yelp - en to cs translation catalogue (73 entries)

note: (itstool) path: msg/msgstr ID: install.tooltip This is a format message used to format tooltips on install: links. These links allow users to install packages by clicking a link in the help. The tooltip may also be used as the link text, if there's no link text in the document. Special elements in t
en: Install <string/>
cs: Instalovat <string/>

en: GNOME Help
cs: Nápověda GNOME

en: Help viewer for GNOME
cs: Prohlížeč nápovědy pro GNOME

en: Yelp is the GNOME help viewer. It is the default Mallard viewer, but it can also display DocBook, info, man, and HTML documentation.
cs: Yelp je prohlížeč nápovědy pro GNOME. Jedná se o výchozí prohlížeč formátu Mallard, ale umí zobrazit i dokumentaci ve formátu DocBook, info, man a HTML.

en: It makes it easy to find the documentation you need, with interactive search and bookmarks.
cs: Díky interaktivnímu vyhledávání a záložkám snadno najdete dokumentaci, kterou potřebujete.

en: It also has an editor mode, which shows editorial comments and revision statuses when editing Mallard documents.
cs: Má také redakční režim, který zobrazuje redakční komentáře a stav revizí při úpravách dokumentů Mallard.

en: The GNOME Project
cs: Projekt GNOME

en: Invalid compressed data
cs: Neplatná komprimovaná data

en: Not enough memory
cs: Nedostatek paměti

en: The page ‘%s’ was not found in the document ‘%s’.
cs: Stránka „%s“ nebyla v dokumentu „%s“ nalezena.

en: The file does not exist.
cs: Soubor neexistuje.

en: The file ‘%s’ does not exist.
cs: Soubor „%s“ neexistuje.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed XML document.
cs: Soubor „%s“ nelze analyzovat, neboť není správně utvořeným dokumentem XML.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because one or more of its included files is not a well-formed XML document.
cs: Soubor „%s“ nelze analyzovat, neboť jeden (nebo více) zahrnutý soubor není správně utvořeným dokumentem XML.

en: Unknown
cs: Neznámé

en: The requested page was not found in the document ‘%s’.
cs: Požadovaná stránka nebyla v dokumentu „%s“ nalezena.

en: Search results for “%s”
cs: Výsledky hledání pro „%s“

en: No matching help pages found in “%s”.
cs: V „%s“ nebyly nalezeny žádné odpovídající stránky nápovědy.

en: No matching help pages found.
cs: Nenalezeny žádné odpovídající stránky nápovědy.

en: An unknown error occurred.
cs: Došlo k neznámé chybě.

en: All Help Documents
cs: Všechny dokumenty nápovědy

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed info page.
cs: Soubor „%s“ nelze analyzovat, neboť není správně utvořenou stránkou info.

en: The directory ‘%s’ does not exist.
cs: Složka „%s“ neexistuje.

en: Search for “%s”
cs: Hledat „%s“

en: The XSLT stylesheet ‘%s’ is either missing or not valid.
cs: Stylopis XSLT „%s“ buď schází, nebo je neplatný.

en: No href attribute found on yelp:document
cs: Schází atribut href v yelp:document

en: Out of memory
cs: Nedostatek paměti

en: C_opy Code Block
cs: K_opírovat blok kódu

en: _Copy Link Location
cs: _Kopírovat odkaz na umístění

en: _Open Link
cs: _Otevřít odkaz

en: Open Link in New _Window
cs: Otevřít od_kaz v novém okně

en: _Install Packages
cs: _Instalovat balíčky

en: Save Code _Block As…
cs: Uložit _blok kódu jako…

en: _Copy Text
cs: _Kopírovat text

en: The URI ‘%s’ does not point to a valid page.
cs: Adresa URI „%s“ neodkazuje na platnou stránku.

en: The URI does not point to a valid page.
cs: Adresa URI neodkazuje na platnou stránku.

en: The URI ‘%s’ could not be parsed.
cs: Adresu URI „%s“ se nezdařilo analyzovat.

en: Unknown Error.
cs: Neznámá chyba.

en: You do not have PackageKit. Package install links require PackageKit.
cs: PackageKit není k dispozici. Instalační odkazy PackageKit vyžadují.

en: Save Image
cs: Uložit obrázek

en: Save Code
cs: Uložit kód

en: Send email to %s
cs: Odeslat e-mail na %s

en: _Save Image As…
cs: _Uložit obrázek jako…

en: _Save Video As…
cs: _Uložit video jako…

en: S_end Image To…
cs: Od_eslat obrázek na…

en: S_end Video To…
cs: Od_eslat video na…

en: Could not load a document for ‘%s’
cs: Pro „%s“ nelze otevřít dokument

en: Could not load a document
cs: Nelze otevřít dokument

en: Document Not Found
cs: Dokument nenalezen

en: Page Not Found
cs: Stránka nenalezena

en: Cannot Read
cs: Nelze číst

en: Unknown Error
cs: Neznámá chyba

en: Search for packages containing this document.
cs: Hledat balíčky obsahující tento dokument.

en: Turn on editor mode
cs: Zapnout redakční režim

en: Help
cs: Nápověda

en: Back
cs: Zpět

en: Forward
cs: Vpřed

en: Menu
cs: Nabídka

en: New Window
cs: Nové okno

en: Find…
cs: Najít…

en: Print…
cs: Tisk…

en: Previous Page
cs: Předchozí stránka

en: Next Page
cs: Následující stránka

en: Larger Text
cs: Větší text

en: Smaller Text
cs: Menší text

en: All Help
cs: Všechny nápovědy

en: Search (Ctrl+S)
cs: Hledat (Ctrl+S)

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: No bookmarks
cs: Žádné záložky

en: Add Bookmark
cs: Přidat záložku

en: Remove Bookmark
cs: Odstranit záložku

en: Get help with GNOME
cs: Získat nápovědu k GNOME

en: documentation;information;manual;help;
cs: dokumentace;informace;příručka;manuál;návod;nápověda;
