole</application>.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Title Bar</title><para>The title bar displays the session title if available.</para>
uk: <title>Панель заголовків</title><para>Панель заголовків відображає заголовок сеансу, якщо такий є.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep window open when it loses focus
uk: Залишати вікно відкритим, якщо воно втратить фокус

[ctx: @info:whatsthis]
en: If this is checked, the window will stay open when it loses focus.
uk: Якщо позначено цей параметр, вікно залишатиметься відкритим, якщо воно втратить фокус.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open Menu
uk: Відкрити меню

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens the main menu.
uk: Відкриває головне меню.

[ctx: @info:tooltip Quits the application]
en: Quit
uk: Вийти

[ctx: @info:whatsthis]
en: Quits the application.
uk: Вихід з програми.
