yelp 0 - en to hr translation catalogue (73 entries)

note: (itstool) path: msg/msgstr ID: install.tooltip This is a format message used to format tooltips on install: links. These links allow users to install packages by clicking a link in the help. The tooltip may also be used as the link text, if there's no link text in the document. Special elements in t
en: Install <string/>
hr: Instaliraj <string/>

en: GNOME Help
hr: GNOME priručnik

en: Help viewer for GNOME
hr: GNOME priručnik pomoći

en: Yelp is the GNOME help viewer. It is the default Mallard viewer, but it can also display DocBook, info, man, and HTML documentation.
hr: Yelp je GNOME priručnik pomoći. To je zadani Mallard preglednik, ali isto tako može prikazivati DocBook, info, man, i HTML dokumentaciju.

en: It makes it easy to find the documentation you need, with interactive search and bookmarks.
hr: Jednostavan je za pronalazak potrebne dokumentacije, s interaktivnom pretragom i zabilješkama.

en: It also has an editor mode, which shows editorial comments and revision statuses when editing Mallard documents.
hr: Sadrži još i način rada uređivanja, koji prikazuje komentare uređivanja i stanja ispravaka pri uređivanju Mallard dokumenata.

en: The GNOME Project
hr: GNOME projekt

en: Invalid compressed data
hr: Neispravno zapakirani podaci

en: Not enough memory
hr: Nema dovoljno memorije

en: The page ‘%s’ was not found in the document ‘%s’.
hr: Stranica ‘%s’  nije pronađena u dokumentu ‘%s’.

en: The file does not exist.
hr: Datoteka ne postoji.

en: The file ‘%s’ does not exist.
hr: Datoteka ‘%s’ ne postoji.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed XML document.
hr: Datoteku '%s' nije moguće obraditi jer nije ispravno oblikovan XML dokument.

en: The file ‘%s’ could not be parsed because one or more of its included files is not a well-formed XML document.
hr: Datoteku '%s' nije moguće obraditi jer jedna ili više uključenih datoteka nije ispravno oblikovan XML dokument.

en: Unknown
hr: Napoznato

en: The requested page was not found in the document ‘%s’.
hr: Tražena stranica nije pronađena u dokumentu  ‘%s’.

en: Search results for “%s”
hr: Rezultati pretrage za “%s”

en: No matching help pages found in “%s”.
hr: Nisu pronađene odgovarajuće stranice pomoći u "%s".

en: No matching help pages found.
hr: Nisu pronađene odgovarajuće stranice pomoći.

en: An unknown error occurred.
hr: Pojavila se nepoznata greška.

en: All Help Documents
hr: Svi dokumenti priručnika

en: The file ‘%s’ could not be parsed because it is not a well-formed info page.
hr: Datoteku '%s' nije moguće obraditi jer nije ispravno oblikovana stranica informacija.

en: The directory ‘%s’ does not exist.
hr: Direktorij ‘%s’ ne postoji.

en: Search for “%s”
hr: Pretraži "%s"

en: The XSLT stylesheet ‘%s’ is either missing or not valid.
hr: XSLT predložak izgleda '%s' nije pronađen ili je neispravan.

en: No href attribute found on yelp:document
hr: Nije pronađeno href svojstvo u yelp:document

en: Out of memory
hr: Nedovoljno memorije

en: C_opy Code Block
hr: K_opiraj blok kôda

en: _Copy Link Location
hr: _Kopiraj lokaciju poveznice

en: _Open Link
hr: _Otvori poveznicu

en: Open Link in New _Window
hr: Otvori poveznicu u novom _prozoru

en: _Install Packages
hr: _Instaliraj pakete

en: Save Code _Block As…
hr: Spremi blok _kôda kao…

en: _Copy Text
hr: _Kopiraj tekst

en: The URI ‘%s’ does not point to a valid page.
hr: URI '%s' se ne usmjerava na ispravnu stranicu.

en: The URI does not point to a valid page.
hr: URI se ne usmjerava na ispravnu stranicu.

en: The URI ‘%s’ could not be parsed.
hr: URI '%s' se ne može obraditi.

en: Unknown Error.
hr: Nepoznata greška.

en: You do not have PackageKit. Package install links require PackageKit.
hr: Nemate PackageKit. Paket instalira poveznicu potrebnu za PackageKit.

en: Save Image
hr: Spremi sliku

en: Save Code
hr: Spremi kôd

en: Send email to %s
hr: Pošalji e-poštu na %s

en: _Save Image As…
hr: _Spremi sliku kao…

en: _Save Video As…
hr: _Spremi snimku kao…

en: S_end Image To…
hr: P_ošalji sliku na…

en: S_end Video To…
hr: P_ošalji snimku na…

en: Could not load a document for ‘%s’
hr: Nemoguće učitatavanje dokumenta za ‘%s’

en: Could not load a document
hr: Nemoguće učitavanje dokumenta

en: Document Not Found
hr: Dokument nije pronađen

en: Page Not Found
hr: Stranica nije pronađena

en: Cannot Read
hr: Nemoguće čitatanje

en: Unknown Error
hr: Nepoznata greška

en: Search for packages containing this document.
hr: Pretraži pakete koji sadrže ovaj dokument.

en: Turn on editor mode
hr: Uključi način uređivanja

en: Help
hr: Priručnik

en: Back
hr: Natrag

en: Forward
hr: Naprijed

en: Menu
hr: Izbornik

en: New Window
hr: Novi prozor

en: Find…
hr: Pretraži…

en: Print…
hr: Ispis…

en: Previous Page
hr: Prijašnja stranica

en: Next Page
hr: Sljedeća stranica

en: Larger Text
hr: Veći tekst

en: Smaller Text
hr: Manji tekst

en: All Help
hr: Svi priručnici

en: Search (Ctrl+S)
hr: Pretraga (Ctrl+S)

en: Bookmarks
hr: Zabilješke

en: No bookmarks
hr: Nema zabilješka

en: Add Bookmark
hr: Dodaj zabilješku

en: Remove Bookmark
hr: Ukloni zabilješku

en: Get help with GNOME
hr: Nabavite pomoći za GNOME

en: documentation;information;manual;help;
hr: dokumentacija;informacija;priručnik;pomoć;
