yelp master - en to an translation catalogue (102 entries)

note: (itstool) path: msg/msgstr ID: install.tooltip This is a format message used to format tooltips on install: links. These links allow users to install packages by clicking a link in the help. The tooltip may also be used as the link text, if there's no link text in the document. Special elements in t
en: Install <string/>
an: Instalar <string/>

en: Invalid compressed data
an: Datos comprimius no validos

en: Not enough memory
an: No i hai suficient memoria

en: The page ‘%s’ was not found in the document ‘%s’.
an: A pachina '%s' no se trobó en o documento '%s'.

en: The file does not exist.
an: O fichero no existe.

en: The file ‘%s’ does not exist.
an: O fichero ‘%s’ no existe.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed XML document.
an: O fichero ‘%s’ no se podió analisar porque no ye un documento XML bien formau.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because one or more of its included files is not a well-formed XML document.
an: O fichero ‘%s’ no se podió analisar porque un u mas d'os suyos fichers incluius no son documentos XML bien formaus.

en: Unknown
an: Desconoixiu

en: The requested page was not found in the document ‘%s’.
an: No se trobó a pachina solicitada en o documento ‘%s’.

en: Indexed
an: Indexau

en: Whether the document content has been indexed
an: Indica si s'ha indexau o conteniu d'o documento

en: Document URI
an: URI d'o documento

en: The URI which identifies the document
an: L'URI que identifica o documento

en: Search results for “%s”
an: Resultaus d'a busca ta “%s”

en: No matching help pages found in “%s”.
an: No se troboron pachinas d'aduya coincidents en “%s”.

en: No matching help pages found.
an: No se troboron pachinas d'aduya coincidents.

en: An unknown error occurred.
an: Ocurrió una error desconoixida.

en: All Help Documents
an: Totz os documentos d'aduya

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed info page.
an: O fichero ‘%s’ no se podió analisar porque no ye una pachina d'información bien formada.

en: The directory ‘%s’ does not exist.
an: O directorio ‘%s’ no existe.

en: View
an: Veyer

en: A YelpView instance to control
an: Una instancia de YelpApplication ta controlar

en: Bookmarks
an: Marcadors

en: A YelpBookmarks implementation instance
an: Una implementación d'instancia de YelpBookmarks

en: Search for “%s”
an: Buscar “%s”

en: A GtkSettings object to get settings from
an: Un obchecto GtkSettings d'o que obtener a configuración

en: A GtkIconTheme object to get icons from
an: Un obchecto GtkIconTheme d'o que obtener os iconos

en: Font Adjustment
an: Achuste de tipografía

en: A size adjustment to add to font sizes
an: Achuste de grandaria que adhibir a las grandarias de tipografía

en: Show Text Cursor
an: Amostrar o cursor de texto

en: Show the text cursor or caret for accessible navigation
an: Amostrar o cursor de texto ta navegación accesible

en: Editor Mode
an: Modo editor

en: Enable features useful to editors
an: Activar caracteristicas utils ta editors

en: Database filename
an: Nombre d'o fichero d'a base de datos

en: The filename of the sqlite database
an: O nombre d'o fichero d'a base de datos sqlite

en: XSLT Stylesheet
an: Fuella d'estilo XSLT

en: The location of the XSLT stylesheet
an: A ubicación d'a fuella d'estilo XSLT

en: The XSLT stylesheet ‘%s’ is either missing or not valid.
an: A fuella d'estilo XSLT ‘%s’ falta u no ye valida.

en: No href attribute found on yelp:document
an: No se trobó atributo href en yelp:document

en: Out of memory
an: S'acotoló a memoria

en: C_opy Code Block
an: C_opiar bloque de código

en: _Copy Link Location
an: _Copiar l'adreza d'o vinclo

en: _Open Link
an: _Ubrir vinclo

en: Open Link in New _Window
an: Ubrir vinclo en una _finestra nueva

en: _Install Packages
an:  _Instalar paquetz

en: Save Code _Block As…
an: Alzar _bloque de codigo como…

en: _Copy Text
an: _Copiar o texto

en: Yelp URI
an: URI de Yelp

en: A YelpUri with the current location
an: Un YelpUri con a ubicación actual

en: Loading State
an: Estau d'a carga

en: The loading state of the view
an: O estau de carga d'a vista

en: Page ID
an: ID de pachina

en: The ID of the root page of the page being viewed
an: L'ID d'a pachina radiz d'a pachina que se ye veyendo

en: Root Title
an: Titol radiz

en: The title of the root page of the page being viewed
an: O titol d'a pachina radiz d'a pachina que se ye veyendo

en: Page Title
an: Titol d'a pachina

en: The title of the page being viewed
an: O titol d'a pachina que se ye veyendo

en: Page Description
an: Descripción d'a pachina

en: The description of the page being viewed
an: A descripción d'a pachina que se ye veyendo

en: Page Icon
an: Icono de pachina

en: The icon of the page being viewed
an: L'icono d'a pachina que se ye veyendo

en: The URI ‘%s’ does not point to a valid page.
an: L'URI ‘%s’ no apunta a una pachina válida.

en: The URI does not point to a valid page.
an: L'URI no apunta a una pachina válida.

en: The URI ‘%s’ could not be parsed.
an: No se podió analisar l'URI ‘%s’.

en: Unknown Error.
an: Error desconoixida.

en: You do not have PackageKit. Package install links require PackageKit.
an: No tiene PackageKit instalau. Os vinclos d'instalación de paquetz requieren PackageKit.

en: Save Image
an: Alzar imachen

en: Save Code
an: Alzar código

en: Send email to %s
an: Ninviar correu a %s

en: _Save Image As…
an: Alzar a imachen _como…

en: _Save Video As…
an: Alzar o video _como…

en: S_end Image To…
an: _Ninviar a imachen a…

en: S_end Video To…
an: _Ninviar o video a…

en: Could not load a document for ‘%s’
an: No se podió cargar un documento ta '%s'

en: Could not load a document
an: No se podió cargar un documento

en: Document Not Found
an: No se trobó o documento

en: Page Not Found
an: No se trobó a pachina

en: Cannot Read
an: No se puede leyer

en: Unknown Error
an: Error desconoixida

en: Search for packages containing this document.
an: Buscar paquetz que contiengan iste documento.

en: Turn on editor mode
an: Activar o modo editor

en: Help
an: Aduya

en: New Window
an: Finestra nueva

en: Larger Text
an: Texto mas gran

en: Smaller Text
an: Texto mas chicot

en: Application
an: Aplicación

en: A YelpApplication instance that controls this window
an: Una instancia de YelpApplication que controla ista finestra

en: Back
an: Tazaga

en: Forward
an: Tabant

en: Menu
an: Menú

en: Find…
an: Mirar…

en: Print…
an: Imprentar…

en: Previous Page
an: Pachina anterior

en: Next Page
an: Pachina siguient

en: All Help
an: Toda la aduya

en: Search (Ctrl+S)
an: Buscar (Ctrl+S)

en: No bookmarks
an: Sin marcadors

en: Add Bookmark
an: Adhibir marcador

en: Remove Bookmark
an: Sacar marcador

en: Get help with GNOME
an: Obtienga aduya arredol de GNOME

en: documentation;information;manual;
an: documentación;información;manual;
