yelp MASTER - en to et translation catalogue (120 entries)

note: (itstool) path: msg/msgstr ID: install.tooltip This is a format message used to format tooltips on install: links. These links allow users to install packages by clicking a link in the help. The tooltip may also be used as the link text, if there's no link text in the document. Special elements in t
en: Install <string/>
et: Paigalda <string/>

en: Invalid compressed data
et: Vigaselt pakitud andmed

en: Not enough memory
et: Pole piisavalt mälu

en: The page ‘%s’ was not found in the document ‘%s’.
et: Dokumendist „%2$s” ei leitud lehete „%1$s”.

en: The file does not exist.
et: Faili pole olemas.

en: The file ‘%s’ does not exist.
et: Faili „%s” pole olemas.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed XML document.
et: Faili „%s” pole võimalik analüüsida, kuna see pole korrektselt vormindatud XML-dokument.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because one or more of its included files is not a well-formed XML document.
et: Faili „%s” pole võimalik analüüsida, kuna üks või rohkem selle poolt kaasatud faili pole korrektselt vormindatud XML-dokumendid.

en: Unknown
et: Tundmatu

en: The requested page was not found in the document ‘%s’.
et: Dokumendist „%s” ei leitud küsitud lehekülge.

en: Indexed
et: Indekseeritud

en: Whether the document content has been indexed
et: Kas dokumendi sisu on indekseeritud või mitte

en: Document URI
et: Dokumendi URI

en: The URI which identifies the document
et: Dokumenti identifitseeriv URI

en: Search results for “%s”
et: Otsingu "%s" tulemused

en: No matching help pages found in “%s”.
et: „%s” alt ei leitud sobivaid abiteabe lehti.

en: No matching help pages found.
et: Sobivaid abiteabe lehti ei leitud.

en: An unknown error occurred.
et: Esines tundmatu viga.

en: All Help Documents
et: Kõik abidokumendid

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed info page.
et: Faili „%s” pole võimalik analüüsida, kuna see pole korrektselt vormindatud teabeleht (info page).

en: View
et: Vaade

en: A YelpView instance to control
et: Juhitav YelpView instants

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: A YelpBookmarks implementation instance
et: Instantsi YelpBookmarks implementatsioon

en: Enable Search
et: Luba otsing

en: Whether the location entry can be used as a search field
et: Kas asukohavälja saab kasutada ka otsignuväljana

en: Search...
et: Otsimine...

en: Clear the search text
et: Otsinguteksti puhastamine

en: Bookmark this page
et: Käesoleva lehe lisamine järjehoidjatesse

en: Remove bookmark
et: Järjehoidja eemaldamine

en: Search for “%s”
et: Otsi "%s"

en: Loading
et: Laadimine

en: The directory ‘%s’ does not exist.
et: Kataloogi „%s” pole olemas.

en: A GtkSettings object to get settings from
et: GtkSettings objekt, millelt sätteid hangitakse

en: A GtkIconTheme object to get icons from
et: GtkIconTheme objekt, millelt ikoone hangitakse

en: Font Adjustment
et: Kirjatüübi kohendamine

en: A size adjustment to add to font sizes
et: Kirjatüübi suuruste kohendamine

en: Show Text Cursor
et: Tekstikursori näitamine

en: Show the text cursor or caret for accessible navigation
et: Hõlpsama navigeerimise jaoks tekstikursori näitamine

en: Editor Mode
et: Redaktorirežiim

en: Enable features useful to editors
et: Tekstiredaktorite kasulike võimaluste lubamine

en: Database filename
et: Andmebaasifaili nimi

en: The filename of the sqlite database
et: Sqlite andmebaasifaili nimi

en: XSLT Stylesheet
et: XSLT-laaditabel

en: The location of the XSLT stylesheet
et: XSLT-laaditabeli asukoht

en: The XSLT stylesheet ‘%s’ is either missing or not valid.
et: XSLT-laaditabel „%s” on puudu või on see vigane.

en: No href attribute found on yelp:document
et: yelp:document küljest ei leitud rekvisiiti "href"

en: Out of memory
et: Mälu otsas

en: _Print...
et: _Prindi...

