yelp 2.10.0 - en to fa translation catalogue (73 entries)

note: (itstool) path: msg/msgstr ID: install.tooltip This is a format message used to format tooltips on install: links. These links allow users to install packages by clicking a link in the help. The tooltip may also be used as the link text, if there's no link text in the document. Special elements in t
en: Install <string/>
fa: نصب <string/>

en: GNOME Help
fa: راهنمای گنوم

en: Help viewer for GNOME
fa: نمایشگر راهنما برای گنوم

en: Yelp is the GNOME help viewer. It is the default Mallard viewer, but it can also display DocBook, info, man, and HTML documentation.
fa: سلپ نمایشگر راهنمای گنوم است. به صورت پیش‌فرض برای نمایش مستندات مالارد طرّاحی شده،‌ولی می‌تواند DocBook، info، man و HTML را نیز نشان دهد.

en: It makes it easy to find the documentation you need, with interactive search and bookmarks.
fa: این برنامه یافتن مستندات موردنیازتان را به وسیلهٔ جست‌وجوی تعاملی و نشانک‌ها، راحت می‌کند.

en: It also has an editor mode, which shows editorial comments and revision statuses when editing Mallard documents.
fa: هم‌چنین یک حالت ویرایشگر دارد که هنگام ویرایش مستندات مالارد، نظرات ویرایشی و وضعیت‌های اصلاح را نشان می‌دهد.

en: The GNOME Project
fa: پروژهٔ گنوم

en: Invalid compressed data
fa: اطلاعات فشرده شدهٔ نامعتبر

en: Not enough memory
fa: حافظه کافی موجود نیست

en: The page ‘%s’ was not found in the document ‘%s’.
fa: صفحهٔ «%s» در سند «%s» پیدا نشد.

en: The file does not exist.
fa: پرونده وجود ندارد.

en: The file ‘%s’ does not exist.
fa: پروندهٔ «%s» وجود ندارد.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed XML document.
fa: تجزیهٔ پروندهٔ «%s» به دلیل اینکه سند XML خوش ترکیبی نیست، امکان‌پذیر نیست.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because one or more of its included files is not a well-formed XML document.
fa: تجزیهٔ پروندهٔ «%s» به دلیل اینکه یک یا تعدادی از پرونده‌های مشمول آن یک XML خوش ترکیب نیست، امکان‌پذیر نیست.

en: Unknown
fa: ناشناس

en: The requested page was not found in the document ‘%s’.
fa: صفحهٔ درخواست شده در سند «%s» پیدا نشد.

en: Search results for “%s”
fa: نتایج جست‌وجو برای «%s»

en: No matching help pages found in “%s”.
fa: هیچ صفحهٔ راهنمای منطبقی در «%s» پیدا نشد.

en: No matching help pages found.
fa: هیچ صفحهٔ راهنمای منطبقی پیدا نشد.

en: An unknown error occurred.
fa: خطای نامعلومی رخ داد.

en: All Help Documents
fa: تمام سندهای راهنما

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed info page.
fa: تجزیهٔ پروندهٔ «%s» بدلیل اینکه صفحهٔ info خوش ترکیبی نیست، امکان‌پذیر نیست.

en: The directory ‘%s’ does not exist.
fa: شاخهٔ «%s» وجود ندارد.

en: Search for “%s”
fa: جست‌وجو برای «%s»

en: The XSLT stylesheet ‘%s’ is either missing or not valid.
fa: برگه سبک XSLT «%s» یا موجود و یا معتبر نیست.

en: No href attribute found on yelp:document
fa: مشخصهٔ href در yelp:document پیدا نشد

en: Out of memory
fa: حافظه تمام شد

en: C_opy Code Block
fa: _رونوشت قالب کد

en: _Copy Link Location
fa: _رونوشت از محل پیوند

en: _Open Link
fa: _گشودن پیوند

en: Open Link in New _Window
fa: گشودن پیوند در _پنجرهٔ جدید

en: _Install Packages
fa: _نصب بسته‌ها

en: Save Code _Block As…
fa: ذخیرهٔ _قطعه‌کد به نام…

en: _Copy Text
fa: _رونوشت از متن

en: The URI ‘%s’ does not point to a valid page.
fa: نشانی «‎%s» به یک پروندهٔ واقعی اشاره نمی‌کند.

en: The URI does not point to a valid page.
fa: آدرس به یک صفحهٔ معتبر اشاره نمی‌کند.

en: The URI ‘%s’ could not be parsed.
fa: نشانی %s نتوانست تجزیه شود.

en: Unknown Error.
fa: خطای نامعلوم.

en: You do not have PackageKit. Package install links require PackageKit.
fa: شما PackageKit ندارید. نصب بسته نیاز به PackageKit دارد.

en: Save Image
fa: ذخیره تصویر

en: Save Code
fa: دخیره کد

en: Send email to %s
fa: ارسال پست الکترونیکی به %s

en: _Save Image As…
fa: _ذخیرهٔ تصویر به نام…

en: _Save Video As…
fa: _ذخیرهٔ ویدیو به نام…

en: S_end Image To…
fa: _ارسال تصویر به…

en: S_end Video To…
fa: _ارسال ویدیو به…

en: Could not load a document for ‘%s’
fa: برای «%s» نمی‌توان سندی پیدا کرد

en: Could not load a document
fa: ناتوان در بارکردن یک سند

en: Document Not Found
fa: سند پیدا نشد

en: Page Not Found
fa: صفحه پیدا نشد

en: Cannot Read
fa: نمی‌توان خواند

en: Unknown Error
fa: خطای نامعلوم

en: Search for packages containing this document.
fa: جست‌وجو برای بسته‌های حاوی این سند.

en: Turn on editor mode
fa: روشن کردن حالت ویرایش

en: Help
fa: راهنما

en: Back
fa: عقب

en: Forward
fa: جلو

en: Menu
fa: منو

en: New Window
fa: پنجرهٔ جدید

en: Find…
fa: یافتن…

en: Print…
fa: چاپ…

en: Previous Page
fa: صفحهٔ پیش

en: Next Page
fa: صفحهٔ بعد

en: Larger Text
fa: متن بزرگ‌تر

en: Smaller Text
fa: متن کوچک‌تر

en: All Help
fa: تمام راهنما

en: Search (Ctrl+S)
fa: جست‌وجو

en: Bookmarks
fa: نشانک‌ها

en: No bookmarks
fa: بدون نشانک‌ها

en: Add Bookmark
fa: افزودن نشانک

en: Remove Bookmark
fa: حذف نشانک

en: Get help with GNOME
fa: راهنمایی گرفتن در مورد گنوم

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: documentation;information;manual;help;
fa: documentation;information;manual;help;مستندات;اطلاعات;راهنما;کمک;