en: _Back
et: _Tagasi

en: _Forward
et: _Edasi

en: _Previous Page
et: _Eelmine leht

en: _Next Page
et: _Järgmine leht

en: Yelp URI
et: Yelpi URI

en: A YelpUri with the current location
et: Praeguse asukoha YelpUri

en: Loading State
et: Oleku laadimine

en: The loading state of the view
et: Vaate oleku laadimine

en: Page ID
et: Lehe ID

en: The ID of the root page of the page being viewed
et: Vaadeldava juurlehe ID

en: Root Title
et: Juurlehe pealkiri

en: The title of the root page of the page being viewed
et: Vaadeldava lehe juurlehe pealkiri

en: Page Title
et: Lehe pealkiri

en: The title of the page being viewed
et: Vaadatava lehe pealkiri

en: Page Description
et: Lehe kirjeldus

en: The description of the page being viewed
et: Vaadeldava lehe kirjeldus

en: Page Icon
et: Lehe ikoon

en: The icon of the page being viewed
et: Vaadeldava lehe ikoon

en: You do not have PackageKit. Package install links require PackageKit.
et: Sul puudub PackageKit. Pakkide paigaldusviidad vajavad PackageKiti.

en: Save Image
et: Pildi salvestamine

en: Save Code
et: Salvesta kood

en: Send email to %s
et: Saada e-sõnum aadressile %s

en: _Install Packages
et: _Paigalda pakid

en: _Open Link
et: _Ava viit

en: _Copy Link Location
et: _Kopeeri lingi asukoht

en: Open Link in New _Window
et: Ava viit _uues aknas

en: _Save Image As...
et: Salvesta pilt _kui...

en: _Save Video As...
et: Salvesta video _kui...

en: S_end Image To...
et: S_aada pilt...

en: S_end Video To...
et: S_aada video...

en: _Copy Text
et: _Kopeeri tekst

en: C_opy Code Block
et: K_opeeri koodiblokk

en: Save Code _Block As...
et: Salvesta koodi_blokk kui...

en: See all search results for “%s”
et: Näita kõiki otsingu "%s" tulemusi

en: Could not load a document for ‘%s’
et: ‘%s’ jaoks pole võimalik dokumenti laadida

en: Could not load a document
et: Dokumenti pole võimalik laadida

en: Document Not Found
et: Dokumenti ei leitud

en: Page Not Found
et: Lehekülge ei leitud

en: Cannot Read
et: Pole võimalik lugeda

en: Unknown Error
et: Tundmatu viga

en: Search for packages containing this document.
et: Seda dokumenti sisaldavate pakkide otsimine.

en: The URI ‘%s’ does not point to a valid page.
et: URI „%s” ei viita korrektsele lehele.

en: The URI does not point to a valid page.
et: URI ei viita korrektsele lehele.

en: The URI ‘%s’ could not be parsed.
et: URI „%s” pole võimalik analüüsida.

en: Turn on editor mode
et: Redaktorirežiimile lülitumine

en: _Larger Text
et: _Suurem tekst

en: Increase the size of the text
et: Teksti suuruse suurendamine

en: _Smaller Text
et: _Väiksem tekst

en: Decrease the size of the text
et: Teksti suuruse vähendamine

en: Help
et: Abi

en: Show Text _Cursor
et: Näita _tekstikursorit

en: _Page
et: _Leht

en: _View
et: _Vaade

en: _Go
et: _Liikumine

en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

en: _New Window
et: _Uus aken

en: _Close
et: Sul_ge

en: _All Documents
et: _Kõik dokumendid

en: _Add Bookmark
et: _Lisa järjehoidja

en: _Remove Bookmark
et: _Eemalda järjehoidja

en: Find in Page...
et: Otsi lehelt...

en: Open Location
et: Asukoha avamine

en: Application
et: Rakendus

en: A YelpApplication instance that controls this window
et: Seda akent juhtiv YelpApplication instants

en: Read Link _Later
et: Loe _hiljem

en: Find:
et: Otsi:

en: Read Later
et: Loen hiljem

en: %i match | %i matches
et[0]: %i vastavus
et[1]: %i vastavust

en: No matches
et: Vastavused puuduvad

en: Get help with GNOME
et: Abistab GNOME kasutamisel

en: documentation;information;manual;
et: dokumentatsioon;informatsioon;manuaal;käsiraamat;juhend;juhised;
